adipex - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-05-05, 18:39   #1
7777777
Raczkowanie
 
Avatar 7777777
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 127
GG do 7777777
Question

Adipex retard


Kochane Wizazanki.Mam pytanie odnosnie Adipexu.Czy ktoras z Was go stosowala?Jesli tak to jakie wrazenia.Z gory dziekuje za odpowiedz.
Pozdrawiam
Aga

Edytowane przez 7777777
Czas edycji: 2005-05-05 o 18:44
7777777 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-06, 07:19   #2
Laura2112
Raróg
 
Avatar Laura2112
 
Zarejestrowany: 2004-02
Lokalizacja: koniec internetu (ta da!!) :D Kujawianka :)
Wiadomości: 56 318
Send a message via Skype™ to Laura2112
Dot.: Adipex retard

Jeśli chcesz się w ten sposób odchudzać, to sobie lepiej odpuść. Ja tego nie brałam, ale czytałam na forum o2 wypowiedzi typu: "biorę już jakiś czas, dziś bolało mnie serce, może więc biorę za mało?".
Naprawdę są lepsze sposoby i bezpieczniejsze środki. Na o2 zostałam oczywiście zaatakowana, że co ja mogę wiedzieć i w ogóle, ale moim zdaniem (po przeczytaniu tych wszystkich postów) szkoda zdrowia.
Laura2112 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-06, 07:44   #3
suzana
Zakorzenienie
 
Avatar suzana
 
Zarejestrowany: 2003-12
Lokalizacja: Jego serce
Wiadomości: 7 389
GG do suzana
Dot.: Adipex retard

o kurcze. nie rob tego. az poszlam poszukac gazete kulturystyczna w ktorej jest przedstawione jak powolutku mozna sie wykonczyc tym .... - tu kolokwialny wyraz ale chyba ja zapodzialam gdzies

chcesz stracic wlosy? nabawic sie chorob serca? wycienczyc sie? Powazniejsze skutki uboczne moga sie pojawic przy niewłasciwym jej stosowaniu czyli w większych, jednorazowych, nieregularnych dawkach. nie mowiac oczywiscie o uzaleznieniu!

Laura tez sie tam wypowiadalam, te dziewczyny sa jak w transie, nic do nich nie przemawia. myslisz ze nie maja jakiejkolwiek mocniejszej motywacji, by sprobowac sie poruszac i przypilnowac z dieta czy to kwestia czego innego? nie napisze tego, bo to przyjazne forum
suzana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-06, 08:14   #4
Laura2112
Raróg
 
Avatar Laura2112
 
Zarejestrowany: 2004-02
Lokalizacja: koniec internetu (ta da!!) :D Kujawianka :)
Wiadomości: 56 318
Send a message via Skype™ to Laura2112
Dot.: Adipex retard

Suzana, im się chyba wydaje, że jak są przy kości, to je usprawiedliwia i nie przemówisz im do rozumu. Najbardziej mnie rozwaliła ta wypowiedź, którą zacytowałam wyżej
Ja staram się przytyć parę kilo i to dopiero jest problem, a żeby schudnąć jest tyle możliwości, aż nie wiadomo co wybrać.
Przecież po co się ruszyć, dobrać dietę, zdrowe środki - kompletne zero motywacji, byle jak najszybciej zrzucić parę kilo, a reszta nieważna.
Ostatnio w głośnej sprawie Terri Schiavo mówiłam, że tak o tym trąbią to powinni też mówić, przez co znalazła się w takim stanie. Może chociaż parę lasek by się zastanowiło, czy naprawdę warto...
Laura2112 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-06, 10:57   #5
suzana
Zakorzenienie
 
Avatar suzana
 
Zarejestrowany: 2003-12
Lokalizacja: Jego serce
Wiadomości: 7 389
GG do suzana
Dot.: Adipex retard

usprawiedliwia z braku motywacji i silnej woli. ja tez keidys bylam "wieksza", a teraz ludzie mnie nei poznaja. i to nie jest zart. uzaleznilam sie od dopaminy nie wyobrazam sobie zaprzestania cwiczenia. poza tym uwazam ze samo przyjmowienie specyfikow tego typu malo zdziala. tzn malo w pozytywnym kierunku.
suzana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-06, 11:58   #6
Laura2112
Raróg
 
Avatar Laura2112
 
Zarejestrowany: 2004-02
Lokalizacja: koniec internetu (ta da!!) :D Kujawianka :)
Wiadomości: 56 318
Send a message via Skype™ to Laura2112
Dot.: Adipex retard

A ja się zastanawiałam, czy byłyby pomocne specyfiki zwane "pożeraczami tłuszczu", takie dla sportowców. Natknęłam się na te "cuda" w sklepach dla ćwiczących, może byłyby bardziej bezpieczne (ich działanie ma polegać na pochłanianiu tłuszczu ze spożytego jedzenia). Nie zagłębiałam się bardziej, bo szukałam czegoś w drugą stronę, piję odżywkę żeby przytyć (węglowodany + białko + witaminy) i powiem, że nieźle działa i bezpieczne dla zdrowia. Więc może te pożeracze tłuszczu też byłyby dobre. Większość dziewczyn myśli, że ma to coś wspólnego ze sterydami i w ogóle sklepy kulturystyczne są tylko dla facetów, a wcale tak nie jest, tylko trzeba sobie dobrać odpowiedni środek, popytać doświadczonych...
Laura2112 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-06, 14:22   #7
suzana
Zakorzenienie
 
Avatar suzana
 
Zarejestrowany: 2003-12
Lokalizacja: Jego serce
Wiadomości: 7 389
GG do suzana
Dot.: Adipex retard

popieram, sklepy sportowe maja duza game suplementow, ktore moga pomoc tez kobietom. i pijesz normlane odzywki weglowodanowe? moj facet swojego czasu to stosowal ale on cwiczy na mase. Laura uwazaj zeby nie przechylic sie w 2gą stronę ale fakt, troche checi, odpowiednia literatura, przelamanie stereotypow i swiat sie zmieni
suzana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-05-08, 19:26   #8
7777777
Raczkowanie
 
Avatar 7777777
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 127
GG do 7777777
Dot.: Adipex retard

Dziekuje za odpowiedzi.Z tego co piszecie to chyba faktycznie nie jest zbyt dobra metoda na odchudzanie.Jeszcze raz dziekuje.
Pozdrawiam
Aga
7777777 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-08, 19:53   #9
Laura2112
Raróg
 
Avatar Laura2112
 
Zarejestrowany: 2004-02
Lokalizacja: koniec internetu (ta da!!) :D Kujawianka :)
Wiadomości: 56 318
Send a message via Skype™ to Laura2112
Dot.: Adipex retard

Suzana >> tak, właśnie mam taką z naciskiem na węglowodany, mniej białka i witaminy. Piję ostrożnie, niewiele, ale działa szybko. Raczej w drugą stronę u mnie nie da rady Taka przemiana materii, że aż zdecydowałam się po to sięgnąć, bo ani grama nie mogłam przybrać. Skład dokładnie sprawdziłam, wypytałam się na forum i w ogóle, dla organizmu żadnych negatywnych wpływów nie zauważyłam i jestem zadowolna z efektu. Teraz mam długą już przerwę w stosowaniu i efekt się utrzymuje (może troszkę schudłam znów, ale niewiele).
7777777 >> cieszę się, jeśli się rozmyśliłaś co do Adipexu. Powodzenia!!!
Laura2112 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-09, 08:37   #10
7777777
Raczkowanie
 
Avatar 7777777
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 127
GG do 7777777
Dot.: Adipex retard

Dzieki.Mam nadzieje ze po maturze znajde w sobie wiecej silnej woli i zaczne cwiczyc regularnie.Ciesze sie ze napisalam do Was z pytaniem o adipex,bo tak pewnie zaczelabym brac i niezle bym narazrabiala w swoim organizmie.

Aga
7777777 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-09, 09:35   #11
Laura2112
Raróg
 
Avatar Laura2112
 
Zarejestrowany: 2004-02
Lokalizacja: koniec internetu (ta da!!) :D Kujawianka :)
Wiadomości: 56 318
Send a message via Skype™ to Laura2112
Dot.: Adipex retard

Oj nieźle, to raczej pewne.
Wszystkiego dobrego na maturze - nie dziękuj A potem już wakacje i wiele okazji, żeby się poruszać i owocków podjeść
Laura2112 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-05-09, 10:33   #12
7777777
Raczkowanie
 
Avatar 7777777
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 127
GG do 7777777
Dot.: Adipex retard

Nie dziekuje
__________________
Aga
7777777 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-19, 10:18   #13
fiba30
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 7
Dot.: Adipex retard

ja stosowałam adipex przez 3 miesiące...
fiba30 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-06, 17:24   #14
amberlinka
Raczkowanie
 
Avatar amberlinka
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 377
Exclamation Dot.: Adipex retard

Hejka A ja się z wami w 100% nie zgadzam Stosuję teraz adipex i jestem z tego powodu bardzo szczęśliwa, stosuję go codopiero tydzień i schudłam już 3 kg Ciągle ćwicze i mam mnóstwo energii Mało tego wcale nie mam ochoty na kaloryczne jedzonko i na słodycze, a nawet jak się na coś skuszę to nic mi się nie stanie Do tego moja pani doktor nie zabroniła mi brania adpiexu, więc nie może być taki szkodliwy, jak tu wypisujecie! Pozdrawiam
amberlinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-06, 17:57   #15
Etiuda
Raczkowanie
 
Avatar Etiuda
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 465
Dot.: Adipex retard

Adipex nie jest dostępny legalnie w Polsce, jest zakaz handlowania nim i to nie bez powodów. Lekarze przypisują w zastępstwie droższej Meridii bo nasze recepty można realizować w UE. A najgorsze, że kupuje go sobie kto chce z namiarów z kafeterii-jeżdzą sobie takie do Czech a potem sprzedają 2 razy drożej w Polsce ludziom i wszelkim pro-anorektyczkom, które omijają szerokie przeciwskazania i możliwe niebezpieczne dla życia interakcje:|
__________________

Etiuda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-18, 11:35   #16
aga111bk
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 2
Dot.: Adipex retard

cześć. Ja biorę adipex od 6 dni. Rzeczywiście mniej jem staram się ćwiczyć no i z niecierpliwością ważę się codziennnie. Do tej pory 2 kg na minusie ale przede mną jeszcze długa droga chciałabym schudnąć 20-25 kg obecnie ważę 91 kg. Napiszcie czy się odchudzałyście i jak. Czy ten adipex to rzeczywiście jest bezpieczny i jak jeszcze można wesprzeć te diety.
aga111bk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-18, 13:06   #17
aga111bk
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 2
adipex

Siemka. szukam chętnych do wymiany doświadczeń na temat stosowania adipex retard. Po wczorajszych doniesieniach prasowych na temat leku, który zabija trochę się waham ale mam sporo do zrzucenia i szukam informacji na temat adipexu. Stosuję go od tygonia.
aga111bk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-05, 11:36   #18
Ag_nes
Wtajemniczenie
 
Avatar Ag_nes
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Górny Śląsk
Wiadomości: 2 474
GG do Ag_nes
Dot.: adipex

Mozesz tu zacytowac te doniesienia pracowe albo wkleic linka ?? bardzo mnie to interesuje.
Ag_nes jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-14, 08:44   #19
Czarna 1982
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 7
Dot.: adipex

Witam!
Znalazlam te info o adim na innym forum zapraszam do lektury.
Ja juz z jestem na adipexie już 9 dzien zeszło mi juz 2,5 kg co do jedzenia to zalezy czasem mam napad głodu a czasem mnie trzeba sie troche tez pilnowac nie obzerac sie bo to wowczaschyba nic nie daje ja mam spora nadwage a to jest wlśnie dla osób z duża nadwaga a nie dla tych co 5-7 kg chca nie poddaje sie bede walczyc zobaczymy co dalej moze wkleje kilka ciekawyh informac
WSZYSTKO, CO O ADIPXIE RETARD POWINNO SIĘ WIEDZIEĆ, ZANIM PRZYSTĄPISZ DO KURACJI!
Czarna 1982 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-01-14, 08:45   #20
Czarna 1982
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 7
Dot.: adipex

1. Na czym polega działanie adipexu?
(przedstawię to w sposób bardzo prosty i zrozumiały dla każdego. Bardziej szczegółowo i „naukowo” jest to opisane w ulotce poniżej). Adipex jest lekiem działającym na ośrodkowy układ nerwowy. Jego mechanizm działania polega na tym że ułatwia przewodzenie bodźców pobudzających ośrodek sytości. Pozwala on po prostu przestać myśleć o jedzeniu, oszukać organizm, który myśli że jest najedzony... Hamuje łaknienie, bardzo znacząco zmniejsza uczucie głodu, nie eliminując go jednak zupełnie. Gdyby tak było, wiele z nas mogłoby umrzeć śmiercią głodową. Jeśli żołądek jest zupełnie pusty, kurczy się i wydziela soki trawienne które drażnią jego ścianki, zamiast trawić treść pokarmową. Występuje tu tzw. uczucie „głodu żołądkowego”. Trzeba koniecznie coś wtedy przekąsić, by nie dopuścić do nadżerek i choroby wrzodowej żołądka.
2. Jak długo muszę zażywać adipex żeby schudnąć?
Kuracja adipexem może trwać maxymalnie 100 dni. Jeśli w tym czasie nie uzyskasz zadawalających rezultatów (wymarzonej wagi), musisz bezwzględnie kurację zakończyć, robiąc co najmniej 6 tygodniowa przerwę, a optymalnie 12 tygodniową. Po tym czasie można powrócić do kuracji wspomaganej adipexem. Dotyczy to raczej osób po 30 roku życia oraz tych ,które urodziły chociaż 1 dziecko. Osoby młodsze nie powinny w ciągu roku wspomagać się dłużej niż 100 dni.
Czarna 1982 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-14, 08:45   #21
Czarna 1982
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 7
Dot.: adipex

3. Czy działa on na każdego i ile można średnio schudnąć w ciągu miesiąca?
Jak wiesz, każdy człowiek jest inny, każdy o sobie powie: jestem indywidualnością, wyjątkiem i oczywiście każdy ma rację. Spadek wagi zależy od kilkudziesięciu parametrów, miedzy innymi: wiek, wzrost, waga, przebyte choroby, przyjmowane leki nawet w dalekiej przeszłości, sposób odżywiania (nawet godziny posiłków), nawyki żywieniowe, tryb życia i pracy oraz wiele, wiele innych.
Jeśli mam odpowiedzieć w przybliżeniu na to pytanie, poproszę Cię o dane takie jak wzrost, waga, wiek, przebyte choroby , stosowane w ciągu 12 miesięcy diety ,oraz to, do jakiej wagi zmierzasz. Wtedy będę mogła z dużym przybliżeniem powiedzieć jaki będzie spadek wagi w pierwszym - być może jedynym miesiącu kuracji ADIPEXEM (ale jeśli nie chcesz, nie musisz podawać).
Przeciętnie (ale to bardzo ogólnikowe stwierdzenie) 1 kuracja = minus 5 kilogramów. Równie dobrze mogą to być 3 kg jak i 8 kg, a może nawet 12 czy 15... Wszystko zależne jest od wyżej wymienionych parametrów.
Oto pewne „rekordy” zanotowane po miesięcznym zastosowaniu adipexu .
Przykład 1 Bogusia ,lat 29, waga wyjściowa 65 kg, wzrost 165cm - nie schudła ani 1 kilograma. Powód: odchudzanie się od rana do godz. 20:00, po tej godzinie pochłanianie ponad 1000 kalorii na jedno „posiedzenie”. Ulubione dania: ciasto, solone orzeszki, piwo. Zupełnie nieracjonalne odżywianie (!!!) - pół jabłka i pół jogurtu w ciągu całego dnia musi zaowocować napadem głodu w godzinach wieczornych. Nie stosowała żadnych ćwiczeń fizycznych
Przykład 2 Sylwia, lat 33, wzrost 172 cm, waga wyjściowa 115 kg. Ubytek wagi w 1 miesiącu –16 kg. W ciągu 100 dni-36 kg. Nadwaga jak widać duża. Jej dieta to: początkowo 1500 kalorii rozłożone w 6 posiłkach w ciągu dnia. Po 2 tyg. Dieta 1000 kalorii w 5 dziennych posiłkach.. Wyeliminowała w 100% węglowodany pochodzące ze słodyczy oraz potraw mącznych. Raz w tygodniu jadła ziemniaki. Nie stosowała żadnych ćwiczeń fizycznych .
4. Czy ten adipex jest tak skuteczny „ jak go opisują”?
Zacznę od tego, że mój opis może różnic się od wszystkich innych.
Dlaczego? Bo nie zamierzam go ani zachwalać, ani namawiać do kupna. Chce jak najrzetelniej przedstawić pełne informacje o preparacie. Nawet jeśli możesz się rozczarować
TAK, ADIPEX JEST BARDZO SKUTECZNYM ŚRODKIEM WSPOMAGAJACYM ODCHUDZANIE. (nie odchudzającym!!! To spora różnica).Tylko Ty też pomóż adipexowi...J I nie psuj jego dobrej „roboty” brakiem konsekwencji i nie popełniaj ciężkich grzechów dietetycznych.

5. Czy to na pewno oryginalny produkt?

Tak. Sprzedaję od wielu miesięcy (2 lata ) tylko oryginalny adipex retard. Możesz mi wierzyć, nigdy nie spotkałam się z podrabianym gdziekolwiek adipexem, gdyż jest to nieopłacalne. Jest on po prostu....za tani . Mam bardzo pewne źródło zaopatrzenia, więc możesz być spokojna o jego walory leczniczeJ
Czarna 1982 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-14, 08:47   #22
Czarna 1982
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 7
Dot.: adipex

6. Jakie są skutki uboczne? I czy to jest bezpieczny lek?

Po pierwsze i najważniejsze. SKUTKI UBOCZNE TO NIE TO SAMO CO NIEPOŻĄDANE EFEKTY. O tych pierwszych można mówić po wielu latach, wiec to nie temat na dziś. Zresztą... nigdy nie wiadomo jak po latach organizm będzie reagował po tym wszystkim co dziś spożywamy. Tablica Mendelejewa + jeszcze nie odkryte pierwiastki icon_wink.gif A suplementy? „Sztuczne” witaminy? Czy chociażby modny Beta-karoten, chrom i inne ?
Skupmy wiec uwagę na NIEPOŻĄDANYCH EFEKTACH, KTÓRE UJAWNIAJĄ SIĘ ZAZWYCZAJ W PIERWSZYCH DNIACH KURACJI, co nie oznacza, że MUSZĄ WYSTAPIĆ. Mogą też ujawnić się np. po 2 tygodniach czy miesiącu. Pamiętaj, że jesteś inna/y niż wszyscy.J




W przypadku ujawnienia się działań niepożądanych takich jak: zawroty głowy, podwyższenie ciśnienia tętniczego, kołatanie serca, ogólnie złe samopoczucie – lek należy odstawić na 2 dni, po czym wznowić leczenie. Najczęściej ujawnione niepożądane efekty albo mijają, albo też ich nasilenie maleje, bądź w miarę kontynuowania leczenia całkowicie zanikają. Inne występujące niepożądane efekty to: suchość w ustach, ogólne rozkojarzenie, drżenie rąk, zaburzenia snu.
Lek ten należy do grupy pobudzających obwodowy układ nerwowy (sympatykomimetyk) stąd teoretycznie może podnosić ciśnienie tętnicze krwi. Modyfikacja cząsteczki chemicznej fenterminu powoduje jedynie wybiórcze działanie hamujące łaknienie, bez znaczącego zwiększania ciśnienia krwi. W przypadku leczonego nadciśnienia nie należy więc obawiać się jego patologicznego podwyższenia, wówczas po zastosowaniu leku należy kontrolować ciśnienie i odstawić lek gdyby nadmiernie wzrosło.
Co do bezpieczeństwa leku. Jest on stosowany w wielu krajach jako lek przeciw otyłości. Jest przebadany, przetestowany i skoro dopuszczony do obrotu, nie stanowi zagrożenia dla życia. Jednak tylko ścisłe przestrzeganie zasad stosowania i znajomość swojego organizmu (kontrolowanie ciśnienia, wcześniejsze wykonanie badań lekarskich, gdy nie masz pewności co do stanu zdrowia) może zagwarantować pełne bezpieczeństwo przy jego stosowaniu. O żadnym z leków nie można powiedzieć, że jest w 100% bezpieczny. Nawet zwykła aspiryna czy popularne dostępne bez recepty środki przeciw bólowe oraz „multiwitaminy” mogą poważnie zaszkodzić, jeśli są używane bez umiaru i bez środków ostrożności.

7. Co należy robić gdy wystąpi któryś z w/w lub inne niepożądane efekty?

Mniejsze zapotrzebowanie na sen, sen niespokojny , trudności w zasypianiu:
dlatego nie przyjmuj adipexu po godzinie 12.00 w południe. Najpierw sprawdź jak Twój organizm zachowa się przez tydzień stosowania leku. Jeśli nie będziesz miała kłopotów ze snem, a uznasz że chcesz przyjmować lek trochę później ( bo dłużej działa) - spróbuj.
Jeśli przyjmujesz go w południe i masz kłopoty ze snem, weź kapsułkę ok. 8:00-9:00 rano.
Duża ilość energii, pobudzenie, tzw.” power”
Wykorzystaj to np. na gimnastykę, bieganie, basen, czy zwykłe domowe porządki.
Możesz być też podenerwowana. Napij się wtedy zwykłej melisy. Powinno przejść bez śladu. Może być też zupełnie odwrotnie... czyli ospałość, rozleniwienie, ogólna „niemoc”. Po prostu odpoczywaj i pozwól sobie na to lenistwo kontrolowaneJ
Suchość w ustach, czasem dziwny posmak, bardzo chce się pić.
I bardzo dobrze! Każda ilość wody wlana w nasz organizm przyspiesza odchudzanie, wypłukuje toxyny. Pamiętaj: woda,(bez gazu) a nie coca cola i nie herbatki przeczyszczające. Zielona i czerwona herbata są jak najbardziej ok.
Jeśli czujesz dziwny smak w ustach, lub wydaje Ci się że z Twoich ust wydobywa się nieprzyjemny zapach, może to być skutkiem pustego żołądka. Zjedz wtedy coś mało kalorycznego, odrobina wystarczy by „ zająć” żołądek trawieniem.
Adipex to lek zmniejszający łaknienie. Mimo woli zjadasz średnio o 2/3 mniej niż do tej pory. Ścianki żołądka obkurczają się, co dobrze rokuje na przyszłość, bo żołądek, jeśli jest rozciągnięty jak stary worek domaga się ciągłego „załadunku”. Zadbaj, aby Twoje posiłki były bogate w składniki odżywcze a niewielkie objętościowo. Polecam żółtka jaj, omlety. W jajkach znajdują się najcenniejsze dla życia pierwiastki. I nie jest prawdą, że powodują wzrost złego cholesterolu.
Ponieważ waga spada dosyć szybko zadbaj o jędrność skóry. Gorąco polecam kuracje olejkami eterycznymi. Do zwykłego balsamu do ciała dodaj po 5 kropel olejku cynamonowego, geraniowego, imbirowego, jałowcowego (najlepsze i najtańsze są z firmy Avicenna – (www.avicenna.pl) i rozprowadź po całym ciele. Możesz zawinąć się w folię spożywczą, ale nie musisz. Skóra i tak nadąży za Tobą J Tutaj podaję doskonały link do aromaterapii. Zachęcam do lektury i stosowania http://www2.pwsz.krosno.pl/~henroz/oleum2003.htm

8. Czy jest to lek dostępny w Polsce?

Nie. Macierzystą firmą jest austriacki koncern farmaceutyczny GEROT, który udziela licencji innym firmom farmaceutycznym w Europie. Taką licencje posiadają między innymi Czesi, skąd pochodzi adipex, który oferuję. Lek nie został wycofany z polskich aptek, jak krążą plotki, ponieważ Polska nie była zainteresowana tym lekiem, mając swój rodzimy Mazindol, który został wycofany z produkcji kilka lat temu, gdy pojawiła się Meridia. Nie będę oceniała działań lobby medyczno- farmaceutycznego- politycznego, bo nie jest to moja rolą. Wystarczy gdy powiem, że Mazindol kosztował około 10 złotych za kurację miesięczną, a Meridia ponad 400zł.... Wnioski są oczywiste. Poza tym wszystkim, o czym piszę, nie jest możliwa rejestracja każdego leku w każdym państwie, a tym bardziej jego dostępność w każdej przeciętnej aptece. Krajowy index leków zawierałby chyba z milion pozycji... Natomiast każdy rejestrowany lek może zostać sprowadzony na zamówienie.

9. Kiedy zaczyna działać adipex i kiedy mogę spodziewać się widocznych rezultatów?

Zasadniczo zaczyna działać od razu poprzez blokowanie ośrodka sytości dając właśnie takie uczucie. Nie każdy ośrodek sytości jest jednakowo pobudzony, niektóre są doskonale stymulowane poprzez permanentne pojadanie, szczególnie słodyczy. Tak wiec, jeśli po pierwszej, drugiej czy nawet 5 tabletce nie odczuwasz działania, to BEZ PANIKI! Po tygodniu nawet najbardziej oporne jednostki kapitulują. Co do widocznych rezultatów: najpierw zauważą inni, Ty na końcuJ. A tak serio, to o czymkolwiek można podyskutować najwcześniej po miesiącu kuracji.

10. Czy po jakimś czasie lek zaczyna działać słabiej i organizm się przyzwyczaja i zaczynam odczuwać głód?

Lek działa jednakowo, natomiast Twoje odczucia są inne. Na początku czujesz ogromną różnicę pomiędzy uczuciem głodu a totalnym jego brakiem spowodowanym działaniem adipexu. Po jakimś czasie „zapominasz” tą różnice i wydaje się, że lek słabiej działa, a to nie jest prawda. Trudno nie będąc głodnym być... jeszcze mniej głodnymJ.
Ale.... możesz poczuć znienacka dotkliwy głód. Stanie się to wtedy, gdy jesz drastycznie mało, oczekując błyskawicznych rezultatów. Organizm musi zareagować głodem, żeby odchudzająca się osoba nie zaliczyła zgonu po tygodniowej głodówce. Pamiętaj: 5-6 małych posiłków dziennie = sukces.

11. Czy w trakcie kuracji adipexem mogę nadal używać środków antykoncepcyjnych?

Nie ma przeciwwskazań do jednoczesnego przyjmowania doustnych nowoczesnych środków antykoncepcyjnych takich jak np. Diana35, Harmonett, Cilest I inne.
W czasie owulacji zalecana jest dodatkowa ostrożność. Stosujcie wtedy prezerwatywę lub plemnikobójcze globulki dopochwowe.

12. Czy w czasie miesiączki mam odstawić adipex?

Miesiączka jest stanem fizjologicznym i nie ma potrzeby odstawiania na ten czas adipexu.
Możesz jednak być bardziej niż zwykle osłabiona czy rozdrażniona, szczególnie gdy miesiączka pojawiła się w pierwszych dniach stosowania adipexu. Nie przerywaj kuracji, wspomóż się ziołami uspokajającymi czy lekkim środkiem przeciwbólowym.
Ponadto samo odchudzanie i w związku z tym osłabienie organizmu, może powodować rozregulowanie cyklu miesięcznego i adipex nie ma z tym nic wspólnego.
A rozregulowany cykl miesięczny = wyższe prawdopodobieństwo niepożądanej ciąży, dlatego wróć do odnośnika „ antykoncepcja”

13. Czy w trakcie kuracji adipexem trzeba stosować jakąś dietę?

Tak, trzeba. Pamiętaj to TY SIĘ ODCHUDZASZ. Adipex wspomaga Twoje działania i niweluje nieprzyjemne skutki diety takie jak głód i stres. Są osoby które mimo uczucia sytości czy nawet niechęci do jedzenia, jedzą nadal, z przyzwyczajenia, bądź z innych powodów - NIE CHUDNĄ i mówią, że adipex nie działa. Otóż działa i to doskonale, tylko „zepsuta” jest taka osoba. Nie wystarczy jeść o połowę mniej słodyczy, fast fordów by schudnąć. TRZEBA SIĘ POŚWIĘCIĆ I JE WYELIMINOWAC Z DIETY

14. Czy w trakcie kuracji adipexem mogę czasem wypić piwko albo kieliszek wina?

WYKLUCZONE- zero alkoholu w czasie kuracji. !!!!!

Jeśli wiesz, że za kilka dni szykuje się impreza, gdzie nie będzie możliwości nie wypicia, odstaw lek 2 dni przed tym, i wróć 2 dni po wypiciu. Natomiast jeśli wyskoczy coś z znienacka, nie możesz wypić, musisz odmówić. Pomyśl tylko, czy dla głupiego piwa albo kieliszka wina warto zarywać kurację ? A ryzykować życiem???? Wcale!!!
Dlaczego? To zabrzmi brutalnie, ale możesz stracić przytomność, być bardzo agresywna(y), mieć krwotok z nosa, bądź co gorsza udar mózgu, gdyż może po połączeniu adiexu z jakimkolwiek alkoholem niekontrolowanie i gwałtownie wzrosnąć ciśnienie krwi.



15. Czy można pić kawę? Palić papierosy?

Tak, można. W końcu nie jesteś niewolnikiem, ani nie walczysz z ciężką chorobą, tylko się odchudzasz. Oczywiście nie 10 kaw dziennie, bo wrzody żołądka gwarantowane, ale 1-2 filiżanki dobrej kawy nie zaszkodzą. Jeśli natomiast poczujesz, że coś Ci szkodzi, że za bardzo pobudza, serce kołacze, to odstaw. Kawę albo adipex, co woliszJ Papierosy.... MINISTER ZDROWIA OSTRZEGA ŻE PALENIE TYTONIU POWODUJE CHOROBY SERCA ORAZ NOWOTWORY.

16. Czy po kuracji występuje efekt jojo?

Jak j wspominam w niżej załączonej ulotce w „zastosowaniach”, utrzymanie osiągniętej, zredukowanej wagi i zadowalającej sylwetki możliwe jest tylko przy dalszym konsekwentnym świadomy odżywianiu. Jeśli zadowolona(y) z siebie, po całej kuracji wrócisz do słodyczy, fast foodów, jedzenia „byle co, byle jak i byle gdzie”, nie oczekuj że zachowasz efekty kuracji. Jeśli masz skłonności do tycia, to masz je przez całe życie. Nawet operacyjne usunięcie części żołądka nie gwarantuje wiecznego sukcesu, bo jest on (żołądek) na tyle rozciągliwy, że systematyczne pojadanie potrafi przywrócić go do poprzednich rozmiarów!!!. NIE WYMYŚLONO ŚRODKA ZAPOBIEGAJĄCEGO POWSTAWANIU JOJO. To my jesteśmy za nie odpowiedzialni w 100%
Pamiętaj: złoty środek nie istnieje!!! Istnieje tylko Twoja wola i Twoja świadomość!
Adipex jest środkiem wspomagającym i to bardzo skutecznie walkę z nadwagą, ale reszta należy do Ciebie.
Czarna 1982 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-14, 08:48   #23
Czarna 1982
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 7
Dot.: adipex

17. Czy muszę ćwiczyć w trakcie kuracji adipexem ?

Tak naprawdę nie musisz nic... Słuchaj swojego organizmu. Jeśli będziesz miała na tyle silnej woli i sił witalnych - bardzo proszę. Jeśli nie, nie wysilaj się dodatkowo, bo już sama dieta powoduje szok dla organizmu. Pamiętaj, że w I fazie odchudzania siłownia jest niepotrzebna i nawet niewskazana. Na siłowni rzeźbimy widoczne już mięśnie. Jeśli są one teraz pod kołderką z tłuszczu, to skup się ja likwidacji tejże kołderki. Czy wiesz co to są ćwiczenia aerobowe? Ćwiczenia aerobowe to np.: bieganie, pływanie, rower, step, taniec.
NAJWAŻNIEJSZA INFORMACJA - PRZEZ PIERWSZE 30 MINUT TRENINGU SPALAMY CUKRY, WIĘC ĆWICZĄC MNIEJ NIŻ 30 MINUT NIE UZYSKAMY ŻADNEGO EFEKTU, CZYLI NIE SPALIMY ANI GRAMA TKANKI TŁUSZCZOW EJ. Przekazuję złoty sekret... BASEN, a dokładnie pływanie - spala ogrom tkanki tłuszczowej, więc bądź twardy/a i pójdź 1 RAZ w tygodniu na basen!!! Nie choć na czczo, bo się utopisz. Raz w tygodniu - 45 minut do godziny - absolutnie wystarczy.
18. Czy adipex jest na bazie amfetaminy? Czy mogę się uzależnić?
(tutaj cytuje wypowiedź jednej z moich zadowolonych klientek, z zawodu farmaceutki)
(...Przeczytałam na temat Fenterminy (substancja czynna adipexu) wszystko co się dało w kilku medycznych książkach - moich podręcznikach. Zrobiłam to bo jako osoba, która chce ją stosować i chce wiedzieć o leku jak najwięcej...
Oto wnioski...
To że w skład adipexu wchodzą jakieś pochodne amfetaminy nie jest prawdą - fentermina to nie jest amfetamina (!!!) - amfetaminy to inaczej pochodne fenyloetyloaminy. I fentermina właśnie taką pochodną jest, tak samo jak mazindol i sibutramina (czyli meridia) .
Ale to tak jakby zaliczyć jabłko do owoców - nie każdy owoc smakuje i wygląda jak jabłko. Tak samo nie każda amfetamina ma takie działanie jak ta znana nam amfetamina, którą wciągają studenci przed sesją (czyli feta, a naukowo Psychedryna) - Na pewno ma wiele wspólnych cech - to właśnie to pobudzenie, przyspieszenie serca, kłopoty ze snem, zaparcia...
Fentermina jednak nie uzależnia!! !!!! To amfetamina przy dłuższym stosowaniu bardzo silnie uzależnia psychicznie a także powoduje wystąpienie psychozy amfetaminowej. Fentermina – nie!!
Oczywiście nie można przesadzać - stąd ograniczenie w stosowaniu Adipexu nie dłużej niz 3 miesiące bez przerwy.
Nie demonizowałabym adipexu - jeśli ktoś będzie nieodpowiedzialny lub będzie chciał sobie zrobić krzywdę to uszkodzi się nawet zwykłą aspiryną...)
19. Jak się stosuje adipex retard?
Z obserwacji swoich i osób stosujących Adipex sugeruję, aby lek stosować nie rano, jak napisano w ulotce, a w południe.
Rano należy zjeść normalne śniadanie. Stosując lek w południe można uniknąć przykrego odczucia głodu w godzinach wieczornych, które wyzwala chęć jedzenia w nadmiarze. Zwracam uwagę na to, że jest to forma leku o przedłużonym działaniu w postaci kapsułek dojelitowych, gdzie dopiero substancja czynna zaczyna się uwalniać, lek więc nie działa szybko jak standardowa tabletka czy kapsułka. Czas przejścia do jelita gdzie zaczyna się uwalnianie to około 3 godziny od przyjęcia z popiciem odpowiednią ilością płynu. Z tego wynika, że Adipex należy przyjąć najpóźniej około godziny 12, gdzie efekt ujawni się koło godziny 15 i będzie trwał do późnych godzin wieczornych.


20. Co powinnam jeść żeby chudnąć?
!!!UWAGA!!!
JEMY CZĘSTO 5-6 posiłków dziennie - chodzi o to, że nasz żołądek musi dawać sygnał do mózgu, ze jest syty i zadowolony... W przeciwnym razie, te 2 zmyślne narządy wejdą w zmowę przeciwko nam i znaczą pracować nad magazynowaniem zapasów na czarną godzinę. Zmniejszą sobie metabolizm, zwolnią przemianę materii i będzie płacz NIE CHUDNĘ!!!
Diety po 300 –500 kalorii są zabójcze i jojo gwarantują w ciągu kilku dni!!

!!WYRZUCAMY Z MENU!!
BIAŁY CHLEB - jedzmy czarny chleb, jest smaczniejszy, zdrowszy i nie puchnie w żołądku.
ZIEMNIAKI - jemy ryż lub czarne pieczywo do mięsa.
ŚMIETANA - chyba wszystko jasne
CZERWONE MIĘSA - jemy drób, duuużo drobiu (kurczak w każdej postaci, indyk)
SŁODYCZE - kostka, ale 1 kostka do kawy dziennie nie zaszkodzi, możemy jeść biszkopty!
SERY - wiem, to ciężkie, ja ratuje się serkiem Hochland Light, jest świetny.
TŁUSTE WĘDLINY - omijamy salami, parówki, kiełbasy, boczek...
SOJĘ
FAST FOODY - starajmy się wszystko przygotowywać w domu!
NAPOJE GAZOWANE - gaz rozpycha żołądek
CUKIER - jeśli słodzisz 2 łyżki, zacznij słodzić jedną - nie rezygnuj totalnie z cukru! (nie stosujemy słodzika!!!) Polecam gorąco FRUKTOZĘ , do kupienia w sklepach ze zdrową żywnością. To doskonały, ławo przyswajalny cukier owocowy
MAJONEZ
CIĘŻKIE SOSY

!!CO JEMY!!
CIEMNE PIECZYWO - jest wyśmienite jako tosty!
RYŻ - biały i ciemny
MAKARON
DRÓB - najlepiej gotowany, ale to nie zasada
RYBY - w każdej postaci, także jako pasty oraz puszki.
WARZYWA - wszystkie, w każdej postaci
OWOCE - wszystkie (banany nie tuczą!!!!)
OLEJ - smażymy tylko na oleju (łyżka)
MLEKO UKWASZONE - owocowe lub zwykłe
PŁATKI ŚNIADANIOWE - kukurydziane, bądź smakowe
KETCHUP - jest wspaniałym zapychaczem do kanapek (jest bardzo zdrowy i nie tłusty)

GRZYBY -
JOGURTY NATURALNE
CHUDE WĘDLINY - głównie indyk


Ważne - przeczytaj bardzo dokładnie!
Do brania Adipexu kwalifikują się ludzie z otyłością prostą, którym lekarze proponują stosowanie Meridii lub Xenicalu. Meridia, wycofany już Mazindol i Adipex to leki z tej samej grupy, jednak każdy z nich ma inną substancję czynną, dlatego tak różne reakcje każdego, który je stosował. Skutek pozostaje ten sam i wszystkie działają na ośrodek sytości w mózgu. Wszystkie trzy są przeciwwskazaniem do zajścia w ciążę w trakcie kuracji oraz zaraz po jej zakończeniu . Potrzebny jest tzw. 3 miesięczny do półroczny okres przejściowy. Wszystkie maja na celu spowodowanie niechęci do jedzenia i wzmożonego zapotrzebowania na wodę. Jest to dobre, bo pomaga w tworzeniu nowych nawyków żywieniowych, a jednocześnie przy stosowaniu 3 miesięcznym nie uzależnia. Wszystkie trzy leki powodują zagrożenie dla serca przy wysokim ciśnieniu, pracy tarczycy przy jej nadczynności. U niektórych pacjentów występuje przejściowy efekt wypadania włosów i miejscowa wysypka. Jeśli nie zmieni się nawyków żywieniowych podczas kuracji zachowanie ich po jej zakończeniu, branie tego leku jest bezsensowne.jiego wróć do odnośnika „ antykoncepcja”

13. Czy w trakcie kuracji adipexem trzeba stosować jakąś dietę?

Tak, trzeba. Pamiętaj to TY SIĘ ODCHUDZASZ. Adipex wspomaga Twoje działania i niweluje nieprzyjemne skutki diety takie jak głód i stres. Są osoby które mimo uczucia sytości czy nawet niechęci do jedzenia, jedzą nadal, z przyzwyczajenia, bądź z innych powodów - NIE CHUDNĄ i mówią, że adipex nie działa. Otóż działa i to doskonale, tylko „zepsuta” jest taka osoba. Nie wystarczy jeść o połowę mniej słodyczy, fast fordów by schudnąć. TRZEBA SIĘ POŚWIĘCIĆ I JE WYELIMINOWAC Z DIETY

14. Czy w trakcie kuracji adipexem mogę czasem wypić piwko albo kieliszek wina?

WYKLUCZONE- zero alkoholu w czasie kuracji. !!!!!

Jeśli wiesz, że za kilka dni szykuje się impreza, gdzie nie będzie możliwości nie wypicia, odstaw lek 2 dni przed tym, i wróć 2 dni po wypiciu. Natomiast jeśli wyskoczy coś z znienacka, nie możesz wypić, musisz odmówić. Pomyśl tylko, czy dla głupiego piwa albo kieliszka wina warto zarywać kurację ? A ryzykować życiem???? Wcale!!!
Dlaczego? To zabrzmi brutalnie, ale możesz stracić przytomność, być bardzo agresywna(y), mieć krwotok z nosa, bądź co gorsza udar mózgu, gdyż może po połączeniu adiexu z jakimkolwiek alkoholem niekontrolowanie i gwałtownie wzrosnąć ciśnienie krwi.



15. Czy można pić kawę? Palić papierosy?

Tak, można. W końcu nie jesteś niewolnikiem, ani nie walczysz z ciężką chorobą, tylko się odchudzasz. Oczywiście nie 10 kaw dziennie, bo wrzody żołądka gwarantowane, ale 1-2 filiżanki dobrej kawy nie zaszkodzą. Jeśli natomiast poczujesz, że coś Ci szkodzi, że za bardzo pobudza, serce kołacze, to odstaw. Kawę albo adipex, co woliszJ Papierosy.... MINISTER ZDROWIA OSTRZEGA ŻE PALENIE TYTONIU POWODUJE CHOROBY SERCA ORAZ NOWOTWORY.

16. Czy po kuracji występuje efekt jojo?

Jak j wspominam w niżej załączonej ulotce w „zastosowaniach”, utrzymanie osiągniętej, zredukowanej wagi i zadowalającej sylwetki możliwe jest tylko przy dalszym konsekwentnym świadomy odżywianiu. Jeśli zadowolona(y) z siebie, po całej kuracji wrócisz do słodyczy, fast foodów, jedzenia „byle co, byle jak i byle gdzie”, nie oczekuj że zachowasz efekty kuracji. Jeśli masz skłonności do tycia, to masz je przez całe życie. Nawet operacyjne usunięcie części żołądka nie gwarantuje wiecznego sukcesu, bo jest on (żołądek) na tyle rozciągliwy, że systematyczne pojadanie potrafi przywrócić go do poprzednich rozmiarów!!!. NIE WYMYŚLONO ŚRODKA ZAPOBIEGAJĄCEGO POWSTAWANIU JOJO. To my jesteśmy za nie odpowiedzialni w 100%
Pamiętaj: złoty środek nie istnieje!!! Istnieje tylko Twoja wola i Twoja świadomość!
Adipex jest środkiem wspomagającym i to bardzo skutecznie walkę z nadwagą, ale reszta należy do Ciebie.

17. Czy muszę ćwiczyć w trakcie kuracji adipexem ?

Tak naprawdę nie musisz nic... Słuchaj swojego organizmu. Jeśli będziesz miała na tyle silnej woli i sił witalnych - bardzo proszę. Jeśli nie, nie wysilaj się dodatkowo, bo już sama dieta powoduje szok dla organizmu. Pamiętaj, że w I fazie odchudzania siłownia jest niepotrzebna i nawet niewskazana. Na siłowni rzeźbimy widoczne już mięśnie. Jeśli są one teraz pod kołderką z tłuszczu, to skup się ja likwidacji tejże kołderki. Czy wiesz co to są ćwiczenia aerobowe? Ćwiczenia aerobowe to np.: bieganie, pływanie, rower, step, taniec.
NAJWAŻNIEJSZA INFORMACJA - PRZEZ PIERWSZE 30 MINUT TRENINGU SPALAMY CUKRY, WIĘC ĆWICZĄC MNIEJ NIŻ 30 MINUT NIE UZYSKAMY ŻADNEGO EFEKTU, CZYLI NIE SPALIMY ANI GRAMA TKANKI TŁUSZCZOW EJ. Przekazuję złoty sekret... BASEN, a dokładnie pływanie - spala ogrom tkanki tłuszczowej, więc bądź twardy/a i pójdź 1 RAZ w tygodniu na basen!!! Nie choć na czczo, bo się utopisz. Raz w tygodniu - 45 minut do godziny - absolutnie wystarczy.
18. Czy adipex jest na bazie amfetaminy? Czy mogę się uzależnić?
(tutaj cytuje wypowiedź jednej z moich zadowolonych klientek, z zawodu farmaceutki)
(...Przeczytałam na temat Fenterminy (substancja czynna adipexu) wszystko co się dało w kilku medycznych książkach - moich podręcznikach. Zrobiłam to bo jako osoba, która chce ją stosować i chce wiedzieć o leku jak najwięcej...
Oto wnioski...
To że w skład adipexu wchodzą jakieś pochodne amfetaminy nie jest prawdą - fentermina to nie jest amfetamina (!!!) - amfetaminy to inaczej pochodne fenyloetyloaminy. I fentermina właśnie taką pochodną jest, tak samo jak mazindol i sibutramina (czyli meridia) .
Ale to tak jakby zaliczyć jabłko do owoców - nie każdy owoc smakuje i wygląda jak jabłko. Tak samo nie każda amfetamina ma takie działanie jak ta znana nam amfetamina, którą wciągają studenci przed sesją (czyli feta, a naukowo Psychedryna) - Na pewno ma wiele wspólnych cech - to właśnie to pobudzenie, przyspieszenie serca, kłopoty ze snem, zaparcia...
Fentermina jednak nie uzależnia!! !!!! To amfetamina przy dłuższym stosowaniu bardzo silnie uzależnia psychicznie a także powoduje wystąpienie psychozy amfetaminowej. Fentermina – nie!!
Oczywiście nie można przesadzać - stąd ograniczenie w stosowaniu Adipexu nie dłużej niz 3 miesiące bez przerwy.
Nie demonizowałabym adipexu - jeśli ktoś będzie nieodpowiedzialny lub będzie chciał sobie zrobić krzywdę to uszkodzi się nawet zwykłą aspiryną...)
19. Jak się stosuje adipex retard?
Z obserwacji swoich i osób stosujących Adipex sugeruję, aby lek stosować nie rano, jak napisano w ulotce, a w południe.
Rano należy zjeść normalne śniadanie. Stosując lek w południe można uniknąć przykrego odczucia głodu w godzinach wieczornych, które wyzwala chęć jedzenia w nadmiarze. Zwracam uwagę na to, że jest to forma leku o przedłużonym działaniu w postaci kapsułek dojelitowych, gdzie dopiero substancja czynna zaczyna się uwalniać, lek więc nie działa szybko jak standardowa tabletka czy kapsułka. Czas przejścia do jelita gdzie zaczyna się uwalnianie to około 3 godziny od przyjęcia z popiciem odpowiednią ilością płynu. Z tego wynika, że Adipex należy przyjąć najpóźniej około godziny 12, gdzie efekt ujawni się koło godziny 15 i będzie trwał do późnych godzin wieczornych.


20. Co powinnam jeść żeby chudnąć?
!!!UWAGA!!!
JEMY CZĘSTO 5-6 posiłków dziennie - chodzi o to, że nasz żołądek musi dawać sygnał do mózgu, ze jest syty i zadowolony... W przeciwnym razie, te 2 zmyślne narządy wejdą w zmowę przeciwko nam i znaczą pracować nad magazynowaniem zapasów na czarną godzinę. Zmniejszą sobie metabolizm, zwolnią przemianę materii i będzie płacz NIE CHUDNĘ!!!
Diety po 300 –500 kalorii są zabójcze i jojo gwarantują w ciągu kilku dni!!

!!WYRZUCAMY Z MENU!!
BIAŁY CHLEB - jedzmy czarny chleb, jest smaczniejszy, zdrowszy i nie puchnie w żołądku.
ZIEMNIAKI - jemy ryż lub czarne pieczywo do mięsa.
ŚMIETANA - chyba wszystko jasne
CZERWONE MIĘSA - jemy drób, duuużo drobiu (kurczak w każdej postaci, indyk)
SŁODYCZE - kostka, ale 1 kostka do kawy dziennie nie zaszkodzi, możemy jeść biszkopty!
SERY - wiem, to ciężkie, ja ratuje się serkiem Hochland Light, jest świetny.
TŁUSTE WĘDLINY - omijamy salami, parówki, kiełbasy, boczek...
SOJĘ
FAST FOODY - starajmy się wszystko przygotowywać w domu!
NAPOJE GAZOWANE - gaz rozpycha żołądek
CUKIER - jeśli słodzisz 2 łyżki, zacznij słodzić jedną - nie rezygnuj totalnie z cukru! (nie stosujemy słodzika!!!) Polecam gorąco FRUKTOZĘ , do kupienia w sklepach ze zdrową żywnością. To doskonały, ławo przyswajalny cukier owocowy
MAJONEZ
CIĘŻKIE SOSY

!!CO JEMY!!
CIEMNE PIECZYWO - jest wyśmienite jako tosty!
RYŻ - biały i ciemny
MAKARON
DRÓB - najlepiej gotowany, ale to nie zasada
RYBY - w każdej postaci, także jako pasty oraz puszki.
WARZYWA - wszystkie, w każdej postaci
OWOCE - wszystkie (banany nie tuczą!!!!)
OLEJ - smażymy tylko na oleju (łyżka)
MLEKO UKWASZONE - owocowe lub zwykłe
PŁATKI ŚNIADANIOWE - kukurydziane, bądź smakowe
KETCHUP - jest wspaniałym zapychaczem do kanapek (jest bardzo zdrowy i nie tłusty)

GRZYBY -
JOGURTY NATURALNE
CHUDE WĘDLINY - głównie indyk
Czarna 1982 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-14, 08:48   #24
Czarna 1982
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 7
Dot.: adipex

Ważne - przeczytaj bardzo dokładnie!
Do brania Adipexu kwalifikują się ludzie z otyłością prostą, którym lekarze proponują stosowanie Meridii lub Xenicalu. Meridia, wycofany już Mazindol i Adipex to leki z tej samej grupy, jednak każdy z nich ma inną substancję czynną, dlatego tak różne reakcje każdego, który je stosował. Skutek pozostaje ten sam i wszystkie działają na ośrodek sytości w mózgu. Wszystkie trzy są przeciwwskazaniem do zajścia w ciążę w trakcie kuracji oraz zaraz po jej zakończeniu . Potrzebny jest tzw. 3 miesięczny do półroczny okres przejściowy. Wszystkie maja na celu spowodowanie niechęci do jedzenia i wzmożonego zapotrzebowania na wodę. Jest to dobre, bo pomaga w tworzeniu nowych nawyków żywieniowych, a jednocześnie przy stosowaniu 3 miesięcznym nie uzależnia. Wszystkie trzy leki powodują zagrożenie dla serca przy wysokim ciśnieniu, pracy tarczycy przy jej nadczynności. U niektórych pacjentów występuje przejściowy efekt wypadania włosów i miejscowa wysypka. Jeśli nie zmieni się nawyków żywieniowych podczas kuracji zachowanie ich po jej zakończeniu, branie tego leku jest bezsensowne.ji
Czarna 1982 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-14, 09:02   #25
ineczka7
Zadomowienie
 
Avatar ineczka7
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 1 784
Dot.: adipex

Jeśli ktoś jest OTYŁY i próbował już innych metod odchudzania się i one zawiodły to lekarz przepisuję Meridię/ Zelixę/ Lindaxę. Jeśli jest otyły, a nie ma do zrzucenia 5 kilo, zeby zamiast 50 ważyć 45. Między innymi dlatego, że te leki mają silne efektu uboczne i dużo psują w organiźmie, osobie otyłej tak samo dużo psuje otyłość, więc za wiele do stracenia się nie ma, osobie szczupłej lekarz wspomnianych leków przepisać nie powinien.


Adipex jest w Polsce nielegalny i cała ta rozmowa nie powinna mieć miejsca. Jeśli ktoś ma problem --> do lekarza i lekarz przepisze jeden z dostępnych leków.

Kupowanie niesprawdzonych leków z niepewnych źródeł możecie zastąpić zmieleniem witaminy c z proszkiem do prania i wsypaniem do kapsułek, wyjdzie na to samo.


Poza tym zauważyłam, że odgrzebałaś temat sprzed 3 lat. Teraz naprawdę Meridia czy Zelixa nie kosztują już tyle, żeby ktoś szukał ich nielegalnych zamienników.

Edytowane przez ineczka7
Czas edycji: 2009-01-14 o 09:06
ineczka7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-11, 20:05   #26
czarnulka840911
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 1
Dot.: adipex

czesc ile to kosztuje u ciebie
czarnulka840911 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-11, 21:01   #27
Ponura
Wtajemniczenie
 
Avatar Ponura
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 2 594
Dot.: adipex

Jak napisała moja przyszła żona: Adipex jest w Polsce nielegalny. Zgłaszam do moderacji.
__________________
Muminki cię widzą. Muminki cię śledzą. Muminki cię znajdą, zabiją i zjedzą...

************************* ***


Stultorum infinitus est numerus...
Ponura jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-11, 11:10   #28
Pawelkowalski007
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 3
Smile Dot.: adipex

Pomagam w kupnie adipexu, proszę zainteresowanych o kontakt.

Pozdrawiam
Pawelkowalski007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-11, 13:20   #29
Laura2112
Raróg
 
Avatar Laura2112
 
Zarejestrowany: 2004-02
Lokalizacja: koniec internetu (ta da!!) :D Kujawianka :)
Wiadomości: 56 318
Send a message via Skype™ to Laura2112
Dot.: adipex

Najlepiej to by Ciebie, Pawelku, do jakiegos 007 zglosic : /
__________________
Cytat:
Napisane przez lomo
opm drze gębę pod blokiem jak jest pijana
pe pe pe pe pe pe bla bla bla i *uj wie o co jej chodzi.


🌹14 lat z Wizaż.pl

Nie mogę chodzic, ale nie wolno mi prosic o pomoc...

Laura2112 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-22, 20:17   #30
agnieszka8103
Przyczajenie
 
Avatar agnieszka8103
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Altforst, NL
Wiadomości: 9
Dot.: adipex

Powiem tak...
Sprzedawanie adipexu w Polsce jest nielegalne, natomiast zazywanie i posiadanie jak najbardziej legalne!!!! Nie mylcie tych pojec!!!
Mozesz posiadac adipex przy sobie mozesz go kupic, jedyne czego nie mozesz to sprzedac!!

Ja odchudzalam sie odkad pamietam, przetestowane wszystkie diety, sporo z nich wyniszcza organizm i jakos sa publikowane etc.
Bralam rowniez zelixe bez efektow.
Adipex bralam 5 lat temu, schudlam przez rok ok 35kg, co pomoglo mi nauczyc sie i zmienic nawyki zywieniowe.
Zaczelam regularnie cwiczyc, mniej jesc oraz pic duze ilosci wody.
Nie mialam efektow ubocznych, oraz po skonczeniu kuracji po badaniach nie mialam problemow ze zdrowiem.Nie uzaleznilam sie!!!! choc slyszalam ze ponoc uzaleznia.
Nie mam do dzis efektow jojo, wage utrzymuje itp.
W tym calym adipexowym zamieszaniu chodzi tylko o to, zeby zazywac z glowa, tak jak pisze w ulotce.Prawda jest jedna, wycofaniem tego leku zabrali mozliwosc schudniecia wielu osobom!!Ludzie i tak kupuja w czechach lub przez internet.
Ktos madrze wyzej napisal adipex nie jest dla ludzi ktorzy waza 50kg a chca 45.
Ten lek jest dla ludzi z duza nadwaga, ktorym nie pomaga zwykla dieta...
Pozdrawiam wszystkich odchudzajacych sie!

P.S Ten post absolutnie nie ma na celu namawiania do kupna!
agnieszka8103 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-06-06 11:45:47


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:12.