jaki krem dla mnie? - Strona 4 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-11-13, 13:28   #91
malasinska
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 2
jaki krem do twarzy

Witam, mam 19 lat i poszukuje jakiegos skutecznego jednoczesnie nie zbyt drogiego kremu do twarzy na dzien i na noc. Mam cere mieszaną, liczne wągry kolo nosa rozszerzone pory nie mam trądziku raczej czasami tlyko jakis pojedynczy pryszcz wyskoczy jednoczenie moja skora nie jest calkiem gladka poniewa ma jakby podskorne nierownosci, co do jej koloru kiedy nie mam na sobie podkladu mam lekko zaczerwienione policzki wiec jej kolor nie jest wszedzie jednakowy a pod oczami mam lekkie cienie. Jaki krem powinnam wybrac alby byl dobrze dobrany do mojej cery i pomogl mi zwalczac niedoskonalosci?
malasinska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-14, 09:32   #92
Fisiasia
Rozeznanie
 
Avatar Fisiasia
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 846
Dot.: jaki krem do twarzy

wyszukiwarka nie gryzie
Fisiasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-15, 18:35   #93
malasinska
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 2
Dot.: jaki krem do twarzy

szukałam ale nie znalazlam żadnego kremu ktory by działał na wszystko co chce albo większość może ktoś z Was zna jakiś dobry krem?
malasinska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-15, 20:22   #94
astr85
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 1
jaki krem do twarzy?

Witam serdecznie szukam porady... chciałabym zmienić krem do twarzy. Do tej pory ( ok 6-7 opakowań) używałam kremów Thalgo collagen creme i hialuronic. Nie powiem- świetne kremy, ale chciałabym spróbować czegoś innego, tzn innej firmy. Chodzi mi o kremy salonowe, te z wyższej półki tak do 300zł. Nie wiem na jaką firmę się zdecydować, żeby były efekty. Liczę na poradę, bo już zgłupiałam od ilości producentów
astr85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-30, 07:15   #95
Gabryska_85
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 128
jaki krem dla mnie ? :(

Witajcie
Mam problem, otóż mam 21 lat i mam cerę mieszaną, ale bardzo wrażliwą. Jedyny krem jaki mogę uzywać, to bambino dla dzieci i effeclar duo czasem (bo mam też trądziku trochę). Po reszcie dostaje czerowne place itd. Kupiłam teraz krem olaya nawilżający na dzień i o, skóra jest już przesuszona (łuszczy się z nosa) i czerowne place, po kremie z nivea to samo.
Jaki krem mogę jeszcze kupić ?
Gabryska_85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-30, 08:06   #96
jocelyne mary
Raczkowanie
 
Avatar jocelyne mary
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 354
Dot.: jaki krem dla mnie ? :(

Cytat:
Napisane przez Gabryska_85 Pokaż wiadomość
Witajcie
Mam problem, otóż mam 21 lat i mam cerę mieszaną, ale bardzo wrażliwą. Jedyny krem jaki mogę uzywać, to bambino dla dzieci i effeclar duo czasem (bo mam też trądziku trochę). Po reszcie dostaje czerowne place itd. Kupiłam teraz krem olaya nawilżający na dzień i o, skóra jest już przesuszona (łuszczy się z nosa) i czerowne place, po kremie z nivea to samo.
Jaki krem mogę jeszcze kupić ?
Idź do kosmetologa. Zrobi wywiad, przebada skórę i doradzi. Albo do porządnego dermatologa.
jocelyne mary jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-30, 08:36   #97
subiektywna Vera
Rozeznanie
 
Avatar subiektywna Vera
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 800
Dot.: jaki krem dla mnie ? :(

Mam taką samą cerę ale dodatkowo naczynkową, czyli mieszano-naczynkowo-wrażliwa z tendencją do tłustej. Po prostu bajka - wszystkie kolory teczy.
Mnie osobiście wydaje się, że effeclar duo jest zbyt mocno wysuszającym kremem do twarzy. Swoje zaczerwienienia redukuję serum przeciwko zaczerwienieniom marki Bandi - dla mnie się bardzo dobrze spisuje. A na dzień stosuję również ich krem, ale nawilżający z algami. Nie dostaję po nim żadnych plam, skóra nie swędzi, nie piecze, i o dziwo nie błyszczy się - był to znak dla mnie, że mimo skóry mieszanej brakowało jej nawilżenia. Ten krem również nadaje się do stosowania na noc
__________________
Mój blog subiektywnym-okiem.pl
subiektywna Vera jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-08-31, 13:15   #98
JustShe
Rozeznanie
 
Avatar JustShe
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Honolulu
Wiadomości: 520
Dot.: jaki krem dla mnie ? :(

https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,4...wilzajacy.html

używam go od roku i jak dla mnie jest to najlepszy krem na świecie (ja używam odżywczego)

Opinie może nie są przychylne, ale warto spróbować, jak dla mnie ideał. Mam po nim w końcu piękna nawilżoną cerę, bez suchych skórek, bez plam
__________________
M. : *

Edytowane przez JustShe
Czas edycji: 2012-08-31 o 13:16
JustShe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-04, 00:19   #99
oOoOoIzaoOoOo
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 4
Question Jaki krem jest odpowiedni do mojej skóry?

Witam Serdecznie i Pozdrawiam.
Mam problem z doborem odpowiedniego kremu do mojej skóry.
A między innymi polega na tym że nie wiem jaki. Moja skóra na ogół po kąpieli jest sucha, ale latem na czole,nosie, powiekach i brodzie jest tłusta. Policzki mam suche, nogi tak jak reszta ciała też jest sucha. Więc proszę o poradę jaki krem lub balsam do twarzy jak i ciała mogła bym stosować na co dzień. Na przykład z marki Ziaja, oczywiście nie pogardzę też produktami z innych marek.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg wizaz.jpg (31,2 KB, 6 załadowań)
oOoOoIzaoOoOo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-04, 00:21   #100
oOoOoIzaoOoOo
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 4
Question Jaki krem jest odpowiedni do mojej skóry?

Witam Serdecznie i Pozdrawiam.
Mam problem z doborem odpowiedniego kremu do mojej skóry.
A między innymi polega na tym że nie wiem jaki. Moja skóra na ogół po kąpieli jest sucha, ale latem na czole,nosie, powiekach i brodzie jest tłusta. Policzki mam suche, nogi tak jak reszta ciała też jest sucha. Więc proszę o radę, jaki krem lub balsam do twarzy jak i ciała mogła bym stosować na co dzień. Na przykład z marki Ziaja, oczywiście nie pogardzę też produktami z innych marek.
oOoOoIzaoOoOo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-04, 14:07   #101
SOCKI
Zakorzenienie
 
Avatar SOCKI
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Szwajcaria
Wiadomości: 3 567
Dot.: Jaki krem jest odpowiedni do mojej skóry?

Cytat:
Napisane przez oOoOoIzaoOoOo Pokaż wiadomość
Witam Serdecznie i Pozdrawiam.
Mam problem z doborem odpowiedniego kremu do mojej skóry.
A między innymi polega na tym że nie wiem jaki. Moja skóra na ogół po kąpieli jest sucha, ale latem na czole,nosie, powiekach i brodzie jest tłusta. Policzki mam suche, nogi tak jak reszta ciała też jest sucha. Więc proszę o radę, jaki krem lub balsam do twarzy jak i ciała mogła bym stosować na co dzień. Na przykład z marki Ziaja, oczywiście nie pogardzę też produktami z innych marek.

Chcesz stosować jeden krem do wszystkiego?
__________________
Wymiana książkowa, czyli porządki styczniowe

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...3#post44413363
SOCKI jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-07-05, 11:59   #102
subiektywna Vera
Rozeznanie
 
Avatar subiektywna Vera
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 800
Dot.: Jaki krem jest odpowiedni do mojej skóry?

To twarzy stosuj krem intensywnie nawilżający - po czasie Twoja skóra przestanie się tak mocno błyszczeć na buzi. Wybieraj tylko lekkie kremy lub emulsje. Unikaj ciężkich kremów nawilżających. Odradzam np. nivea. Unikaj parafiny w kremach nawilżających.

Do ciała stosuj gęste balsamy nawilżające do skóry suchej i aplikuj go tam gdzie jest taka potrzeba.
__________________
Mój blog subiektywnym-okiem.pl
subiektywna Vera jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-05, 16:13   #103
oOoOoIzaoOoOo
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 4
Dot.: Jaki krem jest odpowiedni do mojej skóry?

Cytat:
Napisane przez SOCKI Pokaż wiadomość
Chcesz stosować jeden krem do wszystkiego?
Nie do do twarzy krem oddzielnie, i do ciała jakiś balsam lub krem

---------- Dopisano o 17:13 ---------- Poprzedni post napisano o 17:12 ----------

Cytat:
Napisane przez subiektywna Vera Pokaż wiadomość
To twarzy stosuj krem intensywnie nawilżający - po czasie Twoja skóra przestanie się tak mocno błyszczeć na buzi. Wybieraj tylko lekkie kremy lub emulsje. Unikaj ciężkich kremów nawilżających. Odradzam np. nivea. Unikaj parafiny w kremach nawilżających.

Do ciała stosuj gęste balsamy nawilżające do skóry suchej i aplikuj go tam gdzie jest taka potrzeba.
Bardzo dziękuje, oczywiście spróbuję
oOoOoIzaoOoOo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-11, 13:52   #104
Dana34
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 100
Jaki krem do mojej cery ?

Mam następujący problem. Nie wiem jakiego kremu używać do swojej cery. I w ogóle jak określić swoją cerę ^. Od lat choruję na trądzik, często się świecę. Jednocześnie również od bardzo długiego czasu przyjmuję Izotek, który sprawia że skóra się wysusza. Takie poplątanie z pomieszaniem. Chodzi o to żeby krem jak najlepiej odżywiał moją skórę i żeby makijaż się na nim jak najlepiej trzymał (używam tylko podkładu i pudru).

Z góry dzięki za rady
Dana34 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-13, 14:46   #105
BananaaCoffee
Przyczajenie
 
Avatar BananaaCoffee
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 23
Dot.: Jaki krem do mojej cery ?

Przy cerze trądzikowej ważne jest aby skóry nadmiernie nie wysuszyć bo będzie jeszcze gorzej , jeżeli po Izoteku masz wysuszoną skórę to niekoniecznie musisz ją nawilżać i tu wchodzi zasada i mniej tym lepiej , ważne aby krem miał jak najprostszy skład i był jak najbardziej naturalny -sprawdzą się tu kremy naturalne ale również kremy dla dzieci .
1-2x w tygodniu możesz również wykonywać maseczkę z alg oraz peeling aby odblokować trochę pory .
__________________
Nothing happens without a reason.
BananaaCoffee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-18, 07:47   #106
Dana34
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 100
Dot.: Jaki krem do mojej cery ?

Cytat:
Napisane przez BananaaCoffee Pokaż wiadomość
Przy cerze trądzikowej ważne jest aby skóry nadmiernie nie wysuszyć bo będzie jeszcze gorzej , jeżeli po Izoteku masz wysuszoną skórę to niekoniecznie musisz ją nawilżać i tu wchodzi zasada i mniej tym lepiej , ważne aby krem miał jak najprostszy skład i był jak najbardziej naturalny -sprawdzą się tu kremy naturalne ale również kremy dla dzieci .
1-2x w tygodniu możesz również wykonywać maseczkę z alg oraz peeling aby odblokować trochę pory .
Własnie również słyszałam, że niektórzy w takich przypadkach stosują kremy dla dzieci. Robię piling enzymatyczny 2x w tygodniu. O maseczce z alg pomyślę, kiedyś miałam robioną i bardzo fajne uczucie
Dana34 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-08-18 08:47:50


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:33.