Szukam tytułu- francuski film o nastolatkach - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Kultura(lnie)

Notka

Kultura(lnie) Kultura(lnie) to forum dla osób, które interesują się kulturą, sztuką, filmem, literaturą, polityką itd. Zapraszamy do dyskusji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-07-13, 14:00   #1
scotiii
Raczkowanie
 
Avatar scotiii
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 456

Szukam tytułu- francuski film o nastolatkach


Szukam takiego filmu, który obejrzałam pare lat temu na HBO. Nie widziałam całego, ale sporą część. Chciałabym go jakoś znaleźć, ale nie wiem już jak szukać, bo próbowałam różnych sposobów. Pamiętam jedną scenę o takiej dziewczynie, która gdzieś się żegnała na dworcu z chłopakiem, czekając na pociag. Dziewczyna była bardzo ładna, długie włosy ciemny blond, falowane, jakoś ładnie upięte, ale rozpuszczone, taka typowa francuska nastolatka. Ogólnie film był o nastolatkach (chłopaki i dziewczyny), na końcu chyba jakąś impreze robili... Tam różne wątki były... Kurde, nie wiem jak go znaleźć

Jeszcze kojarzy mi się jakiś fragment, że jakaś kobieta z mężczyzną chyba małego chłopczyka chcieli adoptować, bo była scena, że oni gdzieś w jakiejś szkole chyba byli. Kobieta miała bardzo ciemne włosy chyba... Ta scena chyba była jakoś na poczatku filmu... Ale nie jestem na 100% pewna czy to był ten sam film Wydaje mi się, że tak, ale możliwe, że leciały po prostu oba w podobnym czasie w telewizji, obejrzałam dwa i pomyliłam. Wtedy chyba były jakieś francuskie seanse czy coś, bo dużo takich filmów leciało. To było już dość dawno i niezbyt t pamietam... Tam jeszcze coś było, że jakaś matka chyba gdzieś w restauracji pracowała czy gdzieś, jakaś scena w knajpce mi się kojarzy. Nie wiem czy to nie była matka tej dziewczyny i ona (ta nastolatka) później gdzieś wyjeżdżała.
Ale na pewno widziałam to na HBO
Chciałabym znaleźć ten film, bo był ładnie zrobiony, dużo fajnych scen było i ciekawych dialogów, czasem bardzo zabawnych. Będę szukać go dalej. Możecie jakoś pomóc?
scotiii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-14, 10:40   #2
201704210903
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 12 461
Dot.: Szukam tytułu- francuski film o nastolatkach

może to film prywatka?

Wysyłane z mojego GT-I8160 za pomocą Tapatalk 2
201704210903 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-28, 15:14   #3
karola2504
Przyczajenie
 
Avatar karola2504
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Kolbuszowa
Wiadomości: 1
Dot.: Szukam tytułu- francuski film o nastolatkach

Hej
Szukałam tego samego filmu i znalazłam!
To będzie Nasza osiemnastka.
Tutaj masz link: http://www.filmweb.pl/film/Nasza+osi...ka-2008-462369
karola2504 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Kultura(lnie)


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-11-28 16:14:01


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:19.