Mariza - Strona 41 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-09-18, 19:55   #1201
sabcia83
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 3
Dot.: Mariza

Witam. Mam pytanko bo tak sobie patrze na formularz rejestr. i czy jest konieczne podanie nr dow osob i pesel. Jest to bezpieczne. Pozdrawim
sabcia83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-19, 15:50   #1202
sabcia83
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 3
Cool Dot.: Mariza

Witam. Mam male pytanko. moze jestem cos nie tego ale wydaje mi sie podejrzane ze podaje sie nr dow i pesel. w avon-ie tego nie wymagaja. jest to bezpieczne??
sabcia83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-19, 21:29   #1203
Madziaxx1993
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 62
Dot.: Mariza

Cytat:
Napisane przez sabcia83 Pokaż wiadomość
Witam. Mam male pytanko. moze jestem cos nie tego ale wydaje mi sie podejrzane ze podaje sie nr dow i pesel. w avon-ie tego nie wymagaja. jest to bezpieczne??
Sabcia, słuchaj ja podałam i nic się nie dzieje jestem konsultantką i jestem zadowolona jeżeli masz jakieś pytania, to pisz do mnie, chętnie odpowiem i pomogę

---------- Dopisano o 21:21 ---------- Poprzedni post napisano o 21:18 ----------

ja pokazuję katalog znajomym i oni zawsze coś zamówią mimo, że też dostają propozycję z avonu i oriflame.. jak masz jakieś pytania, to pisz

---------- Dopisano o 21:22 ---------- Poprzedni post napisano o 21:21 ----------

Cytat:
Napisane przez reso Pokaż wiadomość
Witam, zastanawiam się nad przyłączeniem się do grona konsultantek Marizy ale mam jedną wątpliwość. Jak przekonać potencjalne klientki do zakupu kiedy dziś jesteśmy zasypywane promocjami z drogerii a kosmetyki także te "markowe" można kupić prawie na każdym kroku? Chyba ciężko zdobyć klienta. Ale może ktoś wyprowadzi mnie z błędu?
pozdrawiam

ja pokazuję katalog znajomym i oni zawsze coś zamówią mimo, że też dostają propozycję z avonu i oriflame.. jak masz jakieś pytania, to pisz

---------- Dopisano o 21:28 ---------- Poprzedni post napisano o 21:22 ----------

Cytat:
Napisane przez dorota432 Pokaż wiadomość
wlasnie sie zarejestrowałam i pisze ze do darmowej dostawy brakuje 140 zł. czyli wystarczy ze złoze zamowienie na 140 zl i bedzie darmowa wysyłka ? po jakim czasie moze mi dojsc ten bezplatny katalog ? i co ile wchodzą nowe katalogi ? z góry dzieki

Tak, 140 zł i masz darmową przesyłkę tylko pamiętaj, że te 140zł musi być z cen niekatalogowych bezpłatny katalog zapewne będzie dołączony do pierwszego zamówienia, a jeżeli nie to przyjdzie pocztą, tak jak mi przyszedł nowy katalog pojawia się co 3 miesiące, obecny katalog 10 jest ważny od września do listopada jeżeli masz jakieś pytania to pisz, pozdrawiam

---------- Dopisano o 21:29 ---------- Poprzedni post napisano o 21:28 ----------

Cytat:
Napisane przez dorota432 Pokaż wiadomość
wlasnie sie zarejestrowałam i pisze ze do darmowej dostawy brakuje 140 zł. czyli wystarczy ze złoze zamowienie na 140 zl i bedzie darmowa wysyłka ? po jakim czasie moze mi dojsc ten bezplatny katalog ? i co ile wchodzą nowe katalogi ? z góry dzieki

Tak, 140 zł i masz darmową przesyłkę tylko pamiętaj, że te 140zł musi być z cen niekatalogowych bezpłatny katalog zapewne będzie dołączony do pierwszego zamówienia, a jeżeli nie to przyjdzie pocztą, tak jak mi przyszedł nowy katalog pojawia się co 3 miesiące, obecny katalog 10 jest ważny od września do listopada jeżeli masz jakieś pytania to pisz, pozdrawiam
Madziaxx1993 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-20, 15:03   #1204
sabcia83
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 3
Dot.: Mariza

Dzieki za odp, ale mam jeszcze jedno pytanko. Zarejestrowalam sie i jeszcze nic nie dostalam zadnej odpowiedzi, zadnego linku potwierdzjacego rejestr ani nic. Po jakim czasie dostalyscie odp??
sabcia83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-20, 19:29   #1205
anjuta
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 5 462
Dot.: Mariza

ja dostałam odpowiedź na nastepny dzień
anjuta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-20, 21:53   #1206
kawa80
Rozeznanie
 
Avatar kawa80
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Kalisz
Wiadomości: 528
Dot.: Mariza

Cytat:
Napisane przez kaysha16 Pokaż wiadomość
Marizjanki czy któraś z Was ma tester błyszczyków Chic Lip Gloss ten za 29 zł i mogłaby wstawić zdjęcie?
są normalnej wielkości, tak jakbyś sobie kupiła wszystkie błyszczyki z katalogu na raz, różnią się tylko trochę opisami, dlatego możesz kupić ich tylko jeden zestaw gdyż mają służyć za tester a nie dalsze sprzedawanie. Podobnie jest z pryzmą, ta sama ilość w pudełku ale opakowanie troszkę inne bo przeźroczyste od góry.

Cytat:
Napisane przez sabcia83 Pokaż wiadomość
Witam. Mam male pytanko. moze jestem cos nie tego ale wydaje mi sie podejrzane ze podaje sie nr dow i pesel. w avon-ie tego nie wymagaja. jest to bezpieczne??
Po świecie chodzi zbyt wielu cwaniaków którzy patrzą kantować na każdym kroku, jeżeli masz zamiar być uczciwa względem firmy to nie masz się czego bać podając pesel i nr dowodu. Te dane nie są dalej rozpowszechniane.
__________________
Bloguję o robótkach wszelakich, dobrych książkach i innych takich na stronie kawa80.blogspot.com

Edytowane przez kawa80
Czas edycji: 2012-09-20 o 21:58
kawa80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-21, 13:02   #1207
reso
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 8
Dot.: Mariza

hej, jeśli w magazynie danego produktu jest 0 na stanie to mniej więcej kiedy może się to zmienić?
reso jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-09-21, 13:03   #1208
reso
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 8
Dot.: Mariza

hej, jeśli danego produktu jest 0 w magazynie, to mniej więcej kiedy może to się zmienić?
reso jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-21, 15:26   #1209
Madziaxx1993
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 62
Dot.: Mariza

Cytat:
Napisane przez reso Pokaż wiadomość
hej, jeśli danego produktu jest 0 w magazynie, to mniej więcej kiedy może to się zmienić?

nie jestem pewna, ale chyba do miesiąca chociaż wydaje mi się, że krócej

_________________________ _________________________ _
jeżeli ktoś chciałby się zapisać, bądź coś zamówić proszę pisać do mnie )

Edytowane przez Madziaxx1993
Czas edycji: 2012-09-21 o 15:27
Madziaxx1993 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-21, 15:34   #1210
goldika
Zakorzenienie
 
Avatar goldika
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 14 974
Dot.: Mariza

czy jak dzis moje zamowienie zostalo "zrealizowane" to kureira mam sie spodziwac w sobote (jutro) czy w poniedzialek?
goldika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-21, 15:48   #1211
anjuta
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 5 462
Dot.: Mariza

w sobotę raczej nie jeżdżą
dostaniesz sms z info kiedy paczka i potem dzwoni kurier o której godzinie będzie.
anjuta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-09-21, 17:01   #1212
BlueBlack
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 20
Dot.: Mariza

Cytat:
Napisane przez kaysha16 Pokaż wiadomość
ja czekałam na swój pierwszy bezpłatny katalog 5 tygodni chociaż status "zrealizowano" był dużo wcześniej, bo mieli wtedy braki. Musicie cierpliwie czekać, bo dopiero niedawno wyszedł obecny, więc taka sytuacja może mieć znowu miejsce. A najlepiej zadzwońcie i zapytajcie dlaczego jeszcze nie macie swoich katalogów, wtedy wszystkie wątpliwości zostaną rozwiane.

Co do szybkości realizacji zwykłych zamówień to przeważnie jest to kwestia 2 dni.
no tak, tylko ja nigdzie nie mogę znaleźć żadnego numeru do nich...


dziewczyny, może któraś ma jakieś próbki z marizy i ma ochotę wstawić ich zdjęcia? niestety ciężko jest je gdziekolwiek znaleźć
__________________
Jesteś zainteresowany/a najnowszym katalogiem Marizy? Napisz, a prześlę Ci go na e-mail
BlueBlack jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-21, 18:30   #1213
kawa80
Rozeznanie
 
Avatar kawa80
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Kalisz
Wiadomości: 528
Dot.: Mariza

Cytat:
Napisane przez reso Pokaż wiadomość
hej, jeśli danego produktu jest 0 w magazynie, to mniej więcej kiedy może to się zmienić?
Zależy od produktu, na próbki perfum czekałam 3 tygodnie, sprawdzając codziennie rano. Na cienie do oczu 3 dni

Cytat:
Napisane przez goldika Pokaż wiadomość
czy jak dzis moje zamowienie zostalo "zrealizowane" to kureira mam sie spodziwac w sobote (jutro) czy w poniedzialek?
DPD nie pracuje w weekendy

Cytat:
Napisane przez anjuta Pokaż wiadomość
w sobotę raczej nie jeżdżą
dostaniesz sms z info kiedy paczka i potem dzwoni kurier o której godzinie będzie.
ja dostaję tylko smsa że w danym dniu dostanę paczkę i jaką kwotę mam do zapłacenia. Tylko za pierwszym razem kurier dzwonił żeby się upewnić gdzie dokładnie mieszkam, potem już leci z trasy tak jak mu pasuje.

Cytat:
Napisane przez BlueBlack Pokaż wiadomość
no tak, tylko ja nigdzie nie mogę znaleźć żadnego numeru do nich...


dziewczyny, może któraś ma jakieś próbki z marizy i ma ochotę wstawić ich zdjęcia? niestety ciężko jest je gdziekolwiek znaleźć
Kontakt:
Wytwórnia Kosmetyków MARIZA
A.A. Orska Sp.j.

30-199 Rząska
ul. Kamienna 15
kontakt@mariza.com.pl

tel. (12) 636 15 11 od 7.00 do 15.00
kom. 519 342 422

mam w domu próbki kremów, fluidów i perfum, postaram się jutro je obcykać przy dziennym świetle
__________________
Bloguję o robótkach wszelakich, dobrych książkach i innych takich na stronie kawa80.blogspot.com
kawa80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-22, 09:44   #1214
BlueBlack
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 20
Dot.: Mariza

Cytat:
Napisane przez kawa80 Pokaż wiadomość
Kontakt:
Wytwórnia Kosmetyków MARIZA
A.A. Orska Sp.j.

30-199 Rząska
ul. Kamienna 15
kontakt@mariza.com.pl

tel. (12) 636 15 11 od 7.00 do 15.00
kom. 519 342 422

mam w domu próbki kremów, fluidów i perfum, postaram się jutro je obcykać przy dziennym świetle

dzięki za numer, postaram się w tygodniu zadzwonić. czekam na fotki, bo jestem niesamowicie ciekawa
__________________
Jesteś zainteresowany/a najnowszym katalogiem Marizy? Napisz, a prześlę Ci go na e-mail
BlueBlack jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-23, 18:41   #1215
reso
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 8
Dot.: Mariza

hej, pewnie to pytanie już kiedyś było ale jaka jest różnica między kurierem a paczką pocztową? Jeśli wybiorę pocztę a listonosz mnie nie zastanie to będę mogła odebrać paczkę na poczcie sama a z kurierem muszę się dogadywać tak długo aż mnie zastanie w mieszkaniu - to jedyna różnica?
reso jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-23, 20:21   #1216
anjuta
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 5 462
Dot.: Mariza

jedyna
ale możesz w uwagach przy zamówieniu naposać w jakich godzinach ma byc u Ciebie
u mnie przyjeżdża do firmy i ja zawsze podaję np. 9.00-14.00 lub dopisz, ze prosisz o kontakt o ktrej będzie
anjuta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-23, 21:17   #1217
reso
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 8
Dot.: Mariza

Rozumiem, dziękuję w sumie jeżeli ma być w ciągu 3 dni to można jakoś to zaplanować sobie choć z drugiej strony jestem już przyzwyczajona do odbierania na poczcie wtedy, kiedy mi pasuje
reso jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-24, 07:12   #1218
kiniaa0
Przyczajenie
 
Avatar kiniaa0
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 20
Dot.: Mariza

Główna różnica jest taka, że kurier dostarcza paczkę do 3 dni roboczych, a poczta do 2 tygodni
kiniaa0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-24, 07:34   #1219
zojka20
Raczkowanie
 
Avatar zojka20
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 86
Dot.: Mariza

Cześć dziewczyny Mam takie pytanie: W szczegółach mojego zamówienia mam do zapłacenia 141,75 zł, natomiast przysłano mi właśnie sms od firmy kurierskiej i tam jest, że do zapłaty 142,22zł. Oczywiście nie chodzi o robienie szumu z powodu 50gr. Zwyczajnie jestem ciekawa skąd ta różnica? Czy firma kurierska jakieś dodatkowe opłaty dolicza?
__________________
"Położna to najpiękniejszy zawód świata, to kobieta w bieli otwierająca oczy na świat i usta do krzyku"
S. Leszczyńska
zojka20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-09-24, 10:01   #1220
darja_93
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 135
Dot.: Mariza

Ja miałam cały czas tą samą opłatę, może ktoś się po prostu pomylił
__________________
Blog
darja_93 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-24, 13:49   #1221
Andzia19852
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 18
Dot.: Mariza

Cytat:
Napisane przez zojka20 Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny Mam takie pytanie: W szczegółach mojego zamówienia mam do zapłacenia 141,75 zł, natomiast przysłano mi właśnie sms od firmy kurierskiej i tam jest, że do zapłaty 142,22zł. Oczywiście nie chodzi o robienie szumu z powodu 50gr. Zwyczajnie jestem ciekawa skąd ta różnica? Czy firma kurierska jakieś dodatkowe opłaty dolicza?
Ja miałam taką sytuację, że miałam do zapłaty 148, 60 a kurier chciał 147,60. Okazało się że w paczce brakowało reklamówek za 1 zł. U mnie czegoś nie dali a u Ciebie może coś dorzucili?!
Andzia19852 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-24, 14:32   #1222
zojka20
Raczkowanie
 
Avatar zojka20
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 86
Dot.: Mariza

Już wiem
Nie miałam w paczce reklamówek co spowodowało, ze do zapłacenia było o 1zł mniej, natomiast na jeden z produktów nie naliczono mi 30%upustu, który wynosił ok 1,50 i dlatego miałam o 50gr więcej do zapłacenia.
Co prawda nie jest to duża kwota ale zawiodłam się trochę na firmie. W ostatniej paczce był puder bez poduszeczki do aplikacji. Na szczęście puder był dla mojej bratowej, która miała jakąś zapasową poduszeczkę w domu, więc nie robiłam z tego afery. Tym razem brak reklamówek i nie naliczony upust (mała kwota ale zawsze).
Moim zdaniem jeśli nie mają reklamówek to taka informacja powinna zostać mi przekazana a nie po prostu nie ma ich w paczce :/
__________________
"Położna to najpiękniejszy zawód świata, to kobieta w bieli otwierająca oczy na świat i usta do krzyku"
S. Leszczyńska
zojka20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-24, 16:57   #1223
Andzia19852
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 18
Dot.: Mariza

Też mnie zdenerwowali, że nie dali żadnej wiadomości odnośnie braku reklamówek. A swoją drogą to tych reklamówek już 2 miesiące nie mogę zamówić bo cały czas brakuje
Andzia19852 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-24, 17:12   #1224
Miluuu
Rozeznanie
 
Avatar Miluuu
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 990
Dot.: Mariza

ja ostatnio normalnie reklamowki zamowilam, teraz sa w brakach :/ a nie mam zapasow (nastepnym razem zrobie -.-")
__________________
Ćwiczę.
30 DS: 30/30
P90X: 22/90

Kosmetyczne zmagania

Miluuu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-24, 18:13   #1225
darja_93
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 135
Dot.: Mariza

Cytat:
Napisane przez Miluuu Pokaż wiadomość
ja ostatnio normalnie reklamowki zamowilam, teraz sa w brakach :/ a nie mam zapasow (nastepnym razem zrobie -.-")
Jak nie brak wzorników do lakierów to reklamówek ;p
Ciekawe w czym mamy dać klientkom zakupy? Do ręki to tak nie fajnie ;p
Któraś z was oferowała się, że może wstawić zdjęcia testerów, kiedy będzie mogła?
__________________
Blog
darja_93 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-24, 18:35   #1226
Miluuu
Rozeznanie
 
Avatar Miluuu
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 990
Dot.: Mariza

ja domowilam teraz jeden wzornik do paznokci bo doszly nowe lakiery we wakacje, w nowych wzornikach juz sa domalowane no i tester blyszczykow. Jak tylko mi wysla (zlozylam w czwartek, jeszcze nie zrealizowana ) to moge porobic zdjecia tego co mam i wrzucic
__________________
Ćwiczę.
30 DS: 30/30
P90X: 22/90

Kosmetyczne zmagania

Miluuu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-24, 18:39   #1227
kaysha16
Raczkowanie
 
Avatar kaysha16
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Gniezno
Wiadomości: 142
Dot.: Mariza

Marizjanki jak wylgąda tester Lip gloss Soft & Colour? Chodzi o te błyszczyki ze str. 68 w obecnym katalogu. Pytam, bo nie ma wyszczególnionych poszczególnych odcieni w zakładce z próbkami, a 2 zł wydaje mi się trochę mało gdyby w testerze miały być one wszystkie.
kaysha16 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-24, 18:48   #1228
darja_93
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 135
Dot.: Mariza

Cytat:
Napisane przez Miluuu Pokaż wiadomość
ja domowilam teraz jeden wzornik do paznokci bo doszly nowe lakiery we wakacje, w nowych wzornikach juz sa domalowane no i tester blyszczykow. Jak tylko mi wysla (zlozylam w czwartek, jeszcze nie zrealizowana ) to moge porobic zdjecia tego co mam i wrzucic
Teraz zamawiałam wzorniki razy 2 ;p bo potem znowu nie będzie...

Będę wdzięczna za zdjęcie
Edit:doczytałam sobie jak jest z tymi procentami ;p
__________________
Blog

Edytowane przez darja_93
Czas edycji: 2012-09-24 o 21:55
darja_93 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-25, 07:20   #1229
theMonique
Zakorzenienie
 
Avatar theMonique
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Nibyland
Wiadomości: 5 551
Dot.: Mariza

o! a ja nawet nie wiedzialam, ze sa jakies reklamowki
jestem kons od marca, ale robie to na pol gwizdka i tylko jedno zamowienie do tej pory robilam, na poczatku
teraz zbieram od klientek i nie moge sie doczekac, bo chce dla siebie oba pudry mineralne
__________________
Nic mi się nie chce, bo mam depresję a gdy mam depresję to nic mi się nie chce

ja UMIEM
ja ROZUMIEM

BLOG http://themonique-girlsjustwant.blogspot.com/
theMonique jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-25, 07:33   #1230
goldika
Zakorzenienie
 
Avatar goldika
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 14 974
Dot.: Mariza

jestem po jednorazowym uzyciu peelingu cukrowego i masla nawilzajacego. Peeling szalu nie zrobil ale maselko bardzo przyjemne
goldika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-09-17 08:28:21


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:58.