Misja w Zambii - cz. IV - Strona 158 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-12-11, 17:53   #4711
ChoosingHope
Raczkowanie
 
Avatar ChoosingHope
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Connecticut, USA
Wiadomości: 212
Thumbs up Dot.: Misja w Zambii - cz. IV

Dziekuje wszystkim, ktorzy licytowali w naszej aukcji na kurki!! Dziekuje rowniez tym, ktorzy tak wspaniale promowali aukcje na wizazu, FB i wsrod swoich znajomych.

Zebralismy ponad 3200zl, a to jeszcze nie jest koniec... Dziekuje Nastce, Zanecie, Agatce, Krzysztofowi i Basi. Bez Was ta aukcja nie bylaby mozliwa.

Wrocilam wlasnie z urlopu (jakas godzine temu), wiec dziele sie z Wami pieknym widokiem, ktory dzis rano widzialam z balkonu mojego pokoju na statku oraz zdjeciem z Magens Bay na Wyspie Sw. Tomasza, jednej z najpiekniejszych plaz swiata (to akurat bylo robione w ubiegly wtorek ).
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg NYC.jpg (39,3 KB, 21 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Magens Bay Beach.jpg (40,9 KB, 25 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Magens Bay.jpg (51,6 KB, 23 załadowań)
ChoosingHope jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-12, 08:34   #4712
stokrotka_to_ja
Zakorzenienie
 
Avatar stokrotka_to_ja
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 11 425
GG do stokrotka_to_ja
Dot.: Misja w Zambii - cz. IV

Cytat:
Napisane przez Luba Pokaż wiadomość
Witajcie
Bardzo Was proszę o modlitwę w intencji mojego męża. Poproście Boga o wybudzenie Daniela ze śpiączki i powrót do zdrowia, w Nim cała nasza nadzieja.
Luba,jestem myslami przy Was.I modlę się,po swojemu.Nie wiem ile to warte,ale moze akurat.
Mocno trzymam kciuki



Przepraszam,ze wciełam się w wątek.
__________________
...i jest

Dziecko grzeczne/niegrzeczne to stan umysłu matki a nie dziecka.


POMOC dla dzieci z Tanzanii https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=675684
stokrotka_to_ja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-12, 09:51   #4713
MamaBernarda
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 161
Dot.: Misja w Zambii - cz. IV

Cytat:
Napisane przez ChoosingHope Pokaż wiadomość
Zebralismy ponad 3200zl, a to jeszcze nie jest koniec... .
Zabójcze są te kwoty! Nie do uwierzenia klask i:

Choosing piękne miejsca zwiedziłaś, mam nadzieję, że porządnie odpoczęłaś

Pozdrawiam wszystkich i uciekam do pracy
MamaBernarda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-12, 11:50   #4714
_MAMA_
Zakorzenienie
 
Avatar _MAMA_
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Jastrzębie Zdrój
Wiadomości: 3 412
GG do _MAMA_
Dot.: Misja w Zambii - cz. IV

Anastazja pewnie teraz jest zajeta pakowaniem przedmiotów, wypełnianiem druków pocztowych, sprawdzanie wpłat, adresów itp. ale jak sie odkopie i tu przyjdzie to ja ją gooorąco za to wszystko co robi dla dzieci pomiomo że swoich ma 2

Berndetka
jak po wakacjach?
edit:
nie zauwazyłam, ze jest jeszcze jedna strona
qrcze, jak możesz wstawiac zdj plaży :P jak u mnie za oknem taka pogoda, ale ciesze sie że odpoczęłaś, należało ci się
jak to mam inne atrakcje - dentysta za godzine :/

Edytowane przez _MAMA_
Czas edycji: 2011-12-12 o 11:53
_MAMA_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-12, 13:23   #4715
Anastazja#
Zakorzenienie
 
Avatar Anastazja#
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: niedaleko TG
Wiadomości: 3 878
Dot.: Misja w Zambii - cz. IV

Cytat:
Napisane przez _MAMA_ Pokaż wiadomość
Anastazja pewnie teraz jest zajeta pakowaniem przedmiotów, wypełnianiem druków pocztowych, sprawdzanie wpłat, adresów itp. ale jak sie odkopie i tu przyjdzie to ja ją gooorąco za to wszystko co robi dla dzieci pomiomo że swoich ma 2

Berndetka
jak po wakacjach?
edit:
nie zauwazyłam, ze jest jeszcze jedna strona
qrcze, jak możesz wstawiac zdj plaży :P jak u mnie za oknem taka pogoda, ale ciesze sie że odpoczęłaś, należało ci się
jak to mam inne atrakcje - dentysta za godzine :/
Mamo ja to teraz nie mam prawie żadnej roboty Aukcje tylko wystawiałam. Przedmioty pochodzą od innych darczyńców, którym będę tylko wysyłała informację komu co trzeba wysłać.
Wpłaty zaś sprawdza Bernadka. Pomysł był jej i ona zebrała te dary, które pojawiły się na aukcji. Także to jej należą się ogromne buziaki
Ja byłam tylko małym pionkiem w tym przedsięwzięciu.
Anastazja# jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-12, 13:27   #4716
ChoosingHope
Raczkowanie
 
Avatar ChoosingHope
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Connecticut, USA
Wiadomości: 212
Dot.: Misja w Zambii - cz. IV

Cytat:
Napisane przez MamaBernarda Pokaż wiadomość
Zabójcze są te kwoty! Nie do uwierzenia klask i:

Choosing piękne miejsca zwiedziłaś, mam nadzieję, że porządnie odpoczęłaś
Mi tez trudno uwierzyc... Dziekuje wszystkim raz jeszcze!! W maju szykujemy nowa aukcje na program "Mamy dla Mam". Bedzie duzo ciekawych rzeczy.

Cytat:
Napisane przez _MAMA_ Pokaż wiadomość
Anastazja pewnie teraz jest zajeta pakowaniem przedmiotów, wypełnianiem druków pocztowych, sprawdzanie wpłat, adresów itp. ale jak sie odkopie i tu przyjdzie to ja ją gooorąco za to wszystko co robi dla dzieci pomiomo że swoich ma 2

Berndetka jak po wakacjach?
edit:
nie zauwazyłam, ze jest jeszcze jedna strona
qrcze, jak możesz wstawiac zdj plaży :P jak u mnie za oknem taka pogoda, ale ciesze sie że odpoczęłaś, należało ci się
jak to mam inne atrakcje - dentysta za godzine :/
Anastazja wlasciwie nie ma co wysylac (poza jedna sukienka). Szkoda, ze te inne sie nie sprzedaly. Chce jednak wspomniec, ze wspaniali ludzie (Zaneta, Krzysztof, Basia i Nastka) podjeli sie wysylki wszystkich aukcyjnych przedmiotow na wlasny koszt. Mialam taki pomysl, bo jak rozliczyc wplate na kury na Zgromadzenie, a wysylke na inne konto, prawda? Dlatego wszystkie te rzeczy dojda do szczesliwych zwyciezcow bez kosztow przesylki. Dziekuje Wam Kochani. Moge na Was zawsze liczyc. Anastazja dodatkowo oplaci Allegro, a to dosyc spora kwota. Dziekuje Ci Nastko!

Dary na aukcje dostalismy od: Pani Zanety Ptak-Kosteckiej (bizuteria), Pana Gortata (ksiazki), Agatki (4 afrykanskie rzeczy), Krzysztofa (batiki i zestaw do wina) oraz ode mnie (ten "szczesliwy" Bono, pamiatki z Zielonego Wzgorza, kawa, ktora Krzysztof prawie juz otworzyl w sobote, bo mial ochote, a wygrywal aukcje--cale szczescie Jego Zona zabronila mu , syrop klonowy, mydlo i emulsja do ciala, bieznik ze slonikami oraz mapa Afryki). Nie moglam prosic ludzi o dary, nie majac swojego udzialu w aukcji, prawda? Troche wszystko sie przedluzalo, bo musialam te rzeczy wyslac do Polski, ale doszly bez problemu, wiec aukcje mogly rozpoczac sie 1 grudnia.

Po wakacjach mam duzo pracy, ale sporo zwiedzilismy i troche odpoczelismy. To byl rejs na duuuzym statku (3,5 tys. osob, plus 1200 osob zalogi). Bylismy na Haiti (kupilam bransoletki recznie robione z kokosu--moze na przyszla aukcje ), na Wyspie Sw. Marcina, Wyspie Sw. Tomasza i w Portoryko. Przepraszam za te zdjecia plazy... Moze jednak rozgrzeja Was. U mnie zreszta tez ponizej zera.

Luba--doszly mnie wiadomosci juz na statku... Duzo myslalam o Tobie i polecam Wasza Rodzine modlitwie. Trzymaj sie Kochana!!!

Blla--serdeczne gratulacje!!! Napisalas, ze w Zambii final bylby inny... Moja Nadia nie przezylaby porodu w Zambii--miedzy innymi dlatego tak wazne jest, zeby te zambijskie mamy przychodzily do szpitala. Wysylamy wiec podklady poporodowe i wyprawki, zeby wynagrodzic tym kobietom ich dluga i meczaca droge. Oby jak najmniej kobiet decydowalo sie rodzic w wioskach.

Pozdrawiam Was serdecznie i dziekuje tym wszystkim, ktorzy mnie na biezaco informowali o aukcjach.

Oooo... Pisalysmy z Nastka w tym samym czasie. Nastko--zadnym pionkiem nie jestes. Jak juz to Krolowa Aukcji!!!

Ciesze sie, ze Animator sie odezwal, bo juz sie troche martwilam... Pozdrawiam bardzo goraco!

Marta--zaraz wysle Ci waznego maila.

Edytowane przez ChoosingHope
Czas edycji: 2011-12-12 o 13:34
ChoosingHope jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-12, 16:33   #4717
Animator
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Zabrze
Wiadomości: 835
GG do Animator
Dot.: Misja w Zambii - cz. IV

Cytat:
Napisane przez ChoosingHope Pokaż wiadomość

Ciesze sie, ze Animator sie odezwal, bo juz sie troche martwilam... Pozdrawiam bardzo goraco!
Choosing Hope Witaj po urlopie, który spędziłaś na (dla nas) egzotycznych wyspach. Cieszę się, że wypoczęłaś. Dzisiaj bym też nie był w internecie, ale muszę zrobić przelewy bankowe, to i "wdepnąłem" na nasze forum. Pozdrawiam. A propos martwienia się - była taka piosenka "....o mnie się nie martw, o mnie się nie martw, ja sobie radę dam....." Niemniej dziękuję za pamięć: roza:. oklaski za Twoje starania. Ja myślę, że to co robimy, to jest odpowiedź na apel Benedykta XVI, który umieścił w swoim orędziu na niedzielę misyjną o solidarność z potrzebującymi, bo chociaż misje to ewangelizacja, to jednak bez materialnej pomocy potrzebującym to ta ewangelizacja byłaby bez pokrycia, puste słowa.
__________________
"Misje dotyczą wszystkich chrześcijan"
Redemptoris Missio JPII

Mój blog: www.tereska-misje.blog.onet.pl
Animator jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-12-12, 20:43   #4718
ChoosingHope
Raczkowanie
 
Avatar ChoosingHope
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Connecticut, USA
Wiadomości: 212
Thumbs up Dot.: Misja w Zambii - cz. IV

Kochani!

Kiedys napisalam, ze mam nadzieje, iz niedlugo poinformuje Was o tym, ze mamy cala kwote na kury.... DZIS JEST TEN DZIEN!!!!!! Sprawdzalam jeszcze na szybko z Siostra Jozefa, zeby nie popelnic gafy (mielismy troche dodatkowych wydatkow na kurnik), ale Siostra Jozefa potwierdzila...

MAMY DOSYC PIENIEDZY NA KURY!!!!!!!!!!

Od marca Szpital bedzie mial 300 (!!!!!) kur. Dziekuje Wam wszystkim--bez Was to moje marzenie (a naprawde marzenie Siostry Jozefy) nie spelniloby sie. Dawno temu w Polsce zawsze mielismy kury. One pomagaly wyzywic moja rodzine. Teraz inne kury pomagaja wyzywic czesto ponad 200 dzieci i chorych. To jest wielki dar i ogromna pomoc dla potrzebujacych. Wszystkim, ktorzy uwierzyli w ten program tak mocno, jak ja, naleza sie wyrazy wdziecznosci i wielkie brawa.

DZIEKUJE!!!

Edytowane przez ChoosingHope
Czas edycji: 2011-12-12 o 20:45
ChoosingHope jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-12, 20:57   #4719
Anastazja#
Zakorzenienie
 
Avatar Anastazja#
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: niedaleko TG
Wiadomości: 3 878
Dot.: Misja w Zambii - cz. IV

Cytat:
Napisane przez ChoosingHope Pokaż wiadomość
Kochani!

Kiedys napisalam, ze mam nadzieje, iz niedlugo poinformuje Was o tym, ze mamy cala kwote na kury.... DZIS JEST TEN DZIEN!!!!!! Sprawdzalam jeszcze na szybko z Siostra Jozefa, zeby nie popelnic gafy (mielismy troche dodatkowych wydatkow na kurnik), ale Siostra Jozefa potwierdzila...

MAMY DOSYC PIENIEDZY NA KURY!!!!!!!!!!

Od marca Szpital bedzie mial 300 (!!!!!) kur. Dziekuje Wam wszystkim--bez Was to moje marzenie (a naprawde marzenie Siostry Jozefy) nie spelniloby sie. Dawno temu w Polsce zawsze mielismy kury. One pomagaly wyzywic moja rodzine. Teraz inne kury pomagaja wyzywic czesto ponad 200 dzieci i chorych. To jest wielki dar i ogromna pomoc dla potrzebujacych. Wszystkim, ktorzy uwierzyli w ten program tak mocno, jak ja, naleza sie wyrazy wdziecznosci i wielkie brawa.

DZIEKUJE!!!
Bernadko super wieści
Ja nigdy kur nie miałam. Pamiętam, że jako dziecko, będąc na wsi u rodziny uwielbiałam chodzić i zbierać jajka. A potem jej jeść ugotowane na miękko
Niech te kury przyniosą wile radości i jajek naszym zambijskim pociechom.
Anastazja# jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-12, 21:12   #4720
MartaiMaciej
Raczkowanie
 
Avatar MartaiMaciej
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 355
Dot.: Misja w Zambii - cz. IV

Nastka, wysyłałam maila do Bernadki, a później dopisywałam p.s i to poszło przez kota panoszącego się na moich kolanach do Ciebie zamiast do Bernadki. Przepraszam, ale to właściwie też może być i do Ciebie. Naprawiłam błąd i do Bernadki wysłałam to samo + potwierdzenie wpłaty za aukcję. Mam nadzieję, że dojdzie, bo coś skopało mi się pobieranie pdf na laptopie i wysyłałam z drugiego komputera, na którym głównie urzęduje nasz syn i wiecznie coś zmienia. Pozdrawiam
__________________
Chcesz wiedzieć gdzie jest Twoja paczka?
http://sledzenie.poczta-polska.pl/
MartaiMaciej jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-12, 23:14   #4721
Krzysztof70
Raczkowanie
 
Avatar Krzysztof70
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Tychy/Katowice
Wiadomości: 79
Dot.: Misja w Zambii - cz. IV

Dziękuję wszystkim za zaangażowanie w Naszą Wielką Aukcję - bez Was nie byłoby sukcesu! Uzbierana kwota robi wrażenie, ale to nie znaczy, że mamy się ograniczać. następna aukcja pobije ten rekord!

Bernadko - brawa i buziaki dla Ciebie. Dzięki Tobie całe to wspaniałe zamieszanie

Nastka - przyznaję się bez bicia, miałem wielką ochotę otworzyć kawę w sobotę (byłem pewien zwycięstwa), lecz jak to zwykle bywa żony są po to aby studzić zwariowane pomysły swoich mężów. Nietkniętą kawę wyślę do Ciebie jutro. Gdy skosztujesz będziesz wiedziała co mną kierowało.....

Do wszystkich - takich pysznych jajek jakie znoszą zambijskie kury nie kupicie w żadnym sklepie! Jedyną możliwością skosztowania tych pyszności jest wyjazd do Mpanshyi jako wolontariusz! Codzienna porcja jajek gwarantowana przez siostrę Józefę

PS
własnie minęła północ. 30 lat temu nie było Teleranka
Zastanówcie się przez chwilę jakie ogromne przemiany dokonały się w naszym kraju i jakie znaczenie dla każdego z NAS ma słowo "WOLNOŚĆ"
Krzysztof70 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-12-13, 09:19   #4722
_MAMA_
Zakorzenienie
 
Avatar _MAMA_
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Jastrzębie Zdrój
Wiadomości: 3 412
GG do _MAMA_
Dot.: Misja w Zambii - cz. IV

a to już wiem kto wysyłałby mi zestaw do wina
ale się nie udało wygrać
wygrały dzieci i to jest najwazniejsze
300 kur ja tez zawsze jako dziecko zbierałam jajka, ale to od jakichś góra 50 szt, 300 nie ogarniam
_MAMA_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-13, 09:30   #4723
ava80
Rozeznanie
 
Avatar ava80
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 760
GG do ava80 Send a message via Skype™ to ava80
Dot.: Misja w Zambii - cz. IV

Witajcie.
Serdecznie gratuluję wszystkim "Wygranym" w aukcjach
Już jakiś czas temu s.Józefa przysłał mi pewne rzeczy ale czekałam z newsami do zakończenia aukcji aby cały czas były na pierwszym miejscu na stronie. Temat był w końcu TOPowy

A dziś wiadomości dwie.

Nasze adopcyjne dzieci przeszły egzamin medyczny. Pojawiały sie w szpitalu gdzie dokładnie je przebadano. Częśc dzieci przeszła je wspaniale, co do wielu nie było różowo niestety.

Badania pozwoliły wykryć wiele anemii, nie leczonych malarii, robaczyc, ale także zakażenia wirusem HIV oraz nadużycia wzgledem dzieci.
Osobiście chciałabym podziękować s. Józefie za tak "szerokie" myślenie o adopcji - nie tylko jako o programie szkolnym, ale takim, który ma realni wpłynąć na ich zdrowie i życie.
Czytaj leczenie i np. nasze słynne kury

W załączeniu kilka fotek.

Wiadmość nr dwa chciałabym osobnym postem bo tez są fotki. Wpiszę jak ktoś skomentuje tę
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg medical exam-002-2.jpg (46,0 KB, 39 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg medical exam-004-2.jpg (39,5 KB, 29 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg medical exam-011-2.jpg (41,1 KB, 32 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg medical exam-023-2.jpg (30,3 KB, 58 załadowań)
__________________
ava80 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-13, 11:30   #4724
Anastazja#
Zakorzenienie
 
Avatar Anastazja#
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: niedaleko TG
Wiadomości: 3 878
Dot.: Misja w Zambii - cz. IV

Krzysiu nic by się nie stało jakbym dostała otwartą kawę Gorzej jakby ktoś inny ją kupił Mój mąż pije dużo kawy, więc dostanie prezent pod choinkę.
Jakoś ta kawa od początku mi wpadła w oko.
Ava świetne wiadomości, choć trochę smutne zarazem. Żałuję, że wciąż jest tyle nowych zachorowań na HIV
Memu sercu najbliższe jest to zdjęcie:
https://wizaz.pl/forum/attachment.ph...5&d=1323768611
Anastazja# jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-13, 13:04   #4725
ChoosingHope
Raczkowanie
 
Avatar ChoosingHope
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Connecticut, USA
Wiadomości: 212
Dot.: Misja w Zambii - cz. IV

Cytat:
Napisane przez Anastazja# Pokaż wiadomość
Krzysiu nic by się nie stało jakbym dostała otwartą kawę Gorzej jakby ktoś inny ją kupił Mój mąż pije dużo kawy, więc dostanie prezent pod choinkę.
Jakoś ta kawa od początku mi wpadła w oko.

Memu sercu najbliższe jest to zdjęcie:
https://wizaz.pl/forum/attachment.ph...5&d=1323768611
Nie mart sie Nastko! Na nastepnej aukcji znow wystawimy kawe--ale tylko jedna, zebyscie sie z Krzysiem przebijali . Krzysiu--oj nisko wyceniles kawe. Teraz wiesz, ze Nastka chciala placic wiecej niz 66zl! A ja wiem, ze zaplacila duuuuzo wiecej--dzieki Nastko

NIEKTORZY ZAPLACILI WIECEJ NIZ CENA PRZEDMIOTU. JEDNA PANI NAPISALA, ZE DOLOZY, ABY WYSZLY "ROWNE KURY".

Co do zdjecia--moze kiedys Nastko? Trzymam kciuki, zebysmy kiedys Ciebie na nim zobaczyli.

Cytat:
Napisane przez ava80 Pokaż wiadomość

Nasze adopcyjne dzieci przeszły egzamin medyczny. Pojawiały sie w szpitalu gdzie dokładnie je przebadano.
Osobiście chciałabym podziękować s. Józefie za tak "szerokie" myślenie o adopcji - nie tylko jako o programie szkolnym, ale takim, który ma realni wpłynąć na ich zdrowie i życie.
Czytaj leczenie i np. nasze słynne kury
Siostra Jozefa to ANIOL! A dzieci nawet rozpoznajemy... Ania-eczko--tam jest Twoja Josephine.

Badania faktycznie byly i miedzy innymi zwrocilismy uwage na zabki dzieci. Stad akcja kupowania szczoteczek i past dla Adopcji Grupowej. Nawiasem mowiac jutro Krzysztof ma wystapienie w szkole w Paniowkach, ktora zbiera wlasnie te szczoteczki i pasty. Dzieki Krzysiu! Podziekowania rowniez dla Pani Marzeny, ktora zrobila plakat i promuje ta akcje w szkole.

Cytat:
Napisane przez Krzysztof70 Pokaż wiadomość
Uzbierana kwota robi wrażenie, ale to nie znaczy, że mamy się ograniczać. następna aukcja pobije ten rekord!
Ja wiem, co gwarantowaloby wiekszy sukces, ale Ty mi tego nie podarujesz. Autografy ida najlepiej!


Wiecie co?? Kolorowa bransoletka! Oto prawdziwy hit aukcji! Cena wywolawcza: 5zl. W ostatnich minutach poszla za 101 zl !!!!!

Do wszystkich... Przed moimi wakacjami mialam bardzo pracowity okres. Bardzo pomogl mi Rock. Dzieki! Pomysl byl EwyBajki. Powstal folder, ktory moglby byc w gabinetach fryzjerskich. Tytul: "Czas na zambijskie fryzury" (tytul wymyslila Ewa). Folder ten zawiera wszystkie nasze projekty i ma ciekawa szate graficzna. Jesli ktos chcialby kopie i mysli, ze moze kilka takich folderow wydrukowac i gdzies je umiescic, to prosze o kontakt na adres bernadeta@adopcjaserca.pl Poza tym folderem powstaje jeszcze jedna pozycja, ale o niej wtedy, kiedy bedzie gotowa. Wielkie dzieki dla Rocka!

I nowy program... Czas zapalic swiatlo w Zambii!!!!! Ale o nim w nastepnym poscie, bo mam mase pracy, a na to potrzeba troche czasu.

Pozdrawiam wszystkich i zycze Wam CUDownego dnia!

Edytowane przez ChoosingHope
Czas edycji: 2011-12-13 o 13:05
ChoosingHope jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-13, 19:08   #4726
MartaiMaciej
Raczkowanie
 
Avatar MartaiMaciej
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 355
Dot.: Misja w Zambii - cz. IV

Bernadko dostałaś maile ode mnie? Coś szwankuje mi laptop. Jeśli nie dostałaś, to jestem za tym, żeby poczekać. Pozdrawiam
__________________
Chcesz wiedzieć gdzie jest Twoja paczka?
http://sledzenie.poczta-polska.pl/
MartaiMaciej jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-13, 22:04   #4727
Seona
Zakorzenienie
 
Avatar Seona
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 10 537
Dot.: Misja w Zambii - cz. IV

Choosing, ale kwota!!!

Ava, super, że takie badania dzieci przeszły. Te nadużycia mnie przerażają Czy to to co mam na myśli, molestowanie seksualne i przemoc fizyczna??? W tym momencie zawsze mi się nasza śp Basia przypomina

Luba
, są jakieś nowe wieści???????
__________________

Ślub
Pati
Lili
Seona jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-13, 22:07   #4728
New_Rock
Rozeznanie
 
Avatar New_Rock
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 714
Lightbulb Dot.: Misja w Zambii - cz. IV

Cytat:
Napisane przez ChoosingHope Pokaż wiadomość
Ja wiem, co gwarantowaloby wiekszy sukces, ale Ty mi tego nie podarujesz. Autografy ida najlepiej!
Jakie autografy masz na myśli? Jeśli chodzi po prostu o autografy znanych osób, to w EMPiKu są bardzo często spotkania ze sławnymi osobami. Można się "zaczaić", kupić książkę czy płytę danej osoby (lub wziąć posiadaną w domu), i pójść po autograf.

Lista eventów tutaj: http://www.empik.com/empikultura/wyd...iku/zapowiedzi

Najbliższe daty i goście EMPiK Junior (Warszawa):
14 grudnia – Mietek Szcześniak
15 grudnia – Edyta Geppert
19 grudnia – Artur Barciś
20 grudnia – Danuta Grechuta
22 grudnia – Piotr Fronczewski

Ktoś może się wybrać i podarować autograf na aukcję?


You are welcome, jeśli chodzi o foldery, i robimy następne
Podobały mi się "równe kury" Cieszę się, że już są "zaklepane" i będą od marca
__________________
poCZATuj z nami!
CENNIK POCZTY =>suwak na Afryka
(paczka ekonomiczna 20 kg [max] = 187 zł)
New_Rock jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-13, 22:31   #4729
ava80
Rozeznanie
 
Avatar ava80
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 760
GG do ava80 Send a message via Skype™ to ava80
Dot.: Misja w Zambii - cz. IV

Strasznie cieszą dobre wiadomości

Sama miałam chętkę na dwie sukienki Anastazji, ale cena mnie niestety zweryfikowała w tym miesiącu w związku z meblami do pokoju Natalii i szlachetną paczką. Eh.. może jeszcze gdzieś je znajdę na aukcji Anastazji i będą ciut niżej cenowo Bo cuda nie sukienki ))

A co do drugiej wiadomości - nasze kolejne pokolenie Przedszkolaków z Arki miało graduation - czyli oficjalne zakończenie roku. O d stycznia idą do pierwszej klasy i opuszczają mury Arki.
Rocznik 2011 bawił się świetnie - 3 zdjęcia poniżej, a więcej na naszej stronie w galerii www.adopcjaserca.pl

Wrzuciłam na stronę także fotki z budowy nowej klasy w Rufunsie (klik) bo chyba nie było - pomału ogarniam kwestię odejść dzieci, zamknięcia roku, party, paczek, listów, prezentów, studentów etc więc wrócę do wysyłania profili/formularzy i zdjęć dzieci. Przerwałam 22 listopada. Proszę o cierpliwość i sprawdzanie skrzynek

Wszystkiego dobrego Wam życzę i znikam.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Graduation-absolutorium przedszkolakow 2011-1.jpg (95,2 KB, 21 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Graduation-absolutorium przedszkolakow 2011-8.jpg (97,0 KB, 21 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Graduation-absolutorium przedszkolakow 2011-5.jpg (101,4 KB, 22 załadowań)
__________________
ava80 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-12-13, 22:31   #4730
Seona
Zakorzenienie
 
Avatar Seona
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 10 537
Dot.: Misja w Zambii - cz. IV

Choosing, zazdroszczę urlopu!!
__________________

Ślub
Pati
Lili
Seona jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-14, 00:19   #4731
ChoosingHope
Raczkowanie
 
Avatar ChoosingHope
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Connecticut, USA
Wiadomości: 212
Dot.: Misja w Zambii - cz. IV

Cytat:
Napisane przez ava80 Pokaż wiadomość
A co do drugiej wiadomości - nasze kolejne pokolenie Przedszkolaków z Arki miało graduation - czyli oficjalne zakończenie roku. O d stycznia idą do pierwszej klasy i opuszczają mury Arki.

Wrzuciłam na stronę także fotki z budowy nowej klasy w Rufunsie (klik) bo chyba nie było (...)
Gratulacje dla przedszkolakow!! Oby te dzieciaczki radzily sobie swietnie w pierwszej klasie! W przyszlym roku czesc dzieci z Adopcji Grupowej odejdzie i bedzie mi bardzo ciezko... Mam nadzieje, ze ich Rodzice Adopcyjni beda kontynuowali ich Adopcje...

Fajnie, ze sa tez zdjecia z Rufusy, bo ja juz dawno mialam plany, zeby je wrzucic, ale mam tyle roznych zdjec od Neli-Agatki, ze duzo czasu zajmuje mi znalezienie odpowiednich fotek. Na poczatek wyjasniam, ze to nie byla "budowa" klasy w Rufunsie (budujemy dodatkowa klase w Arce). Klasa ta juz istniala, ale w wersji bardzo nieciekawej. Agatka z Lukaszem (i dziadkiem Matthews ) wyremontowali klase (glownie pomalowali), a Zosia z Sylwia i Agatka ladnie ozdobily sciany. Agata pisala o tym szczegolowo na swoim blogu. Internet wtedy strasznie w Mpanshyi kulal, ale udawalo nam sie czasem wymienic e-maile i w jednym z nich Agata pisala o braku pomocy dydaktycznych. Przedyskutowalysmy sprawe i Siostra Jozefa udostepnila Agacie troche rzeczy z moich paczek. Podczas otwarcia klasy bylo wiec wiele radosci. Przypominam tym, ktorzy nie czytaja forum na biezaco, ze klasa ta jest klasa dla dzieci z podprogramu Dary Boga.

Wrzucam fotki z mojego domku (przed wysylka rzeczy) i z Zambii-super, kiedy mozna widziec, ile radosci sprawiaja te rzeczy.

Rock--no i po co wyjezdzales z tej Warszawy???? Moglbys mi do konca roku tyyyyle autografow zalatwic. Ogolnie chyba najlepiej, jesli ktos zna kogos slawnego i moglby cos dostac za darmo... Co do folderow, to czekam na nowa wersje od Ciebie...

Marta--dostalam, odpisalam.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg PaczkiGrudzien2010 (1).jpg (109,5 KB, 28 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg PaczkiGrudzien2010 (2).jpg (121,6 KB, 23 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg PaczkiGrudzien2010 (3).jpg (123,1 KB, 19 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Otwarcie klasy dla Darow Boga w Rufunsie (1).jpg (63,8 KB, 25 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Otwarcie klasy dla Darow Boga w Rufunsie (2).jpg (68,3 KB, 32 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Otwarcie klasy dla Darow Boga w Rufunsie (3).jpg (60,9 KB, 22 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Otwarcie klasy dla Darow Boga w Rufunsie (4).jpg (85,3 KB, 24 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Otwarcie klasy dla Darow Boga w Rufunsie (5).jpg (100,0 KB, 23 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Otwarcie klasy dla Darow Boga w Rufunsie (6).jpg (98,5 KB, 26 załadowań)

Edytowane przez ChoosingHope
Czas edycji: 2011-12-15 o 01:37
ChoosingHope jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-14, 09:27   #4732
Luba
Zakorzenienie
 
Avatar Luba
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Bawaria
Wiadomości: 24 548
Dot.: Misja w Zambii - cz. IV

Cytat:
Napisane przez Seona Pokaż wiadomość

Luba
, są jakieś nowe wieści???????
Dziękuję Wam za każdą modlitwę i każdą dobrą myśl.
Daniel miał trzecią operację. Podczas drugiej operacji lekarze wyjęli mu kawałek czaszki, teraz mu ją "zwrócili" i mój mąż jest już cały, teraz dochodzi do siebie po operacji. Niestety dalej jest w śpiączce i lekarze rozkładają ręce. Ale ja nie tracę ani na chwilę nadziei i wiary, jeżdżę do niego codziennie i dalej proszę wszystkich o modlitwę o jego wybudzenie i powrót do zdrowia.




Bardzo mnie cieszą wiadomości, które ostatnio sie pojawiają w tym wątku, cieszę się, że gdzieś ktoś jest szczęśliwy.
__________________
Nie jestem na tyle młody żeby wiedzieć wszystko
J.M. Barrie


Afazja, darmowa strona z cwiczeniami!
Luba jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-14, 09:48   #4733
_MAMA_
Zakorzenienie
 
Avatar _MAMA_
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Jastrzębie Zdrój
Wiadomości: 3 412
GG do _MAMA_
Dot.: Misja w Zambii - cz. IV

Luba - codziennie o was myslę i pamietam

edit:

dzisiaj dostałam fakturke pro-forma od Daniela na opłacenie domeny www.adopcjaserca.pl na kwotę 77,64 zł termin mija dzisiaj , szukamy sponsorów
wiem, ze ostatnio baaaadrrdzo duzo pomogliście, ale może ...... jest ktoś kto np. nie zdążył na zbiórki a chciałby pomóc

Edytowane przez _MAMA_
Czas edycji: 2011-12-15 o 08:24
_MAMA_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-15, 11:49   #4734
Seona
Zakorzenienie
 
Avatar Seona
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 10 537
Dot.: Misja w Zambii - cz. IV

Luba, ja codziennie się za Was modlę i o Was myślę Przyznam, że humor mam zwieszony przez to
__________________

Ślub
Pati
Lili
Seona jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-15, 12:51   #4735
stokrotka_to_ja
Zakorzenienie
 
Avatar stokrotka_to_ja
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 11 425
GG do stokrotka_to_ja
Dot.: Misja w Zambii - cz. IV

Luba nie mogę przestać o Was myslec....
__________________
...i jest

Dziecko grzeczne/niegrzeczne to stan umysłu matki a nie dziecka.


POMOC dla dzieci z Tanzanii https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=675684
stokrotka_to_ja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-15, 16:52   #4736
_MAMA_
Zakorzenienie
 
Avatar _MAMA_
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Jastrzębie Zdrój
Wiadomości: 3 412
GG do _MAMA_
Dot.: Misja w Zambii - cz. IV

są juz sponsorzy do opłacenia domeny wielkie dzięki dziewczyny
_MAMA_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-15, 18:00   #4737
Seona
Zakorzenienie
 
Avatar Seona
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 10 537
Dot.: Misja w Zambii - cz. IV

Cytat:
Napisane przez _MAMA_ Pokaż wiadomość
są juz sponsorzy do opłacenia domeny wielkie dzięki dziewczyny
__________________

Ślub
Pati
Lili
Seona jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-15, 21:33   #4738
Krzysztof70
Raczkowanie
 
Avatar Krzysztof70
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Tychy/Katowice
Wiadomości: 79
Dot.: Misja w Zambii - cz. IV

[QUOTE=ChoosingHope;310327 99]

Ja wiem, co gwarantowaloby wiekszy sukces, ale Ty mi tego nie podarujesz. Autografy ida najlepiej!


Bernadka - nie ma takiej opcji, abym wystawił kiedykolwiek TO zdjecie z autografami Prędziej moje auto trafi na aukcję Są rzeczy bezcenne i CUDowne, których sprzedawać nie można!!

ROCK - oczywiście Twój pomysł aby zbierać autografy w EMPIK-u jest bardzo dobry. Ja mam za daleko do stolicy, ale może ktoś z forum będzie mial czas i ochotę aby zdobyć kilka autografów. Na kolejną aukcję byłyby idealne. Już teraz warto pomysleć co wystawimy na nastepną licytacje.

Nastka - kawa smakuje ?


Słodko wyglądają nasze przedszkolaki w tych togach Cieszy mnie taki widok, gdy dzieci są uśmiechnięte a ich kolorowe przedszkole jest NASZYM wspolnym sukcesem!! Dla takich chwil WARTO działać!

pozdrawiam ciepło
Krzysztof
Krzysztof70 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-15, 22:13   #4739
Anastazja#
Zakorzenienie
 
Avatar Anastazja#
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: niedaleko TG
Wiadomości: 3 878
Dot.: Misja w Zambii - cz. IV

Krzysiu- ćwiczę moją silną wolę i trzymam kawę jako dodatek do prezentu dla męża po choinkę Poza tym czekam na "instrukcje" od Bernadki
Co do aukcji to ja już zbieram rzeczy
Anastazja# jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-16, 08:23   #4740
_MAMA_
Zakorzenienie
 
Avatar _MAMA_
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Jastrzębie Zdrój
Wiadomości: 3 412
GG do _MAMA_
Dot.: Misja w Zambii - cz. IV

Anastazja, wiesz tak sobie myslę że ... kiedyś zapraszałas mnie na kawe ... to moze w końcu wpadnę duża ta paczka bo nie pamiętam
_MAMA_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:24.