Makijaż do szkoły.... - Strona 17 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-10-09, 16:12   #481
bielaczka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 616
GG do bielaczka
Dot.: Jak malujecie się do szkoły?

* czarny tusz do rzes [MF 2000 calorie]
* brazowy cien na dolna i gorna powieke [Constance Caroll]
* kredka czarna
__________________
~ ''To, ze coś było jedynie złudzeniem, nie oznacza, ze jego utrata mniej boli.'' ~


bielaczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-09, 16:23   #482
Avril91
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 73
Dot.: Jak malujecie się do szkoły?

ja się maluje tak jak lubie czyli ciemno
Avril91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-09, 21:40   #483
Malinezja
Zadomowienie
 
Avatar Malinezja
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 1 465
Dot.: Jak malujecie się do szkoły?

Teraz studiuje i maluje się tak jak w LO czyli no niestety niezbędny podkład + puder, ciemna kredka do oczu, tusz i błyszczyk.
Czasem tuszu nie nakładam ale reszta to podstawa.
__________________
Lepiej Żałować Tego Co Się Zrobiło, Niż Tego Że Się Czegoś Nie Podjęło
**God is a DJ ... life is a dancefloor ... *


Malinezja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-09, 21:54   #484
y_ulia
Rozeznanie
 
Avatar y_ulia
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 856
Dot.: Jak malujecie się do szkoły?

jestem w 3kl lo i uzywam tuszu do rzęs, czasem jakis podkład. i to jest mój cały codzienny make-up. w ogole stwierdzam, ze im starszy czlowiek (chodzi głownie o gimn. -lo) tym madrzejszy i mniej sie maluje. w gimn. moje wszystkie kolezanki codziennie wypacykowane, odpicowane, gdzieżby tam która bez mocnej czarnej krechy w oczach do szkoły przyszla, a teraz na luzaku, tylko malują rzęsy -co by bylo widac ze je mają. :-P komu sie chce wstawac o 6 zeby nakladac caly arsenał kolorowych kosmetyków ;D chociaz osobiscie mam kolezanke ale to wlasnie w 1 kl która wstaje po 5 by móc prezentowac sie w szkole w makijazu jak na wyborach miss heh ;]
__________________
"szukam innego swiata. bez nudy, rutyny, bezsensownych dyskusji, głupich wymówek, zadufanych i egoistycznych ludzi. czegos, co nie jest plastikowe i przereklamowane."



[ Uciekaj moje serce! ]





y_ulia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-10, 15:55   #485
margaritaa
Wtajemniczenie
 
Avatar margaritaa
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 2 932
Dot.: Jak malujecie się do szkoły?

czy nie uważacie że jakiś cień w nienaturalnym kolorze (np.niebieski, zielony fioletowy to do szkoły lekka przesada??
__________________
Znamy wiele przypadków kobiet posiadających nieskazitelnie czyste mieszkania i wyjątkowo brudne dusze.
margaritaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-10, 16:00   #486
narcy
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 2 508
Dot.: Jak malujecie się do szkoły?

Cytat:
Napisane przez margaritaa Pokaż wiadomość
czy nie uważacie że jakiś cień w nienaturalnym kolorze (np.niebieski, zielony fioletowy to do szkoły lekka przesada??
to zależy od ocienia. np. grafit jest imho do szkoły odpowiedni, a bardziej intenswyny kolorek nie.

btw, ja jako lato kiedy pomaluję oczy zielonym kolorem to już wyglądam jakbym miała mocny makijaż (nawet jeśli odcień jest "zgaszony"), a moja koleżanka która ma ciemną karnację i ciemne włosy - nie, u niej to nie rzuca się w oczy. dlatego ja do szkoły wybieram róże, szarości i grafity, dla mnie są "bezpieczniejsze".
__________________


aktualnie na W. tylko czytam tematy i odbieram pw, nic nie pisze.
narcy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-10, 16:02   #487
margaritaa
Wtajemniczenie
 
Avatar margaritaa
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 2 932
Dot.: Jak malujecie się do szkoły?

Cytat:
Napisane przez narcy Pokaż wiadomość
to zależy od ocienia. np. grafit jest imho do szkoły odpowiedni, a bardziej intenswyny kolorek nie.

btw, ja jako lato kiedy pomaluję oczy zielonym kolorem to już wyglądam jakbym miała mocny makijaż (nawet jeśli odcień jest "zgaszony"), a moja koleżanka która ma ciemną karnację i ciemne włosy - nie, u niej to nie rzuca się w oczy. dlatego ja do szkoły wybieram róże, szarości i grafity, dla mnie są "bezpieczniejsze".
mhm najlepsze są właśnie szarości, delikatne brązy itp
__________________
Znamy wiele przypadków kobiet posiadających nieskazitelnie czyste mieszkania i wyjątkowo brudne dusze.
margaritaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-10-10, 16:06   #488
narcy
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 2 508
Dot.: Jak malujecie się do szkoły?

o wlaśnie brązy zapomniałam o nich.

no, ale ogólnie to wszelkie zgaszone, przytłumione kolory, nie rzucają się tak bardzo w oczy nauczycieli
__________________


aktualnie na W. tylko czytam tematy i odbieram pw, nic nie pisze.
narcy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-10, 16:42   #489
bLonD_bEjBe
Zadomowienie
 
Avatar bLonD_bEjBe
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 1 593
Dot.: Jak malujecie się do szkoły?

Do mnie kiedys jak jeszcze chodzilam do liceum to sie przyczepil ksiadz na koniec lekcji i powiedzial czemu sie tak mocno pomalowalam
Ale mi bylo wstyd, juz nigdy nie nalozylam cienia na powieki bardziej rzucajacego sie w oczy.
__________________
… świadomość kreuje „wygląd”… podświadomość działanie…
bLonD_bEjBe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-10, 16:59   #490
Narek
Zakorzenienie
 
Avatar Narek
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Mrozy
Wiadomości: 9 046
Dot.: Jak malujecie się do szkoły?

Cytat:
Napisane przez y_ulia Pokaż wiadomość
jestem w 3kl lo i uzywam tuszu do rzęs, czasem jakis podkład. i to jest mój cały codzienny make-up. w ogole stwierdzam, ze im starszy czlowiek (chodzi głownie o gimn. -lo) tym madrzejszy i mniej sie maluje. w gimn. moje wszystkie kolezanki codziennie wypacykowane, odpicowane, gdzieżby tam która bez mocnej czarnej krechy w oczach do szkoły przyszla, a teraz na luzaku, tylko malują rzęsy -co by bylo widac ze je mają. :-P komu sie chce wstawac o 6 zeby nakladac caly arsenał kolorowych kosmetyków ;D chociaz osobiscie mam kolezanke ale to wlasnie w 1 kl która wstaje po 5 by móc prezentowac sie w szkole w makijazu jak na wyborach miss heh ;]
W większości tak jest, y_ulio, sama chodzę do drugiej gimnazjum i jak widzę moje koleżanki z klasy to
Czarna kredka(oczywiście malowniczo rozmazana aż do połowy policzka), rzęsy sklejone w jedną dzięki tuszowi, podkład źle dobrany do odcienia twarzy...

W moim makijażu do szkoły raczej nic się nie zmieniło. Filtr+skrobia+błyszczyk/pomadka przezroczysty/a lub lekko różowy/a. Tuszu nie używam, bo za dużo roboty było rano= mniej snu
Niedługo chyba dołączę do swojego porannego zestawu korektor, ale jak na razie muszę się nim pobawić i zobaczyć jak to wszystko wygląda
__________________
17.12.2007- Walka o zdrowe i piękne mo-hery Moja pielęgnacja-> klik!
Przewodnik po olejowaniu!
Profil na Endo

TF, CE, obwodówka- zrobione
Bieganie + Turbo Ewy Ch.
Narek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-10, 17:13   #491
narcy
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 2 508
Dot.: Jak malujecie się do szkoły?

Cytat:
Napisane przez Narek Pokaż wiadomość
Tuszu nie używam, bo za dużo roboty było rano= mniej snu
e tam, mnie wytuszowanie rzęs zajmuje mniej niż 3 minuty
__________________


aktualnie na W. tylko czytam tematy i odbieram pw, nic nie pisze.
narcy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-10-10, 17:17   #492
anesiaa
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 184
GG do anesiaa Send a message via Skype™ to anesiaa
Dot.: Jak malujecie się do szkoły?

mi zajmuje 2 min :P jak nie miniej :P
anesiaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-10, 17:33   #493
y_ulia
Rozeznanie
 
Avatar y_ulia
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 856
Dot.: Jak malujecie się do szkoły?

Narek, bo ja wiem co mówie haaa:P

a jesli chodzi o malowanie rzęs to tez nie dłuzej niz 5 min. a nie narzekam na jakiś niedobór tuszu na rzęsach :P jest ok:P
__________________
"szukam innego swiata. bez nudy, rutyny, bezsensownych dyskusji, głupich wymówek, zadufanych i egoistycznych ludzi. czegos, co nie jest plastikowe i przereklamowane."



[ Uciekaj moje serce! ]





y_ulia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-10, 18:24   #494
Narek
Zakorzenienie
 
Avatar Narek
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Mrozy
Wiadomości: 9 046
Dot.: Jak malujecie się do szkoły?

Cytat:
Napisane przez narcy Pokaż wiadomość
e tam, mnie wytuszowanie rzęs zajmuje mniej niż 3 minuty
Cytat:
Napisane przez anesiaa Pokaż wiadomość
mi zajmuje 2 min :P jak nie miniej :P
Cytat:
Napisane przez y_ulia Pokaż wiadomość
Narek, bo ja wiem co mówie haaa:P

a jesli chodzi o malowanie rzęs to tez nie dłuzej niz 5 min. a nie narzekam na jakiś niedobór tuszu na rzęsach :P jest ok:P
Oj, to ja jakaś lewa muszę być Poza tym, mam jeden jedyny tusz, który był dodatkiem w jakiejś tam gazecie(moja ciocia pracuje w kiosku, więc takie "prezenty" daje mi ) i nie jest zbyt ciekawy Musiałabym kupić sobie jakiś lepszy, ale za te pieniądze, mogę sobie kupić np. kolejną odżywkę do włosów, balsam do ciała, albo jedzenie kotu...
Ja w ogóle mam dosyć ciemne(mam ciemnoblond włosy) rzęsy dzięki olejkowi rycynowemu Więc nie jest tak źle, coś tam koło oczu widać
__________________
17.12.2007- Walka o zdrowe i piękne mo-hery Moja pielęgnacja-> klik!
Przewodnik po olejowaniu!
Profil na Endo

TF, CE, obwodówka- zrobione
Bieganie + Turbo Ewy Ch.
Narek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-10, 19:56   #495
y_ulia
Rozeznanie
 
Avatar y_ulia
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 856
Dot.: Jak malujecie się do szkoły?

Cytat:
Napisane przez Narek Pokaż wiadomość
Oj, to ja jakaś lewa muszę być Poza tym, mam jeden jedyny tusz, który był dodatkiem w jakiejś tam gazecie(moja ciocia pracuje w kiosku, więc takie "prezenty" daje mi ) i nie jest zbyt ciekawy Musiałabym kupić sobie jakiś lepszy, ale za te pieniądze, mogę sobie kupić np. kolejną odżywkę do włosów, balsam do ciała, albo jedzenie kotu...
Ja w ogóle mam dosyć ciemne(mam ciemnoblond włosy) rzęsy dzięki olejkowi rycynowemu Więc nie jest tak źle, coś tam koło oczu widać
spoko jestes dopiero w 2gimn :P wszystko jeszcze przed tobą:P jak masz ciemne rzęsy to ja bym na twoim miejscu nie niszczyla ich jescze zadnym tuszem. ale ja niestety do takiej wprawy w malowaniu doszlam wlasnie w gimn. tez mejkapowalam sie jak szalona! lol wstyd sie przyznac, ale w koncu poznalam umiar i na szczescie znalazlam swoj zloty srodek. dzieki temu ocalilam swoje rzesy od calkowitego wyblakniecia no i majac 18 lat jeszcze je mam
__________________
"szukam innego swiata. bez nudy, rutyny, bezsensownych dyskusji, głupich wymówek, zadufanych i egoistycznych ludzi. czegos, co nie jest plastikowe i przereklamowane."



[ Uciekaj moje serce! ]





y_ulia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-10, 20:12   #496
Narek
Zakorzenienie
 
Avatar Narek
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Mrozy
Wiadomości: 9 046
Dot.: Jak malujecie się do szkoły?

Cytat:
Napisane przez y_ulia Pokaż wiadomość
spoko jestes dopiero w 2gimn :P wszystko jeszcze przed tobą:P jak masz ciemne rzęsy to ja bym na twoim miejscu nie niszczyla ich jescze zadnym tuszem. ale ja niestety do takiej wprawy w malowaniu doszlam wlasnie w gimn. tez mejkapowalam sie jak szalona! lol wstyd sie przyznac, ale w koncu poznalam umiar i na szczescie znalazlam swoj zloty srodek. dzieki temu ocalilam swoje rzesy od calkowitego wyblakniecia no i majac 18 lat jeszcze je mam
Wiem, wiem Doszłam do wniosku, że po prostu kupię sobie jakąś odżywkę do rzęs i tym się będę maziać rano
No no, ładnie, Y_ulio, ładnie Przyznawaj się tu do swoich grzeszków młodości
__________________
17.12.2007- Walka o zdrowe i piękne mo-hery Moja pielęgnacja-> klik!
Przewodnik po olejowaniu!
Profil na Endo

TF, CE, obwodówka- zrobione
Bieganie + Turbo Ewy Ch.
Narek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-11, 08:41   #497
Asik_
Zakorzenienie
 
Avatar Asik_
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 3 288
Dot.: Jak malujecie się do szkoły?

Ja sie mocno na zajecia nie maluje. Nie chce mi sie:P
Asik_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-12, 16:42   #498
nastoletnia
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Radom
Wiadomości: 527
Dot.: Jak malujecie się do szkoły?

Cytat:
Napisane przez anesiaa Pokaż wiadomość
mi zajmuje 2 min :P jak nie miniej :P
2min?! Mi tuszowanie rzęs zajmuje 10 min jak nie więcej W ogóle gdybym się nie malowała to bym 20 min dłużej mogła spać
nastoletnia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-12, 16:49   #499
misior920127
Zakorzenienie
 
Avatar misior920127
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Honolulu Beaches
Wiadomości: 3 879
Send a message via Skype™ to misior920127
Dot.: Jak malujecie się do szkoły?

ja tylkotusz od świeta jakis podklad:P 3 gimnazjumaha:d no i blyszczyk albo jakis lip balmnoi zalotka oczywiście

Edytowane przez misior920127
Czas edycji: 2007-10-13 o 17:31
misior920127 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-10-16, 13:23   #500
nastoletnia
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Radom
Wiadomości: 527
Dot.: Jak malujecie się do szkoły?

Dzisiaj dokladnie zaobserwowalam ile zajmuje mi malowanie samych oczu (z reszta blyszczyk to dwie sekundy, a tylko tego uzywam).
To jest 30min! Jak dla nastolatki (2gim) to sporawo. Nie moge sie jakos sprezyc Ale juz sie chyba uzaleznilam od makijazu To co bedzie na starosc? (przepraszam za brak polskich znakow, klawiatura szwankuje)
nastoletnia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-21, 15:04   #501
martuskaa2
Raczkowanie
 
Avatar martuskaa2
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 112
GG do martuskaa2
Dot.: Jak malujecie się do szkoły?

Kiedyś malowanie do szkoły zajmowało mi około 30 minut ( ehh to gimnazjum ... ) Teraz jestem już w drugiej klasie liceum i odkąd do niego przyszłam stwierdziłam, że mi się po prostu nie chce wstawać wcześniej i wolę pospać. Tak więc mój poranny make-up zajmuje mi jakieś góra 10 minut. Używam podkładu maybelline pure makeup o odcieniu mojej cery czyli przeważnie 20 bądź 25, pudru matującego rimmela stay matte, czasem korektor gdy podkład nie zakryje tego co trzeba no i na koniec tusz rimmela super lash. Nie uważam, abym wyglądała źle ponieważ w makijażu chodzi o to aby dodać urody, a nie oszpecić
martuskaa2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-21, 19:44   #502
prinston_girl
Rozeznanie
 
Avatar prinston_girl
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 564
Dot.: Jak malujecie się do szkoły?

ja chodze do 3 klasy gimnazjum i mój poranny make-up zajmuje mi jakies... hmm... 10 min... nie wiecej... nakladam podkład, puder matujacy, bronzer, tusz i jakis błyszczyk albo jasna pomadke... jak bylam młodsza to zajmowało mi to 30 min albo i wiecej a efekt nie był lepszy niz teraz... wiec to chyba zalezy od wprawy... no i odpowiednio dobranych kosmetyków
__________________

prinston_girl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-21, 19:54   #503
slonko1990
Raczkowanie
 
Avatar slonko1990
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 174
Dot.: Jak malujecie się do szkoły?

Cytat:
Napisane przez martuskaa2 Pokaż wiadomość
Kiedyś malowanie do szkoły zajmowało mi około 30 minut ( ehh to gimnazjum ... ) Teraz jestem już w drugiej klasie liceum i odkąd do niego przyszłam stwierdziłam, że mi się po prostu nie chce wstawać wcześniej i wolę pospać.
Dokładnie tak samo
W gimnazjum, gdy miałam na 8:00, wstawałam o 7:30 żeby się wyrobić (mam do szkoły jakieś 5minut drogi). Teraz się nie maluję w ogóle i mam pół godziny więcej spania Czasami tusz, ale to rzadko (nie cierpię zmywać tuszu, brrr).
__________________
Być spadającą gwiazdą w czyichś marzeniach i spełniać każde życzenie.
Barbara Rosiek
Pamiętnik narkomanki
slonko1990 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-21, 19:56   #504
martuskaa2
Raczkowanie
 
Avatar martuskaa2
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 112
GG do martuskaa2
Dot.: Jak malujecie się do szkoły?

Cytat:
Napisane przez prinston_girl Pokaż wiadomość
ja chodze do 3 klasy gimnazjum i mój poranny make-up zajmuje mi jakies... hmm... 10 min... nie wiecej... nakladam podkład, puder matujacy, bronzer, tusz i jakis błyszczyk albo jasna pomadke... jak bylam młodsza to zajmowało mi to 30 min albo i wiecej a efekt nie był lepszy niz teraz... wiec to chyba zalezy od wprawy... no i odpowiednio dobranych kosmetyków
U mnie jest tak samo, że jak byłam młodsza to zajmowało mi prawie trzy razy tyle czasu co teraz ;/ Może to kwestia wprawy, chociaż kiedyś malowałam mocniej oczy co zdecydowanie zabierało za dużo czasu więc "wymieniłam" go na 20 minut spania

Cytat:
Napisane przez slonko1990 Pokaż wiadomość
Dokładnie tak samo
W gimnazjum, gdy miałam na 8:00, wstawałam o 7:30 żeby się wyrobić (mam do szkoły jakieś 5minut drogi). Teraz się nie maluję w ogóle i mam pół godziny więcej spania Czasami tusz, ale to rzadko (nie cierpię zmywać tuszu, brrr).
Widzę, że z tego samego rocznika co ja Chyba jednak sprawdza się powiedzenie, że czym jesteśmy starsze tym mniej się bawimy z makijażem na dzień, bo na imprezy czy wyjścia to raczej 10 minut nie wystarcza
__________________


W życiu zdarzają się chwile gdy jedynym wyjściem jest stracić kontrolę.





martuskaa2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-21, 21:31   #505
entropia
Rozeznanie
 
Avatar entropia
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Kraków i okolice
Wiadomości: 505
Dot.: Jak malujecie się do szkoły?

Moja szkola jest totalnie liberalna i na make up nie zwraca sie uwagi;] no i wlasnie... rzadko widze dziewczyny korzystajace z tego przywileju U mnie rano puder i tusz
entropia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-15, 14:57   #506
nastoletnia
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Radom
Wiadomości: 527
Dot.: Jak malujecie się do szkoły?

U mnie właśnie został wsprowadzony zakaz malowania się Pani dyrektor kupiła płyn do demakijażu xD Zobaczymy jak to będzie Bo nie można nawet delikatnie się malować i mieć pomalowanych paznokci bezbarwną odżywką
__________________
Słodka biżuteria, zapraszam:


www.modelina-art.blogspot.com

nastoletnia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-15, 15:11   #507
Olga:P
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 062
Dot.: Jak malujecie się do szkoły?

Ja najpierw korektor, potem podkład staram się jasny, potem puder zwykły. No i do tego oczywiście tusz do rzęs, ale cieszę się, że ogólnie natura nie pożałowała mi długich i podkręconych rzęs i odejmuje sobie czas na bawienie się zalotką na szczęscie.
__________________



Olga:P jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-15, 15:16   #508
ImpossibleIsNothing
Raczkowanie
 
Avatar ImpossibleIsNothing
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 295
Dot.: Jak malujecie się do szkoły?

Do szkoły nie maluję się albo w ogóle, albo, jeśli cera jest w gorszym stanie , najczęściej przed okresem, sypki puder i trochę różu. Od czasu do czasu tusz. Jestem w 2 klasie LO i, przynajmniej w mojej szkole, nie ma zbyt wielu dziewczyn, które się malują. W mojej klasie zaledwie jedna.
__________________
Well,it hasn't been my day, my week, my month,or even my year . . .
ImpossibleIsNothing jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-15, 15:23   #509
Madlenka007
Raczkowanie
 
Avatar Madlenka007
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 422
Dot.: Jak malujecie się do szkoły?

Ja chodze do 3 liceum. Od początku liceum maluję sie tak samo: dermacol na niespodzianki, puder matujący, tusz do rzęs, błyszczyk. Czasem podkład (ale to jak mam jakąś masakrę na buzi przed okresem ) Całość zajmuje mi jakieś 5 minut. Jak chce zaszaleć to używam cieni i różu, ale to zdarza sie bardzo rzadko, normlanie rano nie mam czasu na takie *******y
__________________
A jednak, zakochałam się...
Madlenka007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-07, 19:06   #510
Geishaaa
Przyczajenie
 
Avatar Geishaaa
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 15
Makijaż do szkoły....

Chodzę do gimnazjum. Chciałabym się pomalować do szkoły, ale nie wiem jaki [delikatny] makijaż zrobić Na dodatek jestem w klasie sportowej... Więc proszę o pomoc w doborze makijażu do szkoły.
Geishaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:17.