kremy dla 30+ - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Kobieta 30+

Notka

Kobieta 30+ Forum dla trzydziestolatek, czterdziestolatek i innych -latek. Tutaj możesz podzielić się swoimi problemami, poradami i doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-02-25, 21:29   #1
iz@
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 4
GG do iz@
Exclamation

kremy dla 30+


jestem kosmetyczką, ale jak mówi przysłowie szewc bez butów chodzi. Mam nadzieję że tutaj znajdą się życzliwe osoby które mi coś doradzą bo w sklepach niestety nie ma jeszcze fachowej obsługi
Potrzebuję kremu na dzień (na noc mam głęboko nawilżający Avonu). Mam cerę mieszaną, ale przesuszoną ciągle, łuszczącą się. Na policzkach czerwone przebarwienia (wyglądające jak naczynka...trądzik różowaty), dodatkowo nieliczne ostatnio ale są wykwity typowo trądzikowe (ropne krostki). Niedawno urodziłam córeczkę i moja skóra jest jakaś taka zwiotczała, zmęczona...Powinnam już chyba mieć coś ujędrniającego (jestem po 30ce).
Generalnie jak znaleźć taki krem który:
łagodzi (te moje czerwone wykwity...)
nawilża (łuszcząca się skóra) ale nie jest tłusty (bo i tak się świecę)
uelastycznia
proszę doradzcie coś z własnego doświadczenia, jedyna moja w Was nadzieja
P.S. wybieram sie do dermatologa, tylko na razie karmię piersią wiec pewnie i tak nie mogłabym nic doustnego brać
więc na razie pozostaje mi krem
iz@ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-02-25, 21:29   #2
iz@
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 4
GG do iz@
wielka prośba - doradźcie proszę jaki krem???

jestem kosmetyczką, ale jak mówi przysłowie szewc bez butów chodzi. Mam nadzieję że tutaj znajdą się życzliwe osoby które mi coś doradzą bo w sklepach niestety nie ma jeszcze fachowej obsługi
Potrzebuję kremu na dzień (na noc mam głęboko nawilżający Avonu). Mam cerę mieszaną, ale przesuszoną ciągle, łuszczącą się. Na policzkach czerwone przebarwienia (wyglądające jak naczynka...trądzik różowaty), dodatkowo nieliczne ostatnio ale są wykwity typowo trądzikowe (ropne krostki). Niedawno urodziłam córeczkę i moja skóra jest jakaś taka zwiotczała, zmęczona...Powinnam już chyba mieć coś ujędrniającego (jestem po 30ce).
Generalnie jak znaleźć taki krem który:
łagodzi (te moje czerwone wykwity...)
nawilża (łuszcząca się skóra) ale nie jest tłusty (bo i tak się świecę)
uelastycznia
proszę doradzcie coś z własnego doświadczenia, jedyna moja w Was nadzieja
P.S. wybieram sie do dermatologa, tylko na razie karmię piersią wiec pewnie i tak nie mogłabym nic doustnego brać
więc na razie pozostaje mi krem
iz@ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-02-26, 13:10   #3
Pitipel
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-02
Wiadomości: 1 332
Re: wielka prośba - doradźcie proszę jaki krem???

Izuniu, a zajrzyj moze do wątku o kuarcji wit. C... Ona jest na glicerynie, tak więc ma postać olejku; na mojej cerze już nie ma po juvicie potrzeby stosowania kremu na dzień, tylko na juvit daję filtry. Ta kombinacja u mnie sprawdza się bardzo fajnie i wydaje mi się, ze widać pierwsze efekty.
Co za juvit i jak go stosować znajdziesz w wyżej wspomnianym wątku
Pitipel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-02-26, 13:10   #4
Pitipel
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-02
Wiadomości: 1 332
Re: wielka prośba - doradźcie proszę jaki krem???

Izuniu, a zajrzyj moze do wątku o kuarcji wit. C... Ona jest na glicerynie, tak więc ma postać olejku; na mojej cerze już nie ma po juvicie potrzeby stosowania kremu na dzień, tylko na juvit daję filtry. Ta kombinacja u mnie sprawdza się bardzo fajnie i wydaje mi się, ze widać pierwsze efekty.
Co za juvit i jak go stosować znajdziesz w wyżej wspomnianym wątku
Pitipel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-03-05, 20:27   #5
aries1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 16
GG do aries1
Re: wielka prośba - doradźcie proszę jaki krem???


jestem kosmetyczką, ale jak mówi przysłowie szewc bez butów chodzi. Mam nadzieję że tutaj znajdą się życzliwe osoby które mi coś doradzą bo w sklepach niestety nie ma jeszcze fachowej obsługi
> Potrzebuję kremu na dzień (na noc mam głęboko nawilżający Avonu). Mam cerę mieszaną, ale przesuszoną ciągle, łuszczącą się. Na policzkach czerwone przebarwienia (wyglądające jak naczynka...trądzik różowaty), dodatkowo nieliczne ostatnio ale są wykwity typowo trądzikowe (ropne krostki). Niedawno urodziłam córeczkę i moja skóra jest jakaś taka zwiotczała, zmęczona...Powinnam już chyba mieć coś ujędrniającego (jestem po 30ce).
> Generalnie jak znaleźć taki krem który:
> łagodzi (te moje czerwone wykwity...)
> nawilża (łuszcząca się skóra) ale nie jest tłusty (bo i tak się świecę)
> uelastycznia
> proszę doradzcie coś z własnego doświadczenia, jedyna moja w Was nadzieja
> P.S. wybieram sie do dermatologa, tylko na razie karmię piersią wiec pewnie i tak nie mogłabym nic doustnego brać
> więc na razie pozostaje mi krem

Ja odkryłam OLAY. Polecam głównie krem na noc dla kobiet w każdym wieku,na dzień mam BEAUTY FLUID też OLAY, GARNIERA krem na zimę (PUCHOWA PIERZYNKA) ale może spróbuj czegoś z firm dla alergików. Ja bym sprawdziła La Roche Posay(próbowałam TOLERIANE-dobry), Iwostin(nmam krem pod oczy-super), Oceanic-AA.....na pewno i zaszkodzą. Ja bym tak zrobiła, A swoją drogą gratulacje, młoda mamo Ucałuj cudowną istotęod cioci Madzi
iza napisał(a):
>
aries1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-03-05, 20:27   #6
aries1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 16
GG do aries1
Re: wielka prośba - doradźcie proszę jaki krem???


jestem kosmetyczką, ale jak mówi przysłowie szewc bez butów chodzi. Mam nadzieję że tutaj znajdą się życzliwe osoby które mi coś doradzą bo w sklepach niestety nie ma jeszcze fachowej obsługi
> Potrzebuję kremu na dzień (na noc mam głęboko nawilżający Avonu). Mam cerę mieszaną, ale przesuszoną ciągle, łuszczącą się. Na policzkach czerwone przebarwienia (wyglądające jak naczynka...trądzik różowaty), dodatkowo nieliczne ostatnio ale są wykwity typowo trądzikowe (ropne krostki). Niedawno urodziłam córeczkę i moja skóra jest jakaś taka zwiotczała, zmęczona...Powinnam już chyba mieć coś ujędrniającego (jestem po 30ce).
> Generalnie jak znaleźć taki krem który:
> łagodzi (te moje czerwone wykwity...)
> nawilża (łuszcząca się skóra) ale nie jest tłusty (bo i tak się świecę)
> uelastycznia
> proszę doradzcie coś z własnego doświadczenia, jedyna moja w Was nadzieja
> P.S. wybieram sie do dermatologa, tylko na razie karmię piersią wiec pewnie i tak nie mogłabym nic doustnego brać
> więc na razie pozostaje mi krem

Ja odkryłam OLAY. Polecam głównie krem na noc dla kobiet w każdym wieku,na dzień mam BEAUTY FLUID też OLAY, GARNIERA krem na zimę (PUCHOWA PIERZYNKA) ale może spróbuj czegoś z firm dla alergików. Ja bym sprawdziła La Roche Posay(próbowałam TOLERIANE-dobry), Iwostin(nmam krem pod oczy-super), Oceanic-AA.....na pewno i zaszkodzą. Ja bym tak zrobiła, A swoją drogą gratulacje, młoda mamo Ucałuj cudowną istotęod cioci Madzi
iza napisał(a):
>
aries1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-03-07, 01:56   #7
mysztutek
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 3
Re: wielka prośba - doradźcie proszę jaki krem???

Cześć Iza.Polecam Ci kremy Avene, przy twoich problemach bEdA niezastąpione(szczególnie odżywczy z wit.C,lub regenerujący do skóry nadwrażliwej).Wszystkie pięknie nawilżają, koją,skóra jest po nich gładka i miękka.Na zaczerwienienie możesz spróbować kremu na naczynka z filtrami -Antirougeus.Wiem co mówię, bo twoje problemy są też moimi problemami tyle, że dotycza cery suchej; kremy , które Ci polecam możesz śmiało stosować również do cery mieszanej.Pozdrawiam
mysztutek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-03-07, 01:56   #8
mysztutek
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 3
Re: wielka prośba - doradźcie proszę jaki krem???

Cześć Iza.Polecam Ci kremy Avene, przy twoich problemach bEdA niezastąpione(szczególnie odżywczy z wit.C,lub regenerujący do skóry nadwrażliwej).Wszystkie pięknie nawilżają, koją,skóra jest po nich gładka i miękka.Na zaczerwienienie możesz spróbować kremu na naczynka z filtrami -Antirougeus.Wiem co mówię, bo twoje problemy są też moimi problemami tyle, że dotycza cery suchej; kremy , które Ci polecam możesz śmiało stosować również do cery mieszanej.Pozdrawiam
mysztutek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-03, 20:53   #9
juwil1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 18
Jakie kremy po 30???

Właściwie 30 się zbliża wielkimi krokami no i włściwie czas najwyzszy pomyśleć o kremie przeciwzmarszczkowym... niestety. Jednak niewiem na ile mocne powinny być te kremy na początek zarówno od oczy jak i na twarz ???czy potraficie pomóc mi w wyborze i przedrzeć sie przez te obiecujący czasem tylko reklamy???
__________________
JUWIL1
juwil1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-03, 21:07   #10
juwil1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 18
Dot.: Jakie kremy po 30???

pomóżcie
__________________
JUWIL1
juwil1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-03, 22:03   #11
BeataWi
Wtajemniczenie
 
Avatar BeataWi
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 2 143
GG do BeataWi
Dot.: Jakie kremy po 30???

Widze, ze jestes nowa na wizazu wiec witam serdecznie
Jesli chodzi o pielegnacje przeciwzmarszczkowa to powiem tylko jedno, lepiej pozno niz wcale
Nie napisalas o co ci konkretnie chodzi, jaka masz cere, z jakimi problemami skornymi sie borykasz itp.
Wszystkie recenzje wizazanek dotyczace kosmetykow znajdziesz pod tym linkiem: http://www.wizaz.pl/produkty/baza/
Jesli masz jakies pytania, to czekamy

Pozdrawiam

__________________
Wszystkim zlodziejom przepisow mowie NIE

Becia69


http://www.pajacyk.pl/
http://www.polskieserce.pl/
BeataWi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-06-04, 21:11   #12
nan
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 467
Dot.: Jakie kremy po 30???

Bardzo odpowiednie dla 30-tek są kremy z witaminą C. Proponuję lekturę artykułów Basi Kwiatkowskiej na ten temat. Ważne jest, żeby nie kupować byle jakiego kremu z napisem "zawiera witaminę C", bo najczęściej jest ona tam w śladowej ilości, a stężenie jest bardzo istotne. Artykuły znajdziesz w dziale Biochemia Urody na stronie głównej. Pozdrawiam nową Wizażankę
nan jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-05, 10:36   #13
MONIKA.KASIAP
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 50
Smile Dot.: Jakie kremy po 30???

także jestem przed 30-stką i szukam fajnego kremu ponieważ na mojej twarzy pojawiły się zmarszczki mimiczne , w aptece dostałam próbkę myokine , ma bardzo duży plus bo oczy mi nie łzawią po nałożeniu ale niewiem jeszcze czy da jakiś efekt 1,5 ml próbka .Szukałam w KWC jakiego naprawdę dobrego i skutecznego produktu ale nie ma jednoznacznie takiego , który by się podobał większości wizażanek. Czy macie jakiś sprawdzony, dający efekty?. Odnośnie kremów z witaminą C , mnie akurat uczulił i był to z Laroche-Posay, po nałożeniu bardzo szczypało a skóra była czerwona jak u Indianki.
MONIKA.KASIAP jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-05, 11:33   #14
juwil1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 18
Dot.: Jakie kremy po 30???

Dzięki dziewczyny, szukałam na KWC ale tak jak pisze Monika nic konkretnego są tak zróżncowane opinie, że sama niewiem. Jedno wiem ze wypróbować coś musze tylko niewiem co??? czy słyszałayście o takiej Izraelskiej firmie - Mineral Care która posiada produkty z minerałami z Morza Martwego i jest dostepna tylkow aptekach????
__________________
JUWIL1
juwil1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-05, 12:12   #15
BeataWi
Wtajemniczenie
 
Avatar BeataWi
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 2 143
GG do BeataWi
Dot.: Jakie kremy po 30???

Juwilku nadal nie napisalas jaka masz cere i czy borykasz sie z jakimis problemami skornymi, co jest dosc wazne. Co do zmarszczek, to powinnas zaczac uzywac czegos z retinolem ale poniewaz w pierwszych miesiacach (chyba 3-ech pierwszych), uwrazliwia skore na promienie UV to poczekaj z tym do jesieni. Moge ci polecic krem Avene http://www.wizaz.pl/produkty/baza/ce...ls&itemid=2037
Bardzo duza role na skore maja promienie UV, czyli musisz zaczac stosowac kremy z duzymi filtrami. Bardzo dobry jest LRP Anthelios 60+ lub kremy Biodermy, np.100.
Powinnas rowniez postawic na nawilzanie, tutaj rowniez zaproponuje cos z firmy La Roche-Posay, Hydraphase XL. Jesienia mozesz zrobic kuracje kwasami, konkretnego ci nie polece, poniewaz jak wspomnialam wyzej nic nie napisalas o swojej skorze.
O firmie, ktora wymienilas nic nie slyszalam
Pozdrawiam

__________________
Wszystkim zlodziejom przepisow mowie NIE

Becia69


http://www.pajacyk.pl/
http://www.polskieserce.pl/

Edytowane przez BeataWi
Czas edycji: 2005-06-05 o 12:25
BeataWi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-05, 12:27   #16
nan
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 467
Dot.: Jakie kremy po 30???

Active C zawiera czystą witaminę C w stężeniu 5%. Moniko, jest możliwe, że to nie witamina C Cię uczuliła, tylko stabilizatory, użyte w kremie, żeby witamina C (która w postaci kwasu askorbinowego jest bardzo nietrwała) nie wyparowała od razu z tubki po pierwszym jej odkręceniu. Najlepiej kup sobie w aptece Juvit (krople dla dzieci) i posmaruj buzię. Jak efekt będzie taki sam, to pewnie faktycznie jesteś uczulona na witaminę C.
Istnieją poza tym produkty bazujące na innych postaciach witaminy C, np. słynne serum Eris z serii Pharmaceris A. Tam witamina C jest w postaci estrowej, serum jest bardzo łagodne, a naprawdę daje wyniki (sprawdziłam na sobie). Warto spróbować, bo witamina C, podobnie jak retinol, są jednymi z bardzo nielicznych substancji, których działanie odmładzające zostało naprawdę potwierdzone w licznych badaniach naukowych. Żadne inne "cudowności" typu fitohormony czy pseudobotoks nie mogą się pochwalić takim zapleczem naukowym, ale mają wzięcie bo są nowe i szeroko reklamowane.
Prawdę mówiąc nie mam przekonania do takich kremów jak Miyokine. Może i rzeczywiście rozprasowują one zmarszczki mimiczne, ale tyko wtedy, kiedy się ich używa. Jak się przestaje, cera wraca do stanu wyjściowego.
Widuję czasem Mineral Care w sklepach (nie tylko w aptekach), ale szczerze mówiąc nie wiem co to jest warte. Cenię bardzo błoto z Morza Martwego i chętnie używam w postaci maseczek, które ładnie oczyszczają cerę, nie wysuszając jej.
Tak naprawdę najważniejsze jest, by chronić dobrze twarz przed wolnymi rodnikami, tj. używać na dzień kremów, które zawierają antyutleniacze (witamina C, witamina E, koenzym Q10) oraz co bardzo ważne: porządnych filtrów przeciwsłonecznych, szczególnie chroniących przed UVA, przez cały rok. Nic nie zastąpi profilaktyki. Pozdrawiam
nan jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-05, 12:57   #17
BeataWi
Wtajemniczenie
 
Avatar BeataWi
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 2 143
GG do BeataWi
Dot.: Jakie kremy po 30???

Ja moze jeszcze dodam, ze na skladach to sie nie znam, ale Justy pisala na podstawie skladu, ze Myokine nie jest dobrym kremem
Mozecie sprawdzic pod tym linkiem: http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=48055
__________________
Wszystkim zlodziejom przepisow mowie NIE

Becia69


http://www.pajacyk.pl/
http://www.polskieserce.pl/
BeataWi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-05, 17:20   #18
juwil1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 18
Dot.: Jakie kremy po 30???

Beaciu
otóż cere mam mieszaną generalnie bez szczegolnych problemów.Czasem chodze sobie na solarium no i marszcze skóre pod oczami zresztą na sloncu tez więc zmarszczki sa akurat tam widoczne (kurze łapki) ...
__________________
JUWIL1
juwil1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-05, 17:27   #19
nan
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 467
Dot.: Jakie kremy po 30???

Jeżeli masz cerę mieszaną to Juvit może być dla Ciebie za ciężki, ale spróbować możesz. Nad tym solarium to bym się zastanowiła - bardzo źle działa na skórę i przyspiesza fotostarzenie.
nan jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-06-05, 18:33   #20
BeataWi
Wtajemniczenie
 
Avatar BeataWi
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 2 143
GG do BeataWi
Dot.: Jakie kremy po 30???

Cytat:
Napisane przez juwil1
Beaciu
otóż cere mam mieszaną generalnie bez szczegolnych problemów.Czasem chodze sobie na solarium no i marszcze skóre pod oczami zresztą na sloncu tez więc zmarszczki sa akurat tam widoczne (kurze łapki) ...
No to tak jak myslalam powiem tylko jedno... SOLARIUM
Owszem, jesli chcesz wygladac za pare latek jak poskurczana babunia, to rob tak dalej
Na temat dzialania promieni na nasza skore, oraz jej pielegnacji, polecam ci artykuly, ktore znajdziesz pod tymi linkami:
http://www.wizaz.pl/?content=category&id=22
http://www.wizaz.pl/?content=category&id=23
http://www.wizaz.pl/?content=category&id=16
http://www.wizaz.pl/?content=category&id=17
Bedziesz miala troszeczke czytania
Jesli chodzi o pielegnacje, to jak wczesniej wspomnialam produkty LRP:
http://www.wizaz.pl/produkty/baza/ce...ls&itemid=9808
http://www.wizaz.pl/produkty/baza/ce...ls&itemid=1628
http://www.wizaz.pl/produkty/baza/ce...ils&itemid=504
Przydalaby sie rowniez kuracja serum z witamina C, jednak nie na podstawie Juvitu (o czym wspomniala Nan), lecz na sproszkowanej. Na temat tego serum znajdziesz watek na tym forum.
No i powtorze sie koniecznie fitry

__________________
Wszystkim zlodziejom przepisow mowie NIE

Becia69


http://www.pajacyk.pl/
http://www.polskieserce.pl/
BeataWi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-05, 19:11   #21
Nutka
Nutka nie gryzie!
 
Avatar Nutka
 
Zarejestrowany: 2002-03
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 3 757
Dot.: Jakie kremy po 30???

taaa tylko skąd wytrzasnąc wit C w proszku...przechodziłam juz Polske wzdłóż i wszeż
__________________

_________________________ _________________________ _
_________________________ _________________________ _


WYSZUKIWARKA nie gryzie


Nutka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-05, 19:27   #22
BeataWi
Wtajemniczenie
 
Avatar BeataWi
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 2 143
GG do BeataWi
Dot.: Jakie kremy po 30???

Cytat:
Napisane przez Nutka
taaa tylko skąd wytrzasnąc wit C w proszku...przechodziłam juz Polske wzdłóż i wszeż
Taaaa trza bylo wczesniej gadac, ze potrzebujesz
Juz bys miala a teraz sobie poczekasz do sierpnia

__________________
Wszystkim zlodziejom przepisow mowie NIE

Becia69


http://www.pajacyk.pl/
http://www.polskieserce.pl/
BeataWi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-05, 19:27   #23
juwil1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 18
Dot.: Jakie kremy po 30???

Beciu,
szczerze to nigdy nie stosowałam kosmetyków LRP, tylko Vichy ( były ok, bez rewelacji) no i L'orela ten nowy pomarańczowy -nawilżający, tak więc z chęcią spróbuje LRP tylko czy one nadaja sie też na noc???? No i jeszcze jedno siedze 8 godzin w pomieszczeniu z klimatyzacją...
__________________
JUWIL1
juwil1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-05, 19:34   #24
Nutka
Nutka nie gryzie!
 
Avatar Nutka
 
Zarejestrowany: 2002-03
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 3 757
Dot.: Jakie kremy po 30???

Cytat:
Napisane przez BeataWi
Taaaa trza bylo wczesniej gadac, ze potrzebujesz
Juz bys miala a teraz sobie poczekasz do sierpnia


Jeju !!!!!!!!!!!!!!!! Na prawdę????????!!!!!!!!??? ???

__________________

_________________________ _________________________ _
_________________________ _________________________ _


WYSZUKIWARKA nie gryzie


Nutka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-05, 19:57   #25
BeataWi
Wtajemniczenie
 
Avatar BeataWi
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 2 143
GG do BeataWi
Dot.: Jakie kremy po 30???

Cytat:
Napisane przez juwil1
Beciu,
szczerze to nigdy nie stosowałam kosmetyków LRP, tylko Vichy ( były ok, bez rewelacji) no i L'orela ten nowy pomarańczowy -nawilżający, tak więc z chęcią spróbuje LRP tylko czy one nadaja sie też na noc???? No i jeszcze jedno siedze 8 godzin w pomieszczeniu z klimatyzacją...
Ja tez dluuuugo szukalam wsrod kosmetykow, az dzieki wizazankom odkrylam LRP Sa naprawde dobre, super nawizaja, nie zatykaja porow itd.
Widzisz i znow napisalas cos ciekawego o sobie a mianowicie, ze przesiadujesz 8 godzin w pomieszczeniu z klimatyzacja, ktora baaardzo wysusza skore, ze nie wspomne juz o solarium W zwiazku z tym koniecznie postaw na nawilzanie, na poczatek kup Hydraphase XL i zobaczysz jak poprawi sie stan twojej skory. Mozesz dodatkowo stosowac 1-2 razy w tygodniu jakies maseczki nawilzajace. Polecam ci maseczke saszetkowa Dax Cosmetics, Rewitalizujaca, Ekspresowe nawilzenie z dodatkiem biotyny, ktora zawiera mineraly z glebi morza (tutaj duzy dla Nutki, ona wie za co).
Kosmetyki Vichy sa wg. mnie do niestety jest tylko garstka osob, ktore sa z nich zadowolone
__________________
Wszystkim zlodziejom przepisow mowie NIE

Becia69


http://www.pajacyk.pl/
http://www.polskieserce.pl/
BeataWi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-05, 19:59   #26
BeataWi
Wtajemniczenie
 
Avatar BeataWi
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 2 143
GG do BeataWi
Dot.: Jakie kremy po 30???

Cytat:
Napisane przez Nutka
Jeju !!!!!!!!!!!!!!!! Na prawdę????????!!!!!!!!??? ???

Naprawde
Dla ciebie wszystko

__________________
Wszystkim zlodziejom przepisow mowie NIE

Becia69


http://www.pajacyk.pl/
http://www.polskieserce.pl/
BeataWi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-05, 20:02   #27
Nutka
Nutka nie gryzie!
 
Avatar Nutka
 
Zarejestrowany: 2002-03
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 3 757
Dot.: Jakie kremy po 30???

Becia Ty kochana
__________________

_________________________ _________________________ _
_________________________ _________________________ _


WYSZUKIWARKA nie gryzie


Nutka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-05, 22:03   #28
nan
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 467
Dot.: Jakie kremy po 30???

O ile pamiętam krem L'Oreal Happyderm (chyba tego właśnie używasz) zawiera alkohol. Jest to składnik wysuszający i podrażniający cerę. Pozdrawiam siostrę w nieszczęściu klimatyzacyjnym
Tak jak pisze Becia - zrezygnuj z solarium i postaw na nawilżenie - w klimatyzacji jest absolutnie nieodzowne, a krem Hydraphase jest rzeczywiście świetny. Nie znam lepiej nawilżających kosmetyków niż Hydraphase, chociaż ja akurat chętniej używam Hydraphase Riche, ponieważ nie mam już cery mieszanej, tylko ewidentnie suchą.

Oczywiście Hydraphase XL to krem na dzień, gdyż zawiera filtry przeciwsłoneczne.
nan jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-06, 12:31   #29
juwil1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 18
Dot.: Jakie kremy po 30???

Dzięki dobre kobiety,
lece do apteki na pewno po LRP, tylko czy na noc powinnam tez go używać czy coś innego??? Naprawde Wasze rady są bezcenne.......
__________________
JUWIL1
juwil1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-06, 12:47   #30
nan
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 467
Dot.: Jakie kremy po 30???

Hydraphase XL nie używa się na noc, gdyż jest to kosmetyk z filtrami przeciwsłonecznymi, ergo: nadaje się tylko na dzień. Seria Hydraphase składa się z 3 kremów: Hydraphase Legere (do skóry mieszanej), Hydraphase Riche (do skóry suchej) i Hydraphase XL (do każdego rodzaju skóry, na dzień). Poza XL, pozostałych Hydraphase można używać na noc. Może najpierw poproś o próbki, to wtedy będziesz lepiej wiedziała, który Ci bardziej odpowiada. Jeżeli nie masz tendencji do zapychania porów, na noc bardziej bym polecała wersję Riche, bo jest gęściejsza, chyba że nie lubisz gęstych kremów na noc (chociaż bez przesady - ten krem nie jest tłusty). Pozdrawiam
nan jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Kobieta 30+


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:28.