Shih Tzu cz. II - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Hobby > Zwierzęta domowe - wiZOOż

Notka

Zwierzęta domowe - wiZOOż Forum dla miłośników zwierząt domowych. Szukasz porady w temacie psów, kotów, żółwi, chomików itp.? Forum wiZOOż to miejsce dla ciebie.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-01-17, 04:37   #1
Laura2112
Raróg
 
Avatar Laura2112
 
Zarejestrowany: 2004-02
Lokalizacja: koniec internetu (ta da!!) :D Kujawianka :)
Wiadomości: 56 318
Send a message via Skype™ to Laura2112

Shih Tzu cz. II


Kontynuacja wątku: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=140199&page=168
__________________
Cytat:
Napisane przez lomo
opm drze gębę pod blokiem jak jest pijana
pe pe pe pe pe pe bla bla bla i *uj wie o co jej chodzi.


🌹14 lat z Wizaż.pl

Nie mogę chodzic, ale nie wolno mi prosic o pomoc...

Laura2112 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-17, 07:17   #2
zebrra
Raczkowanie
 
Avatar zebrra
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 475
Dot.: Shih Tzu cz. II

Aferko babcia Koliberka jest boska!

Gunia, nie mam niestety fotki psiaka, ale dzisiaj pozyczę aparat, bo mój chyba już umarł niestety....

Mnie też słabo się robi jak czytam o takich przypadkach, miot za miotem, a właściciel twierdzi, ze kocha swoje pieski, że dba o nie...pffff

U nas lepiej, psiak nieufny i strachliwy, ale widzę poprawę W nocy musiałam go miziać, spał obok naszego łózka, a Koliber zdecydowanie zaczął olewać nowego towarzysza, w ogóle się nim nie interesuje, bawi się z Jasiem i Wiką, a psiaka ma gdzieś.. Może to i dobrze, bo ten się przynajmniej nie stresuje..

Miłego dnia dla wszystkich!
__________________
START 22/10/2008 - do zrzucenia 37kg
META 02/04/2009 - zrzucone 40kg
Zaczynam znowu 27/04/2016 - do zrzucenia 37kg
zebrra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-17, 09:21   #3
Shihtzak
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 59
Dot.: Shih Tzu cz. II

No ja powiem tak. Te panny, które uważają, że "domowe hodowle" są ok a psy bez papierów są rasowe, powinny dostać przymusowe roboty w schronie. Gwarantuję, że jeden dzień wystarczyłby by zmieniły zdanie. Z Waszych postów bije ignorancja. Nie macie pojęcia ile psów "gnije" w schronach. To nie jest jeden czy dwa to są tysiące (czasem nawet w jednym schronie). To są właśnie ofiary mody, ludzkiej głupoty i nieodpowiedzialności. Wejdźcie na dogomanię, zobaczcie co się dzieje z psami, jak cierpią w zamknięciu...tylko i wyłącznie z ludzkiej winy. Może sumienie Was ruszy a jak nie no to cóż...brak słów.

Aaaa i jeszcze jedno bo zapewne zaraz posypią się posty o psim rasizmie i inne tego typu głupoty.

Ja jestem tylko za rozmnażaniem psów wybitnych eksterierowo, psychicznie i przede wszystkim zdrowych. Nie sądzę by był taki niedostatek psów papierowych by każdy musiał mieć szczeniaki.

Edytowane przez Shihtzak
Czas edycji: 2009-01-17 o 09:24
Shihtzak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-17, 13:45   #4
monika733
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Wrocław.
Wiadomości: 2 646
GG do monika733
Dot.: Shih Tzu cz. II

Aha - czyli teraz piszemy tu ???
monika733 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-17, 16:12   #5
zebrra
Raczkowanie
 
Avatar zebrra
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 475
Dot.: Shih Tzu cz. II

Cytat:
Napisane przez monika733 Pokaż wiadomość
Aha - czyli teraz piszemy tu ???
Tak, tamten wątek jest zamknięty, bo przekroczona została dozwolona ilośc postów, bodajże 5000
__________________
START 22/10/2008 - do zrzucenia 37kg
META 02/04/2009 - zrzucone 40kg
Zaczynam znowu 27/04/2016 - do zrzucenia 37kg
zebrra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-17, 17:17   #6
monika733
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Wrocław.
Wiadomości: 2 646
GG do monika733
Dot.: Shih Tzu cz. II

Szkoda tylko że temat SHIH-TZU też zakończony a poruszany JEDYNIE "rodowodowy - nierodowodowy " !!!!!
monika733 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-17, 18:35   #7
Ewkaaa8891
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 1 421
Dot.: Shih Tzu cz. II

Cytat:
Napisane przez monika733 Pokaż wiadomość
Szkoda tylko że temat SHIH-TZU też zakończony a poruszany JEDYNIE "rodowodowy - nierodowodowy " !!!!!

Nie ważne rodowodowe czy nierodowodowe... ważne jakie śliczne i Kochane
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg P1170010.jpg (62,3 KB, 325 załadowań)
Ewkaaa8891 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-01-17, 19:04   #8
monika733
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Wrocław.
Wiadomości: 2 646
GG do monika733
Dot.: Shih Tzu cz. II

Cóż za postawa - rośnie Ci charakterny piesek !!!
monika733 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-17, 19:12   #9
Ewkaaa8891
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 1 421
Dot.: Shih Tzu cz. II

Cytat:
Napisane przez monika733 Pokaż wiadomość
Cóż za postawa - rośnie Ci charakterny piesek !!!

Oj powiem Ci Monika że charakterek to on juz ma niezły, pokazuje pazurki. Ale i tak mistrzowskie sa jego fochy
Ewkaaa8891 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-17, 22:14   #10
monika733
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Wrocław.
Wiadomości: 2 646
GG do monika733
Dot.: Shih Tzu cz. II

foch - TO PODSTAWA !!! JAK PIESEK FOCHEM NIE STRZELA TO NIE SZITEK !!!
monika733 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-18, 08:35   #11
aferaa
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 236
Dot.: Shih Tzu cz. II

Ewka, nie jest ważne czy rodowodowy czy nie do kochania, dogadzania, rozpieszczania, rozpaskudzania i takich tam w innych kwestiach zawsze się będę stawiać, że JEST ważny
Dziewczyny, jeszcze w tym temacie jedno ostrzeżenie i kończę.
Wiem, że i tak allegro ze zwierzakami dalej będzie istniało i mnóstwo ludzi kupi tam swoje shihtzu. Jeśli ktoś zamierza, to zwracam uwagę na hodowlę shih tzu, która została wywalona ze Związku Kynologicznego już jakiś czas temu za nieuczciwość, zresztą na podstawie skargi oszukanej osoby. Ogłasza się między innymi na allegro i dalej oferuje szczenięta z rodowodem w bardzo atrakcyjnej cenie. Rodowodów ze Związku Kynologicznego na te szczeniaki na bank nie posiada. Radzę uważać. Hodowla jest z Pszczyny.

Monika, chodziło o hodowlę - 1
aferaa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-01-18, 13:03   #12
adomajka
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 2 216
Dot.: Shih Tzu cz. II

wlasnie mialam proszucy kwestie sprzedazy na allegro, bo wczoraj sobie je przegladalam. Powqiedzcie mi co z ludzmi, ktorzy pisza ze maja szczeniaki bez rodowodu, ale po rodowodowych rodziacach? Z tego co zrozumialam to niemozliwe, bo kazdy szczeniak po takich rodzicach powinnien miec papierek, prawda?

aferaaa, kiedy u ciebie jakies szczeniaczki sie szykuja?

ps; moj pies pozbadl najbardziej moja babcie Kiedy babcia nas odwiedza, to wiadomo jak to strarsza osoba czasami musi sie polozy ci odpoczac, moj niuniek wskakuje na lozko, kladzie sie na plecach glowka traca babci reke i kaze sie masowac bo brzuszku. Kiedy babci aprzysypia i przestaje masowac to podnosi lape i babcia dostaje leciutkiego kuksanca po twarzy;p A mowia ze psy nie sa inteligentne
adomajka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-18, 13:19   #13
Cosmaaaaaaa
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: We wlasnym niebie ... :)
Wiadomości: 2 912
Dot.: Shih Tzu cz. II

Kurcze .... Dziewczyny.... Coraz bardziej dostzregam jak nieswiadomi sa ludzie z mojego otoczenia.....

Wczoraj druga kolezanka mi powiedziala ze jej chlopak zgadzil sie na szitka i chciala zebym jej pomogla znalezc gieldy gdzie moze go kupic!!!!
Kiedy powiedzialam ze ma poszukac hodowli, zeby kupic rasowego psiaka i ze moge jej w tym pomoc to oczywiscie jaka odpowiedz otrzymalam?? -Nie potrzebuje rodowodu bo to piesek do kochania ma byc !!!!!!!
I znowu musialam tlumaczyc godzinami .....



Nas dzisiaj czeka kapiel malej .... Jest juz strasznie brudna, przez ta pogode :/ i musimy sie wybrac w koncu do fryzjera, zeby przyciac wloski na lapkach i pazurki


A jak dzisiaj Wasze pociechy?
Cosmaaaaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-18, 13:23   #14
gunia 23
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 768
Dot.: Shih Tzu cz. II

Adomajka, jak najbardziej możliwe jest żeby pies po rodowodowych rodzicach nie miał rodowodu. Dzieje się to tak mniej więcej : w chwili urodzenia w hodowli należącej do Związku Kynologicznego szczeniak dostaje metryke, na której podstawie wyrabiany jest w ZK rodowód. W rodowodzie może mieć wpisane, że jest psem do dalszej hodowli bądź niehodowlanym (ze względu na jakieś odstępstwa od wzorca rasy) I teraz są dwie drogi psa, który nie ma pieczątki psa niehodowlanego:
a) jeśli właściciel takiego psa z rodowodem go wystawia i pies dostaje dobre oceny to właściciel może się starać o uprawnienia hodowlane dla pupila, zakłada hodowlę z przydomkiem i potomkowie ze skojarzeń tego pieska i psa z innej hodowli z przydomkiem otrzymują rodowód.

b) jeśli właściciel ma psa z rodowodem, ale nie chodzi z nim na wystawy i krzyżuje go z psem też z rodowodem nie chodzącym na wystawy to szczeniaki nie dostają rodowodu w żadnym wypadku gdyż nie są zarejestrowane w ZK, nie ma tu prawdziwej hodowli, a rodzice szczeniąt nie mają uprawnień hodowlanych. Upraszczając sam rodowód rodziców nie uprawnia do rodowodu ich szczeniąt.
gunia 23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-18, 13:29   #15
adomajka
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 2 216
Dot.: Shih Tzu cz. II

czyli takie pieski sa bezpieczne w sensie mozna je kupic? Bo wczoraj rozmawialam z mama i powiedziala mi, ze moj pies jest po rodowodowej mamie, ale sam rodowodu nie posiada. I teraz sie wlasnie zastanawialam nad jego sytuacja
adomajka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-18, 13:41   #16
kukis
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 1 670
Dot.: Shih Tzu cz. II

Nie - nie sa bezpieczne. Po pierwsze to bajka pseudo, że po rasowych rodzicach... tiaaa Po drugie jeśli nie ma rodowodu to znaczy, że jego rodzice nie byli na wystawach, czyli sędzia ich nie oceniał, a rodowód to nie żadna gwarancja. Czasem psy na wystawach sa dyskwalifikowane (czasem nawet za względy behawioralne) i skoro tych psów nie ocenał sedzia to skąd wiesz, że otrzymałby hodowlankę? Rodowód to nie gwarancja.
__________________
Nie mogłem w to uwierzyć, lecz Ty wiedziałaś już,
Że to śmierć odwiedziła nasz dom.
I krzyczałem - nie zabieraj Jej,
Zostaw Małą, zostaw proszę cię,
Ale ona tylko uśmiechnęła się, mówiąc - ma już tylko mnie...

kukis jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-18, 14:05   #17
adomajka
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 2 216
Dot.: Shih Tzu cz. II

Cytat:
Napisane przez kukis Pokaż wiadomość
Nie - nie sa bezpieczne. Po pierwsze to bajka pseudo, że po rasowych rodzicach... tiaaa Po drugie jeśli nie ma rodowodu to znaczy, że jego rodzice nie byli na wystawach, czyli sędzia ich nie oceniał, a rodowód to nie żadna gwarancja. Czasem psy na wystawach sa dyskwalifikowane (czasem nawet za względy behawioralne) i skoro tych psów nie ocenał sedzia to skąd wiesz, że otrzymałby hodowlankę? Rodowód to nie gwarancja.

czyli psy wystawione na allegro z podpisem po rodowodowych rodzicach takze nie sa bezpieczna inwestycja, pomimo wysokiej ceny? Lepiej wyszukac je w hodowlach? Bo wydaje mi sie, ze na allegro nie ma chyba zadnego prawdziwego hodowcy.
adomajka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-18, 14:25   #18
kukis
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 1 670
Dot.: Shih Tzu cz. II

Cytat:
Napisane przez adomajka Pokaż wiadomość
czyli psy wystawione na allegro z podpisem po rodowodowych rodzicach takze nie sa bezpieczna inwestycja, pomimo wysokiej ceny? Lepiej wyszukac je w hodowlach? Bo wydaje mi sie, ze na allegro nie ma chyba zadnego prawdziwego hodowcy.
Zgadza się
__________________
Nie mogłem w to uwierzyć, lecz Ty wiedziałaś już,
Że to śmierć odwiedziła nasz dom.
I krzyczałem - nie zabieraj Jej,
Zostaw Małą, zostaw proszę cię,
Ale ona tylko uśmiechnęła się, mówiąc - ma już tylko mnie...

kukis jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-18, 14:29   #19
gunia 23
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 768
Dot.: Shih Tzu cz. II

Adomajko, żaden ceniący się hodowca zrzeszony w Związku Kynologicznym nie wystawia swoich psów na allegro. Tutaj masz rację, że na stronach typu allegro nie znajdziesz prawdziwego hodowcy tylko właśnie takich pseudohodowców, którzy przeważnie mają masę szczeniąt i wciskają się z ogłoszeniami wszędzie. Pseudohodowcy bardzo często wciskają różne kity tylko po to by zainteresować kupca. Tak jak napisała Kukis, piesek po rodowodowych, niewystawianych rodzicach to piesek w typie rasy i w zasadzie cenowo zblizony jest do tego z rodowodem. Pseudohodowcy żerują na niewiedzy ludzi. Niestety.
gunia 23 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-01-18, 14:48   #20
adomajka
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 2 216
Dot.: Shih Tzu cz. II

Cytat:
Napisane przez gunia 23 Pokaż wiadomość
Adomajko, żaden ceniący się hodowca zrzeszony w Związku Kynologicznym nie wystawia swoich psów na allegro. Tutaj masz rację, że na stronach typu allegro nie znajdziesz prawdziwego hodowcy tylko właśnie takich pseudohodowców, którzy przeważnie mają masę szczeniąt i wciskają się z ogłoszeniami wszędzie. Pseudohodowcy bardzo często wciskają różne kity tylko po to by zainteresować kupca. Tak jak napisała Kukis, piesek po rodowodowych, niewystawianych rodzicach to piesek w typie rasy i w zasadzie cenowo zblizony jest do tego z rodowodem. Pseudohodowcy żerują na niewiedzy ludzi. Niestety.
teraz juz w pelni rozumiem dziekuje za wytlumaczenie
adomajka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-18, 15:20   #21
gunia 23
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 768
Dot.: Shih Tzu cz. II

Bardzo się cieszę w takim razie, że już jest jasne o co chodzi Pseudohodowcy nie należą do ludzi uczciwych. Nie mają nad sobą ani Związku Kynologicznego, ani nie rozliczają się z Urzędem Skarbowym dlatego też wypisują takie głupoty, że nie wiadomo czy się śmiać czy płakać. Z drugiej jednak strony winę za umieszczanie zakłamanych ofert sprzedaży ponoszą serwisy aukcyjne gdyż dopuszczają takie ściemy na swych stronach.
gunia 23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-18, 16:41   #22
monika733
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Wrocław.
Wiadomości: 2 646
GG do monika733
Dot.: Shih Tzu cz. II

Szczenięta po rodowodowych rodzicach są też wtedy kiedy dopuści sie rodowodową suczkę po raz 2 w roku ( ZK zezwala na 1 miot rocznie !! ) ! no ale to samo przez sie zrozumiałe że kłuci się z regulaminem ZK !!!
Na Allegro spotkałam ogłoszenia dość znanych hodowli - osobiście uważam ze to nic złego , tyle że pytanie : "...czy chcemy tam istnieć pomiędzy tymi nieuczciwymi ludzmi ... ??
monika733 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-18, 17:45   #23
Shihtzak
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 59
Dot.: Shih Tzu cz. II

Cytat:
Napisane przez Ewkaaa8891 Pokaż wiadomość
Oj powiem Ci Monika że charakterek to on juz ma niezły, pokazuje pazurki. Ale i tak mistrzowskie sa jego fochy
A wybieracie się w przyszłym tygodniu do dr. Garncarza?

Cytat:
Napisane przez monika733 Pokaż wiadomość
Szczenięta po rodowodowych rodzicach są też wtedy kiedy dopuści sie rodowodową suczkę po raz 2 w roku ( ZK zezwala na 1 miot rocznie !! ) ! no ale to samo przez sie zrozumiałe że kłuci się z regulaminem ZK !!!
Na Allegro spotkałam ogłoszenia dość znanych hodowli - osobiście uważam ze to nic złego , tyle że pytanie : "...czy chcemy tam istnieć pomiędzy tymi nieuczciwymi ludzmi ... ??
Ja tam do ogłoszeń na allegro nic nie mam, tj. ogłoszeń informacyjnych, nie licytacji.
Shihtzak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-18, 18:16   #24
Ewkaaa8891
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 1 421
Dot.: Shih Tzu cz. II

[quote=Shihtzak;10542369]A wybieracie się w przyszłym tygodniu do dr. Garncarza?



Jeżeli odbiore samochód z naprawy to oczywiście że tak póki co jestem uziemiona
1.02. mam kontrole w tej lecznicy gdzie badał Mikusia okulista... tego boje sie jak cholera...
Ewkaaa8891 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-18, 18:23   #25
monika733
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Wrocław.
Wiadomości: 2 646
GG do monika733
Dot.: Shih Tzu cz. II

1.02. mam kontrole w tej lecznicy gdzie badał Mikusia okulista... tego boje sie jak cholera...[/quote]



TRZYMAM KCIUKI ABY WSZYSTKO BYŁO W POŻĄDUSIU !!!!
monika733 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-18, 18:47   #26
gunia 23
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 768
Dot.: Shih Tzu cz. II

Shihtzak, ja również nie mam nic przeciwko ogłaszaniu miotów rodowodowych w ogłoszeniach informacyjnych. Natomiast dobre hodowle raczej nie licytują swoich psów w serwisach aukcyjnych (raczej, nie mówię że w ogóle). Wiadomo, że hodowle muszą się ogłaszać w postaci ogłaszania urodzonych miotów i zapowiedzi kolejnych bo inaczej w dużym stopniu przegrali by z pseudohodowcami, których jest multum, szczególnie na allegro.
gunia 23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-18, 19:11   #27
Shihtzak
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 59
Dot.: Shih Tzu cz. II

Cytat:
Napisane przez gunia 23 Pokaż wiadomość
Shihtzak, ja również nie mam nic przeciwko ogłaszaniu miotów rodowodowych w ogłoszeniach informacyjnych. Natomiast dobre hodowle raczej nie licytują swoich psów w serwisach aukcyjnych (raczej, nie mówię że w ogóle). Wiadomo, że hodowle muszą się ogłaszać w postaci ogłaszania urodzonych miotów i zapowiedzi kolejnych bo inaczej w dużym stopniu przegrali by z pseudohodowcami, których jest multum, szczególnie na allegro.
Dobre hodowle nie muszą się ogłaszać bo mają zaklepane szczeniaki jeszcze przed ich narodzinami.
Shihtzak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-18, 20:53   #28
monika733
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Wrocław.
Wiadomości: 2 646
GG do monika733
Dot.: Shih Tzu cz. II

Cytat:
Napisane przez Shihtzak Pokaż wiadomość
Dobre hodowle nie muszą się ogłaszać bo mają zaklepane szczeniaki jeszcze przed ich narodzinami.
No dobrze a jak mają zacząć te nowe hodowle ?? Nawet jak maja swoje stronki to tam do nich mało kto zajży a żeby zapracować na renome trzeba pokazać światu że się ma piekne , zdrowe szczeniaki !!
monika733 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-18, 21:02   #29
gunia 23
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 768
Dot.: Shih Tzu cz. II

Domyślam się, że jeśli hodowla ma renomę i słynie z dobrych psów to szczeniaki zaklepywane. Ale tak jak napisała Monika, od czegoś trzeba zacząć
gunia 23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-18, 21:08   #30
anielinka
Raczkowanie
 
Avatar anielinka
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Szczecinek
Wiadomości: 82
Dot.: Shih Tzu cz. II

Ja przepraszam bardzo, ale czy ja jestem na forum shih-tzu na którym rozmawia się o swoich pupilach, czy jestem na forum ZK i tego ze rodowód jest taki genialny?? Bo juz sama nie wiem i szczerze zwątpiłam. Nie wiem załóżcie sobie nowy wątek na temat ZK i tych calych rodowodów a nie piszecie tutaj te bzety. Znam hodowle domową, którą wy akuratnie nazywacie "pseudohodowla" i nawet najlepsi hodowcy brali od niego psy, gdyż było widać ze to prawdziwe Shih-tzu nie potrzebujące rodowodu. Nie rozumiem was po co wy się tak kłucicie na te tematy. To chore!!
anielinka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Zwierzęta domowe - wiZOOż


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:24.