Dobry Fryzjer w Poznaniu - Strona 98 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Dobry fryzjer

Notka

Dobry fryzjer Szukasz dobrego fryzjera w swoim mieście? Na tym forum znajdziesz adresy i nazwiska sprawdzonych fryzjerów. Wejdź i znajdź dobrego fryzjera, poleć własnego.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-05-11, 18:30   #2911
Bejjka
Zakorzenienie
 
Avatar Bejjka
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 4 444
Dot.: dobry fryzjer stylista w Poznaniu?

Cytat:
Napisane przez atomufka Pokaż wiadomość
To mnie dziewczyny teraz zalamalyscie.Bo ja chce sie u niego czesac w dniu slubuteraz to juz za pozno na zmiane fryzjera...

a nie robiłaś wcześniej próbnego upięcia?

byłam u adama dwukrotnie i za każdym razem poprawiałam w domu włosy sama, bo nie podobało mi się. Ale to tylko moja subiektywna ocena.

Nie martw się trzeba popytać innych Wizażanek, na pewno zdania sa podzielone
Bejjka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-11, 18:32   #2912
Cocoamore
Raczkowanie
 
Avatar Cocoamore
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 423
Dot.: dobry fryzjer stylista w Poznaniu?

Cytat:
Napisane przez atomufka Pokaż wiadomość
To mnie dziewczyny teraz zalamalyscie.Bo ja chce sie u niego czesac w dniu slubuteraz to juz za pozno na zmiane fryzjera...
Myślę, że nie masz się czego obawiać. Ja byłam u Tomka Betleja właśnie (ścinał mnie Piotrek) i też miałam wrażenie, że każdy włos dla niego ma znaczenie, bo naprawdę widać było, że jest skupiony na pracy. A przede mną wychodziła od Tomka dziewczyna, która miała z krótkich włosów tak fantastyczną fryzurę (nie jakieś szaleństwo, ale tak ładnie ścięte i ułożone włosy i w ogóle pasowały do jej twarzy), że się napatrzeć nie mogłam i od razu się uspokoiłam, że mi tam jakiejś przedwojennej fryzury z włosów nie zrobią

No i tak jak Bejjka pisze - zawsze warto się wybrać na jakieś próbne modelowanie lub chociażby konsultację, żeby potem nie być w stresie
__________________
Bardzo proszę POMÓŻCIE URATOWAĆ ŻYCIE DZIECI!
Każdego stać, żeby wpłacić choćby 1 zł. To w sumie mało, a dla tych dzieci tak dużo! DOBRO WRACA!

https://www.siepomaga.pl/tomekcieciorko
https://www.siepomaga.pl/ratunekdlaadasia
http://rycerzeiksiezniczki.pl/kids/szymon/?lang=pl

Edytowane przez Cocoamore
Czas edycji: 2009-05-11 o 18:36
Cocoamore jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-11, 18:35   #2913
Caarroolliinnee
Raczkowanie
 
Avatar Caarroolliinnee
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 467
Dot.: dobry fryzjer stylista w Poznaniu?

a jakie są terminy do Adama?? bo nie wiem kiedy dzownić...
aha i tak się zastanawiam, może mi doradzicie..
włosów na długość właściwie ruszać nie chcę.. jedynie lekkie ścieniowanie i jakaś grzywka albo coś... myslicie ze oplaca mi sie wydac ponad 100 zl u Adama za takie drobne sciecie? nie wiem, ale z drugiej strony chcialabym zeby sie ladnie ukladaly a skoro on ponoc taki dobry....
doradzicie?
buźka
__________________
PM 2016 <3



Caarroolliinnee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-11, 19:03   #2914
atomufka
Zakorzenienie
 
Avatar atomufka
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 5 941
Dot.: dobry fryzjer stylista w Poznaniu?

Cytat:
Napisane przez Bejjka Pokaż wiadomość
a nie robiłaś wcześniej próbnego upięcia?

byłam u adama dwukrotnie i za każdym razem poprawiałam w domu włosy sama, bo nie podobało mi się. Ale to tylko moja subiektywna ocena.

Nie martw się trzeba popytać innych Wizażanek, na pewno zdania sa podzielone
No nie bylam,na probne czesanie wybieram sie tydzien przed slubem- nie mieszkam w PL
Adam mowil ze nie robi upiec i kokow-wiec moze nie umie w ogole ukladac wlosow...dziwne to troche...Ja akurat nie chce koka wiec okAle skoro robi cos a la stara baba to ja dziekuje
Bylam juz na probnych fryzurach w renomowanych salonach i nie jestem zadowolona
Wiec ostatnecznie zdecydowalam podciac wlosy i w dniu slubu tylko je wymodelowac,ale skoro on nie umie to juz nie wiem co robic.Jutro sprobuje zadzwonic do Tomka Betleja,moze jeszcze znajdzie sie jakas wolna godzina dla mnie,ale watpie bo slub juz w czerwcu...

cocoamore ale ja do Adama jestem umowiona a nie do Tomka...
__________________
zmiany są potrzebne

szafa

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...2#post32329502


Edytowane przez atomufka
Czas edycji: 2009-05-11 o 19:06 Powód: edit
atomufka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-11, 19:41   #2915
Cocoamore
Raczkowanie
 
Avatar Cocoamore
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 423
Dot.: dobry fryzjer stylista w Poznaniu?

Cytat:
Napisane przez atomufka Pokaż wiadomość
No nie bylam,na probne czesanie wybieram sie tydzien przed slubem- nie mieszkam w PL
Adam mowil ze nie robi upiec i kokow-wiec moze nie umie w ogole ukladac wlosow...dziwne to troche...Ja akurat nie chce koka wiec okAle skoro robi cos a la stara baba to ja dziekuje
Bylam juz na probnych fryzurach w renomowanych salonach i nie jestem zadowolona
Wiec ostatnecznie zdecydowalam podciac wlosy i w dniu slubu tylko je wymodelowac,ale skoro on nie umie to juz nie wiem co robic.Jutro sprobuje zadzwonic do Tomka Betleja,moze jeszcze znajdzie sie jakas wolna godzina dla mnie,ale watpie bo slub juz w czerwcu...

cocoamore ale ja do Adama jestem umowiona a nie do Tomka...
Przepraszam, coś źle przeczytałam Ja do Tomka dzwoniłam i chyba już następnego dnia mogłam przyjść. W każdym razie długo nie czekałam na wizytę.
__________________
Bardzo proszę POMÓŻCIE URATOWAĆ ŻYCIE DZIECI!
Każdego stać, żeby wpłacić choćby 1 zł. To w sumie mało, a dla tych dzieci tak dużo! DOBRO WRACA!

https://www.siepomaga.pl/tomekcieciorko
https://www.siepomaga.pl/ratunekdlaadasia
http://rycerzeiksiezniczki.pl/kids/szymon/?lang=pl
Cocoamore jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-11, 19:48   #2916
atomufka
Zakorzenienie
 
Avatar atomufka
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 5 941
Dot.: dobry fryzjer stylista w Poznaniu?

Cytat:
Napisane przez Cocoamore Pokaż wiadomość
Przepraszam, coś źle przeczytałam Ja do Tomka dzwoniłam i chyba już następnego dnia mogłam przyjść. W każdym razie długo nie czekałam na wizytę.
O wizyte przed slubem sie nie martwie tylko o termin w dniu slubu.Wiekszosc salonow juz nie ma wolnych godzin od ranaale sprobuje.To bedzie juz 4 fryzjer....
__________________
zmiany są potrzebne

szafa

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...2#post32329502


Edytowane przez atomufka
Czas edycji: 2009-05-11 o 19:49 Powód: dopisek
atomufka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-11, 20:48   #2917
Cocoamore
Raczkowanie
 
Avatar Cocoamore
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 423
Dot.: dobry fryzjer stylista w Poznaniu?

Cytat:
Napisane przez atomufka Pokaż wiadomość
O wizyte przed slubem sie nie martwie tylko o termin w dniu slubu.Wiekszosc salonow juz nie ma wolnych godzin od ranaale sprobuje.To bedzie juz 4 fryzjer....
Nie wiedziałam, że takie oblężenie jest na tak odległe, jak dla mnie, terminy hehe Raczej bym sądziła, że jak się teraz zadzwoni, to spokojnie można się na za miesiąc zapisać, ale widocznie tak nie jest
__________________
Bardzo proszę POMÓŻCIE URATOWAĆ ŻYCIE DZIECI!
Każdego stać, żeby wpłacić choćby 1 zł. To w sumie mało, a dla tych dzieci tak dużo! DOBRO WRACA!

https://www.siepomaga.pl/tomekcieciorko
https://www.siepomaga.pl/ratunekdlaadasia
http://rycerzeiksiezniczki.pl/kids/szymon/?lang=pl
Cocoamore jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-05-11, 21:41   #2918
atomufka
Zakorzenienie
 
Avatar atomufka
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 5 941
Dot.: dobry fryzjer stylista w Poznaniu?

Cytat:
Napisane przez Cocoamore Pokaż wiadomość
Nie wiedziałam, że takie oblężenie jest na tak odległe, jak dla mnie, terminy hehe Raczej bym sądziła, że jak się teraz zadzwoni, to spokojnie można się na za miesiąc zapisać, ale widocznie tak nie jest
No raczej wszystkie soboty w miesiacach slubnych sa oblegane.
__________________
zmiany są potrzebne

szafa

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...2#post32329502

atomufka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-12, 06:30   #2919
Bejjka
Zakorzenienie
 
Avatar Bejjka
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 4 444
Dot.: dobry fryzjer stylista w Poznaniu?

atomufka nie martw się
może uda się jeszcze coś załatwić, a jak nie to trudno, Adam nie jest złym fryzjerem. Kurczę, tyle dziewczyn na forum było zadowolonych i pisały same echy i achy o nim, a zawsze się ocenia efekt tuż po zejściu z fotela fryzjerskego więc musiało być ok na razie tylko ja i Papryczkaa miałyśmy jakieś ale...
Oj atomufka, to jeszcze w dzień ślubu będziesz miała extra stresy i nerwy
a wiesz dokładne co chcesz mieć zrobione z włosami? jak tak to musisz mu powiedzieć i pilnować czy robi po Twojemu na pewno będzie dobrze
Bejjka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-12, 09:05   #2920
li_ka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 32
Dot.: dobry fryzjer stylista w Poznaniu?

Cytat:
Napisane przez klocuszek27 Pokaż wiadomość

A ile zapłaciłaś za analizę kolorystyczną?

Mi ostatnio krawcowa powiedziała, że mam typ urody zima i powiedziała mi, jakie mi pasują kolory, tj. gorzka czekolada, jakieś odcienie szarości, czarny, śnieżna biel, cytrynowy żółty, jakiś niebieski odcień i fiolet, hmmm... nie pamiętam zbyt dobrze Czyli miałam taką mini mini analizę kolorystyczną Muszę ją poprosić, by mi to gdzieś zapisać
Ja bylam na analizie u kobitki, ktora sie tym zawodowa zajmuje i byla tansza-100 zl i jeszcze do domu przyjezdza. mozna tez umowic sie, zeby obejrzala twoje ciuszki i kosmetyki i zobaczyla czy kolory sa ok itp.

Cytat:
Napisane przez Bejjka Pokaż wiadomość
LatającaLola zainspirowałaś mnie !!!
zainwestuję w taką kolorystkę dzięki temu dużo łatwiej będzie robić mi odzieżowe zakupy, bo ja nienawidzę tego strasznie no i wyglądać będę lepiej
a powiedz mi, robiłaś analizę kolorystyczną w Poznaniu? możesz podać namiary?
Ja moge podac, jesli chcesz do dziewczyny, o ktorej pisalam wyzje, tylko nie wiem czy moge tak oficjalnie na forum ... no ale zaryzykuje, jesli nie powinnam, to z gory przepraszam moderatora Ma na imie Paulina a to jej strona www.qferpracownia.pl , jest wizazystka i stylistka, poznalysmy sie, kiedy robila mi makijaz, bardzo sympatyczna osoba, zreszta na watku o poznanskich slubach nie szczedzą jej pochwal


Jesli chodzi o fryzjera to bylam jakis czas temu w GAWW jak polecalyscie, ale udalo mi sie zapisac tylko do Marzeny i wrazenia sa takie sobie... jak dla mnie to niezgranie charakterow, fryzurka jak dla mnie jest zbyt "zwykla"
li_ka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-12, 14:27   #2921
Wilcza
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 10
Dot.: dobry fryzjer stylista w Poznaniu?

Dzwoniłam teraz do Czesanki żeby się umówić. Słuchajcie dziewczyny, a kto to jest ten Łukasz, który też tam ścina?
Wilcza jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-05-12, 16:33   #2922
LatajacaLola
Raczkowanie
 
Avatar LatajacaLola
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 50
Dot.: dobry fryzjer stylista w Poznaniu?

Potwierdzam Paulina z Pracowni Qfer jest świetna. Ostatnio widziałam zdjęcia różnych makijaży ślubnych które robiła ( przed umalowaniem i po ) i jestem pod dużym wrażeniem efektu końcowego

---------- Dopisano o 17:19 ---------- Poprzedni post napisano o 16:56 ----------

Cytat:
Napisane przez atomufka Pokaż wiadomość
To mnie dziewczyny teraz zalamalyscie.Bo ja chce sie u niego czesac w dniu slubuteraz to juz za pozno na zmiane fryzjera...
Atomufka--> na zmianę fryzjera, skoro masz ślub w czerwcu, jeszcze nie jest za późno. Myślę, że jeśli teraz poszukałabyś to jeszcze złapiesz wolny termin

---------- Dopisano o 17:33 ---------- Poprzedni post napisano o 17:19 ----------

Cytat:
Napisane przez Wilcza Pokaż wiadomość
Hmm tylko właśnie ja też mam mały problem z ułożeniem włosów. Strasznie ciężko je się układa i chciałabym żeby fryzjer poradził mi jak najlepiej to robić i jakich preparatów używać. Już sama nie wiem czy w takim wypadku mam iść do Adama? Ale z drugiej strony jak ktoś mnie głupio zetnie to dopiero będzie porażka.
Wilcza.. wiem co znaczy mieć ciężkie do ułożenia włosy moje do niedawna żyły własnym życiem. Ja je układałam, a one po 20 minutach i tak wyglądały jak chciały. Po wyjściu od fryzjera na tydzień miałam spokój, a potem ..... Więc w pewnym momencie w ogóle dałam sobie spokój i nie ukrywam, że wyglądałam jak czupiradło. Teraz już wiem, że dobre cięcie jest w stanie zdziałać cuda. Dosłownie. Ogólnie jestem typem baaardzo leniwym jeśli chodzi o włosy.
Po długich poszukiwaniach, po wzlotach i upadkach w końcu trafiłam w dobre ręce Tomka B., który stwierdził, że mam włosy jak chińczyk: twarde, sztywne i uparte , no i w końcu mam święty spokój z nimi

Edytowane przez LatajacaLola
Czas edycji: 2009-05-12 o 16:35 Powód: literówka
LatajacaLola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-12, 16:38   #2923
Cocoamore
Raczkowanie
 
Avatar Cocoamore
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 423
Dot.: dobry fryzjer stylista w Poznaniu?

Cytat:
Napisane przez LatajacaLola Pokaż wiadomość
"(...)wiem co znaczy mieć ciężkie do ułożenia włosy moje do niedawna żyły własnym życiem. Ja je układałam, a one po 20 minutach i tak wyglądały jak chciały. Po wyjściu od fryzjera na tydzień miałam spokój, a potem ..... Więc w pewnym momencie w ogóle dałam sobie spokój i nie ukrywam, że wyglądałam jak czupiradło. Teraz już wiem, że dobre cięcie jest w stanie zdziałać cuda. Dosłownie. Ogólnie jestem typem baaardzo leniwym jeśli chodzi o włosy.
Po długich poszukiwaniach, po wzlotach i upadkach w końcu trafiłam w dobre ręce Tomka B., który stwierdził, że mam włosy jak chińczyk: twarde, sztywne i uparte , no i w końcu mam święty spokój z nimi "
Latająca aleś mnie teraz rozbawiła tym hii
__________________
Bardzo proszę POMÓŻCIE URATOWAĆ ŻYCIE DZIECI!
Każdego stać, żeby wpłacić choćby 1 zł. To w sumie mało, a dla tych dzieci tak dużo! DOBRO WRACA!

https://www.siepomaga.pl/tomekcieciorko
https://www.siepomaga.pl/ratunekdlaadasia
http://rycerzeiksiezniczki.pl/kids/szymon/?lang=pl
Cocoamore jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-12, 17:17   #2924
agulek26
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 6
Dot.: Re: dobry fryzjer stylista w Poznaniu?

Cytat:
Napisane przez katarzynkaK Pokaż wiadomość
Hej, dobry...a nawet bardzo dobry fryzjer jest na ul Palacza 141, tel.867 51 12. Jeśli na strzyżenie to koniecznie do szefa (Maciej Piasecki). Strzyżenie z modelowaniem - 60 zł. Poniedziałki mają wolne...najlepiej umówić się na początek tyg..Naprawdę polecam.
Pozdr http://www.wizaz.pl/w-agora/icons/icon40.gif


Cześć, ja również byłam u fryzjera na ul. Palacza i bardzo się zawiodłam. Nie wiem skąd wzięłaś to 60 zł. Ja zapłaciłam 180 za samo strzyżenie.
Ten facet tylko zachowuje się jak artysta, ale nim nie jest.bardzo przemądrzały, krytykuje wszystkich innych fryzjerów. Strzyże kilka kobiet na raz, a raczej dogląda, a większość robią jego pracownicy.
Do teraz walczę z moimi włosami które odstają na wszystkie strony.
Chciałam iść do najlepszego fryzjera ale bardzo się pomyliłam.
Normalnie chodzę do pani Ani w Kenzo na ul. Powstanców Wielkopolskich. Ale tylko na strzyżenie.
Pozdrawiam
agulek26 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-12, 17:25   #2925
atomufka
Zakorzenienie
 
Avatar atomufka
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 5 941
Dot.: dobry fryzjer stylista w Poznaniu?

Cytat:
Napisane przez Bejjka Pokaż wiadomość
atomufka nie martw się
może uda się jeszcze coś załatwić, a jak nie to trudno, Adam nie jest złym fryzjerem. Kurczę, tyle dziewczyn na forum było zadowolonych i pisały same echy i achy o nim, a zawsze się ocenia efekt tuż po zejściu z fotela fryzjerskego więc musiało być ok na razie tylko ja i Papryczkaa miałyśmy jakieś ale...
Oj atomufka, to jeszcze w dzień ślubu będziesz miała extra stresy i nerwy
a wiesz dokładne co chcesz mieć zrobione z włosami? jak tak to musisz mu powiedzieć i pilnować czy robi po Twojemu na pewno będzie dobrze
dziekuje za slowa otuchyJutro bede dzwonic bo dzis nie mialam na to czasu.Wiem co chce miec zrobione,niestety bylam u dwoch "dobrych" fryzjerow i narzucili mi swoja wizję bez sluchania co ja chce miec na glowie

Latajaca lola Paulina z pracowni qfer bedzie mnie malowac w dniu slubu.Potwierdzam ,dobra jestDobrze ze z wizazystka nie mialam problemu
__________________
zmiany są potrzebne

szafa

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...2#post32329502


Edytowane przez atomufka
Czas edycji: 2009-05-12 o 17:27
atomufka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-12, 18:07   #2926
marionn
Przyczajenie
 
Avatar marionn
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 10
GG do marionn
Dot.: Re: dobry fryzjer stylista w Poznaniu?

Cytat:
Napisane przez agulek26 Pokaż wiadomość


Cześć, ja również byłam u fryzjera na ul. Palacza i bardzo się zawiodłam. Nie wiem skąd wzięłaś to 60 zł. Ja zapłaciłam 180 za samo strzyżenie.
Ten facet tylko zachowuje się jak artysta, ale nim nie jest.bardzo przemądrzały, krytykuje wszystkich innych fryzjerów. Strzyże kilka kobiet na raz, a raczej dogląda, a większość robią jego pracownicy.
Do teraz walczę z moimi włosami które odstają na wszystkie strony.
Chciałam iść do najlepszego fryzjera ale bardzo się pomyliłam.
Normalnie chodzę do pani Ani w Kenzo na ul. Powstanców Wielkopolskich. Ale tylko na strzyżenie.
Pozdrawiam
Witam wszystkie Panie (i Panów)
Jestem z tych, którzy raczej czytają Wasze posty, niż się udzielają.
Na początku muszę podziękować za założenie tego wątku, bardzo pomocny i trafny (choć jeszcze nie skorzystałam )

Tej odpowiedzi jednak nie mogę zostawić bez komentarza.
Dobre parę lat temu korzystałam z usług pana Macieja P. z ul Palacza, może trzy razy, cięcie raczej mi się (wtedy) podobało, koloryzacja za to... no cóż, smutek i nostalgia. Jak dziś patrzę na zdjęcia, miałam centralnie żółte włosy. A przysłowiowy kielich goryczy przepełnił się, gdy moja znajoma, posłana tam przeze mnie, wróciła z identyczną fryzurą jak ja, tylko ciut ciemniejszą.
I od tego czasu nadal szukam.
marionn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-12, 19:26   #2927
miziol
Raczkowanie
 
Avatar miziol
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: poznań
Wiadomości: 429
Dot.: Re: dobry fryzjer stylista w Poznaniu?

Cytat:
Napisane przez agulek26 Pokaż wiadomość


Cześć, ja również byłam u fryzjera na ul. Palacza i bardzo się zawiodłam. Nie wiem skąd wzięłaś to 60 zł. Ja zapłaciłam 180 za samo strzyżenie.
Ten facet tylko zachowuje się jak artysta, ale nim nie jest.bardzo przemądrzały, krytykuje wszystkich innych fryzjerów. Strzyże kilka kobiet na raz, a raczej dogląda, a większość robią jego pracownicy.
180 ??????? szok ! za samo cięcie ?? masakra
__________________
ale o so chosi ? :P
miziol jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-14, 10:07   #2928
LatajacaLola
Raczkowanie
 
Avatar LatajacaLola
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 50
Dot.: Re: dobry fryzjer stylista w Poznaniu?

Koleżanki..czy któraś z Was może powiedzieć coś na temat Dawida z Kenzo?
LatajacaLola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-14, 15:39   #2929
Klau
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 6
Fryzjer w Poznaniu ! :)

Poszukuję naprawdę dobrego salonu fryzjerskiego. Chodzi mi o artystyczne ścięcie włosów nie o farbowanie itd. Proszę o pomoc.

PS . Słyszałam od znajomych, że na ul. Dąbrowskiego jest jakiś dobry fryzjer niedaleko ulicy Polnej na przeciwko przystanku tramwajowego. Wiecie może jak się nazywa? ; D

Edytowane przez Klau
Czas edycji: 2009-05-14 o 15:41
Klau jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-05-14, 17:35   #2930
LatajacaLola
Raczkowanie
 
Avatar LatajacaLola
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 50
Red face Dot.: dobry fryzjer stylista w Poznaniu?

Cytat:
Napisane przez selekcja Pokaż wiadomość
witam, i serdecznie zapraszam do zapoznania się z treścią :
http://www.adaga.pl/index.php?option...=101&Itemid=56
ooo, a Tomek nie chwalił się coby robił warsztaty....hmm
co tutaj taka cisza i spokój dzisiaj?
LatajacaLola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-14, 17:38   #2931
LatajacaLola
Raczkowanie
 
Avatar LatajacaLola
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 50
Dot.: Fryzjer w Poznaniu ! :)


Edytowane przez LatajacaLola
Czas edycji: 2009-05-14 o 19:23 Powód: nie ten wątek
LatajacaLola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-14, 17:50   #2932
Cocoamore
Raczkowanie
 
Avatar Cocoamore
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 423
Dot.: dobry fryzjer stylista w Poznaniu?

Cytat:
Napisane przez LatajacaLola Pokaż wiadomość
ooo, a Tomek nie chwalił się coby robił warsztaty....hmm
co tutaj taka cisza i spokój dzisiaj?
Wszyscy u fryzjera siedzą
__________________
Bardzo proszę POMÓŻCIE URATOWAĆ ŻYCIE DZIECI!
Każdego stać, żeby wpłacić choćby 1 zł. To w sumie mało, a dla tych dzieci tak dużo! DOBRO WRACA!

https://www.siepomaga.pl/tomekcieciorko
https://www.siepomaga.pl/ratunekdlaadasia
http://rycerzeiksiezniczki.pl/kids/szymon/?lang=pl
Cocoamore jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-14, 18:32   #2933
mariana22
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 16
Thumbs up Dot.: dobry fryzjer stylista w Poznaniu?

Słuchajcie dziewczyny trafiłam na świetną stylistkę-fryzjerke!
Ma na imię mira przynajmniej tak na nią wolała kosmetyczka ,która zresztą tez jest świetna
dziewczyny są bardzo sympatyczne,siedziałam z farba i wstyd się przyznac ale podsluchiwałam o czym rozmawiają!więc kosmetyczka jest jakąś mistrzynia w makijażu artystycznym ,razem jeżdzą na śluby i przygotowują panny młode.ceny mają przystepne a to z jaka fryzurą wyszlam z salonu to fantazja!
Salonik ma troche dziwna nazwe bo ''atelier arlekinada''i miesci sie na rybakach ale jast rewelacja !!!polecam!!!
mariana22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-14, 18:46   #2934
atomufka
Zakorzenienie
 
Avatar atomufka
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 5 941
Dot.: dobry fryzjer stylista w Poznaniu?

dziewczyny a moze bedziemy wklejac fryzury od tych wszystkich wychwalanych fryzjerow?Fajnie byloby widziec efekt na kims
__________________
zmiany są potrzebne

szafa

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...2#post32329502


Edytowane przez atomufka
Czas edycji: 2009-05-14 o 18:46 Powód: dopisek
atomufka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-14, 19:23   #2935
aussie31
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: z domu :P
Wiadomości: 221
Dot.: dobry fryzjer stylista w Poznaniu?

Cytat:
Napisane przez atomufka Pokaż wiadomość
dziewczyny a moze bedziemy wklejac fryzury od tych wszystkich wychwalanych fryzjerow?Fajnie byloby widziec efekt na kims

Kiedys, przez jakis czas tak własnie było!(bodajże w przypadku Krzysztofa z VC niegdyś tak wychwalanego na tym wątku) moim zdaniem to bardzo pomaga,więc jeśli tylko któraś z koleżanek zechce się podzielić z nami efektem to bardzo bardzo prosimy Widząc go na własne oczy każda z nas jest w stanie mniej więcej ocenic czy poziom usług danego fryzjera nam odpowiada
__________________
_________________________ _________________________

"You're every line, you're every word, you're everything" _________________________ ________________
aussie31 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-14, 19:27   #2936
LatajacaLola
Raczkowanie
 
Avatar LatajacaLola
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 50
Dot.: dobry fryzjer stylista w Poznaniu?

Cytat:
Napisane przez atomufka Pokaż wiadomość
dziewczyny a moze bedziemy wklejac fryzury od tych wszystkich wychwalanych fryzjerow?Fajnie byloby widziec efekt na kims
Bardzo dobry pomysł jak tylko się doprowadzę do ładu, strzelam fotkę

---------- Dopisano o 20:27 ---------- Poprzedni post napisano o 20:25 ----------

Cytat:
Napisane przez mariana22 Pokaż wiadomość
Słuchajcie dziewczyny trafiłam na świetną stylistkę-fryzjerke!
Ma na imię mira przynajmniej tak na nią wolała kosmetyczka ,która zresztą tez jest świetna
dziewczyny są bardzo sympatyczne,siedziałam z farba i wstyd się przyznac ale podsluchiwałam o czym rozmawiają!więc kosmetyczka jest jakąś mistrzynia w makijażu artystycznym ,razem jeżdzą na śluby i przygotowują panny młode.ceny mają przystepne a to z jaka fryzurą wyszlam z salonu to fantazja!
Salonik ma troche dziwna nazwe bo ''atelier arlekinada''i miesci sie na rybakach ale jast rewelacja !!!polecam!!!
bardzo ładnie napisany tekst reklamowy
LatajacaLola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-14, 19:54   #2937
atomufka
Zakorzenienie
 
Avatar atomufka
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 5 941
Dot.: dobry fryzjer stylista w Poznaniu?

No to czekam
__________________
zmiany są potrzebne

szafa

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...2#post32329502

atomufka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-14, 20:02   #2938
mariana22
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 16
Dot.: dobry fryzjer stylista w Poznaniu?

Cytat:
Napisane przez atomufka Pokaż wiadomość
dziekuje za slowa otuchyJutro bede dzwonic bo dzis nie mialam na to czasu.Wiem co chce miec zrobione,niestety bylam u dwoch "dobrych" fryzjerow i narzucili mi swoja wizję bez sluchania co ja chce miec na glowie

Latajaca lola Paulina z pracowni qfer bedzie mnie malowac w dniu slubu.Potwierdzam ,dobra jestDobrze ze z wizazystka nie mialam problemu
BARDZO ŁADNY TEKST REKLAMOWY!

---------- Dopisano o 21:02 ---------- Poprzedni post napisano o 20:59 ----------

DZIEWCZYNY A CO SĄDZICIE O ALLANIE Z KENZO ?
mariana22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-14, 20:25   #2939
atomufka
Zakorzenienie
 
Avatar atomufka
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 5 941
Dot.: dobry fryzjer stylista w Poznaniu?

Cytat:
Napisane przez mariana22 Pokaż wiadomość
BARDZO ŁADNY TEKST REKLAMOWY!

---------- Dopisano o 21:02 ---------- Poprzedni post napisano o 20:59 ----------

DZIEWCZYNY A CO SĄDZICIE O ALLANIE Z KENZO ?
Nie rozumiem ja nikogo nie reklamuje.A Pani Paulina jest powszechnie znana na wizażu
__________________
zmiany są potrzebne

szafa

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...2#post32329502

atomufka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-15, 07:10   #2940
Bejjka
Zakorzenienie
 
Avatar Bejjka
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 4 444
Dot.: dobry fryzjer stylista w Poznaniu?

Cześć Dziewczynki


Cytat:
Napisane przez Wilcza Pokaż wiadomość
Dzwoniłam teraz do Czesanki żeby się umówić. Słuchajcie dziewczyny, a kto to jest ten Łukasz, który też tam ścina?
Wilcza, a nie zapisałaś się do Adama? Byłam w czesance dwa razy i nie było jeszcze Łukasza, więc nie mam pojęcia kto to, ale lepiej się do niego nie zapisuj, bo Adam jest sprawdzony i polecany

li_ka dzięki za podanie stronki, już www mam zapisane w ulubionych chętnie wybiorę się na analizę kolorystyczną i indywidualną lekcję makijażu, bo chciałabym maksymalnie wykorzystywać atuty swojej twarzy a defekty kamuflować
a ta Marzena z GAWW to żonka Waldka? jeśli tak to ona zupełnie mojego zaufania jako fryzjerka nie wzbudza

atomufka i co poszukujesz nowego fryzjera?
Bejjka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Dobry fryzjer


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:41.