Br±zowow³ose farbowane Cz.V - Strona 105 - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Uroda > Pielêgnacja w³osów i fryzury

Notka

Pielêgnacja w³osów i fryzury Podyskutuj o pielêgnacji w³osów krêconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawd¼ modne fryzury: ciêcia, koloryzacje, fryzury na ¶lub, wesele, Komuniê, Sylwestra.

Zamknij w±tek
 
Narzêdzia
Stary 2013-10-14, 20:19   #3121
MorganLeFay
Wtajemniczenie
 
Avatar MorganLeFay
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: ³ódzkie
Wiadomo¶ci: 2 780
GG do MorganLeFay
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez Weronisia Poka¿ wiadomo¶æ
Morgan powodzenia

Ja zaczynam czytaæ o dekoloryzacji
ooo Ty te¿?
Cytat:
Napisane przez mcromance Poka¿ wiadomo¶æ
No to nie ma co, jest ciekawie
Ju¿ po Tak jak my¶la³am ¶ci±gnê³o jakie¶ pó³ poziomu jestem ogólnie zadowolona. Zobaczê jutro w ¶wietle dziennym jak to wygl±da i zrobiê drugi raz t± sam± farb± za jaki¶ tydzieñ. Efekt nie jest spektakularny ale jak na rozja¶nianie farby farb± zadowalaj±cy. Jestem w szoku ¿e w³osy mam ani odrobinê nie zniszczone..... s± dok³adnie w takim samym stanie jak przed farbowaniem. Nie spodziewa³am siê ¿e farba z oxy 9% nie zmieni mi stanu w³osów!!! Po castingu wygl±d±³y 100x gorzej (ich stan)

Cytat:
Napisane przez Weronisia Poka¿ wiadomo¶æ
Nie nabijaj siê
Ja chocia¿ jako jedyna nie my¶lê o rozja¶nianiu, a o dekoloryzacji
Nadal nie rozumiem dlaczego ¿adna z was nie dekoloryzuje, a rozja¶nia. Ja jednak na rozja¶nianie siê nie odwa¿ê, szkoda mi w³osów. Za to dekoloryzacja czemu nie. Robi³am na wiosnê i wiem, ¿e nie niszczy w³osów, a s³u¿y do ¶ci±gania niechcianego koloru.
Temat tak mnie zainteresowa³, ¿e zaczynam przeliczaæ kasê na produkty
Bawi³am siê w to w na pocz±tku ub. roku.... 6 razy i ju¿ nie chcê w ten sposób schodziæ z koloru... i tak ostatecznie je¶li nie chcemy mieæ rudego koloru koñczy siê na podja¶nianiu i farbie po deko ...

Edytowane przez MorganLeFay
Czas edycji: 2013-10-14 o 20:21
MorganLeFay jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-10-14, 20:25   #3122
mcromance
Zakorzenienie
 
Avatar mcromance
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: D¿emowe Zag³êbie
Wiadomo¶ci: 4 284
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez Weronisia Poka¿ wiadomo¶æ
Nie nabijaj siê
Ja chocia¿ jako jedyna nie my¶lê o rozja¶nianiu, a o dekoloryzacji
Nadal nie rozumiem dlaczego ¿adna z was nie dekoloryzuje, a rozja¶nia. Ja jednak na rozja¶nianie siê nie odwa¿ê, szkoda mi w³osów. Za to dekoloryzacja czemu nie. Robi³am na wiosnê i wiem, ¿e nie niszczy w³osów, a s³u¿y do ¶ci±gania niechcianego koloru.
Temat tak mnie zainteresowa³, ¿e zaczynam przeliczaæ kasê na produkty
Ja bym nawet sobie dekolor strzeli³a, ale bojê siê, ¿e kolor mo¿e wróciæ, je¶li siê dekoloryzatora dobrze nie wyp³ucze. No i ju¿ bym zupe³nie zwariowa³a, je¶li mia³abym wybraæ poziom farby do zagruntowania na "po dekoloryzacji".
Bo je¶li bym rozja¶nia³a to chcê gdzie¶ miêdzy 7 a 6. Znowu przy dekolorze radz± farbê nawet 2 poziomy wy¿ej, czyli musia³abym machaæ poziomem 8 lub 9 - a je¶li by wyszed³ za jasno, to masakra, bo tego chcê unikn±æ

Mo¿e opisz mi swoje do¶wiadczenia, bo Kachula i MorganLeFay ju¿ mnie postraszy³y nawracaj±cym kolorem

---------- Dopisano o 21:25 ---------- Poprzedni post napisano o 21:21 ----------

Cytat:
Napisane przez MorganLeFay Poka¿ wiadomo¶æ
ooo Ty te¿?


Ju¿ po Tak jak my¶la³am ¶ci±gnê³o jakie¶ pó³ poziomu jestem ogólnie zadowolona. Zobaczê jutro w ¶wietle dziennym jak to wygl±da i zrobiê drugi raz t± sam± farb± za jaki¶ tydzieñ. Efekt nie jest spektakularny ale jak na rozja¶nianie farby farb± zadowalaj±cy. Jestem w szoku ¿e w³osy mam ani odrobinê nie zniszczone..... s± dok³adnie w takim samym stanie jak przed farbowaniem. Nie spodziewa³am siê ¿e farba z oxy 9% nie zmieni mi stanu w³osów!!! Po castingu wygl±d±³y 100x gorzej (ich stan)


Bawi³am siê w to w na pocz±tku ub. roku.... 6 razy i ju¿ nie chcê w ten sposób schodziæ z koloru... i tak ostatecznie je¶li nie chcemy mieæ rudego koloru koñczy siê na podja¶nianiu i farbie po deko ...
To dobrze, ¿e w³osy zosta³y na miejscu Powiedz jutro jak w ¶wietle dziennym wygl±daj± koniecznie

No co osoba to inne zdanie o dekolorze

Widzisz, zarazi³y¶my Weronisiê te¿, a tak siê zarzeka³a, ¿e kolor ma idealny
__________________
Powa¿ne uzale¿nienie od k-popu i k-dram.
Na szczê¶cie jedyne.


Nie udzielam ¿adnych porad przez PW, proszê nie pisaæ.

Edytowane przez mcromance
Czas edycji: 2013-10-14 o 20:27
mcromance jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-10-14, 20:31   #3123
MorganLeFay
Wtajemniczenie
 
Avatar MorganLeFay
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: ³ódzkie
Wiadomo¶ci: 2 780
GG do MorganLeFay
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez mcromance Poka¿ wiadomo¶æ
Ja bym nawet sobie dekolor strzeli³a, ale bojê siê, ¿e kolor mo¿e wróciæ, je¶li siê dekoloryzatora dobrze nie wyp³ucze. No i ju¿ bym zupe³nie zwariowa³a, je¶li mia³abym wybraæ poziom farby do zagruntowania na "po dekoloryzacji".
Bo je¶li bym rozja¶nia³a to chcê gdzie¶ miêdzy 7 a 6. Znowu przy dekolorze radz± farbê nawet 2 poziomy wy¿ej, czyli musia³abym machaæ poziomem 8 lub 9 - a je¶li by wyszed³ za jasno, to masakra, bo tego chcê unikn±æ

Mo¿e opisz mi swoje do¶wiadczenia, bo Kachula i MorganLeFay ju¿ mnie postraszy³y nawracaj±cym kolorem

---------- Dopisano o 21:25 ---------- Poprzedni post napisano o 21:21 ----------



To dobrze, ¿e w³osy zosta³y na miejscu Powiedz jutro jak w ¶wietle dziennym wygl±daj± koniecznie

No co osoba to inne zdanie o dekolorze

Widzisz, zarazi³y¶my Weronisiê te¿, a tak siê zarzeka³a, ¿e kolor ma idealny
Jutro pierwsze co robiê rano to zdjêcia Wrzucam dzi¶ jedno, tylko takie mi siê uda³o zrobiæ na innych kolor jest przek³amany, a na tym jest w miare ok, tylko jaki¶ taki rudy w porównaniu do rzeczywisto¶ci. ¦rodek w³osów jest ciemniejszy tylko dlatego ¿e tam ¶wiat³o nie pada³o od lampy.
Oczywi¶cie nie zrobi³am zdjêcia przed wiêc dajê porównanie do tego ostatniego w lokach, mo¿e co¶tam bêdzie widaæ.
REASUMUJ¡C : Zbli¿y³am siê do poziomu 6
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg P1000496-horz.jpg (63,5 KB, 34 za³adowañ)
MorganLeFay jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-10-14, 20:32   #3124
Weronisia
Zakorzenienie
 
Avatar Weronisia
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: DE
Wiadomo¶ci: 6 714
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

mcromance ja robi³am dekolor tylko raz, bo po prostu nie mia³am wiêcej, a by³o ¶wiêto i wszystko by³o zamkniete
Ja chcia³am sie pozbyæ ognistej czerwieni za pomoc± Goldwell System Color Remover. Korzysta³am ze wskazówek z bloga Mysi. Mocno wyp³uka³am dekoloryzator. Da³o mi to intensywn± pomarañcz. Na to po³o¿y³am Mijirel 8,1 z 9% i wysz³o beznadziejnie rabarbarowo
W³osy mi nie ciemnia³y, wiêc chyba wyp³uka³am dobrze.
Potem zrobi³am k±piel rozja¶niaj±c± 6% na 20 minut.
Fakt faktem pozby³am siê czerwieni, a jest to najtrudniejszy kolor do wywabienia, wiêc uznajê zabieg za udany

Obecnie mam poziom 4/0, a chcia³abym 5/0 ¿eby te odrosty a¿ tak siê nie rzuca³y w oczy. Nie mogê ich ju¿ ¶cierpieæ.
Po dekolorze na³o¿y³abym farbê z poziomu 7, bo powinno siê k³a¶æ ze 2 poziomy ja¶niejsz± ni¿ siê chce. powinno wiêc daæ mi ten poziom 5.
Weronisia jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-10-14, 20:34   #3125
Kachula82
Zakorzenienie
 
Avatar Kachula82
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomo¶ci: 4 573
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez goldika Poka¿ wiadomo¶æ
Kachula gorzje jak po fryzjerskim niewypale nie bedzie co ratowac
widze mania rozjasniania dopadla nasz watek mnie juz irytuje moj odrost ale nic nie robie bo nie wiem co! Boje sie, ze x.23 zdominuje mi jednak zlotem. Bo po naturze mam juz i tak czerwonawe refleksy, ktore wyplukuja sie na zloto
Ja dlatego biorê x,23 bo opal jest pierwszy. Ale fakt z³oto w tym jest. Niestety ze wzglêdu na zielone co kry³am Palette nie mogê na razie waliæ nic z popieli. I co¶ dziwna ta Twoja natura... Jakby by³ to odcieñ z x,3 bo tak mojej mamie siê 5,3 wyp³ukiwa³o... Mo¿e spróbujesz x,13? Te kolory czêsto s± piêkne mimo z³ota.

Cytat:
Napisane przez mcromance Poka¿ wiadomo¶æ
No taaaa.... Naprawi LOL
Tyle, ¿e to ja bêdê swoje bambocle do niej targaæ, bo ona nie ma u siebie farb, rozja¶niaczy ani oxy, bo jej klientki same przynosz± wybrane farby.
Podejrzewam, ¿e ja oraz przeze mnie moja mama jeste¶my chyba jedyne, które farbuj± profesjonalnymi u niej
Dziwna to fryzjerka bez farb, oxy itp...

Cytat:
Napisane przez goldika Poka¿ wiadomo¶æ
ja tez tak pialam, ze fryzjerka mi rozjasni te klaki ale jak mi powiedziala, ze polozymy farbe joanna slodkie capuccino to mi sie odechcialo
Uwielbiam fryzjerki z uwielbieniem do Joanny za 5z³ Nie po to idê p³aciæ za koloryzacjê aby mi walili drogeryjne najtañsze co¶. Prze¿y³am takie co¶ i wtedy moja fryzjerka zobaczy³a mnie u siebie po raz ostatni (poza drobnymi podciêciami koñcówek). A jak zje.....³a mi boba (by³ krzywy) to ju¿ przesta³am tam siê ci±æ Normalnie we¼ tu samej siê nie farbuj i nie podcinaj w³osów

Cytat:
Napisane przez Weronisia Poka¿ wiadomo¶æ
ha ha no mo¿e nie byæ co ratowaæ
Nie wiem co was tak nagle wziê³o na to rozja¶nianie.
Ja uwielbiam mój kolor. No gdyby nie te wkurzaj±ce jasne odrosty. Ale gdybym by³a br±zowow³osa jak wiêkszo¶æ z was, to mia³abym ³atwiej. A tak niestety moje blond odrosty s± co najmniej dobijaj±ce przy moim prawie czarnym kolorze farby
Ze wzglêdu na t± ró¿nicê pomiêdzy odrostem a kolorem farby by³abym sk³onna zej¶æ do jasniejszego koloru o ile kto¶ by mi umia³ zagwarantowaæ brak rudo¶ci
Staram siê tu zagl±daæ jak najrzadziej, co by siê nie zaraziæ mani± rozja¶niania
A my czekamy....


Cytat:
Napisane przez Weronisia Poka¿ wiadomo¶æ
Ja robi³am tym kolorkiem w kwietniu i wysz³o mi rudo. A nak³ada³am t± farbê na rudo-zielone w³osy.
Farba sp³ynê³a mi w tempie natychmiastowym, ale to dlatego, ¿e mia³am rozja¶niane i dekoloryzowane, wiêc nic siê moich w³osów nie trzyma³o. Mo¿e na zdrowych nie rozja¶nianych w³osach trzyma³oby siê piêknie i by³oby br±zowo a nie rudo.
Zdjêcie w za³±czniku.
Bardzo mnie siê podobasz w tych w³osach

Cytat:
Napisane przez MorganLeFay Poka¿ wiadomo¶æ
Siedzê z garnierem 11o na g³owie wziê³am ich oxy czyli 9%. Po 20min zmian nie widzê za bardzo, my¶lê ¿e ¶ci±gnie z pó³ tonu jak dobrze pójdzie

Po pierwszym takim farbowaniu bêdziesz mia³a widoczny po³ysk danego koloru na ciemnych w³osach i ewentualnie rozja¶nione odrosty i w³osy bli¿ej skóry g³owy. Ogólnie po¶wiata powinna byæ przez co w³osy zawsze ja¶niej wygl±daj±. Jak znowu farba bêdzie siê wymywaæ mo¿e ukazaæ te¿ ja¶niejsze w³osy. Mo¿e to byæ ró¿nica o pó³ tonu tylko ale zawsze co¶

Cytat:
Napisane przez goldika Poka¿ wiadomo¶æ
jako farbe po rozjasnianiu a czym by mi rozjasniala nie chciala powoedziec... ogolnie laska fajnie farbuje innych i scina ale wkurza mnie, to jak mnie traktuje czyli ciemna mase co nic nie wie o rozjasnianiu i farbowaniu
O Wiza¿u nie s³ysza³a? To ju¿ nie te czasy kiedy klientka by³a zielona we wszystkim.

Cytat:
Napisane przez mcromance Poka¿ wiadomo¶æ
Kachula to wszystko zaczê³a Ja siê nad rozja¶nieniem zastanawiam tylko w wypadku je¶li mi mój zestaw pomocy dora¼nej na wypadaj±ce k³aki nie pomo¿e.

Chocia¿ je¶li gadki o rozja¶nieniu potrwaj± d³u¿ej to i ja ulegnê niezale¿nie od wyniku kuracji
Wiesz, ¿e kozieradka mi robi³a rudawe w³osy przy odrostach? Mój popielaty kolor zawsze przy niej cierpia³. Nie wiem czemu ale w³osy tam gdzie j± wciera³am by³y zawsze takie rude, kolor curry czy co¶.

Cytat:
Napisane przez Weronisia Poka¿ wiadomo¶æ
Morgan powodzenia

Ja zaczynam czytaæ o dekoloryzacji
__________________
http://zwyczajnienic.blogspot.com
o w³osach, kosmetykach i takich tam


Aby mi siê tak chcia³o jak mi siê nie chce...

Kachula82 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-10-14, 20:35   #3126
Weronisia
Zakorzenienie
 
Avatar Weronisia
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: DE
Wiadomo¶ci: 6 714
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Morgan ró¿nicê widaæ i to bardzo Mo¿e nie tyle u nasady, ale na d³ugo¶ci widaæ wyra¼nie ró¿nicê
Weronisia jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-10-14, 20:36   #3127
MorganLeFay
Wtajemniczenie
 
Avatar MorganLeFay
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: ³ódzkie
Wiadomo¶ci: 2 780
GG do MorganLeFay
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez Weronisia Poka¿ wiadomo¶æ
mcromance ja robi³am dekolor tylko raz, bo po prostu nie mia³am wiêcej, a by³o ¶wiêto i wszystko by³o zamkniete
Ja chcia³am sie pozbyæ ognistej czerwieni za pomoc± Goldwell System Color Remover. Korzysta³am ze wskazówek z bloga Mysi. Mocno wyp³uka³am dekoloryzator. Da³o mi to intensywn± pomarañcz. Na to po³o¿y³am Mijirel 8,1 z 9% i wysz³o beznadziejnie rabarbarowo
W³osy mi nie ciemnia³y, wiêc chyba wyp³uka³am dobrze.
Potem zrobi³am k±piel rozja¶niaj±c± 6% na 20 minut.
Fakt faktem pozby³am siê czerwieni, a jest to najtrudniejszy kolor do wywabienia, wiêc uznajê zabieg za udany

Obecnie mam poziom 4/0, a chcia³abym 5/0 ¿eby te odrosty a¿ tak siê nie rzuca³y w oczy. Nie mogê ich ju¿ ¶cierpieæ.
Po dekolorze na³o¿y³abym farbê z poziomu 7, bo powinno siê k³a¶æ ze 2 poziomy ja¶niejsz± ni¿ siê chce. powinno wiêc daæ mi ten poziom 5.
No w³a¶nie to jest dla mnie minus dekoloryzacji ¿e i tak trzeba pó¼niej rozja¶niæ Jak po 6 dekoloryzacji po³o¿y³am rozja¶niacz to ¿a³owa³am ¿e nie zrobi³am tego wcze¶niej. Jeden zabieg i efekt by³by taki sam, bez zapachu zgni³ego jaja, nie mówi±c o ilo¶ci wydanych pieniêdzy na dekoloryzatory
Cytat:
Napisane przez Weronisia Poka¿ wiadomo¶æ
Morgan ró¿nicê widaæ i to bardzo Mo¿e nie tyle u nasady, ale na d³ugo¶ci widaæ wyra¼nie ró¿nicê
w³a¶nie te¿ tak to widzê, ruszy³o wreszcie ten poziom 5 który mi siê nie chcia³ na dole wyp³ukaæ. CDN
U samej nasady na odrosty nie k³ad³am bo mam swoje c. blond 2miesiêczne.

Edytowane przez MorganLeFay
Czas edycji: 2013-10-14 o 20:38
MorganLeFay jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzeda¿e

REKLAMA
Stary 2013-10-14, 20:39   #3128
Weronisia
Zakorzenienie
 
Avatar Weronisia
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: DE
Wiadomo¶ci: 6 714
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Kachula mam rozumieæ, ¿e siê cieszysz z mojego zara¿enia????
I ¿e podoba ci siê ten rudawy br±z co dzi¶ wklei³am?
Ludzie, ja wariujê!!!! Chyba czas spaæ

---------- Dopisano o 21:39 ---------- Poprzedni post napisano o 21:36 ----------

Cytat:
Napisane przez MorganLeFay Poka¿ wiadomo¶æ
No w³a¶nie to jest dla mnie minus dekoloryzacji ¿e i tak trzeba pó¼niej rozja¶niæ Jak po 6 dekoloryzacji po³o¿y³am rozja¶niacz to ¿a³owa³am ¿e nie zrobi³am tego wcze¶niej. Jeden zabieg i efekt by³by taki sam, bez zapachu zgni³ego jaja, nie mówi±c o ilo¶ci wydanych pieniêdzy na dekoloryzatory
Morgan w³a¶nie wcale nie trzeba rozja¶niac po dekoloryzacji, wrêcz nie powinno siê. Ja nie mia³am innego wyj¶cia, bo tylko rozja¶niacz mia³am w domu.
Dekoloryzacjê powinno siê robiæ kilka razy. W³osom nic nie bêdzie. A¿ do po¿±danego poziomu. Jednak zawsze wyjd± od rudego, po ¿ó³te. Dopiero gdy uznajemy, ¿e poziom nam odpowiada to nak³ada siê dopiero farbê. Ja chcia³am zej¶æ z czerwieni w jeden dzieñ, wiêc nie mog³am czekaæ a¿ mi sklepy otworz±
Teraz zaopatrzy³abym siê w wiêksz± ilo¶æ. Ale to tylko je¶li siê zdecydujê na zej¶cie z koloru
Weronisia jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-10-14, 20:44   #3129
MorganLeFay
Wtajemniczenie
 
Avatar MorganLeFay
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: ³ódzkie
Wiadomo¶ci: 2 780
GG do MorganLeFay
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Weronisia zalezy te¿ pewnie co siê dekoloryzuje bo ja schodzi³am z wieloletniej czerni i tak po 3-4 dekoloryzacji nic ju¿ siê nie rozja¶ni³o, a zrobi³am ich 6 z nadziej± ¿e mo¿e jeszcze co¶ ruszy...a nie wydaje mi siê ¿ebym osi±gnê³a swój poziom naturalny.
MorganLeFay jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-10-14, 20:46   #3130
Kachula82
Zakorzenienie
 
Avatar Kachula82
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomo¶ci: 4 573
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez Weronisia Poka¿ wiadomo¶æ
Nie nabijaj siê
Ja chocia¿ jako jedyna nie my¶lê o rozja¶nianiu, a o dekoloryzacji
Nadal nie rozumiem dlaczego ¿adna z was nie dekoloryzuje, a rozja¶nia. Ja jednak na rozja¶nianie siê nie odwa¿ê, szkoda mi w³osów. Za to dekoloryzacja czemu nie. Robi³am na wiosnê i wiem, ¿e nie niszczy w³osów, a s³u¿y do ¶ci±gania niechcianego koloru.
Temat tak mnie zainteresowa³, ¿e zaczynam przeliczaæ kasê na produkty
Bo mi kolor wróci³ a kasy wyda³am du¿o i posz³o w b³oto

Cytat:
Napisane przez MorganLeFay Poka¿ wiadomo¶æ

Ju¿ po Tak jak my¶la³am ¶ci±gnê³o jakie¶ pó³ poziomu jestem ogólnie zadowolona. Zobaczê jutro w ¶wietle dziennym jak to wygl±da i zrobiê drugi raz t± sam± farb± za jaki¶ tydzieñ. Efekt nie jest spektakularny ale jak na rozja¶nianie farby farb± zadowalaj±cy. Jestem w szoku ¿e w³osy mam ani odrobinê nie zniszczone..... s± dok³adnie w takim samym stanie jak przed farbowaniem. Nie spodziewa³am siê ¿e farba z oxy 9% nie zmieni mi stanu w³osów!!! Po castingu wygl±d±³y 100x gorzej (ich stan)
Cytat:
Napisane przez MorganLeFay Poka¿ wiadomo¶æ
Jutro pierwsze co robiê rano to zdjêcia Wrzucam dzi¶ jedno, tylko takie mi siê uda³o zrobiæ na innych kolor jest przek³amany, a na tym jest w miare ok, tylko jaki¶ taki rudy w porównaniu do rzeczywisto¶ci. ¦rodek w³osów jest ciemniejszy tylko dlatego ¿e tam ¶wiat³o nie pada³o od lampy.
Oczywi¶cie nie zrobi³am zdjêcia przed wiêc dajê porównanie do tego ostatniego w lokach, mo¿e co¶tam bêdzie widaæ.
REASUMUJ¡C : Zbli¿y³am siê do poziomu 6
Super wysz³o! Jakby¶ wyrówna³a kolor! Tylko ostro¿nie z tymi farbami. Poczekaj trochê niech ci siê wymyje ta farba bo mo¿e byæ ja¶niej. Nie chcemy zieleni jak u mnie jakby co


Cytat:
Napisane przez Weronisia Poka¿ wiadomo¶æ
Kachula mam rozumieæ, ¿e siê cieszysz z mojego zara¿enia????
I ¿e podoba ci siê ten rudawy br±z co dzi¶ wklei³am?
Ludzie, ja wariujê!!!! Chyba czas spaæ
Podobasz mi siê Ty w nim Buzia taka o¿ywiona w tym kolorze.
__________________
http://zwyczajnienic.blogspot.com
o w³osach, kosmetykach i takich tam


Aby mi siê tak chcia³o jak mi siê nie chce...

Kachula82 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-10-14, 20:48   #3131
mcromance
Zakorzenienie
 
Avatar mcromance
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: D¿emowe Zag³êbie
Wiadomo¶ci: 4 284
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez MorganLeFay Poka¿ wiadomo¶æ
Jutro pierwsze co robiê rano to zdjêcia Wrzucam dzi¶ jedno, tylko takie mi siê uda³o zrobiæ na innych kolor jest przek³amany, a na tym jest w miare ok, tylko jaki¶ taki rudy w porównaniu do rzeczywisto¶ci. ¦rodek w³osów jest ciemniejszy tylko dlatego ¿e tam ¶wiat³o nie pada³o od lampy.
Oczywi¶cie nie zrobi³am zdjêcia przed wiêc dajê porównanie do tego ostatniego w lokach, mo¿e co¶tam bêdzie widaæ.
REASUMUJ¡C : Zbli¿y³am siê do poziomu 6
Nie no, jest spoko, ³adnie. Ja tam widzê wyra¼n± ró¿nicê tam gdzie by³a 5. Kolor wygl±da bardziej jednolito

Cytat:
Napisane przez Weronisia Poka¿ wiadomo¶æ
mcromance ja robi³am dekolor tylko raz, bo po prostu nie mia³am wiêcej, a by³o ¶wiêto i wszystko by³o zamkniete
Ja chcia³am sie pozbyæ ognistej czerwieni za pomoc± Goldwell System Color Remover. Korzysta³am ze wskazówek z bloga Mysi. Mocno wyp³uka³am dekoloryzator. Da³o mi to intensywn± pomarañcz. Na to po³o¿y³am Mijirel 8,1 z 9% i wysz³o beznadziejnie rabarbarowo
W³osy mi nie ciemnia³y, wiêc chyba wyp³uka³am dobrze.
Potem zrobi³am k±piel rozja¶niaj±c± 6% na 20 minut.
Fakt faktem pozby³am siê czerwieni, a jest to najtrudniejszy kolor do wywabienia, wiêc uznajê zabieg za udany

Obecnie mam poziom 4/0, a chcia³abym 5/0 ¿eby te odrosty a¿ tak siê nie rzuca³y w oczy. Nie mogê ich ju¿ ¶cierpieæ.
Po dekolorze na³o¿y³abym farbê z poziomu 7, bo powinno siê k³a¶æ ze 2 poziomy ja¶niejsz± ni¿ siê chce. powinno wiêc daæ mi ten poziom 5.
Ekhm.... Rabarbarka to ja nie chcê, dziêkujê bardzo. Ja ju¿ wolê raz, ewentualnie dwa r±bn±æ k±piel rozja¶niaj±c±. Mniejsza szansa, ¿e co¶ pójdzie nie tak

Cytat:
Napisane przez Kachula82 Poka¿ wiadomo¶æ
Dziwna to fryzjerka bez farb, oxy itp...


Wiesz, ¿e kozieradka mi robi³a rudawe w³osy przy odrostach? Mój popielaty kolor zawsze przy niej cierpia³. Nie wiem czemu ale w³osy tam gdzie j± wciera³am by³y zawsze takie rude, kolor curry czy co¶.
A nie ma, bo robi u siebie w domu, dorywczo. No i jak mówi³am to klientki do niej ¶ci±gaj± w³asne farby i inne bzdety "bo taniej wychodzi", to po co ma mieæ farby i oxydanty. Za to ma sporo szamponów, od¿ywek i masek, bo tego klientki nie bior± ze sob±

U mnie kozieradka raczej nadaje taki z³otawy poblask, ale to tylko jak jest na w³osach. Po myciu to znika zupe³nie.
No i ja mam obecnie naturê, wiêc nic dziwnego mi nie powinno po niej byæ.
__________________
Powa¿ne uzale¿nienie od k-popu i k-dram.
Na szczê¶cie jedyne.


Nie udzielam ¿adnych porad przez PW, proszê nie pisaæ.
mcromance jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2013-10-14, 20:49   #3132
Weronisia
Zakorzenienie
 
Avatar Weronisia
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: DE
Wiadomo¶ci: 6 714
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez MorganLeFay Poka¿ wiadomo¶æ
Weronisia zalezy te¿ pewnie co siê dekoloryzuje bo ja schodzi³am z wieloletniej czerni i tak po 3-4 dekoloryzacji nic ju¿ siê nie rozja¶ni³o, a zrobi³am ich 6 z nadziej± ¿e mo¿e jeszcze co¶ ruszy...a nie wydaje mi siê ¿ebym osi±gnê³a swój poziom naturalny.
Naturalnego to na pewno nie da siê odzyskaæ po czerni.
Ja pocieszam siê tym, ¿e moj± czerñ uzyska³am po jednym farbowaniu parê miesiêcy temu. Potem ju¿ tylko odrosty i przeci±ganie ca³o¶ci na sam koniec. A wiêc ogólnie liczê, ¿e mam tylko jedn± warstwê farby na g³owie. Dajê wiêc sobie szansê
Z tym, ¿e od my¶lenia do wykonania d³uga droga, przynajmniej teraz, bo bardzo lubiê ten mój ciemny kolor. Tak jak ju¿ pisa³am rozmy¶lam nad tym tylko z powodu moich mocno rzucaj±cych sie odrostów
Weronisia jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-10-14, 20:53   #3133
mcromance
Zakorzenienie
 
Avatar mcromance
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: D¿emowe Zag³êbie
Wiadomo¶ci: 4 284
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez Weronisia Poka¿ wiadomo¶æ
Naturalnego to na pewno nie da siê odzyskaæ po czerni.
Ja pocieszam siê tym, ¿e moj± czerñ uzyska³am po jednym farbowaniu parê miesiêcy temu. Potem ju¿ tylko odrosty i przeci±ganie ca³o¶ci na sam koniec. A wiêc ogólnie liczê, ¿e mam tylko jedn± warstwê farby na g³owie. Dajê wiêc sobie szansê
Z tym, ¿e od my¶lenia do wykonania d³uga droga, przynajmniej teraz, bo bardzo lubiê ten mój ciemny kolor. Tak jak ju¿ pisa³am rozmy¶lam nad tym tylko z powodu moich mocno rzucaj±cych sie odrostów
Wiem jak to boli, ja rozmy¶lam nad rozja¶nieniem, bo nie mogê ¶cierpieæ tych prze¶witów po wypadaniu
Ca³y czas staram siê w rozpuszczonych chodziæ, albo wi±zaæ kucyka jak najni¿ej. Ale sam fakt, ¿e ja wiem jak jest mnie dobija
__________________
Powa¿ne uzale¿nienie od k-popu i k-dram.
Na szczê¶cie jedyne.


Nie udzielam ¿adnych porad przez PW, proszê nie pisaæ.
mcromance jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-10-14, 20:55   #3134
Weronisia
Zakorzenienie
 
Avatar Weronisia
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: DE
Wiadomo¶ci: 6 714
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez mcromance Poka¿ wiadomo¶æ

Ekhm.... Rabarbarka to ja nie chcê, dziêkujê bardzo. Ja ju¿ wolê raz, ewentualnie dwa r±bn±æ k±piel rozja¶niaj±c±. Mniejsza szansa, ¿e co¶ pójdzie nie tak
Ty ju¿ chyba zmêczona jeste¶, ¿e mnie nie rozumiesz Ja mia³am rabarbar, bo mia³am wcze¶niej czerwieñ i to ognist±. A pod czerwieni± mia³am pasemka bia³o/br±zowe. A wiêc mia³am wyj±tkowo g³upi kolor wyj¶ciowy i raczej mog³am liczyc na szczê¶cie.
Dla osób o s³abiutkich w³osach dekoloryzacja jest zdecydowanie lepsza ni¿ rozja¶niacz., Rozja¶nianie/k±piel niestety niszczy w³osy s³abiej lub mocniej w zale¿no¶ci od u¿ytego oxy, czasu dzia³ania i stanu w³osów. Rozja¶nia równie¿ naturalny odrost.
Natomiast dekoloryzacja ¶ci±ga sztuczny barwnik z w³osa, ale nie rusza naturalnego koloru.
Rozgl±dam siê za innym dekoloryzatorem ni¿ ja u¿y³am, bo Mysia jako¶ nim zachwycona nie by³a. Tym razem kupiê inny.... o ile siê zdecydujê
Weronisia jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-10-14, 20:59   #3135
Natala6
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomo¶ci: 87
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Witam Was ponownie
Przepraszam, ¿e znów wrzucê pytanie nie z tematu o którym piszecie teraz. Mam chwilkê i pomy¶la³am kto jak nie Wy rozwiejecie moje w±tpliwo¶ci :-D Ostatnio wpad³ mi w rêce katalog Avonu i znalaz³am tam seriê kosmetyków do w³osów z olejkiem arganowym. S³ysza³am, ¿e ma dobry wp³yw na w³osy od¿ywia itd). Jest szampon, od¿ywka, kuracja i maseczka. I nad t± maseczk± siê w³a¶nie zastanawiam czy zamówiæ czy nie.
W³osy farbujê od ³adnych kilku lat, muszê je myæ codziennie mo¿e i nie z tego wzglêdu, ¿e siê przet³uszczaj± ale co rano w³osy mam we wszystkie strony ¶wiata i bez mycia nie u³o¿ê ich tak ¿eby móc ludziom siê pokazaæ ;-) Mia³am ochotê na szampon i od¿ywkê ale nie wiem czy z tym olejkiem nadaj± siê do codziennego mycia, jak s±dzicie dziewczyny ?
Natala6 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-10-14, 21:01   #3136
Kachula82
Zakorzenienie
 
Avatar Kachula82
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomo¶ci: 4 573
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez MorganLeFay Poka¿ wiadomo¶æ
Weronisia zalezy te¿ pewnie co siê dekoloryzuje bo ja schodzi³am z wieloletniej czerni i tak po 3-4 dekoloryzacji nic ju¿ siê nie rozja¶ni³o, a zrobi³am ich 6 z nadziej± ¿e mo¿e jeszcze co¶ ruszy...a nie wydaje mi siê ¿ebym osi±gnê³a swój poziom naturalny.
A ja schodzi³am z rocznego br±zu i d...a. ¦mierdzia³am, w³osy takie same poza odrostami gdzie mi pacnê³o, kasa wydana. To zesz³am do rudego farbami
__________________
http://zwyczajnienic.blogspot.com
o w³osach, kosmetykach i takich tam


Aby mi siê tak chcia³o jak mi siê nie chce...

Kachula82 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-10-14, 21:06   #3137
MorganLeFay
Wtajemniczenie
 
Avatar MorganLeFay
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: ³ódzkie
Wiadomo¶ci: 2 780
GG do MorganLeFay
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez Kachula82 Poka¿ wiadomo¶æ
A ja schodzi³am z rocznego br±zu i d...a. ¦mierdzia³am, w³osy takie same poza odrostami gdzie mi pacnê³o, kasa wydana. To zesz³am do rudego farbami
Widzê ¿e te¿ nie jeste¶ zwolenniczk± dekoloryzacji
Jestem w szoku po tym moim farbowaniu hehe Zesz³am z pó³ tonu tylko a ile rado¶ci w sumie to trochê dziêki Tobie bo napisa³a¶ mi o tym ombre wiêc stara³am siê robiæ po trochu od koñcówek w górê my¶lê ¿e dziêki temu w³osy siê tak fajnie zrówna³y
Jakby mi kto¶ powiedzia³ ¿e to jest mo¿liwe bez zniszczeñ to bym nie uwierzy³a
A tak siê ba³am oxy 9%...... ale jak widaæ farba jest o niebo ³agodniejsza ni¿ rozja¶niacz... i pewnie prawd± jest to co czyta³am ¿e mniej szkodzi w³osom farba z 9% ni¿ rozja¶niacz z 3%....
MorganLeFay jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-10-14, 21:08   #3138
Kachula82
Zakorzenienie
 
Avatar Kachula82
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomo¶ci: 4 573
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez Natala6 Poka¿ wiadomo¶æ
Witam Was ponownie
Przepraszam, ¿e znów wrzucê pytanie nie z tematu o którym piszecie teraz. Mam chwilkê i pomy¶la³am kto jak nie Wy rozwiejecie moje w±tpliwo¶ci :-D Ostatnio wpad³ mi w rêce katalog Avonu i znalaz³am tam seriê kosmetyków do w³osów z olejkiem arganowym. S³ysza³am, ¿e ma dobry wp³yw na w³osy od¿ywia itd). Jest szampon, od¿ywka, kuracja i maseczka. I nad t± maseczk± siê w³a¶nie zastanawiam czy zamówiæ czy nie.
W³osy farbujê od ³adnych kilku lat, muszê je myæ codziennie mo¿e i nie z tego wzglêdu, ¿e siê przet³uszczaj± ale co rano w³osy mam we wszystkie strony ¶wiata i bez mycia nie u³o¿ê ich tak ¿eby móc ludziom siê pokazaæ ;-) Mia³am ochotê na szampon i od¿ywkê ale nie wiem czy z tym olejkiem nadaj± siê do codziennego mycia, jak s±dzicie dziewczyny ?
O tej mówisz? http://avonshop.co.uk/shop/Assets/im...od_1147226.jpg
Mi obci±¿a³a w³osy i nic z nimi nie robi³a. Posz³a do ¶mieci... Na niesforne w³osy polecam jakie¶ maski i od¿ywki wyg³adzaj±ce. Mo¿e to by co¶ pomog³o?
__________________
http://zwyczajnienic.blogspot.com
o w³osach, kosmetykach i takich tam


Aby mi siê tak chcia³o jak mi siê nie chce...

Kachula82 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-10-14, 21:08   #3139
MorganLeFay
Wtajemniczenie
 
Avatar MorganLeFay
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: ³ódzkie
Wiadomo¶ci: 2 780
GG do MorganLeFay
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez Natala6 Poka¿ wiadomo¶æ
Witam Was ponownie
Przepraszam, ¿e znów wrzucê pytanie nie z tematu o którym piszecie teraz. Mam chwilkê i pomy¶la³am kto jak nie Wy rozwiejecie moje w±tpliwo¶ci :-D Ostatnio wpad³ mi w rêce katalog Avonu i znalaz³am tam seriê kosmetyków do w³osów z olejkiem arganowym. S³ysza³am, ¿e ma dobry wp³yw na w³osy od¿ywia itd). Jest szampon, od¿ywka, kuracja i maseczka. I nad t± maseczk± siê w³a¶nie zastanawiam czy zamówiæ czy nie.
W³osy farbujê od ³adnych kilku lat, muszê je myæ codziennie mo¿e i nie z tego wzglêdu, ¿e siê przet³uszczaj± ale co rano w³osy mam we wszystkie strony ¶wiata i bez mycia nie u³o¿ê ich tak ¿eby móc ludziom siê pokazaæ ;-) Mia³am ochotê na szampon i od¿ywkê ale nie wiem czy z tym olejkiem nadaj± siê do codziennego mycia, jak s±dzicie dziewczyny ?
Szampon NIE OD¯YWIA w³osów niezale¿nie co do niego producent w³aduje Kup sobie na allegro czysty olej arganowy i u¿ywaj np domieszuj±c do najzwyklejszej od¿ywki lub wogóle sam. Pewnie w tej z avonu tego oleju jest 0,0001 % Taki malutki na próbê kosztuje z 5z³ na all

mcromance cieszê siê ¿e widaæ ró¿nicê

kachula serio ten kolor mo¿e jeszcze poja¶nieæ???? w sumie ta woda która sp³ywa³a by³a taka bura wiêc mooo¿e.... zieleni mam nadziejê ¿e nie bêdzie bo to nie by³a farba z popielem tylko 110

Edytowane przez MorganLeFay
Czas edycji: 2013-10-14 o 21:12
MorganLeFay jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2013-10-14, 21:11   #3140
Kachula82
Zakorzenienie
 
Avatar Kachula82
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomo¶ci: 4 573
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez MorganLeFay Poka¿ wiadomo¶æ
Widzê ¿e te¿ nie jeste¶ zwolenniczk± dekoloryzacji
Jestem w szoku po tym moim farbowaniu hehe Zesz³am z pó³ tonu tylko a ile rado¶ci w sumie to trochê dziêki Tobie bo napisa³a¶ mi o tym ombre wiêc stara³am siê robiæ po trochu od koñcówek w górê my¶lê ¿e dziêki temu w³osy siê tak fajnie zrówna³y
Jakby mi kto¶ powiedzia³ ¿e to jest mo¿liwe bez zniszczeñ to bym nie uwierzy³a
A tak siê ba³am oxy 9%...... ale jak widaæ farba jest o niebo ³agodniejsza ni¿ rozja¶niacz... i pewnie prawd± jest to co czyta³am ¿e mniej szkodzi w³osom farba z 9% ni¿ rozja¶niacz z 3%....
Takie ombre to i mi w³osy wyrówna³o dopóki nie zaczê³am przesadzaæ Ale to dobry sposób na zbli¿enie siê do tego co jest na górze je¶li ró¿nice mamy o ton (jak w naszym przypadku by³o). Teraz musisz zaobserwowaæ w³osy jak ci siê bêd± wymywaæ i kombinujemy dalej
__________________
http://zwyczajnienic.blogspot.com
o w³osach, kosmetykach i takich tam


Aby mi siê tak chcia³o jak mi siê nie chce...

Kachula82 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-10-14, 21:11   #3141
mcromance
Zakorzenienie
 
Avatar mcromance
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: D¿emowe Zag³êbie
Wiadomo¶ci: 4 284
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez Weronisia Poka¿ wiadomo¶æ
Ty ju¿ chyba zmêczona jeste¶, ¿e mnie nie rozumiesz Ja mia³am rabarbar, bo mia³am wcze¶niej czerwieñ i to ognist±. A pod czerwieni± mia³am pasemka bia³o/br±zowe. A wiêc mia³am wyj±tkowo g³upi kolor wyj¶ciowy i raczej mog³am liczyc na szczê¶cie.
Dla osób o s³abiutkich w³osach dekoloryzacja jest zdecydowanie lepsza ni¿ rozja¶niacz., Rozja¶nianie/k±piel niestety niszczy w³osy s³abiej lub mocniej w zale¿no¶ci od u¿ytego oxy, czasu dzia³ania i stanu w³osów. Rozja¶nia równie¿ naturalny odrost.
Natomiast dekoloryzacja ¶ci±ga sztuczny barwnik z w³osa, ale nie rusza naturalnego koloru.
Rozgl±dam siê za innym dekoloryzatorem ni¿ ja u¿y³am, bo Mysia jako¶ nim zachwycona nie by³a. Tym razem kupiê inny.... o ile siê zdecydujê
Aha, to to, ¿e mia³a¶ przed deko czerwieñ mi jako¶ umknê³o, moja wina

Wiesz, mnie to jeszcze cena, konieczno¶æ super dok³adnego wyp³ukania i farbowania 2 poziomy wy¿szym kolorem odstrasza od dekoloru.
Bo co ja zrobiê z reszt± tej ja¶niutkiej farby wtedy? Wola³abym zostaæ przy Inebryi, bo na razie jest najlepsza z wszystkich jakie mia³am. Tylko jej jest duuu¿o, a nie chcê kombinowaæ z mieszaniem 2 poziomów, ¿eby mieæ po¶redni.

W sumie w³osy mam w dobrym stanie, ¿eby przerwaæ w³os to musze go do¶æ mocno naci±gaæ, super-cienkie nie s±, a ¿e bardzo du¿o z koloru schodziæ nie chcê to mo¿e nie by³oby tak ¼le przy samej k±pieli na oxy 6%?
Jedyne co to te wypadanie mnie martwi...


Aha, jak siê ju¿ zdecydujesz na dekolor to zdaj relacjê
__________________
Powa¿ne uzale¿nienie od k-popu i k-dram.
Na szczê¶cie jedyne.


Nie udzielam ¿adnych porad przez PW, proszê nie pisaæ.
mcromance jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-10-14, 21:15   #3142
MorganLeFay
Wtajemniczenie
 
Avatar MorganLeFay
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: ³ódzkie
Wiadomo¶ci: 2 780
GG do MorganLeFay
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez mcromance Poka¿ wiadomo¶æ
Aha, to to, ¿e mia³a¶ przed deko czerwieñ mi jako¶ umknê³o, moja wina

Wiesz, mnie to jeszcze cena, konieczno¶æ super dok³adnego wyp³ukania i farbowania 2 poziomy wy¿szym kolorem odstrasza od dekoloru.
Bo co ja zrobiê z reszt± tej ja¶niutkiej farby wtedy? Wola³abym zostaæ przy Inebryi, bo na razie jest najlepsza z wszystkich jakie mia³am. Tylko jej jest duuu¿o, a nie chcê kombinowaæ z mieszaniem 2 poziomów, ¿eby mieæ po¶redni.

W sumie w³osy mam w dobrym stanie, ¿eby przerwaæ w³os to musze go do¶æ mocno naci±gaæ, super-cienkie nie s±, a ¿e bardzo du¿o z koloru schodziæ nie chcê to mo¿e nie by³oby tak ¼le przy samej k±pieli na oxy 6%?
Jedyne co to te wypadanie mnie martwi...


Aha, jak siê ju¿ zdecydujesz na dekolor to zdaj relacjê
Ale przecie¿ jak ominiesz odrosty to nie bêd± wypada³y, skoro cebulki w³osów/skóra nie bêd± mieæ kontaktu z t± chemi±.
MorganLeFay jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-10-14, 21:19   #3143
Natala6
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomo¶ci: 87
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez Kachula82 Poka¿ wiadomo¶æ
O tej mówisz? http://avonshop.co.uk/shop/Assets/im...od_1147226.jpg
Mi obci±¿a³a w³osy i nic z nimi nie robi³a. Posz³a do ¶mieci... Na niesforne w³osy polecam jakie¶ maski i od¿ywki wyg³adzaj±ce. Mo¿e to by co¶ pomog³o?
Tak dok³adnie o tej.
Mam rozwichrzone w³osy po nocy, bo niestety mam du¿o ale cienkich w³osów, fryzurkê d³u¿sza z przodu do brody krótsz± z ty³u do tego grzywka. ¯a³ujê, ¿e nie mam d³ugich gêstych w³osów, no ale có¿ zrobiæ... Mia³am takie w dzieciñstwie. Ale w liceum zaczê³y siê eksperymenty z trwa³± potem z kolorami i mam tego skutki Planujê ¶ci±æ je ju¿ wkrótce na ca³kiem krótkie.

---------- Dopisano o 22:19 ---------- Poprzedni post napisano o 22:16 ----------

Cytat:
Napisane przez MorganLeFay Poka¿ wiadomo¶æ
Szampon NIE OD¯YWIA w³osów niezale¿nie co do niego producent w³aduje Kup sobie na allegro czysty olej arganowy i u¿ywaj np domieszuj±c do najzwyklejszej od¿ywki lub wogóle sam. Pewnie w tej z avonu tego oleju jest 0,0001 % Taki malutki na próbê kosztuje z 5z³ na all
Dziêkujê dziewczyny za opinie Wyrzuci³abym pieni±dze w b³oto. Wprawdzie niewielkie ale po co... Kupiê tak jak napisa³a¶ na próbê olejek i zobaczymy jakie bêd± po nim w³osy.
Dziêkujê i pozdrowionka dla Was
Natala6 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-10-14, 21:38   #3144
mcromance
Zakorzenienie
 
Avatar mcromance
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: D¿emowe Zag³êbie
Wiadomo¶ci: 4 284
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez MorganLeFay Poka¿ wiadomo¶æ
Ale przecie¿ jak ominiesz odrosty to nie bêd± wypada³y, skoro cebulki w³osów/skóra nie bêd± mieæ kontaktu z t± chemi±.
Mi chodzi o to, ¿e teraz ca³y czas mi wypadaj± i przez to s± os³abione. Dlatego wolê jeszcze 2 razy zrobiæ 5/0 Inebryi, bo stanu w³osów nie pogarsza, a dopiero jak mi siê wypadanie unormuje to ewentualnie rozja¶niê.
Pewnie za jaki¶ miesi±c, dwa stwierdzê, ze rozja¶niê tak czy siak, ale dopiero jak dam radê zatrzymaæ resztê w³osów na miejscu.
Pocieszam siê tym, ¿e Biotebal po miesi±cu ju¿ zadzia³a³ na paznokcie, wiêc teraz kolej na w³osy w otrzymaniu tej "dobroci".

Uwaga, bêdzie nie³adne zdjêcie mojego problematycznego, pofalowanego kciuka x2! - jak kto¶ wra¿liwy na takie widoki to niech ominie mój post, bo ³adny widok to to nie jest

Na drugim zdjêciu zaznaczy³am mniej wiêcej kiedy zaczê³am braæ Biotebal, widaæ, ¿e do¶æ szybko zadzia³a³, szkoda ¿e w³osy reaguj± zawsze du¿o pó¼niej na wszystkie suplementy

P.S. to jest jedno i to samo zdjêcie, ale wstawi³am je 2 razy. Jedno "czyste", drugie pokazuj±ce kiedy zaczê³am braæ Biotebal i jak na to zareagowa³ paznokieæ.

IMG_2866.jpg
IMG_2866 v2.jpg

Sorki, bo najwyra¼niej nie wyrazi³am siê za jasno
__________________
Powa¿ne uzale¿nienie od k-popu i k-dram.
Na szczê¶cie jedyne.


Nie udzielam ¿adnych porad przez PW, proszê nie pisaæ.

Edytowane przez mcromance
Czas edycji: 2013-10-14 o 22:30
mcromance jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-10-14, 22:00   #3145
Weronisia
Zakorzenienie
 
Avatar Weronisia
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: DE
Wiadomo¶ci: 6 714
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

mcromance nie kumam o co chodzi z tym kciukiem. Ja nie widzê ¿adnej ró¿nicy.
A poza tym mam pytanko, czy ty obcinasz skórki? Bo tak to wygl±da, jakby¶ mocno grzeba³a przy skórkach.
Weronisia jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-10-14, 22:14   #3146
MorganLeFay
Wtajemniczenie
 
Avatar MorganLeFay
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: ³ódzkie
Wiadomo¶ci: 2 780
GG do MorganLeFay
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

mcromance tez nie widzê ró¿nicy
MorganLeFay jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-10-14, 22:25   #3147
goldika
Zakorzenienie
 
Avatar goldika
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomo¶ci: 14 974
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez MorganLeFay Poka¿ wiadomo¶æ
mcromance tez nie widzê ró¿nicy
i ja nie widze roznicy

Morgan super Ci ta farba chwycila! i wiesz co niedobra Ty teraz mnie kusi zeby tez ja walnac na glowe. W drogerii na bank ja dostane od reki wiec nie bede musiala czekac na przesylke
i szukam juz jakiejs farbki z poziomu 6...
goldika jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-10-14, 22:26   #3148
mcromance
Zakorzenienie
 
Avatar mcromance
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: D¿emowe Zag³êbie
Wiadomo¶ci: 4 284
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez Weronisia Poka¿ wiadomo¶æ
mcromance nie kumam o co chodzi z tym kciukiem. Ja nie widzê ¿adnej ró¿nicy.
A poza tym mam pytanko, czy ty obcinasz skórki? Bo tak to wygl±da, jakby¶ mocno grzeba³a przy skórkach.
To jest jedno i to samo zdjêcie, tylko na jednym zaznaczy³am kiedy zaczê³am braæ Biotebal Przepraszam, nie potrafi³am siê dobrze wys³owiæ

Nigdy nie wycina³am skórek, bo ³atwo mi siê wysuszaj±, pêkaj±, krwawi± i bol±. I to jest w³a¶nie dziwne Bo gdybym w nich grzeba³a, to chocia¿ wiedzia³a bym, ¿e co¶ musia³am uszkodziæ w macierzy paznokcia i st±d tak jest.

A ró¿nica jest tylko zdjêcie jest do niczego, bo fotograf jest pierdo³±
Najdalsza czê¶æ paznokcia ma fa³dki poprzeczne z lewej strony paznokcia + jakby za³amywa³a na samym koñcu - zrobi³o siê jakie¶ dziwne zgrubienie w tamtym miejscu paznokcia. Lepiej to widaæ kiedy ¶wiat³o odbija siê w paznokciu pod k±tem.
W trakcie brania Biotebalu zaczê³o siê mocniejsze falowanie po tej lewej stronie (ta dziwna czê¶æ po lewej stronie w ¶rodku), a teraz w koñcu paznokieæ siê wyrównuje na prosto i bez za³amania na lew± stronê.

Najdziwniejsze jest to, ¿e tylko moje kciuki tak maj±, zw³aszcza na lewym jest to lepiej widoczne.
Szuka³am w internecie co to mo¿e byæ, ale nic nie pasowa³o. Bo gdyby to by³a jaka¶ grzybica, ³uszczyca, czy co¶ ogólnoustrojowego to objê³oby wszystkie paznokcie. Uszkodzenie mechaniczne te¿ musia³oby byæ jakie¶ nienormalne, bo tylko kciuki to obejmuje, przy czym lewy "cierpi" na to bardziej.
Dermatolog pyta³am, co to mo¿e byæ to powiedzia³a, ¿e mo¿e to wynik niedoboru czego¶ lub ogólnego os³abienia organizmu. Czyli nadal nic nie wiem, poza tym, ¿e Biotebal co¶ tam na to poradzi³ (na razie ). Nie ma to jak skuteczna diagnoza...
__________________
Powa¿ne uzale¿nienie od k-popu i k-dram.
Na szczê¶cie jedyne.


Nie udzielam ¿adnych porad przez PW, proszê nie pisaæ.

Edytowane przez mcromance
Czas edycji: 2013-10-14 o 22:32
mcromance jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-10-14, 22:26   #3149
goldika
Zakorzenienie
 
Avatar goldika
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomo¶ci: 14 974
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Morgan zadam niedyskretne pytanie to Twoje naturalne brwi? w sensie kszta³t? bo jest boski
goldika jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-10-14, 22:31   #3150
mcromance
Zakorzenienie
 
Avatar mcromance
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: D¿emowe Zag³êbie
Wiadomo¶ci: 4 284
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez MorganLeFay Poka¿ wiadomo¶æ
mcromance tez nie widzê ró¿nicy
Cytat:
Napisane przez goldika Poka¿ wiadomo¶æ
i ja nie widze roznicy
To jest jedno i to samo zdjêcie, ale wstawi³am je 2 razy. Jedno "czyste", drugie pokazuj±ce kiedy zaczê³am braæ Biotebal i jak na to zareagowa³ paznokieæ.

Przepraszam, bom pierdo³a i nie potrafiê siê jasno wys³owiæ
__________________
Powa¿ne uzale¿nienie od k-popu i k-dram.
Na szczê¶cie jedyne.


Nie udzielam ¿adnych porad przez PW, proszê nie pisaæ.
mcromance jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Zamknij w±tek

Nowe w±tki na forum Pielêgnacja w³osów i fryzury


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:08.