Jaka sukienka studniówkowa pasowałaby mi? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2004-10-24, 14:20   #1
beatakob
Rozeznanie
 
Avatar beatakob
 
Zarejestrowany: 2004-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 674

Jaka sukienka studniówkowa pasowałaby mi?


Mam kłopocik. Jestem bardzo szczupła (50 kg przy 167 cm) i niewiem jaką sukienkę kupić/uszyć na studniówkę. Nie chciałabym długiej ze względu na to, że założyłabym ją tylko jeden jedyny raz. Czy ktoś może mi przysłać zdjęcia sukienek o długości za kolano, które sprawiają, że NOGI WYDAJĄ SIĘ GRUBSZE? Myślałam też o sukience dwuwarstwowej- sukienka za kolano a pod spód spódnica do ziemi. Mam małe naprowadzające zdjęcia wersji górnej Co o tym myślicie?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Sukienka.jpg (89,7 KB, 272 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg czarna z ramiączkami.jpg (7,0 KB, 112 załadowań)
beatakob jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-10-27, 16:59   #2
beatakob
Rozeznanie
 
Avatar beatakob
 
Zarejestrowany: 2004-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 674
Re: Jaka sukienka studniówkowa pasowałaby mi?

up
beatakob jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-18, 18:35   #3
aamelkaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 1
Dot.: Jaka sukienka studniówkowa pasowałaby mi?

mam dokładnie ten sam problem... z tym ze ja jestem bardzo niska... mam 150 cm wzrostu... no i mam dready... wiec tym bardziej nie mam pojecia jaka sukienka bedzie do mnie pasowac...chciała bym zeby była oryginalna...i zapewne poprosze kogos o uszycie mi sukienki...ale sama musze wymyslec jak ma wygladać...a poniewaz nigdy nie nosiłam sukienek zupełnie nie wiem w jakiej mogła bym wygladac w miare nieźle...
aamelkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-18, 18:58   #4
Anahstasia
Zakorzenienie
 
Avatar Anahstasia
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 5 789
Dot.: Jaka sukienka studniówkowa pasowałaby mi?

Amelko, wklej swoje zdjęcie. Łatwiej będzie dobrać coś dla Ciebie widząc całą sylwetkę.

Poza tym wątek przenoszę na 'Modę', gdyż od pewnego czasu właśnie tam rozmawiamy o strojach.

Pozdrawiam!
Anahstasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-02, 13:09   #5
alwaysbe
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 5
Dot.: Jaka sukienka studniówkowa pasowałaby mi?

Beata nie tylko Ty masz problem w zwiazku z sukienka ja waze dokladnie tyle samo co Ty (mam nadzieje,ze przytylam troche przez swieta ), aaaaale przy wzroscie 176cm (i zaznaczam,ze sie nie glodze, ani nic, wrecz przeciwnie- kocham jesc). To jest dopiero problem..
a co do sukienki to mi sie wydaje,ze odpowiednia bylaby dlugosc do polowy lydki wtedy jest mozliwosc,ze zalozysz ja wiecej niz jeden raz
alwaysbe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-06, 14:01   #6
G_P
Raczkowanie
 
Avatar G_P
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 33
Dot.: Jaka sukienka studniówkowa pasowałaby mi?

Cześ dziewczyny! Mam ogromna prośbę (nie ja pierwsza i nie ostatnia), ale jak zwykle kiedy mam się w coś ubrac mam dylemat... ide na studniowke na poczatku lutego i nie wiem jaki strój mam wybrac... Mam ciemno brązowe oczy, kolor włosów taki złoty szatyn troszke za ramiona, karnacja taka srednio ciemna, bardziej brzoskwiniowa i do wyboru mam jak na razie komplet: kolor jasny róż <taki pastelowy> i to jest długa spodnica troche marszczona i gorset, a druga opcja to czarna sukienka do połowy łydki cała w koronce w tali złota aksamitna wstazeczka... i ani do jednej ani do drugiej nie mam pojecia jakie moga pasowac buty, dodatki, makijaz, fryzura... poprostu pustka w głowie pewnie znacie ten ból... prosze pomozcie! pozdrawiam
G_P jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:14.