Offtopowa walka o zdrowe i piękne włosy cz. XXVIII - Strona 153 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Pielęgnacja włosów

Notka

Pielęgnacja włosów W tym miejscu rozmawiamy o pielęgnacji włosów. Jeśli twoje włosy są suche, pozbawione blasku lub zniszczone i szukasz sposobu na poprawę sytuacji. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-01-13, 15:13   #4561
deszczowypies
Zakorzenienie
 
Avatar deszczowypies
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 7 190
Dot.: Offtopowa walka o zdrowe i piękne włosy cz. XXVIII

Cytat:
Napisane przez halbtrocken Pokaż wiadomość
Mam nadzieję, że zajrzałaś co jest pod "?"
Ja nie zajrzałam, wszystko zepsułaś .
__________________

deszczowypies jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-13, 15:15   #4562
halbtrocken
Zadomowienie
 
Avatar halbtrocken
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Fotel.
Wiadomości: 1 598
Wyślij wiadomość przez ICQ do halbtrocken
Dot.: Offtopowa walka o zdrowe i piękne włosy cz. XXVIII

Cytat:
Napisane przez deszczowypies Pokaż wiadomość
Ja nie zajrzałam, wszystko zepsułaś .
Nabrana nabrała innych.
__________________

"Jeśli chodzi o porządek, to zawsze mam czystą w pokoju."
halbtrocken jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-13, 15:15   #4563
kascysko
Zakorzenienie
 
Avatar kascysko
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 12 221
Dot.: Offtopowa walka o zdrowe i piękne włosy cz. XXVIII

Cytat:
Napisane przez pluskotka Pokaż wiadomość
Kasiu, to znowu jaaaaa z pytaniem chemicznym
Czy mogę sobie zrobić ten krem: http://www.zrobsobiekrem.pl/pl/p/MGS/59 ale na GSC? Bo nie wiem jak ze stabilnością GSC w kwasach
Nie zalinkowałaś mi kremu, który chcesz zrobić .

GSC jednakowoż stabilny jest gdzieś od pH 5.0, więc z kwasami nie bardzo współgra.
Cytat:
Napisane przez miranda122 Pokaż wiadomość
Zrobiłam coś dzisiaj i nie wiem czy żałować, czy nie..
Może zacznę od początku: Od września podoba mi się pewien chłopak ze szkoły, 2 lata starszy, w pierwszych dniach września pokazywałam go koleżance, później zdobyłam jego imię i nazwisko, znalazłam na fb, zaprosiłam i od czasu do czasu piszemy, jak się gdzieś spotkamy czy coś, to mówi mi cześć, ale nigdy nie rozmawialiśmy w realu. Dzisiaj ma urodziny i postanowiłam że podejdę do niego i złożę mu życzenia, pierwszy raz jak go zobaczyłam, to było za dużo ludzi, więc nie podeszłam, później siedział sam w świetlicy, podeszłam, przywitałam się, złożyłam życzenia, przytuliłam go, chwilę porozmawialiśmy, i przyszła jego koleżanka, która coś do niego powiedziała i już jej odpowiedział..
No i nie wiem w sumie czy dobrze zrobiłam, czy się mu nie narzucam, czy później nie będzie robił sobie ze mnie jakiegoś pośmiewiska, czy coś.. Chociaż w sumie nic nie zrobiłam takiego, po prostu chciałam być miła.
Laska, nie powiedziałaś mu przecież, że chcesz być matką jego dzieci, tylko złożyłaś mu życzenia Faceci nie analizują nawet 1% tego, co my rozważamy
Cytat:
Napisane przez kwrobel2 Pokaż wiadomość
Zrobiłaś mega normalną rzecz. Nie wiem czemu miałby sie z Ciebie naśmiewać czy szydzić. Nie masz czym się przejmować. Nie analizuj wszystkiego tak bardzo. On już pewnie zapomniał, ze składałaś mi życzenia, bo pewnie mega dużo osób to dzisiaj zrobiłaś.
Faceci nie analizują i mają spokojniejsze głowy, tylko my dumamy co by było gdyby, albo co on sobie pomyślał o mnie bo, powiedziałam dzień dobry zamiast cześć.
kascysko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-13, 15:26   #4564
miranda122
Zakorzenienie
 
Avatar miranda122
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 6 668
Dot.: Offtopowa walka o zdrowe i piękne włosy cz. XXVIII

Cytat:
Napisane przez kascysko Pokaż wiadomość

Laska, nie powiedziałaś mu przecież, że chcesz być matką jego dzieci, tylko złożyłaś mu życzenia Faceci nie analizują nawet 1% tego, co my rozważamy

Jednak może dobrze, że to takie proste stworzenia W sumie to nie żałuję, niech widzi, że jestem odważna i nie robię tak jak wszyscy, składając życzenia na fb Fajnie było choć przez chwilę, poczuć go w swoim ramionach
__________________
"Najlepszym kosmetykiem dla kobiety jest radość życia"
Rosalind Russell



Blog



miranda122 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-13, 15:31   #4565
201607231719
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 2 525
Dot.: Offtopowa walka o zdrowe i piękne włosy cz. XXVIII

Cytat:
Napisane przez kascysko Pokaż wiadomość

Laska, nie powiedziałaś mu przecież, że chcesz być matką jego dzieci, tylko złożyłaś mu życzenia Faceci nie analizują nawet 1% tego, co my rozważamy

Święta prawda.

Świruje, że jestem w ciąży, choć wiem, że to niemożliwe. Okres się spóźnia, cały jeden dzień

Gdzie podziała się Say?
201607231719 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-13, 15:32   #4566
deszczowypies
Zakorzenienie
 
Avatar deszczowypies
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 7 190
Dot.: Offtopowa walka o zdrowe i piękne włosy cz. XXVIII

Zjadłam całą michę kremu z kukurydzy, teraz tylko paść i nie wstawać . Dobrze, że podręczniki zdążyłam przerzucić sobie na łóżko .
__________________

deszczowypies jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-13, 15:33   #4567
201607231719
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 2 525
Dot.: Offtopowa walka o zdrowe i piękne włosy cz. XXVIII

Cytat:
Napisane przez deszczowypies Pokaż wiadomość
Zjadłam całą michę kremu z kukurydzy, teraz tylko paść i nie wstawać . Dobrze, że podręczniki zdążyłam przerzucić sobie na łóżko .
Ja przed chwilą puszkę brzoskwiń wciągnęłam i nie czuję. Wiosno, nadchodź
201607231719 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-01-13, 15:35   #4568
201704240919
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 5 401
Dot.: Offtopowa walka o zdrowe i piękne włosy cz. XXVIII

Cytat:
Napisane przez Kaveri Pokaż wiadomość
Wygrałam bon Bingo Spa na 50 zł
Gratulacje!

Cytat:
Napisane przez Kathinna Pokaż wiadomość
widze, ze nie tylko ja mialam ze snem problemy
Kurcze, ostatnio w ogóle nie mogę spać, wstaję w nocy, albo w ogóle nie mogę zasnąć...
Cytat:
Napisane przez pluskotka Pokaż wiadomość
Nie znam się, ale wypowiem się
Często słyszałam złe opinie od osób mających wielofunkcyjne urządzenia. A co do HP, to chyba mam szczęście, bo tfu tfu nie zapeszając mam swojego od 3 lat i ładnie śmiga. TŻ ma 6-7-letniego staruszka i też nie narzeka.

Kaś, wpadłam na bloga, przeczytałam "artykuł" na onecie i padłam. Szczenę zbierałam przy tekście, że kobiety w ciąży nie powinny używać detergentów.

Jeden z komentarzy mnie rozwalił:
" No, to ci nowiny. Nie dalej jak dzisiaj czytałam, na którymś z portali, pochwały pod adresem AHA. A tu taka kicha!
I detergenty i rakotwórcze, przenikają do organizmu i uczulają. Już teraz wiem czemu osoby przesadnie dbające, korzystające z extra kosmetyków mają takie dziwne twarze i indycze szyje.
Może i po tych szamponach lecą mi włosy jak po chemii leczniczej?
Czas wrócić do szarego mydła i soku z cytryny! Piec własny chleb i hodować kury. "


Extra kosmetyków chyba nie używam, chociaż kwasy mogą być extra. Od dzisiaj zaczynam przyglądać się wnikliwie swojej twarzy
Aż się popłakałam ze śmiechu

Cytat:
Napisane przez kwrobel2 Pokaż wiadomość
Ja właśnie wykończyłam drugą w życiu drukarkę HP. Mam dosyć HP. Ostatnio kupiłam 2 zamienniki, które w połowie przestały być kompatybilne z drukarką,a były prawie tak samo drogie jak oryginały (tak, wiem, że skąpy zawsze płaci dwa razy, w tym wypadku dosłownie mnie to spotkało). Jakim cudem, nie wiem, bo na początku normalnie drukowały.
Potrzebuję drukarki na już, bo drukuję wszystkie materiały dla uczniów w domu na bieżąco. Skaner, też mi jest potrzebny, bo czasami skanuję materiały z różnych książek.
Znalazłam jeszcze Samsunga, ale nie wiem co o nim myśleć. O Bracie słyszałam kilka pochlebnych opinii, a Samsungi zawsze widywałam w biurach, więc chyba też dobre.
Brother jest super, tak samo Epson, zwłaszcza jeśli dużo drukujesz.

Cytat:
Napisane przez izaa29 Pokaż wiadomość
Koniec internetu to mało powiedziane i te opisy przy tych "doświadczonych mężczyznach"


Nie wiem co jest, ale mam mega wysyp. Byłoby to całkiem normalne, gdyby nie fakt, że są to czerwone, malutkie pryszczyki, jakby przebite igłą - tak wyglądają. Nie wiem o co chodzi, bo najpierw zapryszczyło mi cały nos, a teraz przenosi się na policzki
201704240919 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-13, 15:50   #4569
deszczowypies
Zakorzenienie
 
Avatar deszczowypies
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 7 190
Dot.: Offtopowa walka o zdrowe i piękne włosy cz. XXVIII

Cytat:
Napisane przez tisiphone Pokaż wiadomość
Ja przed chwilą puszkę brzoskwiń wciągnęłam i nie czuję. Wiosno, nadchodź
A ja przypomniałam sobie, że nie tknęłam jeszcze trzeciego sezonu Sherlocka, więc pytania na egzamin opracują się same .
__________________

deszczowypies jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-13, 15:53   #4570
201607231719
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 2 525
Dot.: Offtopowa walka o zdrowe i piękne włosy cz. XXVIII

Cytat:
Napisane przez deszczowypies Pokaż wiadomość
A ja przypomniałam sobie, że nie tknęłam jeszcze trzeciego sezonu Sherlocka, więc pytania na egzamin opracują się same .
Nic nie mów. Mam program do zrobienia, a nie chce mi się, do tego myśli zaprząta mi niemożliwa ciąża , dodatkowo dziwnie się czuje. Najchętniej też bym coś pooglądała
201607231719 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-13, 15:58   #4571
deszczowypies
Zakorzenienie
 
Avatar deszczowypies
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 7 190
Dot.: Offtopowa walka o zdrowe i piękne włosy cz. XXVIII

Cytat:
Napisane przez tisiphone Pokaż wiadomość
Nic nie mów. Mam program do zrobienia, a nie chce mi się, do tego myśli zaprząta mi niemożliwa ciąża , dodatkowo dziwnie się czuje. Najchętniej też bym coś pooglądała
Daj spokój, mówi Ci to największa ciążowa panikara, która trzy razy przed zaśnięciem zapala światło, żeby jeszcze upewnić się, że na pewno łyknęła tabsa.
Zapraszam na seans z Sherlim .
__________________

deszczowypies jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-01-13, 16:04   #4572
201607231719
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 2 525
Dot.: Offtopowa walka o zdrowe i piękne włosy cz. XXVIII

Cytat:
Napisane przez deszczowypies Pokaż wiadomość
Daj spokój, mówi Ci to największa ciążowa panikara, która trzy razy przed zaśnięciem zapala światło, żeby jeszcze upewnić się, że na pewno łyknęła tabsa.
Zapraszam na seans z Sherlim .
Tabsów nie biorę, ale o ciąży przez przelotne smyrnięcie bez penetracji to jeszcze nie słyszałam To byłby pierwszy przypadek. A to, że okres się spóźnia bo schudłam, miałam większą infekcje, która mnie osłabiła, dużo, dużo stresu. To nie! Ciąża! Jeszcze więcej stresu!

Kurka wodna... Idę oglądać. Masz mnie
201607231719 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-13, 16:06   #4573
pannaatopowa
Zakorzenienie
 
Avatar pannaatopowa
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 3 463
Dot.: Offtopowa walka o zdrowe i piękne włosy cz. XXVIII

Cytat:
Napisane przez deszczowypies Pokaż wiadomość
Dziewczyny, znalazłam koniec internetu... Wpiszcie sobie rozdziewiczalnia .pl i zastanówcie się, czy się śmiać czy płakać .
ja też zajrzałam pod "?" i czytałam komentarze. prostytutki nikogo nie gorszą już chyba. normalna rzecz. były są i będą a co z żigolakami? czy kobiety nie mają prawa płacić za seks? mój kumpel mówi, że kobiecie jest łatwiej. nie dostanie w pysk jak podejdzie do faceta i zaproponuje seks a jedynie radosny uśmiech. ale jeśli jakiś facet chce być żigolakiem a jakaś babka chce mu zapłacić - prosze bardzo bardzo dobry projekt

@miranda122: to nie było nic niewłaściwego. takie rzeczy wśród znajomych się zdarzaja

@Edyta: ciesze się że doszło. mógłam kupić dwie czekoladki. lubię tą serie, ciemna z orzechami bije wszystko, a skoro ja nie jem niech ktoś inny skosztuje. tylko zawsze zastanawiałam się czemu tak pisze sport? może jedzenie czekolady na czas już jest sportem. jak rzutki i snooker to sport
__________________
Szczęście w budowie...

Życie jest jak jazda na rowerze. Żeby utrzymać równowagę musisz się poruszać naprzód. A. E.
pannaatopowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-13, 16:12   #4574
201607231719
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 2 525
Dot.: Offtopowa walka o zdrowe i piękne włosy cz. XXVIII

Ph, teraz dopiero zobaczyłam tą rozdziewiczalnie.... Tak. To kraniec internetu.
201607231719 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-13, 16:14   #4575
edytah10
Wtajemniczenie
 
Avatar edytah10
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: tosh.
Wiadomości: 2 888
GG do edytah10
Dot.: Offtopowa walka o zdrowe i piękne włosy cz. XXVIII

Cytat:
Napisane przez pannaatopowa Pokaż wiadomość
ja też zajrzałam pod "?" i czytałam komentarze. prostytutki nikogo nie gorszą już chyba. normalna rzecz. były są i będą a co z żigolakami? czy kobiety nie mają prawa płacić za seks? mój kumpel mówi, że kobiecie jest łatwiej. nie dostanie w pysk jak podejdzie do faceta i zaproponuje seks a jedynie radosny uśmiech. ale jeśli jakiś facet chce być żigolakiem a jakaś babka chce mu zapłacić - prosze bardzo bardzo dobry projekt

@miranda122: to nie było nic niewłaściwego. takie rzeczy wśród znajomych się zdarzaja

@Edyta: ciesze się że doszło. mógłam kupić dwie czekoladki. lubię tą serie, ciemna z orzechami bije wszystko, a skoro ja nie jem niech ktoś inny skosztuje. tylko zawsze zastanawiałam się czemu tak pisze sport? może jedzenie czekolady na czas już jest sportem. jak rzutki i snooker to sport
Haha fakjetycznie Będę mieć wymówkę przynajmniej
edytah10 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-13, 16:14   #4576
M4rt3czk4_92
Zakorzenienie
 
Avatar M4rt3czk4_92
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 3 064
Dot.: Offtopowa walka o zdrowe i piękne włosy cz. XXVIII

hejka Przez najbliższe dni będę tu rzadziej, niestety sesja się zbliża w piątek mam egzamin z socjologi, w poniedziałek poprawę z angielskiego, w przyszłą środę zaliczenie z muzyki (muszę na flecie coś zagrać ) i w piątek znowu z angielskiego, 28 z, kuźwa nie pamiętam jak się ten przedmiot nazywa i 4 luty filozofia
Zaraz idę robić konspekt i projekt, a włosowe SPA mam wyznaczone na jutrzejszy dzień, zafarbowałam w pt moje "ombre" tzn odnowiłam je zwykłą farbą, kolor zrobił się chłodniejszy i równomierny, ale jak w czerwcu jak pójdę do fryzjera to sobie od razu zafarbie je na kolor taki jak naturalki i lecę jutro po joanne z miodem i cytryną, wszędzie już u mnie szampony z odżywką, mam nadzieję, że będą jeszcze w tym miejscu co je ostatnio widziałam:P
M4rt3czk4_92 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-13, 16:16   #4577
izaa29
Zakorzenienie
 
Avatar izaa29
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 5 018
Dot.: Offtopowa walka o zdrowe i piękne włosy cz. XXVIII

Cytat:
Napisane przez halbtrocken Pokaż wiadomość
Mam nadzieję, że zajrzałaś co jest pod "?"
Nie zajrzałam wymiękłam po mężczyznach dobree jacy dowcipnisie
izaa29 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-13, 16:16   #4578
201607231719
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 2 525
Dot.: Offtopowa walka o zdrowe i piękne włosy cz. XXVIII

Cytat:
Napisane przez M4rt3czk4_92 Pokaż wiadomość
hejka Przez najbliższe dni będę tu rzadziej, niestety sesja się zbliża w piątek mam egzamin z socjologi, w poniedziałek poprawę z angielskiego, w przyszłą środę zaliczenie z muzyki (muszę na flecie coś zagrać ) i w piątek znowu z angielskiego, 28 z, kuźwa nie pamiętam jak się ten przedmiot nazywa i 4 luty filozofia
Zaraz idę robić konspekt i projekt, a włosowe SPA mam wyznaczone na jutrzejszy dzień, zafarbowałam w pt moje "ombre" tzn odnowiłam je zwykłą farbą, kolor zrobił się chłodniejszy i równomierny, ale jak w czerwcu jak pójdę do fryzjera to sobie od razu zafarbie je na kolor taki jak naturalki i lecę jutro po joanne z miodem i cytryną, wszędzie już u mnie szampony z odżywką, mam nadzieję, że będą jeszcze w tym miejscu co je ostatnio widziałam:P

Trzymam kciuki za egzamasy
201607231719 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-13, 16:22   #4579
M4rt3czk4_92
Zakorzenienie
 
Avatar M4rt3czk4_92
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 3 064
Dot.: Offtopowa walka o zdrowe i piękne włosy cz. XXVIII

Cytat:
Napisane przez tisiphone Pokaż wiadomość
Trzymam kciuki za egzamasy
Nie dziękuję, by nie zapeszyć
M4rt3czk4_92 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-01-13, 16:30   #4580
EdizA
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Paraíso
Wiadomości: 3 863
Dot.: Offtopowa walka o zdrowe i piękne włosy cz. XXVIII

Czesc dziewczyny ale mnie dzisiaj plecy bola, prostowac sie nie moge..
EdizA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-13, 16:32   #4581
201607231719
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 2 525
Dot.: Offtopowa walka o zdrowe i piękne włosy cz. XXVIII

Cytat:
Napisane przez EdizA Pokaż wiadomość
Czesc dziewczyny ale mnie dzisiaj plecy bola, prostowac sie nie moge..
Cześć Co powiesz na ciepły prysznic?
Niekoniecznie ze mną, jak coś
201607231719 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-13, 16:37   #4582
EdizA
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Paraíso
Wiadomości: 3 863
Dot.: Offtopowa walka o zdrowe i piękne włosy cz. XXVIII

Cytat:
Napisane przez tisiphone Pokaż wiadomość
Cześć Co powiesz na ciepły prysznic?
Niekoniecznie ze mną, jak coś
Zostałam już wygrzana i porządnie wymasowana, ale nic to nie dało
EdizA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-13, 16:38   #4583
201607231719
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 2 525
Dot.: Offtopowa walka o zdrowe i piękne włosy cz. XXVIII

Cytat:
Napisane przez EdizA Pokaż wiadomość
Zostałam już wygrzana i porządnie wymasowana, ale nic to nie dało
Kurczę, mam nadzieję, że szybko przejdzie
201607231719 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-13, 16:52   #4584
XminorXlosX
Zakorzenienie
 
Avatar XminorXlosX
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 5 826
Dot.: Offtopowa walka o zdrowe i piękne włosy cz. XXVIII

Cytat:
Napisane przez deszczowypies Pokaż wiadomość
Zjadłam całą michę kremu z kukurydzy, teraz tylko paść i nie wstawać . Dobrze, że podręczniki zdążyłam przerzucić sobie na łóżko .
zaraz muzę się tam przetoczyć tylko jeszcze nie wiem z czym, wybór taki duży

Cytat:
Napisane przez EdizA Pokaż wiadomość
Czesc dziewczyny ale mnie dzisiaj plecy bola, prostowac sie nie moge..
Biedna


Ja generalnie padam na ryj spałam dzisiaj jakieś 3h... przez własną głupotę na serio zasypiałam na geodezji A zaraz idę zrobić pranie razem ze znajomym, bo nie wiedziałam, że będę zostawać na weekend i mam jeszcze tylko jedną parę czystych majtek
__________________

XminorXlosX jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-13, 17:10   #4585
pluskotka
Zakorzenienie
 
Avatar pluskotka
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 3 508
Dot.: Offtopowa walka o zdrowe i piękne włosy cz. XXVIII

Cytat:
Napisane przez kascysko Pokaż wiadomość
Nie zalinkowałaś mi kremu, który chcesz zrobić .

GSC jednakowoż stabilny jest gdzieś od pH 5.0, więc z kwasami nie bardzo współgra.
http://www.zrobsobiekrem.pl/pl/i/Kre...nawilzajacy/68

Mea culpa, miałam kilka linków otwartych od ZSK

Nawet przy 4% stężeniu kwasów PHA ten emulgator wymięknie? W zasadzie przepis byłby w 80% jak ten z linka, tylko zmieniłby się emulgator i faza dodatków (dodałabym np. kolagen z elastyną i aloes).

Cytat:
Napisane przez tisiphone Pokaż wiadomość
Ja przed chwilą puszkę brzoskwiń wciągnęłam i nie czuję. Wiosno, nadchodź
Narobiłaś mi ochoty na brzoskwinie z puszki... No nic, zadowolę się czekoladą z Wedla Tiramisu
__________________
"Przeznaczenie zazwyczaj czeka tuż za rogiem. Jakby było kieszonkowcem, dziwką albo sprzedawcą losów na loterię: to jego najczęstsze wcielenia. Do drzwi naszego domu nigdy nie zapuka. Trzeba za nim ruszyć."
pluskotka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-13, 17:22   #4586
f88fd72a1baff1f55628bb9023d16cbac19cdced_65c025028a53e
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 11 372
Dot.: Offtopowa walka o zdrowe i piękne włosy cz. XXVIII

Cytat:
Napisane przez halbtrocken Pokaż wiadomość
Dziewczyny! Zdałam to przesrane koło z wytrzymałości, na które poszłam po nieprzespanej nocce! Jak zobaczyłam wyniki to zaczęłam tańczyć po domu . Niby wiedziałam, że raczej dobrze mi poszło, ale zawsze jest ta niepewność. Pojęcia nie macie, jak bardzo się cieszę.
gratuluję!

Cytat:
Napisane przez deszczowypies Pokaż wiadomość
Ja właśnie się zabieram za robienie kremu z kukurydzy z bloga Kasi Tusk .

Dziewczyny, znalazłam koniec internetu... Wpiszcie sobie rozdziewiczalnia .pl i zastanówcie się, czy się śmiać czy płakać .
brzmi smacznie

matko

Cytat:
Napisane przez miranda122 Pokaż wiadomość
Zrobiłam coś dzisiaj i nie wiem czy żałować, czy nie..
Może zacznę od początku:
luuuuz, nie zrobiłaś nic złego

Cytat:
Napisane przez izaa29 Pokaż wiadomość
Koniec internetu to mało powiedziane i te opisy przy tych "doświadczonych mężczyznach"
też przy tym padłam

Cytat:
Napisane przez halbtrocken Pokaż wiadomość
Mam nadzieję, że zajrzałaś co jest pod "?"
popsułaś całą zabawę

Cytat:
Napisane przez deszczowypies Pokaż wiadomość
A ja przypomniałam sobie, że nie tknęłam jeszcze trzeciego sezonu Sherlocka, więc pytania na egzamin opracują się same .
nie kuś, ja nie oglądałam
czeka na mnie prawo pracy, kpc, pgp i kkw

Cytat:
Napisane przez EdizA Pokaż wiadomość
Czesc dziewczyny ale mnie dzisiaj plecy bola, prostowac sie nie moge..


wróciłam z zajęć wcześnie, bo stwierdziłam, że pouczę się, a tu okazuje się, że lista była na wykładzie jeszcze najlepsze jest to, że dzwoni do mnie tata, nie mogłam odebrać, 1o min. później oddzwaniam to on mi mówi, że nie ma mojego połączenia w rejestrze u siebie w telefonie i nie dzwonił do mnie
f88fd72a1baff1f55628bb9023d16cbac19cdced_65c025028a53e jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-13, 17:45   #4587
meeedzik
Zakorzenienie
 
Avatar meeedzik
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 10 846
Dot.: Offtopowa walka o zdrowe i piękne włosy cz. XXVIII

Cytat:
Napisane przez deszczowypies Pokaż wiadomość
Ech, a miałam iść do Biedro, Oleo by wpadło .
u mnie oleo nie było, tylko jedna ostatnia Damage, a reszta to Objętość i Kolor.
Kusi mnie jeszcze Nivea long repair, wszystkie kosmetyki nivea też jakoś po 6zł z groszem
__________________
meeedzik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-13, 17:51   #4588
deszczowypies
Zakorzenienie
 
Avatar deszczowypies
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 7 190
Dot.: Offtopowa walka o zdrowe i piękne włosy cz. XXVIII

[1=f88fd72a1baff1f55628bb9 023d16cbac19cdced_65c0250 28a53e;44587934]
nie kuś, ja nie oglądałam
czeka na mnie prawo pracy, kpc, pgp i kkw
[/QUOTE]

No na mnie kpa, unia i ppg, ale to w perspektywie półtora tygodnia wszystko, więc wychillowałam dzisiaj, a zaraz zmykam na koło naukowe . Dzisiaj debiut szarej spódnicy z Mosquito .
I żałuj, pierwszy odcinek wspaniały .

Cytat:
Napisane przez meeedzik Pokaż wiadomość
u mnie oleo nie było, tylko jedna ostatnia Damage, a reszta to Objętość i Kolor.
Kusi mnie jeszcze Nivea long repair, wszystkie kosmetyki nivea też jakoś po 6zł z groszem
Na tę Niveę też bym się skusiła .
__________________

deszczowypies jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-13, 17:54   #4589
meeedzik
Zakorzenienie
 
Avatar meeedzik
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 10 846
Dot.: Offtopowa walka o zdrowe i piękne włosy cz. XXVIII

Cytat:
Napisane przez deszczowypies Pokaż wiadomość
Na tę Niveę też bym się skusiła .
Jak zdenkuję trochę kosmetyków to sobie kupię je obie bo z odżywek została mi tylko oleo i może na pół razu AiK
Mam nadzieję, że nikt mi z przed nosa nie sprzątnie ich
__________________
meeedzik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-13, 18:03   #4590
miranda122
Zakorzenienie
 
Avatar miranda122
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 6 668
Dot.: Offtopowa walka o zdrowe i piękne włosy cz. XXVIII

Cytat:
Napisane przez pannaatopowa Pokaż wiadomość

@miranda122: to nie było nic niewłaściwego. takie rzeczy wśród znajomych się zdarzaja
Hahaha, może źle to zabrzmiało, wiem że to normalne, tylko dziwnie się trochę z tym czułam, że wgl nie rozmawialiśmy jeszcze, a ja tak nagle podeszłam. Ale koniec, nie żałuję już
[1=f88fd72a1baff1f55628bb9 023d16cbac19cdced_65c0250 28a53e;44587934]

luuuuz, nie zrobiłaś nic złego


[/QUOTE]
To dobrze



Edb i matma nauczone, chyba... Czas na jakieś ćwiczenia i kolację

---------- Dopisano o 19:03 ---------- Poprzedni post napisano o 19:02 ----------

Aha i miałam napisać, jak u mnie sprawuje się odżywka Goodbye Domage, więc moje włosy ją uwielbiają A wczoraj w połączeniu ze Scandic La Strada, dała świetny efekt, mięciutkie, błyszczące i pachnące włosy
__________________
"Najlepszym kosmetykiem dla kobiety jest radość życia"
Rosalind Russell



Blog



miranda122 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-16 21:31:49


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:46.