Koleżanka spod znaku Bliźniąt - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-02-03, 17:38   #1
scotiii
Raczkowanie
 
Avatar scotiii
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 456

Koleżanka spod znaku Bliźniąt


Witam Drogie Wizażanki
Kurcze, mam problem od pewnego czasu... Od niedawna interesuję się troche horoskopami i zauważam pewne zależności, które sprawdzają mi się w zyciu. Staram się nie brać wszystkiego na poważnie, ale myślę, że można się tym troche kierować... Doszłam do wniosku, że miałam jakiegoś pecha do tej pory albo źle dobierałam znajomych. Strasznie nie lubię ludzi spod znaku Raka, Ryb i często Skorpionów. Jak wracam z uczelni to czasem jestem wypruta psychicznie jak się na nich napatrzę. Poznałam niedawno kolezanke spod znaku bliźniąt, ale przeprowadziłam się teraz gdzie indziej i mamy słaby kontakt. Na uczelni poznałam drugą, ale zrezygnowała ze studiów Jak pech to pech. Dogadywałam się z nimi i bardzo chciałabym poznac kogoś innego Czy znajdzie się ktoś z końcówki czerwca spod bliźniąt? Jestem strzelcem Jejku czasem chociaż chce się z kimś pogadać, a tu nawet nikogo do rozmowy nie ma Jeśli okazałoby się, że ktoś jest jeszcze z moich terenów to byłoby super
scotiii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-03, 17:40   #2
Kalini
Zakorzenienie
 
Avatar Kalini
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 3 134
Dot.: Koleżanka spod znaku Bliźniąt

Ja jestem spod znaku ryb, na mnie nie możesz nawet patrzeć
Ok to jakiś zabawny troll (w pełnym znaczeniu tego słowa) ale ja prowokacyjnie zapytam: co jest nie tak z rybami?
Kalini jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-03, 17:55   #3
scotiii
Raczkowanie
 
Avatar scotiii
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 456
Dot.: Koleżanka spod znaku Bliźniąt

Cytat:
Napisane przez Kalini Pokaż wiadomość
Ja jestem spod znaku ryb, na mnie nie możesz nawet patrzeć
Ok to jakiś zabawny troll (w pełnym znaczeniu tego słowa) ale ja prowokacyjnie zapytam: co jest nie tak z rybami?
Ojeju tak po prostu... Nie bierz tego do siebie Po prostu Was nie lubię Tak samo Raki... Gadacie tylko i gadacie. Nie chcę nikogo obrażać ani nie jestem żadnym trollem Chyba muszę bardziej zadbać o życie towarzyskie, bo na razie spotykam niewłaściwych ludzi Pomyślałam, że napiszę na forum, bo przeglądałam przed chwilą wątek na Wizażu o facetach spod różnych znaków zodiaku. Po prostu mnie to ciekawi. To bardzo interesujące moim zdaniem, że jedne znaki do siebie pasują a nawet sie uzupełniają. Masz rację już miałam przyjemność przebywania z wieloma Rybami i raczej sie nie dogadamy Moim zdaniem, jesteście dość przebiegłe i troche podstępne. Ja jestem prostolinijnym strzelcem i cenię sobie szczerość. Dlatego troche irytuje mnie to w Rybach i zaczynam być wredna. I tu rodzi się konflikt
scotiii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-03, 17:57   #4
WhiteCherry
Zakorzenienie
 
Avatar WhiteCherry
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 19 328
Dot.: Koleżanka spod znaku Bliźniąt

ja jestem Skorpionem, nie będziemy koleżankami?
__________________
sun goes down
WhiteCherry jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-03, 17:59   #5
tworazka
Zakorzenienie
 
Avatar tworazka
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: łódź
Wiadomości: 3 468
Dot.: Koleżanka spod znaku Bliźniąt

Napewno masz duzo zalet, ale nie chcialabym miec kolezanki ktora na czlowieka patrzy poprzez pryzmat znakow zodiaku...
__________________
tworazka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-03, 18:00   #6
201604191001
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 16 646
Dot.: Koleżanka spod znaku Bliźniąt

Moja koleżanka jest spod bliźniąt i nawet była zainteresowana ale jak przeczytała, że jesteś strzelcem to jej przeszło. Sorry!
201604191001 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-03, 18:02   #7
scotiii
Raczkowanie
 
Avatar scotiii
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 456
Dot.: Koleżanka spod znaku Bliźniąt

Cytat:
Napisane przez WhiteCherry Pokaż wiadomość
ja jestem Skorpionem, nie będziemy koleżankami?
Widzicie? Normalnie też tak to wygląda... Możecie się śmiać, ale to poważna sprawa WhiteCherry nie wykluczam tego Mam jedną znajomą Skorpiona i nawet się lubimy... Ale Skorpiony są szybsze niż ja i zazwyczaj w większości przypadków "zabierają co najlepsze".
scotiii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-02-03, 18:02   #8
Kalini
Zakorzenienie
 
Avatar Kalini
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 3 134
Dot.: Koleżanka spod znaku Bliźniąt

Cytat:
Napisane przez scotiii Pokaż wiadomość
Ojeju tak po prostu... Nie bierz tego do siebie Po prostu Was nie lubię Tak samo Raki... Gadacie tylko i gadacie. Nie chcę nikogo obrażać ani nie jestem żadnym trollem Chyba muszę bardziej zadbać o życie towarzyskie, bo na razie spotykam niewłaściwych ludzi Pomyślałam, że napiszę na forum, bo przeglądałam przed chwilą wątek na Wizażu o facetach spod różnych znaków zodiaku. Po prostu mnie to ciekawi. To bardzo interesujące moim zdaniem, że jedne znaki do siebie pasują a nawet sie uzupełniają. Masz rację już miałam przyjemność przebywania z wieloma Rybami i raczej sie nie dogadamy Moim zdaniem, jesteście dość przebiegłe i troche podstępne. Ja jestem prostolinijnym strzelcem i cenię sobie szczerość. Dlatego troche irytuje mnie to w Rybach i zaczynam być wredna. I tu rodzi się konflikt
Ja podstępna i przebiegła To się dowiedziałam
Tak poważnie z jednej strony to ciekawe, z drugiej to dla mnie idiotyzm. Znam wiele ryb, każda ma zupełnie inny charakter (tylko jedna była podstępna i przebiegła ), nigdy nie dostrzegałam podobieństwa wśród osób z tymi samymi znakami zodiaku. I kierowanie się tym w życiu wydaje mi się nawet trochę groźne.

Edytowane przez Kalini
Czas edycji: 2014-02-03 o 18:04
Kalini jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-03, 18:02   #9
201604191001
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 16 646
Dot.: Koleżanka spod znaku Bliźniąt

Cytat:
Napisane przez scotiii Pokaż wiadomość
Widzicie? Normalnie też tak to wygląda... Możecie się śmiać, ale to poważna sprawa WhiteCherry nie wykluczam tego Mam jedną znajomą Skorpiona i nawet się lubimy... Ale Skorpiony są szybsze niż ja i zazwyczaj w większości przypadków "zabierają co najlepsze".
Kanapki?
201604191001 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-03, 18:03   #10
scotiii
Raczkowanie
 
Avatar scotiii
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 456
Dot.: Koleżanka spod znaku Bliźniąt

Cytat:
Napisane przez _Judith_ Pokaż wiadomość
Moja koleżanka jest spod bliźniąt i nawet była zainteresowana ale jak przeczytała, że jesteś strzelcem to jej przeszło. Sorry!
Hahahah pozdrów koleżanke
scotiii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-03, 18:03   #11
WhiteCherry
Zakorzenienie
 
Avatar WhiteCherry
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 19 328
Dot.: Koleżanka spod znaku Bliźniąt

Cytat:
Napisane przez scotiii Pokaż wiadomość
Ale Skorpiony są szybsze niż ja i zazwyczaj w większości przypadków "zabierają co najlepsze".
sorry, taki mamy klimat.
__________________
sun goes down
WhiteCherry jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-02-03, 18:06   #12
scotiii
Raczkowanie
 
Avatar scotiii
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 456
Dot.: Koleżanka spod znaku Bliźniąt

Cytat:
Napisane przez tworazka Pokaż wiadomość
Napewno masz duzo zalet, ale nie chcialabym miec kolezanki ktora na czlowieka patrzy poprzez pryzmat znakow zodiaku...
Możliwe... Po prostu mnie to interesuje, zapewne jak nie jedną osobę

---------- Dopisano o 19:06 ---------- Poprzedni post napisano o 19:04 ----------

Cytat:
Napisane przez WhiteCherry Pokaż wiadomość
sorry, taki mamy klimat.
scotiii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-03, 18:12   #13
Narrhien
Zakorzenienie
 
Avatar Narrhien
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 6 757
Dot.: Koleżanka spod znaku Bliźniąt

Cytat:
Napisane przez scotiii Pokaż wiadomość
Witam Drogie Wizażanki
Kurcze, mam problem od pewnego czasu... Od niedawna interesuję się troche horoskopami i zauważam pewne zależności, które sprawdzają mi się w zyciu. Staram się nie brać wszystkiego na poważnie, ale myślę, że można się tym troche kierować... Doszłam do wniosku, że miałam jakiegoś pecha do tej pory albo źle dobierałam znajomych. Strasznie nie lubię ludzi spod znaku Raka, Ryb i często Skorpionów. Jak wracam z uczelni to czasem jestem wypruta psychicznie jak się na nich napatrzę. Poznałam niedawno kolezanke spod znaku bliźniąt, ale przeprowadziłam się teraz gdzie indziej i mamy słaby kontakt. Na uczelni poznałam drugą, ale zrezygnowała ze studiów Jak pech to pech. Dogadywałam się z nimi i bardzo chciałabym poznac kogoś innego Czy znajdzie się ktoś z końcówki czerwca spod bliźniąt? Jestem strzelcem Jejku czasem chociaż chce się z kimś pogadać, a tu nawet nikogo do rozmowy nie ma Jeśli okazałoby się, że ktoś jest jeszcze z moich terenów to byłoby super
Obawiam się, że choćbyś nie wiem, jak uparcie szukała, z końcówki czerwca to ty żadnego Bliźniaka nie znajdziesz.

Jesteś skazana na samotność.


Tak nawiasem mówiąc - ja jestem Bliźniakiem, ale chyba mam coś ze Skorpiona, bo zazwyczaj to ja biorę wszystko, co najlepsze.
I dlatego ciebie nie biorę, zdecydowanie nie jesteś najlepsza
__________________
"Nikt prawie nie wie, dokąd go zaprowadzi droga, póki nie stanie u celu."


Narrhien jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-03, 18:12   #14
IzzieSt
Zakorzenienie
 
Avatar IzzieSt
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 8 763
Dot.: Koleżanka spod znaku Bliźniąt

Boże, jestem bliźniętami, ale się nie dogadamy
IzzieSt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-03, 18:13   #15
scotiii
Raczkowanie
 
Avatar scotiii
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 456
Dot.: Koleżanka spod znaku Bliźniąt

Cytat:
Napisane przez _Judith_ Pokaż wiadomość
Kanapki?
Jejku, starałam się to jakoś ująć. Skorpiony wydają mi się troche władcze i bezwzględne

Cytat:
Napisane przez Kalini Pokaż wiadomość
Ja podstępna i przebiegła To się dowiedziałam
Tak poważnie z jednej strony to ciekawe, z drugiej to dla mnie idiotyzm. Znam wiele ryb, każda ma zupełnie inny charakter (tylko jedna była podstępna i przebiegła ), nigdy nie dostrzegałam podobieństwa wśród osób z tymi samymi znakami zodiaku. I kierowanie się tym w życiu wydaje mi się nawet trochę groźne.
Nie biorę tego na poważnie i nie staram się sztywno kierować tym w zyciu. Jak juz wspominałam zainteresowałam sie tym niedawno. Wydaje mi się, że sa jakieś pewne podobieństwa Niektórzy z moich znajomych widzę, że dogadują się lepiej jeśli ich znaki się zgadzają Nie bierzcie mnie za jakąś psycholkę Pomyślałam dlaczego by nie spróbować? Nie mam na myśli "szukam koleżanki z internetu", ale wydaje mi sie, ze fajnie byłoby kogos takiego poznać. Tylko może ostatnio tak sie na tym skupiłam, że los mi nie sprzyja
scotiii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-03, 18:15   #16
allmode
Wtajemniczenie
 
Avatar allmode
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 2 736
Dot.: Koleżanka spod znaku Bliźniąt

Znaki zodiaku to nic innego jak wymyślone etykietki, które przyczepiasz ludziom. Dokonujesz oceny człowieka na podstawie jednej, całkowicie bzdurnej informacji.
Ciekawa jestem, co by było, gdybyś poznała świetnego faceta. Przystojny zabójczo, a na dodatek totalna chemia, wspólne pasje, zainteresowania, porozumienie na każdej płaszczyźnie. No i nagle - borze szumiący, to pan Ryba Podziękowałabyś za znajomość czy nagle zmieniła swój system katalogowania ludzi?
Z zajściem w ciąże też masakra - no bo trzeba się wstrzelić w określony znak. Jak potem wychowywać wredne dziecko?
Wybacz, ale mnie to trochę śmieszy, a trochę przeraża, że są tacy ludzie, którzy są skłonni oceniać innych poprzez taką zupełnie nic nie znaczącą informację.
allmode jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-03, 18:15   #17
scotiii
Raczkowanie
 
Avatar scotiii
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 456
Dot.: Koleżanka spod znaku Bliźniąt

Cytat:
Napisane przez Narrhien Pokaż wiadomość
Obawiam się, że choćbyś nie wiem, jak uparcie szukała, z końcówki czerwca to ty żadnego Bliźniaka nie znajdziesz.

Jesteś skazana na samotność.


Tak nawiasem mówiąc - ja jestem Bliźniakiem, ale chyba mam coś ze Skorpiona, bo zazwyczaj to ja biorę wszystko, co najlepsze.
I dlatego ciebie nie biorę, zdecydowanie nie jesteś najlepsza
Dzięki Mimo, to spróbuję nie byc skazana na samotność
scotiii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-03, 18:16   #18
Kalini
Zakorzenienie
 
Avatar Kalini
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 3 134
Dot.: Koleżanka spod znaku Bliźniąt

Cytat:
Napisane przez scotiii Pokaż wiadomość
Jejku, starałam się to jakoś ująć. Skorpiony wydają mi się troche władcze i bezwzględne



Nie biorę tego na poważnie i nie staram się sztywno kierować tym w zyciu. Jak juz wspominałam zainteresowałam sie tym niedawno. Wydaje mi się, że sa jakieś pewne podobieństwa Niektórzy z moich znajomych widzę, że dogadują się lepiej jeśli ich znaki się zgadzają Nie bierzcie mnie za jakąś psycholkę Pomyślałam dlaczego by nie spróbować? Nie mam na myśli "szukam koleżanki z internetu", ale wydaje mi sie, ze fajnie byłoby kogos takiego poznać. Tylko może ostatnio tak sie na tym skupiłam, że los mi nie sprzyja
Nie bierzesz tego na poważnie? Przecież pod tym kątem szukasz znajomych i ocenisz ludzi. To jest bardzo poważne podejście do tej sprawy.
Kalini jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-03, 18:17   #19
kleineKrokodil
Zadomowienie
 
Avatar kleineKrokodil
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 1 609
Dot.: Koleżanka spod znaku Bliźniąt

Cytat:
Napisane przez scotiii Pokaż wiadomość
Witam Drogie Wizażanki
Kurcze, mam problem od pewnego czasu... Od niedawna interesuję się troche horoskopami i zauważam pewne zależności, które sprawdzają mi się w zyciu. Staram się nie brać wszystkiego na poważnie, ale myślę, że można się tym troche kierować... Doszłam do wniosku, że miałam jakiegoś pecha do tej pory albo źle dobierałam znajomych. Strasznie nie lubię ludzi spod znaku Raka, Ryb i często Skorpionów. Jak wracam z uczelni to czasem jestem wypruta psychicznie jak się na nich napatrzę. Poznałam niedawno kolezanke spod znaku bliźniąt, ale przeprowadziłam się teraz gdzie indziej i mamy słaby kontakt. Na uczelni poznałam drugą, ale zrezygnowała ze studiów Jak pech to pech. Dogadywałam się z nimi i bardzo chciałabym poznac kogoś innego Czy znajdzie się ktoś z końcówki czerwca spod bliźniąt? Jestem strzelcem Jejku czasem chociaż chce się z kimś pogadać, a tu nawet nikogo do rozmowy nie ma Jeśli okazałoby się, że ktoś jest jeszcze z moich terenów to byłoby super
Raki to końcówka czerwca.
__________________
Cytat:
Napisane przez magyarparaszt
Pieseła nam brakuje
Nic się nie rymuje
Tęsknota mnie ogarnia
Dobrze, że w pracy jest palarnia
Bekon.
kleineKrokodil jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-02-03, 18:21   #20
scotiii
Raczkowanie
 
Avatar scotiii
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 456
Dot.: Koleżanka spod znaku Bliźniąt

Cytat:
Napisane przez allmode Pokaż wiadomość
Znaki zodiaku to nic innego jak wymyślone etykietki, które przyczepiasz ludziom. Dokonujesz oceny człowieka na podstawie jednej, całkowicie bzdurnej informacji.
Ciekawa jestem, co by było, gdybyś poznała świetnego faceta. Przystojny zabójczo, a na dodatek totalna chemia, wspólne pasje, zainteresowania, porozumienie na każdej płaszczyźnie. No i nagle - borze szumiący, to pan Ryba Podziękowałabyś za znajomość czy nagle zmieniła swój system katalogowania ludzi?
Z zajściem w ciąże też masakra - no bo trzeba się wstrzelić w określony znak. Jak potem wychowywać wredne dziecko?
Wybacz, ale mnie to trochę śmieszy, a trochę przeraża, że są tacy ludzie, którzy są skłonni oceniać innych poprzez taką zupełnie nic nie znaczącą informację.
Masz rację Nie kataloguję ludzi... Gdybym poznała takiego mężczyznę nie pytałabym od razu o znak zodiaku, ale myślę, że troche wzielabym to pod uwagę gdyby chodziło o poważnego partnera na stałę. Z tą ciążą myślę, że to troche przesada. Nawet nie wpadłabym chyba na coś takiego...
Wiem, że macie troche racji, ale nie nabijajcie sie od razu
scotiii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-03, 18:22   #21
lucciola
Zakorzenienie
 
Avatar lucciola
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 5 208
Dot.: Koleżanka spod znaku Bliźniąt

Cytat:
Napisane przez WhiteCherry Pokaż wiadomość
ja jestem Skorpionem, nie będziemy koleżankami?
To piąteczka, ja też
Trochę dziwne to ocenianie ludzi na podstawie znaku zodiaku. Szczególnie, że Autorka bazuje pewnie na łatwo dostępnych charakterystykach w działach "rozrywka"
lucciola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-03, 18:26   #22
allmode
Wtajemniczenie
 
Avatar allmode
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 2 736
Dot.: Koleżanka spod znaku Bliźniąt

Ja się nie nabijam.
Tylko jeśli na początku znajomości od razu patrzysz na człowieka przez taki "filtr", to może się okazać, że wartościowe osoby mogą Ci gdzieś umknąć.
Na razie się tym interesujesz, ale jeśli wymknie się to trochę za daleko, to może się okazać, że skreślasz kogoś już na starce i nie dasz mu szansy.
Otwórz się na ludzi, rozmawiaj z nimi i nie pytaj o znak zodiaku. Jeśli się do kogoś nie przekonasz, to niech to będzie dlatego, że zwyczajnie Wam nie po drodze, że zbyt wiele Was różni, a nie dlatego, że data urodzenia nie taka.
Bo może kiedyś na horyzoncie naprawdę będzie na Ciebie czekał pan Ryba
allmode jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-03, 18:30   #23
Withers
Zakorzenienie
 
Avatar Withers
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 3 190
Dot.: Koleżanka spod znaku Bliźniąt

Sporo jest ludzi, którzy wierzą w znaczenie znaków zodiaku. Moja mama ma znajomą, która szukała w ten sposób męża
__________________

Wining and dining, drinking and driving

Excessive buying, overdose and dying
Withers jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-03, 18:31   #24
lucciola
Zakorzenienie
 
Avatar lucciola
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 5 208
Dot.: Koleżanka spod znaku Bliźniąt

Cytat:
Napisane przez withers Pokaż wiadomość
sporo jest ludzi, którzy wierzą w znaczenie znaków zodiaku. Moja mama ma znajomą, która szukała w ten sposób męża
i...?
lucciola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-03, 18:32   #25
201604191001
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 16 646
Dot.: Koleżanka spod znaku Bliźniąt

Cytat:
Napisane przez scotiii Pokaż wiadomość
Jejku, starałam się to jakoś ująć. Skorpiony wydają mi się troche władcze i bezwzględne


Nie biorę tego na poważnie i nie staram się sztywno kierować tym w zyciu. Jak juz wspominałam zainteresowałam sie tym niedawno. Wydaje mi się, że sa jakieś pewne podobieństwa Niektórzy z moich znajomych widzę, że dogadują się lepiej jeśli ich znaki się zgadzają Nie bierzcie mnie za jakąś psycholkę Pomyślałam dlaczego by nie spróbować? Nie mam na myśli "szukam koleżanki z internetu", ale wydaje mi sie, ze fajnie byłoby kogos takiego poznać. Tylko może ostatnio tak sie na tym skupiłam, że los mi nie sprzyja
Musisz zastosować Sekret
201604191001 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-03, 18:32   #26
VampIrzyca
Zadomowienie
 
Avatar VampIrzyca
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 1 770
Dot.: Koleżanka spod znaku Bliźniąt

Znaki zodiaku to zabawa, bierzesz to autorko trochę zbyt poważnie Chociaż szczerze mówiąc zauważyłam taką śmieszną rzecz, że jak za kimś nie przepadam i nie bardzo się z nim dogaduję, to potem okazuje sie, ze to osoba spod znaku wagi I w dodatku podobne cechy charakteru mnie w tych wszystkich wagach wkurzają. Moze więc coś jednak jest w tych znakach zodiaku

Edytowane przez VampIrzyca
Czas edycji: 2014-02-03 o 18:34
VampIrzyca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-03, 18:36   #27
Withers
Zakorzenienie
 
Avatar Withers
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 3 190
Dot.: Koleżanka spod znaku Bliźniąt

Cytat:
Napisane przez lucciola Pokaż wiadomość
i...?
To jest właśnie najlepsze - znalazła
__________________

Wining and dining, drinking and driving

Excessive buying, overdose and dying
Withers jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-03, 18:37   #28
lucciola
Zakorzenienie
 
Avatar lucciola
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 5 208
Dot.: Koleżanka spod znaku Bliźniąt

Cytat:
Napisane przez Withers Pokaż wiadomość
To jest właśnie najlepsze - znalazła
lucciola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-03, 18:41   #29
scotiii
Raczkowanie
 
Avatar scotiii
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 456
Dot.: Koleżanka spod znaku Bliźniąt

Cytat:
Napisane przez allmode Pokaż wiadomość
Ja się nie nabijam.
Tylko jeśli na początku znajomości od razu patrzysz na człowieka przez taki "filtr", to może się okazać, że wartościowe osoby mogą Ci gdzieś umknąć.
Na razie się tym interesujesz, ale jeśli wymknie się to trochę za daleko, to może się okazać, że skreślasz kogoś już na starce i nie dasz mu szansy.
Otwórz się na ludzi, rozmawiaj z nimi i nie pytaj o znak zodiaku. Jeśli się do kogoś nie przekonasz, to niech to będzie dlatego, że zwyczajnie Wam nie po drodze, że zbyt wiele Was różni, a nie dlatego, że data urodzenia nie taka.
Bo może kiedyś na horyzoncie naprawdę będzie na Ciebie czekał pan Ryba
Dzięki za odpowiedź Staram się otwierać na nowe znajomości, ale ostatnio mnie to zainteresowało. Warto próbować nowych rzeczy i różnych sposobów... Nie staram się "filtrować" wszytskich na starcie, bo nie o to chodzi. Nigdy nie przywiązywałam do tego zbyt dużej uwagi i mam na prawdę róznych znajomych. Nie próbowałam dobierać ich wg znaków zodiaku. Jeśli pozwolicie zostanę jednak częściowo przy swoim, że nie trafiłam jak do tej pory na zbyt wielu Bliźniaków... Nie wiem, być może tak miało być

---------- Dopisano o 19:41 ---------- Poprzedni post napisano o 19:38 ----------

Cytat:
Napisane przez Withers Pokaż wiadomość
To jest właśnie najlepsze - znalazła
scotiii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-03, 18:42   #30
Bea_91
Zadomowienie
 
Avatar Bea_91
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 1 406
Dot.: Koleżanka spod znaku Bliźniąt

Autorko co powiesz o lwach?

Wysyłane z mojego HTC Desire C za pomocą Tapatalk 2
__________________
Przeciętność daje poczucie bezpieczeństwa, ale tylko podejmując ryzyko można spełniać swoje marzenia
Bea_91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-02-16 15:09:05


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:26.