Strefa Hostess - oferta pracy - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Praca i biznes

Notka

Praca i biznes W tym miejscu rozmawiamy o pracy i biznesie. Jeśli szukasz pracy, planujesz ją zmienić lub prowadzisz własny biznes, to miejsce jest dla ciebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-02-20, 18:39   #1
aaniolekk
Zadomowienie
 
Avatar aaniolekk
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 1 871

Strefa Hostess - oferta pracy


Hej może znacie stronę Strefa Hostess, jestem w trakcie szukania opinii na necie ale na razie nic konkretnego nie znalazłam...
Jestem zarejestrowana jakiś czas na tej stronie, dostaje oferty pracy ale jeszcze z żadnej nie skorzystałam.
Może któraś skorzystała już z oferty pracy z tej strony albo znacie jakieś opinie czy pracodawcy są wiarygodni, czy moderatorzy tej strony jakoś sprawdzają kto dodaje oferty pracy, czy są wiarygodni, czy to jacyś oszuści nie są? czy oni wiedzą kto dodaje te oferty?

Normalnie bym się zgłosiła i przekonała ale dzisiaj dostałam interesującą oferte jednak trochę podejrzaną. Jeśli nie macie opinii o tym portalu może powiecie co myślicie o tej ofercie...
kopiuje treść:

casting 29.02.2012
Miejsce zatrudnienia:
województwo: Zachodniopomorskie - wszystkie miasta

Purple Dance Company z Berlina poszukuje obecnie tancerek/hostess ze Szczecina/Świnoujścia i okolic do nowego projektu w kasynach/salonach gier w Polsce.

Warunki współpracy są następujące:
-jeden/ dwa występy w tyg od 21.30 do 1.30, na które składają się układy taneczne i hostessing;
- wynagrodzenie w wysokości 250 zł za jeden występ;
- stały grafik;
- współpraca z profesjonalnym choreografem.

casting odbędzie się w moim mieście, zgłosić się?
oczywiście praca jako tancerka erotyczna, striptizerka itp. mnie nie interesuje. Do tego ta agencja z Berlina mnie niepokoi... stąd moje pytanie czy ten portal sprawdza te oferty
__________________

'Ironia kiedy płacząc przez niego,
tylko do Niego chciałabym się przytulić...'

`Nawet w snach na Jego widok mam motylki w brzuchu.
Co On takiego w sobie ma, że poszłabym za Nim na koniec świata?`
27.12.10 <3
aaniolekk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-21, 11:49   #2
f36f09c64670dbbf8506d7b7195631196fb4f2ce_65c2c8198d77a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 16 387
Dot.: Strefa Hostess - oferta pracy

Cytat:
Napisane przez aaniolekk Pokaż wiadomość
Hej może znacie stronę Strefa Hostess, jestem w trakcie szukania opinii na necie ale na razie nic konkretnego nie znalazłam...
Jestem zarejestrowana jakiś czas na tej stronie, dostaje oferty pracy ale jeszcze z żadnej nie skorzystałam.
Może któraś skorzystała już z oferty pracy z tej strony albo znacie jakieś opinie czy pracodawcy są wiarygodni, czy moderatorzy tej strony jakoś sprawdzają kto dodaje oferty pracy, czy są wiarygodni, czy to jacyś oszuści nie są? czy oni wiedzą kto dodaje te oferty?

Normalnie bym się zgłosiła i przekonała ale dzisiaj dostałam interesującą oferte jednak trochę podejrzaną. Jeśli nie macie opinii o tym portalu może powiecie co myślicie o tej ofercie...
kopiuje treść:

casting 29.02.2012
Miejsce zatrudnienia:
województwo: Zachodniopomorskie - wszystkie miasta

Purple Dance Company z Berlina poszukuje obecnie tancerek/hostess ze Szczecina/Świnoujścia i okolic do nowego projektu w kasynach/salonach gier w Polsce.

Warunki współpracy są następujące:
-jeden/ dwa występy w tyg od 21.30 do 1.30, na które składają się układy taneczne i hostessing;
- wynagrodzenie w wysokości 250 zł za jeden występ;
- stały grafik;
- współpraca z profesjonalnym choreografem.

casting odbędzie się w moim mieście, zgłosić się?
oczywiście praca jako tancerka erotyczna, striptizerka itp. mnie nie interesuje. Do tego ta agencja z Berlina mnie niepokoi... stąd moje pytanie czy ten portal sprawdza te oferty
to oferta pracy dla striptizerek i tyle.
f36f09c64670dbbf8506d7b7195631196fb4f2ce_65c2c8198d77a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-27, 20:18   #3
selena004
Raczkowanie
 
Avatar selena004
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 303
Dot.: Strefa Hostess - oferta pracy

podbijam, chciałabym wiedzieć, czy ktoś miał do czynienia z tą stroną ogólnie. Mam konto, dostaję czasem oferty, ale żeby odpowiedzieć pracodawcy, trzeba mieć konto premium;/ znalazłam parę opinii, że strona jest ok, ale jakoś nie przekonało mnie to do wykupienia premium chociaż na kilka dni.
selena004 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-27, 23:10   #4
aaniolekk
Zadomowienie
 
Avatar aaniolekk
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 1 871
Dot.: Strefa Hostess - oferta pracy

Cytat:
Napisane przez selena004 Pokaż wiadomość
podbijam, chciałabym wiedzieć, czy ktoś miał do czynienia z tą stroną ogólnie. Mam konto, dostaję czasem oferty, ale żeby odpowiedzieć pracodawcy, trzeba mieć konto premium;/ znalazłam parę opinii, że strona jest ok, ale jakoś nie przekonało mnie to do wykupienia premium chociaż na kilka dni.
Ja tam mam konto od ponad roku i z tych ofert co dostaje to większość wydaje mi się ok. Ważne żeby było jak najwięcej informacji: gdzie praca, jaki sklep, stawka, godziny pracy, jaki produkt będziesz promować...
Zdarzają się też takie podejrzane, np. jakaś sesja zdjęciowa w bieliźnie, promocja wyjazdowa lub z jakimś szkoleniem 2-3 dniowym w innym mieście itp. to od razu bym odrzuciła.
Ja pomimo, że mam tam konto to sama się nie zgłaszałam bo na brak zleceń promocji nie narzekam Koleżanka dwa razy była na promocji z tamtej strony i wszystko było w porządku.
Myślę, że lepiej poszukać na jakieś stronie z ofertami pracy Twojego miasta.
W strefie hostess wydasz na konto premium i jeszcze nie ma pewności czy Twoje zgłoszenie wybiorą.. ale jeśli chcesz to myślę, że nie ma się czego obawiać, tylko dobrze wybrać ofertę i pamiętać o podpisaniu umowy z pracodawcą przed promocją
__________________

'Ironia kiedy płacząc przez niego,
tylko do Niego chciałabym się przytulić...'

`Nawet w snach na Jego widok mam motylki w brzuchu.
Co On takiego w sobie ma, że poszłabym za Nim na koniec świata?`
27.12.10 <3

Edytowane przez aaniolekk
Czas edycji: 2013-03-27 o 23:20
aaniolekk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-28, 10:12   #5
selena004
Raczkowanie
 
Avatar selena004
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 303
Dot.: Strefa Hostess - oferta pracy

No właśnie jak na złość nic się nie pojawia na stronach miasta, że szukają hostessy itd. a na tej strefie wlaśnie dostaję tyle ofert, że zastanawiam się nad premium, chociaż kilkudniowym. Tylko ilość tych ofert jest czasem tak duża, że podejrzewałam, że to są fake.
selena004 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-10, 12:26   #6
Kasia_Skra
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 2
Dot.: Strefa Hostess - oferta pracy

Na całe szczęscie już dość długo (chyba od tego roku to wprowadzili) nie trzeba płacić, żeby odpowiedzieć na ofertę.

Chyba na każdym portalu trafiają się podejrzane oferty, ale jest tam ich znacznie mniej niż na innych obecnie. Trzeba myśleć przy zgłoszeniach!

Ja przez portal dostałam prace (normalną i za sensowną stawkę) już kilka razy. Nie wiem jak w innych miastach, ale na Poznań ofert jest dużo, więc konto mi się przydaje.

Ja ze swojej strony polecam.

+ wprowadzili opcję zgłaszania podejrzanych ofert pracy i już 2 razy usunęli gości, którzy wysyłali do mnie jakieś dziwne maile (administrator pewnie wszystkiego nie usunie ale koniec końców dla swojego pożytku możemy trochę pomóc )
Kasia_Skra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Praca i biznes


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-07-10 13:26:04


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:31.