Wszystko o Avonie - część 16 - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-01-12, 21:56   #61
Sarunieczka
vel Turkusoowa :)
 
Avatar Sarunieczka
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Krakuska
Wiadomości: 11 112
Dot.: Wszystko o Avonie - część 16

Właśnie mi przyszła paczucha dziś i dzielę się wrażeniami

Zamawiałam w ciemno Far Away Dreams i...są super takie jakieś dziwne hehe,myślałam że to będzie typowa wanilia,a tu czuję coś czego nie rozpoznaję,więc po składzie stwierdzam że to gardenia ale są takie inne,nie podobne do żadnych

Zamawiałam też próbki nowych szminek...maźgałam się wszystkimi za koleją i wyglądam strasznie dobrze mi tylko w Nude Perfection,idealna dla mnie,zamawiam koniecznie z kat.02

Niewypałem okazała się szminka Perfect Wear odcień Sunkissed Ginger,wściekły jasny pomarańcz,koszmaropy lę może koleżance bo się lubuje w pomarańczach

Błyszczek w musie,odcień Cafe au lait ładny,choć za ciemny,ale jak odbiję na chusteczce to obleci,fajna gęsta konsystencja i zapach

Kolczyki Kenya śliiczne piękne boskiejaka szkoda ze naszyjnik był w brakachbyłby boski komplet...

i jeszcze mleczko Avon Care 3 w 1...hmm...wszystko byłoby ok,pachnie ładnie,świeżo i delikatnie,myje dobrze,ale w ogóle się nie pienia na opakowaniu pisze-wcierać do powstania piany
Sarunieczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-12, 22:42   #62
OnlyOnce
Raczkowanie
 
Avatar OnlyOnce
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: pomorskie
Wiadomości: 193
Dot.: Wszystko o Avonie - część 16

Hej
W nowym temaciku
Mam pytanko.. Co do programu motywacyjnego..
Mianowicie chodzi o ten ,kiedy w jedynm katalogu należało złożyć zamówienie na min. 400 zł i w kolejnym na min. 200 zł
Wtedy jako prezent dostaje się wode Spotlight i paletke cieni do powiek..
Czy do cieni trzeba jakis kod?

---------- Dopisano o 23:42 ---------- Poprzedni post napisano o 23:09 ----------

Juz sobie poradzilam.. Dziekuej wszystkim przegladajacym watek
OnlyOnce jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-12, 22:52   #63
katniewojt
Zakorzenienie
 
Avatar katniewojt
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 11 569
Dot.: Wszystko o Avonie - część 16

Cytat:
Napisane przez mmmww777 Pokaż wiadomość
a pochwalić muszę balsam do ust z jojobą z ACare - kolorek zmienia się na ładny róż, którego tak na prawdę nie widać, ale usta są takie pełniejsze i żywsze, na ustach trzyma się średnio - tak jak błyszczyk, i mi bardzo podpasował
czy któraś z was miała może te małe balsamy do ust? ten z spf15 i wit.E lub ten z masłem shea i wit.ACE? czy są skuteczne?
Pisząc balsam z jojobą, masz na myśli ten "nowy" błyszczyk? Jeśli tak, to nie wsadzaj go do kieszeni w spodniach Miałam jego poprzednią edycję i jak się zagrzał, to zmieniał kolor na taki oczo***ny ostry róż
Co do balsamów do ust... Zamówiłam oba, ale ochronny podarowałam siostrze Dla mnie był jakiś za śliski Z regenerującego jestem bardzo zadowolona
katniewojt jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-12, 23:02   #64
Mortyshja
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Ostrołęka
Wiadomości: 876
Dot.: Wszystko o Avonie - część 16

przed chwila wypróbowałam nowy lakier z avonu... gunmetal jest rewelacyjny ! kolor mi sie bardzo podoba

przy okazji odkryłam jedną rzecz.. że spray do szybszego wysychania lakieru wywołuje u mnie takie kropki dziwne jakbym miała piasek pod lakierem... brzydko to wygląda.. i chyba przestanę go używać...

zamówiłam sobie jeszcze z IOS te krople.. jestem ciekawa czy będą dla mnie lepsze

a jak nie.. to będę siedziała kilka h aż mi lakier dobrze wyschnie
__________________
Żyj z całych sił i uśmiechaj się do ludzi... bo nie jesteś sam...



Edytowane przez Mortyshja
Czas edycji: 2011-01-12 o 23:03
Mortyshja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-12, 23:13   #65
ziarnko piasku
Zadomowienie
 
Avatar ziarnko piasku
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: West Midlands, UK
Wiadomości: 1 142
Dot.: Wszystko o Avonie - część 16

Cytat:
Napisane przez Mortyshja Pokaż wiadomość
przed chwila wypróbowałam nowy lakier z avonu... gunmetal jest rewelacyjny ! kolor mi sie bardzo podoba

przy okazji odkryłam jedną rzecz.. że spray do szybszego wysychania lakieru wywołuje u mnie takie kropki dziwne jakbym miała piasek pod lakierem... brzydko to wygląda.. i chyba przestanę go używać...

zamówiłam sobie jeszcze z IOS te krople.. jestem ciekawa czy będą dla mnie lepsze

a jak nie.. to będę siedziała kilka h aż mi lakier dobrze wyschnie
może za szybko połozyłas drugą warstwę lakieru? od tego tworzą się te pęcherzyki, raczej nie od tego sprayu...
__________________
We all fall to the floor at some point.
It's how you pick yourself up.
That's the real challenge.
Isn't it?


ziarnko piasku jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-12, 23:26   #66
Mortyshja
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Ostrołęka
Wiadomości: 876
Dot.: Wszystko o Avonie - część 16

Cytat:
Napisane przez ziarnko piasku Pokaż wiadomość
może za szybko połozyłas drugą warstwę lakieru? od tego tworzą się te pęcherzyki, raczej nie od tego sprayu...
trafna uwaga.. a może i masz rację.. późna godzina i chciałam szybko sobie pomalować.. kurczę.. następnym razem wcześniej się wezmę za malowanie paznokci
__________________
Żyj z całych sił i uśmiechaj się do ludzi... bo nie jesteś sam...


Mortyshja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-13, 07:18   #67
f36f09c64670dbbf8506d7b7195631196fb4f2ce_65c2c8198d77a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 16 387
Dot.: Wszystko o Avonie - część 16

Cytat:
Napisane przez onlyonce Pokaż wiadomość
hej
w nowym temaciku :d
mam pytanko.. Co do programu motywacyjnego..
Mianowicie chodzi o ten ,kiedy w jedynm katalogu należało złożyć zamówienie na min. 400 zł i w kolejnym na min. 200 zł
wtedy jako prezent dostaje się wode spotlight i paletke cieni do powiek..
Czy do cieni trzeba jakis kod?

---------- dopisano o 23:42 ---------- poprzedni post napisano o 23:09 ----------

juz sobie poradzilam.. Dziekuej wszystkim przegladajacym watek
80051
80002
f36f09c64670dbbf8506d7b7195631196fb4f2ce_65c2c8198d77a jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-01-13, 07:41   #68
in bloom
Zadomowienie
 
Avatar in bloom
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 1 358
Dot.: Wszystko o Avonie - część 16

[1=f36f09c64670dbbf8506d7b 7195631196fb4f2ce_65c2c81 98d77a;24335763]w strefie jest zakładka avon club i tam pisze co i jak.
na fakturze też w dolnej stronie.[/QUOTE]
sliczny ten kuferek dziekuje za zdjecia bo jakos w ulotce do mnie nie przemawial i pozniej bym zalowala ze sie nie postaralam a moge spytac skad go masz dostalas juz???? czy jak???
__________________
in bloom jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-13, 07:41   #69
8katharina8
Rozeznanie
 
Avatar 8katharina8
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 762
GG do 8katharina8
Dot.: Wszystko o Avonie - część 16

dziewczyny te które mają torebkę Violet tą taką brązową dużą- jak ona się nosi? dobrze się trzyma? a jak z pojemnością? bo na katalogowym nie ma zdjęć środka i nie jestem w stanie sobie wyobrazić czy wejdzie do niej duży zeszyt A3?
proszę o opinie
__________________
Lubisz kosmetyki AVON? Zamawiasz? A chciałabyś zamawiać taniej? Skontaktuj się ze mną a założę Ci konto w Avon i dołączę do swojego zespołu. Przekonaj się sama już teraz.

https://start.avonpolska.pl/storage/...banner-1-1.png
8katharina8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-13, 07:43   #70
f36f09c64670dbbf8506d7b7195631196fb4f2ce_65c2c8198d77a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 16 387
Dot.: Wszystko o Avonie - część 16

Cytat:
Napisane przez in bloom Pokaż wiadomość
sliczny ten kuferek dziekuje za zdjecia bo jakos w ulotce do mnie nie przemawial i pozniej bym zalowala ze sie nie postaralam a moge spytac skad go masz dostalas juz???? czy jak???
tak. oms-ki dostały w tym tygodniu.
f36f09c64670dbbf8506d7b7195631196fb4f2ce_65c2c8198d77a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-13, 08:30   #71
Yorki
Rozeznanie
 
Avatar Yorki
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Różnie :)
Wiadomości: 851
Dot.: Wszystko o Avonie - część 16

Cytat:
Napisane przez dianuseeek Pokaż wiadomość

Zakupiłam sobie z demo zielone kremy Solutions. Powiem Wam, że ten na noc ładnie pachnie ale buzia sie po nim jakoś klei też tak macie? Za to ten na dzień ma fajną konsystencję, ale zapach jakiś taki chemiczny.
Mi się zapach na dzień właśnie podoba. Ten żel zielony to lepik straszny - nie lubię i nie mogę się doczekać aż go skończę. W efekcie, po nałożeniu, łażę po domu w opasce, aż się nie wchłonie (a trochę mu to zajmuje)

Cytat:
Napisane przez Immenseness Pokaż wiadomość


moja też się po zielonym tak kleiła okropnie, a i powiem szczerze że jakoś mi nie pomógł ani nie spasował, w końcu w koszu wylądował ten biały był lepszy, ale jak go nałozyłam pod makijaż to kilka godzin póżniej w okolicach nosa i brody podkład mi spływał
Dokładnie mam w dzień to samo -> tłusty nos ze spływającym podkładem. Plusem tego kremu jest to że szybko się wchłania i rano można w mig go nałożyć, a zaraz potem podkład.

Cytat:
Napisane przez Sarunieczka Pokaż wiadomość

i jeszcze mleczko Avon Care 3 w 1...hmm...wszystko byłoby ok,pachnie ładnie,świeżo i delikatnie,myje dobrze,ale w ogóle się nie pienia na opakowaniu pisze-wcierać do powstania piany
To nie mleczko, to żel - pomylili się w katalogu, a sprostowanie wrzucili do Strefy:

Temat: Żel do mycia twarzy 3 w 1
Droga Konsultantko/ Drogi Konsultancie
W katalogu 01/2011 na tylnej okładce zaprezentowano Żel 3 w 1 z wyciągiem z aloesu i imbiru, który oczyszcza, tonizuje i nawilża. W opisie zamieszczono błędną informację, że jest to mleczko.
W rzeczywistości produkt jest konsystencji żelowej i należy spłukać twarz po jego użyciu.
Prosimy o przekazanie powyższej informacji Klientom zainteresowanym produktem.
Przepraszamy za błędny opis produktu.
Dział Obsługi Konsultante
-------------------------------


Aneszna, kuferek śliczny
__________________
Spring is coming
***Marzec bez prostownicy i słodyczy ***

Yorki jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-01-13, 08:38   #72
Mortyshja
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Ostrołęka
Wiadomości: 876
Dot.: Wszystko o Avonie - część 16

dziewczyny... wiadomo Wam coś o tych kremikach do stóp za 4,9zł ?
zamawiałam je przy 1 terminie.. nie przyszły mi.. teraz chce zamówić niby jest zielone światełko ale jak na koniec jest opcja wartość zamówienia i możesz sobie sprawdzić ceny po upuście.. to tych kremów nie ma na liście... :/
__________________
Żyj z całych sił i uśmiechaj się do ludzi... bo nie jesteś sam...


Mortyshja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-13, 08:40   #73
8katharina8
Rozeznanie
 
Avatar 8katharina8
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 762
GG do 8katharina8
Dot.: Wszystko o Avonie - część 16

musso4

wrzuciłaś zdjęcie torebki Violet na katalogowy- a możesz zrobić zdjęcie żeby było widać jej wnętrze? mieści się tam zeszyt A3? I jak z jej wytrzymałością? od 5 grudnia już ponad miesiąc minął. jak ona Ci się nosi?
__________________
Lubisz kosmetyki AVON? Zamawiasz? A chciałabyś zamawiać taniej? Skontaktuj się ze mną a założę Ci konto w Avon i dołączę do swojego zespołu. Przekonaj się sama już teraz.

https://start.avonpolska.pl/storage/...banner-1-1.png
8katharina8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-13, 08:41   #74
f36f09c64670dbbf8506d7b7195631196fb4f2ce_65c2c8198d77a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 16 387
Dot.: Wszystko o Avonie - część 16

Cytat:
Napisane przez Mortyshja Pokaż wiadomość
dziewczyny... wiadomo Wam coś o tych kremikach do stóp za 4,9zł ?
zamawiałam je przy 1 terminie.. nie przyszły mi.. teraz chce zamówić niby jest zielone światełko ale jak na koniec jest opcja wartość zamówienia i możesz sobie sprawdzić ceny po upuście.. to tych kremów nie ma na liście... :/
bo jeśli nic nie zamówiłaś ze stron 136-151 to ich mieć nie będziesz.
f36f09c64670dbbf8506d7b7195631196fb4f2ce_65c2c8198d77a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-13, 08:44   #75
musso4
Zakorzenienie
 
Avatar musso4
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 20 759
Dot.: Wszystko o Avonie - część 16

Cytat:
Napisane przez 8katharina8 Pokaż wiadomość
dziewczyny te które mają torebkę Violet tą taką brązową dużą- jak ona się nosi? dobrze się trzyma? a jak z pojemnością? bo na katalogowym nie ma zdjęć środka i nie jestem w stanie sobie wyobrazić czy wejdzie do niej duży zeszyt A3?
proszę o opinie
mam violet jestem zadowolona, wrzuciłam zdjęcia środka na katalogowy, teczka A4 wchodzi na styk, bo chyba o A4 Ci chodziło 21x32 cm

---------- Dopisano o 09:44 ---------- Poprzedni post napisano o 09:41 ----------

Cytat:
Napisane przez 8katharina8 Pokaż wiadomość
musso4

wrzuciłaś zdjęcie torebki Violet na katalogowy- a możesz zrobić zdjęcie żeby było widać jej wnętrze? mieści się tam zeszyt A3? I jak z jej wytrzymałością? od 5 grudnia już ponad miesiąc minął. jak ona Ci się nosi?
już jest na razie nic się z nie dzieje, tylko ja nie noszę co dzien tej samej torebki, to trudno coś mówić o zużyciu
musso4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-13, 08:47   #76
8katharina8
Rozeznanie
 
Avatar 8katharina8
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 762
GG do 8katharina8
Dot.: Wszystko o Avonie - część 16

Cytat:
Napisane przez musso4 Pokaż wiadomość
mam violet jestem zadowolona, wrzuciłam zdjęcia środka na katalogowy, teczka A4 wchodzi na styk, bo chyba o A4 Ci chodziło 21x32 cm

---------- Dopisano o 09:44 ---------- Poprzedni post napisano o 09:41 ----------


już jest na razie nic się z nie dzieje, tylko ja nie noszę co dzien tej samej torebki, to trudno coś mówić o zużyciu
ale dobra jestem A3
dziękuję Ci bardzo za foteczki

chyba ja sobie zamówię jeszcze z tej 1/2011 bo potem już jej nie będzie
__________________
Lubisz kosmetyki AVON? Zamawiasz? A chciałabyś zamawiać taniej? Skontaktuj się ze mną a założę Ci konto w Avon i dołączę do swojego zespołu. Przekonaj się sama już teraz.

https://start.avonpolska.pl/storage/...banner-1-1.png
8katharina8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-13, 08:52   #77
Mortyshja
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Ostrołęka
Wiadomości: 876
Dot.: Wszystko o Avonie - część 16

[1=f36f09c64670dbbf8506d7b 7195631196fb4f2ce_65c2c81 98d77a;24342586]bo jeśli nic nie zamówiłaś ze stron 136-151 to ich mieć nie będziesz.[/QUOTE]

jejuuu.. ale ja głupotę z tym pytaniem walnęłam
patrzyłam się wcześniej na to i nie widziałam...
__________________
Żyj z całych sił i uśmiechaj się do ludzi... bo nie jesteś sam...


Mortyshja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-13, 08:55   #78
musso4
Zakorzenienie
 
Avatar musso4
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 20 759
Dot.: Wszystko o Avonie - część 16

Cytat:
Napisane przez Sarunieczka Pokaż wiadomość
Właśnie mi przyszła paczucha dziś i dzielę się wrażeniami

Zamawiałam w ciemno Far Away Dreams i...są super takie jakieś dziwne hehe,myślałam że to będzie typowa wanilia,a tu czuję coś czego nie rozpoznaję,więc po składzie stwierdzam że to gardenia ale są takie inne,nie podobne do żadnych

Zamawiałam też próbki nowych szminek...maźgałam się wszystkimi za koleją i wyglądam strasznie dobrze mi tylko w Nude Perfection,idealna dla mnie,zamawiam koniecznie z kat.02

Niewypałem okazała się szminka Perfect Wear odcień Sunkissed Ginger,wściekły jasny pomarańcz,koszmaropy lę może koleżance bo się lubuje w pomarańczach

Błyszczek w musie,odcień Cafe au lait ładny,choć za ciemny,ale jak odbiję na chusteczce to obleci,fajna gęsta konsystencja i zapach

Kolczyki Kenya śliiczne piękne boskiejaka szkoda ze naszyjnik był w brakachbyłby boski komplet...

i jeszcze mleczko Avon Care 3 w 1...hmm...wszystko byłoby ok,pachnie ładnie,świeżo i delikatnie,myje dobrze,ale w ogóle się nie pienia na opakowaniu pisze-wcierać do powstania piany
może zrobisz zdjęcia tej szminki supertrwałej ja jeszcze skusiłam się na vintage pink, dzisiaj będzie, ciekawe z tej lasting pink jestem zadowolona, mało widoczna na ustach może być na co dzień
komplet kenya oczywiście że boski mam cały 3 części
musso4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-13, 09:10   #79
theMonique
Zakorzenienie
 
Avatar theMonique
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Nibyland
Wiadomości: 5 550
Dot.: Wszystko o Avonie - część 16


w koncu zlozylam pierwsze zamowienie z k1
__________________
Nic mi się nie chce, bo mam depresję a gdy mam depresję to nic mi się nie chce

ja UMIEM
ja ROZUMIEM

BLOG http://themonique-girlsjustwant.blogspot.com/
theMonique jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-01-13, 09:17   #80
Mortyshja
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Ostrołęka
Wiadomości: 876
Dot.: Wszystko o Avonie - część 16

Cytat:
Napisane przez theMonique Pokaż wiadomość

w koncu zlozylam pierwsze zamowienie z k1
ja dwa zamówienia miałam.. ale to też nie na duże kwoty jakbym chciała... no ale nie ma co się dziwić.. miesiąc w domu z zapaleniem płuc swoje robi.. a klientki same do mnie nie przyjdą :P

tylko szkoda, że na naszyjnik tygryska się nie załapałam bo kolczyki mi się bardzo podobają
__________________
Żyj z całych sił i uśmiechaj się do ludzi... bo nie jesteś sam...


Mortyshja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-13, 10:00   #81
Joanna2705
Raczkowanie
 
Avatar Joanna2705
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Warmia i mazury
Wiadomości: 357
GG do Joanna2705
Dot.: Wszystko o Avonie - część 16

Cytat:
Napisane przez theMonique Pokaż wiadomość

w koncu zlozylam pierwsze zamowienie z k1
Witaj w klubie.... Ja już mam fakturkę. Wszystko mi przyjdzie, kolczyki tygrysowe tez
Dorzucili nawet dwa katalogi 01, ciekawe po co.... żeby mi śmietnik zapełnić?
__________________
"Jak będę chciała usłyszeć Twoja opinie, potrząsnę Twoją klatką"


Edytowane przez Joanna2705
Czas edycji: 2011-01-13 o 10:12
Joanna2705 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-13, 10:20   #82
Kairra
Spiritus Movens
 
Avatar Kairra
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 1 681
Dot.: Wszystko o Avonie - część 16

Cytat:
Napisane przez musso4 Pokaż wiadomość
komplet kenya oczywiście że boski mam cały 3 części
ja też mam cały komplet, jest ekstra!
a z pierścionka jesteś zadowolona? nic się z nim nie dzieje?
moja klientka zwróciła, bo po 2 dniach odpadł jej ten duży czarny fragment na środku
Kairra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-13, 10:35   #83
katniewojt
Zakorzenienie
 
Avatar katniewojt
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 11 569
Dot.: Wszystko o Avonie - część 16

Wczoraj stojąc w kolejce w sklepie zaobserwowałam konsultantkę Nie byłoby w tym nic nadzwyczajnego, gdyby nie jej torebka Zamiast normalnej torebki miała nasz kuferek kosmetyczny z kolekcji logo Przyznam, że trochę dziwnie to wyglądało, ale co kto lubi
W dodatku wczoraj na uczelni zaczepiła mnie dziewczyna, która u mnie zamawia i ostatnio kupiła sobie 2 pomadki z torby po 8 złotych. Pytała kiedy wrzucę jakieś nowe pomadki do tej torby, bo z chęcią by kupiła. Rozwaliła mnie swoim pytaniem Ona chyba myśli, że jeśli jakaś pomadka w katalogu jest za 20 złotych, to ja za nią płacę 2! Zamurowało mnie i dopiero wieczorem wysłałam jej sms, że w katalogu 2 weszła nowa, bardzo fajna pomadka i ją jej polecam
katniewojt jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-13, 10:40   #84
an92dzia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Ostrów Wielkopolski
Wiadomości: 272
Dot.: Wszystko o Avonie - część 16

dziewczyny mam pytanie skad mam wiedziec ile mi brakuje do przystapienia do clubu avon?
an92dzia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-13, 10:48   #85
theMonique
Zakorzenienie
 
Avatar theMonique
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Nibyland
Wiadomości: 5 550
Dot.: Wszystko o Avonie - część 16

ja tez juz mam fakturke, a skladalam niedawno na oddzial

---------- Dopisano o 11:48 ---------- Poprzedni post napisano o 11:43 ----------

i mialam zolte kropy przy ochronnym kremie do rak z silikonem, ale na fakturze sa wszystkie sztuki
tylko Inez brak
__________________
Nic mi się nie chce, bo mam depresję a gdy mam depresję to nic mi się nie chce

ja UMIEM
ja ROZUMIEM

BLOG http://themonique-girlsjustwant.blogspot.com/
theMonique jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-13, 10:48   #86
ankoro
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 572
Dot.: Wszystko o Avonie - część 16

Cytat:
Napisane przez an92dzia Pokaż wiadomość
dziewczyny mam pytanie skad mam wiedziec ile mi brakuje do przystapienia do clubu avon?
Znajdź w strefie progi i porównaj z kwotą wykazaną na fakturze.
__________________
Wszak to rzecz jest oczywista, że się nie wysyła LISTA. Więc jakiż rogaty wciąż kusi cię bies, że ślesz ESEMESA, a nie ESEMES?
ankoro jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-13, 10:50   #87
emza
Rozeznanie
 
Avatar emza
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 502
Dot.: Wszystko o Avonie - część 16

tez mi się podoba ten kuferek aneszny, ale mam dopiero 5 500zł na koncie klubu, wiec na ten najnizszy pozniom moze sie zalapie, ale tam nie daja kuferka, tylko stały upust 30% gdzie ja zawsze mam zamowienie powyzej 500zł hehe ale trzeba byc dobrej mysli

chce sobie kupic jakas taka blado-rozowa pomadke i nie wiem czy wziac z tych nowych Lilac Shimmer czy ze strony 48 (k2) Smooth Shimmer. ktos mi pomoze, bo na ogol nie uzywam pomadek tylko blyszczykow ale mam teraz tyle jasnych blyszczykow, ze chce nakladac pod nie pomadke
__________________
Absolwentka Pomorskiego Uniwersytetu Medycznego


Licencjonowana Kosmetolog


Studia magisterskie:

1. Kosmetologia PUM
2. technologia chemiczna ZUT
emza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-13, 10:51   #88
ilussia
Wtajemniczenie
 
Avatar ilussia
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Wlkp.
Wiadomości: 2 624
Dot.: Wszystko o Avonie - część 16

Cześć dziewczyny.

Odnośnie tego żelu z Avon Care 3w1, to miałam sie Wam właśnie zapytać czy Wam sie pieni... Ale juz widzę posty na ten temat. Mam tez żel z innej firmy, i tamten podczas mycia twarzy wytwarza pianę, a ten nie... Myślałam, że coś źle robię-ale skoro u Was też tak jest, to nie wiem o co chodzi...
ilussia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-13, 10:52   #89
musso4
Zakorzenienie
 
Avatar musso4
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 20 759
Dot.: Wszystko o Avonie - część 16

Cytat:
Napisane przez Kairra Pokaż wiadomość
ja też mam cały komplet, jest ekstra!
a z pierścionka jesteś zadowolona? nic się z nim nie dzieje?
moja klientka zwróciła, bo po 2 dniach odpadł jej ten duży czarny fragment na środku
Nic się nie dzieje, a noszę dosyć czesto i raz nawet pierścionek upadł mi na podłogę i sie nie rozleciał a myślałam że nie będzie co zbierać
musso4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-13, 10:54   #90
sheryl
szeryfcio
 
Avatar sheryl
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: waw
Wiadomości: 12 072
Dot.: Wszystko o Avonie - część 16

Cytat:
Napisane przez Avonak Pokaż wiadomość
hej, mam pytanko, widziałyście juz w katalogu te nowe matowe lakiery do pazurków... jak myslicie będzie hitem? ;p
pewnie dużo osób się na nie rzuci, bo to ciekawostka. Już tu na forum to widać.... Ja miałam z matowymi kiedyś do czynienia i były okropne, do lakieru niepodobne lakier, jak sama nazwa mówi ma się błyszczeć....
__________________
Cosmesfera
sheryl jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:20.