Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III - Strona 4 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-09-14, 19:10   #91
snowhitee
Zakorzenienie
 
Avatar snowhitee
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10 194
Dot.: Najlepsze farby Blond-Offtopowo III

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
Hopemagda a jaki jest numer tej farby? to jest trwała farba? i ile ma % woda w niej? Musze mieć te dane żeby wiedzieć czy dobrze przyciemni.

kotka mi właśnie chodzi zapach psa w sensie futro...śmierdziel mały ale jakoś muszę się przyzwyczaić...

A historia mojej małej jest taka:
mama do mnie zadzwoniła, że chyba ktoś wyrzucił psiaka na dworcu pkp i się błąka między samochodami i lata po ulicy i że ktoś go przejedzie.
Latał tak od rana do wieczora i jakimś cudem nic mu się nie stało a mama co godzine go widziała jak na końcowy przyjeżdżała. I mówiła że strasznie głupi pies bo ktoś mu krzywdę zrobi bo za każdym przechodniem latał.
I czy mój tż by go samochodem nie zabrał, żeby samochód go nie zabił i zawieziemy ns dnia do schroniska
No i jak mi ją przywiózł to... od pierwszego spotkania...
Ona wybrała sobie mnie na panią- dla mnie zrobi wszystko.
A tż się boi i ma respekt. Z początku nie chciała z nim wychodzić, musiałam ją oszukiwać- wychodziłam z nimi i wracałam a ona z nim już na dwór szła, a dzisiaj już pełne zaufanie psotnica ma
Nie mam jeszcze imienia ale chyba będzie Busia, od busa bo za kierowcami busów na postoju szalała.
Jest to kundelek ale jako szczenię wygląda jak owczarek niemiecki skrzyżowany z psem Maski
Jest urocza i ma sarnie oczy.
Ale mocno rozrabia no i wyje jak nas nie ma...to największy problem ale myślę ze się przyzwyczai do zostawania sama na kilka godzin.
Wetka określiła jej wiek na jakieś 4-5 miesięcy waży niecałe 5kg.
Zdjęcia nie wiem kiedy wam dam ale dam.

I jeszcze pytanko- czy pies może załatwiać się na trawie przy bloku?
Czy za to jakaś kara grozi?
Czy te kupy trzeba usuwać czy nie?
Bo nie wiem jak to jest, a niektórzy chamscy ludzie to
Bunny o wycie sie nie martw-przyzwyczai sie jak robi sajgon z mieszkania gdy zostaje sama (jak moja ) to najlepiej zamknac na ten czas w pokoju gdzie wyrzadzi najmniej szkod. Ja, np do tej pory (a ma prawie 1,5roku) jak wychodze musze odlaczac i chowac wszystkie kable bo Mona ma manie przegryzania, moj TZ juz umie naprawiac wszystkie kable w domu A co do kupkania to jak masz przewage starych bab w bloku to lepiej sprzataj albo chodz troche dalej jak ja

Cytat:
Napisane przez Adzi07 Pokaż wiadomość
O matko ale nam się watek powiększa,.Chciała bym wam wszystkim odpowiedzieć ale naskrobałyście.
A ja jestem wściekła jak osa
Syoss się nie do końca sprawdził.Wiem ze włosy są jeszcze mokre i lekko żółtawe na tym odroście jajecznym i ze jak wyschną to będzie lepiej ,ale nie podoba mi się.
I mam nerwy ze niszczę włosy tym rozjaśnianiem.
Mam dola i nie chce mieć znowu gumowatych wlosow
Mam dosyć chyba zejdę na poziom 8
to przyciemniamy razem? bo powiem szczerze ze przed ta londa perlowy blond chcialam jeszcze tego syossa wyprobowac kusi ta farbka, wiem ze wyjdzie podobnie jak stockhom ale moze z innym polyskiem czy co no ciekawa jej jestem kochana a moze wstawisz fotki to ocenimy hmm?
__________________
Blog snow
Włosy55cm->65cm

Dbam o siebie
od marca ćwiczę brzuch i pośladki

snowhitee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-14, 19:11   #92
wasienka
Zadomowienie
 
Avatar wasienka
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Tomaszów Maz. / Warszawa :)
Wiadomości: 1 000
Dot.: Najlepsze farby Blond-Offtopowo III

dziewczyny, wg wzornika z dobrewlosy.pl mój kolor to kolor 16 czyli popielaty blond a chciałabym mieć kolor 22, jak to zrobić? tak myślę, ze muszę wysłać fotki tym z headkandy a nie chce znów farbować wiec chyba muszę wysłać to co mam, no trudno ale jeszcze nad tym pomyśle może mi się spierze i będą lekko jaśniejsze, oj chciałabym co wy na to?
wasienka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-14, 19:14   #93
infatuated
Zakorzenienie
 
Avatar infatuated
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 544
Dot.: Najlepsze farby Blond-Offtopowo III

Cytat:
Napisane przez Adzi07 Pokaż wiadomość
Bunny kochana i reszta dziewczyn teraz potrzebuje waszej pomocy.Mam poziom wlosow 11 lub 12 nawet jeśli taki jest.Mozna popatrzeć na włoski Ewci to mam dosłownie to samo.Chciała bym kolor coś takiego jak ma Socha.Czy możecie Ci pomóc z doborem farbki..Wiem ze jeśli wybiorę średni dlond to zrobi mi się bardzo ciemny.Wole pomalować jeszcze raz jak się wypłucze,ale oby nie było za mocna (za ciemna)bo tego nie przeżyje.Powrzucam parę fotek z kolorkiem jaki bym chciała otrzymać.Mogę się zdecydować chyba na wszystkie rodzaje farbek oprócz wella.



Małgorzata
Piątek, 16 lipca
wklej jaki masz teraz kolor bo ten z ostatniego linka to mi troche mój przypomina a to wypłukany syoss średni blond :P zobacz zreszta sama


Cytat:
Napisane przez Yattamanka Pokaż wiadomość
Są takie wątki? Bo ja mam masę nie potrzebnych farb

są są, na targowisku czy jakoś tak
infatuated jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-14, 19:15   #94
EwCiA000
Zadomowienie
 
Avatar EwCiA000
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Kędzierzyn-koźle
Wiadomości: 1 534
Dot.: Najlepsze farby Blond-Offtopowo III

Cytat:
Napisane przez Adzi07 Pokaż wiadomość
Bunny kochana i reszta dziewczyn teraz potrzebuje waszej pomocy.Mam poziom wlosow 11 lub 12 nawet jeśli taki jest.Mozna popatrzeć na włoski Ewci to mam dosłownie to samo.Chciała bym kolor coś takiego jak ma Socha.Czy możecie Ci pomóc z doborem farbki..Wiem ze jeśli wybiorę średni dlond to zrobi mi się bardzo ciemny.Wole pomalować jeszcze raz jak się wypłucze,ale oby nie było za mocna (za ciemna)bo tego nie przeżyje.Powrzucam parę fotek z kolorkiem jaki bym chciała otrzymać.Mogę się zdecydować chyba na wszystkie rodzaje farbek oprócz wella.

Małgorzata
Piątek, 16 lipca
dlaczego chcesz przyciemniac??

A ty Snow dlaczego??
__________________
ognista rudość
żelki na swoich
studentka II roku Pedagogiki

TŻ 13.12.2010

No one is perfect...We're just people- not angels

Edytowane przez EwCiA000
Czas edycji: 2010-09-14 o 19:18
EwCiA000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-14, 19:16   #95
snowhitee
Zakorzenienie
 
Avatar snowhitee
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10 194
Dot.: Najlepsze farby Blond-Offtopowo III

Adzio a dlaczego nie wyprobujesz tego natural&easy 532? Moze wyjsc slicznie co jak co ale n&e ma naprawdy duzy i ciekawy wybor blondow.
__________________
Blog snow
Włosy55cm->65cm

Dbam o siebie
od marca ćwiczę brzuch i pośladki

snowhitee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-14, 19:25   #96
rabbitka
Rozeznanie
 
Avatar rabbitka
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Kraków/Edinburgh
Wiadomości: 626
Dot.: Najlepsze farby Blond-Offtopowo III

Cytat:
Napisane przez Adzi07 Pokaż wiadomość
Bunny kochana i reszta dziewczyn teraz potrzebuje waszej pomocy.Mam poziom wlosow 11 lub 12 nawet jeśli taki jest.Mozna popatrzeć na włoski Ewci to mam dosłownie to samo.Chciała bym kolor coś takiego jak ma Socha.Czy możecie Ci pomóc z doborem farbki..Wiem ze jeśli wybiorę średni dlond to zrobi mi się bardzo ciemny.Wole pomalować jeszcze raz jak się wypłucze,ale oby nie było za mocna (za ciemna)bo tego nie przeżyje.Powrzucam parę fotek z kolorkiem jaki bym chciała otrzymać.Mogę się zdecydować chyba na wszystkie rodzaje farbek oprócz wella.



Małgorzata
Piątek, 16 lipca
a moze Loreal Exceellence 8.13 perłowy beż? niestety nie próbowałam więc najlepiej byłoby wzornik zobaczyć bo kolor z pudełka to jednak nie wszystko. Gdzieś czytałam, że wychodzi tak jak na starym opakowaniu (pierwsze od lewej). Albo może któraś go używała?
__________________
Let us all be Dinosaurs
and Lovely Other Dinosaurs
together.

18.6.14


rabbitka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-14, 19:54   #97
Adzi07
Zakorzenienie
 
Avatar Adzi07
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Opole/Kassel De.
Wiadomości: 4 232
Dot.: Najlepsze farby Blond-Offtopowo III

Jejku dziewczyny jesteście kochane za wasze rady i nie tylko
Snow wlasnie to jest problem ze wstawieniem fotki bo nie mam przy sobie aparatu.A jestem tymczasowo w pl.A tego 532 próbowałam na pasemku.Wyszedł szary buro-bury.Ale tak se myślałam czy nie zmalaksowac nim wlosow tak na 15 minut aby szoku nie doznać.A potem już dobrać kolorek do wlosow jaki po nim zostanie.Ale Ewciu jeśli sie nie obrazisz to pożyczę Twoje foto bo mam identyczny kolor.Syoss wyszedł identycznie jak ewci ale z niebieska poświata.Wiem ze się wypłucze .Zle się czuje Ewciu w tych włosach.

infatuated A jaki kolor miałaś jak go spłukałaś?Byl bardzo ciemny?A jaki to numer syossa? Bo teraz to się bardzo łanie prezentuje.Tylko obawiam się właśnie jeszcze takiej rzeczy ze jak mi się ta farbka wypłucze to ok ale co dalej z odrostami.?


rabbitka No właśnie bardzo mi ie podoba ten kolor ale obawiam się ze będzie ciemno na początku.Wiem ze się wypłucze ale boje się szoku jak się zobaczę w lustrze.A ty będziesz nią robić czy jak?


Teraz pytanie do bunny czy można tylko farbka zmalaksowac aby kolor nie byl za ciemny.Tylko chyba szybko zniknie mi z wlosow.

Jejku dziewczyny nawet nie macie pojęcia jakiego mam teraz dola.


---------- Dopisano o 20:54 ---------- Poprzedni post napisano o 20:47 ----------

Cytat:
Napisane przez snowhitee Pokaż wiadomość
Bunny o wycie sie nie martw-przyzwyczai sie jak robi sajgon z mieszkania gdy zostaje sama (jak moja ) to najlepiej zamknac na ten czas w pokoju gdzie wyrzadzi najmniej szkod. Ja, np do tej pory (a ma prawie 1,5roku) jak wychodze musze odlaczac i chowac wszystkie kable bo Mona ma manie przegryzania, moj TZ juz umie naprawiac wszystkie kable w domu A co do kupkania to jak masz przewage starych bab w bloku to lepiej sprzataj albo chodz troche dalej jak ja



to przyciemniamy razem? bo powiem szczerze ze przed ta londa perlowy blond chcialam jeszcze tego syossa wyprobowac kusi ta farbka, wiem ze wyjdzie podobnie jak stockhom ale moze z innym polyskiem czy co no ciekawa jej jestem kochana a moze wstawisz fotki to ocenimy hmm?
Według mnie to ty masz taki średni blondzik jak oglądam twoje fotki.Na pewno nie bardzo jasny jak mój.I jeszcze chcesz przyciemnić?A czym ta Londa ale jaki to odcień?My to zawsze na tej samej fali idziemy.Jak rozjaśniamy,tak przyciemniamy
__________________
blonding+ zapuszczanie 31.08.10.

Basen 21.1.12 wt,cz,niedz. Cel-jeszcze 4kg mniej
Abs 9/30

Edytowane przez Adzi07
Czas edycji: 2010-09-14 o 19:49
Adzi07 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-09-14, 19:57   #98
rabbitka
Rozeznanie
 
Avatar rabbitka
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Kraków/Edinburgh
Wiadomości: 626
Dot.: Najlepsze farby Blond-Offtopowo III

Adzi powiem Ci, że mnie ten kolor kusi cały czas i zapewne jak będę przyciemniała to ją wtedy zakupię, ale na razie zostanę przy jaśniejszych bo mi a10 palette złapała odrost OK, a moj TŻ to jest wniebowzięty, że mam takie jasne włosy, po 4 latach czerni, to niech się chłopak pocieszy nimi trochę . Przyznaję, że dawałam sobie ostatnią szanse przy tym farbowaniu na jasny blond. Strasznie ciekawa jestem jak ten 8.13 wychodzi ale nie udało mi się żadnych zdjęć "po" znaleźć i racja z tym, że może wyjść ciemno oj przydał by się ktoś kto ją już testował...
__________________
Let us all be Dinosaurs
and Lovely Other Dinosaurs
together.

18.6.14


rabbitka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-14, 20:03   #99
snowhitee
Zakorzenienie
 
Avatar snowhitee
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10 194
Dot.: Najlepsze farby Blond-Offtopowo III

Cytat:
Napisane przez Adzi07 Pokaż wiadomość
Jejku dziewczyny jesteście kochane za wasze rady i nie tylko
Snow wlasnie to jest problem ze wstawieniem fotki bo nie mam przy sobie aparatu.A jestem tymczasowo w pl.A tego 532 próbowałam na pasemku.Wyszedł szary buro-bury.Ale tak se myślałam czy nie zmalaksowac nim wlosow tak na 15 minut aby szoku nie doznać.A potem już dobrać kolorek do wlosow jaki po nim zostanie.Ale Ewciu jeśli sie nie obrazisz to pożyczę Twoje foto bo mam identyczny kolor.Syoss wyszedł identycznie jak ewci ale z niebieska poświata.Wiem ze się wypłucze .Zle się czuje Ewciu w tych włosach.

infatuated A jaki kolor miałaś jak go spłukałaś?Byl bardzo ciemny?A jaki to numer syossa? Bo teraz to się bardzo łanie prezentuje.Tylko obawiam się właśnie jeszcze takiej rzeczy ze jak mi się ta farbka wypłucze to ok ale co dalej z odrostami.?


rabbitka No właśnie bardzo mi ie podoba ten kolor ale obawiam się ze będzie ciemno na początku.Wiem ze się wypłucze ale boje się szoku jak się zobaczę w lustrze.A ty będziesz nią robić czy jak?


Teraz pytanie do bunny czy można tylko farbka zmalaksowac aby kolor nie byl za ciemny.Tylko chyba szybko zniknie mi z wlosow.

Jejku dziewczyny nawet nie macie pojęcia jakiego mam teraz dola.
nic sie nie martw, poswiata zaraz zniknie i bedzie slicznie jak zawsze teraz masz troche czasu zeby poszukac odpowiedniej farbki. Ja prawdopodobnie za tydzien wyprobuje ta perlowa londe na kilku pasemkach to tez Ci zdam relacje co do niej. Ten sredni blond syossa tez wyglada bardzo ciekawie a moze, np najpierw stonowalabys wloski? ta wella color touch, zeby zobaczyc jak sie czujesz w troszke ciemniejszym blondzie? to jest zmywalne podobno. Albo moglabys polozyc sobie matrix color sync ktory jest trwaly ale delikatniejszy od zwyklych farb, w jakims naturalnym blondzie zeby je troche przyciemnic a potem nastepnym razem juz klasc, np ten excellence 10.21, kiedys dziewczyny pokazywaly efekt na takich wyjsciowych srednich/jasnych blondach i kolor byl sliczny i nie tak jasny jak wtedy nam wyszedl.

edit: adzi ja mam bardzo jasny a Ty bardzo bardzo jasny tak na oko Ty poziom 12 a ja 11 moje w rzeczywistosci sa bardzo jasne i chcialabym tak o ton przyciemnic. A ta londa to ta kitkulki perlowy blond.
http://www.google.pl/images?q=londa%...w=1098&bih=645
__________________
Blog snow
Włosy55cm->65cm

Dbam o siebie
od marca ćwiczę brzuch i pośladki


Edytowane przez snowhitee
Czas edycji: 2010-09-14 o 20:07
snowhitee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-14, 20:05   #100
Kachula82
Zakorzenienie
 
Avatar Kachula82
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 4 573
Dot.: Najlepsze farby Blond-Offtopowo III

Jejku dziewczyny melduję się w nowym wątku!. Zrobiłam sobie dłuższy weekend i nie nadążałam czytać postów a tu nagle wątek już się zakończył i zapraszamy do nowego. Szalejecie!
BLOND_PRINCESSKA kolorek ładny. I ogólnie najbardziej te Twoje oczy nieziemskie widać na zdjęciach Jeśli chodzi o farbkę to następnym razem połóż sobie Joannę ale Multi Cream Color. Zapach nie drażni, kolory wychodzą jak na opakowaniu i te włosy w dotyku! Ja się szamponowałam ale mamuśka ma po farbie piękne włoski! No i starcza na dość długie włoski tak do ramion i ciut jeszcze. No i nie słuchaj, że w ciemnych włosach wygląda się starzej. Nie prawda jeśli dobierze się do karnacji idealny kolor. Ja osobiście czuję się teraz niesamowicie "sexy" (mimo ciąży). I nie mogę się doczekać aż włosy na maksa odżyją i odrosną.

A co do mnie to kupiłam sobie odżywkę Mariona w sprayu do tych łamiących się kłaczków i zakochałam się w jej zapachu i tym jak włoski się super rozczesują i błyszczą po niej. Po trzech dniach używania jakby włoski były takie jednolite, nie widać tych łamiących się itp. A może to tylko ja sobie tak wmawiam? Zobaczę po dłuższym stosowaniu co będzie.
__________________
http://zwyczajnienic.blogspot.com
o włosach, kosmetykach i takich tam


Aby mi się tak chciało jak mi się nie chce...

Kachula82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-14, 20:08   #101
wasienka
Zadomowienie
 
Avatar wasienka
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Tomaszów Maz. / Warszawa :)
Wiadomości: 1 000
Dot.: Najlepsze farby Blond-Offtopowo III

porobiłam znów kilka fotek ale znów w sztucznym świetle więc dodawać nie będę. spróbuje znaleźć na necie kolor odpowiadający mojemu i wstawie

Edytowane przez wasienka
Czas edycji: 2010-09-14 o 20:24
wasienka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-09-14, 20:14   #102
infatuated
Zakorzenienie
 
Avatar infatuated
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 544
Dot.: Najlepsze farby Blond-Offtopowo III

Cytat:
Napisane przez Adzi07 Pokaż wiadomość

infatuated A jaki kolor miałaś jak go spłukałaś?Byl bardzo ciemny?A jaki to numer syossa? Bo teraz to się bardzo łanie prezentuje.Tylko obawiam się właśnie jeszcze takiej rzeczy ze jak mi się ta farbka wypłucze to ok ale co dalej z odrostami.?
http://img.szafa.pl/uploads/clothes/...1281865709.jpg

to ta farbka. Wyszedł identycznie jak na pudełku trzymałam 20 min.
a moje wyjściowe włosy były jak dla mnie bardzo jasne, no ale nie była to biel jak Ewci i skoro macie takie same to i Twoja mniej wiecej takie http://www.wallpapers63.com/desktop-...spears-267.jpg
infatuated jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-14, 20:42   #103
wasienka
Zadomowienie
 
Avatar wasienka
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Tomaszów Maz. / Warszawa :)
Wiadomości: 1 000
Dot.: Najlepsze farby Blond-Offtopowo III

dałam fotki
wasienka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-14, 21:13   #104
Adzi07
Zakorzenienie
 
Avatar Adzi07
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Opole/Kassel De.
Wiadomości: 4 232
Dot.: Najlepsze farby Blond-Offtopowo III

infatuated Rozumiem.Ale ślicznie Ci ten kolorek się wpasował.Naprawdę piękne masz te włoski
Ja jeszcze będę szukać.Zobaczę co powynajduje.Dziękuje za wszystko

---------- Dopisano o 21:51 ---------- Poprzedni post napisano o 21:47 ----------

Cytat:
Napisane przez snowhitee Pokaż wiadomość
nic sie nie martw, poswiata zaraz zniknie i bedzie slicznie jak zawsze teraz masz troche czasu zeby poszukac odpowiedniej farbki. Ja prawdopodobnie za tydzien wyprobuje ta perlowa londe na kilku pasemkach to tez Ci zdam relacje co do niej. Ten sredni blond syossa tez wyglada bardzo ciekawie a moze, np najpierw stonowalabys wloski? ta wella color touch, zeby zobaczyc jak sie czujesz w troszke ciemniejszym blondzie? to jest zmywalne podobno. Albo moglabys polozyc sobie matrix color sync ktory jest trwaly ale delikatniejszy od zwyklych farb, w jakims naturalnym blondzie zeby je troche przyciemnic a potem nastepnym razem juz klasc, np ten excellence 10.21, kiedys dziewczyny pokazywaly efekt na takich wyjsciowych srednich/jasnych blondach i kolor byl sliczny i nie tak jasny jak wtedy nam wyszedl.

edit: adzi ja mam bardzo jasny a Ty bardzo bardzo jasny tak na oko Ty poziom 12 a ja 11 moje w rzeczywistosci sa bardzo jasne i chcialabym tak o ton przyciemnic. A ta londa to ta kitkulki perlowy blond.
http://www.google.pl/images?q=londa%2012-9&oe=utf-8&rls=org.mozilla:plffi cial&client=firefox-a&um=1&ie=UTF-8&source=og&sa=N&hl=pl&ta b=wi&biw=1098&bih=645
Kochana na te profesionale to się nie rzucę sama.Nie mam doświadczenia chyba ze poszła bym do fryzjera,ale u mnie w mieście to nie wiem czy w ogóle to maja.A po drugie to już nie zdążę.No nic pogrzebie jeszcze ,najwyżej zmalaksuje tylko jakoś farbka.

---------- Dopisano o 21:55 ---------- Poprzedni post napisano o 21:51 ----------

Cytat:
Napisane przez rabbitka Pokaż wiadomość
Adzi powiem Ci, że mnie ten kolor kusi cały czas i zapewne jak będę przyciemniała to ją wtedy zakupię, ale na razie zostanę przy jaśniejszych bo mi a10 palette złapała odrost OK, a moj TŻ to jest wniebowzięty, że mam takie jasne włosy, po 4 latach czerni, to niech się chłopak pocieszy nimi trochę . Przyznaję, że dawałam sobie ostatnią szanse przy tym farbowaniu na jasny blond. Strasznie ciekawa jestem jak ten 8.13 wychodzi ale nie udało mi się żadnych zdjęć "po" znaleźć i racja z tym, że może wyjść ciemno oj przydał by się ktoś kto ją już testował...
Tez mi się ten kolorek bardzo podoba,ale jak wygląda na opakowaniu.Taki bym mogla mieć,no ale jak wiadomo tak nigdy nie będzie ja opakowanie.A ty na razie pozostań przy tum blondzie niech się TZ nacieszy ze ma blondi

---------- Dopisano o 22:13 ---------- Poprzedni post napisano o 21:55 ----------

Cytat:
Napisane przez wasienka Pokaż wiadomość
dałam fotki
Kurcze trochę ciężko ocenić jest w sztucznym świetle poziom Twoich włosków.Moze jutro wstawisz w świetle dziennym będzie na pewno lepiej.
__________________
blonding+ zapuszczanie 31.08.10.

Basen 21.1.12 wt,cz,niedz. Cel-jeszcze 4kg mniej
Abs 9/30
Adzi07 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-14, 21:23   #105
wasienka
Zadomowienie
 
Avatar wasienka
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Tomaszów Maz. / Warszawa :)
Wiadomości: 1 000
Dot.: Najlepsze farby Blond-Offtopowo III

Cytat:
Napisane przez Adzi07 Pokaż wiadomość
Kurcze trochę ciężko ocenić jest w sztucznym świetle poziom Twoich włosków.Moze jutro wstawisz w świetle dziennym będzie na pewno lepiej.
jutro wstawie
wasienka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-14, 21:29   #106
mycha2307
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 6
Dot.: Najlepsze farby Blond-Offtopowo III

Hej dziewczyny.Czytałam o czym piszecie i postanowiłam Wam odpowiedzieć na niektóre pytania i przytoczyć przykłady.
Blondy mają w sobie domieszkę zieleni dlatego na włosach moze wychodzic taki odcień.Tak samo włosy farbowane np. na kolor czarny,z tym,że takowy ma domieszkę czerwieni w sobie.Prostym przykładem na to jest np. dojście z koloru blond na czarny.Niektórzy myślą,że wystarczy pofarbować włosy na czarno i kolor wyjdzie bo to przecież czarna farba.Nic bardziej mylnego.Prawidłowo powinno sie takie włosy najpierw pofarbować na czerwono a później na czarno.Kolor wtedy się utrzyma.Pamiętajcie,że czasami dopiero drugie farbowanie daje nam efekt którego oczekujemy.
Jestem dyplomowaną fryzjerką i jeśli bedziecie miały jakieś pytania a ja będę w stanie Wam na nie odpowiedzieć to zrobię to z checia.Pozdrawiam
mycha2307 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-14, 21:51   #107
natasha325
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: słupsk
Wiadomości: 87
Wink Dot.: Najlepsze farby Blond-Offtopowo III

Cytat:
Napisane przez mycha2307 Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny.Czytałam o czym piszecie i postanowiłam Wam odpowiedzieć na niektóre pytania i przytoczyć przykłady.
Blondy mają w sobie domieszkę zieleni dlatego na włosach moze wychodzic taki odcień.Tak samo włosy farbowane np. na kolor czarny,z tym,że takowy ma domieszkę czerwieni w sobie.Prostym przykładem na to jest np. dojście z koloru blond na czarny.Niektórzy myślą,że wystarczy pofarbować włosy na czarno i kolor wyjdzie bo to przecież czarna farba.Nic bardziej mylnego.Prawidłowo powinno sie takie włosy najpierw pofarbować na czerwono a później na czarno.Kolor wtedy się utrzyma.Pamiętajcie,że czasami dopiero drugie farbowanie daje nam efekt którego oczekujemy.
Jestem dyplomowaną fryzjerką i jeśli bedziecie miały jakieś pytania a ja będę w stanie Wam na nie odpowiedzieć to zrobię to z checia.Pozdrawiam
Juz kiedys pytalam o to juz tutaj na forum, ale zapytam sie Ciebie co wyszloby dodajac odrobine proszku rozjasniajacego, doslownie troszke do farby np. palette pemanent color naturals popielaty blond(219)? poniewaz wiem jak na odrostach wyjdzie, troche zlotawy, bedzie sie odroznial od reszty moich rozjasnionych, tzn zrobi na tamtych bialych szarawy odcien a na odrostach slabo rozjasni, mimo ze mam ogolem naturalne jasne wlosy, tylko obecnie po ostatnim uzyciu rozjasniacza wydaja sie dosc ciemne hehe:P dlatego zastanawiam sie czy np.moglabym do polowy farby dodac troszke tego proszku i czy mocniej by rozjasnilo ale z tym popielatym odcieniem? a druga polowe badz mniej polozyc na chwile na reszte wlosow w celu schlodzienia odcienia (tzn chcialam zmniejszyc stezenie dodajac odrobine wody ). z gory dziekuje za odpowiedz
natasha325 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-14, 22:08   #108
mycha2307
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 6
Dot.: Najlepsze farby Blond-Offtopowo III

Moim zdaniem nie powinnaś mieszać rozjaśniacza z farbą drogeryjną a tym bardziej z farbą firmy palette ponieważ ona jest bardzo mocna.Efekt rozjaśnienia zależy też od tego jakiej wody użyjesz.Jesli użyjesz zbyt słabej wody to nic z farbowania nie wyjdzie.Może było tak w przypadku Twojego roznaśnienia o którym wspomniałaś.Wyszły ciemniejsze niż się spodziewałaś bo prawdopodobnie użyłas nie tej wody co trzeba
Osobiście odradzalabym dodawanie rozjaśniacza do farby bo efekt moze być nieciekawy a Ty się tylko zawiedziesz.
mycha2307 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-14, 22:14   #109
snowhitee
Zakorzenienie
 
Avatar snowhitee
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10 194
Dot.: Najlepsze farby Blond-Offtopowo III

Cytat:
Napisane przez mycha2307 Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny.Czytałam o czym piszecie i postanowiłam Wam odpowiedzieć na niektóre pytania i przytoczyć przykłady.
Blondy mają w sobie domieszkę zieleni dlatego na włosach moze wychodzic taki odcień.Tak samo włosy farbowane np. na kolor czarny,z tym,że takowy ma domieszkę czerwieni w sobie.Prostym przykładem na to jest np. dojście z koloru blond na czarny.Niektórzy myślą,że wystarczy pofarbować włosy na czarno i kolor wyjdzie bo to przecież czarna farba.Nic bardziej mylnego.Prawidłowo powinno sie takie włosy najpierw pofarbować na czerwono a później na czarno.Kolor wtedy się utrzyma.Pamiętajcie,że czasami dopiero drugie farbowanie daje nam efekt którego oczekujemy.
Jestem dyplomowaną fryzjerką i jeśli bedziecie miały jakieś pytania a ja będę w stanie Wam na nie odpowiedzieć to zrobię to z checia.Pozdrawiam
to moze i ja sie ciebie o cos podpytam co uwazasz o koloryzacji matrix color sync? czy kolor jest trwaly? i czy rzeczywiscie nadaje sie do stonowania pasemek? mam wlosy farbowane lorealem stockholm + kilka pasemek n&e522 i mysle czy kolor SPN by sie nadal aby to wszystko ladnie zrownac ? pozdrawiam
__________________
Blog snow
Włosy55cm->65cm

Dbam o siebie
od marca ćwiczę brzuch i pośladki

snowhitee jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-09-14, 22:26   #110
mycha2307
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 6
Dot.: Najlepsze farby Blond-Offtopowo III

Farby firmy Matrix dają efekt bardzo zdrowych,lśniących włosów.Myślę,ze w Twoim przypadku bedzie to dobry wybór aczkolwiek nie gwarantuję,ze uzyskasz po pierwszym farbowaniu taki efekt którego oczekujesz.

Czasami dobrze jest się wybrać do specjalisty po fachowa poradę niz samemu kombinować w domu.Zawsze możesz po prostu iść do salonu i poprościć o poradę.Fryzjer wtedy przeprowadzi diagnoze wlosów i skóry głowy i powie Ci co jest dla Ciebie najlesze.
mycha2307 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-14, 22:28   #111
natasha325
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: słupsk
Wiadomości: 87
Dot.: Najlepsze farby Blond-Offtopowo III

Cytat:
Napisane przez mycha2307 Pokaż wiadomość
Moim zdaniem nie powinnaś mieszać rozjaśniacza z farbą drogeryjną a tym bardziej z farbą firmy palette ponieważ ona jest bardzo mocna.Efekt rozjaśnienia zależy też od tego jakiej wody użyjesz.Jesli użyjesz zbyt słabej wody to nic z farbowania nie wyjdzie.Może było tak w przypadku Twojego roznaśnienia o którym wspomniałaś.Wyszły ciemniejsze niż się spodziewałaś bo prawdopodobnie użyłas nie tej wody co trzeba
Osobiście odradzalabym dodawanie rozjaśniacza do farby bo efekt moze być nieciekawy a Ty się tylko zawiedziesz.

znaczysie ostatnie dwa farbowania odrostow robilam rozjasniaczem fryzjerskim z 12& woda, i efekt za pierwszym razem wyszedl narpawde fajny, mocno rozjasnilo, ale pozniej kupilam farbke z delii, ktora ma 9% wode i na jakeis 15 minut potrzymalam dla schlodzenia koloru, bo waidomo, maly zoltawy przeblysk byl w miejscu, ktorym zafarbowalam odrosty. a po tym rozjasniaczu narpawde ladne wlosy byly, takie fajne miekkie, nie zauwazylam zniszczenia. nastepnym razem farbujac znow tym rozjasniaczem jakis juz nie ten kolor wyszedl, taki brzydszy, bardziej zolty...ale uzywalam plukanke, raz wzielam woda utleniona dla podjasnienia. po kilku myciach wyplukal sie ten zolty odcien, podjasnil sie i po stosowaniu odzywki wrocily do lepszego stanu a wiec zrobie sobie sama farbka,bo juz sobie kupilam a rozjasniacz sobie lezy, ale nei mam do niego utleniacza. wole juz nie niszczyc tych wlosow...jednak wole uzyskac bielszy odcien. mam nieduzy odrost, wiec dobrze wyjdzie, robilam juz kilka razy tym kolorem i ladny wychodzi zwykle farbuje na taki 2 miesieczny, nawet zdarzalo sie na dluzsze dziekuje za rade

Edytowane przez natasha325
Czas edycji: 2010-09-14 o 22:32
natasha325 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-14, 22:41   #112
mycha2307
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 6
Dot.: Najlepsze farby Blond-Offtopowo III

12% wody utlenionej nie powinno się nakładać na skórę głowy.Mialaś szczęście,że nie doszło do poważnego podrażnienia skóry a nawet poparzenia.Staraj się unikać rozjaśniacza.Jest on niszczycielem włosow.Po każdym farbowaniu wykonaj neutralizację i używaj odżywek
To taka moja dodatkowa mala rada
pozdrawiam
mycha2307 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-15, 07:28   #113
Adzi07
Zakorzenienie
 
Avatar Adzi07
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Opole/Kassel De.
Wiadomości: 4 232
Dot.: Najlepsze farby Blond-Offtopowo III

Cytat:
Napisane przez mycha2307 Pokaż wiadomość
12% wody utlenionej nie powinno się nakładać na skórę głowy.Mialaś szczęście,że nie doszło do poważnego podrażnienia skóry a nawet poparzenia.Staraj się unikać rozjaśniacza.Jest on niszczycielem włosow.Po każdym farbowaniu wykonaj neutralizację i używaj odżywek
To taka moja dodatkowa mala rada
pozdrawiam
Witamy w naszych skromnych progach.Moze będziesz mi umiała doradzić jakiej farbki mogę użyć na tak rozjaśnione włosy.Dodam ze najpierw był kladzony podkład na odrostach palett skandynawski blond z domieszka aktywatorów rozjaśniacza na to parę dni później syoss 9-5 .Czuje się źle,jakoś tak biało w tych włosach,a chciała bym wrócić do naturalniejszych kolorów.Dodam ze włoski już trochę oberwały i nie chciała bym jakiej ostrej farbki kłaść jaka jest wella np.Ona zawsze mi włosy niszczyła.Moze coś z loreal lub garnier nutris?Co byś mi doradziła i jak to zrobić.Musze trzymać ta farbkę na włosach długo,bo szczerze to obawiam się o ich kondycje.Juz bardzo lekko zaczynają się ciągnąc.Moze wystarczyło by zrelaksować na jakieś 15 minut?Wklejam fotki.

Ewciu sorrki ze biorę Twoje ale nie mam czym zrobić zdjęcia a mamy identyczne włoski.

Bunny twoja rada tez nie pogardzę.
https://polki.pl/work/privateimages/...olki/47632.jpg
https://wizaz.pl/forum/attachment.php...etrics=g emius.
__________________
blonding+ zapuszczanie 31.08.10.

Basen 21.1.12 wt,cz,niedz. Cel-jeszcze 4kg mniej
Abs 9/30
Adzi07 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-15, 07:44   #114
wasienka
Zadomowienie
 
Avatar wasienka
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Tomaszów Maz. / Warszawa :)
Wiadomości: 1 000
Dot.: Najlepsze farby Blond-Offtopowo III

właśnie zrobiłam pare fotek w świetle dziennym. wrr jednak nie są dobrze pokryte i jakaś rudość przebija. I teraz pytanie, czy mogłabym np kupic ta xxl 00a i od samego poczatku ja zmalaksowac na glowie? po pierwsze dlatego ze nie chce ich bardziej niszczyc, po drugie ze potrzebuje niewielkiego rozjasnienia
ps. pamiętajcie że miałam pasemka kiedys robione
wasienka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-15, 07:52   #115
infatuated
Zakorzenienie
 
Avatar infatuated
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 544
Dot.: Najlepsze farby Blond-Offtopowo III

Dziewczynki, zaangażowałam mame do zmierzenia moich włosków i na mokro w najdłuższym miejscu mają już 48,5cm !!!! ahh coraz bliżej mojego wymarzonego 60cm
miłego dnia wszystkim
infatuated jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-15, 08:06   #116
mysia m
Zakorzenienie
 
Avatar mysia m
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: z mojego świata
Wiadomości: 3 020
Dot.: Najlepsze farby Blond-Offtopowo III

bunny, moi sądziedzi mają psa, którego od kilku miesiecy usiłują nauczyc zostawac samemu w domu i to jest makabra. On tak potwornie wyje i wyje i wyje.. niezaleznie czy to są 2 godziny czy 5. Z tego co wiem, to psa uczy się zostawac samemu gdy poczuje sie w swoim domu pewnie i robi się to tak, ze wychodzi z domu najpierw na 30 secund mówic- zostan zaraz wracam. I robi się to kilka razy az pojmie, ze zaraz wracas zi wtedy nagrodzic. Potem czas wydłuzasz do 2 minut, 5 itd. Za kazdym razem nagradzasz za dobre zachowanie. Bo inczej wiecznie bedzie wył, bo uczy sie że jak długo wyje, to w koncu przychodzisz a to przeciez nie tak działa.

Dobrze że ją wzięłas, pies to wspaniały przyjaciel. Ona Cie bedzie strasznie kochac! Pewnie ktos ją wyrzucił, bo zrobiłą sie duża. Ludzie sa potworni.

Dużo zdrowia dla serduszka! Chyba powinnas byc dosc aktywna, skoro mas zkłopoty z sercem, dobrze mi się wydaje? Spacery z pieksiem to dobre rozwiazanie

Ewcia, ojej taaakie włosy, nie było Ci żal? Takie długie. Ja bym walczyła, zeby odsianic.. chyba.. no coz a sama ściełam. Ale Twoje były bardzo długie!

Laski, znalazłam takie cos na youtube, bo sobie marze jak wycieniuje włoski przy buzi gdy juz długie będa i natknełam sie na takie śmieszn eurządzenie: http://www.youtube.com/watch?v=L8-oaTc417c Pomocne, ale obejrzyjcie do konca, bo jak grzywke sobie obcieła to juz jej nie wyszło, bo źle wycieniowała
__________________
Włosy
mysia m jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-15, 08:28   #117
mycha2307
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 6
Dot.: Najlepsze farby Blond-Offtopowo III

Dużo różnych odcieni na tych włosach.Chyba też bardzo lubisz coś z nimi kombinować
Adzi07 ja na Twoim miejscu dała bym odpocząć włosom i poddała się jakiejś odnowie biologicznej lub po prostu odżywianiu w domu poprzez stosowanie odżywek,jedwabiu,balsamów itp.Oczywiście w miarę rozsądku,żeby nie przekondycjonować włosów.Z tego co piszesz one naprawdę bardzo dostały w kość.Aby zneutralizować obecny odcień włosów mozesz użyć płukanki lub szamponetki.Farbe na razie bym odstawiła.Oczywiście wybór należy do Ciebie
Wasienka malaksowanie wykonuje się 5 min. przed zakończeniem procesu farbowania a nie na początku Kup farbę w odcieniu ktory chcesz i nałóż ją na krótszy czas niż producent zaleca lub po prostu jeśli chcesz niewielkiego rozjaśnienia zrob na wlosach(chociażby w partii szczytowej) pasemka I równiez pamiętaj o odżywianiu włosów

---------- Dopisano o 09:28 ---------- Poprzedni post napisano o 09:18 ----------

Urządzenie bardzo fajne Ktoś miał fajny pomysł Ogólnie efekt wyszedł fajny ale ona powinna się bardziej do tego przyłożyć.Jeśli coś robimy to róbmy to dobrze Grzywka kompletnie jej nie wyszla no ale coż.Wypadek przy pracy.Zawsze mozna powiedzieć,że tak miało być
mycha2307 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-15, 08:34   #118
infatuated
Zakorzenienie
 
Avatar infatuated
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 544
Dot.: Najlepsze farby Blond-Offtopowo III

Cytat:
Napisane przez mysia m Pokaż wiadomość
Laski, znalazłam takie cos na youtube, bo sobie marze jak wycieniuje włoski przy buzi gdy juz długie będa i natknełam sie na takie śmieszn eurządzenie: http://www.youtube.com/watch?v=L8-oaTc417c Pomocne, ale obejrzyjcie do konca, bo jak grzywke sobie obcieła to juz jej nie wyszło, bo źle wycieniowała
urządzenie super haha ale ta panna ma manie dotykania i poprawiania swoich włosów:P a zobaczcie ten filmik http://www.youtube.com/watch?v=Pyo7D...ext=1&index=24
infatuated jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-15, 08:41   #119
TLU
Zadomowienie
 
Avatar TLU
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 1 261
Dot.: Najlepsze farby Blond-Offtopowo III

Czesc dziewczyny

Adzi - a moze sprobuj excellence 9 wrzucic na wlosy przy nastepnym farbowaniu? Jest na wodzie 6%, do tego dobrze chroni serum przed farbowaniem. Szarosc nie wyjdzie bo jest kolorem neutralnym, a jakby Ci bylo za cieplo to zawsze mozesz skorygowac srebrnym szamponem? Jasne, ze najlepiej nie farbowac przez jakis czas ale odrost rosnie a przy takich jasnych pewnie drazni. Jaki masz odcien skory?

Edit: Tym odcieniem nie uzyskasz takich wlosow jak na zdjeciu - beda jasniejsze, ale lepiej sie do przyciemnienia zabrac stopniowo, no i nastepnym razem jakbys chciala wrzucic 9.1 to wlosy bylyby juz troche zapigmentowane. Z bialych najczesciej farba szybko sie wyplukuje.

Edytowane przez TLU
Czas edycji: 2010-09-15 o 08:46
TLU jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-15, 08:51   #120
Adzi07
Zakorzenienie
 
Avatar Adzi07
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Opole/Kassel De.
Wiadomości: 4 232
Dot.: Najlepsze farby Blond-Offtopowo III

Cytat:
Napisane przez infatuated Pokaż wiadomość
Dziewczynki, zaangażowałam mame do zmierzenia moich włosków i na mokro w najdłuższym miejscu mają już 48,5cm !!!! ahh coraz bliżej mojego wymarzonego 60cm
miłego dnia wszystkim
Wow gratuluje
Ja to dopiero stercze przy 20 cm
No ale do przodu.

---------- Dopisano o 09:51 ---------- Poprzedni post napisano o 09:46 ----------

Cytat:
Napisane przez TLU Pokaż wiadomość
Czesc dziewczyny

Adzi - a moze sprobuj excellence 9 wrzucic na wlosy przy nastepnym farbowaniu? Jest na wodzie 6%, do tego dobrze chroni serum przed farbowaniem. Szarosc nie wyjdzie bo jest kolorem neutralnym, a jakby Ci bylo za cieplo to zawsze mozesz skorygowac srebrnym szamponem? Jasne, ze najlepiej nie farbowac przez jakis czas ale odrost rosnie a przy takich jasnych pewnie drazni. Jaki masz odcien skory?

Edit: Tym odcieniem nie uzyskasz takich wlosow jak na zdjeciu - beda jasniejsze, ale lepiej sie do przyciemnienia zabrac stopniowo, no i nastepnym razem jakbys chciala wrzucic 9.1 to wlosy bylyby juz troche zapigmentowane. Z bialych najczesciej farba szybko sie wyplukuje.
Moja droga dziękuje za rade.Tak tez myślę ze zrobię sobie którymś z loreala exelence bo jest łagodna.Chce je najpierw zapigmetowac a potem położę o ciut inny odcień aby nie doznać szoku.Wiadomo o co chodzi.
Ale i tak zrobię to dopiero za jakieś dwa/trzy tyg.Tym czasem jutro pójdę po jakąś szamponetke.A poziom 9 to mi kochana nic nie daje.Wczoraj położyłam syossa 9-5 i jestem biała.A to tez poziom 9.Tak mi go określiła bunny.Wiec bebe malusieńkimi kruczkami to przyciemniać bo nie chce za mocno.


Słuchajcie u mnie jest straszny wybór jeśli chodzi o szamponiarki.Czy macie jakieś propozycje dla mnie.Nie umiem nic dobrać.Jedna mi wpadła w rękę ale boje się ze będzie za ruda.Joanna piaskowy blond.Jak coś macie to wzucie proszę.
__________________
blonding+ zapuszczanie 31.08.10.

Basen 21.1.12 wt,cz,niedz. Cel-jeszcze 4kg mniej
Abs 9/30

Edytowane przez Adzi07
Czas edycji: 2010-09-15 o 08:53
Adzi07 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:48.