Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII - Strona 81 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-05-14, 10:28   #2401
effa_j
Wtajemniczenie
 
Avatar effa_j
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 2 818
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Cytat:
Napisane przez margoltka Pokaż wiadomość
Bardzo ciekawe zakupy. Dlaczego w moim tkMaxxie nie ma takich rarytasów. A może nie potrafię szukać
Margo w Zabrzu w tkmaxx tez widzialam ostatnio te kosmetyki
effa_j jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-14, 11:28   #2402
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Cytat:
Napisane przez effa_j Pokaż wiadomość
zamow, zamow ja tez chcialam ten tusz i kremik z retinolem tez zamow do kompletu no i jakis szamponik koniecznie zeby tym dwom rzeczom samym smutno w paczce nie bylo
ja chce sobie w nastepnym rzucie zamowic http://www.iherb.com/Physician-s-For...44764:brzydal:

mnie oczarowało mydło kokosowe dr.woods koniecznie muszę mu dokupić siostrę albo brata
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-14, 13:50   #2403
margoltka
Wtajemniczenie
 
Avatar margoltka
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 2 187
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Cytat:
Napisane przez effa_j Pokaż wiadomość
Margo w Zabrzu w tkmaxx tez widzialam ostatnio te kosmetyki
Ostatnio niestety leżę, ale kiedy bym nie poszła do TkMaxx nie widzę niczego ciekawego. One chyba przede mną uciekają
__________________

T. H. P. moje szczęście, moja miłość, moje wszystko


mój naturalny zakątek: przyPoziomkowej.pl
margoltka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-14, 15:33   #2404
Sicilia
Zadomowienie
 
Avatar Sicilia
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 621
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

mydlana pani ja dość ostrożnie kupuje kosmeki w TK Maxx, bo tez sie boje, czy gdzies tam nie spadły po drodze albo nie leżały na słońcu 3 tygodnie Dlatego dokładnie oglądam, szukam daty ważności i patrzę, czy sa dobrze zamknięte, a opakowanie nie jest uszkodzone. Tutaj akurat było wszystko ok
__________________
Reklama kosmetyków na mnie nie działa, dopiero lista składników

naturalnie proste
Sicilia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-14, 15:52   #2405
mhm0808
Obcy 8 pasażer Nostromo
 
Avatar mhm0808
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa/Gdańsk
Wiadomości: 19 675
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Cytat:
Napisane przez mydlana_pani Pokaż wiadomość
a ja czaje się na któryś z tych tuszy
[marketing szeptany]

ktoś z Was może ich używał i coś doradzi?
ja miałam dwa tusze Logony, ale w kolorze brązowym, także nie wiem, czy moja opinia będzie Ci pomocna - podobał mi się, był taki jak lubię: mokry, lekki i nie tworzył teatralnych efektów
__________________
Crazy Handful of Nothin







Edytowane przez Lorri
Czas edycji: 2013-07-04 o 15:01
mhm0808 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-14, 16:05   #2406
Benera
Rozeznanie
 
Avatar Benera
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 640
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Cytat:
Napisane przez mydlana_pani Pokaż wiadomość
Piękne zakupy.
Ja mam chyba obawy do kupowania kosmetyków w TK Maxx. Nie wiadomo jak długo jechały czy płynęły na statku i w jakich warunkach...

---------- Dopisano o 10:45 ---------- Poprzedni post napisano o 10:44 ----------


no to troszkę tańsze, bo normalnie kosztuje 19,90 zł
Cytat:
Napisane przez Sicilia Pokaż wiadomość
Benera za mydło marsylskie zaplacilam 16,99 (za 300 gr).
no to i tak taniej,w sklepie w Krakowie chcieli 36zl za 200g
Benera jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-14, 16:14   #2407
Claire91
Wtajemniczenie
 
Avatar Claire91
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 2 755
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Hej Dawno się tu nie udzielałam, ale testowałam nowości Oto moje refleksje
-mydło Gamila- zdecydowanie przereklamowane i nie warte swojej ceny.Dobrze oczyszczało, ale moja cera nie lubi chyba mydeł.Zbytnio mimo wszystko wysuszało, obecnie stosuję piankę Baikał i bardzo dobrze się sprawdza(tylko wyrzuciłabym tą glicerynę ze składu:P).Mam w planach testowanie pianki Organic therapy.Mydełka używałam ok. 2 miesiące.
-serum migdałowe BU 10%- zrobiło mi masakrę na twarzy.Pełno podskórnych stanów zapalnych.Żałuję,że się na nie skusiłam.Bo oprócz tych guzów, nie poprawiło cery.Bubel.Tez używałam ok. 2 miesiące, mając nadzieję,że ''wysyp'' minie.
-hydrolat z kocanki Mazidła- mój KWC.Nie podrażnia, ładnie wycisza cerę, nie wysusza (ale też nie nawilża).
-tonik z glukonolaktonem- na początku byłam zniechęcona(pieczenie i kilkugodzinny burak), ale cierpliwość opłaciła się. Jest to najlepiej nawilżający specyfik jakiego w życiu używałam.Nie jest jednak bez wad- zaraz po nałożeniu jakieś pół h moja buzia jest czerwona, ponadto lepi się,więc używam tylko gdy nie wychodzę z domu.Więcej wad nie zauważyłam Polecam wszystkim których wszystko zapycha

Przedstawiam moje ostatnie zakupy- z pielęgnacji eko przerzuciłam się trochę na własnej roboty
- hydrolat z kocanki BU
-tonik BHA(kwas salicylowy) 2% BU
-żel hialuronowy 2% BU
-nawilżające serum z algami, hydromanilem, NMF z e-naturalne
-krem nawilżający z olejem abisyńskim, wit.B3,mleczkiem owsianym i ekstraktem z rozmarynu e-naturalne
-peeling enzymatyczny owocowy z e-naturalne

Póki co mogę wypowiedzieć się co do peelingu, jest dużo lepszy niż Savon noir- w ogóle nie wysusza, skóra jest taka czyściutka i jasna
Dla przypomnienia, mam cerę tłustą w strefie T, naczynkową,wrażliwą, wszystkozapychającą all in one
Udało mi się też w końcu dobrać odcień minerałka- Meow FF pasuje mi Angora2 i Manx1 i Manx2 Próbowałam też Lumierki VV i jestem po wrażeniem, naprawdę skóra jest po nich gładziutka,tylko,że dla mnie za mało kryją.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 100_9378.jpg (53,7 KB, 23 załadowań)
__________________
wymiana nowy wątek-kosmetyki naturalne, mineralne, sera i apteczne
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...7#post49549467

Edytowane przez Claire91
Czas edycji: 2013-05-14 o 16:44
Claire91 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-05-14, 16:27   #2408
bleedingsun
Zakorzenienie
 
Avatar bleedingsun
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 3 348
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Właśnie doszły do mnie próbki podkładów Lily Lolo (blondie i china doll). Nałożyłam blondie niezdarnie paluchem na twarz i wyszły mi na wierzch wszystkie suche skórki Możecie mi polecić jakiś dobry i delikatny peeling do twarzy? Myślałam o enzymatycznym z owoców tropikalnych.

Ooo, Claire, widzę, że ty masz ten peeling Mogłabyś coś o nim powiedzieć?
__________________
Vi alla, alla har något att ge.

Włosy: 43cm (03.11.2014)
Cel: 50


Drożdże: 6/30

Edytowane przez bleedingsun
Czas edycji: 2013-05-14 o 16:28
bleedingsun jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-14, 16:42   #2409
Claire91
Wtajemniczenie
 
Avatar Claire91
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 2 755
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Ten peeling jest w proszku, wiem,że na BU jest chyba w paście? ale nie wiem już:P Ja w każdym razie mam z e-naturalne w proszku Jest naprawdę super-mniej problematyczny w uzywaniu niż savon (no oprócz tego ,że trzeba rozrobić z wodą) Nie szczypie mnie (savon czasami szczypał) , buzia jest po nim taka miękka, jasna,bez żadnej skórki Kupuj
__________________
wymiana nowy wątek-kosmetyki naturalne, mineralne, sera i apteczne
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...7#post49549467
Claire91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-14, 16:51   #2410
bleedingsun
Zakorzenienie
 
Avatar bleedingsun
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 3 348
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Cytat:
Napisane przez Claire91 Pokaż wiadomość
Ten peeling jest w proszku, wiem,że na BU jest chyba w paście? ale nie wiem już:P Ja w każdym razie mam z e-naturalne w proszku Jest naprawdę super-mniej problematyczny w uzywaniu niż savon (no oprócz tego ,że trzeba rozrobić z wodą) Nie szczypie mnie (savon czasami szczypał) , buzia jest po nim taka miękka, jasna,bez żadnej skórki Kupuj
Mam savon, ale nie usuwa mi wszystkich skórek. Dzisiaj wyjątkowo mam ich dużo (jestem po oczyszczaniu twarzy i wszystko mi się łuszczy ).
Właśnie chodziło mi o ten z e-naturalnie. Chciałabym jeszcze glinkę zieloną. Naprawdę pomaga na wypryski?
__________________
Vi alla, alla har något att ge.

Włosy: 43cm (03.11.2014)
Cel: 50


Drożdże: 6/30
bleedingsun jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-14, 16:55   #2411
Claire91
Wtajemniczenie
 
Avatar Claire91
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 2 755
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Cytat:
Napisane przez bleedingsun Pokaż wiadomość
Mam savon, ale nie usuwa mi wszystkich skórek. Dzisiaj wyjątkowo mam ich dużo (jestem po oczyszczaniu twarzy i wszystko mi się łuszczy ).
Właśnie chodziło mi o ten z e-naturalnie. Chciałabym jeszcze glinkę zieloną. Naprawdę pomaga na wypryski?
Glinka zielona? Wg mnie nie,ale ja nie stosowałam jej zbyt długo,zbytnio wysuszała mi twarz
__________________
wymiana nowy wątek-kosmetyki naturalne, mineralne, sera i apteczne
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...7#post49549467
Claire91 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-05-14, 16:58   #2412
bleedingsun
Zakorzenienie
 
Avatar bleedingsun
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 3 348
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Cytat:
Napisane przez Claire91 Pokaż wiadomość
Glinka zielona? Wg mnie nie,ale ja nie stosowałam jej zbyt długo,zbytnio wysuszała mi twarz
Wszystko co rzekomo pomaga na wypryski ma działanie wysuszające. No ja już nie wiem co mam robić

Na ile użyć wystarcza 30g tego peelingu?
__________________
Vi alla, alla har något att ge.

Włosy: 43cm (03.11.2014)
Cel: 50


Drożdże: 6/30

Edytowane przez bleedingsun
Czas edycji: 2013-05-14 o 17:12
bleedingsun jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-14, 18:06   #2413
Claire91
Wtajemniczenie
 
Avatar Claire91
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 2 755
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Cytat:
Napisane przez bleedingsun Pokaż wiadomość
Wszystko co rzekomo pomaga na wypryski ma działanie wysuszające. No ja już nie wiem co mam robić

Na ile użyć wystarcza 30g tego peelingu?
Nie wiem, ja miałam najmniejszą pojemność 10g i starczy mi chyba na ok.5 użyć
Mozecie mi polecić jakieś masło do ciała bardzo nawilżające??
__________________
wymiana nowy wątek-kosmetyki naturalne, mineralne, sera i apteczne
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...7#post49549467
Claire91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-14, 18:21   #2414
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Cytat:
Napisane przez Claire91 Pokaż wiadomość
Nie wiem, ja miałam najmniejszą pojemność 10g i starczy mi chyba na ok.5 użyć
Mozecie mi polecić jakieś masło do ciała bardzo nawilżające??
sylveco, naturado, love2mix macadamia, z kawiorem i zielony suflet
fajny jest tez lotion bd dla mam, ale może być za lekki.
__________________

Edytowane przez anula_ga
Czas edycji: 2013-05-14 o 18:29
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-14, 18:25   #2415
bleedingsun
Zakorzenienie
 
Avatar bleedingsun
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 3 348
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Cytat:
Napisane przez Claire91 Pokaż wiadomość
Nie wiem, ja miałam najmniejszą pojemność 10g i starczy mi chyba na ok.5 użyć
Mozecie mi polecić jakieś masło do ciała bardzo nawilżające??
Zamówiłam 30g
Love2mix macadamia i shea jest baaardzo treściwe i nawilżające
__________________
Vi alla, alla har något att ge.

Włosy: 43cm (03.11.2014)
Cel: 50


Drożdże: 6/30
bleedingsun jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-14, 19:05   #2416
Opiumalfa
Zakorzenienie
 
Avatar Opiumalfa
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: BE
Wiadomości: 10 381
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Cytat:
Napisane przez cloche Pokaż wiadomość

sianko po occie? nie wiem, co tam źle poszło, ale poszukaj na wizażu wątków o tym - to w sumie mega wygładzacz i nabłyszczacz. może poszukaj na wizażu w odpowiednim wątku, czy któreś dziewczyny miały podobne przejścia z octem, i poczytaj, co im pomogło.
Wiem po czym to sianko!
Bo tym szamponie BArwy pokrzywowym. Po zuzyciu pol butelki calkowicie mi przesuszyl wlosy. Jest tez dosc ostry na moj skalp. Widze, ze z raz na tydzien bedziemy sie odwiedzac teraz.
JEdyne co, to daje fajne skrzypienie na wlosach
Opiumalfa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-14, 19:54   #2417
promolcia
Zadomowienie
 
Avatar promolcia
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 1 178
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Dziewczyny prawdziwe cudeńka nabyłyście

ja również odwiedziłam tk maxa i przygarnełam mleczko do twarzy declare skinatura za 35 zł ... jest leciutkie i ślicznie pachnie

przyszedł też puder amilie sunshine dust... uzyty jako primer świetnie przedłuża mi trwałość makijażu, jestem baaardzo na tak !
promolcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-14, 20:21   #2418
EmilaDz78
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Łódz
Wiadomości: 1 375
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Cytat:
Napisane przez Claire91 Pokaż wiadomość
Hej Dawno się tu nie udzielałam, ale testowałam nowości Oto moje refleksje
-mydło Gamila- zdecydowanie przereklamowane i nie warte swojej ceny.Dobrze oczyszczało, ale moja cera nie lubi chyba mydeł.Zbytnio mimo wszystko wysuszało, obecnie stosuję piankę Baikał i bardzo dobrze się sprawdza(tylko wyrzuciłabym tą glicerynę ze składu:P).Mam w planach testowanie pianki Organic therapy.Mydełka używałam ok. 2 miesiące.
-serum migdałowe BU 10%- zrobiło mi masakrę na twarzy.Pełno podskórnych stanów zapalnych.Żałuję,że się na nie skusiłam.Bo oprócz tych guzów, nie poprawiło cery.Bubel.Tez używałam ok. 2 miesiące, mając nadzieję,że ''wysyp'' minie.
-hydrolat z kocanki Mazidła- mój KWC.Nie podrażnia, ładnie wycisza cerę, nie wysusza (ale też nie nawilża).
-tonik z glukonolaktonem- na początku byłam zniechęcona(pieczenie i kilkugodzinny burak), ale cierpliwość opłaciła się. Jest to najlepiej nawilżający specyfik jakiego w życiu używałam.Nie jest jednak bez wad- zaraz po nałożeniu jakieś pół h moja buzia jest czerwona, ponadto lepi się,więc używam tylko gdy nie wychodzę z domu.Więcej wad nie zauważyłam Polecam wszystkim których wszystko zapycha

Przedstawiam moje ostatnie zakupy- z pielęgnacji eko przerzuciłam się trochę na własnej roboty
- hydrolat z kocanki BU
-tonik BHA(kwas salicylowy) 2% BU
-żel hialuronowy 2% BU
-nawilżające serum z algami, hydromanilem, NMF z e-naturalne
-krem nawilżający z olejem abisyńskim, wit.B3,mleczkiem owsianym i ekstraktem z rozmarynu e-naturalne
-peeling enzymatyczny owocowy z e-naturalne

Póki co mogę wypowiedzieć się co do peelingu, jest dużo lepszy niż Savon noir- w ogóle nie wysusza, skóra jest taka czyściutka i jasna
Dla przypomnienia, mam cerę tłustą w strefie T, naczynkową,wrażliwą, wszystkozapychającą all in one
Udało mi się też w końcu dobrać odcień minerałka- Meow FF pasuje mi Angora2 i Manx1 i Manx2 Próbowałam też Lumierki VV i jestem po wrażeniem, naprawdę skóra jest po nich gładziutka,tylko,że dla mnie za mało kryją.
Pokochałam ten peeling,z początku zapach wydawał mi się zbyt intensywny ale się przyzwyczaiłam. 10gr.starcza na 5-6 użyć,wystarczy cieniutka warstwa ,dodatkowo peeling potrzymany ponad ok.10 min.ściąga nadmiar łoju.Cera jest gładka,jaśniutka i milutka,dodatkowo jest bardzo delikatny i świetnie działa nawet przy nadaktywnych naczynkach.

Też niestety muszę stwierdzić że Gamila nieco przereklamowana,ja używam 3 miesiąc ale teraz tylko wieczorem,świetnie doczyszcza skórę jednak muszę po nim coś nałożyć na noc na twarz bo jednak delikatnie przesusza.
EmilaDz78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-14, 20:43   #2419
Soph
Zakorzenienie
 
Avatar Soph
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 17 053
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Sicilia
Claire91

super zakupy !

robię pierwsze testy nowych 'rusków' i póki co spodobał mi się szampon z chilli, krem do biustu z Love 2 Mix Organic (zapach jest obłędny, znacie może masełko o podobnym?)
i pianka do mycia twarzy Baikal (również zapach bardzo mi się podoba).
__________________

Kontakt - zamówienia:
sophmineralnie@gmail.com
Arkusz rozliczeń: klik


Soph jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-05-14, 22:24   #2420
cloche
Zakorzenienie
 
Avatar cloche
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Monachium
Wiadomości: 8 379
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Cytat:
Napisane przez Opiumalfa Pokaż wiadomość
Wiem po czym to sianko!
Bo tym szamponie BArwy pokrzywowym. Po zuzyciu pol butelki calkowicie mi przesuszyl wlosy. Jest tez dosc ostry na moj skalp. Widze, ze z raz na tydzien bedziemy sie odwiedzac teraz.
JEdyne co, to daje fajne skrzypienie na wlosach
aa widzisz, to już ma większy sens
cloche jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-16, 12:52   #2421
mydlana_pani
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: internet
Wiadomości: 187
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość
ja miałam dwa tusze Logony, ale w kolorze brązowym, także nie wiem, czy moja opinia będzie Ci pomocna - podobał mi się, był taki jak lubię: mokry, lekki i nie tworzył teatralnych efektów
no ja wlasnie szukam czegoś co będzie dawało mocny teatralny efekt...
mydlana_pani jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-16, 12:54   #2422
mhm0808
Obcy 8 pasażer Nostromo
 
Avatar mhm0808
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa/Gdańsk
Wiadomości: 19 675
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Cytat:
Napisane przez mydlana_pani Pokaż wiadomość
no ja wlasnie szukam czegoś co będzie dawało mocny teatralny efekt...
to raczej nie chyba, że czarne są całkiem innej jakości, w co wątpię
__________________
Crazy Handful of Nothin






mhm0808 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-16, 12:55   #2423
mydlana_pani
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: internet
Wiadomości: 187
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Cytat:
Napisane przez bleedingsun Pokaż wiadomość
Właśnie doszły do mnie próbki podkładów Lily Lolo (blondie i china doll). Nałożyłam blondie niezdarnie paluchem na twarz i wyszły mi na wierzch wszystkie suche skórki Możecie mi polecić jakiś dobry i delikatny peeling do twarzy? Myślałam o enzymatycznym z owoców tropikalnych.

Ooo, Claire, widzę, że ty masz ten peeling Mogłabyś coś o nim powiedzieć?

lavera ma jakiś nowy peeeling z tej serii co jaj mam zel do twarzy.
mydlana_pani jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-16, 13:11   #2424
Opiumalfa
Zakorzenienie
 
Avatar Opiumalfa
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: BE
Wiadomości: 10 381
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Jakiej firmy polecacie ochrone przeciwsloneczna, wysoka?
Opiumalfa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-16, 15:44   #2425
bleedingsun
Zakorzenienie
 
Avatar bleedingsun
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 3 348
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Zamówiłam żel do stóp z zieloną herbatą i żel po prysznic/szampon dla mężczyzn Phenome A w domku czeka na mnie zamówienie z Naturisimo i pędzel EDM Małe rzeczy a cieszą!

Stwierdzam, że podkład China Doll jest chyba lepszy od Blondie. Moja skóra twarzy jest jednak trochę jaśniejsza niż ręce.
__________________
Vi alla, alla har något att ge.

Włosy: 43cm (03.11.2014)
Cel: 50


Drożdże: 6/30

Edytowane przez bleedingsun
Czas edycji: 2013-05-16 o 15:57
bleedingsun jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-16, 15:44   #2426
Opiumalfa
Zakorzenienie
 
Avatar Opiumalfa
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: BE
Wiadomości: 10 381
Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Moje nowe łowy
- glinka marokańska ghassoul
- mydło alep

ImageUploadedByTapatalk1368715487.046722.jpg

Chcialam rowniez zdac relacje z uzywania zelu pod prysznic Yves rocher Bio Culture Aloesowy.

Po pierwsze strasznie smierdzi babcinymi perfumami, a ja generalnie lubie dziwne zapachy. To juz przesada. Malo sie pieni i czuje sie niedomyta. Plus za bezbarwny kolor i ladne opakowanie. Juz. Wiecej nie kupie.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg ImageUploadedByTapatalk1368715470.553538.jpg (8,6 KB, 7 załadowań)

Edytowane przez Opiumalfa
Czas edycji: 2013-05-16 o 15:47
Opiumalfa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-16, 17:22   #2427
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Cytat:
Napisane przez bleedingsun Pokaż wiadomość
Zamówiłam żel do stóp z zieloną herbatą i żel po prysznic/szampon dla mężczyzn Phenome A w domku czeka na mnie zamówienie z Naturisimo i pędzel EDM Małe rzeczy a cieszą!

Stwierdzam, że podkład China Doll jest chyba lepszy od Blondie. Moja skóra twarzy jest jednak trochę jaśniejsza niż ręce.
no wcale nie takie małe te zakupki, więc radocha tym bardziej uzasadniona
co do odcienia podkładu to pewnie jeszcze wiele razy bedziesz go zmieniać kolor podkładu lekko ewoluuje w trakcie dnia, nieraz od razu ciemnieją na skórze, no i opalamy sie troche latem. pewnie skończysz tak jak większość z nas - z kilkoma kolorami w szafce
Cytat:
Napisane przez Opiumalfa Pokaż wiadomość
Moje nowe łowy
- glinka marokańska ghassoul
- mydło alep

Załącznik 5251914

Chcialam rowniez zdac relacje z uzywania zelu pod prysznic Yves rocher Bio Culture Aloesowy.

Po pierwsze strasznie smierdzi babcinymi perfumami, a ja generalnie lubie dziwne zapachy. To juz przesada. Malo sie pieni i czuje sie niedomyta. Plus za bezbarwny kolor i ladne opakowanie. Juz. Wiecej nie kupie.
fajnie ta glinka wygląda.

to chyba dobrze, że nie skusiłam się na ten aloesowy


Effcia - gaia granatowa chyba bardziej mi pasuje niż te dwa co miałam może na zimę się w niego zaopatrzę, jeśli uda mi się do tego czasu zużyć obecnie posiadane.

Henna zmieszana z odżywka praktycznie nic nie chwyciła - miałam ja na głowie 3 godziny, ale poza lekkim wysuszeniem włosów efektów brak ale za to pięknie i szybko się zmyła z włosów po tych 3 godzinach
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-16, 17:24   #2428
Opiumalfa
Zakorzenienie
 
Avatar Opiumalfa
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: BE
Wiadomości: 10 381
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Mydelko Alep - na razie uzylam doslownie kilka razy, ale buzia po nim jest bardzo gladka i miekka. Troszke posmierduje, ale da sie wytrzymac Mam takie z 20% zawartoscia oleju laurowego.
Opiumalfa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-16, 17:37   #2429
bleedingsun
Zakorzenienie
 
Avatar bleedingsun
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 3 348
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
no wcale nie takie małe te zakupki, więc radocha tym bardziej uzasadniona
co do odcienia podkładu to pewnie jeszcze wiele razy bedziesz go zmieniać kolor podkładu lekko ewoluuje w trakcie dnia, nieraz od razu ciemnieją na skórze, no i opalamy sie troche latem. pewnie skończysz tak jak większość z nas - z kilkoma kolorami w szafce
Pewnie masz rację, ale od jakiegoś muszę zacząć Chyba padnie na China Doll.


Chwalę się!
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg now.jpg (82,4 KB, 44 załadowań)
__________________
Vi alla, alla har något att ge.

Włosy: 43cm (03.11.2014)
Cel: 50


Drożdże: 6/30

Edytowane przez bleedingsun
Czas edycji: 2013-05-16 o 20:48
bleedingsun jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-16, 21:20   #2430
mlodziudka85
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 1 329
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Cytat:
Napisane przez bleedingsun Pokaż wiadomość
Pewnie masz rację, ale od jakiegoś muszę zacząć Chyba padnie na China Doll.


Chwalę się!
Wow Koniecznie opisuj swoje doświadczenia z korektorem. Ja dostałam jako gratis korektor pod oczy pixie i super, bo szukałam jakiegoś. Miałam Anabelle, ale wchodził w zmarchy, o których przedtem nawet nie wiedziałam (za to na niespodzianki super), Multitasking EDM jest u mnie niewidoczny, Amilie pod oczy zbyt żółty... Pixie jest fajny, ale to jeszcze nie to.

A co to za śliczności od Lily lolo?

Iherbik doszedł, a Gaia już do mnie leci
mlodziudka85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:40.