Efekty olejowania paznokci / część 2 - Strona 59 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-01-28, 15:36   #1741
Smerfetka696969
Zakorzenienie
 
Avatar Smerfetka696969
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 15 487
Dot.: Wydłużenie łóżyska za pomocą olejów - możliwe?

Cytat:
Napisane przez Joasiunia:) Pokaż wiadomość
Moj wlasnie nie pachnie :/ Kiedys mialam pachnacy... Az sie go chcialo zjesc Hmmm to widzisz przeleje i zakrece niech stoi Bo z tej butli nie mam jak wyciagnac
Mój też nie pachnie xD
__________________
Nie używamy cukru

10.03.2019 tp
17.03.2019-Zuzia
Smerfetka696969 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-28, 15:54   #1742
JossStone
Zakorzenienie
 
Avatar JossStone
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: somewhere over the rainbow ;)
Wiadomości: 5 727
Dot.: Wydłużenie łóżyska za pomocą olejów - możliwe?

Jak nie pachnie to rafinowany, czyli oczyszczony. Ponoć trochę gorszy od nierafinowanego, ale z drugiej strony czytałam wiele razy, że w przypadku oleju koksowego nie ma to znaczenia Ja mam niepachnący, bo smażę też na nim kotlety :P
JossStone jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-28, 16:54   #1743
Smerfetka696969
Zakorzenienie
 
Avatar Smerfetka696969
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 15 487
Dot.: Wydłużenie łóżyska za pomocą olejów - możliwe?

Cytat:
Napisane przez rombek Pokaż wiadomość
Rzucisz jakiś link do tego żelu?
Cytat:
Napisane przez JossStone Pokaż wiadomość
Jak nie pachnie to rafinowany, czyli oczyszczony. Ponoć trochę gorszy od nierafinowanego, ale z drugiej strony czytałam wiele razy, że w przypadku oleju koksowego nie ma to znaczenia Ja mam niepachnący, bo smażę też na nim kotlety :P
Ja na razie taki kupiłam oo widzisz to jutro usmażę na nim pierożki ;P
__________________
Nie używamy cukru

10.03.2019 tp
17.03.2019-Zuzia
Smerfetka696969 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-28, 17:15   #1744
Pjerniczek
Zadomowienie
 
Avatar Pjerniczek
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 353
Dot.: Efekty olejowania paznokci / część 2

[1=6007d5c0f676d2f478e53dd b9b0578e19bc7453a_5eb09e8 463afa;49976743]Zwykła oliwka Babydream jest świetna do mieszanek, a wymieszana z kapką olejku z drzewa herbacianego daje bombę przyrostową Teraz planuję kupić BDFM, ponieważ nie zawiera rumianku(olejuję też włosy i ciągle się obawiam, że rumianek mi zrobi zamieszanie w kolorze[/QUOTE]

Coś w tym kurczę jest - babydream używam od jakichś czterech dni, a już mi się jakoś żyjąca część paznokcia zaokrągliła Dodam kroplę herbaciaka. Choć żałuję, że przed zakupem nie poczytałam o nim i nie kupiłam czystego 100%. Chyba lepiej by działał Przez dwa tygodnie używałam oliwy z oliwek z domieszką herbacianego i efekty słabe. Pokładam nadzieję w połączeniu z babydream
__________________
olejowanie paznokci od 30.12.2014
włosomaniacząc od 28.04.2015
nie noszę stanika od 16.08.2023


77 70 55

Edytowane przez Pjerniczek
Czas edycji: 2015-01-28 o 17:28
Pjerniczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-28, 17:44   #1745
201612060923
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 6 533
Dot.: Efekty olejowania paznokci / część 2

Cytat:
Napisane przez Pjerniczek Pokaż wiadomość
Coś w tym kurczę jest - babydream używam od jakichś czterech dni, a już mi się jakoś żyjąca część paznokcia zaokrągliła Dodam kroplę herbaciaka. Choć żałuję, że przed zakupem nie poczytałam o nim i nie kupiłam czystego 100%. Chyba lepiej by działał Przez dwa tygodnie używałam oliwy z oliwek z domieszką herbacianego i efekty słabe. Pokładam nadzieję w połączeniu z babydream
Ja łączyłam Babydreama z olejkiem do włosów Green Pharmacy z olejkiem z rozmarynu oraz drzewa herbacianego(na skalpie się nie spisał, bo po olejowaniu skóry głowy gorzej mi włosy wypadają) i po tej mieszance mam dużo większy przyrost jak po np. Alterrze Migdał i Papaja lub oliwie z oliwek
201612060923 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-28, 18:36   #1746
Pjerniczek
Zadomowienie
 
Avatar Pjerniczek
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 353
Dot.: Efekty olejowania paznokci / część 2

[1=6007d5c0f676d2f478e53dd b9b0578e19bc7453a_5eb09e8 463afa;49980680]Ja łączyłam Babydreama z olejkiem do włosów Green Pharmacy z olejkiem z rozmarynu oraz drzewa herbacianego(na skalpie się nie spisał, bo po olejowaniu skóry głowy gorzej mi włosy wypadają) i po tej mieszance mam dużo większy przyrost jak po np. Alterrze Migdał i Papaja lub oliwie z oliwek[/QUOTE]
No to nie mam więcej pytań! Jako że zapachu papajowej Alterry nie znoszę, z chęcią wypróbuję olejek GP
__________________
olejowanie paznokci od 30.12.2014
włosomaniacząc od 28.04.2015
nie noszę stanika od 16.08.2023


77 70 55
Pjerniczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-28, 18:41   #1747
201612060923
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 6 533
Dot.: Efekty olejowania paznokci / część 2

Cytat:
Napisane przez Pjerniczek Pokaż wiadomość
No to nie mam więcej pytań! Jako że zapachu papajowej Alterry nie znoszę, z chęcią wypróbuję olejek GP
Piona, ja też!
201612060923 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-01-28, 18:48   #1748
Pjerniczek
Zadomowienie
 
Avatar Pjerniczek
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 353
Dot.: Efekty olejowania paznokci / część 2

[1=6007d5c0f676d2f478e53dd b9b0578e19bc7453a_5eb09e8 463afa;49981663]Piona, ja też![/QUOTE]

Elegancko Zmienię temat chwilowo, z olejków na pilnik Otóż jakiś czas temu pytałam się o szklany pilnik z Hebe, ale nikt mi nie odpowiedział. Próbowałam zasięgnąć opinii na wątku o drogerii Hebe, ale tam też nic. A mnie korci ten ich pilnik, bo wygląda porządnie i ma świetny kolor, ale nie wiem, czy warto. Często zmieniam torebki, więc chciałabym mieć więcej, niż mój ukochany szklany od Ewy Schmitt A tak nie wiem, czy warto Ewkę zdradzić z Hebe Używałaś może?
__________________
olejowanie paznokci od 30.12.2014
włosomaniacząc od 28.04.2015
nie noszę stanika od 16.08.2023


77 70 55
Pjerniczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-28, 18:52   #1749
201612060923
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 6 533
Dot.: Efekty olejowania paznokci / część 2

Cytat:
Napisane przez Pjerniczek Pokaż wiadomość
Elegancko Zmienię temat chwilowo, z olejków na pilnik Otóż jakiś czas temu pytałam się o szklany pilnik z Hebe, ale nikt mi nie odpowiedział. Próbowałam zasięgnąć opinii na wątku o drogerii Hebe, ale tam też nic. A mnie korci ten ich pilnik, bo wygląda porządnie i ma świetny kolor, ale nie wiem, czy warto. Często zmieniam torebki, więc chciałabym mieć więcej, niż mój ukochany szklany od Ewy Schmitt A tak nie wiem, czy warto Ewkę zdradzić z Hebe Używałaś może?
Nie mam Hebe, więc się nie wypowiem Poza tym jestem wierna szklanemu pilnikowi z AnnCo-gdyby był ciut łagodniejszy, to byłby wieczny ideał, a tak to muszę boki dopracowywać mineralnym drobnoziarnistym.
A Ewkę ma moja starsza siostra i bardzo sobie go chwali
201612060923 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-28, 20:50   #1750
poison.iv
Wtajemniczenie
 
Avatar poison.iv
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 465
Dot.: Efekty olejowania paznokci / część 2

Cytat:
Napisane przez Pjerniczek Pokaż wiadomość
No, też się muszę stopować z kupowaniem olejków
Kokosowy, uwielbiam. Kupiłaś naturalny, z zapaszkiem, czy rafinowany? Ja zawsze nierafinowany, uwielbiam zapach kokosa. Czasem sobie otwieram dla samego powąchania, jak jestem w łazience I pyszny jest, lubię na nim smażyć

Podgrzej i przelej
I ja też stopuję, bo mam ich zdecydowanie za dużo Zapach kokosowego jest cudowny, też sobie czasem odkręcam, żeby się podelektować zapachem i peeling do ciała z nim robię, istna rozkosz dla zmysłów
[1=6007d5c0f676d2f478e53dd b9b0578e19bc7453a_5eb09e8 463afa;49981663]Piona, ja też![/QUOTE]
dołączam, zapach dla mnie okropny.

Cytat:
Napisane przez Pjerniczek Pokaż wiadomość
Elegancko Zmienię temat chwilowo, z olejków na pilnik Otóż jakiś czas temu pytałam się o szklany pilnik z Hebe, ale nikt mi nie odpowiedział. Próbowałam zasięgnąć opinii na wątku o drogerii Hebe, ale tam też nic. A mnie korci ten ich pilnik, bo wygląda porządnie i ma świetny kolor, ale nie wiem, czy warto. Często zmieniam torebki, więc chciałabym mieć więcej, niż mój ukochany szklany od Ewy Schmitt A tak nie wiem, czy warto Ewkę zdradzić z Hebe Używałaś może?
Nie widziałam tego pilniczka, ale przyznam szczerze, że Twój poprzedni post na jego temat mnie zainteresował. Niestety robię sobie odwyk kosmetyczno-zakupowy i Hebe omijam szerokim łukiem. A Ewkę też używam od dłuższego czasu i jestem zadowolona
poison.iv jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-28, 23:17   #1751
Pjerniczek
Zadomowienie
 
Avatar Pjerniczek
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 353
Dot.: Efekty olejowania paznokci / część 2

Cytat:
Napisane przez poison.iv Pokaż wiadomość
I ja też stopuję, bo mam ich zdecydowanie za dużo Zapach kokosowego jest cudowny, też sobie czasem odkręcam, żeby się podelektować zapachem i peeling do ciała z nim robię, istna rozkosz dla zmysłów

Nie widziałam tego pilniczka, ale przyznam szczerze, że Twój poprzedni post na jego temat mnie zainteresował. Niestety robię sobie odwyk kosmetyczno-zakupowy i Hebe omijam szerokim łukiem. A Ewkę też używam od dłuższego czasu i jestem zadowolona
Ciekawa jestem, jak kokosowy sprawdzi się na paznokciach Ale tego się dowiem za dłuższy czas Zrobię wyjątek jedynie dla GP z rozmarynem, bo Abisans narobiła smaku na przyrost I chcę też wzmocnić włosy.

Ten pilnik to skurczybyk jest. Ładniutki, fajne etui razem z przykładami piłowania. Ale kompletnie nigdzie o nim nie ma informacji, nawet na stronie Hebe go nie ma... Więc się waham. Co do Ewy Schmitt, to jaram się tym, że w Auchanie i Realu kosztuje 6 zł Swój kupiłam w Rossku za 13, ale nie żałuję, bo jest piękny. Nie wiem, czy mój model jest z tych nowszych wzorów, czy starszy, ale nie ma żadnego perłowego pyłu, który nawet w sklepie bywa porysowany. Ja mam model z czystym szkłem, piękne ombre.
__________________
olejowanie paznokci od 30.12.2014
włosomaniacząc od 28.04.2015
nie noszę stanika od 16.08.2023


77 70 55

Edytowane przez Pjerniczek
Czas edycji: 2015-01-28 o 23:19
Pjerniczek jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-01-29, 00:03   #1752
Drakan
Zadomowienie
 
Avatar Drakan
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Warszawa/Włocławek
Wiadomości: 1 493
Dot.: Efekty olejowania paznokci / część 2

Cytat:
Napisane przez poison.iv Pokaż wiadomość
I ja też stopuję, bo mam ich zdecydowanie za dużo Zapach kokosowego jest cudowny, też sobie czasem odkręcam, żeby się podelektować zapachem i peeling do ciała z nim robię, istna rozkosz dla zmysłów

dołączam, zapach dla mnie okropny.


Nie widziałam tego pilniczka, ale przyznam szczerze, że Twój poprzedni post na jego temat mnie zainteresował. Niestety robię sobie odwyk kosmetyczno-zakupowy i Hebe omijam szerokim łukiem. A Ewkę też używam od dłuższego czasu i jestem zadowolona
He, he, he... Coś jest w tym kokosowym, bo też go często otwieram i wącham. Jest nas więcej W ogóle dobry jest do szybkiej reanimacji suchych paznoki (pewnie przez to, że ma z olei jedne z najmniejszych cząsteczek) i bardzo szybko się wchłania.

A pierś z kurczaka z pomidorami i imbirem smażona na kokosie to już w ogóle poezja.
__________________
Matematyk to maszyna do zmieniana kawy w twierdzenia.




Drakan jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-29, 10:36   #1753
didaska
Raczkowanie
 
Avatar didaska
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 452
Dot.: Wydłużenie łóżyska za pomocą olejów - możliwe?

Cytat:
Napisane przez Joasiunia:) Pokaż wiadomość
Rybki to i ja bym nabyla chetnie bo mam jeszcze kilka...
Termin mam na 8 lutego a lekarz wczoraj stwierdzil ze w tym tygodniu powinno byc po wszystkim..
O to trzymam za Was kciuki

Ja dziś spiłowałam paznokcie na zero, bo po zmyciu lakieru końcówki okazały się być brązowe ;(( Jak nie znajdę nigdzie tych keratynowych rybek to wezmę A+E, lepsze rydz niż nic. Do tego muszę koniecznie kupić BDFM, bo mi się skończyło. I od momentu spiłowania oficjalnie zakazuję sobie grzebania pod pazurkami!
Już miałam taki ładny przyrost No, ale musiałam spiłować to paskudztwo.

Dziewczyny też jestem fanką oleju kokosowego W swoich zbiorach mam dwa - jeden nierafinowany do ssania oleju, a drugi rafinowany do ciała i paznokci Dodatkowo nic tak nie zmiękcza moich stóp jak ten olej. Jedyny jego minus to słowa TŻ, który zawsze smaruje mi stópki " Nie będę Cię żadnym smalcem smarował!"
I jeszcze jedno pytanie- naprawdę lepiej jest mieć zawsze pomalowane paznokcie?

Jeju, ale ze mnie gaduła
__________________
'Jeśli myślisz,że potrafisz lub jeśli myślisz,że nie potrafisz-masz rację'


didaska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-29, 10:40   #1754
Joasiunia:)
Zakorzenienie
 
Avatar Joasiunia:)
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: podkarpacie
Wiadomości: 15 589
GG do Joasiunia:)
Dot.: Wydłużenie łóżyska za pomocą olejów - możliwe?

Cytat:
Napisane przez didaska Pokaż wiadomość
O to trzymam za Was kciuki

Ja dziś spiłowałam paznokcie na zero, bo po zmyciu lakieru końcówki okazały się być brązowe ;(( Jak nie znajdę nigdzie tych keratynowych rybek to wezmę A+E, lepsze rydz niż nic. Do tego muszę koniecznie kupić BDFM, bo mi się skończyło. I od momentu spiłowania oficjalnie zakazuję sobie grzebania pod pazurkami!
Już miałam taki ładny przyrost No, ale musiałam spiłować to paskudztwo.

Dziewczyny też jestem fanką oleju kokosowego W swoich zbiorach mam dwa - jeden nierafinowany do ssania oleju, a drugi rafinowany do ciała i paznokci Dodatkowo nic tak nie zmiękcza moich stóp jak ten olej. Jedyny jego minus to słowa TŻ, który zawsze smaruje mi stópki " Nie będę Cię żadnym smalcem smarował!"
I jeszcze jedno pytanie- naprawdę lepiej jest mieć zawsze pomalowane paznokcie?

Jeju, ale ze mnie gaduła
Nie dziekujemy Jeszcze lazimy
Tekst ze smalcem dobry Tez musze go wypróbować na stopy jak powiadasz ze super!
To jakis lakier Ci przebarwil plytke? Jak bedziesz olejowac to raz dwa urosna
Co do malowania to ja sie nie wypowiem bo sie nie znam
Joasiunia:) jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-29, 10:46   #1755
201612060923
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 6 533
Dot.: Efekty olejowania paznokci / część 2

Ja jako bazy używam dwóch warstw odżywki wybielającej Eveline(nie zawiera pana formaldehydowego) i mam ochronę przed przebarwieniami, nawet po Avonowskim ciemnozielonym Envy

Młodszy brat mi olejuje paznokcie

Ja mam takie paznokcie, że jak chodzę do szkoły, czyli pokazuję się wśród ludzi, to muszę je mieć zakryte lakierem, bo mam niefajne, szarawe końcówki W tygodniu mam je cały czas pomalowane(chyba, że ferie, święta itp.), ale codziennie je olejuję, więc się nie niszczą Przecież olejek przez skórki dostanie się do paznokcia gdzie będzie mógł działać. Poza tym ja zawsze daję olejku pod płytkę, świetne efekty przyrostowe to daje
201612060923 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-29, 11:16   #1756
Smerfetka696969
Zakorzenienie
 
Avatar Smerfetka696969
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 15 487
Dot.: Efekty olejowania paznokci / część 2

Cytat:
Napisane przez didaska Pokaż wiadomość
O to trzymam za Was kciuki

Ja dziś spiłowałam paznokcie na zero, bo po zmyciu lakieru końcówki okazały się być brązowe ;(( Jak nie znajdę nigdzie tych keratynowych rybek to wezmę A+E, lepsze rydz niż nic. Do tego muszę koniecznie kupić BDFM, bo mi się skończyło. I od momentu spiłowania oficjalnie zakazuję sobie grzebania pod pazurkami!
Już miałam taki ładny przyrost No, ale musiałam spiłować to paskudztwo.

Dziewczyny też jestem fanką oleju kokosowego W swoich zbiorach mam dwa - jeden nierafinowany do ssania oleju, a drugi rafinowany do ciała i paznokci Dodatkowo nic tak nie zmiękcza moich stóp jak ten olej. Jedyny jego minus to słowa TŻ, który zawsze smaruje mi stópki " Nie będę Cię żadnym smalcem smarował!"
I jeszcze jedno pytanie- naprawdę lepiej jest mieć zawsze pomalowane paznokcie?

Jeju, ale ze mnie gaduła
Mi mój "smalcem" tyłeczek smaruje baaardzo chętnie :P





[1=6007d5c0f676d2f478e53dd b9b0578e19bc7453a_5eb09e8 463afa;49990967]Ja jako bazy używam dwóch warstw odżywki wybielającej Eveline(nie zawiera pana formaldehydowego) i mam ochronę przed przebarwieniami, nawet po Avonowskim ciemnozielonym Envy

Młodszy brat mi olejuje paznokcie

Ja mam takie paznokcie, że jak chodzę do szkoły, czyli pokazuję się wśród ludzi, to muszę je mieć zakryte lakierem, bo mam niefajne, szarawe końcówki W tygodniu mam je cały czas pomalowane(chyba, że ferie, święta itp.), ale codziennie je olejuję, więc się nie niszczą Przecież olejek przez skórki dostanie się do paznokcia gdzie będzie mógł działać. Poza tym ja zawsze daję olejku pod płytkę, świetne efekty przyrostowe to daje[/QUOTE]

Też czasem używam tej Eveline fajnie Ci haha
__________________
Nie używamy cukru

10.03.2019 tp
17.03.2019-Zuzia
Smerfetka696969 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-29, 11:56   #1757
didaska
Raczkowanie
 
Avatar didaska
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 452
Dot.: Wydłużenie łóżyska za pomocą olejów - możliwe?

Cytat:
Napisane przez Joasiunia:) Pokaż wiadomość
Nie dziekujemy Jeszcze lazimy
Tekst ze smalcem dobry Tez musze go wypróbować na stopy jak powiadasz ze super!
To jakis lakier Ci przebarwil plytke? Jak bedziesz olejowac to raz dwa urosna
Co do malowania to ja sie nie wypowiem bo sie nie znam
Oj , musisz, musisz :p Czarny lakier z firmy Ados, jedyny plus to,że długo się trzymał jak na mnie, bo 5 dni . Miałam bazę z tej samej firmy, więc nie powinno się tak stać ;/

[1=6007d5c0f676d2f478e53dd b9b0578e19bc7453a_5eb09e8 463afa;49990967]Ja jako bazy używam dwóch warstw odżywki wybielającej Eveline(nie zawiera pana formaldehydowego) i mam ochronę przed przebarwieniami, nawet po Avonowskim ciemnozielonym Envy

Młodszy brat mi olejuje paznokcie

Ja mam takie paznokcie, że jak chodzę do szkoły, czyli pokazuję się wśród ludzi, to muszę je mieć zakryte lakierem, bo mam niefajne, szarawe końcówki W tygodniu mam je cały czas pomalowane(chyba, że ferie, święta itp.), ale codziennie je olejuję, więc się nie niszczą Przecież olejek przez skórki dostanie się do paznokcia gdzie będzie mógł działać. Poza tym ja zawsze daję olejku pod płytkę, świetne efekty przyrostowe to daje[/QUOTE]
O to muszę się rozejrzeć za tą odżywką Mam ten sam problem co Ty- szare końcówki, więc też muszę częściej malować. Dzięki temu przynajmniej powstają fajne wzorki na moich paznokciach, bo jak się nudzę to zawsze coś namaluję


Cytat:
Napisane przez Smerfetka696969 Pokaż wiadomość
Mi mój "smalcem" tyłeczek smaruje baaardzo chętnie :P
O to z tyłkiem też muszę spróbować
__________________
'Jeśli myślisz,że potrafisz lub jeśli myślisz,że nie potrafisz-masz rację'


didaska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-29, 12:23   #1758
Pjerniczek
Zadomowienie
 
Avatar Pjerniczek
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 353
Dot.: Efekty olejowania paznokci / część 2

Ja mam odwrotnie - bardzo rzadko mam pomalowane paznokcie, dlatego też nie miałam z nimi nigdy żadnych problemów. I teraz właśnie się zastanawiam, czy nie pomalować, bo pomalowana płytka lepiej zwija się w rynienkę i wtedy - jak się domyślam - łatwiej o przyrost. Myślę więc o jakiejś odżywce, bo nigdy nie maluję kolorem krótkich paznokci, a jeśli mam wybierać między lakierem bezbarwnym, a odżywką, to wybór raczej oczywisty Ale sama nie wiem, bo jakby nie było - przyrost i tak i tak będzie, bo nie ma opcji, żeby przy takim sumiennym olejowaniu jak u mnie się nie pojawił, więc waham się, czy ta chemia jest mi potrzebna do szczęścia. Mylą mi się już te odżywki, która zła, a która dobra. Omijam z formaldehydem, ale poza tym się nie znam, bo nigdy żadnej nie używałam. Nie chcę takiej sytuacji, że pazerna na przyrost schrzanię sobie paznokcie, a potem będę musiała non stop malować, bo wstyd pokazać. No i tak se myślę, co robić.
__________________
olejowanie paznokci od 30.12.2014
włosomaniacząc od 28.04.2015
nie noszę stanika od 16.08.2023


77 70 55

Edytowane przez Pjerniczek
Czas edycji: 2015-01-29 o 12:25 Powód: Składnia
Pjerniczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-29, 12:28   #1759
Joasiunia:)
Zakorzenienie
 
Avatar Joasiunia:)
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: podkarpacie
Wiadomości: 15 589
GG do Joasiunia:)
Smile Dot.: Efekty olejowania paznokci / część 2

Cytat:
Napisane przez Smerfetka696969 Pokaż wiadomość
Mi mój "smalcem" tyłeczek smaruje baaardzo chętnie :P
Szczęściara
Joasiunia:) jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-01-29, 12:48   #1760
Smerfetka696969
Zakorzenienie
 
Avatar Smerfetka696969
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 15 487
Dot.: Efekty olejowania paznokci / część 2

Cytat:
Napisane przez didaska Pokaż wiadomość
Oj , musisz, musisz :p Czarny lakier z firmy Ados, jedyny plus to,że długo się trzymał jak na mnie, bo 5 dni . Miałam bazę z tej samej firmy, więc nie powinno się tak stać ;/


O to muszę się rozejrzeć za tą odżywką Mam ten sam problem co Ty- szare końcówki, więc też muszę częściej malować. Dzięki temu przynajmniej powstają fajne wzorki na moich paznokciach, bo jak się nudzę to zawsze coś namaluję




O to z tyłkiem też muszę spróbować
Spróbuj fajna sprawa jeszcze lepsze jest to, że kiedyś kiedyś(zresztą o tym Wam pisałam) mówił, że muszę mu dać jakiś krem i olejek na skórki bo dzień wcześniej mu mówiłam, że ma suche to wczoraj masuje mi poślady i mówi"robię dobrze dupalowi i swoim paznokciom" a ja
Cytat:
Napisane przez Joasiunia:) Pokaż wiadomość
Szczęściara
Hihihihihihih jest czego zazdrościć

---------- Dopisano o 13:48 ---------- Poprzedni post napisano o 13:46 ----------

Cytat:
Napisane przez Joasiunia:) Pokaż wiadomość
Moj wlasnie nie pachnie :/ Kiedys mialam pachnacy... Az sie go chcialo zjesc Hmmm to widzisz przeleje i zakrece niech stoi Bo z tej butli nie mam jak wyciagnac
Też mam jeden taki ale jak na razie stoi.Skończy mi się ten w słoiku to przeleje
__________________
Nie używamy cukru

10.03.2019 tp
17.03.2019-Zuzia
Smerfetka696969 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-29, 15:47   #1761
Joasiunia:)
Zakorzenienie
 
Avatar Joasiunia:)
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: podkarpacie
Wiadomości: 15 589
GG do Joasiunia:)
Dot.: Efekty olejowania paznokci / część 2

Cytat:
Napisane przez Smerfetka696969 Pokaż wiadomość
Spróbuj fajna sprawa jeszcze lepsze jest to, że kiedyś kiedyś(zresztą o tym Wam pisałam) mówił, że muszę mu dać jakiś krem i olejek na skórki bo dzień wcześniej mu mówiłam, że ma suche to wczoraj masuje mi poślady i mówi"robię dobrze dupalowi i swoim paznokciom" a ja


Hihihihihihih jest czego zazdrościć )
Bede Go meczyc po.porodzie bo poki co maaarzy mi sie lezenie na brzuszku A inaczej ani nie posmaruje ani nie pomasuje hehe
Joasiunia:) jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-29, 18:09   #1762
Pjerniczek
Zadomowienie
 
Avatar Pjerniczek
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 353
Dot.: Efekty olejowania paznokci / część 2

Cytat:
Napisane przez Joasiunia:) Pokaż wiadomość
Bede Go meczyc po.porodzie bo poki co maaarzy mi sie lezenie na brzuszku A inaczej ani nie posmaruje ani nie pomasuje hehe
Ja też zazdroszczę, bo mój nie lubi w ogóle olejków Jak go proszę o posmarowanie, np. stóp, to owszem, pomasuje, ale potem myje ręce, zamiast wetrzeć olejek :/ A on ma z natury skórę skłonną do wysuszania, więc mnie cholera bierze, bo on nie lubi nawet kremów. W zimę to już w ogóle masakra, muszę go dosłownie zmuszać do smarowania twarzy czy rąk. Żadne argumenty nie trafiają, szwagier to samo. Żadnych kremów
__________________
olejowanie paznokci od 30.12.2014
włosomaniacząc od 28.04.2015
nie noszę stanika od 16.08.2023


77 70 55

Edytowane przez Pjerniczek
Czas edycji: 2015-01-29 o 18:10
Pjerniczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-29, 18:22   #1763
201606220925
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 873
Dot.: Efekty olejowania paznokci / część 2

Cytat:
Napisane przez Pjerniczek Pokaż wiadomość
Ja też zazdroszczę, bo mój nie lubi w ogóle olejków Jak go proszę o posmarowanie, np. stóp, to owszem, pomasuje, ale potem myje ręce, zamiast wetrzeć olejek :/ A on ma z natury skórę skłonną do wysuszania, więc mnie cholera bierze, bo on nie lubi nawet kremów. W zimę to już w ogóle masakra, muszę go dosłownie zmuszać do smarowania twarzy czy rąk. Żadne argumenty nie trafiają, szwagier to samo. Żadnych kremów
ja też nienawidzę kremów i nie dam się do żadnego zmusić nie mogę wytrzymać z kremem na dłoniach dłużej niż kilkanaście sekund
201606220925 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-29, 19:19   #1764
Smerfetka696969
Zakorzenienie
 
Avatar Smerfetka696969
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 15 487
Dot.: Efekty olejowania paznokci / część 2

Cytat:
Napisane przez Joasiunia:) Pokaż wiadomość
Bede Go meczyc po.porodzie bo poki co maaarzy mi sie lezenie na brzuszku A inaczej ani nie posmaruje ani nie pomasuje hehe
To niech smaruje brzuszek a potem potem pupke w sumie zastanawiam się jak będę zasypiać kiedyś w ciąży bo zawsze śpię na brzuszku...





Cytat:
Napisane przez Pjerniczek Pokaż wiadomość
Ja też zazdroszczę, bo mój nie lubi w ogóle olejków Jak go proszę o posmarowanie, np. stóp, to owszem, pomasuje, ale potem myje ręce, zamiast wetrzeć olejek :/ A on ma z natury skórę skłonną do wysuszania, więc mnie cholera bierze, bo on nie lubi nawet kremów. W zimę to już w ogóle masakra, muszę go dosłownie zmuszać do smarowania twarzy czy rąk. Żadne argumenty nie trafiają, szwagier to samo. Żadnych kremów
Hm taki typ faceta :P
__________________
Nie używamy cukru

10.03.2019 tp
17.03.2019-Zuzia
Smerfetka696969 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-29, 19:27   #1765
Pjerniczek
Zadomowienie
 
Avatar Pjerniczek
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 353
Dot.: Efekty olejowania paznokci / część 2

Poszłam dziś do Natury, bo mam chrapkę na olejek GP z rozmarynem. Nie dość, że nie było, to jeszcze babka powiedziała, że od dłuższego czasu nie mają dostaw Ale nie wyszłam z pustymi rękami - kupiłam w promocji odżywki do paznokci od Sensique, keratynową i proteinową. Później przeczytałam recenzje na wizażu , ale może nie będzie źle XD Póki co nałożyłam proteinową, ładnie wygląda. Mam nadzieję, że nie zaszkodzi.
__________________
olejowanie paznokci od 30.12.2014
włosomaniacząc od 28.04.2015
nie noszę stanika od 16.08.2023


77 70 55
Pjerniczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-29, 20:42   #1766
Smerfetka696969
Zakorzenienie
 
Avatar Smerfetka696969
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 15 487
Dot.: Efekty olejowania paznokci / część 2

Cytat:
Napisane przez Pjerniczek Pokaż wiadomość
Poszłam dziś do Natury, bo mam chrapkę na olejek GP z rozmarynem. Nie dość, że nie było, to jeszcze babka powiedziała, że od dłuższego czasu nie mają dostaw Ale nie wyszłam z pustymi rękami - kupiłam w promocji odżywki do paznokci od Sensique, keratynową i proteinową. Później przeczytałam recenzje na wizażu , ale może nie będzie źle XD Póki co nałożyłam proteinową, ładnie wygląda. Mam nadzieję, że nie zaszkodzi.
To ja ostatnio kupiłam SH top Double i odżywkę i z ciekawością sprawdziłam KWC i się załamałam -.- fakt każdemu pasuje co innego, ale akurat tu opinie były prawdziwe i tylko wydałam kasę ;/
Ja mam olejek GP z arganem ;P
__________________
Nie używamy cukru

10.03.2019 tp
17.03.2019-Zuzia
Smerfetka696969 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-29, 21:33   #1767
Pjerniczek
Zadomowienie
 
Avatar Pjerniczek
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 353
Dot.: Efekty olejowania paznokci / część 2

Cytat:
Napisane przez Smerfetka696969 Pokaż wiadomość
To ja ostatnio kupiłam SH top Double i odżywkę i z ciekawością sprawdziłam KWC i się załamałam -.- fakt każdemu pasuje co innego, ale akurat tu opinie były prawdziwe i tylko wydałam kasę ;/
Ja mam olejek GP z arganem ;P
Dobrze, że zapłaciłam za obie niecałe 10 zł I jak oceniasz ten olejek?
__________________
olejowanie paznokci od 30.12.2014
włosomaniacząc od 28.04.2015
nie noszę stanika od 16.08.2023


77 70 55
Pjerniczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-30, 03:44   #1768
Joasiunia:)
Zakorzenienie
 
Avatar Joasiunia:)
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: podkarpacie
Wiadomości: 15 589
GG do Joasiunia:)
Dot.: Efekty olejowania paznokci / część 2

Cytat:
Napisane przez Smerfetka696969 Pokaż wiadomość
To ja ostatnio kupiłam SH top Double i odżywkę i z ciekawością sprawdziłam KWC i się załamałam -.- fakt każdemu pasuje co innego, ale akurat tu opinie były prawdziwe i tylko wydałam kasę ;/
Ja mam olejek GP z arganem ;P
Ja tez takowy posiadam W sumie... Lubie go. Jeszcze lopian wielki mi przypadl do gustu ale to na wlosy bo na pazurki nie uzywalam

Co do.spania na brzuchu-uwierz mi ze ja tylko tak zasypialam Hehe potem sytuacja sama Cie zmusi do spania inaczej Ale juz mi sie marzy takie spanko...

Pjerniczek a widzialam ze sa po promocji te odzywki. Swoja droga szukam tez jakiejs fajnej bo ta z Wibo z wapniem i mlekiem jakos kiepsko wyglada na paznokciach. Za biala jest. Kiedys uzywalam zelowej z Avonu. W sumie nawet nie wiem jaki ma sklad...

Swoja droga... Cos spać nie moge :/
Joasiunia:) jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-30, 08:41   #1769
Joasiunia:)
Zakorzenienie
 
Avatar Joasiunia:)
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: podkarpacie
Wiadomości: 15 589
GG do Joasiunia:)
Dot.: Wydłużenie łóżyska za pomocą olejów - możliwe?

Mam olejek BDFM za caly 1 grosz Jak milo pojsc do Rossmana Swietnie pachnie ten olejek!
Joasiunia:) jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-30, 09:18   #1770
Smerfetka696969
Zakorzenienie
 
Avatar Smerfetka696969
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 15 487
Dot.: Efekty olejowania paznokci / część 2

Cytat:
Napisane przez Pjerniczek Pokaż wiadomość
Dobrze, że zapłaciłam za obie niecałe 10 zł I jak oceniasz ten olejek?
Hm stosuje go tylko na skalp i to czasem ;p





Cytat:
Napisane przez Joasiunia:) Pokaż wiadomość
Ja tez takowy posiadam W sumie... Lubie go. Jeszcze lopian wielki mi przypadl do gustu ale to na wlosy bo na pazurki nie uzywalam

Co do.spania na brzuchu-uwierz mi ze ja tylko tak zasypialam Hehe potem sytuacja sama Cie zmusi do spania inaczej Ale juz mi sie marzy takie spanko...

Pjerniczek a widzialam ze sa po promocji te odzywki. Swoja droga szukam tez jakiejs fajnej bo ta z Wibo z wapniem i mlekiem jakos kiepsko wyglada na paznokciach. Za biala jest. Kiedys uzywalam zelowej z Avonu. W sumie nawet nie wiem jaki ma sklad...

Swoja droga... Cos spać nie moge :/
Nie wiedziałam, że GP ma olej z łopianem ;o
Hah ta tak chcąc nie chcąc musisz tak spać :P
I gratulacje! To Twoja pierwsza dzidzia?
__________________
Nie używamy cukru

10.03.2019 tp
17.03.2019-Zuzia
Smerfetka696969 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-08-17 07:18:52


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:07.