krem pod oczy dla 30-tki - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2004-01-26, 11:23   #1
Butterfly
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-12
Wiadomości: 90

krem pod oczy dla 30-tki


Drogie koleżanki! Poszukuję (jak narazie bezskutecznie) dobrego kremu który zrobi coś z moją zwiotczałą skórą pod oczami (o cieniach już nie wspomnę). Może zechcecie się podzileić swoimi doświadczeniami i polecicie mi coś co w końcu zadziała.Dodam że cena też gra tu rolę ale czekam na Wasze propozycje. Pozdrawiam.
Butterfly jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-01-26, 11:43   #2
Agentka
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2003-01
Wiadomości: 2 084
Re: krem pod oczy dla 30-tki

Pluszaczku, zapraszamy najpierw do KW, przejrzyj sobie

__________________
Nie cierpię zimy
Agentka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-01-26, 11:48   #3
Epoka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 17
Re: krem pod oczy dla 30-tki

gorąco polecam krem AA Oceanica z serii Eye Perfect... ten regenerujący, na noc... bo jest też wersja nawilżająca na dzień - tej nie próbowałam...
długo szukałam... maziałam się Hydra Zen Lancome i Chanel
i żaden nie dał tak spektakularnych efektów - pokochałam Oceanica gorąco... kosztuje cos ok. 30zł (nie wiem dokładnie, bo swój dostałam...) i, uwaga! co nie spotykane - ma pojemność 30 ml
Epoka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-01-26, 13:21   #4
Butterfly
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-12
Wiadomości: 90
Re: krem pod oczy dla 30-tki

No więc przeglądałam bardzo intensywnie ale same wiecie że różne są opinie na temat tego samego kremu (bo też piszą je kobiety w różnym wieku)Chciałam żeby poradziły mi koleżanki w moim wieku czyli szalone 30-tki hihi.Pozdrowionka
Agentka-Ola napisał(a):
> Pluszaczku, zapraszamy najpierw do KW, przejrzyj sobie
>
>
Butterfly jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-01-27, 13:50   #5
Butterfly
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-12
Wiadomości: 90
Re: krem pod oczy dla 30-tki

Dzięki za podpowiedź, myślałam o którymś kremie z serii Oceanica. Jest też maseczka pod oczy, czy używałaś jej może? Dziewczyny czekam na dalsze propozycje. Całuski
Butterfly jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-01-27, 14:29   #6
izzi
Zadomowienie
 
Avatar izzi
 
Zarejestrowany: 2002-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 370
GG do izzi
Re: krem pod oczy dla 30-tki

Cześć!
Jako rówieśniczka mogę polecić Ci z czystym sumieniem kremik Eris z folacyną. Kosztuje 15 zł i po miesiącu stosowania występują może nie spektakularne ale zauważalne efekty (moje zmarszczki trochę się zmniejszyły). Moja koleżanka używa kremu (albo żelu - taki w tubce) Dermiki z serii Preventi i jest nim zachwycona. Jak mi się skończy ten Eris to mam zamiar go kupić. Dobry był też Biothermu z ekstraktem z liści oliwnych ale ten raczej na noc bo moim zdaniem lekko natłuszcza skórę (używałam próbki). Pozdrawiam!
izzi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-01-27, 14:43   #7
joanna.t
Raczkowanie
 
Avatar joanna.t
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 208
Re: krem pod oczy dla 30-tki

Pluszak napisał(a):
Jest też maseczka pod oczy, czy używałaś jej może? Dziewczyny czekam na dalsze propozycje. Całuski

Ja używam tej maseczki po oczy od jakiegoś miesiąca. Po tym czasie mogę z czystym sumieniem, że dobrze nawilzyła moją przesuszoną skórę pod oczami. Przez kilka pierwszych aplikacji zostawiałam ją na noc jak krem, rano ani sladu po maseczce a skóra mięciutka i spręzysta Teraz nakładam ją co 3 dni na 15-20 minut i potem zmywam. mogę potwierdzić, że naprwdę działa. Jest bezzapachowa, dobrze się rozporowadza, "slizga się" przy nakładaniu, nie ma więc mowy o naciąganiu skóry. Mimo, że słoiczek ma malutka pojemnośc - tylko 15 ml, to jest naprawdę wydajna - po miesiącu widze tylko niewielki ubytek. Pozdrawiam, Joanna
__________________
pozdrawiam, Joaś
joanna.t jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2004-01-27, 15:28   #8
Epoka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 17
Re: krem pod oczy dla 30-tki

maseczki nie używałam...
krem mi sie spodobał bo jest dość gęsty w konsystencji i widocznie poprawia stan skóry -nawilża, uelastycznia, odżywia - na razie nie muszę jeszcze walczyc z widocznymi zmarszczkami więc używam raczej profilaktycznie
te kremy-żele, o których wspomniałam były za lekkie - równie dobrze pewnie mogłabym używać żelu Flos Leku ze świetlikiem i chabrem bławatkiem za 5zł (nota bene tez polecam bo świetnie koi gdy za długo siedzę przed monitorem i zaczynam wyglądać jak królik) więc byłam troszkę zawiedziona bo liczyłam na więcej...
ale z Oceanica jestem baaardzo zadowolona więc na razie nie szukam niczego innego
Epoka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-01-27, 15:31   #9
Epoka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 17
Re: krem pod oczy dla 30-tki

no i w końcu nie napisałam, że mimo tego, że jest gęsty to jednak ładnie sie wchłania i nie jest przesadnie tłusty, ciężki - tego w kremach nie lubię
uff
Epoka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-01-28, 18:21   #10
Naomi
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 35
GG do Naomi
Re: krem pod oczy dla 30-tki

Do pielęgnacji okolic oczu najlepiej nadają się świeże olejki z awokado lub ze słodkich migdałow. Olejek najepiej nanosić wieczorem, pozostawić na jakiś czas na skórze, następnie chusteczką kosmetyczną zebrać resztki, które sie nie wchłoneły. Pozdrawiam
Naomi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-01-28, 21:55   #11
Butterfly
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-12
Wiadomości: 90
Re: krem pod oczy dla 30-tki

Dziękuję Wam dziewczyny za propozycje. Epoka, Tobie szczególnie za wyczerpującą odpowiedź. Pozdrawiam serdecznie.
Butterfly jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2004-06-27, 08:52   #12
AnnaB-A
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 12
krem pod oczy dla 33-latki

Witam,potrzebuje Waszej rady poszukuję dobrebo p/zmarszczkowego kremu pod oczy ,stan mojej skóry jest opłakany.Jestem 9 miesiący po porodzie ,w czasie ciąży dużo przytyłam ,teraz prawie mam już swoją wagę ale moja skóra na twarzy nie wróciła do normy.Mam dość głębokie zmarszczki pod oczami, bruzdy na czole,przy ustach.Brak jej jędrności.Stosowałam kremy clinique anti-graviti,estee lauder ,teraz maseczkę pod oczy AA ,ale efekty są mizerne.Poradzie mi dobry krem,może któraś z Was stosowała Extremale Dermiki?
AnnaB-A jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-06-27, 09:15   #13
201701020941
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2004-02
Wiadomości: 214
Re: krem pod oczy dla 33-latki

Może poproboj krem regeneracyjny Erisu, wprawdzie dla kobiet po 45 roku życia, ale mówimy o sytuacji wyjątkowej, więc na pewno nie zaszkodzi. Ma witaminy C i E, przeciwzmarszczkowy retinol. W zimie, gdy był mróz i klimatyzowane pomieszczenia i auto, stosowałam koncentrat Riche Yves Rochera. Był ok. Oba preparaty podobały mi się, bo były nawilżające i natłuszczające. Na mnie maseczka AA działała słabiej niż ten krem Eris. Pozdrawiam i życzę powodzenia!
201701020941 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-06-27, 12:50   #14
Madziorka
Zakorzenienie
 
Avatar Madziorka
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 979
GG do Madziorka
Re: krem pod oczy dla 33-latki

uważam że w tym przypadku same kremy nie pomogą,poniewaz stan jest dośc cięzki to powinnaś chodzić na masaze ujędrniające twarzy. Pozdrawiam
Madziorka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-06-29, 19:06   #15
systematica
Wtajemniczenie
 
Avatar systematica
 
Zarejestrowany: 2002-04
Wiadomości: 2 186
Re: krem pod oczy dla 33-latki

Jeśli nie przerażają Cię ceny w granicach 200 zł, szczerze polecam serum 21-dniowe z linii Coherence Lieraca oraz kremy na noc i na dzień z tej samej serii.
Pod oczy poleciłabym RetiC Vichy, chociaż efekty widać dopiero po miesiącu bardzo regularnego stosowania 2 x dzień, a oprócz tego być może będziesz musiała dodatkowo nakładać jakiś krem o lepszych właściwościach nawilżających. Tu poleciałabym nowy żel Hydraphase La Roche - Posay.
Genialnym kremem jest chyba Sisleya (dotychczas w KWC jedna recenzja - Madzik - ja dostałam od Sephory próbeczkę która wystarczyła mi na kilka dni i po raz pierwszy od dawna widziałam natychmiastowe niemal, codziennie poglębiające się efekty ... szkoda że cena zaporowa, na razie na pewno się nie skuszę).
Ale całkiem niezłe, naprawdę obiecujące działanie ma nowy Vitalift Oceanica - szczerze Ci polecam wypróbowanie całej serii - dawno nie spotkałam kremikówm które przekonuja juz po próbkach (no, może z wyjatkiem nocnego) a cena śmieszna - ok. 18 zł.
Jeszcze kremik Thalgo http://www.wizaz.pl/produkty/baza/ce...ils&itemid=510
bardzo polecam
__________________
Komp w przebudowie ... czyli urlop od netu
systematica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-04-23, 00:46   #16
_joanka_
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 1
krem pod oczy dla 30-latki

Chcę kupić krem pod oczy, ale nie wiem który naprawdę działa. Mam 30 lat i dosyć widoczne zmarszczki pod oczkami. Jestem zdesperowana i mogę wydać nawet 2 stówki(zrezygnuję z innych rzeczy), byleby tylko działał i te okropne krechy były mniej widoczne. Proszę o pomoc!
_joanka_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-04-23, 07:21   #17
ewunia2
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Z stąd gdzie mi dobrze;-)
Wiadomości: 1 275
Re: krem pod oczy dla 30-latki

Hej moim zdaniem istniejących już nie zlikwidujesz no chyba że zdecydujesz się na skalpel, zmarszczkom mozesz jedynie przeciwdziałać, naprawdę polecam Jabus'he Eye Cream dostępny w aptekach 15 ml w cenie ok 70 zł , ja mam wyraźnie zmarszczki mimiczne i oczywiście jak pisałam nie zlikwidował ich ale wyraźnie wygładził dla mnie jest to narazie najlepszy krem jaki miałam, oraz polecam bardziej nawilżający AA oceanic Age Plus wg także b.dobry
__________________
ewunia2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-20, 07:44   #18
colission75
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 5
Talking Krem Pod Oczy Dla 30 Latki

Zwracam sie z prosba o pomoc...Przymierzam sie do kupna 1 kremu w zyciu pod oczy, widac juz pierwsze zmarszczki...Czy ktos moglby pomoc w tej sprawie??Jest tego tyle na rynku, ze zupelnie sie gubie...Chcialabym wydac nie wiecej jak 50 zl..
Z gory dzikekuje za rady.
Ewa
colission75 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-20, 08:28   #19
Ania17
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: okolice Warszawy
Wiadomości: 1 537
Dot.: Krem Pod Oczy Dla 30 Latki

Poczytaj sobie KWC: http://www.wizaz.pl/produkty/baza/ce...category_id=44
Ania17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:13.