Kremik cud,z witamina C - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Kobieta 30+

Notka

Kobieta 30+ Forum dla trzydziestolatek, czterdziestolatek i innych -latek. Tutaj możesz podzielić się swoimi problemami, poradami i doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-08-30, 19:22   #61
green_tea
Raczkowanie
 
Avatar green_tea
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 489
Dot.: Kremik cud,z witamina C

Używam:
- kremu pod oczy Vitamin C Eye Reviver Brightening radiance boost i
- serum Vitamin Skin Boost Smoothing, radiance lift.

To drugie ładnie pachnie cytrusami (z rana taki zapach powoduje, że się budzę;-)), natomiast krem pod oczy jest bezwonny. Oby dwa produkty kupiłam na Allegro z myslą o swoich naczynkach i zmarszczkach mimicznych. Używam od kilku tygodni. Cienie pod oczami trochę się zmniejszyły, przebarwienia też odrobinkę, zmarszczki chyba nie bardzo - może za krótko używam. Ciężko mi natomiast powiedzieć, jaki wpływ mają te kremy na moje naczynka, bo używam dodatkowo filtrów i Dirosealu, ale wierzę, że witamina C zawarta w tych specyfikach też im jakoś tam pomaga.
__________________
"To dziwne, ale o ile mądre kobiety interesują się mądrymi mężczyznami, o tyle mądrzy mężczyźni interesują się kobietami zupełnie innego rodzaju."
Natalie Portman
green_tea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-30, 19:37   #62
Ivvonka
Zadomowienie
 
Avatar Ivvonka
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 1 977
Dot.: Kremik cud,z witamina C

Zakupilam wreszcie swoj TBC z 10% wit. C. Dzieki uprzejmosci Basi, stalam sie posiadaczka dosc pokazne probki, ktora pozwolila mi ocenic ten kosmetyk na 5+! TBS klade na noc, gdyz na dzien pod filtr nie bardzo mi sluzy - powstaja niespodzianki. Za to polozony solo na noc, pieknie rozjasnia buzie, goi (co jest dla mnie bardzo wazne) niespodzianki, spelnia moje oczekiwania! Buzia jest gladka i rozjasniona. Zamierzam uzywac go co dwa dni, bo faktycznie jego dzialanie widac przez dwa do trzech dni (tak jak to byc powinno w przypadku wit. C).

Edytowane przez Ivvonka
Czas edycji: 2006-08-31 o 11:46
Ivvonka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-31, 07:56   #63
Basia39
Zakorzenienie
 
Avatar Basia39
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 472
Dot.: Kremik cud,z witamina C

O to cieszę się Ivvonko, że Ci podpasował
Basia39 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-31, 09:13   #64
mar_go
Rozeznanie
 
Avatar mar_go
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 899
GG do mar_go
Dot.: Kremik cud,z witamina C

Pierwszy The Body Shop otwierają w Warszawie w Złotych Tarasach jesienią.

Myślę, że to zainteresuje parę osób i to nie tylko z powodu kremu Ja się napaliłam na samoopalacz, któy podobno miał Sher Gut w niemieckim Oeko Teście. A ten krem też może być ciekawy... Ale własnoręczne serum jakoś milej dla kieszeni wychodzi Mnie trochę zmartwiło, że firma przeszła w ręce koncerny L'Oreala. Szczycili się nietestowaniem kosmetyków na zwierzętach i całą tą ekologiczną otoczką, a teraz?
__________________
Więc teraz serca mam dwa
Smutki dwa
I miłość po kres
I radość do łez
mar_go jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-31, 11:46   #65
Ivvonka
Zadomowienie
 
Avatar Ivvonka
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 1 977
Dot.: Kremik cud,z witamina C

Ooo! Mar_go bardzo mnie ucieszylas ta wiadomoscia! Juz dawno powinni otworzyc TBS w Polsce! Nie wiem, na co oni czekali! Bardzo lubie ich kosmetyki!
Ivvonka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-12, 11:31   #66
sylwiani
Zadomowienie
 
Avatar sylwiani
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 1 140
Dot.: Kremik cud,z witamina C

ja używam Avene, Creme Nutritive Compensatrice (Krem odżywczy z wit. C)
jestem bardzo zadowolona, mimo polyacrylamide, może od razu na mnie nie zadziała, krem jest rewelacyjny, super nawilżenie i żadnych niespodzianek
sylwiani jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-30, 09:11   #67
MONIKA.KASIAP
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 50
Dot.: Kremik cud,z witamina C

Witam, Gdzie Można Kupić Ten Krem, Podobno W Polsce Nie Jest Dostępny
MONIKA.KASIAP jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-09-30, 09:35   #68
Basia39
Zakorzenienie
 
Avatar Basia39
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 472
Dot.: Kremik cud,z witamina C

Poszukaj na Allegro, tam można kupić.
Basia39 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-30, 09:39   #69
Rusałka
Raczkowanie
 
Avatar Rusałka
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 116
Dot.: Kremik cud,z witamina C

Chciałam tylko pocieszyc wszystkie fanki Body Shop, że sklep będzie w Złotych Tarasach w centrum WAWY. Razem z firmą MAC.
Rusałka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-10, 08:09   #70
MONIKA.KASIAP
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 50
Smile Dot.: Kremik cud,z witamina C

Cytat:
Napisane przez frostis Pokaż wiadomość
spojrzcie jeszcze na ta nowosc z lumene.
w gazecie znalazlam reklame juz miesiac temu i tam bylo napisane,ze zawieraja 10% czystej wit c,to dosc sporo.moze to byc fajny produkt.
http://www.lumene.com/default.asp?do...cumentId=14224
WITAM, GDZIE MOŻNA KUPIĆ TEN KREM Z LUMENE?
MONIKA.KASIAP jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-28, 23:19   #71
bogoss
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Francja
Wiadomości: 32
Smile Dot.: Kremik cud,z witamina C

Mam pytanie. Kupilem dzisiaj ten krem z mysla o przebarwieniach po tradziku. Chodzi mi o opakowanie. Krem zawiera czysta forme witaminy C, ktora ponoc szybko sie utlenia. Natomiast krem jest w plastikowej tubce, ktora obawiam sie, nie bardzo bedzie chronic witamine C. Poza tym krem byl przeceniony, super okazja. Zastanawiam sie ile taki krem moze lezec na polce w sklepie i czy jezeli byl przeceniony, to nie dlatego, ze ta witamina C juz sie utlenila? Kiedy go nakladalem przed chwila, to pieklo i szczypalo, wiec moze jednak tam jest? W jakim okresie musze zuzyc raz otwarty krem? Trzymanie go w lodowce pomoze, czy wrecz przeciwnie, zaszkodzi?
W zwiazku z promocja, myslalem, zeby kupic go kolezance, ale zobacze ja za kilka miesiecy, czy jest sens?
Licze na Wasza fachowa wiedze i pozdrawiam.
bogoss jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-07-17, 10:29   #72
Goosberry
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 82
Dot.: Kremik cud,z witamina C

Szkoda, że dopiero teraz natrafiłam na Twojego posta. I dziwne, że nikt Ci jeszcze nie odpowiedział!:

Nie jestem specjalistką i daleko mi do tego, ale jeśli termin ważności jest OK i będzie do czasu zużycia kremu to powinno być OK Trzymanie kremu w lodówce tez powinno pomóc. Tylko tam trzymamy swoje sera z wit C
Promocja nie powinna Cie zbijac z tropu, bo pamietam z UK ze Body Shop ciągle miało tam na coś promocję, nawet poza sezonem wyprzedaży. Może i tak jest we Francji.

A swoją drogą ceny w TBS w PL zwalają z nóg... za kremik o którym w poście mowa trzeba w PL zapłacic dwukrotnie. Rozbój!
Goosberry jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-03, 00:46   #73
bogoss
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Francja
Wiadomości: 32
Dot.: Kremik cud,z witamina C

Goosberry, dzieki za odpowiedz. Tydzien pozniej udalem sie do Body shopu, ale kremu w promocji juz nie bylo, a szkoda, bo kosztowal jedyne 4 euro! dlatego tez wydalo mi sie to podejrzane.
A co do samego kremu, to nie wiem czy mnie silikony nie zapychaja.
bogoss jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-06, 11:47   #74
Goosberry
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 82
Dot.: Kremik cud,z witamina C

Cytat:
Napisane przez bogoss Pokaż wiadomość
.
A co do samego kremu, to nie wiem czy mnie silikony nie zapychaja.
Indywidualna sprawa. trzeba, niestety, trochę na sobie poeksperymentować. Mi silikon szkody nie robi, za to glikol w serum z witaminą C 15% z Biochemi Urody masakruje mi twarz po jednej nocy
Goosberry jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-09, 13:19   #75
Blablak
Zadomowienie
 
Avatar Blablak
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 1 959
Dot.: Kremik cud,z witamina C

No i odkopalam watek z 2006 roku, ale co tam Musze sie dolaczyc do zachwytow nad seria z witamina C The Body Shop. Dawno nie mialam takiej ladnej, rozjasnionej skory na twarzy jak po tych kosmetykach. Moj faworyt to Intensive Night Treatment, ktory robi z moja skora cos fajnego przez noc i gdy wstaje, skora nie jest ani zaczerwieniona jak po wiekszosci kremow, ktore uzywalam, ani nie jest przetluszczona - jest gladka i swieza, jak tuz po umyciu Uzywam go na zmiane z Effaclar K LPR i mysle ze jest to dobry team dla mojej cery.
A propos mycia, polecam scrub z tej serii, delikatnie zluszcza, wiec mozna go stosowac codziennie. Dotychczas mialam bardzo wrazliwa skore, ktora nie tolerowala nawet specyfikow do mycia dla skory wrazliwej z Avene czy Vichy, a tu taka niespodzianka
Wiem, ze dziewczyny pisaly o silikonach w skladzie, ale ja nie zauwazylam, zeby to pogorszylo moja cere.
Krem pod oczy to najgorszy produkt z tej serii, co nie oznacza, ze jest zly - po prostu nie widze dziala rozjasniajacego, ale w tym wzgledzie jeszcze zaden krem mi nie pomogl w 100%
Chce jeszcze dodac, ze dotychczas kupilam 5 kosmetykow z tej serii tzn scrub myjacy do twarzy, krem na noc, krem pod oczy, peeling dajacy efekt mikrodermabrazji i mgielke do twarzy.
Chcialabym dokupic jeszcze serum Skin Boost i te kapsulki, ale one akurat nie maja zbyt pochlebnych recenzji na KWC.
Podsumowujac, polecam serie z witamina C.
Blablak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Kobieta 30+


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:39.