Blizny potrądzikowe/trądzik-jak usunąć przebarwienia- WĄTEK ZBIORCZY - Strona 11 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-04-23, 14:13   #301
mimbi
Zakorzenienie
 
Avatar mimbi
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 5 109
Re: co na wyciśnięte syfki? jak szybciej pozbyć się zaczerwienienia?

Na mnie dziala maseczka sciagajaca pory Eriska. Sprobuj jednak z mascia cynkowa - nawet jesli wyciagnie Ci wydzieline do gory, to przynajmniej przyspieszy przez to gojenie syfka, a tak nigdy nie wiadomo, jak dlugo bedzie on siedzial pod skora, moze dojsc przeciez do stanu zapalnego! Sprobuj rowniez masc Tormentiolowa, wysusza i wyciaga, a jednoczesnie zmniejsza zaczerwienienie. jesli masz ciemniejsza karnacje mozesz uzyc jej nawet na dzien, o ile umiejetnie przypudrujesz by sie nie swiecila, bo ona ma kolor ciemniejszego podkladu. Ja zawsze nakladam ja na noc gruba, a na dzien cienka warstwa i przynajmniej zabawy z korektorem mam z glowy.
mimbi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-04-23, 14:20   #302
manila.sosil
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Wa-wa
Wiadomości: 731
Re: co na wyciśnięte syfki? jak szybciej pozbyć się zaczerwienienia?

o! ja też kiedyś stosowałam tormentil... przypomniałaś mi dawne czasy
Rzeczywiście jest to taka maść o barwie ciemnego pudru... zaczerwienienia maskuje na 100%! No ale się świeci paskudnie - tak jak zresztą pisze mimbi.
__________________
manila.sosil jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-04-23, 14:22   #303
manila.sosil
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Wa-wa
Wiadomości: 731
TORMENTIOL - poprawna nazwa

__________________
manila.sosil jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-04-23, 14:51   #304
bluegirl
Zakorzenienie
 
Avatar bluegirl
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Busko Zdrój
Wiadomości: 16 797
GG do bluegirl Send a message via Skype™ to bluegirl
Re: co na wyciśnięte syfki? jak szybciej pozbyć się zaczerwienienia?

masc tormentiolową mam, maseczke z Erisu tez
może zacznę od parówki z szałwią i rumiankiem, później peeling, maseczke zwezajaca pory, i z Tormantiolem zmieszanym z Sudocremem sobie pochodze troche
dobry pomysł?
__________________
Świat w moich oczach nie mieni się tysiącem barw, ale za to pięknie pachnie.

http://bluegirl-ewa.blogspot.com/
bluegirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-04-23, 14:54   #305
mimbi
Zakorzenienie
 
Avatar mimbi
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 5 109
Re: co na wyciśnięte syfki? jak szybciej pozbyć się zaczerwienienia?

Nie wiem czy aby nie za duzo ...
mimbi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-04-23, 14:57   #306
bluegirl
Zakorzenienie
 
Avatar bluegirl
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Busko Zdrój
Wiadomości: 16 797
GG do bluegirl Send a message via Skype™ to bluegirl
Re: co na wyciśnięte syfki? jak szybciej pozbyć się zaczerwienienia?

to może zrezygnować z peelingu zeby ich jeszcze bardziej nie rozwalić
a parówka chyba nie zaszkodzi rumianek z szałwią nie są chyba jakieś szkodliwe?
ale się urządziłam i to jeszcze w sobote
__________________
Świat w moich oczach nie mieni się tysiącem barw, ale za to pięknie pachnie.

http://bluegirl-ewa.blogspot.com/
bluegirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-04-23, 15:03   #307
mimbi
Zakorzenienie
 
Avatar mimbi
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 5 109
Re: co na wyciśnięte syfki? jak szybciej pozbyć się zaczerwienienia?

Mysle, ze parowka tez zbedna,na Twoim miejscu spokojnie bym sie ograniczyla do maseczki i masci, jak bedziesz skore za bardzo meczyla, to zamiast byc rozluzniona i swieza - zrobi Ci na zlosc, zobaczysz
Pozdrawiam i wracam do lazienki zmywac henne z brwi.
mimbi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-04-23, 15:11   #308
manila.sosil
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Wa-wa
Wiadomości: 731
Re: co na wyciśnięte syfki? jak szybciej pozbyć się zaczerwienienia?

no, no... uważaj! Ja kiedyś przesadziłam... dałam wszystko na raz... samrowałam środkami wysuszającymi chyba co godzinę... no i potem miałam na brodzie - skorupe żółwia Ale miałam wtedy 12 lat... Od tej pory wiem, że wszystko nalezy robić z umiarem i trzeba być bardziej cierpliwą...
nie zapomnij tez o czyms nawilżającym!!! ja kiedyś jak ciapa stosowałam na zmianę coś wysuszającego + nivea natłuszczająca (i to grubo smarowałam na noc, że do rana się nie wchłaniało) i tez się okropnie urządziałam...
__________________
manila.sosil jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-04-23, 15:26   #309
bluegirl
Zakorzenienie
 
Avatar bluegirl
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Busko Zdrój
Wiadomości: 16 797
GG do bluegirl Send a message via Skype™ to bluegirl
Re: co na wyciśnięte syfki? jak szybciej pozbyć się zaczerwienienia?

na noc to z pewnością pójdzie SkrzypovitA, ona na mnie dobrze działa, może nie nawilża rewelacyjnie, ale dość dobrze, ale dzięki niej polubiłam kremy, bo ten świetnie się wchłania i nie zapycha porów, a sten skóry się poprawia
__________________
Świat w moich oczach nie mieni się tysiącem barw, ale za to pięknie pachnie.

http://bluegirl-ewa.blogspot.com/
bluegirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-04-23, 15:28   #310
olkie
Zakorzenienie
 
Avatar olkie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: kraków-stce
Wiadomości: 4 186
GG do olkie
Re: co na wyciśnięte syfki? jak szybciej pozbyć się zaczerwienienia?

ja jak sie zabieram do wyciskania syfkowow to pierw robie sobie peeling loreala a pozniej lecciutko naklowam krostki igla do strzykaewk jak najciencza w miejscu gdzie jest saM CZUBECZEK krostki lub w miejscu gdzie jest mala dziureczka( tzn ujscie gruczolu lojowego-widac jak sie przygladam)w ten sposob odblokowuje zatkane ujscie. pozniej poprostu lekko z bokow naciskaM a krostka bez specjalnego wusilku wychodzi.i co najlepsze- zaczerwienienie trzyma sie najwyzej 5 min i nawet sladu po nakklciu tak sie pozbylam calej masy kaszakow , wagrow i krostek z twarzy a mialam z nimi duze utrapienie.pozniej smaryje miejscowo jakims alkoholem ( ostatnio dopadlam amol) i na koniec acnofan lub sudocrem.
__________________
mgr inż. sztuki ogrodowej:
olkie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-04-23, 15:36   #311
manila.sosil
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Wa-wa
Wiadomości: 731
Re: co na wyciśnięte syfki? jak szybciej pozbyć się zaczerwienienia?

olkie napisał(a):
> ja jak sie zabieram do wyciskania syfkowow to pierw robie sobie peeling loreala a pozniej lecciutko naklowam krostki igla do strzykaewk jak najciencza w miejscu gdzie jest saM CZUBECZEK krostki lub w miejscu gdzie jest mala dziureczka( tzn ujscie gruczolu lojowego-widac jak sie przygladam)w ten sposob odblokowuje zatkane ujscie. pozniej poprostu lekko z bokow naciskaM a krostka bez specjalnego wusilku wychodzi.i co najlepsze- zaczerwienienie trzyma sie najwyzej 5 min i nawet sladu po nakklciu tak sie pozbylam calej masy kaszakow , wagrow i krostek z twarzy a mialam z nimi duze utrapienie.pozniej smaryje miejscowo jakims alkoholem ( ostatnio dopadlam amol) i na koniec acnofan lub sudocrem.

urodzona perfekcjonistka z Ciebie
__________________
manila.sosil jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-04-23, 16:05   #312
bluegirl
Zakorzenienie
 
Avatar bluegirl
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Busko Zdrój
Wiadomości: 16 797
GG do bluegirl Send a message via Skype™ to bluegirl
Re: co na wyciśnięte syfki? jak szybciej pozbyć się zaczerwienienia?

zazwyczaj też jakoś bardziej uważam przy wyciskaniu i robie to po parówce i peelingu,
ale nie zawsze ręce są posłuszne, w takiej własnie sytuacji jestem, a moim ustrapieniem są zaczerwienienia teraz
i nie mogę sobie z nimi poradzić
co prawda część znikła, ale zostało jeszcze z 5
__________________
Świat w moich oczach nie mieni się tysiącem barw, ale za to pięknie pachnie.

http://bluegirl-ewa.blogspot.com/
bluegirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-04-23, 16:29   #313
manila.sosil
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Wa-wa
Wiadomości: 731
Re: co na wyciśnięte syfki? jak szybciej pozbyć się zaczerwienienia?

a spieszy się Tobie? wychodzisz gdzieś wieczorem? Jutro niedziela... możesz posiedzieć w domku a do poniedizałku zaczerwienienia zejda na pewno
__________________
manila.sosil jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-04-23, 16:37   #314
bluegirl
Zakorzenienie
 
Avatar bluegirl
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Busko Zdrój
Wiadomości: 16 797
GG do bluegirl Send a message via Skype™ to bluegirl
Re: co na wyciśnięte syfki? jak szybciej pozbyć się zaczerwienienia?

własnie niestety musze isc na zakupy, kupić na jutro cos do jedzonka fakt pojde wieczorem jak ciemno bedzie
nie bede nakladac zadnego pudru tym bardziej podkladu, bo to nie za dobrze by zrobiło tym syfkom, bo podklad to okazjonalnie u mnie tylko na twarzy bywa, z pudru tez zrezygnuje chyba, bo póżniej zmywanie mleczkiem, az tak wysuszonej i podraznieonej skory nie bedzie przyjemne, moze troche korektoru wystarczy, nie bede meczyc skory
juz tak bardzo nie widac
a jutro do kosciola z ranca samego zeby ludzi malo bylo
tylko ze o 17 00 mam kurs przedmalzenski moze malo osob bedzie
mam nauczke na przyszlosc, ciekawe na jak dlugo mnie to uchroni przed nieplanowanym wyciskaniem
__________________
Świat w moich oczach nie mieni się tysiącem barw, ale za to pięknie pachnie.

http://bluegirl-ewa.blogspot.com/
bluegirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-04-23, 16:43   #315
olkie
Zakorzenienie
 
Avatar olkie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: kraków-stce
Wiadomości: 4 186
GG do olkie
Re: co na wyciśnięte syfki? jak szybciej pozbyć się zaczerwienienia?

__________________
mgr inż. sztuki ogrodowej:
olkie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-04-25, 09:19   #316
SajGonKiii
Raczkowanie
 
Avatar SajGonKiii
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: londyn
Wiadomości: 85
Re: co na wyciśnięte syfki? jak szybciej pozbyć się zaczerwienienia?

Moze to zabrzmi nieco masochistycznie ale ja robie po wyciskaniu peeling. Nie ma zadnych zaczerwienien, zluszczania sie skory ani podraznien. A podczas wyciskania jesli lekko sciskam syfka i nie wychodzi to zostawiam go w spokoju bo jest jeszcze 'niedojrzaly' i mozna tylko pogorszyc. A slyszalyscie o czyms takim jak peseta afrodyty czy jakos tak?? to podobno sluzy do wyciskania zaskornikow w miejscach trudno dostepnych. Uzywala moze ktoras z was?? Bo w zaden spodob nie moge dokladnie usunac tych przy skrzydelkach nosa.
SajGonKiii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-04-25, 18:08   #317
Gonia1
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-02
Wiadomości: 4 527
Re: co na wyciśnięte syfki? jak szybciej pozbyć się zaczerwienienia?

Ja słyszałam o czymś takim jak "łyżeczka" (kiedyś Femme Banale o niej pisała). Chyba nie przekręciłam nazwy?
Gonia1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-04-25, 18:16   #318
natii4
Zakorzenienie
 
Avatar natii4
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 12 363
Re: co na wyciśnięte syfki? jak szybciej pozbyć się zaczerwienienia?

Łyżeczki są najczęściej w zestawach do manicure,jakby tam było dla nich najlepsze miejsce Z jednej strony zakończona takim czymś spiczastym,wygląda to jak aplikator do cieni do powiek tylko jest węższe i płaskie,a z drugiej strony jest coś co mi przypomina łopatę takie spłaszczone
__________________

Bieganie i czytanie
to
klucz do życia

natii4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-04-25, 18:30   #319
natii4
Zakorzenienie
 
Avatar natii4
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 12 363
Re: co na wyciśnięte syfki? jak szybciej pozbyć się zaczerwienienia?

http://dw.pedet.pl/x_C_I__P_7012636;7010001.html
Ta jest troszeczkę inna niż ta moja Ma inne "ostrze" i tą drugą część z taką dziurką
__________________

Bieganie i czytanie
to
klucz do życia

natii4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-04-25, 20:21   #320
ask@
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 71
Re: co na wyciśnięte syfki? jak szybciej pozbyć się zaczerwienienia?

buuuuuuuu ja wlasnie to zrobilam ;((( na pol czola mam czerwona otwarta rane, co mnie podkusilo!!!!!!jedna wielka masakra dlaczego???
ask@ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-04-25, 22:27   #321
SajGonKiii
Raczkowanie
 
Avatar SajGonKiii
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: londyn
Wiadomości: 85
Re: co na wyciśnięte syfki? jak szybciej pozbyć się zaczerwienienia?

Ta łyżeczka tak jakos niepozornie wyglada...nie mam pojecia jak tym machac zeby sie pozbyc zaskornikow, ale...ale przeprosilam sie dzisiaj z glinka zielona. Zrobilam sobie papke z proszku, nalozylam na twarz gruuuubasna warstwe i przykrylam to dokladnie folia( dokladnie to pocietym workiem na smieci bo folii nie bylo oczywiscie w domu) zrobilam dziurki na oczy, usta i dwie malutkie na nozdrza. Nic nie muslalam polewac woda. Mialam to trzymac godzine ale po 45 min nie moglam sie juz doczekac i zdjelam folie. Glinka wcale nie zacementowala mi twarzy tak jak ostatnio, elegancko sie wszystko splukalo... no i jaki efekt te zaskorniki co zostaly zrobily sie jakies takie biale, cieliste, ze prawie ich nie widac, a w normalnym swietle to wcale nie widac az szkoda to podkladem zamalowywac od dzisiaj ,aseczka raz w tyg obowiazkowo
SajGonKiii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-04-26, 09:53   #322
olkie
Zakorzenienie
 
Avatar olkie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: kraków-stce
Wiadomości: 4 186
GG do olkie
Re: co na wyciśnięte syfki? jak szybciej pozbyć się zaczerwienienia?

jak sie bawi tą lyzeczka??? nie mam pojecia zielonego
__________________
mgr inż. sztuki ogrodowej:
olkie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-02, 15:09   #323
martiene
Raczkowanie
 
Avatar martiene
 
Zarejestrowany: 2002-11
Wiadomości: 461
Dot.: Re: co na wyciśnięte syfki? jak szybciej pozbyć się zaczerwienienia?

nakluwanie wszystkivh krostek ta sama igla stawia mi przed oczami moja wlasna historie jak, bedac jeszcze na studiach, dalam sobie w ten sposob "oczyscic" twarz - leczylam ja trzema antybiotykami przez kwartał...
__________________
"Nawet i to nie". (Odeta Delarue)
martiene jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-02, 15:29   #324
mimbi
Zakorzenienie
 
Avatar mimbi
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 5 109
Dot.: Re: co na wyciśnięte syfki? jak szybciej pozbyć się zaczerwienienia?

Lyzeczke przykladasz do miejsca, gdzie jest zaskornik, tak, zeby byl w samym srodku tej dziurki, a potem przyciskasz lyzeczke mocniej i lekko przesuwasz, zawartosc zaskornika pozostaje wtedy na lyzeczce.
mimbi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-02, 18:05   #325
broker19
Raczkowanie
 
Avatar broker19
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Lepiej zachowam to dla siebie
Wiadomości: 56
Dot.: co na wyciśnięte syfki? jak szybciej pozbyć się zaczerwienienia?

słyszałem kiedys ze acne derm jest dobry likwiduje zaczerwienia skora blednie i nabier normalnego kolorytu pozdrawiam panie
broker19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-27, 17:13   #326
a4fe74769c46a8b3f27462c06deeaa5a0ba50375_612d631274ff7
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 530
Question Dot.: BLIZNY PO TRĄDZIKU

Kochana Mallory!

Zaganiana obowiazkami odpisuje Tobie dopiero teraz.

Czytalam gdzies wypowiedz jednej z bardziej znanych dermatolozek polskich iz drapanie i wyciskanie pryszczy to problem psychologiczny a nie czysto dermatologiczny.

Nie ma jednego cudownego i skutecznego srodka na Twoj problem. Gdyby taki istnial sprzedawanoby go w aptece.

Mallory, wziawszy pod uwage to co powyzej napisalam, nie licz, ze jeden zabieg, niezaleznie jak drugi i reklamowany, zlikwiduje wszystkie Twoje problemy, tzn, pryszcze i blizny za jednym zamachem. Poza tym z tradzikiem walczysz juk 6 lat, wiec nie zniknie od razu.
Boje sie dawac si sugestie, gdyz nie jestm specjalistka w tej dziedzinie. A co dzila na jedna osoba nie dziala na druga, ale..

1. Zastanow sie czy masz tradzik czy tez przetluszczajaca sie skore. Wielu dermatologow w przychodniach traktuje wszystko na twarzy jako ten sam problem - tradzik. A moze sobie go po prostu wydrapujesz? Czepiasz sie kazdego zaskornika i niedoskonalosci z w ten sposon ze skore przetluszczajacej sie robisz sobie problemowa?
2. To moze byc nabial. Niektore rodzaje tradziku wywolane sa przez nabial, wiec moze odstaw na jakis czas nabial( pod kontrola lekarza, by sie nie odwitaminizowac). Moja znajoma Martina wlasnie tak sie pozbyla swoich problemow ze skora. Nie je produktow mlecznych.
3. Rozwaz jakosc wody, ktora myjesz twarz. Moze wysusza skore, a ta by nadrobic braki, produkuje loj jak szalona. Mi sie to przytrafilo w Hiszpanii. Ustapilo jak zaczelam uzywac kosmetykow o bogatszej konsystencji.
4.Moze skorzystaj z porady lekarza medysyny estetycznej, albo wybierz sie do jednej z ¨tych¨znanych dermatolozek, np. Chlebus.

POzdrawiam i pisz jak masz jakies jeszcze watpliwosci.
a4fe74769c46a8b3f27462c06deeaa5a0ba50375_612d631274ff7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-27, 22:31   #327
MONIKA.KASIAP
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 50
Dot.: BLIZNY PO TRĄDZIKU

polecam krem "no-scar"z proszkiem z macicy perłowej , można go kupić w aptece.miałam także blizny po moim domowym wyciskaniu pryszczy , poleciła mi go koleżanka będąca na bieżąco z wszystkimi kosmetykami , uznałam że kupię bo wiekszość kosmetyków mnie zawiodła i ...super, dla mnie bomba-już po pierwszym użyciu buzia jakby rozjaśniała a brunatne blizenki i przebarwienia stanęły się mniej wyrażne, teraz-po dwóch tygodniach stosowania-nakładam go na noc- mam ładną jednolitą cerą a do tego pory się zwężyły tak, że nie są widoczne jak były przed zastosowaniem tego kremu . naprawdę nie jest to przereklamowany produkt w którym dużo obiecują a w rzeczywistości mało lub wcale nic nie daje .pozdrawiam
MONIKA.KASIAP jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-28, 16:30   #328
okretka
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Avatar okretka
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Gliwice :)
Wiadomości: 1 032
GG do okretka
Dot.: BLIZNY PO TRĄDZIKU

Cytat:
Napisane przez MONIKA.KASIAP
polecam krem "no-scar"z proszkiem z macicy perłowej , można go kupić w aptece.miałam także blizny po moim domowym wyciskaniu pryszczy , poleciła mi go koleżanka będąca na bieżąco z wszystkimi kosmetykami , uznałam że kupię bo wiekszość kosmetyków mnie zawiodła i ...super, dla mnie bomba-już po pierwszym użyciu buzia jakby rozjaśniała a brunatne blizenki i przebarwienia stanęły się mniej wyrażne, teraz-po dwóch tygodniach stosowania-nakładam go na noc- mam ładną jednolitą cerą a do tego pory się zwężyły tak, że nie są widoczne jak były przed zastosowaniem tego kremu . naprawdę nie jest to przereklamowany produkt w którym dużo obiecują a w rzeczywistości mało lub wcale nic nie daje .pozdrawiam
Ile to kosztuje?
okretka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-29, 10:32   #329
MONIKA.KASIAP
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 50
Dot.: BLIZNY PO TRĄDZIKU

za 30ml zapłaciłam ok.40zł są tez większe ale na początek mozna spróbować ten mniejszy bo jeżeli nie spasuje to lepiej nie wydawać na próżno pieniedzy
MONIKA.KASIAP jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-29, 10:48   #330
okretka
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Avatar okretka
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Gliwice :)
Wiadomości: 1 032
GG do okretka
Dot.: BLIZNY PO TRĄDZIKU

Cytat:
Napisane przez MONIKA.KASIAP
za 30ml zapłaciłam ok.40zł są tez większe ale na początek mozna spróbować ten mniejszy bo jeżeli nie spasuje to lepiej nie wydawać na próżno pieniedzy
Uuu 40zł to kupa forsy
okretka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-06-22 13:51:19


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:48.