Misja w Zambii - cz. IV - Strona 156 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-11-29, 20:39   #4651
MamaBernarda
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 161
Dot.: Misja w Zambii - cz. IV

Cytat:
Napisane przez ChoosingHope Pokaż wiadomość
Indyka nie robie, bo jestem wegetarianka.
Kochana! Ciągle myślę, że jest nas za mało, ale dobrze wiedzieć ;-)

Seona - wielkie gratulacje dla Męża Tak sobie myślę, że może jednak wybrałaś jakiś szpital? w końcu w nocy oksytocyna się wydziela...

Cytat:
Napisane przez ChoosingHope Pokaż wiadomość
A u nas wiek emerytalny dla wszystkich urodzonych w 1960r. i pozniej to 67 lat, z silnym naciskiem, zeby pracowac do 70-ki.
.................
Za tydzien o tej porze wystawione juz beda nasze aukcje na kury. Nastka postara sie zaczac wrzucac je okolo 10-tej rano. Nastawiamy sie na wielki sukces--NIE MA INNEJ OPCJI!!!!!!
Wiek emerytalny był nie do uniknięcia, wszędzie tak jest a my ( kobiety ) nie mamy co narzekać: żyjemy dłużej ( zdecydowanie ) od mężczyzn, dzieki pracy jesteśmy aktywniejsze, lepiej się czujemy - trzeba patrzeć na świat pozytywnie!

NIE MA INNEJ OPCJI, akcja kura będzie sukcesem

Cytat:
Napisane przez basiaczek11 Pokaż wiadomość
Ja też mam doktora w domu ale jak naukowiec nie wygląda. Jest archeologiem i od pół roku wygląda jak robol ( z całym szacunkiem dla roboli) i śmiga z łopatą. Codziennie wraca do domu i chwali się ile nieboszczyków wykopał ( z całym szacunkiem dla wykopanych). Albo znosi tony pradziejowego gruzu, który potem szoruje szczoteczką do zębów i rozkłada po całym domu...Tak że życzę Ci doktora z biurkiem i normalnymi zamiłowaniami
basiaczku poskładałam się ze śmiechu przy Twoim poście - choć po chwili... jedak trochę współczuję... ;-)

Cytat:
Napisane przez MartaiMaciej Pokaż wiadomość
Dyrektor przesunął ternim porozumienia stron na 31.XII, .....
Trzymajcie się dzielnie MartaiMaciej

Dawno się nie odzywałam, ale czytam w miarę regularnie.
Dostałam piękne zdjęcia zrobione Bernardowi przez pielęgniarki - szczęka opadła mi do ziemi, sami zobaczcie
Pozdrawiam wszystkich gorąco!
DSC05415_maly.jpg
MamaBernarda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-29, 21:12   #4652
ChoosingHope
Raczkowanie
 
Avatar ChoosingHope
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Connecticut, USA
Wiadomości: 212
Dot.: Misja w Zambii - cz. IV

Cytat:
Napisane przez MamaBernarda Pokaż wiadomość
Kochana! Ciągle myślę, że jest nas za mało, ale dobrze wiedzieć ;-)

NIE MA INNEJ OPCJI, akcja kura będzie sukcesem

Dostałam piękne zdjęcia zrobione Bernardowi przez pielęgniarki - szczęka opadła mi do ziemi, sami zobaczcie
Fajnie, ze Ty tez MamoBernarda! Swoja droga to troche ciekawe, ze ja ciagle rozkrecam akcje drobiowe...

Oczywiscie, ze "Akcja kura" bedzie sukcesem, a ja sie wcale nie dziwie, ze wlasnie Ty wylapalas to, ze "NIE MA INNEJ OPCJI". To chyba jest ulubione zdanie Tyszan.

Bernard wyrosl i wyprzystojnial, ze tak powiem.

Co do mezow (jakos przegapilam wczesniej wpis Basiaczka...), to ja sie tez pochwale!! A mam czym!!! W ogole to wlasnie powinnam sie pakowac albo robic milion roznych rzeczy, ktore na mnie czekaja, ale co tam... Otoz moj maz lubi.... hmmmm.... LEGO!!!! Zaczelo sie niewinnie. Kupilismy dziecku kubelek DUPLO (Nadia miala wtedy chyba 2 latka). Maz ukladal z nia ciekawe domki... Nagle zapalila sie zarowka, ze przeciez LEGO to bylo kiedys jego wielkie hobby... Ta zarowka zapalila sie gdzies w okolicach lutego tego roku. I zaczelo sie szalenstwo. Mamy cale biuro ustrojone w LEGO i ciagle malo. Ostatnio, jak Nadia pisala list do Mikolaja, to udalo sie przemycic mezowi "domek z LEGO"--fakt, ze ona tez fascynatka, ale ja juz nie chce widziec klockow!!

Wrzucam kilka fotek (niektorzy juz widzieli na Facebooku ). No coz... Niektorzy marza o Mustangu, a inni o Wiezy Eiffla z LEGO.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg UlicaLEGO.jpg (117,0 KB, 24 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Tower Bridge.jpg (69,7 KB, 25 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Office.jpg (57,4 KB, 22 załadowań)
ChoosingHope jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-29, 21:36   #4653
basiaczek11
Raczkowanie
 
Avatar basiaczek11
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 470
Dot.: Misja w Zambii - cz. IV

Cytat:
Napisane przez ChoosingHope Pokaż wiadomość
.. Otoz moj maz lubi.... hmmmm.... LEGO!!!!
Wrzucam kilka fotek (niektorzy juz widzieli na Facebooku ). No coz... Niektorzy marza o Mustangu, a inni o Wiezy Eiffla z LEGO.
No imponujące! Sama bym się pobawiła!
Udało Ci się kiedyś wciągnąć klocki odkurzaczem?
Bo mi się udało...Taką skorupkę małą...Na szczęście mąż - siła spokoju - nie udusił mnie od razu tylko zaczął grzebać w worku odkurzacza

Marta odezwij się bo coś zamilkłaś
Seona - a co u Was ?
__________________
Pozdrawiam Basia


Adopcja Serca na facebooku:

Adopcja Serca


basiaczek11 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-30, 07:51   #4654
_MAMA_
Zakorzenienie
 
Avatar _MAMA_
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Jastrzębie Zdrój
Wiadomości: 3 412
GG do _MAMA_
Dot.: Misja w Zambii - cz. IV

Spieszę donieść z ogromna radością że Seona o 3,00 urodziła śliczną (mam dwa zdjecia na komórce ) 4 kilogramową Lilę
Wczoraj tuż po 21-szej (tuz po wyłączeniu komputera, dlatego tez wam od razu tu nie napisałam) pojechała do szpitala z niewielkimi skurczami, przed 23 pisała że nic sie nie dzieje i chyba będzie cesarskie cięcie a tu prosze jaka niespodzianka po 4 godzinach było po wszystkim
i to jest chyba kobieta cyborg bo po 7 min po porodzie wysłała mi sms-a czyli 3,07 a ja przeczuwając, źle spałam, zerknęłam na komórkę przed 4-tą i mogłam chyba jako jedna z pierwszych złożyć jej gratulacje a przed 6-tą miałam juz pierwsze zdj. przy posiłku ślicznej dziewczynki.

Rośnij zdrowo malutka, a Tobie Seona dużo sił i radości z wychowywania córeczek

Chosing - ja właśnie za plecami mam odgłosy grzebania w pudle z klockami Lego, też mam takiego 10-cio letniego maniaka, to w sumie dorze jak dziecko ma pasje, wiadomo z jakiego prezentu sie ucieszy, ale mąż... no cóż....
a i jeszcze archeologiem tez chce zostac i odkopywać dinozaury, mam nadzieje że do tej pory to już będzie miał swoje mieszkanie bo nie wyobrażam sobie walających się kości jakiegoś diplodoka pomiędzy klockami lego

jutro początek aukcji na kury !

Edytowane przez _MAMA_
Czas edycji: 2011-11-30 o 07:54
_MAMA_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-30, 09:38   #4655
gosiek1500
Rozeznanie
 
Avatar gosiek1500
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Nowy Sącz
Wiadomości: 913
Dot.: Misja w Zambii - cz. IV

Seona gratuluję z całego serca!! Wracajcie z Malutką jak najszybciej do domku i obyś szybciutko wróciła do formy.
Ściskam mocno

A swoja droga to niezły klocek z niej, mój Piotruś tez ważył 4kg i mile tego porodu nie wspominam. Mam nadzieję, ze jednak poród miałaś lżejszy niż ja
__________________
moje dzieciaczki:
PATRYCJA ur.30.06.2006
PIOTRUŚ ur.31.07.2009
gosiek1500 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-30, 10:03   #4656
_MAMA_
Zakorzenienie
 
Avatar _MAMA_
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Jastrzębie Zdrój
Wiadomości: 3 412
GG do _MAMA_
Dot.: Misja w Zambii - cz. IV

Seona napisała ze poród nie był taki ciężki
ps. ja urodziłam 4,5 kg syna i też mile nie wspominam a gratis było + 1 łożysko czyli 2 dlatego taki urósł a teraz mówi że ma dwa żołądki i niestety ma nadwagę :/
_MAMA_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-30, 10:35   #4657
ava80
Rozeznanie
 
Avatar ava80
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 760
GG do ava80 Send a message via Skype™ to ava80
Dot.: Misja w Zambii - cz. IV

Seona - gratulacje także tutaj, reszta telefonicznie

Co do Party - termin wpłat minął.
Kwota różni się od tej podanej przez Martę, bo nie wszyscy są na forum - KONKURS! kto zgadnie ile uzbieraliśmy na Party 2011 w 5 wioskach?
__________________
ava80 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-11-30, 11:50   #4658
MartaiMaciej
Raczkowanie
 
Avatar MartaiMaciej
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 355
Dot.: Misja w Zambii - cz. IV

SEONKA GRATULACJE, BARDZO SIĘ CIESZYMY.DZIDZI "BYK"

Wczoraj Maciek miał telefon od prezesa prywatnego Szpitala i Przychodzni z chrurgią dnia jednego w której pracuje dwa razy w tygodniu. Gość umówił się na dzisiaj i zaproponował mu albo cały etat, albo cały kontrakt. Podał kwoty i powiedział, że na poniedziałek przygotują oferty, i będzie mógł wybrać, co mu bardziej pasuje. Docelowo będzie otwierał ortopedię i powiedział, że gwarantuje mu tam zatrudnienie. Maciek też przedstawił mu co obecnie może robić na chrurgii dnia jednego i czego brakuje do takich zabiegów i gość powiedział, że super. Odchorowujemy tę sytuacje, ale mam nadzieję, że nic groźnego się nie wykoci.

Moja Alka marzy o pracy w archeologii jako geofizyk, a z lego to też było szaleństwo. Jak Maciek miał pilnować dzieci i brał klocki lego, to raz pod jego nosem Alka rozcięła Wojtkowi nos tarełkiem. Potem przy moim dużym niezadowoleniu (z pilnowania) szył w kuchni Wojtkowi nos. Zawsze jak w grę wchodziły klocki, to tata układał, a dzieci robiły demolkę.
__________________
Chcesz wiedzieć gdzie jest Twoja paczka?
http://sledzenie.poczta-polska.pl/

Edytowane przez MartaiMaciej
Czas edycji: 2011-11-30 o 11:51
MartaiMaciej jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-30, 12:22   #4659
_MAMA_
Zakorzenienie
 
Avatar _MAMA_
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Jastrzębie Zdrój
Wiadomości: 3 412
GG do _MAMA_
Dot.: Misja w Zambii - cz. IV

juz policzone wpłaty na Party?
no to ja stawiam na kwote ........ 2999zł ewentualnie 1000 $
a co można wygrać w tym konkursie?
_MAMA_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-30, 12:34   #4660
ChoosingHope
Raczkowanie
 
Avatar ChoosingHope
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Connecticut, USA
Wiadomości: 212
Dot.: Misja w Zambii - cz. IV

Seonka--GRATULACJE!!! Dobrze, ze nie bylo szoku i jednak urodzilas dziewczynke. Niech Ci rosnie zdrowo!

Klocki LEGO pewnie czasem wchodza do odkurzacza, ale moj maz go czysci, wiec moze sobie powyciagac te, ktorych wczesniej nie posprzatal. Mysle, ze skorupka w odkurzaczu ma jednak mniejsze szanse niz klocek LEGO.

Maz kazal wspomniec, iz ma dobra prace, a LEGO go relaksuje. Ja sama dodaje, ze nie pije (nawet kawy ) i dosyc mnie slucha . LEGO uklada razem z Nadia i dobrze sie nia zajmuje (w razie czego, nie sadze, by mogl cokolwiek zszyc ). A i z preznetami nie ma problemu, bo lista zyczen dluuuuga.

Zgaduje, ze na Party nazbieralo sie 5000zl. Nie mam wyciagu, ale wydaje mi sie, ze tyle jest realne.

A od jutra ....

AUKCJE NA KURY!!!!
ChoosingHope jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-30, 13:23   #4661
Anastazja#
Zakorzenienie
 
Avatar Anastazja#
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: niedaleko TG
Wiadomości: 3 878
Dot.: Misja w Zambii - cz. IV

Seonko GRATULACJE
Obstawiam, że na Party jest 3500 zł (?)
Jutro od rana zabieram się do roboty i zapraszam już dziś wszystkich na AUKCJE NA KURY
Anastazja# jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-11-30, 14:20   #4662
ajamimi
Raczkowanie
 
Avatar ajamimi
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 60
Dot.: Misja w Zambii - cz. IV

I ja dołączę do gratulacji. Seona, wszystkiego dobrego dla Ciebie i dzidzi

Ja również spieszę z dobrą nowiną. Operacja Michalinki zakończyla się sukcesem. Zaczęła się o 7.15. Wszystko się udało, rodzice już widzieli Michalinkę. Raz jeszcze bardzo wszystkim dziękuję za pomoc Michalinkę czeka kolejna operacja, 25 listopada odbył się koncert charytatywny, z którego dochód będzie przeznaczony właśnie na kolejną operację.

Myślę, że uzbierało się około 2000 na Party.
PS. Czy można jeszcze wpłacać na prezent dla dziecka z adopcji głównej?

Choosing - aukcje na pewno okażą się sukcesem, nie może być inaczej Rzeczy śliczne, niepowtarzalne, wszystko pięknie zorganizowane, gwarantowany sukces.
ajamimi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-30, 15:38   #4663
basiaczek11
Raczkowanie
 
Avatar basiaczek11
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 470
Dot.: Misja w Zambii - cz. IV

Seona Gratulacje!!!
No to mamy kolejne wizazowe dziecko!!!

Marta cieszę się, że problemy szybko się rozwiązują. Mam nadzieję, że atmosfera w nowej pracy Twojego męża będzie lepsza

ajamimi
buziaki dla Michalinki.

Dzisiaj oddałam dwie świnki...Jak na osobę, która nie przepada za zwierzętami bardzo jakoś to przeżywam... Została z nami ( i z mamusią) trzecia. Świnka z ADHD - Zocha
__________________
Pozdrawiam Basia


Adopcja Serca na facebooku:

Adopcja Serca



Edytowane przez basiaczek11
Czas edycji: 2011-11-30 o 15:40
basiaczek11 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-30, 16:16   #4664
heidelbeere
Przyczajenie
 
Avatar heidelbeere
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Gniezno
Wiadomości: 13
Dot.: Misja w Zambii - cz. IV

No to kolejne dzieciątko z nami! Moje gratulacje i samych radości Seona!
__________________
"Nikt nie ma prawa być szczęśliwym w oderwaniu od innych!"
heidelbeere jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-30, 16:16   #4665
MartaiMaciej
Raczkowanie
 
Avatar MartaiMaciej
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 355
Dot.: Misja w Zambii - cz. IV

SUPER WIEŚCI Z MICHALINKĄ.

Atmosfera jest dobra. Wszystkich tam zna, bo od lat pracuje tam w przychodni dwa razy w tygodniu. Czujemy wielki niesmak i mamy poczucie krzywdy. Maciek zostawił tam 22 lata życia. Był najdłużej tam pracującym lekarzem. Dzisiaj właśnie popołudniu miał być u niego Pan Strażnik miejski. Niestety, albo będzie musiał zmienić lekarza, albo jeżdzić do Tuchowa. Oj sypią się propozycje pracy. Teraz biedak zaczyna się zastanawiać, co ma wybrać.

Hmmm, na party jest pewnie 3200 - 3600.
A nagrodą w konkursie MAMA będzie radość dzieci i radość nas wszystkich.
Ciekawe ile Ava będzie nas tak trzymać w napięciu.

Szok, 23.XI popołudniu wysłałam paczkę dla Cecylli i wczoraj wylądowała na celnicy w Lusace. Byle jej długo nie trzymali.
__________________
Chcesz wiedzieć gdzie jest Twoja paczka?
http://sledzenie.poczta-polska.pl/

Edytowane przez MartaiMaciej
Czas edycji: 2011-11-30 o 19:46
MartaiMaciej jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-30, 20:21   #4666
suzi82
Rozeznanie
 
Avatar suzi82
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Bytom
Wiadomości: 591
GG do suzi82
Dot.: Misja w Zambii - cz. IV

Seonko! Kochana nasza!

G R A T U L A C J E
__________________




suzi82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-30, 20:34   #4667
blla
Raczkowanie
 
Avatar blla
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 180
Dot.: Misja w Zambii - cz. IV

Witajcie po baaaaaaaaardzo długiej mojej niebytności... Mam nadzieję ze mnie jeszcze pamiętacie...
Przede wszystkim ogromne gratulacje dla SEONKI i Lilusi!!!!

Mam takie zaległości w czytaniu, że nawet nie wiem co u Was...
Ale myślę, że jestem trochę wytłumaczona - 4 września urodziłam córeńkę Ninkę (3850, 55cm), a że w domu mam jeszcze szalonego dwulatka, to na nic nie mam czasu....
Ale postaram się nadrobić zaległości.
blla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-30, 20:43   #4668
basiaczek11
Raczkowanie
 
Avatar basiaczek11
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 470
Dot.: Misja w Zambii - cz. IV

Cytat:
Napisane przez blla Pokaż wiadomość
Mam takie zaległości w czytaniu, że nawet nie wiem co u Was...
Ale myślę, że jestem trochę wytłumaczona - 4 września urodziłam córeńkę Ninkę (3850, 55cm), a że w domu mam jeszcze szalonego dwulatka, to na nic nie mam czasu....
.
blla serdeczne gratulacje!!!
Czemu tak po cichutku? My tu z Seoną już drugie rodzimy - pomoglibyśmy
__________________
Pozdrawiam Basia


Adopcja Serca na facebooku:

Adopcja Serca


basiaczek11 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-30, 21:27   #4669
mamabethy
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 69
Dot.: Misja w Zambii - cz. IV

No to mamy świeże dziecko!!!)
Martai Maciej!! Szkoda, że jesteście daleko od Wrocławia bo mój ortopeda sporo na mnie zarabia, a rodzina (nawet ta adopcyjna ) jest zawsze bliższa Pozdrawiam
mamabethy jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-12-01, 06:03   #4670
suzi82
Rozeznanie
 
Avatar suzi82
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Bytom
Wiadomości: 591
GG do suzi82
Dot.: Misja w Zambii - cz. IV

Cytat:
Napisane przez blla Pokaż wiadomość
Ale myślę, że jestem trochę wytłumaczona - 4 września urodziłam córeńkę Ninkę (3850, 55cm),
Czemu nic nie mówiłaś?? Nam porody rodzinne nie są obce Gratuluje Ninki
__________________




suzi82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-01, 07:33   #4671
_MAMA_
Zakorzenienie
 
Avatar _MAMA_
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Jastrzębie Zdrój
Wiadomości: 3 412
GG do _MAMA_
Dot.: Misja w Zambii - cz. IV

blla gratulacje i czekam na zdj dzieci
mam nadzieje ze Seona będzie dla nas miała czas
_MAMA_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-01, 10:26   #4672
ava80
Rozeznanie
 
Avatar ava80
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 760
GG do ava80 Send a message via Skype™ to ava80
Dot.: Misja w Zambii - cz. IV

Nie będzie długo. Jeszcze dzis patrzę na wczorajszy wyciąg z zamknięcia miesiąca, by niczego nie przegapioć i potwierdzić Wam ostatecznie przed końcem dnia

Nagroda?
Nie widze problemu
Tylko proszę tych co nie napisali waluty przy podanej kwocie o wskazanie, bo czasem nie ma

---------- Dopisano o 11:26 ---------- Poprzedni post napisano o 11:20 ----------

I jeszcze prywata.
Robię "szlachetna paczkę" dla 9 osobowej rodziny. Pozałatwiałam juz żywność, chemię gosp., ręczniki, pościele, podręczniki, ubrania, kurtki dla dzieci i 4 pary butów. Kurtki różnie także nowe ze sklepów, które mi pomogły. Buty - mam kłopot i stąd pytanie.
Mam jeszcze 3 pary do zdobycia / kupienia raczej bo jestem przeciwniczką używanych, no i te muszą być w bdb stanie. Znajomi pomogli i wpłącili mi 2x po 40 zł na 2 pary butów bo po tyle daje mi jedna hurtownia zimowe. Sama dałam na dwie pary i budżet padł.
Jeśli ktoś w tym świątecznym okresie ma 40 zł które mógłby użyczyć na parę butów to ja zobowiązuje się je zakupić. Prośba niezobowiązująca, szczegóły konta na prv.
Przy okazji Świat potrzeb mnóstwo i wydatków więc zrozumiem, jeśli wszyscy już oblężeni

ps. jeśli oczywiście ktoś ma nieużywane zimowe trapery męskie (może zły rozmiar? chybiony prezent?) w rozmiarze 1x 41 i 2x 43 (trójka nastolatków) to będę wdzięczna za info. Potrzebne przed 6 grudnia
__________________

Edytowane przez ava80
Czas edycji: 2011-12-01 o 10:28
ava80 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-01, 10:56   #4673
Anastazja#
Zakorzenienie
 
Avatar Anastazja#
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: niedaleko TG
Wiadomości: 3 878
Dot.: Misja w Zambii - cz. IV

ZAPRASZAM WSZYSTKICH NA AUKCJE NA KURKI
http://allegro.pl/listing/user.php?us_id=7147497
Ava- podaj nr konta, bo tak dużych butów to nie mam
Anastazja# jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-01, 11:47   #4674
New_Rock
Rozeznanie
 
Avatar New_Rock
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 714
Smile Dot.: Misja w Zambii - cz. IV

Seona - gratulacje!

Blla - też gratulacje!

MartaiMaciej - cieszę się, że się nowe możliwości pojawiły! Może nawet lepsze niż do tej pory?

A paczka dla Cecylli pewnie dostała się do samolotu

ajamimi - cieszę się z udanej operacji Michalinki, i jak szybko poszło!

basiaczek11 - urocze te świnki

Anastazja, ostatni tytuł aukcji możesz przerobić na:
BONO U2 zdjęcie autograf certyfikat CHARYTATYWNA
...żeby się całe słowo "charytatywna" mieściło - to dla wyszukiwarki Allegrowej.

Edit:
O, i to samo w Ani z Zielonego Wzgórza. Przynajmniej kiedyś Allegro polskie znaki liczyło jako 2 znaki, a tytuł aukcji miał limit 50 znaków; więc sposób na to był: pisać bez polskich znaków, i wtedy się mieściło... Czyli ja to bym widział jako NOZYK DO LISTOW Ania z Zielonego Wzgorza CHARYTATYWNA
__________________
poCZATuj z nami!
CENNIK POCZTY =>suwak na Afryka
(paczka ekonomiczna 20 kg [max] = 187 zł)

Edytowane przez New_Rock
Czas edycji: 2011-12-01 o 12:13
New_Rock jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-01, 11:49   #4675
MartaiMaciej
Raczkowanie
 
Avatar MartaiMaciej
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 355
Dot.: Misja w Zambii - cz. IV

Blla serdeczne gratulacje, niech zdrowo rośnie.

Ava moje 3200 do 3600 jest w zł, ale koleżanki z pracy obstawiły 5000 zł (przyznam, że mnie też taka kwota chodziła po głowie, ale stwierdziłam, że jest zbyt śmiała).
Podaj nr konta na pv i wyślę 40 zł na buty. I buty masz już zalwione.

Oj nie całkiem, bo to przecież potrzebne 3 pary, a nie dwie.
__________________
Chcesz wiedzieć gdzie jest Twoja paczka?
http://sledzenie.poczta-polska.pl/

Edytowane przez MartaiMaciej
Czas edycji: 2011-12-01 o 14:25
MartaiMaciej jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-01, 13:40   #4676
_MAMA_
Zakorzenienie
 
Avatar _MAMA_
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Jastrzębie Zdrój
Wiadomości: 3 412
GG do _MAMA_
Dot.: Misja w Zambii - cz. IV

ava tylko te buty ci brakowało czy cos jeszcze ?

o juz są pierwsi licytujący

dodajcie sobie link do podpisu jak u mnie i pochodźcie po innych tematach, podyskutujcie na cokolwiek, psy, kulinaria, serwetki, motoryzacja, tam gdzie najwięcej osób siedzi, czesto ludzie klikają z ciekawości
tylko nie wklejajcie linku tak jak Marta kiedys i dostała bana

Edytowane przez _MAMA_
Czas edycji: 2011-12-01 o 13:44
_MAMA_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-01, 15:07   #4677
ava80
Rozeznanie
 
Avatar ava80
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 760
GG do ava80 Send a message via Skype™ to ava80
Dot.: Misja w Zambii - cz. IV

MAMA - z listy potrrzeb brakuje mi jeszcze i muszę w tydzień zorganizować
(żywność i art chemii gospodarczej - ale to jakoś dam radę po wypłacie)

Szampony, płyny do mycia, ciała, żele, mydła - troche kolorowych kosmetyków dla nastolatek/nastolatków i dorosłych (może jakieś chybione prezenty macie?

z rzeczy (moga byc używane, byle nie zniszczone, zmechacone - stan bdb jak to pisza a allegro
kurtki na dziewczynkę na 11 lat 146 cm wzrostu zimowej
bluz na 2 chłopaków 16 i 18l lat na 176

Słodycze i przybory do szkoły - zeszyty, plasteliny, farbki - to już luksus.
no i te ostatnie buty - dziewczynom powyżej bardzo dziękuję !
__________________
ava80 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-01, 16:48   #4678
Anastazja#
Zakorzenienie
 
Avatar Anastazja#
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: niedaleko TG
Wiadomości: 3 878
Dot.: Misja w Zambii - cz. IV

New_Rock dzięki za sugestie. Już poprawiła. Tej z nożykiem nie dam już rady zmienić, bo ktoś licytuje.
AVA przelew poszedł.
Anastazja# jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-01, 18:50   #4679
ajamimi
Raczkowanie
 
Avatar ajamimi
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 60
Dot.: Misja w Zambii - cz. IV

Oj, ale to bieganie po wizazu jest męczące, tym bardziej, że bardzo zacina mi się otwieranie każdej strony. Ale biegam i zostawiam ślad

Mam nadzieję, że za te moje linki w podpisie bana nie będzie.

Aukcje idą nieźle, sama też licytuję i zachęcam innych Póki co wygrywam 2 rzeczy
ajamimi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-01, 20:12   #4680
MartaiMaciej
Raczkowanie
 
Avatar MartaiMaciej
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 355
Dot.: Misja w Zambii - cz. IV

Oj chyba kogoś przebiłam. Sorki, ale też mi się podoba.
__________________
Chcesz wiedzieć gdzie jest Twoja paczka?
http://sledzenie.poczta-polska.pl/

Edytowane przez MartaiMaciej
Czas edycji: 2011-12-02 o 11:45
MartaiMaciej jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:05.