Wszystko o bańkach - zbiorczy - Strona 139 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Masaż

Notka

Masaż Miejsce dla osób, które interesują się masażem wyszczuplającym i zdrowotnym. Dołącz do nas, podziel się swoim doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-12-30, 00:36   #4141
didaska
Raczkowanie
 
Avatar didaska
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 452
Dot.: Wszystko o bańkach - zbiorczy

Cytat:
Napisane przez pysznastka Pokaż wiadomość
odradzam dzialanie na wlasna reke!

sama wiem ze warto sie przejsc i podpatrzyc jak ma wygladac prawidlowo wykonany zabieg - liczy sie technika, ruchy, nacisk - wszystko to bazuje na drenazu limfatycznym.

Szkoda waszych naczynek - ja za 30 zł wybrałam sie na masaz do jednego z krakowskich gabinetow rehabilitacji i polecam tez aby kazda z Was przeszla sie w swoim miescie choc raz na takie cos!

Tym bardziej ze zapewne wnet zaczna sie promocje przed latem...
Nie każdy ma możliwość pójścia na taki zabieg,a 60 km nie bede specjalnie jechac ;/
Ja podpatruje filimiki profesjonalistów na yt i z tego sie ucze


4 dzień za mną Daje sobie czas do lipca
__________________
'Jeśli myślisz,że potrafisz lub jeśli myślisz,że nie potrafisz-masz rację'


didaska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-31, 11:39   #4142
laPalma
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 43
Dot.: Wszystko o bańkach - zbiorczy

Cytat:
Napisane przez didaska Pokaż wiadomość
Nie każdy ma możliwość pójścia na taki zabieg,a 60 km nie bede specjalnie jechac ;/
Ja podpatruje filimiki profesjonalistów na yt i z tego sie ucze


4 dzień za mną Daje sobie czas do lipca
Wszystko zależy od stopnia zassania, jeśli nie jest on maksymalny to chyba nikt takim masażem krzywdy sobie nie zrobił.
laPalma jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-31, 23:33   #4143
didaska
Raczkowanie
 
Avatar didaska
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 452
Dot.: Wszystko o bańkach - zbiorczy

Cytat:
Napisane przez laPalma Pokaż wiadomość
Wszystko zależy od stopnia zassania, jeśli nie jest on maksymalny to chyba nikt takim masażem krzywdy sobie nie zrobił.
Oj można sobie zrobić krzywdę,np. jeżdżąc bańką w dół,a nie do góry albo np. nie powinno się ciągnąć bańki,bo można sobie jeszcze bardziej rozciągnąć skórę,natomiast należy ją pchać. A ja głupia zawsze ją ciągnęłam
__________________
'Jeśli myślisz,że potrafisz lub jeśli myślisz,że nie potrafisz-masz rację'


didaska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-03, 00:26   #4144
agawawa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 26
Dot.: Wszystko o bańkach - zbiorczy

A nie bierzesz pod uwagę, że w tych "filmikach profesjonalistów" również są błędy? Niestety na yt nie ma żadnego prawidłowo wykonanego zabiegu i stwierdzam to z pełną odpowiedzialnością za te słowa Przykro mi, ale tych filmików nie polecam i w ten sposób do lipca to możesz sobie bardziej zaszkodzić niż pomóc :-(

Cytat:
Napisane przez didaska Pokaż wiadomość
Nie każdy ma możliwość pójścia na taki zabieg,a 60 km nie bede specjalnie jechac ;/
Ja podpatruje filimiki profesjonalistów na yt i z tego sie ucze


4 dzień za mną Daje sobie czas do lipca
agawawa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-03, 08:35   #4145
pysznastka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 24
Dot.: Wszystko o bańkach - zbiorczy

Ehh

"4 dzień za mną" - powodzenia życze jak robisz masaz codziennie.. z Twojego układu limfatycznego zostaną strzępy.

Również uważam, że na yt na próżno szukać prawidłowej techniki, no ale każdy kowalem swojego losu. Może do lipca zmienisz zdanie.

W kazdym miescie mozna taki masaz zobaczyc u profesjonalisty i upewnic sie co do kwalifikacji osoby go wykonujacej. Ja akurat jestem z krakowa i robie je w gabinecie prowadzonym przez fizjoterapeute i dietetyka z modulem odnowy biologicznej - moze warto zebys poszukala u siebie?
pysznastka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-06, 23:01   #4146
201711291009
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 1 629
Dot.: masaż chińską bańką

Dziewczyny gdzie w warszawie robią dobrze taki masaż bankami? Ja sama się kiedyś masowałam i to systematycznie i nic nie pomogło. Pewnie źle to robiłam wiec chce teraz iść do profesjonalisty... i kto w ogóle się tym zajmuje?

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
201711291009 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-07, 15:07   #4147
didaska
Raczkowanie
 
Avatar didaska
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 452
Dot.: masaż chińską bańką

Nie masuje sie bańkami codziennie Jeden dzień bańką,a drugi masażer z rossmanna ,wiem,że codziennie nie można
__________________
'Jeśli myślisz,że potrafisz lub jeśli myślisz,że nie potrafisz-masz rację'


didaska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-01-07, 18:19   #4148
mychamycha
Zakorzenienie
 
Avatar mychamycha
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 9 767
Dot.: masaż chińską bańką

Dziewczyny to jak w końcu ostatecznie powinien wyglądać plan "bańkowania"? Jak byłam na wątku rok temu to robiło się serię po 10 masaży i potem 7 dni przerwy. Można było masować się codziennie i zrobić 7 dni przerwy, albo masować co drugi dzień i po 10 masażach mieć przerwę.
Teraz widzę oburzenie jak ktoś masuje się codziennie...

Ja dzisiaj robię pierwszy masaż

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
mychamycha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-11, 18:54   #4149
Wodesia
Raczkowanie
 
Avatar Wodesia
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 332
Dot.: Wszystko o bańkach - zbiorczy

Zabieg Masażu Bańką Chińską może się wydawać prosty ale wcale taki nie jest. Jeżeli zmagacie się z cellulitem należało by wybrać się do specjalisty, który oceniłby czy skórka pomarańczowa, którą macie jest spowodowana zastojem limfatycznym czy gromadzenie się w strategicznych miejscach tkanki tłuszczowej. Sprawdzi czy nie macie kruchości naczyń krwionośnych. Wtedy podejmie decyzję czy zabieg bańką chińską jest dla Was odpowiedni. Wiem, że każda chce sobie pomóc i ratować swoje ciałko na własną rękę ale nie zawsze jest to dobra droga. Czasami można zrobić sobie tylko krzywdę.

Sama kiedyś robiłam (z 5 lat temu) ten masaż, owszem cellulit się zmniejszył ale pojawiły się naczynka i to w takich ilościach, że teraz mam na prawdę duży problem.
__________________
Licencjonowany Kosmetolog
Wodesia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-16, 13:42   #4150
lilia8843
Raczkowanie
 
Avatar lilia8843
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 271
Dot.: Wszystko o bańkach - zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Wodesia Pokaż wiadomość
Sama kiedyś robiłam (z 5 lat temu) ten masaż, owszem cellulit się zmniejszył ale pojawiły się naczynka i to w takich ilościach, że teraz mam na prawdę duży problem.

Skąd wiesz ze naczynka pojawiły się właśnie po masażu? Może wpłynęły na to jeszcze inne czynniki w przeciągu tych 5 lat.
lilia8843 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-07, 22:37   #4151
kate878
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 2
Dot.: Wszystko o bańkach - zbiorczy

hej dziewczyny
u mnie w mieście (tj. Tarnowskie Góry) masaż bańką (45 min na BPU) kosztuje 30 zł? Zastanawiam się czy warto kupować bańki bo obawiam się że z moim zapałem szybko by sie zakurzyły. Nie wiem czy dajecie rade same się zbańkować?

No i do tego pierwszy zabieg za 10 zł.
kate878 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-02-08, 19:11   #4152
NinaSimone
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 9 218
Dot.: masaż chińską bańką

Ja mam pytanie w jakiej pozycji masujecie uda samodzielnie?

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
NinaSimone jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-09, 12:35   #4153
kalou88
Rozeznanie
 
Avatar kalou88
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Liverpool
Wiadomości: 582
Dot.: Wszystko o bańkach - zbiorczy

Dziewczyny!!!

Odradzam wam masować się samodzielnie, naprawdę lepiej jest wydać trochę kasy i mieć zrobione to profesjonalnie, ja masowałam się sama przez jakieś 2 miesiące może 3, co 2-3 dni, cellulit co prawda sie zmniejszył ale jakim kosztem! Po jakimś czasie przyjrzałam się swojej skórze na udach i pośladkach i jest w strasznej kondycji, nie wiem jak to wytłumaczyć, jest jakby rozciągnięta to wygląda tak jakby było jej za dużo :/ także lecę niedługo do kosmetyczki po porade i będę musiała zainwesować w dobry balsam ujędrniający

dramat, naprawdę odradzam amsować się na własną rękę
kalou88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-09, 13:43   #4154
Lavi92
Zakorzenienie
 
Avatar Lavi92
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 9 405
Dot.: masaż chińską bańką

Cytat:
Napisane przez NinaSimone Pokaż wiadomość
Ja mam pytanie w jakiej pozycji masujecie uda samodzielnie?

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Stojąc
Ewentualnie opieram nogę o łóżko.
__________________
...
Lavi92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-12, 10:05   #4155
lilia8843
Raczkowanie
 
Avatar lilia8843
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 271
Dot.: Wszystko o bańkach - zbiorczy

Cytat:
Napisane przez kalou88 Pokaż wiadomość
Dziewczyny!!!

Odradzam wam masować się samodzielnie, naprawdę lepiej jest wydać trochę kasy i mieć zrobione to profesjonalnie, ja masowałam się sama przez jakieś 2 miesiące może 3, co 2-3 dni, cellulit co prawda sie zmniejszył ale jakim kosztem! Po jakimś czasie przyjrzałam się swojej skórze na udach i pośladkach i jest w strasznej kondycji, nie wiem jak to wytłumaczyć, jest jakby rozciągnięta to wygląda tak jakby było jej za dużo :/ także lecę niedługo do kosmetyczki po porade i będę musiała zainwesować w dobry balsam ujędrniający

dramat, naprawdę odradzam amsować się na własną rękę
Pewnie ciągnęłaś skórę bańka , przez co rozciągałaś ją .

---------- Dopisano o 11:05 ---------- Poprzedni post napisano o 11:04 ----------

Cytat:
Napisane przez Lavi92 Pokaż wiadomość
Stojąc
Ewentualnie opieram nogę o łóżko.
Stojac, to nie najlepsza pozycja na masaż.
lilia8843 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-03, 08:53   #4156
kalinka9
Raczkowanie
 
Avatar kalinka9
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 101
Dot.: Wszystko o bańkach - zbiorczy

Próbowałyście czegoś innego oprócz bańki?
kalinka9 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-04, 21:40   #4157
paulina119a
Zadomowienie
 
Avatar paulina119a
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 271
Dot.: Wszystko o bańkach - zbiorczy

Dziewczyny polećcie mi gabinet ew. osobe prywatna, która Warszawie bądź w okolicy wykonuje profesjonalnie masaż bańkami.
paulina119a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-16, 21:04   #4158
Panna _K
Raczkowanie
 
Avatar Panna _K
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 33
Dot.: Wszystko o bańkach - zbiorczy

Dziewczyny, a ja mam pytanie z nieco innej beczki. W sieci ceny tych baniek bardzo się wahają od kilkunastu do ok 50 zł. Jaka jest różnica pomiędzy tymi pułapami cenowymi???
__________________
Kobiecy punkt widzenia to moje miejsce w sieci
Panna _K jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-18, 09:18   #4159
kalinka9
Raczkowanie
 
Avatar kalinka9
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 101
Dot.: Wszystko o bańkach - zbiorczy

hmmm po prostu naciągają, koszt tych baniek to 20 zł, jedynie to że ona Ci masuje więc nie powinno być to drogie...
kalinka9 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-03-18, 11:46   #4160
lilia8843
Raczkowanie
 
Avatar lilia8843
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 271
Dot.: Wszystko o bańkach - zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Panna _K Pokaż wiadomość
Dziewczyny, a ja mam pytanie z nieco innej beczki. W sieci ceny tych baniek bardzo się wahają od kilkunastu do ok 50 zł. Jaka jest różnica pomiędzy tymi pułapami cenowymi???
Ceny się wahają ze względu na salon przede wszystkim. Nie będziesz miała niskiej ceny zabiegu jeśli salon ma wszystkie zabiegi drogie w swojej ofercie. Lokalizacja salonu
Kolejna rzecz czas zabiegu.
czasem są dodatki do zabiegu, peeling, masaż banka połączony z masażem manualnym(chociaż moim zdaniem tak powinno być zawsze) serum
lilia8843 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-26, 07:30   #4161
1999a18a2ffdaccef542471663304a63305f1c5c
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 10 807
Dot.: Wszystko o bańkach - zbiorczy

Cytat:
Napisane przez pysznastka Pokaż wiadomość
Ehh

"4 dzień za mną" - powodzenia życze jak robisz masaz codziennie.. z Twojego układu limfatycznego zostaną strzępy.

Również uważam, że na yt na próżno szukać prawidłowej techniki, no ale każdy kowalem swojego losu. Może do lipca zmienisz zdanie.
Bzdura, można masować codziennie.


Na youtubie nie znalazłam ani jednego dobrze wykonanego masażu. Nie sugerujcie się filmikami bo potem same sobie szkodzicie, co jedna z wizażanek określiła mianem rozciągniętej skóry.
Bańki się nie ciągnie, bańkę się pcha.

Cytat:
Napisane przez Lavi92 Pokaż wiadomość
Stojąc
Ewentualnie opieram nogę o łóżko.
Nie powinno się masować stojąc.

Edytowane przez 1999a18a2ffdaccef542471663304a63305f1c5c
Czas edycji: 2014-03-26 o 07:31
1999a18a2ffdaccef542471663304a63305f1c5c jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-26, 08:27   #4162
Lavi92
Zakorzenienie
 
Avatar Lavi92
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 9 405
Dot.: Wszystko o bańkach - zbiorczy

Tak, już to wiem.
__________________
...
Lavi92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-27, 12:32   #4163
anaamadamme
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-03
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 4
Dot.: Wszystko o bańkach - zbiorczy

Cześć dziewczyny,

chciałam się trochę poradzić na temat masażu bańką. Nie jestem w tej materii nowicjuszką, ale nadal wydaje mi się, że mam braki w informacjach

Masuje pośladki i miejsce tuż pod nimi średniej wielkości bańką (tą dużą ciężko mi się trzyma). Efekty owszem są, po kilku zabiegach widać, że skóra staje się bardziej napięta, celullit jest mniej widoczny. Nigdy jeszcze co prawda nie udało mi się robić tego przez dłuższy okres czasu.

Teraz niebawem lato, więc planowałam się za to zabrać, ale... no właśnie, czytam na temat techniki jak powinno się masować, że zawsze przesuwać w stronę serca itd. bo rozciąga się skórę. Ja zawsze masowałam kołami, zasysałam skórę i ciągałam po pośladach i udach we wszystkie strony, nigdy nie widziałam aby skóra mi się rozciągnęła. Ale może robiłam to za krótko? Może dopiero po kilku seriach widać negatywny efekt masowania we wszystkie strony?

Czasem czytając wypowiedzi na temat, tego że należy to robić w jeden surowo określony sposób (co jak wiadomo, samej jest ciężko tak masować tylko w jednym kierunku) zastanawiam się czy to nie jest tylko straszenie ludzi którzy zachęcają aby chodzić na takie zabiegi do salonów, by nie robić tego samej w domu...
anaamadamme jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-27, 13:38   #4164
1999a18a2ffdaccef542471663304a63305f1c5c
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 10 807
Dot.: Wszystko o bańkach - zbiorczy

Cytat:
Napisane przez anaamadamme Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny,

chciałam się trochę poradzić na temat masażu bańką. Nie jestem w tej materii nowicjuszką, ale nadal wydaje mi się, że mam braki w informacjach

Masuje pośladki i miejsce tuż pod nimi średniej wielkości bańką (tą dużą ciężko mi się trzyma). Efekty owszem są, po kilku zabiegach widać, że skóra staje się bardziej napięta, celullit jest mniej widoczny. Nigdy jeszcze co prawda nie udało mi się robić tego przez dłuższy okres czasu.

Teraz niebawem lato, więc planowałam się za to zabrać, ale... no właśnie, czytam na temat techniki jak powinno się masować, że zawsze przesuwać w stronę serca itd. bo rozciąga się skórę. Ja zawsze masowałam kołami, zasysałam skórę i ciągałam po pośladach i udach we wszystkie strony, nigdy nie widziałam aby skóra mi się rozciągnęła. Ale może robiłam to za krótko? Może dopiero po kilku seriach widać negatywny efekt masowania we wszystkie strony?

Czasem czytając wypowiedzi na temat, tego że należy to robić w jeden surowo określony sposób (co jak wiadomo, samej jest ciężko tak masować tylko w jednym kierunku) zastanawiam się czy to nie jest tylko straszenie ludzi którzy zachęcają aby chodzić na takie zabiegi do salonów, by nie robić tego samej w domu...
Po pierwsze - masaż w kierunku serca nie ma nic wspólnego z rozciąganiem skóry. Ma to związek z odprowadzaniem produktów przemiany materii i chłonki do głównych naczyń krwionośnych prowadzących do serca.

Rozciąganie skóry następuje przy ciągnięciu skóry. Bańkę powinno się pchać a nie zassać i ciągnąć. Efekt rozciągniętej skóry nie musi nastąpić od razu więc za jakiś czas i Ty możesz mieć tę przypadłość, na co skutecznie pracujesz od jakiegoś czasu

Po drugie - nie we wszystkie strony tylko włącz sobie w google jak wygląda mm. pośladkowe i masować powinno się wzdłuż przebiegu włókien mięśni ewentualnie zataczając koła a nie byle jak byle gdzie

Po trzecie - nie, to nie jest straszenie ludzi tylko masaż bańką ma swoje zasady, o których przeczytaniu zapomina większość masujących. Idąc do salonu masażu oczekujecie od masażysty przede wszystkim wiedzy a same to olewacie. Wystarczy poczytać. Ale może i straszymy, masuj się jak wolisz tylko jak dorobisz się solidnego zastoju limfatycznego i rozciągniętej skóry nie licz na pomoc forum
1999a18a2ffdaccef542471663304a63305f1c5c jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-27, 14:27   #4165
anaamadamme
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-03
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 4
Dot.: Wszystko o bańkach - zbiorczy

[1=1999a18a2ffdaccef542471 663304a63305f1c5c;4577754 8]

.... Bańkę powinno się pchać a nie zassać i ciągnąć. ...

Po drugie - nie we wszystkie strony tylko włącz sobie w google jak wygląda mm. pośladkowe i masować powinno się wzdłuż przebiegu włókien mięśni ewentualnie zataczając ...

[/QUOTE]

Ślicznie Ci dziękuje za odpowiedź Ale powiedz jeszcze proszę jak odróżnić pchanie od ciągnięcia?
Ja masaż wykonuje w pozycji leżącej na boku, z ugiętymi nogami (nawet nie wiem jak to opisać )

I co znaczy "mm. pośladkowe"?
anaamadamme jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-28, 09:58   #4166
1999a18a2ffdaccef542471663304a63305f1c5c
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 10 807
Dot.: Wszystko o bańkach - zbiorczy

Cytat:
Napisane przez anaamadamme Pokaż wiadomość
Ślicznie Ci dziękuje za odpowiedź Ale powiedz jeszcze proszę jak odróżnić pchanie od ciągnięcia?
Ja masaż wykonuje w pozycji leżącej na boku, z ugiętymi nogami (nawet nie wiem jak to opisać )

I co znaczy "mm. pośladkowe"?
Pozycja względnie dobra byle noga nie była zgięta pod kątem 90 stopni. Lekko ugięta w st. biodrowym, tj. wysunięta lekko do przodu.

Mm. pośladkowe oznacza MIĘŚNIE pośladkowe.

No jak odróżnić pchanie od ciągnięcia Jak coś pchasz to przedmiot masz przed sobą, jak ciągniesz to za sobą. Analogicznie - pchać bańkę to trzymać dłoń z tyłu bańki i popychasz ją ku górze.
1999a18a2ffdaccef542471663304a63305f1c5c jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-01, 08:45   #4167
anaamadamme
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-03
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 4
Dot.: Wszystko o bańkach - zbiorczy

Ok zaczęłam ponowną walkę z bańką! Ja to po jednym użyciu już widzę, że skóra jakaś inna, jakby bardziej napięta!

Shanaya, teraz staram się tak jak radziłaś pchać a nie ciągnąć, aż mi ręka przy tym drętwieje, mam nadzieje, że to kwestia przyzwyczajenia
anaamadamme jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-01, 10:55   #4168
kalinka9
Raczkowanie
 
Avatar kalinka9
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 101
Dot.: Wszystko o bańkach - zbiorczy

Mi trochę popękały naczynka więc darowałam sobie.
kalinka9 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-02, 09:56   #4169
blenda2007
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 17
Dot.: Wszystko o bańkach - zbiorczy

podobno nie działają
blenda2007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-02, 11:02   #4170
anaamadamme
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-03
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 4
Dot.: Wszystko o bańkach - zbiorczy

Że bańki nie działają?


O nic z tych rzeczy, na własnej skórze mogę potwierdzić, że efekty są na pewno!
anaamadamme jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Masaż


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-10-28 18:28:17


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:06.