Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXX + przeogromna dawka plotek! - Strona 97 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-05-04, 10:22   #2881
5b5d99de58a13445bbbddfb9cef436b5e5bc9934_64ac8d7278bfa
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 5 791
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXX + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez meeow Pokaż wiadomość
wcale nie takie małe
Na zdjęciu wyszły na większe
Cytat:
Napisane przez Loyd Pokaż wiadomość
chucky śliczne nudziaczki<3333 bardzo ładny kolor i pazurki
Dziękuje
Cytat:
Napisane przez Yenotek Pokaż wiadomość
ładne są i lakier też
Dziękuje odkurzyłam ten lakier po roku
Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość
Buuuuu. Czemu tak krótko było.
Witam się pomajóweczkowo


To są bidule???
Hej ja mam dziś wolne,ale czeka mnie zakuwanie :/

Nom
Cytat:
Napisane przez vivinn Pokaż wiadomość
Dobry!
Ja tu z wrzutką i biorę się za naprawdę porządne nadrabianie, jakieś dziesięć stron do tyłu
Czarna skóra z Wibo
CC You got soul-ar (ukochałam Po pierwsze za rewelacyjny wygląd, po drugie za to, że wyratował mnie po dwóch zepsutych mani - malowałam dwa razy, dwoma sprawdzonymi lakierami, siedziałam nad każdym mani po godzinie i wszystko szlag trafiał CC był moim trzecim wyborem, stwierdziłam, że jak nie wyjdzie pierdale to wszystko, a laksy wystawiam na allegro Na szczęście wyszło Dzięki Han )
Lovely Butterfly Colors nr 2 (wyszedł za zielono, nie potrafię tego naprawić :x)
Hej
Pierwsze mani jakos nie bardzo mi podeszło,ale reszta cudowna


Miał,KLIK chyba też się skuszę
5b5d99de58a13445bbbddfb9cef436b5e5bc9934_64ac8d7278bfa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-04, 10:27   #2882
Śniegowa
Oby do wiosny
 
Avatar Śniegowa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 17 102
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXX + przeogromna dawka plotek!

[1=5b5d99de58a13445bbbddfb 9cef436b5e5bc9934_64ac8d7 278bfa;51269629]

Hej ja mam dziś wolne,ale czeka mnie zakuwanie :/
[/QUOTE]

Niefajnie.
Mi się śniło, ze mam maturę zdawać... I zastanawiałam się jak to się ma do tej zdanej przed laty
__________________
Jeśli znajdziesz link w przypadkowym słowie w moim poście, to jest to ukryta reklama wstawiona przez Wizaż.
Gdy chcę się czymś podzielić link wstawiam pod słowo KLIK.
04.11.2015
Instagram
Śniegowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-04, 10:30   #2883
vivinn
Zakorzenienie
 
Avatar vivinn
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3 281
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXX + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez MgielkaM Pokaż wiadomość
Ja uwielbiam truskawkę od nich i wzięłabym galon! Ale jest niedostepny.. litr też..
Dobrze wiedzieć o tej truskawce na przyszłość
Co prawda już daaawno nie robiłam zakupów przez stronę EF, ale chyba ostatnio potężne braki mają
Cytat:
Napisane przez daggmara Pokaż wiadomość
Zainspirowałyście mnie do przejrzenia lakierów i ... chyba mam obsesję nudziakową i brzoskwiniowo-miętową Na lato będę szukać na pewno ładnego, pastelowego żółtka i powoli będę wprowadzać więcej zróżnicowania
Aawww, słodziaki
Mój wzrok przyciąga w szczególności lewy dolny róg - nigdy nie przestaną mi się podobać takie kolory
Cytat:
Napisane przez nekofood Pokaż wiadomość
Znam ten bul. Z letnich holo mam dwie sztuki bez nazwy, a co gorsza - zamawiałam wtedy jeszcze dwa lakiery i one mają nazwy.
Problemy...
[1=5b5d99de58a13445bbbddfb 9cef436b5e5bc9934_64ac8d7 278bfa;51143853]A nie ciut drożej licząc te duże butelki Isany ? chyba że masz na myśli małe

Poczułam się skuszona na ten zmywacz,ale to jak wykorzystam zapas Isany powiedz mi,dobrze radzi sobie ze zmywaniem ?[/QUOTE]
(gwoli przypomnienia - mówimy o zmywaczu EF)
Bez kitu Nie wiem dlaczego umaniło mi się, że duża butelka Isany kosztuje 8zł. Ale fakt faktem - wychodzi bardzo podobnie, szczególnie jak się kupuje na zmianę duże albo małe flaszki Isany (jak ja)

Moim zdaniem świetnie - wiadomo brokatom nie podoła, ale zmywa na poziomie Isany, a może nawet ciut lepiej Kupiłam różowy biedronkowy zmywacz jakiś czas temu i on się, na przykład, nie umywa do EF
[1=5b5d99de58a13445bbbddfb 9cef436b5e5bc9934_64ac8d7 278bfa;51148198]Jak dzisiaj cieplutko
Chciałabym zakupić jakiś preparat do skórek.Zastawiam sie nad tym z Sally Hansen,albo z EF.Co możecie bardziej polecić ?[/QUOTE]
Może temat już nieaktualny, ale podzielę się moim ostatnim odkryciem
Z powodu wiecznej niedostępności Blue Crossa, wzięłam usuwacz skórek EF. To, że mi się podoba to mało powiedziane Ma konsystencję gęstego żelu, więc nie spływa, jest dużo delikatniejszy niż BC, ale wciąż działa. Ze względu na to, że BC czasem robił mi susz z tego EF jestem bardziej zadowolona
Cytat:
Napisane przez AnulaPPP Pokaż wiadomość
Velvet Rope
Przedziwny, ale podoba mi się
__________________
vivinn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-04, 10:33   #2884
Śniegowa
Oby do wiosny
 
Avatar Śniegowa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 17 102
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXX + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez vivinn Pokaż wiadomość
Może temat już nieaktualny, ale podzielę się moim ostatnim odkryciem
Z powodu wiecznej niedostępności Blue Crossa, wzięłam usuwacz skórek EF. To, że mi się podoba to mało powiedziane Ma konsystencję gęstego żelu, więc nie spływa, jest dużo delikatniejszy niż BC, ale wciąż działa. Ze względu na to, że BC czasem robił mi susz z tego EF jestem bardziej zadowolona
Zawsze aktualny...
Widziałaś co mi zrobił ostatnio...?

Rozprawka... Lalka...
__________________
Jeśli znajdziesz link w przypadkowym słowie w moim poście, to jest to ukryta reklama wstawiona przez Wizaż.
Gdy chcę się czymś podzielić link wstawiam pod słowo KLIK.
04.11.2015
Instagram
Śniegowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-04, 10:49   #2885
ameljja
Zakorzenienie
 
Avatar ameljja
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Asa bay
Wiadomości: 5 807
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXX + przeogromna dawka plotek!

Przychodzę na lincz... do nadrobienia mam jakieś kilkadziesiąt stron Paznokcie i skórki w kwietniu były w opłakanym stanie, co przedstawiają dwa poniższe zdjęcia. Trzecie jest aktualne, wczoraj wypiłowałam na mini migdałki
Poniżej 3 różne Essiaki:




I aktualne golaski:
ameljja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-04, 10:51   #2886
Śniegowa
Oby do wiosny
 
Avatar Śniegowa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 17 102
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXX + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez ameljja Pokaż wiadomość
Przychodzę na lincz... do nadrobienia mam jakieś kilkadziesiąt stron Paznokcie i skórki w kwietniu były w opłakanym stanie, co przedstawiają dwa poniższe zdjęcia. Trzecie jest aktualne, wczoraj wypiłowałam na mini migdałki
Poniżej 3 różne Essiaki:
]
Ej no... Nie ma aż takiego dramatu
__________________
Jeśli znajdziesz link w przypadkowym słowie w moim poście, to jest to ukryta reklama wstawiona przez Wizaż.
Gdy chcę się czymś podzielić link wstawiam pod słowo KLIK.
04.11.2015
Instagram
Śniegowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-04, 10:53   #2887
5b5d99de58a13445bbbddfb9cef436b5e5bc9934_64ac8d7278bfa
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 5 791
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXX + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość
Niefajnie.
Mi się śniło, ze mam maturę zdawać... I zastanawiałam się jak to się ma do tej zdanej przed laty
Ja bym nie chciała pisać drugi raz,za dużo stresu
Cytat:
Napisane przez vivinn Pokaż wiadomość
(gwoli przypomnienia - mówimy o zmywaczu EF)
Bez kitu Nie wiem dlaczego umaniło mi się, że duża butelka Isany kosztuje 8zł. Ale fakt faktem - wychodzi bardzo podobnie, szczególnie jak się kupuje na zmianę duże albo małe flaszki Isany (jak ja)

Moim zdaniem świetnie - wiadomo brokatom nie podoła, ale zmywa na poziomie Isany, a może nawet ciut lepiej Kupiłam różowy biedronkowy zmywacz jakiś czas temu i on się, na przykład, nie umywa do EF

Może temat już nieaktualny, ale podzielę się moim ostatnim odkryciem
Z powodu wiecznej niedostępności Blue Crossa, wzięłam usuwacz skórek EF. To, że mi się podoba to mało powiedziane Ma konsystencję gęstego żelu, więc nie spływa, jest dużo delikatniejszy niż BC, ale wciąż działa. Ze względu na to, że BC czasem robił mi susz z tego EF jestem bardziej zadowolona
Hehe,zdarza sie Byłam ostatnio w EF ale były same albo te największe zmywacze,albo te najmniejsze.Następnym razem kupię pewnie A na brokaty to folia aluminiowa jak dla mnie jest niezastąpiona.

Właśnie ten sam preparat klika dni temu kupiłam na pół z koleżanką.Użyłam dwa razy i na razie jestem zadowolona Chociaż nie wiem czy nie skuszę się jeszcze na SH skoro będzie łapał się na promocje.Zapasu nigdy za dużo
Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość
Rozprawka... Lalka...
Jak dla mnie lepsze to niż zeszłorocznych Potop
5b5d99de58a13445bbbddfb9cef436b5e5bc9934_64ac8d7278bfa jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-05-04, 10:54   #2888
ameljja
Zakorzenienie
 
Avatar ameljja
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Asa bay
Wiadomości: 5 807
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXX + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość
Niefajnie.
Mi się śniło, ze mam maturę zdawać... I zastanawiałam się jak to się ma do tej zdanej przed laty
Hahah Śniegowa, Ty za kilka lat dopiero będziesz zdawała maturę <jezu nigdy mi się te żarciki nie znudzą >
ameljja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-04, 10:55   #2889
5b5d99de58a13445bbbddfb9cef436b5e5bc9934_64ac8d7278bfa
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 5 791
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXX + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez ameljja Pokaż wiadomość
Przychodzę na lincz... do nadrobienia mam jakieś kilkadziesiąt stron Paznokcie i skórki w kwietniu były w opłakanym stanie, co przedstawiają dwa poniższe zdjęcia. Trzecie jest aktualne, wczoraj wypiłowałam na mini migdałki
Poniżej 3 różne Essiaki:

I aktualne golaski:
Te pierwsze to te które widziałam na żywo ? Wcale nie były takie złe!
Golaski super,a środkowe mani świetne!Takie cukierkowe
5b5d99de58a13445bbbddfb9cef436b5e5bc9934_64ac8d7278bfa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-04, 10:56   #2890
ameljja
Zakorzenienie
 
Avatar ameljja
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Asa bay
Wiadomości: 5 807
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXX + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość
Ej no... Nie ma aż takiego dramatu
Powiem Ci, że skórki miałam tak zjechane przy kciukach, że szkoda gadać. W lewej jeszcze mam poszarpane. A paznokcie momentami cienkie jak papier, dlatego poszły pod pilnik. To chyba przez ten okres przejściowy bo cała jestem taka ociężałą i nie do życia.

---------- Dopisano o 11:56 ---------- Poprzedni post napisano o 11:55 ----------

[1=5b5d99de58a13445bbbddfb 9cef436b5e5bc9934_64ac8d7 278bfa;51270140]Te pierwsze to te które widziałam na żywo ? Wcale nie były takie złe!
Golaski super,a środkowe mani świetne!Takie cukierkowe [/QUOTE]
Tak Chu, widziałaś je na żywo Dziękuję
Wyszły z totalnego braku pomysłu na malowanie
ameljja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-04, 10:59   #2891
Śniegowa
Oby do wiosny
 
Avatar Śniegowa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 17 102
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXX + przeogromna dawka plotek!

[1=5b5d99de58a13445bbbddfb 9cef436b5e5bc9934_64ac8d7 278bfa;51270115]Ja bym nie chciała pisać drugi raz,za dużo stresu

(...)

Właśnie ten sam preparat klika dni temu kupiłam na pół z koleżanką.Użyłam dwa razy i na razie jestem zadowolona Chociaż nie wiem czy nie skuszę się jeszcze na SH skoro będzie łapał się na promocje.Zapasu nigdy za dużo

Jak dla mnie lepsze to niż zeszłorocznych Potop [/QUOTE]

Oj ja też nie... We śnie wiedziałam, ze nie jestem przygotowana... Koszmar


No właśnie się zastanawiałam czy mówiąc żel nie pomyliłaś. Widać nie

Jedno i drugie mało fajne
Cytat:
Napisane przez ameljja Pokaż wiadomość
Hahah Śniegowa, Ty za kilka lat dopiero będziesz zdawała maturę <jezu nigdy mi się te żarciki nie znudzą >
Hahaha aż tak mi źle życzysz

---------- Dopisano o 11:59 ---------- Poprzedni post napisano o 11:58 ----------

Cytat:
Napisane przez ameljja Pokaż wiadomość
Powiem Ci, że skórki miałam tak zjechane przy kciukach, że szkoda gadać. W lewej jeszcze mam poszarpane. A paznokcie momentami cienkie jak papier, dlatego poszły pod pilnik. To chyba przez ten okres przejściowy bo cała jestem taka ociężałą i nie do życia.[COLOR="Silver"]
Oj mi się za moje skórki też od dziewczyn ostro dostało... i słusznie. Najgorsze, że nie zostawiłam ich od tak. To efekt podróży.
__________________
Jeśli znajdziesz link w przypadkowym słowie w moim poście, to jest to ukryta reklama wstawiona przez Wizaż.
Gdy chcę się czymś podzielić link wstawiam pod słowo KLIK.
04.11.2015
Instagram
Śniegowa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-05-04, 11:10   #2892
vivinn
Zakorzenienie
 
Avatar vivinn
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3 281
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXX + przeogromna dawka plotek!

[1=5b5d99de58a13445bbbddfb 9cef436b5e5bc9934_64ac8d7 278bfa;51151571]Też mam mani:[/QUOTE]
Jakie cukierasy cudowne
Promo w Rossie coraz bardziej kuuuusi
Cytat:
Napisane przez Yenotek Pokaż wiadomość
To od razu wrzucam zaległe mani. Na blogu też jest
Z dalsza podoba mi się bardziej niż z bliższa, ale wciąż podoba
Cytat:
Napisane przez MgielkaM Pokaż wiadomość
A wiecie czego Mgiełka teraz używa najczęściej?

OOOO tego. Kupiłam, bo chciałam dać drugą szansę Blue Cross'owi i go nie było akurat. Wzięłam to i może nie ma spektakularnych efektów, ale u mnie robi co ma robić! A SH to dla mnie straciło na mocy... to pierwsze jakie miałam było lepsze (stara wersja). Teraz mam tą nową i jakoś tak... hmmm bez szału.



Ohoooo kusisz! Jak z kryciem w tym neonku? Problematyczny w nakładaniu?

Ślicznie odbity wzorek


Mani mam Ruby Wing Moonstone!
Kryciem nie grzeszy, ale jaki szał zrobiłam w pracy to nie macie pojęcia
Hyhyhyhy, telepatia!

Kuszę, kuszę, bo jest czym (mówimy o CC Youthquake) Malowałam nim już dwa razy, kolor jest absolutnie fenomenalny, dwie warstwy do krycia, zupełnie bezproblemowy, wysycha do lekkiej satyny, ale potrafi się wypoziomować (bo Warhol, który wysycha do matu już mi się poziomować nie chciał), bardzo ładnie się utwardza - po przeschnięciu lakieru jest małe prawdopodobieństwo, że top go ściągnie

Maaaagia On jest zupełnie niewrażliwy na temperaturę, tylko na słońce, tak? Czego to ludzie nie wymyślą Stemple rewelacja
Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość
Czarny najstarszy? Bo takie króciaczki.
Idealna precyzja malowania. Aż miło popatrzeć
Tak, tak - wszystko chronologicznie
Dziękuję pięknie!
[1=5b5d99de58a13445bbbddfb 9cef436b5e5bc9934_64ac8d7 278bfa;51269629]Hej
Pierwsze mani jakos nie bardzo mi podeszło,ale reszta cudowna [/QUOTE]
Rozumiem - fakt, skórka wyszła na tym foto nieszczególnie No i w ogóle skórki trzeba lubić
Za resztę dziękuję
Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość
Zawsze aktualny...
Widziałaś co mi zrobił ostatnio...?

Rozprawka... Lalka...
Nie widziałam, ale jeśli jest na ostatnich stronach to jeszcze zobaczę

Tak? Lalka była? Czy to Ci się śniło?
Cytat:
Napisane przez ameljja Pokaż wiadomość
Przychodzę na lincz... do nadrobienia mam jakieś kilkadziesiąt stron Paznokcie i skórki w kwietniu były w opłakanym stanie, co przedstawiają dwa poniższe zdjęcia. Trzecie jest aktualne, wczoraj wypiłowałam na mini migdałki
Poniżej 3 różne Essiaki:
Jaki lincz, kobieto! Paznokcie się posypały - trudno, nikt za to głowy nie urwie
Wbrew wszelkim prawom "zdecydowanego kształtu" bardzo mi się podobają te pipko-łódeczki Obecne golasy super!
__________________
vivinn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-04, 11:10   #2893
Yenotek
leśny stwór
 
Avatar Yenotek
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 8 380
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXX + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość
Buuuuu. Czemu tak krótko było.
Witam się pomajóweczkowo


Połączenie super, zdobienie rewela, ale ten mat mi się bardzo nie podoba. Na kciuku to widać szczególnie- taki glutowaty jest. Szkoda

Hej!

ten biały jest o niebo lepszy od czarnego, nie jest glutowaty tj czarny. To na kciuku, to moja wina, nie lakieru

Cytat:
Napisane przez vivinn Pokaż wiadomość
Dobry!
Ja tu z wrzutką i biorę się za naprawdę porządne nadrabianie, jakieś dziesięć stron do tyłu
Czarna skóra z Wibo
CC You got soul-ar (ukochałam Po pierwsze za rewelacyjny wygląd, po drugie za to, że wyratował mnie po dwóch zepsutych mani - malowałam dwa razy, dwoma sprawdzonymi lakierami, siedziałam nad każdym mani po godzinie i wszystko szlag trafiał CC był moim trzecim wyborem, stwierdziłam, że jak nie wyjdzie pierdale to wszystko, a laksy wystawiam na allegro Na szczęście wyszło Dzięki Han )
Lovely Butterfly Colors nr 2 (wyszedł za zielono, nie potrafię tego naprawić :x)
Bry
Ale króciaczki! Skóra super drugie mani, to nie moja bajka. Neon niezły

__________________
Naturalna pielęgnacja z Magdą
Yenotek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-04, 11:13   #2894
Yenotek
leśny stwór
 
Avatar Yenotek
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 8 380
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXX + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez ameljja Pokaż wiadomość
Przychodzę na lincz... do nadrobienia mam jakieś kilkadziesiąt stron Paznokcie i skórki w kwietniu były w opłakanym stanie, co przedstawiają dwa poniższe zdjęcia. Trzecie jest aktualne, wczoraj wypiłowałam na mini migdałki
Poniżej 3 różne Essiaki:


I aktualne golaski:
wszystkie Essiaki ładne pazurki faktycznie króciutkie, ale teraz już ładnie wyglądają

__________________
Naturalna pielęgnacja z Magdą
Yenotek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-04, 11:16   #2895
Śniegowa
Oby do wiosny
 
Avatar Śniegowa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 17 102
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXX + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez vivinn Pokaż wiadomość
Nie widziałam, ale jeśli jest na ostatnich stronach to jeszcze zobaczę

Tak? Lalka była? Czy to Ci się śniło?
Nie wrzucałam tu. Na insta
Cytat:
Napisane przez Yenotek Pokaż wiadomość
Hej!

ten biały jest o niebo lepszy od czarnego, nie jest glutowaty tj czarny. To na kciuku, to moja wina, nie lakieru
I zagadka rozwiązana
__________________
Jeśli znajdziesz link w przypadkowym słowie w moim poście, to jest to ukryta reklama wstawiona przez Wizaż.
Gdy chcę się czymś podzielić link wstawiam pod słowo KLIK.
04.11.2015
Instagram
Śniegowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-04, 11:25   #2896
ameljja
Zakorzenienie
 
Avatar ameljja
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Asa bay
Wiadomości: 5 807
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXX + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez daggmara Pokaż wiadomość
Zainspirowałyście mnie do przejrzenia lakierów i ... chyba mam obsesję nudziakową i brzoskwiniowo-miętową Na lato będę szukać na pewno ładnego, pastelowego żółtka i powoli będę wprowadzać więcej zróżnicowania
Ooo trzeba wzbogacić kolekcję, koniecznie!
Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość

Faktycznie nudno tu nieco Szczególnie górą
Hahah piękna zabawa słowem
[1=5b5d99de58a13445bbbddfb 9cef436b5e5bc9934_64ac8d7 278bfa;51151571]

Też mam mani:
[/QUOTE]
Pięknie
Ja mam tego Manhattanka, ale jeszcze dziewica :P
Cytat:
Napisane przez meeow Pokaż wiadomość
ale ładny ten Maniek
one są jeszcze w Rossie? bo jak tak, to wrzucam na listę i go kupię
Miałku, powiem Ci, że już ich nie widuję
Cytat:
Napisane przez daggmara Pokaż wiadomość
Pewnie wiecie, ze 06.05-10.05. w Rossie jest -49% na lakiery?
Od miesiąca
Cytat:
Napisane przez meeow Pokaż wiadomość
co do promo to ja się czaję głównie na paznokciową kupię dwa piachy, różowego neona Lovely i może z 2-3 Rimmele
Ty się bij o neona xD Bo on może pójść raz dwa
Cytat:
Napisane przez vivinn Pokaż wiadomość
Mini wrzutka i idę nadrabiać
Nawet nie próbowałam oddać koloru - aparat totalnie go przekłamał, nie było sensu męczyć się i poprawiać go w programie, bo i tak by to nic nie dało. W każdym razie to CC Youthquake, rewelacyjny moim zdaniem I stemple, nareszcie udane Nie jest to może objawienie, ale wszystkie "kanciki" wzoru się złapały, no pod wrażeniem byłam. Na żywo wzór pięknie łapał każde światło, bo to CC Blue Heaven
Jaki cudny Zapisałam sobie na karteczce haha

---------- Dopisano o 12:22 ---------- Poprzedni post napisano o 12:20 ----------

Boorze, wbiłam na bloga Mgiełki i umarłam Mgiełciu, stemple dwukolorowe są genialne Ja wiem, że Ty jesteś perfekcjonistką, ale woooo, serio wyszło genialnie

Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość

Hahaha aż tak mi źle życzysz

---------- Dopisano o 11:59 ---------- Poprzedni post napisano o 11:58 ----------



Oj mi się za moje skórki też od dziewczyn ostro dostało... i słusznie. Najgorsze, że nie zostawiłam ich od tak. To efekt podróży.
A skąd haha

Widzę właśnie na Insta... bidoki :<
Ale w ogóle ŚNIEGOWA I INSTAGRAM Wydarzenie miesiąca

---------- Dopisano o 12:25 ---------- Poprzedni post napisano o 12:22 ----------

Cytat:
Napisane przez vivinn Pokaż wiadomość
Kuszę, kuszę, bo jest czym (mówimy o CC Youthquake) Malowałam nim już dwa razy, kolor jest absolutnie fenomenalny, dwie warstwy do krycia, zupełnie bezproblemowy, wysycha do lekkiej satyny, ale potrafi się wypoziomować (bo Warhol, który wysycha do matu już mi się poziomować nie chciał), bardzo ładnie się utwardza - po przeschnięciu lakieru jest małe prawdopodobieństwo, że top go ściągnie



Jaki lincz, kobieto! Paznokcie się posypały - trudno, nikt za to głowy nie urwie
Wbrew wszelkim prawom "zdecydowanego kształtu" bardzo mi się podobają te pipko-łódeczki Obecne golasy super!
Kuś dalej, kuś!

Dziękuję Jak były takie krótkie to faktycznie fajnie wyglądały
Cytat:
Napisane przez Yenotek Pokaż wiadomość
wszystkie Essiaki ładne pazurki faktycznie króciutkie, ale teraz już ładnie wyglądają
Dziękuję
Wracają do normy
ameljja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-04, 11:25   #2897
Śniegowa
Oby do wiosny
 
Avatar Śniegowa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 17 102
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXX + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez ameljja Pokaż wiadomość
Hahah piękna zabawa słowem
(...)


A skąd haha

Widzę właśnie na Insta... bidoki :<
Ale w ogóle ŚNIEGOWA I INSTAGRAM Wydarzenie miesiąca
Dziękować


Ufff. Nie chciałabym kiedykolwiek.

No cóż. Zostałam zmuszona
__________________
Jeśli znajdziesz link w przypadkowym słowie w moim poście, to jest to ukryta reklama wstawiona przez Wizaż.
Gdy chcę się czymś podzielić link wstawiam pod słowo KLIK.
04.11.2015
Instagram
Śniegowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-04, 12:08   #2898
daggmara
Z deszczem w butach
 
Avatar daggmara
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 5 764
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXX + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez ameljja Pokaż wiadomość

I aktualne golaski:
Zazdroszczę kilometrowej płytki
__________________
"Nie powinniśmy budować życia z gwiazd, morza i piasku."

daggmara jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-04, 12:12   #2899
vivinn
Zakorzenienie
 
Avatar vivinn
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3 281
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXX + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez Yenotek Pokaż wiadomość
kolor to nie moja bajka, ale całość ładnie wygląda stempel świetny, taki aztecki - czarny na pastelowym tle sobie wyobrażam
Dzięki
Pomysł przedni! Będę próbować
[1=5b5d99de58a13445bbbddfb 9cef436b5e5bc9934_64ac8d7 278bfa;51171063]Świetne połączenie ! Wygląda mega
[/QUOTE]
Cytat:
Napisane przez meeow Pokaż wiadomość
ale super ten CC i wzorek się super odbił <3
Cytat:
Napisane przez nekofood Pokaż wiadomość
Cudne! Świetny ten stempel.
Cytat:
Napisane przez daggmara Pokaż wiadomość
Fajny mani! Mi się kojarzy.. festiwalowo
Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość
Przezarabiste to jest! Na 2 foto cudownie złapałaś holosiowość
Cytat:
Napisane przez Hanan26 Pokaż wiadomość
ouuu, świetne *___*
Cytat:
Napisane przez agaszak Pokaż wiadomość
Łaaaaaaa świetny wzorek
Pięknie i zbiorowo dziękuję za miłe słowa
Cytat:
Napisane przez Yenotek Pokaż wiadomość
Mam mani, moje bardzo na blogu też jest
OMG!
Skóra i motocykle
[1=5b5d99de58a13445bbbddfb 9cef436b5e5bc9934_64ac8d7 278bfa;51181856]Też mam mani:[/QUOTE]
Kolejne magiczne mani Elfi las nocą
Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość
Manimam
Piękne połączenie kolorów, takie kojące
Cytat:
Napisane przez AnulaPPP Pokaż wiadomość
CC oczywiście świetny! nie dość, że moja mania neonowa jest już i tak duża, to przez Ciebie w ostatnim czasie jeszcze bardziej przybiera na sile
no i wzorek wyszedł super

ja na razie mam tylko piaseczek
Przynajmniej możemy dzielić naszą niedolę Ale serio - miałam już manie na brokaty, glassflecki, holo... ale chyba żadna nie spowodowała takiego przyrostu liczby lakierów jak mania na neony Nie wydaje mi się żeby kiedykolwiek mi się znudziły
Dzięki

Świetnie wygląda! Baardzo go lubię, a z drugiej strony - często o nim zapominam :x
Ooo dalej widzę cieniowanie i ćwieki... Rewelacja!
Cytat:
Napisane przez Yenotek Pokaż wiadomość
Mam mani. Nareszcie aktualne Cudowny lakier, rzeczywiście trwały. W słońcu meeeega błysk. Na blogu więcej zdjęć
Rozpływam się
Cytat:
Napisane przez MgielkaM Pokaż wiadomość
Iiiii mam mani na kolejny tydzień Projektu Stemplowej Maniaczki. Tym razem miały być dwukolorowe albo wielokolorowe stemple. Moja pierwsza próba ever
No po prostu odczuwam przyjemność z patrzenia
Wcale nie odnoszę wrażenia, że za dużo czy coś - wszystko pięknie się łączy i uzupełnia. Te laksy do stempli to jakaś magia w butelce
[1=5b5d99de58a13445bbbddfb 9cef436b5e5bc9934_64ac8d7 278bfa;51270115]Hehe,zdarza sie Byłam ostatnio w EF ale były same albo te największe zmywacze,albo te najmniejsze.Następnym razem kupię pewnie A na brokaty to folia aluminiowa jak dla mnie jest niezastąpiona.

Właśnie ten sam preparat klika dni temu kupiłam na pół z koleżanką.Użyłam dwa razy i na razie jestem zadowolona Chociaż nie wiem czy nie skuszę się jeszcze na SH skoro będzie łapał się na promocje.Zapasu nigdy za dużo [/QUOTE]
Wiadomka - folia zawsze w rezerwie

Ooo fajnie, nagle zyskał popularność
Mój wewnętrzny skąpiec stwierdził, że skoro mam sporą butelkę dobrze działającego preparatu, to więcej mi nie potrzeba (szczególnie, że lakiery kuszą )
Cytat:
Napisane przez Yenotek Pokaż wiadomość
Bry
Ale króciaczki! Skóra super drugie mani, to nie moja bajka. Neon niezły
Dzięki
Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość
Nie wrzucałam tu. Na insta
Ooo mamo :/ faktycznie tragedyja... i to ten żel z EF tak Cię urządził?
__________________
vivinn jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-05-04, 12:13   #2900
meeow
Lwiątko z Cintry
 
Avatar meeow
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 25 524
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXX + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez Loyd Pokaż wiadomość
To i ja coś wrzuce , u mnie paznokcie są w formie nie do końca ciekawej ale pochwale się nowym lakierem który molestuje 3 tydzień<33333

myślałam, że gorsza tragedia będzie, po tym co pisałaś ładny kształt i kolorek


Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość
O masz...
Mani fajne bardzo


Znalazłyśmy z Młodą wzornik, z cudnym lakierem. Żadna nie pamiętała, Że malowała takim. Przetrząsnęłyśmy pudła w poszukiwaniu tej pięknotki...
I nic. No nie ma.
Olśniło mnie i wpakowałam to pod gorącą wodę... i zawyłam.
Szczęście sprawdzał mój przyszły prezent imieninowy, i nic nam nie powiedział. Już sie nie mogę doczekać!

na szczęście udało się wypiłować i w ogóle nie widać, żebym coś straciła
dzięki


czekam aż go pokażesz u siebie


Cytat:
Napisane przez vivinn Pokaż wiadomość
Dobry!
Ja tu z wrzutką i biorę się za naprawdę porządne nadrabianie, jakieś dziesięć stron do tyłu
Czarna skóra z Wibo
CC You got soul-ar (ukochałam Po pierwsze za rewelacyjny wygląd, po drugie za to, że wyratował mnie po dwóch zepsutych mani - malowałam dwa razy, dwoma sprawdzonymi lakierami, siedziałam nad każdym mani po godzinie i wszystko szlag trafiał CC był moim trzecim wyborem, stwierdziłam, że jak nie wyjdzie pierdale to wszystko, a laksy wystawiam na allegro Na szczęście wyszło Dzięki Han )
Lovely Butterfly Colors nr 2 (wyszedł za zielono, nie potrafię tego naprawić :x)

skóra i neon Lovely niestety CC mi nie podchodzi, ze względu na kolor
ale skórę i Lovely.. widziałabym je razem
__________________
look in the mirror, see that badass bitch?
that's the only person you should ever worry about.

meeow jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-04, 12:21   #2901
Śniegowa
Oby do wiosny
 
Avatar Śniegowa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 17 102
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXX + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez vivinn Pokaż wiadomość

Ooo mamo :/ faktycznie tragedyja... i to ten żel z EF tak Cię urządził?
Nie. BlueCross, plus podróż z klimą- to drugie zawsze mi rujnuje łapki.

Cytat:
Napisane przez meeow Pokaż wiadomość
na szczęście udało się wypiłować i w ogóle nie widać, żebym coś straciła
dzięki


czekam aż go pokażesz u siebie
No to świetnie


Ja także
__________________
Jeśli znajdziesz link w przypadkowym słowie w moim poście, to jest to ukryta reklama wstawiona przez Wizaż.
Gdy chcę się czymś podzielić link wstawiam pod słowo KLIK.
04.11.2015
Instagram
Śniegowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-04, 12:22   #2902
meeow
Lwiątko z Cintry
 
Avatar meeow
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 25 524
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXX + przeogromna dawka plotek!

[1=5b5d99de58a13445bbbddfb 9cef436b5e5bc9934_64ac8d7 278bfa;51269629]Miał,KLIK chyba też się skuszę [/QUOTE]


dzienki, wrzucam na listę


Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość
Niefajnie.
Mi się śniło, ze mam maturę zdawać... I zastanawiałam się jak to się ma do tej zdanej przed laty

Tobie się matura śniła, a mi się śniło, że robiłam sobie selfie z Putinem, a przy okazji rozmawiałam z nim po angielsku i trochę po rosyjsku ja mam coś z garem


Cytat:
Napisane przez ameljja Pokaż wiadomość
Przychodzę na lincz... do nadrobienia mam jakieś kilkadziesiąt stron Paznokcie i skórki w kwietniu były w opłakanym stanie, co przedstawiają dwa poniższe zdjęcia. Trzecie jest aktualne, wczoraj wypiłowałam na mini migdałki
Poniżej 3 różne Essiaki:

oba mani cudne! ale golasami wygrałaś


[1=5b5d99de58a13445bbbddfb 9cef436b5e5bc9934_64ac8d7 278bfa;51270115]Jak dla mnie lepsze to niż zeszłorocznych Potop [/QUOTE]


ja też, mimo że nie przebrnęłam przez Lalkę.. ale poświęciliśmy na nią miliony godzin na lekcjach, więc sporo z tego wyniosłam.. a Potopu za nic nie pamiętam


Cytat:
Napisane przez ameljja Pokaż wiadomość
Miałku, powiem Ci, że już ich nie widuję

Ty się bij o neona xD Bo on może pójść raz dwa

szkoda, ale może jeszcze gdzieś się uchował.. mam go na liście, tak na wszelki wypadek

planuję pójść przed otwarciem Rossa, poczekać i mam nadzieję, że tłumy bab rzucą się na szminki, a laksy zostawią dla mnie
__________________
look in the mirror, see that badass bitch?
that's the only person you should ever worry about.

meeow jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-04, 12:25   #2903
5b5d99de58a13445bbbddfb9cef436b5e5bc9934_64ac8d7278bfa
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 5 791
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXX + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez ameljja Pokaż wiadomość
Tak Chu, widziałaś je na żywo Dziękuję
Wyszły z totalnego braku pomysłu na malowanie

Może i tak,ale się w nich zakochałam
Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość
Jedno i drugie mało fajne
Przed chwilą patrzylam jakie były tematy i...cieszę się z mojego Potopu.Technika mieli Dziady.
Cytat:
Napisane przez vivinn Pokaż wiadomość
Jakie cukierasy cudowne
Promo w Rossie coraz bardziej kuuuusi
Ano kusi,kusi
Cytat:
Napisane przez ameljja Pokaż wiadomość
Pięknie
Ja mam tego Manhattanka, ale jeszcze dziewica :P
Maluj nim koniecznie bo boski jest

---------- Dopisano o 13:25 ---------- Poprzedni post napisano o 13:22 ----------

Cytat:
Napisane przez vivinn Pokaż wiadomość
D
Kolejne magiczne mani Elfi las nocą

Wiadomka - folia zawsze w rezerwie

Ooo fajnie, nagle zyskał popularność
Mój wewnętrzny skąpiec stwierdził, że skoro mam sporą butelkę dobrze działającego preparatu, to więcej mi nie potrzeba (szczególnie, że lakiery kuszą )


Ja jednak odpuszczam piacha
Cytat:
Napisane przez meeow Pokaż wiadomość
dzienki, wrzucam na listę



ja też, mimo że nie przebrnęłam przez Lalkę.. ale poświęciliśmy na nią miliony godzin na lekcjach, więc sporo z tego wyniosłam.. a Potopu za nic nie pamiętam


Ja w Potopie pisałam to co mi pasowało,jakieś totalne pierdoły ale zdałam i to fajnie
5b5d99de58a13445bbbddfb9cef436b5e5bc9934_64ac8d7278bfa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-04, 12:32   #2904
meeow
Lwiątko z Cintry
 
Avatar meeow
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 25 524
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXX + przeogromna dawka plotek!

[1=5b5d99de58a13445bbbddfb 9cef436b5e5bc9934_64ac8d7 278bfa;51271527]Przed chwilą patrzylam jakie były tematy i...cieszę się z mojego Potopu.Technika mieli Dziady.


Ja w Potopie pisałam to co mi pasowało,jakieś totalne pierdoły ale zdałam i to fajnie [/QUOTE]


kocham Dziady więc bym się cieszyła


ja miałam Przedwiośnie, a drugi temat był z Glorią vicits i wierszem Baczyńskiego.. temat wybrał się sam, cóż
__________________
look in the mirror, see that badass bitch?
that's the only person you should ever worry about.

meeow jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-04, 12:38   #2905
Śniegowa
Oby do wiosny
 
Avatar Śniegowa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 17 102
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXX + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez meeow Pokaż wiadomość
Tobie się matura śniła, a mi się śniło, że robiłam sobie selfie z Putinem, a przy okazji rozmawiałam z nim po angielsku i trochę po rosyjsku ja mam coś z garem
:
matura, fragmenty samolotu rozbijające mi auto (i sobie pomyślałam, jak to dobrze, że je Szczęście dziś do warsztatu wiezie) i gnijący koleś wyjmujący sobie oko i fragment mózgu widelcem.
[1=5b5d99de58a13445bbbddfb 9cef436b5e5bc9934_64ac8d7 278bfa;51271527]

Przed chwilą patrzylam jakie były tematy i...cieszę się z mojego Potopu.Technika mieli Dziady.
[/QUOTE]

To jest właśnie plus starej matury pisemnej- nie miałaś konkretnych lektur do opisania. Musiałaś je tylko dobrze w temat wstrzelić. Do poprawki były ustne, bo tu sporo przekrętów było
__________________
Jeśli znajdziesz link w przypadkowym słowie w moim poście, to jest to ukryta reklama wstawiona przez Wizaż.
Gdy chcę się czymś podzielić link wstawiam pod słowo KLIK.
04.11.2015
Instagram
Śniegowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-04, 12:44   #2906
meeow
Lwiątko z Cintry
 
Avatar meeow
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 25 524
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXX + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość
matura, fragmenty samolotu rozbijające mi auto (i sobie pomyślałam, jak to dobrze, że je Szczęście dziś do warsztatu wiezie) i gnijący koleś wyjmujący sobie oko i fragment mózgu widelcem.

dobra, jednak miałam lepiej bo potem mi się śnił mój ex (to już mało fajne), ale w tym samym śnie był też jakiś przystojniak, z którym sobie poszłam w tan
__________________
look in the mirror, see that badass bitch?
that's the only person you should ever worry about.

meeow jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-04, 12:45   #2907
5b5d99de58a13445bbbddfb9cef436b5e5bc9934_64ac8d7278bfa
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 5 791
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXX + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez meeow Pokaż wiadomość
ja miałam Przedwiośnie, a drugi temat był z Glorią vicits i wierszem Baczyńskiego.. temat wybrał się sam, cóż
Ja jeszcze miałam "Wesele" przeczytałam ten fragment 3846376456 razy i nic nie rozumiałam
Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość
i gnijący koleś wyjmujący sobie oko i fragment mózgu widelcem.


To jest właśnie plus starej matury pisemnej- nie miałaś konkretnych lektur do opisania. Musiałaś je tylko dobrze w temat wstrzelić. Do poprawki były ustne, bo tu sporo przekrętów było
Cooo

Ja sie cieszę że jeszcze starą pisałam
5b5d99de58a13445bbbddfb9cef436b5e5bc9934_64ac8d7278bfa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-04, 12:53   #2908
Śniegowa
Oby do wiosny
 
Avatar Śniegowa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 17 102
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXX + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez meeow Pokaż wiadomość
dobra, jednak miałam lepiej bo potem mi się śnił mój ex (to już mało fajne), ale w tym samym śnie był też jakiś przystojniak, z którym sobie poszłam w tan
Przejadłam się wczoraj to się głupoty śniły. Aczkolwiek ja często mam porąbane sny.

hhehe fajnie

[1=5b5d99de58a13445bbbddfb 9cef436b5e5bc9934_64ac8d7 278bfa;51271886]

Cooo

Ja sie cieszę że jeszcze starą pisałam [/QUOTE]

No takie żywe zombie no


ło. Serio??
__________________
Jeśli znajdziesz link w przypadkowym słowie w moim poście, to jest to ukryta reklama wstawiona przez Wizaż.
Gdy chcę się czymś podzielić link wstawiam pod słowo KLIK.
04.11.2015
Instagram
Śniegowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-04, 12:56   #2909
5b5d99de58a13445bbbddfb9cef436b5e5bc9934_64ac8d7278bfa
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 5 791
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXX + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość
ło. Serio??
No tak.Na ustnym polskim wybierałam sobie temat do pracy i o nim mówiłam to co chciałam,to co wcześniej napisałam.Tak samo nie musiałam wybierać dodatkowego przedmiotu,tym bardziej rozszerzonego
5b5d99de58a13445bbbddfb9cef436b5e5bc9934_64ac8d7278bfa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-04, 12:59   #2910
Śniegowa
Oby do wiosny
 
Avatar Śniegowa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 17 102
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXX + przeogromna dawka plotek!

[1=5b5d99de58a13445bbbddfb 9cef436b5e5bc9934_64ac8d7 278bfa;51272060]No tak.Na ustnym polskim wybierałam sobie temat do pracy i o nim mówiłam to co chciałam,to co wcześniej napisałam.Tak samo nie musiałam wybierać dodatkowego przedmiotu,tym bardziej rozszerzonego [/QUOTE]

to nie jest ta "stara", ta była do 2004
Na ustny dostawałaś dziesiątki pytań, które łączono w zestawy po 3 i losowałaś na który odpowiesz. Pytania te tworzyli nauczyciele, wiec każda szkoła miała inne. Miałaś jakieś 10 min na przygotowanie się do odpowiedzi. Mogłaś być zwolniona z ustnej, gdy z pisemnej dostałaś 5, a w poprzednich latach z danego przedmiotu na koniec min 4.
Pisemny sprawdzali nauczyciele z Twojej szkoły.
__________________
Jeśli znajdziesz link w przypadkowym słowie w moim poście, to jest to ukryta reklama wstawiona przez Wizaż.
Gdy chcę się czymś podzielić link wstawiam pod słowo KLIK.
04.11.2015
Instagram

Edytowane przez Śniegowa
Czas edycji: 2015-05-04 o 13:02
Śniegowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-06-27 15:10:39


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:26.