Akcja: nie katuję włosów prostownicą! - wątek zbiorczy - Strona 112 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-03-29, 18:28   #3331
sylvi300
Zakorzenienie
 
Avatar sylvi300
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 5 263
Dot.: Akcja: nie katuję włosów prostownicą! - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez moniczka_90 Pokaż wiadomość
Kochana ja robie wszystko o czym piszesz, odzywka lub maseczka po każdym myciu, olejuje choć przyznam że z przerwami bo oleje mi troche obciazały włosy a ja przetrzxymuje je od jakiegos czasu zeby moc myc zadziej niz co drugi dzien w sumie to juz 2 miesiace nie prostuje co do pianek lakierów itp to nigdy tego nie uzywałam bo nigdy mi to potrzebne nie było ;] aaa no i mam zajęcia w salonie fryzjerskiem więc co ok. 2 tygodnie robie sobie coś jakby saune na włosach więc naprawdę nie wiem skąd to łamanie sa dni w których jest dobrze i sie własciwie w ogóle nie łamią a sa dni w których mi się wrecz płakać chce
Monisia tylko nam się tu nie załamuj a jakie maski stosujesz? ze swojej strony mogę polecić olej Amlę, poza tym maski kallosa, biovaxa
__________________
Twoje ciało może wiecej,niz podpowiada Ci Twój umysł



Zapraszam na bloga!!!!

http://tocosalata.blogspot.com/
sylvi300 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-29, 18:31   #3332
FryzjerstwoMojaPasja
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Gliwice/Katowice
Wiadomości: 1 067
Dot.: Akcja: nie katuję włosów prostownicą! - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez sylvi300 Pokaż wiadomość
Monisia tylko nam się tu nie załamuj a jakie maski stosujesz? ze swojej strony mogę polecić olej Amlę, poza tym maski kallosa, biovaxa
maski kallosa nie są wcale takie dobre, mają wysoko zapach :-( na moje włosy dobrze w sumie działają, mocno wygładzają (są bardziej chemiczne niż naturalne) ale czy ja wiem czy są dobre do włosów suchych? nie wiem, co o nich myslec.

Edytowane przez FryzjerstwoMojaPasja
Czas edycji: 2011-03-29 o 18:36
FryzjerstwoMojaPasja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-29, 18:45   #3333
NelluSiIa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 312
Dot.: Akcja: nie katuję włosów prostownicą! - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez FryzjerstwoMojaPasja Pokaż wiadomość
To jest właśnie sauna, ale z tym trzeba uważać, często para wodna jest za gorąca a to jednak źle wpływa na włosy szczególnie te z tyłu głowy szybko się nagrzewają i są gorące... a kompres to coś zupełnie innego jak sauna, sauna jest tylko z użyciem pary wodnej, obecnie nie robi się już tego w salonach, a jeśli się robi to w tych, w których brak sauny (o ile jeszcze takie są:P), ale ja często robię taki w domu i raz w tyg / 2 razy w tyg saunę

ja bylam na tym 3 razy i jeden raz kosztowal u mnie 30 zl ...;/ wiec sorry ale nie bede az tyle placila niektore za 10 zl maja ;/ a pozatym jak sie pracuje w salonie to sie ma za darmo a jak sie nie jest to sorry ale trzeba bulic ... za ta kase moge sobie kupic saune fryzjerska i u siebie w domu robic a nie tyle kasy w bloto
NelluSiIa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-29, 18:55   #3334
FryzjerstwoMojaPasja
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Gliwice/Katowice
Wiadomości: 1 067
Dot.: Akcja: nie katuję włosów prostownicą! - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez NelluSiIa Pokaż wiadomość
ja bylam na tym 3 razy i jeden raz kosztowal u mnie 30 zl ...;/ wiec sorry ale nie bede az tyle placila niektore za 10 zl maja ;/ a pozatym jak sie pracuje w salonie to sie ma za darmo a jak sie nie jest to sorry ale trzeba bulic ... za ta kase moge sobie kupic saune fryzjerska i u siebie w domu robic a nie tyle kasy w bloto
No niestety, wszystko kosztuje
a za tą kase nie sądze, że kupisz, sauna kosztuje kilka-kilkanaście tysięcy.
chyba, że kupisz taką tanią (ale czy dobrą) za 900 zł...
racja, ja mam plusy bo jestem fryzjerką więc mam to za darmo, ale płacę znowu za inne rzeczy które np kosmetyczki mają za darmo, niestety wszystko kosztuje jesli chce sie dobrze wygladac.
FryzjerstwoMojaPasja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-29, 19:26   #3335
sylvi300
Zakorzenienie
 
Avatar sylvi300
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 5 263
Dot.: Akcja: nie katuję włosów prostownicą! - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez FryzjerstwoMojaPasja Pokaż wiadomość
maski kallosa nie są wcale takie dobre, mają wysoko zapach :-( na moje włosy dobrze w sumie działają, mocno wygładzają (są bardziej chemiczne niż naturalne) ale czy ja wiem czy są dobre do włosów suchych? nie wiem, co o nich myslec.
ja mam suche i zniszczone po prostownicy i mi pomagają a jakie możesz nam polecić ?
__________________
Twoje ciało może wiecej,niz podpowiada Ci Twój umysł



Zapraszam na bloga!!!!

http://tocosalata.blogspot.com/
sylvi300 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-29, 19:37   #3336
NelluSiIa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 312
Dot.: Akcja: nie katuję włosów prostownicą! - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez FryzjerstwoMojaPasja Pokaż wiadomość
No niestety, wszystko kosztuje
a za tą kase nie sądze, że kupisz, sauna kosztuje kilka-kilkanaście tysięcy.
chyba, że kupisz taką tanią (ale czy dobrą) za 900 zł...
racja, ja mam plusy bo jestem fryzjerką więc mam to za darmo, ale płacę znowu za inne rzeczy które np kosmetyczki mają za darmo, niestety wszystko kosztuje jesli chce sie dobrze wygladac.


ja nie potrzebuje przeplacac u kosmetyczki sama sobie robie pol profesjonalne make-up'y wiec nie musze nic placic
a co do fryzjerek czy ja wiem czy sa profesjnoalne ? chyba tylko te co sa w salonach profesjonalnych dzialajace na linii kerastase oraz matrix inne salony to raczej z profesjonalnoscia nie maja nic wspolnego

sauna i tak nic nie daje na wlosy chwilowy efekt ... nie sadze zeby sie nawilzyly po maskach i parze wodnej to moje zdanie ja widze co sie dzieje z wlosami po olejach mi to wystarcza ;D
NelluSiIa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-29, 20:14   #3337
spartakus123
Przyczajenie
 
Avatar spartakus123
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 13
Dot.: Akcja: nie katuję włosów prostownicą! - wątek zbiorczy

Przyłączam się do Was. ; )
Zależy mi aby w jakieś 3 miesiące odrosły te 6 cm...
Nie będę ich prostować, a z racji, że mam lekko falowane i w ogóle bez prostownicy się nie układają, to na noc zaplatam warkocz, by mieć je pofalowane. Nie chcę palić ich prostownicą + mocno regenerujące maski.
spartakus123 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-03-29, 22:15   #3338
moniczka_90
Zakorzenienie
 
Avatar moniczka_90
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 15 142
Dot.: Akcja: nie katuję włosów prostownicą! - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez FryzjerstwoMojaPasja Pokaż wiadomość
a to olej też wcierasz w skórę głowy? ja zastanawiam się czy wcierać też w skórę ale właśnie boję się obciążenia i nie wiem :/
a co to jest jakby sauna?
Zalezy jaki olej/oliwe. Ale szczerze to nawet jak nie dawałam na skórę głowy to jakoś mi się szybciej przetłuszczały także na razie robię przerwę od oleji. Na skórę dawałam, np. oliwe czosnkową własnej roboty No w każdym bądź razie raczej musisz spróbować na sobie. Na początku mojego olejowania było wszystko ok dopiero po jakimś czasie zaczely się przetłuszczać tak jakby już miały dość tych oleji.

"jakby sauna" wiem mało profesjonalne określenie ale niestety nie mamy sauny u nas w salonie i ja to po prostu robię pod zwykłą stojącą suszarką. Ostatnio w szkole koleżanka mi nałożyła dokładnie maskę zawineła w folię no i pod tą suszarkę na 20 minut jeśli dobrze pamiętam, wyszłam spod tej suszarki i klientka (koleżanka koleżanki hehe) przyszła wcześniej i nie miałam czasu żeby spłukać więc dalej w tej masce na włosach farbowałam ją i strzygłam także kolejne 2h w tej masce i włosy mam super ! a ta maska to była scandic line (przepraszam za literówki jak cos) miód z mlekiem dla ciekawskich

Cytat:
Napisane przez sylvi300 Pokaż wiadomość
Monisia tylko nam się tu nie załamuj a jakie maski stosujesz? ze swojej strony mogę polecić olej Amlę, poza tym maski kallosa, biovaxa
Maski na prawde rózne ale te co mam w domu to Stapiza sleek line (polecam), oleji na razie nie stosuję bo mi włosy przetłuszczały, na Kallosa się troche napaliłam szczerze mówiąż po tych zachwytach na wizażu ale jakoś tak ciągle kupuję inne rzeczy i coś kupno Kallosa mi nie wychodzi. Biovaxa też nie używałam jak na razie mam Rainforest i spisuje się nieźle także jak mi się skończy to dopiero wtedy będę myśleć aaaa i mam jeszcze w domu odżywkę Joanny Professional tą ananasową ale jej nie polecam, z resztą na KWC wystawiłam opinie


Cytat:
Napisane przez NelluSiIa Pokaż wiadomość
sauna i tak nic nie daje na wlosy chwilowy efekt ... nie sadze zeby sie nawilzyly po maskach i parze wodnej to moje zdanie ja widze co sie dzieje z wlosami po olejach mi to wystarcza ;D
Jak zrobisz ją sobie raz to rzeczywiście efekt będzie chwilowy... niestety ale po 1 razie to nic się nie naprawi, nie zregeneruje ani nie odbuduje, trzeba takie rzeczy robić systematycznie i wtedy są efekty.
__________________
żona 2014
mama 2018
przyszła mama 2020

Edytowane przez moniczka_90
Czas edycji: 2011-03-29 o 22:09
moniczka_90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-30, 05:54   #3339
NelluSiIa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 312
Dot.: Akcja: nie katuję włosów prostownicą! - wątek zbiorczy

Jak zrobisz ją sobie raz to rzeczywiście efekt będzie chwilowy... niestety ale po 1 razie to nic się nie naprawi, nie zregeneruje ani nie odbuduje, trzeba takie rzeczy robić systematycznie i wtedy są efekty.[/QUOTE]


robilam przez 3 tyg. i jakos mi to nie pasuje ... bo pozniej susza wlosy suszarka ;/ i jaki to ma sens ...? przeciez suszarka mega wlosy wysusza ... wole nie chodzic bo moze byc odwortnie ze zamiast regeneracji to mi sie wlosy zrobia jak siano a teraz coraz lepsza maja kondycje juz tak duzo mi nie brakuje do mojego celu do dlugosci brakuje mi 8cm- minimum do zregenerowanych pewnie do wakacji juz beda ale tego nie wiaodmo wiec uzbrajam sie w cierpliwosc
NelluSiIa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-30, 10:40   #3340
FryzjerstwoMojaPasja
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Gliwice/Katowice
Wiadomości: 1 067
Dot.: Akcja: nie katuję włosów prostownicą! - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez sylvi300 Pokaż wiadomość
ja mam suche i zniszczone po prostownicy i mi pomagają a jakie możesz nam polecić ?
Z czystym sumieniem mogę polecić maskę
1. BioVax latte - ma bardzo wysoko proteiny mleczne fajny składzik.
2. Scandic Line kokosowa - lepsza niż Kallos, ja byłam przekonana do Kallosa ale obecnie zmienili skład i zapach jest wysoko, w Scandicu są wyzej proteiny mleczne i zapach na samym koncu z tego co teraz kojarze.

---------- Dopisano o 11:38 ---------- Poprzedni post napisano o 11:37 ----------

Cytat:
Napisane przez NelluSiIa Pokaż wiadomość
ja nie potrzebuje przeplacac u kosmetyczki sama sobie robie pol profesjonalne make-up'y wiec nie musze nic placic
a co do fryzjerek czy ja wiem czy sa profesjnoalne ? chyba tylko te co sa w salonach profesjonalnych dzialajace na linii kerastase oraz matrix inne salony to raczej z profesjonalnoscia nie maja nic wspolnego

sauna i tak nic nie daje na wlosy chwilowy efekt ... nie sadze zeby sie nawilzyly po maskach i parze wodnej to moje zdanie ja widze co sie dzieje z wlosami po olejach mi to wystarcza ;D
Niskie masz pojęcie o salonach, nie tylko to jest profesjonalne co jest drogie, skoro masz tak wyrobioną o opinię o profesjonalnych salonach to dlaczego szkoda Ci dać 30 zł na saunę? sama sobie profesjonalniej niż w salonie na pewno nie zrobisz. zostawie to bez komentarza.

---------- Dopisano o 11:40 ---------- Poprzedni post napisano o 11:38 ----------

Cytat:
Napisane przez moniczka_90 Pokaż wiadomość
Zalezy jaki olej/oliwe. Ale szczerze to nawet jak nie dawałam na skórę głowy to jakoś mi się szybciej przetłuszczały także na razie robię przerwę od oleji. Na skórę dawałam, np. oliwe czosnkową własnej roboty No w każdym bądź razie raczej musisz spróbować na sobie. Na początku mojego olejowania było wszystko ok dopiero po jakimś czasie zaczely się przetłuszczać tak jakby już miały dość tych oleji.

"jakby sauna" wiem mało profesjonalne określenie ale niestety nie mamy sauny u nas w salonie i ja to po prostu robię pod zwykłą stojącą suszarką. Ostatnio w szkole koleżanka mi nałożyła dokładnie maskę zawineła w folię no i pod tą suszarkę na 20 minut jeśli dobrze pamiętam, wyszłam spod tej suszarki i klientka (koleżanka koleżanki hehe) przyszła wcześniej i nie miałam czasu żeby spłukać więc dalej w tej masce na włosach farbowałam ją i strzygłam także kolejne 2h w tej masce i włosy mam super ! a ta maska to była scandic line (przepraszam za literówki jak cos) miód z mlekiem dla ciekawskich


.
Ja kokosowy często wcieram i w sumie aż tak nie obciąża, i tak myje włosy codziennie wiec nie wiem..
To jest tzw kompres, przez ciepło lepiej się maska wchłania i też często taki robię, ale w domu. Sauna znowu bardziej nawilża.
FryzjerstwoMojaPasja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-30, 16:18   #3341
NelluSiIa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 312
Dot.: Akcja: nie katuję włosów prostownicą! - wątek zbiorczy

dobrze ze ty sie bardzo dobrze znasz na salonach fryzjerskich i tak niech zostanie xD ja nie chodze wgl do fryzjera poniewaz wlosy mam w zadziwiajaco super stanie nie bede sie wyklucala z toba na temat jakis salonow bo mnie ta bajka nie kreci nie interesuja mnie zadne zabiegi fryzjerskie jak cos potrzebuje to zawsze moge sciac sama profesjonalnymi nozyczkami a regeneruje je wlasnymi metodami ktorych niestety brak w salonach i wice wersa
NelluSiIa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-03-30, 16:36   #3342
FryzjerstwoMojaPasja
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Gliwice/Katowice
Wiadomości: 1 067
Dot.: Akcja: nie katuję włosów prostownicą! - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez NelluSiIa Pokaż wiadomość
dobrze ze ty sie bardzo dobrze znasz na salonach fryzjerskich i tak niech zostanie xD ja nie chodze wgl do fryzjera poniewaz wlosy mam w zadziwiajaco super stanie nie bede sie wyklucala z toba na temat jakis salonow bo mnie ta bajka nie kreci nie interesuja mnie zadne zabiegi fryzjerskie jak cos potrzebuje to zawsze moge sciac sama profesjonalnymi nozyczkami a regeneruje je wlasnymi metodami ktorych niestety brak w salonach i wice wersa
aha, wczoraj pisalas, ze 30 zł za saune to złodziejstwo i ze kupisz sobie własną, myslalam, ze potrzebujesz

btw matrix nie jest najlepsza marka na swiecie, znasz framezi?
FryzjerstwoMojaPasja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-30, 16:51   #3343
NelluSiIa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 312
Dot.: Akcja: nie katuję włosów prostownicą! - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez FryzjerstwoMojaPasja Pokaż wiadomość
aha, wczoraj pisalas, ze 30 zł za saune to złodziejstwo i ze kupisz sobie własną, myslalam, ze potrzebujesz

btw matrix nie jest najlepsza marka na swiecie, znasz framezi?


jak bede potrzebowala to kupie
matrix kestastase uwazam za dobre odzywki , byc moze slyszalam ale nie interesuja mnie odzywki interesuja mnie oleje ale widze ze bardzo dokladnie czytasz moje wypowiedzi ; ))
NelluSiIa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-30, 17:00   #3344
foreverlove
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 36
Dot.: Akcja: nie katuję włosów prostownicą! - wątek zbiorczy

ja podcięłam ostatnio jakieś 4-5 cm.
od tego czasu wlosy nie rozdwajają mi się ,tylko jakies tam pojedyncze wloski. ale wciaż na niektorych koncowkach zauwazam te biale kropeczki.. czym to jest spowodowane
foreverlove jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-30, 17:16   #3345
Diva1
Zadomowienie
 
Avatar Diva1
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 1 241
Dot.: Akcja: nie katuję włosów prostownicą! - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez foreverlove Pokaż wiadomość
ja podcięłam ostatnio jakieś 4-5 cm.
od tego czasu wlosy nie rozdwajają mi się ,tylko jakies tam pojedyncze wloski. ale wciaż na niektorych koncowkach zauwazam te biale kropeczki.. czym to jest spowodowane
Też mam ten sam problem i też nie wiem o co chodzi
Dziewczyny pisały żebym wypróbowała oleje na włosy, ale jakoś nie mogę się przekonać.
__________________
zapuszczam włosy!


Don't forget to love yourself!
Diva1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-30, 17:21   #3346
amadziaz
Zadomowienie
 
Avatar amadziaz
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: W papierku po cukierku ; )
Wiadomości: 1 376
Dot.: Akcja: nie katuję włosów prostownicą! - wątek zbiorczy

Też mam na włosach jakieś białe kropki ;/
__________________
Trzymaj się z dala od ludzi, którzy próbują pomniejszać Twoje ambicje. Mali ludzie zawsze tak robią, a naprawdę wielcy sprawiają, że czujesz, że i Ty możesz być wielki.
amadziaz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-30, 17:22   #3347
NelluSiIa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 312
Dot.: Akcja: nie katuję włosów prostownicą! - wątek zbiorczy

ja scielam włosy 12 cm przez 2 miesiace jak widze ze cos te koncowki nie ladnie wygladaja odrazu oleje na 4h i spowrotem sa super koncowki ... i tak powtarzam jak mi sie konce nie podobaja to znowu zaczynam olejowac i tak w kolko i super sa wlosy

---------- Dopisano o 18:22 ---------- Poprzedni post napisano o 18:21 ----------

Cytat:
Napisane przez amadziaz Pokaż wiadomość
Też mam na włosach jakieś białe kropki ;/

od prostowania lub zabiegow fryzjerskich lub chemicznych
NelluSiIa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-30, 17:46   #3348
moniczka_90
Zakorzenienie
 
Avatar moniczka_90
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 15 142
Dot.: Akcja: nie katuję włosów prostownicą! - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez FryzjerstwoMojaPasja Pokaż wiadomość
Z czystym sumieniem mogę polecić maskę
1. BioVax latte - ma bardzo wysoko proteiny mleczne fajny składzik.
2. Scandic Line kokosowa - lepsza niż Kallos, ja byłam przekonana do Kallosa ale obecnie zmienili skład i zapach jest wysoko, w Scandicu są wyzej proteiny mleczne i zapach na samym koncu z tego co teraz kojarze.

Ja kokosowy często wcieram i w sumie aż tak nie obciąża, i tak myje włosy codziennie wiec nie wiem..
To jest tzw kompres, przez ciepło lepiej się maska wchłania i też często taki robię, ale w domu. Sauna znowu bardziej nawilża.
Scandic Line kokosowej jeszcze nie używałam, ja na razie miałam tylko możliwość używania miodu z mlekiem i podpasowała mi.
W domu to ja też tak robie jednak troche jednak inaczej jak stoje w łazience i macham suszarką x minut a inaczej jak sobie siedze 20 minut pod suszarką. Jednak 20 minut ręką wokół własnej głowy to jakoś mi sie nie chce machać
Kokosowego jeszcze niestety nie uzywałam i piszę to z bólem serca. No ale jak myjesz codziennie to rzeczywiście nawet nie ma Ci właściwie kiedy przetłuścic włosów, ja myje co 3 dzien więc jednak troche inaczej.
__________________
żona 2014
mama 2018
przyszła mama 2020

Edytowane przez moniczka_90
Czas edycji: 2011-03-30 o 17:49
moniczka_90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-30, 18:54   #3349
amadziaz
Zadomowienie
 
Avatar amadziaz
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: W papierku po cukierku ; )
Wiadomości: 1 376
Dot.: Akcja: nie katuję włosów prostownicą! - wątek zbiorczy

To w takim razie od prostowania ;p
__________________
Trzymaj się z dala od ludzi, którzy próbują pomniejszać Twoje ambicje. Mali ludzie zawsze tak robią, a naprawdę wielcy sprawiają, że czujesz, że i Ty możesz być wielki.
amadziaz jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-03-30, 19:02   #3350
moniczka_90
Zakorzenienie
 
Avatar moniczka_90
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 15 142
Dot.: Akcja: nie katuję włosów prostownicą! - wątek zbiorczy

Trzeba te końcówki po prostu ściąć, nic się już z nimi nie zrobi.
__________________
żona 2014
mama 2018
przyszła mama 2020
moniczka_90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-30, 19:28   #3351
natalkaa7522
Zakorzenienie
 
Avatar natalkaa7522
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 20 187
Dot.: Akcja: nie katuję włosów prostownicą! - wątek zbiorczy

Przepraszam, że ostatnio byłam nieaktywna, ale kupiłam sobie puzzle (3000) i je układałam ale już skończyłam więc git

Witam wszystkie panie, kończące definytywnie z prostowaniem

Aaa dziewczyny co do oleji, to ja mam zamiar w sobotę taką kurację sobie zrobić. Mam nadzieję, że efekty będzie widac.

I jak tam Wasze włosy ? Bo moje urosły!! Nie mogę ich sama zmierzyć, a moja siostra nie chce ich mierzyć, bo mówi, że są skrecone i cięzko jej. ale zauważyłam, że BEZ naciągania włosów mam je za biustonosz dlatego jestem podjarana haha
__________________
natalkaa7522 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-30, 20:10   #3352
karmazynka99
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 11 159
Dot.: Akcja: nie katuję włosów prostownicą! - wątek zbiorczy

co do oleju kokosowego o mnie nie obciaża wcale, momo że nakładam bardzo duzo na włosy


Natalka gratuluje długości
__________________
Twoje kłamstwo trwa tak długo, ze sam zaczynasz w nie wierzyć?


Doceniamy dopiero kiedy stracimy.

Zapuszczanie włosów z wizażem : 65cm completed

Moja pielęgnacja włosów
karmazynka99 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-30, 20:17   #3353
FryzjerstwoMojaPasja
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Gliwice/Katowice
Wiadomości: 1 067
Dot.: Akcja: nie katuję włosów prostownicą! - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez moniczka_90 Pokaż wiadomość
Trzeba te końcówki po prostu ściąć, nic się już z nimi nie zrobi.
Mam koleżankę, co od paru lat rozjasniała na bardzo jasne, rozświetlone blondy. Oczywiście rozjaśniaczem, włosy miała bardzo zniszczone i codziennie je prostowała Po przefarbowaniu na brązowy wyglądała, jakby miała we włosach gnidy! To właśnie były takie białe, popalone kropki od rozjaśniania i i prostowania, masakrycznie to wygladalo. A ona zamiast sciac... rozjaśniła je znowu dwa razy a potem nałożyła popiel (zeby nie bylo widac)

---------- Dopisano o 21:17 ---------- Poprzedni post napisano o 21:16 ----------

Cytat:
Napisane przez moniczka_90 Pokaż wiadomość
Scandic Line kokosowej jeszcze nie używałam, ja na razie miałam tylko możliwość używania miodu z mlekiem i podpasowała mi.
W domu to ja też tak robie jednak troche jednak inaczej jak stoje w łazience i macham suszarką x minut a inaczej jak sobie siedze 20 minut pod suszarką. Jednak 20 minut ręką wokół własnej głowy to jakoś mi sie nie chce machać
Kokosowego jeszcze niestety nie uzywałam i piszę to z bólem serca. No ale jak myjesz codziennie to rzeczywiście nawet nie ma Ci właściwie kiedy przetłuścic włosów, ja myje co 3 dzien więc jednak troche inaczej.
Fajne są oba produkty, a olej kokosowy nie ten płynny tylko ten, co trzeba dać do ciepłej wody, ja mam dabur Vatika z dodatkami, świetny jest!!!
FryzjerstwoMojaPasja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-30, 20:26   #3354
moniczka_90
Zakorzenienie
 
Avatar moniczka_90
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 15 142
Dot.: Akcja: nie katuję włosów prostownicą! - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez FryzjerstwoMojaPasja Pokaż wiadomość
Mam koleżankę, co od paru lat rozjasniała na bardzo jasne, rozświetlone blondy. Oczywiście rozjaśniaczem, włosy miała bardzo zniszczone i codziennie je prostowała Po przefarbowaniu na brązowy wyglądała, jakby miała we włosach gnidy! To właśnie były takie białe, popalone kropki od rozjaśniania i i prostowania, masakrycznie to wygladalo. A ona zamiast sciac... rozjaśniła je znowu dwa razy a potem nałożyła popiel (zeby nie bylo widac)

Fajne są oba produkty, a olej kokosowy nie ten płynny tylko ten, co trzeba dać do ciepłej wody, ja mam dabur Vatika z dodatkami, świetny jest!!!
Dokładnie taki sam przypadek jechał kiedys przede mną w tramwaju ! Znam dziewczyne z LO i pamiętałam ze była blondynką, patrze na przystanku, ze ma już jasny brązik (bardzo fajny ten kolor miała tak swoją drogą) ale jak się do mnie zbliżyła w tym ścisku to rany boskie ! Te włosy to byla tragedia, dosłownie tak jak napisałaś, jakby miała tam gnidy, niby na samych końcach ale przy mocno wycieniowanych włosach no i kruszących się to można powiedzieć, ze miała to na całej głowie.

Aaaa to ja planowałam sobie kupic olej kokosowy Parchute, on jest płynny i chciałam go uzywać głównie przed myciem ale teraz jak napisałaś o tym o stałej konsystencji to myśle, ze uzywałoby się go lepiej na końce po myciu musze to jeszcze przemyśleć
__________________
żona 2014
mama 2018
przyszła mama 2020
moniczka_90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-30, 20:31   #3355
natalkaa7522
Zakorzenienie
 
Avatar natalkaa7522
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 20 187
Dot.: Akcja: nie katuję włosów prostownicą! - wątek zbiorczy

Karmazynka, dziękuję. Może wstawie zdjecie jutro albo w najbliższym czasie.

Moniczka jak tam zdjecie twoich włosów ?
__________________
natalkaa7522 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-30, 20:35   #3356
sylvi300
Zakorzenienie
 
Avatar sylvi300
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 5 263
Dot.: Akcja: nie katuję włosów prostownicą! - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez natalkaa7522 Pokaż wiadomość
Karmazynka, dziękuję. Może wstawie zdjecie jutro albo w najbliższym czasie.

Moniczka jak tam zdjecie twoich włosów ?
Moniczka myślała, że sprawa ucichnie
__________________
Twoje ciało może wiecej,niz podpowiada Ci Twój umysł



Zapraszam na bloga!!!!

http://tocosalata.blogspot.com/
sylvi300 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-30, 20:38   #3357
moniczka_90
Zakorzenienie
 
Avatar moniczka_90
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 15 142
Dot.: Akcja: nie katuję włosów prostownicą! - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez sylvi300 Pokaż wiadomość
Moniczka myślała, że sprawa ucichnie
Wy to wiecie co napisać zebym się roześmiała no cóz... myslałam, ze juz zapomniałyscie sobie o mnie
__________________
żona 2014
mama 2018
przyszła mama 2020
moniczka_90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-30, 20:55   #3358
Nolley
Wtajemniczenie
 
Avatar Nolley
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 2 528
Dot.: Akcja: nie katuję włosów prostownicą! - wątek zbiorczy

Hej dziewczyny ^^
Może moja wypowiedź coś tu wniesie
Nie prostuję włosów od dawna, kiedyś nie mogłam żyć bez prostowania, ba, nie wyobrażałam sobie wyjść z domu bez starannie wyprostowanych włosów...W dodatku używałam beznadziejnej prostownicy za 30 zł, wiec możecie sobie wyobrazić stan moich włosów po 2 latach prostowania
Pewnego dnia stwierdziłam, że koniec z rozjaśnianiem i prostowaniem - pofarbowałam się na ciemno i rzuciłam prostownicę w kąt. Cieszę się, bo używając prostownicy codziennie wyglądałam tak samo, teraz mogę sobie eksperymentować z fryzurami - jednego dnia mam fale (zaplatając warkocz z wilgotnych włosów), drugiego dnia loki (papiloty), następnego artystyczny chaos na głowie, nie robiąc zupełnie nic. Nie wygląda to źle. Ba, tan moich włosów jest teraz o niebo lepszy, bo używam indyjskich olei, różnych masek regeneracyjnych.. Ostatnio wyprostowałam sobie włosy po długiej przerwie i przeżyłam szok - było ich o wiele więcej, niż w okresie, w którym prostowałam dzień w dzień. Wyglądały na zdrowie, błyszczące Także rzućcie to szatańskie narzędzie w kąt i zmieńcie coś w swoim wyglądzie eksperymentując z fryzurami
Pozdrawiam
__________________
Dbam o włosy! :}


MOJA PIELĘGNACJA

WYMIANKA
Nolley jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-31, 06:21   #3359
sylvi300
Zakorzenienie
 
Avatar sylvi300
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 5 263
Dot.: Akcja: nie katuję włosów prostownicą! - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Nolley Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny ^^
Może moja wypowiedź coś tu wniesie
Nie prostuję włosów od dawna, kiedyś nie mogłam żyć bez prostowania, ba, nie wyobrażałam sobie wyjść z domu bez starannie wyprostowanych włosów...W dodatku używałam beznadziejnej prostownicy za 30 zł, wiec możecie sobie wyobrazić stan moich włosów po 2 latach prostowania
Pewnego dnia stwierdziłam, że koniec z rozjaśnianiem i prostowaniem - pofarbowałam się na ciemno i rzuciłam prostownicę w kąt. Cieszę się, bo używając prostownicy codziennie wyglądałam tak samo, teraz mogę sobie eksperymentować z fryzurami - jednego dnia mam fale (zaplatając warkocz z wilgotnych włosów), drugiego dnia loki (papiloty), następnego artystyczny chaos na głowie, nie robiąc zupełnie nic. Nie wygląda to źle. Ba, tan moich włosów jest teraz o niebo lepszy, bo używam indyjskich olei, różnych masek regeneracyjnych.. Ostatnio wyprostowałam sobie włosy po długiej przerwie i przeżyłam szok - było ich o wiele więcej, niż w okresie, w którym prostowałam dzień w dzień. Wyglądały na zdrowie, błyszczące Także rzućcie to szatańskie narzędzie w kąt i zmieńcie coś w swoim wyglądzie eksperymentując z fryzurami
Pozdrawiam
tak mnie zmotywowałaś, że siedzę z olejem teraz na głowie:P a których olejów indyjskich używasz i które polecasz? ja jak narazie stosuję jedynie Amlę z Dabura i olej kokosowy ale z efavitu
dziś mija 101 dni bez prostownicy:brzy dal:
__________________
Twoje ciało może wiecej,niz podpowiada Ci Twój umysł



Zapraszam na bloga!!!!

http://tocosalata.blogspot.com/
sylvi300 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-31, 09:59   #3360
Nolley
Wtajemniczenie
 
Avatar Nolley
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 2 528
Dot.: Akcja: nie katuję włosów prostownicą! - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez sylvi300 Pokaż wiadomość
tak mnie zmotywowałaś, że siedzę z olejem teraz na głowie:P a których olejów indyjskich używasz i które polecasz? ja jak narazie stosuję jedynie Amlę z Dabura i olej kokosowy ale z efavitu
dziś mija 101 dni bez prostownicy:brzy dal:
Używam narazie Vatiki z Dabura i jest to mój ulubiony olejek, bardzo go polecam poza tym kokosowy, masło shea, lniany i jojoba, która właśnie do mnie leci
__________________
Dbam o włosy! :}


MOJA PIELĘGNACJA

WYMIANKA
Nolley jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:54.