Mariza - Strona 53 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-11-14, 14:57   #1561
kawa80
Rozeznanie
 
Avatar kawa80
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Kalisz
Wiadomości: 528
Dot.: Mariza

Cytat:
Napisane przez szafiranka Pokaż wiadomość
hej dziewczyny czy możecie mi powiedzieć, jak dokładnie przebiegają szkolenia? Mam osoby chętne na nie, ale tylko w przypadku jeśli jest tam faktycznie pokazane, jak zrobić makijaż, a nie tylko teoria
jest wybierana jedna osoba "z tłumu" i na niej prezenwanytowany makijaż, od a do z
przemywanie twarzy, techniki nakładania kremu, dobieranie podkładu, pudru, nakładanie cieni, pomadki lub błyszczyk na usta. W trakcie pokazu teoria. Po pokazie można samemu podejść do pani kosmetyczki i otrzymać indywidualne porady co używać, co tuszować, w jaki sposób i bla bla bla

na mojej stronie mam zdjęcia z takiego szkolenia http://konsultantka-mariza.manifo.co...-podstrona-916
__________________
Bloguję o robótkach wszelakich, dobrych książkach i innych takich na stronie kawa80.blogspot.com

Edytowane przez kawa80
Czas edycji: 2012-11-14 o 15:00
kawa80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-14, 19:09   #1562
efka12
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 83
Dot.: Mariza

Dziewczyny, jak długo czekałyście na dostęp do swojej strony?
efka12 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-14, 20:06   #1563
kawa80
Rozeznanie
 
Avatar kawa80
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Kalisz
Wiadomości: 528
Dot.: Mariza

Cytat:
Napisane przez efka12 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, jak długo czekałyście na dostęp do swojej strony?
zaraz po tym jak zarejestrowała mnie sponsorka
__________________
Bloguję o robótkach wszelakich, dobrych książkach i innych takich na stronie kawa80.blogspot.com
kawa80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-15, 11:12   #1564
just25
Przyczajenie
 
Avatar just25
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Szczytno
Wiadomości: 9
Dot.: Mariza

Cześć mam pytanie do obeznanych w tym temacie ostatnio zaczęłam się zastanawiać nad zostanie konsultantką i myślę właśnie nad Marizą jak wygląda zamawianie produktów ? tzn. czy zamówienia trzeba składać co miesiąc ? co jeśli nie uzbiera się danej sumy i ile ta suma wynosi. Z góry dziękuję
just25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-15, 11:40   #1565
CheerRomance
Raczkowanie
 
Avatar CheerRomance
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 180
Dot.: Mariza

Mam pytanie
co muszę zrobić aby móc budować własną strukture i móc wypłacać pieniądze z wypracowanych bonifikat ?

---------- Dopisano o 12:40 ---------- Poprzedni post napisano o 12:35 ----------

Cytat:
Napisane przez just25 Pokaż wiadomość
Cześć mam pytanie do obeznanych w tym temacie ostatnio zaczęłam się zastanawiać nad zostanie konsultantką i myślę właśnie nad Marizą jak wygląda zamawianie produktów ? tzn. czy zamówienia trzeba składać co miesiąc ? co jeśli nie uzbiera się danej sumy i ile ta suma wynosi. Z góry dziękuję
- nie trzeba składać zamówień co miesiąc (ale jeśli przez 3 kolejne katalogi nie złożysz zadnego zamówienia zostajesz "wykreślona")
- suma do darmowej pezesyłki wynosi 200zł (w cenach katalogowych)
120-200zł = przesylka 8zł
ponizej 120zł = przesylka 16zł
CheerRomance jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-15, 12:20   #1566
just25
Przyczajenie
 
Avatar just25
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Szczytno
Wiadomości: 9
Dot.: Mariza

w jakim czasie należy przesłać zebrane pieniądze za zamówienie ? nie mogłam znaleść tej informacji w regulaminie Marizy : (
just25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-15, 12:32   #1567
efka12
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 83
Dot.: Mariza

[QUOTE=CheerRomance;376313 36]Mam pytanie
co muszę zrobić aby móc budować własną strukture i móc wypłacać pieniądze z wypracowanych bonifikat ?[COLOR="Silver"]

Aby budować własną strukturę musisz zapraszać inne osoby do współpracy. Jeżeli ktoś zdecyduje się na bycie konsultantem, to taka osoba musi zarejestrować się "pod Ciebie" czyli przez Twoją własną stronę inetrnetową, do której dostęp prosisz swojego sponsora. Wypracowanych bonifikat w zasadzie się nie "wypłaca" chyba, że masz swoja własną działalność gospodarczą, wtedy wystawiasz Marzie fakturę. W innym wypadku bonifikaty są poprostu Tobie "odliczane" od kwoty kolejnych zamówień- tyle ile masz bonifikaty, tyle mniej zapłacisz za kosmetyki, do 90 % wartości zamówienia.Warunkiem otrzymania prawa do rabatu jest zamówienie własne na kwotę min. 100 zł w cenach katalogowych. Aby mieć jeszcze większe zyski, musisz wypromować lidera i odłączać kolejne generacje ale to narazie jak dla mnie jeszcze czarna magia. Pozdrawiam

---------- Dopisano o 13:32 ---------- Poprzedni post napisano o 13:29 ----------

Cytat:
Napisane przez just25 Pokaż wiadomość
w jakim czasie należy przesłać zebrane pieniądze za zamówienie ? nie mogłam znaleść tej informacji w regulaminie Marizy : (
W Marizie niestety jest tak, że za towar płacisz odrazu kurierowi przy odbiorze paczki. Więc albo musisz wyłożyć z własnej kieszeni i zbierać pieniądze później albo odrazu prosisz klientów o zapłatę ale to nie najlepiej wygląda
efka12 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-11-15, 12:54   #1568
ewula91
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 991
Dot.: Mariza

Dziewczyny a pamiętacie linki przez które nowe osoby mogą się zapisywać bezpośrednio pod nas?
Wiem, że wystarczyło gdzieś na końcu tego linku wpisać swoje ID i jak ktoś wchodził na taką stronę to już miał wypełnione imię i nazwisko sponsora. Teraz nie mogę do tego dojść...

A już znalazłam
http://www.strefamariza.pl/?m=partne...ter&Sponsor=ID
w miejsce ID wpiszcie swój nr
__________________
Instagram
Blog

Edytowane przez ewula91
Czas edycji: 2012-11-15 o 13:03
ewula91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-15, 13:04   #1569
CheerRomance
Raczkowanie
 
Avatar CheerRomance
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 180
Dot.: Mariza

A jeśli nie mam sponsora to co mam zrobić aby uzyskać dostep do wlasnej strony internetowej ??
CheerRomance jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-15, 13:09   #1570
efka12
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 83
Dot.: Mariza

Cytat:
Napisane przez CheerRomance Pokaż wiadomość
A jeśli nie mam sponsora to co mam zrobić aby uzyskać dostep do wlasnej strony internetowej ??
Wtedy wydaje mi się, że sama się zgłaszasz i prosisz o dostęp, spróbuj wysłać zapytanie na maila kontakt@klubmariza.pl, podajesz swoje imię i nazwisko, numer konsultanata. Tam powinni tobie pomóc. Pamietaj, że dostęp do strony mają Ci co złozyli już pierwsze zamówienie.
efka12 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-15, 20:36   #1571
szafiranka
Raczkowanie
 
Avatar szafiranka
 
Zarejestrowany: 2012-11
Lokalizacja: Września / Środa Wlkp.
Wiadomości: 48
Dot.: Mariza

Cytat:
Napisane przez kawa80 Pokaż wiadomość
jest wybierana jedna osoba "z tłumu" i na niej prezenwanytowany makijaż, od a do z
przemywanie twarzy, techniki nakładania kremu, dobieranie podkładu, pudru, nakładanie cieni, pomadki lub błyszczyk na usta. W trakcie pokazu teoria. Po pokazie można samemu podejść do pani kosmetyczki i otrzymać indywidualne porady co używać, co tuszować, w jaki sposób i bla bla bla

na mojej stronie mam zdjęcia z takiego szkolenia http://konsultantka-mariza.manifo.co...-podstrona-916
Dzięki Właśnie o to chodziło a trudno jest zorganizować na szkolenie
taką grupę?
__________________
Sponsor/Konsultant Marizy 012481
szafiranka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-11-15, 21:13   #1572
Iza_B
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 43
GG do Iza_B
Dot.: Mariza

Cytat:
Napisane przez efka12 Pokaż wiadomość
Wtedy wydaje mi się, że sama się zgłaszasz i prosisz o dostęp, spróbuj wysłać zapytanie na maila kontakt@klubmariza.pl, podajesz swoje imię i nazwisko, numer konsultanata. Tam powinni tobie pomóc. Pamietaj, że dostęp do strony mają Ci co złozyli już pierwsze zamówienie.

klubmariza.pl daje dostęp do strony www tylko osobom znajdującym się w tej grupie sponsorskiej.
Niestety będąc wpisanym pod firmę nie ma możliwości uzyskania dostępu do własnej strony poprzez klubmariza.pl
Iza_B jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-15, 22:51   #1573
theMonique
Zakorzenienie
 
Avatar theMonique
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Nibyland
Wiadomości: 5 552
Dot.: Mariza

u mnie dzisiaj bylo szkolenie - bardzo fajna sprawa, czuje sie po nim taka "naladowana" i mam ochote znowu brac sie do roboty polecam jesli ktos sie waha czy isc
__________________
Nic mi się nie chce, bo mam depresję a gdy mam depresję to nic mi się nie chce

ja UMIEM
ja ROZUMIEM

BLOG http://themonique-girlsjustwant.blogspot.com/
theMonique jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-16, 07:39   #1574
kawa80
Rozeznanie
 
Avatar kawa80
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Kalisz
Wiadomości: 528
Dot.: Mariza

Cytat:
Napisane przez szafiranka Pokaż wiadomość
Dzięki Właśnie o to chodziło a trudno jest zorganizować na szkolenie
taką grupę?
Chętnych telefonicznie jest sporo, tylko konsekwentnych dużo mniej
Telefonicznie zapisuje ci się 60-80 osób, zależy od tego jak masz imprezę rozreklamowaną
a w dzień szkolenia wielu ma jakąś wymówkę i przychodzi raptem połowa.
Żeby szkolenie mogło się odbyć musi być minimum 20 osób
__________________
Bloguję o robótkach wszelakich, dobrych książkach i innych takich na stronie kawa80.blogspot.com
kawa80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-16, 11:41   #1575
kaysha16
Raczkowanie
 
Avatar kaysha16
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Gniezno
Wiadomości: 142
Dot.: Mariza

Dziewczyny orientuje się któraś z Was może jakie działanie ma ten utwardzacz do paznokci 3 w 1? I czy nakłada się go bezpośrednio na płytkę czy można na lakier żeby go utrwalić?
kaysha16 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-16, 11:48   #1576
szafiranka
Raczkowanie
 
Avatar szafiranka
 
Zarejestrowany: 2012-11
Lokalizacja: Września / Środa Wlkp.
Wiadomości: 48
Dot.: Mariza

Cytat:
Napisane przez kawa80 Pokaż wiadomość
Chętnych telefonicznie jest sporo, tylko konsekwentnych dużo mniej
Telefonicznie zapisuje ci się 60-80 osób, zależy od tego jak masz imprezę rozreklamowaną
a w dzień szkolenia wielu ma jakąś wymówkę i przychodzi raptem połowa.
Żeby szkolenie mogło się odbyć musi być minimum 20 osób
Dzięki
organizuję takie szkolenie
jaka reklama trafia do szerokiej publiczności?

---------- Dopisano o 12:48 ---------- Poprzedni post napisano o 12:45 ----------

I jeszcze jedno. Dzwoniłam dzisiaj do Biura głównego Marizy i są opóźnienia w przesyłkach. Ja sama zamawiałam w środę rano i jeszcze mam jako :nowe"
Dzisiaj realizują zamówienia z wtorku, a ze środy -w poniedziałek

Tak więc pamiętajcie o zamówieniach na święta - trzeba je złożyć WCZEŚNIEJ
__________________
Sponsor/Konsultant Marizy 012481
szafiranka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-16, 12:54   #1577
efka12
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 83
Dot.: Mariza

[QUOTE=kaysha16;37650704]Dziewczyny orientuje się któraś z Was może jakie działanie ma ten utwardzacz do paznokci 3 w 1? I czy nakłada się go bezpośrednio na płytkę czy można na lakier żeby go utrwalić?[/QUOTE
Właśnie dzisiaj przyjdzie do mnie paczka, zamówiłam sobie ten utwardzacz i będę go testować. Myślę że kładzie się go na lakier.
efka12 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-16, 13:42   #1578
kaysha16
Raczkowanie
 
Avatar kaysha16
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Gniezno
Wiadomości: 142
Dot.: Mariza

Cytat:
Napisane przez efka12 Pokaż wiadomość
Właśnie dzisiaj przyjdzie do mnie paczka, zamówiłam sobie ten utwardzacz i będę go testować. Myślę że kładzie się go na lakier.
To będę wdzięczna za opinię i jakieś info, bo dzwoniłam rano do firmy, ale pani która odebrała telefon nie umiała mi nic powiedzieć na ten temat, a jestem ciekawa do czego on tak właściwie służy

Edytowane przez kaysha16
Czas edycji: 2012-11-16 o 13:43
kaysha16 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-16, 14:38   #1579
mcmalvinka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 5
Dot.: Mariza

Witam serdecznie

Chciałabym się przywitać w wątku!

Od kilku dni jestem konsultantką Marizy, czekam na darmowy katalog, wcześniej nie znałam tej marki i jej produktów.
Poznałam ją dzięki mojemu sponsorowi (śmiesznie to brzmi , mogli pomyśleć nad inną nazwą ), z którym pracuję w jednym miejscu i na szczęście mogę liczyć na jego pomoc.

Macie tutaj dziewczyny bardzo dużą wiedzę, mam nadzieję przyjmiecie nową w temacie

Pozdrawiam
mcmalvinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-11-16, 16:49   #1580
efka12
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 83
Dot.: Mariza

Cytat:
Napisane przez mcmalvinka Pokaż wiadomość
Witam serdecznie

Chciałabym się przywitać w wątku!

Od kilku dni jestem konsultantką Marizy, czekam na darmowy katalog, wcześniej nie znałam tej marki i jej produktów.
Poznałam ją dzięki mojemu sponsorowi (śmiesznie to brzmi , mogli pomyśleć nad inną nazwą ), z którym pracuję w jednym miejscu i na szczęście mogę liczyć na jego pomoc.

Macie tutaj dziewczyny bardzo dużą wiedzę, mam nadzieję przyjmiecie nową w temacie

Pozdrawiam
Witam serdecznie! Ja jestem konsultantką od października, mam za sobą dwa zamówienia, życzę powodzenia w sprzedaży i dużo wpisów na forum

---------- Dopisano o 17:49 ---------- Poprzedni post napisano o 17:44 ----------

Cytat:
Napisane przez kaysha16 Pokaż wiadomość
To będę wdzięczna za opinię i jakieś info, bo dzwoniłam rano do firmy, ale pani która odebrała telefon nie umiała mi nic powiedzieć na ten temat, a jestem ciekawa do czego on tak właściwie służy
Hej, dzisiaj pomaluję sobie nim paznokcie i dodatkowo lakierem- będę zamieszczać zdjęcia. Mimo tego, mogę odrazu napisać po przeczytaniu opisu utwardzacza na odwrocie, że jest to preparat przeciwko łamaniu się paznokci - kładzie się go "pod" lakier. Myślałam z początku, że stosuje się go na końcu aby lakier nie dospryskiwał ale jest na odwrót, on ma utwardzić płytkę paznokciową.
efka12 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-16, 17:49   #1581
kawa80
Rozeznanie
 
Avatar kawa80
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Kalisz
Wiadomości: 528
Dot.: Mariza

Cytat:
Napisane przez szafiranka Pokaż wiadomość
Dzięki
organizuję takie szkolenie
jaka reklama trafia do szerokiej publiczności?
facebook, nk, tablica pl, lokalne gazety, poczta pantoflowa
__________________
Bloguję o robótkach wszelakich, dobrych książkach i innych takich na stronie kawa80.blogspot.com
kawa80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-16, 17:50   #1582
kaysha16
Raczkowanie
 
Avatar kaysha16
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Gniezno
Wiadomości: 142
Dot.: Mariza

Cytat:
Napisane przez efka12 Pokaż wiadomość
Hej, dzisiaj pomaluję sobie nim paznokcie i dodatkowo lakierem- będę zamieszczać zdjęcia. Mimo tego, mogę odrazu napisać po przeczytaniu opisu utwardzacza na odwrocie, że jest to preparat przeciwko łamaniu się paznokci - kładzie się go "pod" lakier. Myślałam z początku, że stosuje się go na końcu aby lakier nie dospryskiwał ale jest na odwrót, on ma utwardzić płytkę paznokciową.
A mogłabyś mi przesłać ten opis na priv?
kaysha16 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-16, 19:01   #1583
efka12
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 83
Dot.: Mariza

Cytat:
Napisane przez kaysha16 Pokaż wiadomość
A mogłabyś mi przesłać ten opis na priv?
"Preparat wzmacnia i utwardza paznokcie, zapobiega ich łamaniu i rozdwajaniu. Może byc stosowany jako podkład pod emalię lub warstwa nawierzchniowa, zwiększająca połysk, twardość i trwałość lakieru".
Wypisywałam głupoty pisząc że jest tylko "pod" lakier, sorry, nie czytałam dokładnie tylko przelotem Czyli reasumując, ma wielorakie zastosowanie
efka12 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-16, 21:12   #1584
kaysha16
Raczkowanie
 
Avatar kaysha16
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Gniezno
Wiadomości: 142
Dot.: Mariza

efka12 dziękuję ci bardzo
kaysha16 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-16, 22:31   #1585
szafiranka
Raczkowanie
 
Avatar szafiranka
 
Zarejestrowany: 2012-11
Lokalizacja: Września / Środa Wlkp.
Wiadomości: 48
Dot.: Mariza

Cytat:
Napisane przez kawa80 Pokaż wiadomość
facebook, nk, tablica pl, lokalne gazety, poczta pantoflowa
Dziękuję bardzo za pomoc
na face już mam od wczoraj, resztę też zrobiłam, tylko lokalna gazeta by została,ale zamiast tego,rozniosę ulotki zobaczymy czy coś to da...
__________________
Sponsor/Konsultant Marizy 012481
szafiranka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-17, 09:59   #1586
szafiranka
Raczkowanie
 
Avatar szafiranka
 
Zarejestrowany: 2012-11
Lokalizacja: Września / Środa Wlkp.
Wiadomości: 48
Dot.: Mariza

Pilne!
Jak robicie z płatnością za szkolenie? Kiedy i w jaki sposób chętni Wam płacili? Proszę o radę, bo pewnie są wśród Was takie osoby, które już robiły szkolenia
__________________
Sponsor/Konsultant Marizy 012481
szafiranka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-17, 16:16   #1587
kawa80
Rozeznanie
 
Avatar kawa80
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Kalisz
Wiadomości: 528
Dot.: Mariza

Cytat:
Napisane przez szafiranka Pokaż wiadomość
Pilne!
Jak robicie z płatnością za szkolenie? Kiedy i w jaki sposób chętni Wam płacili? Proszę o radę, bo pewnie są wśród Was takie osoby, które już robiły szkolenia
Przedpłata na konto od osób nie znanych,
Wpłata na wejściu od konsultantek z grupy
Jeżeli konsultantka z twojej grupy przyprowadzi ze sobą dodatkowe 2 osoby to wtedy nie płaci za siebie.
Opłata pokrywa wynajem sali i minimalistyczny katering.
Uzgodniłaś już termin szkolenia z firmą? Bo od tego powinno się zacząć, czasem kalendarz potrafi być napięty i ciężko się wcisnąć.
__________________
Bloguję o robótkach wszelakich, dobrych książkach i innych takich na stronie kawa80.blogspot.com
kawa80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-17, 16:29   #1588
szafiranka
Raczkowanie
 
Avatar szafiranka
 
Zarejestrowany: 2012-11
Lokalizacja: Września / Środa Wlkp.
Wiadomości: 48
Dot.: Mariza

Cytat:
Napisane przez kawa80 Pokaż wiadomość
Przedpłata na konto od osób nie znanych,
Wpłata na wejściu od konsultantek z grupy
Jeżeli konsultantka z twojej grupy przyprowadzi ze sobą dodatkowe 2 osoby to wtedy nie płaci za siebie.
Opłata pokrywa wynajem sali i minimalistyczny katering.
Uzgodniłaś już termin szkolenia z firmą? Bo od tego powinno się zacząć, czasem kalendarz potrafi być napięty i ciężko się wcisnąć.
A to znaczy,że mogą mi nie zapłacić?Bo ja już zaczęłam mówić,że będę zbierać wpłatę na wejściu,bo zaczęli dzwonić,ale na szczęście tylko 1 osoba jest mi obca,a reszta znajomych
Datę już mam i miejsce zaklepane A jaki to jest minimalistyczny catering, bo ja myślałam o kawie,herbacie,sokach,cia stkach,paluszkach...
Dzięki za odpowiedź
__________________
Sponsor/Konsultant Marizy 012481
szafiranka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-17, 16:53   #1589
Asiulka107
Rozeznanie
 
Avatar Asiulka107
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: Dolina Mieścina
Wiadomości: 521
Dot.: Mariza

Dziewczyny wiecie może czy ten cień sypki ze strony 41 a dokładnie ten 'iskrzący granat' będzie taki ciemny jak ma modelka na zdjęciu?

Nikt nic nie wie?
__________________
Konsultantka

Edytowane przez Asiulka107
Czas edycji: 2012-11-17 o 19:55
Asiulka107 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-17, 18:52   #1590
kawa80
Rozeznanie
 
Avatar kawa80
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Kalisz
Wiadomości: 528
Dot.: Mariza

Cytat:
Napisane przez szafiranka Pokaż wiadomość
A to znaczy,że mogą mi nie zapłacić?Bo ja już zaczęłam mówić,że będę zbierać wpłatę na wejściu,bo zaczęli dzwonić,ale na szczęście tylko 1 osoba jest mi obca,a reszta znajomych
Datę już mam i miejsce zaklepane A jaki to jest minimalistyczny catering, bo ja myślałam o kawie,herbacie,sokach,cia stkach,paluszkach...
Dzięki za odpowiedź
Zapłacić zapłacą, jeśli przyjdą. Tak jak wspominałam często zapisuje się więcej niż faktycznie potem przychodzi, jak weźmiesz do przodu wpłatę to masz pewność że na pewno przyjdzie.
O takim cateringu właśnie mowa.
__________________
Bloguję o robótkach wszelakich, dobrych książkach i innych takich na stronie kawa80.blogspot.com
kawa80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-09-17 08:28:21


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:50.