Dobry Fryzjer w Poznaniu - Strona 97 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Dobry fryzjer

Notka

Dobry fryzjer Szukasz dobrego fryzjera w swoim mieście? Na tym forum znajdziesz adresy i nazwiska sprawdzonych fryzjerów. Wejdź i znajdź dobrego fryzjera, poleć własnego.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-05-08, 11:43   #2881
e.b
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2003-07
Wiadomości: 9
Dot.: dobry fryzjer stylista w Poznaniu?

Też mi się marzy piękny brązik, ale zimny. Jaki masz odcień??? Może jakieś zdjęcie???
e.b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-08, 11:50   #2882
LatajacaLola
Raczkowanie
 
Avatar LatajacaLola
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 50
Dot.: dobry fryzjer stylista w Poznaniu?

Cytat:
Napisane przez atomufka Pokaż wiadomość
Rozumiem ze chodzi o ciecie meskie?Moj Tz placil 55 zł.Ciecie damskie: srednie włosy 90 zł.
W GAWW bylam raz i nie bylam zadowolona,ale to na pewno zalezy od fryzjera.No i ja jestem raczej trudną klientką
Nie wiedzialam ze le grand ma strone ,mozesz podac?
www.salonlegrand.pl

---------- Dopisano o 12:50 ---------- Poprzedni post napisano o 12:43 ----------

Cytat:
Napisane przez e.b Pokaż wiadomość
Też mi się marzy piękny brązik, ale zimny. Jaki masz odcień??? Może jakieś zdjęcie???
hm...
wiesz co, nie jestem w stanie opisać tego koloru. Wieczorem Osobisty zrobi zdjęcie to wkleję patrzę, patrzę i normalnie nie mogę się napatrzeć
LatajacaLola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-08, 12:09   #2883
Bejjka
Zakorzenienie
 
Avatar Bejjka
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 4 444
Dot.: dobry fryzjer stylista w Poznaniu?

Cytat:
Napisane przez LatajacaLola Pokaż wiadomość
patrzę, patrzę i normalnie nie mogę się napatrzeć
ooooooooooo, to tylko pozazdrościć, bo ja marzę dokładnie o takim kolorze czekolady. A ani Waldek ani Adam, niestety, nie stworzyli wymarzonego przeze mnie odcienia
A ile kosztuje ścięcie farbowanie włosów u Tomka? No i gdzie on przyjmuje, bo nie wiem choć widzę, że pojawia się ciągle w tym wątku
Bejjka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-08, 13:00   #2884
klocuszek27
Raczkowanie
 
Avatar klocuszek27
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 371
Dot.: dobry fryzjer stylista w Poznaniu?

Dziewczyny, tak odnośnie tych farb do włosów... Moja mama ma ciemny brąz, mega ciemny... I chce mieć jaśniejszy odcień tego brązu, nie pamiętam czy nie kasztanowy czasem... I za każdym razem jak idzie do fryzjerki, to jej to mówi, ale jakoś kobieta nie zdziałała nic jaśniejszego, więc się zastanawiam czy to kwestia farby, czy po prostu jak chce się przejść na jaśniejszy kolor to powinno się całe włosy rozjaśnić i od nowa zafarbować? Bo może powinnam mamie powiedzieć, że ma zmienić fryzjera. Choć ponoć chodzi do jakiegoś dobrego, ale to nie w Poznaniu jest akurat...
klocuszek27 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-08, 14:39   #2885
LatajacaLola
Raczkowanie
 
Avatar LatajacaLola
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 50
Dot.: dobry fryzjer stylista w Poznaniu?

Cytat:
Napisane przez Bejjka Pokaż wiadomość
ooooooooooo, to tylko pozazdrościć, bo ja marzę dokładnie o takim kolorze czekolady. A ani Waldek ani Adam, niestety, nie stworzyli wymarzonego przeze mnie odcienia
A ile kosztuje ścięcie farbowanie włosów u Tomka? No i gdzie on przyjmuje, bo nie wiem choć widzę, że pojawia się ciągle w tym wątku
Tomek ma pracownię na Górnej Wildzie 66, www.tomaszbetlej.pl, tam masz cennik, ale najlepiej jak do niego zadzwonisz..bo cena zależy od długości Twoich włosów i od ilości kolorów, które trzeba wymieszać by uzyskać kolor który chcesz. Ja mam włosy krótkie i użył 3 różnych kolorów.

---------- Dopisano o 15:39 ---------- Poprzedni post napisano o 15:29 ----------

Cytat:
Napisane przez klocuszek27 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, tak odnośnie tych farb do włosów... Moja mama ma ciemny brąz, mega ciemny... I chce mieć jaśniejszy odcień tego brązu, nie pamiętam czy nie kasztanowy czasem... I za każdym razem jak idzie do fryzjerki, to jej to mówi, ale jakoś kobieta nie zdziałała nic jaśniejszego, więc się zastanawiam czy to kwestia farby, czy po prostu jak chce się przejść na jaśniejszy kolor to powinno się całe włosy rozjaśnić i od nowa zafarbować? Bo może powinnam mamie powiedzieć, że ma zmienić fryzjera. Choć ponoć chodzi do jakiegoś dobrego, ale to nie w Poznaniu jest akurat...
wiesz, ja do niedawna w ogóle farbowałam włosy w domu szwarzkopem, bo jak miałam iść do fryzjera i płacić kupę forsy za ten sam efekt, który sama sobie robiłam byłam ciężko chora A teraz przynajmniej wiem za co płacę i wychodzę zadowolona. Poza tym i tak już wyrobiłam sobie zaufanie do Tomka i jak proponuje coś nowego to wiem, że będę fajnie wyglądać
LatajacaLola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-08, 14:44   #2886
aussie31
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: z domu :P
Wiadomości: 221
Dot.: dobry fryzjer stylista w Poznaniu?

Cytat:
Napisane przez klocuszek27 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, tak odnośnie tych farb do włosów... Moja mama ma ciemny brąz, mega ciemny... I chce mieć jaśniejszy odcień tego brązu, nie pamiętam czy nie kasztanowy czasem... I za każdym razem jak idzie do fryzjerki, to jej to mówi, ale jakoś kobieta nie zdziałała nic jaśniejszego, więc się zastanawiam czy to kwestia farby, czy po prostu jak chce się przejść na jaśniejszy kolor to powinno się całe włosy rozjaśnić i od nowa zafarbować? Bo może powinnam mamie powiedzieć, że ma zmienić fryzjera. Choć ponoć chodzi do jakiegoś dobrego, ale to nie w Poznaniu jest akurat...
Moim zdaniem bez rozjasnienia przed nalozeniem wybranego koloru nie da rady...jak wszyscy fryzjerzy powtarzali mi do znudzenia "farba nie rozjasni innej farby"


LatajacaLola: czekam niecierpliwie na zdjęcia Tomkowego dzieła
__________________
_________________________ _________________________

"You're every line, you're every word, you're everything" _________________________ ________________

Edytowane przez aussie31
Czas edycji: 2009-05-08 o 14:49
aussie31 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-08, 15:29   #2887
Bejjka
Zakorzenienie
 
Avatar Bejjka
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 4 444
Dot.: dobry fryzjer stylista w Poznaniu?

LatajacaLola dzięki za info

chyba się do niego wybiorę, bo moim włosom przydałoby się już odświeżenie koloru i podcięcie końcówek
Bejjka jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-05-08, 16:13   #2888
zuzannaaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 59
Dot.: dobry fryzjer stylista w Poznaniu?

Cytat:
Napisane przez LatajacaLola Pokaż wiadomość

Wróciłam właśnie od Tomka Betleja.. i mam na głowie kolor gorzkiej czekolady, z czymś tam jeszcze. Plany co do wściekłego różu wybiła mi z głowy dziewczyna u której byłam na analizie kolorystycznej. Trochę się bałam tej gorzkiej czekolady, że wyjdzie czarna...no i musze przyznac, ze jestem pod wrażeniem koloru. Kurcze, sama nie wiem jaki do końca jest, ale jest doskonały . Widziałam jak Tomek miesza 3 rózne kolory żeby to osiągnąć. Cacuszko
a ta dziewczyna od analizy kolorystycznej to też fryzjerka i pracuje tam jako stylistka czy jak? długo się czeka, żeby trafić w ręce Tomka? mogłabyś napisać też coś o jego nowym współpracowniku?

jakiś czas temu byłam u Adama w Spocie. Rewelacja! jeszcze nigdy nie byłam tak zadowolona ze ścięcia.

a co do powstałego tu 'konfliktu" - naprawdę TRUDNO jest znaleźć dobrego fryzjera, który nie potraktuje nas jako koljenje głowy do ścięcia czy farbowania tylko po prostu jak człowieka, który oczekuje określonego a przede wszystkim pozytywnego efektu.

przechodziłam obok salonu w kupcu poznańskim. nie dziwię się pustkom jakimi świecił. zmęczone i plotkujące pracownice. a ten drugi co był obok zlikwidowano. to chyba swiadczy samo za siebie..
zuzannaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-08, 16:16   #2889
klocuszek27
Raczkowanie
 
Avatar klocuszek27
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 371
Dot.: dobry fryzjer stylista w Poznaniu?

No tak, będę się powtarzać, aleeee (i tutaj ruda7816 by dostała zawału) zapisałam się do Tomka Betleja na poniedziałek
Jestem bardzo ciekawa jak pracuje bo jeszcze nie obcinałam włosów za 90zł
P.S. Bardzo fajny ten pan Tomek
klocuszek27 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-08, 17:05   #2890
LatajacaLola
Raczkowanie
 
Avatar LatajacaLola
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 50
Dot.: dobry fryzjer stylista w Poznaniu?

Cytat:
Napisane przez zuzannaaa Pokaż wiadomość
a ta dziewczyna od analizy kolorystycznej to też fryzjerka i pracuje tam jako stylistka czy jak? długo się czeka, żeby trafić w ręce Tomka? mogłabyś napisać też coś o jego nowym współpracowniku?

jakiś czas temu byłam u Adama w Spocie. Rewelacja! jeszcze nigdy nie byłam tak zadowolona ze ścięcia.

a co do powstałego tu 'konfliktu" - naprawdę TRUDNO jest znaleźć dobrego fryzjera, który nie potraktuje nas jako koljenje głowy do ścięcia czy farbowania tylko po prostu jak człowieka, który oczekuje określonego a przede wszystkim pozytywnego efektu.

przechodziłam obok salonu w kupcu poznańskim. nie dziwię się pustkom jakimi świecił. zmęczone i plotkujące pracownice. a ten drugi co był obok zlikwidowano. to chyba swiadczy samo za siebie..
Dziewczyna, u której byłam na analizie, to zupełnie odrębny temat i nie związany z Tomkiem. Poleciła mi ja moja koleżanka. Swoją droga super sprawa. Cała analiza trwa ok 2 godzin, przykłada ramy kolorystyczne, chusty etc. Na zakończenie dostaje się wydrukowaną całą analizę ze wskazaniami, co by pamietać i wracać to ona właśnie przekonała mnie do natychmiastowej zmiany koloru. I faktycznie efekt wizualny twarzy w nowym kolorze włosów jest zaskakujący. Wcześniej miałam czerwone włosy i widac było wszystkie zaczerwienienia na twarzy (makijaż mam sporadycznie), w tej chwili zaczerwienienia nie rzucaja sie tak w oczy. Jej..temat analizy jest dośc obszerny a nie chce tu robić offtopa, i zanudzać niezainteresowanych. Jak chcesz to moge Ci napisac na priva o co chodzi i kto to robi , o analizie jest tutaj : http://www.wizaz.pl/images/agatam/an...kolorystyczna/
Wracając do Tomka.. to jego nowym współpracownikiem jak już pisałam jest Piotrek Sierpiński, który wcześniej pracował w Le Graandzie, fajny młody fryzjer.. a czas oczekiwania...to zalezy jaki dzień i jaka godzina, najlepiej dzwonić. Ja umawiam się zawsze na koniec wizyty i mam święty spokój.

---------- Dopisano o 18:05 ---------- Poprzedni post napisano o 17:59 ----------

Cytat:
Napisane przez klocuszek27 Pokaż wiadomość
No tak, będę się powtarzać, aleeee (i tutaj ruda7816 by dostała zawału) zapisałam się do Tomka Betleja na poniedziałek
Jestem bardzo ciekawa jak pracuje bo jeszcze nie obcinałam włosów za 90zł
P.S. Bardzo fajny ten pan Tomek
jednak zdecydowałaś się przed ślubem poszaleć??
LatajacaLola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-08, 18:08   #2891
klocuszek27
Raczkowanie
 
Avatar klocuszek27
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 371
Dot.: dobry fryzjer stylista w Poznaniu?

Cytat:
Napisane przez LatajacaLola Pokaż wiadomość
jednak zdecydowałaś się przed ślubem poszaleć??
Ale tylko na podcięcie i ewentualnie pocieniować, czyli tak jak zwykle, ale głównie chodzi mi o podcięcie rozdwojonych końcówek, by włoski odżyły, bez sensu jest je tak hodować do wesela...

A ile zapłaciłaś za analizę kolorystyczną?

Mi ostatnio krawcowa powiedziała, że mam typ urody zima i powiedziała mi, jakie mi pasują kolory, tj. gorzka czekolada, jakieś odcienie szarości, czarny, śnieżna biel, cytrynowy żółty, jakiś niebieski odcień i fiolet, hmmm... nie pamiętam zbyt dobrze Czyli miałam taką mini mini analizę kolorystyczną Muszę ją poprosić, by mi to gdzieś zapisać
klocuszek27 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-05-08, 20:53   #2892
gaga
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-06
Lokalizacja: Gliwice/Bergkamen DE
Wiadomości: 6 286
GG do gaga
Dot.: dobry fryzjer stylista w Poznaniu?

LatajacaLola uwazam ze przesadzilas w swojej wypowiedzi dO ruda7816
"czytanie ze zrozumieniem tekstu, które z tego co pamietam nauczane jest w podstawówce. Stwierdzeniami, że takowych opinii tutaj nie ma, taka osoba sama poświadcza, iż jest idealnym wtórnym analfabetą. Czyta i nie rozumie co czyta. Więc zamiast wcinać się ze swoimi jadowitymi komentarzami na temat forumowiczek ogółem, proponuję zaparzyć ziółka najlepiej meliskę . koniec i kropka "

REGULAMIN FORUM dokladnie okresla jak powinno sie odnosic do siebie nawzajem..
daje Ci upomnienie ustne..i mam nadzieje ze nastepnym razem bedziesz swoje nerwy i jezyk trzymala na wodzy i wypijesz kubek ziloek zanim cos napiszesz

ruda7816 jezeli nie znajdujesz salonow innych niz Ciebie interesuja...to mzoe podaj jakies adresy a nie neguj opinii osob , ktore korzystaja z dobrego fryzjera i sa zniego zadowolone. Nie rozumiem o c masz pretensje?
o to z nikt inny nie podal innego salonu?? to troche dziwne podejscie do rzecy
poza tym sama sprowokowalas troche ...
faktem jest , ze jezeli komus nie odpowiada jakis watek , nie musi do niego zagaldac a tym bardziej negowac czegos czego w sumie nie ma negowac
mam nadzieje ze nie bylo Twoim celem zpsucie atmo9sfery tego watku tylko dlatego ze nie znalazlas czegos dla siebie
jezeli wolisz sama sie farbowac , niz skorzystac ze sprawdzonego adesu ..TWOJ WYBOR..
__________________
gaga
gaga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-09, 07:27   #2893
marta12101
Raczkowanie
 
Avatar marta12101
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 214
Dot.: dobry fryzjer stylista w Poznaniu?

pytaliscie o le grand
ja tam kiedys bylam u artura rączkowskiego, moja kolezanka tez do neigo chodzi i ma super obciete wlosy

nie wiem tylko czy jeszcze on tam pracuje

bylam na scinaniu, jesli chodzi o farbe to nei wiem jak mu to idzie
marta12101 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-09, 09:15   #2894
klocuszek27
Raczkowanie
 
Avatar klocuszek27
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 371
Dot.: dobry fryzjer stylista w Poznaniu?

LatajacaLola czy u Tomka Betleja można płacić kartą?
klocuszek27 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-09, 09:19   #2895
Papryczkaa
Zakorzenienie
 
Avatar Papryczkaa
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: z dużego pokoju
Wiadomości: 6 420
Dot.: dobry fryzjer stylista w Poznaniu?

nie można
__________________




Papryczkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-10, 12:46   #2896
LatajacaLola
Raczkowanie
 
Avatar LatajacaLola
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 50
Dot.: dobry fryzjer stylista w Poznaniu?

Cytat:
Napisane przez gaga Pokaż wiadomość
LatajacaLola uwazam ze przesadzilas w swojej wypowiedzi dO ruda7816
"czytanie ze zrozumieniem tekstu, które z tego co pamietam nauczane jest w podstawówce. Stwierdzeniami, że takowych opinii tutaj nie ma, taka osoba sama poświadcza, iż jest idealnym wtórnym analfabetą. Czyta i nie rozumie co czyta. Więc zamiast wcinać się ze swoimi jadowitymi komentarzami na temat forumowiczek ogółem, proponuję zaparzyć ziółka najlepiej meliskę . koniec i kropka "

REGULAMIN FORUM dokladnie okresla jak powinno sie odnosic do siebie nawzajem..
daje Ci upomnienie ustne..i mam nadzieje ze nastepnym razem bedziesz swoje nerwy i jezyk trzymala na wodzy i wypijesz kubek ziloek zanim cos napiszesz




ruda7816 jezeli nie znajdujesz salonow innych niz Ciebie interesuja...to mzoe podaj jakies adresy a nie neguj opinii osob , ktore korzystaja z dobrego fryzjera i sa zniego zadowolone. Nie rozumiem o c masz pretensje?
o to z nikt inny nie podal innego salonu?? to troche dziwne podejscie do rzecy
poza tym sama sprowokowalas troche ...
faktem jest , ze jezeli komus nie odpowiada jakis watek , nie musi do niego zagaldac a tym bardziej negowac czegos czego w sumie nie ma negowac
mam nadzieje ze nie bylo Twoim celem zpsucie atmo9sfery tego watku tylko dlatego ze nie znalazlas czegos dla siebie
jezeli wolisz sama sie farbowac , niz skorzystac ze sprawdzonego adesu ..TWOJ WYBOR..
Witaj Gaga
jeśli uważasz, że przesadziłam z ciętością wypowiedzi, pokornie chylę czoło i obiecuję, że będę trzymała język na wodzy

---------- Dopisano o 13:46 ---------- Poprzedni post napisano o 13:36 ----------

Cytat:
Napisane przez klocuszek27 Pokaż wiadomość
Ale tylko na podcięcie i ewentualnie pocieniować, czyli tak jak zwykle, ale głównie chodzi mi o podcięcie rozdwojonych końcówek, by włoski odżyły, bez sensu jest je tak hodować do wesela...

A ile zapłaciłaś za analizę kolorystyczną?

200zł

Mi ostatnio krawcowa powiedziała, że mam typ urody zima i powiedziała mi, jakie mi pasują kolory, tj. gorzka czekolada, jakieś odcienie szarości, czarny, śnieżna biel, cytrynowy żółty, jakiś niebieski odcień i fiolet, hmmm... nie pamiętam zbyt dobrze Czyli miałam taką mini mini analizę kolorystyczną Muszę ją poprosić, by mi to gdzieś zapisać
mini chyba tak popytaj jeszcze jaką zimą, czy ciepłą czy zimną. Bo każda pora roku w analizie ma jeszcze dwa podtypy ja jestem lazurowym latem
LatajacaLola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-10, 13:30   #2897
klocuszek27
Raczkowanie
 
Avatar klocuszek27
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 371
Dot.: dobry fryzjer stylista w Poznaniu?

[/COLOR]
Cytat:
Napisane przez LatajacaLola Pokaż wiadomość
mini chyba tak popytaj jeszcze jaką zimą, czy ciepłą czy zimną. Bo każda pora roku w analizie ma jeszcze dwa podtypy ja jestem lazurowym latem
Powiedziała mi, że jestem Królewna Śnieżka Czy o taki typ chodzi? Hihi Popytam, popytam

Edytowane przez klocuszek27
Czas edycji: 2009-05-10 o 13:31
klocuszek27 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-10, 19:25   #2898
Bejjka
Zakorzenienie
 
Avatar Bejjka
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 4 444
Dot.: dobry fryzjer stylista w Poznaniu?

LatającaLola zainspirowałaś mnie !!!
zainwestuję w taką kolorystkę dzięki temu dużo łatwiej będzie robić mi odzieżowe zakupy, bo ja nienawidzę tego strasznie no i wyglądać będę lepiej
a powiedz mi, robiłaś analizę kolorystyczną w Poznaniu? możesz podać namiary?
Bejjka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-10, 19:32   #2899
LatajacaLola
Raczkowanie
 
Avatar LatajacaLola
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 50
Dot.: dobry fryzjer stylista w Poznaniu?

Cytat:
Napisane przez Bejjka Pokaż wiadomość
LatającaLola zainspirowałaś mnie !!!
zainwestuję w taką kolorystkę dzięki temu dużo łatwiej będzie robić mi odzieżowe zakupy, bo ja nienawidzę tego strasznie no i wyglądać będę lepiej
a powiedz mi, robiłaś analizę kolorystyczną w Poznaniu? możesz podać namiary?
Bejjka, ciesze się podam tutaj mam nadzieję, że nie wykasują. Ola Wierzbicka: 660 92 53 03, robiłam analizę w Dąbrówce, kilka kilometrów za Poznaniem, autobus EUROBUS odchodzi z pętli Ogrody. Bilet kosztuje 3,50. Wiem, że planuje znaleźć miejsce w Poznaniu.
LatajacaLola jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-05-10, 19:52   #2900
Bejjka
Zakorzenienie
 
Avatar Bejjka
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 4 444
Dot.: dobry fryzjer stylista w Poznaniu?

Dzięki
oj to wtakim razie już wpisuje jej namary do komórki
Bejjka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-11, 08:14   #2901
Wilcza
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 10
Dot.: dobry fryzjer stylista w Poznaniu?

Witajcie dziewczyny. Czytam i czytam to forum i coraz bardziej boję się pójść do fryzjera (nie byłam 2 lata ). Pierwszy raz w Poznaniu poszłam do fryzjerki, która ma salon razem z solarium na Śródce (obok ulicy Tomickiego). Wyprostowała mi włosy i ścięła. Po umyciu KOSZMAR!!! Zero rozmowy, zero kontaktu i pomysłów. Jak już mi trochę odrosły to zdecydowałam się pójść do salonu na Orła Białego (nie pamiętam nazwy), ścinała mnie jakaś dziewczyna. Mówiłam że chciałabym zmienić fryzurę a ona do mnie, że mam za krótkie włosy (do ramion ). Po tej wizycie wyglądałam jeszcze gorzej niż przedtem! Byłam całkiem załamana. Teraz włosy mi odrosły (do łopatek) i są strasznie zniszczone. Zastanawiam się nad Adamem, który jest tutaj bardzo polecany (chcę się tylko ściąć) ale nie mogę się zdecydować w 100% help
Wilcza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-11, 08:48   #2902
Papryczkaa
Zakorzenienie
 
Avatar Papryczkaa
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: z dużego pokoju
Wiadomości: 6 420
Dot.: dobry fryzjer stylista w Poznaniu?

Przyznam, że byłam ostatnio u Adama i wrażenie pozytywne :P Cięcie fantastyczne, rozmowa wstępna, wszystko jak należy. Jedynym minusem jest ułożenie włosów po ścięciu ich, ale z tym poradziłam sobie po powrocie do domu
Najważniejsze, że ścina ok
__________________




Papryczkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-11, 10:07   #2903
Bejjka
Zakorzenienie
 
Avatar Bejjka
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 4 444
Dot.: dobry fryzjer stylista w Poznaniu?

Cytat:
Napisane przez Papryczkaa Pokaż wiadomość
Przyznam, że byłam ostatnio u Adama i wrażenie pozytywne :P Cięcie fantastyczne, rozmowa wstępna, wszystko jak należy. Jedynym minusem jest ułożenie włosów po ścięciu ich, ale z tym poradziłam sobie po powrocie do domu
Najważniejsze, że ścina ok
rzeczywiście, Adam ścina wosy rewelacyjnie, wręcz pedantycznie koncentruje się na każdym włosku, więc czas wizyta przeciąga się do granic wytrzymałości - raz byłam u niego 5 godzin cięcie, farbowanie i zabieg pielęgnacyjny i długie pogaduchy ale wtedy to były jedne z pierwszych dni czesanki i nie miał tylu klientów.
Ale układać włosów to on za bardzo nie umie. jak zobaczyłam się w lustrze to zdębiałam za bardzo postawił mi włosy na szczotkę i wyglądałam straszne babowato nie wiem czemu tak robi

Wilcza
jak najbardziej możesz Adamowi zaufać, nie jest fryzjerem z przerośniętym ego, który ma swoją wizję i realizuje ją wbrew woli klientek

---------- Dopisano o 11:07 ---------- Poprzedni post napisano o 10:36 ----------

mój plan jest taki: pod koniec miesiąca wybieram się " przetestować" tomka batleja. Fryzura bez szaleństw - zapuszczam włosy, więc to tylko podcięcie końcówek, ewentualnie mogłby zrobić mi coś grzywką, bo chce ją zapuścić a wchodzi mi strasznie w oczy chcę też zafarbować, najchętniej na czekoladowo
a robiłyście u niego jakiś zabieg pielęgnacyjny? a na jakich kosmetykach tomek pracuje? na goldwellu?
Bejjka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-11, 10:20   #2904
Wilcza
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 10
Dot.: dobry fryzjer stylista w Poznaniu?

Hmm tylko właśnie ja też mam mały problem z ułożeniem włosów. Strasznie ciężko je się układa i chciałabym żeby fryzjer poradził mi jak najlepiej to robić i jakich preparatów używać. Już sama nie wiem czy w takim wypadku mam iść do Adama? Ale z drugiej strony jak ktoś mnie głupio zetnie to dopiero będzie porażka.
Wilcza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-11, 10:44   #2905
Cocoamore
Raczkowanie
 
Avatar Cocoamore
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 423
Dot.: dobry fryzjer stylista w Poznaniu?

Cytat:
Napisane przez Wilcza Pokaż wiadomość
Hmm tylko właśnie ja też mam mały problem z ułożeniem włosów. Strasznie ciężko je się układa i chciałabym żeby fryzjer poradził mi jak najlepiej to robić i jakich preparatów używać. Już sama nie wiem czy w takim wypadku mam iść do Adama? Ale z drugiej strony jak ktoś mnie głupio zetnie to dopiero będzie porażka.
Po dobrym podcięciu włosy same się będą układać. Ja miałam włosy za łopatki, byłam niedawno u Tomka Betleja, a właściwie to ścinał mnie Piotrek i teraz włosy odżyły i układają się świetnie, a przedtem wyglądały na zniszczone i ogólnie miałam jedno wielkie siano na głowie, z którym właściwie nic się nie dało zrobić. Tak więc myślę, że jak najbardziej powinnaś się wybrać do fryzjera. Zwłaszcza po takim czasie niebywania w salonach fryzjerskich, na pewno zauważysz różnicę na swoich włosach
__________________
Bardzo proszę POMÓŻCIE URATOWAĆ ŻYCIE DZIECI!
Każdego stać, żeby wpłacić choćby 1 zł. To w sumie mało, a dla tych dzieci tak dużo! DOBRO WRACA!

https://www.siepomaga.pl/tomekcieciorko
https://www.siepomaga.pl/ratunekdlaadasia
http://rycerzeiksiezniczki.pl/kids/szymon/?lang=pl

Edytowane przez Cocoamore
Czas edycji: 2009-05-11 o 10:46
Cocoamore jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-11, 10:52   #2906
Wilcza
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 10
Dot.: dobry fryzjer stylista w Poznaniu?

Dzięki wielkie za odpowiedzi. W takim razie wybiorę się do Adama.
Mam tylko jeszcze jedno pytanie: gdzie mam zadzwonić? Na stronie Czesanki nie ma podanego numeru telefonu
Wilcza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-11, 11:27   #2907
Bejjka
Zakorzenienie
 
Avatar Bejjka
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 4 444
Dot.: dobry fryzjer stylista w Poznaniu?

Cytat:
Napisane przez Wilcza Pokaż wiadomość
Dzięki wielkie za odpowiedzi. W takim razie wybiorę się do Adama.
Mam tylko jeszcze jedno pytanie: gdzie mam zadzwonić? Na stronie Czesanki nie ma podanego numeru telefonu
505 622 638

co do układania włosów przez Adama to chodziło mi o wymodelowanie fryzury bezpośrednio po ścięciu. Wiadomo, że w domu nie jestem w stanie ( w tym wypadku na szczęście ) odtworzyć tego i układam po swojemu. A sama fryzura jak najbardziej w porządku,włosy po scięciu przez niego układały się fantastycznie, oczywście przy pomocy prostownicy
Bejjka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-11, 11:37   #2908
Wilcza
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 10
Dot.: dobry fryzjer stylista w Poznaniu?

Już dzwoniłam, niestety Pan Adam dziś nie pracuje i mam zadzwonić jutro żeby się umówić W takim razie nie pozostaje mi nic innego jak tylko czekać
Wilcza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-11, 12:57   #2909
klocuszek27
Raczkowanie
 
Avatar klocuszek27
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 371
Dot.: dobry fryzjer stylista w Poznaniu?

Cytat:
Napisane przez Bejjka Pokaż wiadomość
a na jakich kosmetykach tomek pracuje? na goldwellu?
tak
klocuszek27 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-11, 17:59   #2910
atomufka
Zakorzenienie
 
Avatar atomufka
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 5 941
Dot.: dobry fryzjer stylista w Poznaniu?

Cytat:
Napisane przez Bejjka Pokaż wiadomość
rzeczywiście, Adam ścina wosy rewelacyjnie, wręcz pedantycznie koncentruje się na każdym włosku, więc czas wizyta przeciąga się do granic wytrzymałości - raz byłam u niego 5 godzin cięcie, farbowanie i zabieg pielęgnacyjny i długie pogaduchy ale wtedy to były jedne z pierwszych dni czesanki i nie miał tylu klientów.
Ale układać włosów to on za bardzo nie umie. jak zobaczyłam się w lustrze to zdębiałam za bardzo postawił mi włosy na szczotkę i wyglądałam straszne babowato nie wiem czemu tak robi

Wilcza jak najbardziej możesz Adamowi zaufać, nie jest fryzjerem z przerośniętym ego, który ma swoją wizję i realizuje ją wbrew woli klientek

---------- Dopisano o 11:07 ---------- Poprzedni post napisano o 10:36 ----------

mój plan jest taki: pod koniec miesiąca wybieram się " przetestować" tomka batleja. Fryzura bez szaleństw - zapuszczam włosy, więc to tylko podcięcie końcówek, ewentualnie mogłby zrobić mi coś grzywką, bo chce ją zapuścić a wchodzi mi strasznie w oczy chcę też zafarbować, najchętniej na czekoladowo
a robiłyście u niego jakiś zabieg pielęgnacyjny? a na jakich kosmetykach tomek pracuje? na goldwellu?
To mnie dziewczyny teraz zalamalyscie.Bo ja chce sie u niego czesac w dniu slubuteraz to juz za pozno na zmiane fryzjera...
__________________
zmiany są potrzebne

szafa

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...2#post32329502

atomufka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Dobry fryzjer


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:44.