Przedłużanie rzęs Wrocław - Strona 7 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-10-15, 14:31   #181
30766aa7dce2531e8b37b15ae86c8847ef0755ae_5f137ef245055
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 1 878
Dot.: Przedłużanie rzęs Wrocław

Cytat:
Napisane przez szugarbejb Pokaż wiadomość
Ale co tu się wypowiadać, normalnie się zakłada, bo ja sobie takie życzę i wyglądam w nich bardzo dobrze.
Od zewnętrznnego kącika: 20, 17, 15.
Czeszesz jakoś te rzęsy?
Ja jak miałam założone rzęsy i mi się plątały, próbowałam czesać starą szczoteczką od tuszu, ale mimo że miałam te najkrótsze założone, to i tak czasem musiałam palcem je "układać". U Ciebie wyglądają na bardzo gęste, ale poplątane.
30766aa7dce2531e8b37b15ae86c8847ef0755ae_5f137ef245055 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-23, 19:33   #182
madziulanda
Raczkowanie
 
Avatar madziulanda
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Wroclove
Wiadomości: 139
GG do madziulanda
Dot.: Przedłużanie rzęs Wrocław

Ja bardzo polecam salon perfect glamour przy ul kamienskiego, byłam juz w kilku gabinetach na przedłużaniu zanim trafiłam na ten. Cena nie najnizsza bo 390 zl,ale akurat była promocja i mozna załozyc rzęsy za 290 (ale szczerze powiem ze nie wiem czy jeszcze jest). Mi zakładała rzęsy Monika,bardzo miła, rozmawialysmy cały zabieg,widac ze ma spore doswiadczenie z rzęsami.Rzęsy zakładałam juz jakis czas temu , i nia mialam czasu ich dopelnic ale wkrótce na pewno do nich wrócę bo juz tęsknię za pięknymi i gęstymi rzęskami.
__________________
MOJA WYMIANKA
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=404903

UWAGA DOKŁADKA!! STR.1 - POST 12 i 13 14.03.10
madziulanda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-25, 18:22   #183
elaa88
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 3
Dot.: Przedłużanie rzęs Wrocław

hej dziewczyny, ja mogę polecić wam p.Dagmarę i p.Patrycję z Looksus Lashes, byłam u nich na rzęsach z cupponu, najpierw u Patrycji,a później u Dagmary na uzupełnieniu i rzęsy trzymają mi się do 5ty.,przy pierwszej aplikacji było 1,5miesiąca. Tel jaki mam z wizytówki 516-77-40-77, ale sprawdzcie dokładnie na stronie zakładu jak coś.
fajnie że jest tu taki wątek, jeśli ktoś nie miał z tym nigdy do czynienia, lepiej żeby nie trafił na nieudolną stylistkę,szkoda pieniędzy...
elaa88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-25, 18:45   #184
screamowsky
Raczkowanie
 
Avatar screamowsky
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 93
Dot.: Przedłużanie rzęs Wrocław

Cytat:
Napisane przez elaa88 Pokaż wiadomość
hej dziewczyny, ja mogę polecić wam p.Dagmarę i p.Patrycję z Looksus Lashes, byłam u nich na rzęsach z cupponu, najpierw u Patrycji,a później u Dagmary na uzupełnieniu i rzęsy trzymają mi się do 5ty.,przy pierwszej aplikacji było 1,5miesiąca. Tel jaki mam z wizytówki 516-77-40-77, ale sprawdzcie dokładnie na stronie zakładu jak coś.
fajnie że jest tu taki wątek, jeśli ktoś nie miał z tym nigdy do czynienia, lepiej żeby nie trafił na nieudolną stylistkę,szkoda pieniędzy...

sama tez zajmujesz sie rzęsami tak? i dojezdzasz na przedluzanie tutaj specjalnie z bielawy?
screamowsky jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-26, 07:26   #185
elaa88
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 3
Dot.: Przedłużanie rzęs Wrocław

tak,a co w tym dziwnego? przecież sama sobie nie założę,a w Bielawie jestem jedną z trzech stylistek dopiero.
elaa88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-27, 18:38   #186
palina_malina
Rozeznanie
 
Avatar palina_malina
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Leeds, UK
Wiadomości: 580
Dot.: Przedłużanie rzęs Wrocław

Cześć dziewczyny, ja ostatnio kupiłam kupon na MyDeal w bardzo atrakcyjnej cenie 89zł i jutro idę na przedłużanie do salonu Eden, nie mogłam nigdzie znaleźć opinii, więc jak tylko wrócę to wystawię pierwszą, postaram się też wrzucić zdjęcia.
palina_malina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-28, 17:01   #187
Terha
Zakorzenienie
 
Avatar Terha
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 16 500
Dot.: Przedłużanie rzęs Wrocław

Cytat:
Napisane przez palina_malina Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny, ja ostatnio kupiłam kupon na MyDeal w bardzo atrakcyjnej cenie 89zł i jutro idę na przedłużanie do salonu Eden, nie mogłam nigdzie znaleźć opinii, więc jak tylko wrócę to wystawię pierwszą, postaram się też wrzucić zdjęcia.
A ja kupiłam na CUPPONIE za 69 zł i po namyśle stwierdziłam, że to był nieprzemyślany zakup ;/. Ktoś by reflektował?? Wymienię na cokolwiek. Salon znajduje się w okolicy ul. Hallera, a kupon ważny jest do połowy lutego. Piszcie PW
__________________
Kosmetyki, ubrania i dodatki - https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=831247
Książki, filmy, CD, kasety - https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...1#post57613011






Edytowane przez Terha
Czas edycji: 2011-11-08 o 20:38
Terha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-10-29, 18:42   #188
palina_malina
Rozeznanie
 
Avatar palina_malina
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Leeds, UK
Wiadomości: 580
Dot.: Przedłużanie rzęs Wrocław

Zgodnie z obietnicą krótka recenzja salonu Eden, ul. Zgodna we Wrocławiu. Może coś więcej napiszę na blogu. Zacznę od plusów. Pani robiąca zabieg ma spore doświadczenie, rzęsy nakładała bardzo szybko i sprawnie. Cały zabieg trwał mniej niż dwie godziny, ale nie powiem dokładnie ile, bo Pani powiedziała, że się bardzo spóźniłam, a ja byłam przekonana, że do salonu weszłam 3-4 minuty po umówionym czasie. Ale być może mój zegarek źle chodzi. Komfort zabiegu adekwatny do ceny. Pani nakłada rzęsy w salonie, w którym równiez świadczy usługi fryzjerskie oraz ma solarium. Było czysto mimo, że wystrój paskudny. Przed zabiegiem tylko pytanie jaki ma być efekt. Powiedziałam, że taki żebym nie musiała się malować, czyli chodziło mi dokładnie o efekt pomalowanych rzęs. Pomalowane rzęsy nie są teatralne, więc efekt nie miał byc teatralny. Po skończonym zabiego pierwsze co mnie zdziwiło to to, że widzę swoje rzęsy, spojrzałam w lustro i szok - chciałam mieć to natychmiast zdjęte! Widać, że rzęsy są dobrze założone, równe, Pani się przyłożyła. Jednak co z tego skoro są tak koszmarnie grube, że nie poznaje siebie w lustrze. Pytam czemu one są takie grube? Bo mam dużo rzęs. No ale nie mozna było założyć cieńszych? Pani cieńszych nie używa. Zdjęcie zajmuje ponoć 40min, po mnie już czekała osoba, terminy do końca miesiąca zarezerwowane. Rzęsy nosze już drugo dzień i strasznie mnie denerwują do efektu sie powoli przyzwyczajam, ale jak tylko wyszłam z salonu to nałozyłam olejek rycynowy. Ok. 10 sztuk wypadło reszta trzyma się jak zaklęta a ja jestem na nie skazana. Ogólnie był to tez mój błąd, bo mogłam zapytac przed zabiegiem jakie rzęsy będą doklejane itp. Jak bym zobaczyła te pajaki to na pewno bym się nie zdecydowała. Chciałam zaoszczędzić na zabiegu, bo mam ostatnio kryzys, a wyszło tak źle, że szkoda gadać. Poza tym te pająki kłuja mnie jak śpię na boku. Są bardzo sztywne i mam nadzieję, że szybko wypadną. Polecam salon Eden tylko tym, którzy oczekuja ekstremalnych efektów.

I pytanie do Pani Anety: w jakiej części Wielkiej Brytanii Pani pracuje?
palina_malina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-08, 02:00   #189
anetastyl
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: WROCŁAW
Wiadomości: 10
GG do anetastyl Wyślij wiadomość przez MSN do anetastyl
Dot.: Przedłużanie rzęs Wrocław

Witam, dawno mnie tu nie było
PALINA_MALINA okolice Maidstone, Sittingbourne, Gillingham, Chatham, a i do Londynu zajeżdżam do klientek,

a co do Edenu tam zawsze idą na łatwiznę i dają co mają i co im się widzi , i wszystko najlepiej wiedzą, towar najlepszej jakości itd.
Po pierwsze założyła Ci grube bo szybciej i lepiej widoczny efekt, (grube łatwiej kleić), po drugie rzęsy ściąga się max 10 min. ( profesjonalnie ), po trzecie w Edenie jeśli jesteś z czegoś nie zadowolona to choćby nie wiem ile mieli wolnego czasu to dla ciebie go nie ma , itd, itd, widzę że nigdy tam się nie zmieni.

Proszę mi nie zarzucać że walczę z konkurencją bo Magda nigdy nie była nie jest i nie będzie dla mnie konkurencją i nie mam żadnych prywatnych uprzedzeń - nie toleruję partactwa i robienia z klienta durnia.

Pozdrawiam

---------- Dopisano o 04:00 ---------- Poprzedni post napisano o 03:47 ----------

Postanowiłam wrócić
Widziałam te rzęsy na zdjęciach na Twoim blogu, przeczytałam ten opis.
Wniosek : potwierdziło się to co napisałam ciut wyżej.

Pozdrawiam

P.S. Jak trafisz w odpowiednie ręce będziesz prze szczęśliwa z nowego oka. ,
anetastyl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-08, 19:23   #190
szugarbejb
Zakorzenienie
 
Avatar szugarbejb
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 10 550
Dot.: Przedłużanie rzęs Wrocław

[1=30766aa7dce2531e8b37b15 ae86c8847ef0755ae_5f137ef 245055;29973779]Czeszesz jakoś te rzęsy?
Ja jak miałam założone rzęsy i mi się plątały, próbowałam czesać starą szczoteczką od tuszu, ale mimo że miałam te najkrótsze założone, to i tak czasem musiałam palcem je "układać". U Ciebie wyglądają na bardzo gęste, ale poplątane.[/QUOTE]

Tak to wygląda na zdjęciu, w rzeczywistości wyglądają normalnie. tzn. układają się w oko. Rano je przeczesuję.
Cytat:
Napisane przez palina_malina Pokaż wiadomość
Polecam salon Eden tylko tym, którzy oczekuja ekstremalnych efektów.
Fakt, za grube i za długie i źle dobrane, skoro chciałaś efekt naturalny.

---------- Dopisano o 20:23 ---------- Poprzedni post napisano o 20:22 ----------

Cytat:
Napisane przez madziulanda Pokaż wiadomość
Ja bardzo polecam salon perfect glamour przy ul kamienskiego, (...) Mi zakładała rzęsy Monika,bardzo miła, rozmawialysmy cały zabieg,widac ze ma spore doswiadczenie z rzęsami.
Ja też już polecałam ten salon, pewnie szkoliła ją właścicielka, więc na pewno pełna profeska.
Cytat:
Napisane przez elaa88 Pokaż wiadomość
hej dziewczyny, ja mogę polecić wam p.Dagmarę i p.Patrycję z Looksus Lashes,
Dagmary nie znam, ale Patrycja bardzo na tak.
__________________

Cytat:
Napisane przez Hultaj Pokaż wiadomość
(...)
i oczywiście ma mieć ładnego penisa, jasnego i zadbanego a nie jakieś ogóra nabrzmiałego w fuj kolorach.
szugarbejb jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-22, 10:41   #191
MonikaMagda
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 3
Dot.: Przedłużanie rzęs Wrocław

Dzień dobry, ogólnie nie lubie pisac na forach ale obiecałam Pani u której byłam, że jak będę zadowolona na specjalnie dla niej sie zarejestruję i dodam opinię. W perfect glamour przy ulicy kamieńskiego we Wrocławiu zrobiła mi rzęsy pani Ania. Faktycznie leżałam równo 1,5 godziny (więcej bym nie wytrzymała) a rzęsy mam bardzo gęsto założone. Pani Ania pokazała mi różne rodzaje rzęs, więc razem ustaliłyśmy w czym będzie mi najlepiej. Gabinet piękny choć ceny maja nie najniższe. Zapłaciłabym 390 zł ale Pani Ania powiedziała, że jak przyśle do niej koleżankę na rzęsy to będziemy mieć po 250 zł. Jestem strasznie zadowolona bo kolezanki zakładaja gdzies po 100 zł i wyglądają tak sztucznie, że mi tylko zazdroszczą. Pozdrawiam całe Perfect Glamour i proszę gabinet o więcej promocji! Pozdrawiam
MonikaMagda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-12-20, 13:30   #192
KwasSolny
Raczkowanie
 
Avatar KwasSolny
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 41
Dot.: Przedłużanie rzęs Wrocław

dziewczyny! co do salonu Eden. Nie jestem zadowolona w ogole. Teraz robilam sobie rzęsy drugi raz i w porównaniu do pierwszego (gdzies na początku Legnickiej-kolo mostu nad ulicą) zdecydowanie Eden wypada bardzo źle. Ujmując zwięźle:

minusy:
-źle dobrane rzęsy- za długie, w zewnętrznyh kącikach pod wplywem ciężkości brzydko opadają. czułam się jak jakaś lalka, a tez wybrałam efekt "nturalny". Ale spoko, każdy ma inny gust i wyczucie i może dla tej pani to była naturalność. (a nie obrażając, pani sprawia wrażenie stereotypowej farbowanej blondyneczki która raczej no... z naturalności ma niewiele. Ale o niej później)

-to co najgorsze: rzesy które mi wypadają ( a zaczęły juz pierwszego dnia) są bez doczepionej naturalnej! Wnioskuję, że to wina jakości kleju bądź sposobu jego nakladania) Przy poprzednim przedłużaniu, kiedy rzęsy zaczęły juz wypadać, każda była z moją naturalną rzęsą.

-salon nie sprawia wrażenia przyjemnego, choć jest czysto. nie kładzie nic pod głowę i kazdy leży na tym samym "przescieradle" czy co to tam jest. pani nie uzywa rękawiczek (choć nie wiem czy powinna)

-pani ogólnie jest miła, ale co chwilę rozmawia przez telefon, gdzieś obok non stop leciało radio eska i dyskotekowe hiciory, no i niestety, ale wychodzi NA PAPIEROSKA, po czym wraca i chucha na Ciebie z odległości kilku cm... !!

no i tak sie już nakręciłam przypominając sobie to wszystko, ze nie przychodzi mi do głowy żaden plus.

tak więc nie polecam,

KS
KwasSolny jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-25, 10:29   #193
milena811
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 1
Dot.: Przedłużanie rzęs Wrocław

Hej, ja przedłużałam rzęsy w salonie Rosaline na saperów 7 i jestem bardzo zadowolona. Pani zrobiła mi rzęsy dokładnie takie chciałam, naturalnie wyglądają, są równe i nieposklejane. Przedłużanie trwało 2 godziny, nic mnie nie szczypało i nie bolało, naprawde bardzo polecam panią które chcą mieć piękne rzesy. rosaline.pl
milena811 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-21, 18:18   #194
darqine
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 1
Dot.: Przedłużanie rzęs Wrocław

nielegalna, nieudolna i nieopłacona reklama - usuwam

Edytowane przez zlosliwiec
Czas edycji: 2012-01-29 o 07:58
darqine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-27, 17:49   #195
anaM
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 13
Dot.: Przedłużanie rzęs Wrocław

Mam do Was pytanko. Czy któraś z Was przedłużała rzęsy w Hotelu Wrocław? Moja znajoma tam przedłużała i wyszło bardzo fajnie, ale wolałbym mięć potwierdzone to jeszcze przez kogoś.
anaM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-27, 18:01   #196
mpt
Zakorzenienie
 
Avatar mpt
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 7 346
Dot.: Przedłużanie rzęs Wrocław

Cytat:
Napisane przez darqine Pokaż wiadomość
[...]!trzymaly sie 1,5 miesiaca! w idealnym stanie,[...]sciagniecie trwalo 7min bez zadnych doplat ,[...] Jutroo ide na dopełnienie(a byłam gdzies na mikolaja i nadal sa piekne) po dopelnieniu wysle zdjecieee !
Kryptodziadostwo.
__________________
Tu wyjaśniam w prostych słowach trening, dietę i głowę: instagram.com/prostym_slowem
mpt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-27, 21:28   #197
marryme21
Zakorzenienie
 
Avatar marryme21
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 4 159
Dot.: Przedłużanie rzęs Wrocław

Cytat:
Napisane przez mpt Pokaż wiadomość
Kryptodziadostwo.


Mam takie samo wrażenie.
__________________




marryme21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-27, 22:24   #198
screamowsky
Raczkowanie
 
Avatar screamowsky
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 93
Dot.: Przedłużanie rzęs Wrocław

Cytat:
Napisane przez marryme21 Pokaż wiadomość
Mam takie samo wrażenie.
screamowsky jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-31, 20:29   #199
berdzia88
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 1
Dot.: Przedłużanie rzęs Wrocław

hej, ja przedłużałam ostatnio rzęsy w salonie kosmetycznym Rosaline na krzykach we Wrocławiu oczywiście, teraz jest jakaś zimowa promocja i za rzęsy zapłaciłam tylko 99 zł. Rzęsy są naprawde super, nie posklejane i dobrze zrobione, czas też nie za długi bo 2 godziny. Rzęsy robię cały czas od 8 miesięcy u Pani na śródmiesciu, ale teraz już zmieniam salon, na ten Rosaline na krzykach. Mogę nawet podac stronke to sobie każda bedzie mogła poczytać rosaline.pl
berdzia88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-02-01, 11:24   #200
anulka2512
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 1
Dot.: Przedłużanie rzęs Wrocław

Nie chce sobie tu robić żadnej reklamy ale widząc niektóre prace ręce opadają... ze swojej strony mogę podać namiary na mój profil na facebooku "Przedłużanie Rzęs Ania Wrocław". Zapraszam do przejrzenia moich prac...Jeśli jest ktoś zainteresowany,przyjmuje prywatnie na psim polu, cena 120zł. Pozdrawiam

Edytowane przez anulka2512
Czas edycji: 2012-02-01 o 11:41
anulka2512 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-08, 11:48   #201
tiger21
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 50
Dot.: Przedłużanie rzęs Wrocław

Stylizatornia Wrocław Zaprasza na Przedłużanie rzęs do P. Ani
Dla zainteresowanych podaje numer 517 306 190.

Profesjonalna obsługa i bardzo duże doświadczenie.
Dokładnie wykonuje zabieg, bez oszczędzania na ilości doklejanych rzęs oraz na jakości usługi.

Osobom po nieprawidłowo wykonanych zabiegach przedłuzania rzęs oferuje fachowe doradzwo w zakresie ich regeneracji oraz poprawna aplikacja.

Stopniowanie i modelowanie rzęsek wedlug życzeń klientki.
tiger21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-22, 16:22   #202
rococobaroco
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 1
Przedłużanie rzęs Wrocław

Witam Was. Ja robiłam sobie rzęsy u Pani Sylwii (509505541) i w sumie jestem zadowolona bo wcześniej miałam rzadkie. Zabieg trwał jakies 2,5 h. po 3-4 tygodniu mi zaczęły wypadać ale dopiero po miesiącu poszłam dopełnić bo już zaczęły sie robić przerwy. Rezultat był ok bo chociaz mam rzadkie to nie widac tego bo kosmetyczka mi dobrala troszkę grubsze rzesy. Więc ogolnie polecam
rococobaroco jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-23, 06:25   #203
30766aa7dce2531e8b37b15ae86c8847ef0755ae_5f137ef245055
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 1 878
Dot.: Przedłużanie rzęs Wrocław

Cytat:
Napisane przez darqine Pokaż wiadomość
nielegalna, nieudolna i nieopłacona reklama - usuwam
tu się w ogóle zrobiła tablica ogłoszeń...
30766aa7dce2531e8b37b15ae86c8847ef0755ae_5f137ef245055 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-21, 10:30   #204
Mitsukki
Naczelny Hipster
 
Avatar Mitsukki
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 9 341
Dot.: Przedłużanie rzęs Wrocław

Dziewczyny, kogo polecacie aktualnie?

Nie chciałam iść do salonu, bo zależy mi na cenie Ale z tego co widzę te, które były tu polecane, albo już nie pracują w Polsce, albo nie mogę ich namierzyć (nie mogę znaleźć aukcji iflore). A reszta jest za daleko, a nie będę jechała na drugi koniec Wrocławia. Najbardziej interesują mnie okolice Legnickiej i Rynku.


Myślę o Agacie: http://www.studio-rzes.pl/
Efekty widziałam na żywo u znajomej i rzęsy wyglądały świetnie No i mam blisko.

Chyba, że możecie kogoś jeszcze polecić?
__________________


Cytat:
Napisane przez cava Pokaż wiadomość
Jestem dzieckiem chaosu, tylko chaotyczne działania mają u mnie prawo bytu i nie przyprawiają mnie o zniechęcenie, poczucie bycia niewolnikiem, marazm i łzy w oczach.
Mitsukki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-18, 16:17   #205
biszkopcik1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 7
Dot.: Przedłużanie rzęs Wrocław

Witam dziewczyny moze odbiegne od aktualnego watku, ale do wszystkich dziewczyn ktore chca zrobic kurs przedłuzania rzęs. Jestem wlasnie po szkoleniu w procosmetic we wrocławiu. Robilam u P. Pauli. Niestety wyszlam z brakiem jakichkolwiek umiejetnosci. Pani Paula poswiecila mi minimum uwagi, podobnie mojej kolezance. Ciagle gdzies dzwonila, byla zajeta czyms innym. Robilam 1:1i blinka.. calosc trwala 5 h gdzie sama metoda 1:1 powinna trwac wg ich zapewnien 8 h.. szkolenie z blinka zajelo pol godziny.. Moja kolezanka jak zobaczyla moja modelke z blinkiem zapytala kto mnie tego nauczyl bo to nie jest blink...;/ poza tym nie dostalam certyfikatu poniewaz p Paula stwierdzila ze nie podpisze sie pod moja pracą...;/wydalam na darmo niemałe pieniązki i dodatkowo musialam zapisac sie na kolejny kurs.. Odradzam.
biszkopcik1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-18, 16:24   #206
biszkopcik1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 7
Dot.: Przedłużanie rzęs Wrocław

Witam dziewczyny moze odbiegne od aktualnego watku, ale do wszystkich dziewczyn ktore chca zrobic kurs przedłuzania rzęs. Jestem wlasnie po szkoleniu w procosmetic we wrocławiu. Robilam u P. Pauli. Niestety wyszlam z brakiem jakichkolwiek umiejetnosci. Pani Paula poswiecila mi minimum uwagi, podobnie mojej kolezance. Ciagle gdzies dzwonila, byla zajeta czyms innym. Robilam 1:1i blinka.. calosc trwala 5 h gdzie sama metoda 1:1 powinna trwac wg ich zapewnien 8 h.. szkolenie z blinka zajelo pol godziny.. Moja kolezanka jak zobaczyla moja modelke z blinkiem zapytala kto mnie tego nauczyl bo to nie jest blink...;/ poza tym nie dostalam certyfikatu poniewaz p Paula stwierdzila ze nie podpisze sie pod moja pracą...;/wydalam na darmo niemałe pieniązki i dodatkowo musialam zapisac sie na kolejny kurs.. Odradzam.
biszkopcik1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-25, 07:15   #207
Efti
Raczkowanie
 
Avatar Efti
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 87
Dot.: Przedłużanie rzęs Wrocław

Witam Panie . Jestem właśnie po uzupełnianiu przedłużonych rzęs i mogę Wam serdecznie polecić Panią Anne Sadowską, pracuje w studiu "Uwolnij Zmysły". Jakiś miesiąc temu pierwszy raz przedłużałam rzęsy u Pani, która przyszła bezpośrednio do mnie do domu, byłam zadowolona ale rzęsy zaczęły szybko i w dużych ilościach wypadać , więc zaczęłam szukać kogoś, kto mi je uzupełni. Trafiłam na forum na p. Anię, pojechałam i jestem baaaardzo zadowolona . Pełen profesjonalizm, p. Ania bardzo miła, podczas zabiegu zagaduje więc czas leci szybciutko a efekt - wow! A do tego jest w czym wybierać, kilka rodzajów rzęs i do tego cudne kolorowe! . Polecam szczerze! I chętnie tu z Wami poplotkuje na ten temat .
__________________
Keep Ya Head Up
Efti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-29, 12:30   #208
najnowsze hity
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 1
Dot.: Przedłużanie rzęs Wrocław

Dziewczyny kogo polecacie we Wrocławiu ?Kto najlepiej przedłuża rzęsy w tym mieście ?
najnowsze hity jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-29, 13:00   #209
Efti
Raczkowanie
 
Avatar Efti
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 87
Dot.: Przedłużanie rzęs Wrocław

Cytat:
Napisane przez najnowsze hity Pokaż wiadomość
Dziewczyny kogo polecacie we Wrocławiu ?Kto najlepiej przedłuża rzęsy w tym mieście ?
Ja polecam studio "Uwolnij zmysły". Pani Ania robi naprawdę super rzęsy, do tego świetnie je dopasowuje do indywidualnych wymagań i ma pełną gamę kolorków (co akurat dla mnie było plusem bo chciałam dodać jakiś wesoły kolorek ). Wejdź na Jej stronę to się rozeznasz co i jak
__________________
Keep Ya Head Up
Efti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-22, 09:06   #210
xbrzozax
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 1
Dot.: Przedłużanie rzęs Wrocław

przedłużałam ostatnio rzęsy u p. Marty, tzn. p. Marta przyjechała do mnie do domu i zrobiła mi piękne oczka bez wychodzenia z domujestem bardzo zadowolona)))POLECAM!!!
xbrzozax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-02-26 15:28:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:23.