Zakup sukni 1,5 roku przed ślubem? - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne > Ślubny wizerunek

Notka

Ślubny wizerunek Ślubny wizerunek jest dla ciebie ważny? Zadaj pytanie na temat sukni ślubnej, makijażu, fryzury oraz dodatków ślubnych. Czuj się wyjątkowo w tym dniu.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-03-12, 06:01   #31
(kicia)
Zakorzenienie
 
Avatar (kicia)
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: lubelskie
Wiadomości: 19 135
Dot.: Zakup sukni 1,5 roku przed ślubem?

ja przez rok oczekiwania na suknie oglądałam zdjęcia wielu dziewczyn w tym samym modelu i szczerze byłam załamana niektórymi. Aż się zaczęłam zastanawiać nad tym czy to wina sukni czy panny młodej. Znalazłam tylko 3 dziewczyny które miały normalnie ułożona tak jak trzeba i wyglądały ślicznie to mnie na duchu podtrzymało. Ale ogólnie można się czasem zbytnio sugerować bo na kimś coś ślicznie wygląda to na nas na pewno też a guzik prawda
__________________
14.07.2012
II kreseczki 23.11.2013
Bartuś 11.08.2014 godz.15:10 3810 g 55 cm

(kicia) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-12, 12:18   #32
wenszyca89
Raczkowanie
 
Avatar wenszyca89
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: tam gdzie wrony zawracaja :)
Wiadomości: 185
Dot.: Zakup sukni 1,5 roku przed ślubem?

to że PM-ka zamierza schudnac to jedno ale moze tez przytyc...Tak bylo w przypadku mojej kumpeli..i kupowala druga suknie.Oczywiscie nie demonizujmy ale jak widze podjarane PM2015 no to ciut smieszne bo ja rozumiem przezywac slub bo sama tak mam ale wszytsko sie zmienia.Nie kazdy goni za moda jeden wiec co chce od razu ale pospiech jest złym doradca jak to mówi znajoma pospiech jest potrzebyny przy łapaniu pcheł
__________________
22.11.2011 -pierwsze "kocham Cie TŻ "
18.10.2012 -oficjalne :"TAK"
23.08.2013 - ŚLUB
wenszyca89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-12, 17:01   #33
DontSaySorry
Zakorzenienie
 
Avatar DontSaySorry
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 12 688
Dot.: Zakup sukni 1,5 roku przed ślubem?

Wstrzymaj się. Przez 1,5 roku jeszcze milion razy Ci się odmieni.
__________________
Czasami trzeba usiąść obok i czyjąś dłoń zamknąć w swojej dłoni, wtedy nawet łzy będą smakować jak szczęście.
DontSaySorry jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-14, 16:18   #34
Margolcia4111991
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: Oleśnica
Wiadomości: 100
Dot.: Zakup sukni 1,5 roku przed ślubem?

Cytat:
Napisane przez wenszyca89 Pokaż wiadomość
to że PM-ka zamierza schudnac to jedno ale moze tez przytyc...Tak bylo w przypadku mojej kumpeli..i kupowala druga suknie.Oczywiscie nie demonizujmy ale jak widze podjarane PM2015 no to ciut smieszne bo ja rozumiem przezywac slub bo sama tak mam ale wszytsko sie zmienia.Nie kazdy goni za moda jeden wiec co chce od razu ale pospiech jest złym doradca jak to mówi znajoma pospiech jest potrzebyny przy łapaniu pcheł
Większą można zwęzić, mniejszą ciężko poszerzyć...
Margolcia4111991 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-18, 17:59   #35
sol11
Raczkowanie
 
Avatar sol11
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 449
Dot.: Zakup sukni 1,5 roku przed ślubem?

Cytat:
Napisane przez Martula2103 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, potrzebuję rady

Ślub biorę dopiero w lipcu przyszłego roku, ale oczywiście już od pewnego czasu myślę o sukni. Wybrałam się dzisiaj z przyjaciółką na zakupy, przy okazji weszłyśmy do paru salonów i w jednym zobaczyłam TĘ sukienkę. Przymierzyłam i zakochałam się na zabój. Jest dokładnie taka jaką sobie wymarzyłam, cena też do zaakceptowania. Co robić? Wiem, że to bardzo wcześnie jak na zakup sukni, bo jeszcze wiele się może wydarzyć. Z drugiej strony boję się, że w przyszłym roku nie znajdę już sukni, która tak mnie zachwyci.

Kupić, czy zapomnieć o tej i poszukać dopiero w przyszłym roku? Z jakim wyprzedzeniu Wy kupowałyście swoje suknie?
Z tym róznie bywa,my mielismy miec slub w 2012 ale z roznym powodow przelozylismy na 2013,suknia juz czeka od 2011 na mnie i za kazdym razem jak ja mierze wiem ze to jest ta!

Powodzenia!
sol11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-19, 11:57   #36
xena-m
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 20
Dot.: Zakup sukni 1,5 roku przed ślubem?

Cytat:
Napisane przez Martula2103 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, potrzebuję rady

Ślub biorę dopiero w lipcu przyszłego roku, ale oczywiście już od pewnego czasu myślę o sukni. Wybrałam się dzisiaj z przyjaciółką na zakupy, przy okazji weszłyśmy do paru salonów i w jednym zobaczyłam TĘ sukienkę. Przymierzyłam i zakochałam się na zabój. Jest dokładnie taka jaką sobie wymarzyłam, cena też do zaakceptowania. Co robić? Wiem, że to bardzo wcześnie jak na zakup sukni, bo jeszcze wiele się może wydarzyć. Z drugiej strony boję się, że w przyszłym roku nie znajdę już sukni, która tak mnie zachwyci.

Kupić, czy zapomnieć o tej i poszukać dopiero w przyszłym roku? Z jakim wyprzedzeniu Wy kupowałyście swoje suknie?
Nie spiesz sie bo jeszcze ci się kilka razy zmieni, ja kupiłam suknie 3 miesiące przed ślubem w momencie zakupu wiedziałam ze to ta ale później tysiące wątpliwości gonitwa myśli czy ten fason był właściwie wybrany czy tren nie za krótki, ale pierwsza przymiarka w dobrze dopasowanej sukni rozwiała wątpliwości,a i po zakupie nie warto oglądać innych sukienek - ale to nie takie proste i zawsze myślisz a moze ta a moze takie upięcie tranu i tak w kółko - więc czy chcesz 1,5 roku sie tak dreczyć kilka miesięcy przed Ci wystarczy Pozdrawiam
xena-m jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-19, 23:50   #37
bezaczek7
Zakorzenienie
 
Avatar bezaczek7
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: śląsk cieszyński
Wiadomości: 3 809
Dot.: Zakup sukni 1,5 roku przed ślubem?

pomijając względy wyglądu-schudnięcie itp, opatrzenie się sukni, jeślibym się uparła na kieckę, zrobiłabym jej zdjęcia dookoła i kilka miesięcy przed ślubem poszła do krawcowej pokazując jak suknia ma wyglądać. i niech mi taką uszyje jeśliby nie było jej już w sprzedaży
__________________
odpisuję u Ciebie, Ty odpisuj, proszę, u mnie.
<a href="link">wszystkowątek </a>
ciuchy stary
wishlista
18WRZESIEŃ2010
08wrzesień2014 ostatecznie 17.09. 14:35
bezaczek7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ślubny wizerunek


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:02.