Rossmann cz. XXVIII - Strona 166 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > ROSSMANNiaczki

Notka

ROSSMANNiaczki Forum ROSSMANNiaczki to miejsce, w którym znajdziesz informacje o promocjach sieci Rossmann, konkursach, kodach promocyjnych przeznaczonych tylko dla Wizażanek.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2016-09-30, 13:32   #4951
arisah
Raczkowanie
 
Avatar arisah
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 316
Dot.: Rossmann cz. XXVIII

z tego załacznika wynika ze odzywki SH nie wchodzą, zresztą w internetowej też nie rabatuje... myślicie że jeszcze je dopiszą? ja chciałam w zasadzie tylko to z tej promocji a tu d...
arisah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-30, 13:50   #4952
Make4Up
Zakorzenienie
 
Avatar Make4Up
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 5 157
Dot.: Rossmann cz. XXVIII

Cytat:
Napisane przez arisah Pokaż wiadomość
z tego załacznika wynika ze odzywki SH nie wchodzą, zresztą w internetowej też nie rabatuje... myślicie że jeszcze je dopiszą? ja chciałam w zasadzie tylko to z tej promocji a tu d...
Mi złotej nie rabatuje, a na liście widzę tylko usta, nic z lakierów i odżywek. Na fb widziałam, że odpisywali, że pracują nad tym... Nie przygotowali się do tej promo
Make4Up jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-30, 13:54   #4953
MissChievousTess
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 12 916
Dot.: Rossmann cz. XXVIII

Cytat:
Napisane przez _czarny_kot Pokaż wiadomość
Czy wibo ma szary lakier?
Wzięłam tylko 3 eveline color edition (piękne jasne róże i szary) i 2 eveline mini max (jasny fiolet i beż)
Chyba jakiś szary wibo on line widziałam. Ale nie zachwycił mnie. Jakiś taki zimny odcień.
Z Eveline Color Edition powinnaś być zadowolona. Mnie się Wibo kiepsko maluje ze względu na kształt buteleczki i tą kanciastą butelkę.

---------- Dopisano o 14:54 ---------- Poprzedni post napisano o 14:51 ----------

Cytat:
Napisane przez Make4Up Pokaż wiadomość
Mi złotej nie rabatuje, a na liście widzę tylko usta, nic z lakierów i odżywek. Na fb widziałam, że odpisywali, że pracują nad tym... Nie przygotowali się do tej promo
No, muszą pogonić informatykom kota, żeby nie robili aktualizacji systemu na ostatnią chwilę.
Dobrze, że Insta Dri przynajmniej wchodzi na to promo.
Oprócz sprawdzania listy sprawdziłabym w sklepie on line czy po wrzuceniu do koszyka rabatuje Ci produkty, które Cię interesują.
__________________
Proszę zajrzyj do tego wątku i wypełnij ankietę:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=733894
MissChievousTess jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-30, 14:09   #4954
Make4Up
Zakorzenienie
 
Avatar Make4Up
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 5 157
Dot.: Rossmann cz. XXVIII

Cytat:
Napisane przez MissChievousTess Pokaż wiadomość
Chyba jakiś szary wibo on line widziałam. Ale nie zachwycił mnie. Jakiś taki zimny odcień.
Z Eveline Color Edition powinnaś być zadowolona. Mnie się Wibo kiepsko maluje ze względu na kształt buteleczki i tą kanciastą butelkę.

---------- Dopisano o 14:54 ---------- Poprzedni post napisano o 14:51 ----------


No, muszą pogonić informatykom kota, żeby nie robili aktualizacji systemu na ostatnią chwilę.
Dobrze, że Insta Dri przynajmniej wchodzi na to promo.
Oprócz sprawdzania listy sprawdziłabym w sklepie on line czy po wrzuceniu do koszyka rabatuje Ci produkty, które Cię interesują.
Sprawdzam bo lista jest okrojona tylko do ust. To już powinno być dawno zrobione i wszystko działać, przecież nie robią tego z dnia na dzień, takie promocje się planuje wcześniej
Make4Up jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-30, 14:42   #4955
MissChievousTess
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 12 916
Dot.: Rossmann cz. XXVIII

No wygląda na to, że system uzupełniają jednak z dnia na dzień.
__________________
Proszę zajrzyj do tego wątku i wypełnij ankietę:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=733894
MissChievousTess jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-30, 15:04   #4956
madzia1_s
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 496
Dot.: Rossmann cz. XXVIII

Dzisiaj widziałam ze znowu jest kolekcja gosi baczynksiej dla rossmana. CIekawe czy doczeka wyprzedazy -50% jak ostatnio
madzia1_s jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-30, 15:37   #4957
I am Rock
lokalna gwiazda
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 19 804
Dot.: Rossmann cz. XXVIII

Cytat:
Napisane przez MissChievousTess Pokaż wiadomość
Chyba jakiś szary wibo on line widziałam. Ale nie zachwycił mnie. Jakiś taki zimny odcień.
Z Eveline Color Edition powinnaś być zadowolona. Mnie się Wibo kiepsko maluje ze względu na kształt buteleczki i tą kanciastą butelkę.
Miałaś na myśli kanciastą nakrętkę? Zapewne można to kanciaste ściągnąć i malować trzymając za normalną nakrętkę.
I am Rock jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-09-30, 16:48   #4958
creatives
Zadomowienie
 
Avatar creatives
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 1 673
GG do creatives
Dot.: Rossmann cz. XXVIII

Moje łupy
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 14488970_1469074696442624_1283032205_o.jpg (77,5 KB, 226 załadowań)
__________________
instagram

01.05.2013 - włosomaniaczę

lubię czytać 88/52

creatives jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-30, 17:23   #4959
Selfish Girl
Life is a drink ...
 
Avatar Selfish Girl
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: Ontario
Wiadomości: 10 220
Dot.: Rossmann cz. XXVIII

W Rossmannie to Panie obsługujące robią takie przekręty, że aż sama byłam tego świadkiem jak Pani spod kasy wyciągała gratisiki jakieś kremy i pare paczek płatków kosmetycznych i wrzucała koleżance z pracy bo poznałam po twarzy żeby było śmiesznie to koleżanka z pracy robiła małe zakupy a zaraz po Niej Pani paragon powyżej 300 zł i nawet mocnejszej reklamówki jej nie zaproponowano
Selfish Girl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-30, 17:33   #4960
Sasabina
maskott
 
Avatar Sasabina
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Waw/Wro
Wiadomości: 3 063
Dot.: Rossmann cz. XXVIII

Tez wzięłam essie good to go. Jakby co to zostały jeszcze 3 na krakowskiej we wroclawiu
__________________
Wymieniam
Focę
Sasabina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-30, 17:33   #4961
8130adda5fdf07dc6108f868c816e6cb0c62ccd0_5f5d52f2a7083
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomości: 297
Dot.: Rossmann cz. XXVIII

w moim rossmannie przy rzeczach do paznokci, wywieszona kartka, że przepraszają, ale produkty do pielęgnacji paznokci nie wchodzą na promocję :/ wygląda na to, że też nie ogarnęli systemu, jutro podejdę do innego rossa, jeśli tam też takie wianki będą, to zamówię przez net, bo w sklepie online wszystko nalicza, a w zasadzie nalicza nawet większy rabat
8130adda5fdf07dc6108f868c816e6cb0c62ccd0_5f5d52f2a7083 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-09-30, 17:49   #4962
Silloe
Zakorzenienie
 
Avatar Silloe
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: NnN
Wiadomości: 11 661
Dot.: Rossmann cz. XXVIII

Cytat:
Napisane przez Selfish Girl Pokaż wiadomość
W Rossmannie to Panie obsługujące robią takie przekręty, że aż sama byłam tego świadkiem jak Pani spod kasy wyciągała gratisiki jakieś kremy i pare paczek płatków kosmetycznych i wrzucała koleżance z pracy bo poznałam po twarzy żeby było śmiesznie to koleżanka z pracy robiła małe zakupy a zaraz po Niej Pani paragon powyżej 300 zł i nawet mocnejszej reklamówki jej nie zaproponowano
Żałosne
Silloe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-30, 17:52   #4963
MissChievousTess
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 12 916
Dot.: Rossmann cz. XXVIII

[1=8130adda5fdf07dc6108f86 8c816e6cb0c62ccd0_5f5d52f 2a7083;65889006]w moim rossmannie przy rzeczach do paznokci, wywieszona kartka, że przepraszają, ale produkty do pielęgnacji paznokci nie wchodzą na promocję :/ wygląda na to, że też nie ogarnęli systemu, jutro podejdę do innego rossa, jeśli tam też takie wianki będą, to zamówię przez net, bo w sklepie online wszystko nalicza, a w zasadzie nalicza nawet większy rabat[/QUOTE]
Dokładnie.Ja zamawiałam on line i bajka. Wszystko było ok.
Na żywo to chyba bym nic dziś nie kupiła bo oczywiście macantki w akcji, a w dwóch miejscach byłam bo TŻ chciał zajrzeć do jednej galerii.
A tak zamówiłam, odebrałam bez kolejki, może 10 minut trwała cała akcja i mam spokój.
Z pielęgnacji paznokci serum Evree brałam i on line weszło.
No i Insta Dri SH i też weszło.
__________________
Proszę zajrzyj do tego wątku i wypełnij ankietę:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=733894
MissChievousTess jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-30, 17:58   #4964
fejs
Wtajemniczenie
 
Avatar fejs
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Podlasie
Wiadomości: 2 473
Dot.: Rossmann cz. XXVIII

Byłam dziś po pracy. Tłumu przy szafach nie zastałam, ale towaru też nie było. Wszystko zmacane i przebrane.
__________________
chomik sangwaraba-zapraszam.



Wymieniam się książkami, filmami i drobnymi przedmiotami bezgotówkowo.

fejs jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-30, 18:05   #4965
8130adda5fdf07dc6108f868c816e6cb0c62ccd0_5f5d52f2a7083
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomości: 297
Dot.: Rossmann cz. XXVIII

Cytat:
Napisane przez MissChievousTess Pokaż wiadomość
Dokładnie.Ja zamawiałam on line i bajka. Wszystko było ok.
Na żywo to chyba bym nic dziś nie kupiła bo oczywiście macantki w akcji, a w dwóch miejscach byłam bo TŻ chciał zajrzeć do jednej galerii.
A tak zamówiłam, odebrałam bez kolejki, może 10 minut trwała cała akcja i mam spokój.
Z pielęgnacji paznokci serum Evree brałam i on line weszło.
No i Insta Dri SH i też weszło.
wszystko co chciałam kupić jest w kartonikach, więc o zmacane rzeczy się nie martwię i właśnie m.in. insta dri chciałam, bo na zeszłej promocji nie zdążyłam - wymietli wszystko wzięłam wtedy SH No chip i takiego badziewia w życiu nie miałam

w moim rossię też wystawili kartonowy stand maybelline fit me, zawsze ciekawiły mnie te korektory, ale nie widziałam testerów, a byłam z rodzicielką, więc nie chciałam przedłużać zakupów zwykle wiem co chcę i zakupy zajmują mi minutę osiem
8130adda5fdf07dc6108f868c816e6cb0c62ccd0_5f5d52f2a7083 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-30, 18:05   #4966
Silloe
Zakorzenienie
 
Avatar Silloe
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: NnN
Wiadomości: 11 661
Dot.: Rossmann cz. XXVIII

Cytat:
Napisane przez fejs Pokaż wiadomość
Byłam dziś po pracy. Tłumu przy szafach nie zastałam, ale towaru też nie było. Wszystko zmacane i przebrane.
Super, czyli tak jak zawsze
Silloe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-30, 18:16   #4967
MissChievousTess
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 12 916
Dot.: Rossmann cz. XXVIII

Cytat:
Napisane przez fejs Pokaż wiadomość
Byłam dziś po pracy. Tłumu przy szafach nie zastałam, ale towaru też nie było. Wszystko zmacane i przebrane.
Może będą dostawy. Na początku tej promocji zawsze są braki bo wyprzedają to, co jeszcze nie zeszło. Poprzednio dostawy były w trakcie, więc może jeszcze będą.
Inna sprawa, że trzeba faktycznie uderzać zaraz po dostawie bo jak coś w szafach za długo leży no to macaczki robią swoje.
Ja dziś widziałam np. pełno porozrywanych opakowań nawet ochronnych balsamów do ust.
Chciałam jeszcze jedną droższą szminkę w kredce, ale też zmacane.
A nawet połowy ceny nie warto dawać za zmacany produkt do ust bo opryszczkę, chlamydię czy inne świnstwo łatwo złapać w ten sposób.
Także kupujcie, ale spokojnie, sprawdzajcie dwa razy plomby. Jakby co to lepiej robić reklamację niż potem wydawać na dermatologa czy okulistę. O zakupie na tych promocjach tuszy do rzęs to już nawet nie marzę. Normalnie bym się bała.
__________________
Proszę zajrzyj do tego wątku i wypełnij ankietę:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=733894
MissChievousTess jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-30, 19:10   #4968
Dalek
x
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 402
Dot.: Rossmann cz. XXVIII

Cytat:
Napisane przez lonczky Pokaż wiadomość
Jaki obcinacz do paznokci możecie polecić?
Taki w plastikowym szaro-czarnym opakowaniu czy futerale, który jest nałożony na metal (da się to ściągnąć). Ostre, dobrze tną męskie i damskie paznokcie.

W regulaminie promocji jest maska do twarzy i plastry do nosa firmy Ess. Str. 26. Chodzi o Essence?
Dalek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-30, 19:22   #4969
GoskaVelPerla
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 537
Dot.: Rossmann cz. XXVIII

ja juz po zakupach. kupiłam wibo milion dolar nr 1 i 4. Umalowalam trochę sie tą 4 i taka ... no miłość to chyba nie będzie. zobaczymy dalej.
a w SP kupiłam korektor dream lumi maybeline, za 17,50 zł. Doszłam do wniosku, że na pewno nie będzie mi się chciało jechać hektar to tego 'mojego" rosska aby ucelować 5 zł taniej, to tu wzięłam o 1 zl drożęj niz by wyszło w "moim" rossku.

z ciekawostek: w manufakturze podobno było pół szuflady milion dolar nr 1, ale do godz 12 poszły wszystkie. Podobno niektóre brały po 10 szt.. i w manufakturze dostawy mają podobno codziennie, tak wiec jak pisałyście wyżej, trzeba chodzić i sprawdzać.

a w ogóle u mnie na cdn lirene krem zamieniajacy sie we fluid, za 12 zł chyba czy jakos tak.

Edytowane przez GoskaVelPerla
Czas edycji: 2016-09-30 o 19:24
GoskaVelPerla jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-09-30, 20:01   #4970
MissChievousTess
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 12 916
Dot.: Rossmann cz. XXVIII

Cytat:
Napisane przez GoskaVelPerla Pokaż wiadomość
ja juz po zakupach. kupiłam wibo milion dolar nr 1 i 4. Umalowalam trochę sie tą 4 i taka ... no miłość to chyba nie będzie. zobaczymy dalej.
a w SP kupiłam korektor dream lumi maybeline, za 17,50 zł. Doszłam do wniosku, że na pewno nie będzie mi się chciało jechać hektar to tego 'mojego" rosska aby ucelować 5 zł taniej, to tu wzięłam o 1 zl drożęj niz by wyszło w "moim" rossku.

z ciekawostek: w manufakturze podobno było pół szuflady milion dolar nr 1, ale do godz 12 poszły wszystkie. Podobno niektóre brały po 10 szt.. i w manufakturze dostawy mają podobno codziennie, tak wiec jak pisałyście wyżej, trzeba chodzić i sprawdzać.

a w ogóle u mnie na cdn lirene krem zamieniajacy sie we fluid, za 12 zł chyba czy jakos tak.
Czyli wibomania się rozkręca.
Mnie jak mam być szczera produkty tej firmy jakoś mocno do tej pory nie porwały. Parę rzeczy jest ok na zasadzie "tania alternatywa", ale żeby 10 pomadek kupować na raz- nie, do tego mi daleko.
Poza tym za te 10 sztuk tanich szminek można mieć jedną na wypasie, więc po co tak robić?
Z typowo kolorowych do ust to ja brałam teraz tylko 1 L'oreal Sexy balm i 2 błyszczyki Bell. A tak to pomadki ochronne, 2 ulubione lakiery, wysuszać, serum do paznokci Evree. Bo nie czarujmy się. Bardzo wypasionych szminek to w rossmannie nie ma.
__________________
Proszę zajrzyj do tego wątku i wypełnij ankietę:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=733894
MissChievousTess jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-30, 20:08   #4971
Synthesthesia
o¤°`°¤o,¸¸¸,o¤°`°
 
Avatar Synthesthesia
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: ...middle of nowhere...
Wiadomości: 5 109
Dot.: Rossmann cz. XXVIII

Cytat:
Napisane przez GrumpyCat Pokaż wiadomość
Jestem ciekawa jak działają te olejki do ust z eveline :P
Te lip elixir? Mam 1 i wg mnie super! Usta po aplikacji są cudownie gładkie, miękkie, nawilżone i odżywione
__________________


Synthesthesia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-30, 20:29   #4972
MissChievousTess
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 12 916
Dot.: Rossmann cz. XXVIII

Cytat:
Napisane przez Synthesthesia Pokaż wiadomość
Te lip elixir? Mam 1 i wg mnie super! Usta po aplikacji są cudownie gładkie, miękkie, nawilżone i odżywione
To fajnie. Wzięłam jeden Cranberry.
Bo policzyłam, że wyjdzie taniej niż inne produkty tego typu.
__________________
Proszę zajrzyj do tego wątku i wypełnij ankietę:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=733894
MissChievousTess jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-30, 23:15   #4973
Make4Up
Zakorzenienie
 
Avatar Make4Up
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 5 157
Dot.: Rossmann cz. XXVIII

Cytat:
Napisane przez Selfish Girl Pokaż wiadomość
W Rossmannie to Panie obsługujące robią takie przekręty, że aż sama byłam tego świadkiem jak Pani spod kasy wyciągała gratisiki jakieś kremy i pare paczek płatków kosmetycznych i wrzucała koleżance z pracy bo poznałam po twarzy żeby było śmiesznie to koleżanka z pracy robiła małe zakupy a zaraz po Niej Pani paragon powyżej 300 zł i nawet mocnejszej reklamówki jej nie zaproponowano
No tak próbeczki się pod stołem rozchodzą

Raz widziałam na kartonowym standzie próbki kremów Lirene i to z różne rodzaje w kategorii wiekowej, aż dziw że to tak wystawili

[1=8130adda5fdf07dc6108f86 8c816e6cb0c62ccd0_5f5d52f 2a7083;65889791]wszystko co chciałam kupić jest w kartonikach, więc o zmacane rzeczy się nie martwię i właśnie m.in. insta dri chciałam, bo na zeszłej promocji nie zdążyłam - wymietli wszystko wzięłam wtedy SH No chip i takiego badziewia w życiu nie miałam

w moim rossię też wystawili kartonowy stand maybelline fit me, zawsze ciekawiły mnie te korektory, ale nie widziałam testerów, a byłam z rodzicielką, więc nie chciałam przedłużać zakupów zwykle wiem co chcę i zakupy zajmują mi minutę osiem [/QUOTE]
O proszę muszę się rozejrzeć, bo widziałam że ten korektor był polecany przez te bardziej znane zagraniczne yutuberki

Cytat:
Napisane przez GoskaVelPerla Pokaż wiadomość
ja juz po zakupach. kupiłam wibo milion dolar nr 1 i 4. Umalowalam trochę sie tą 4 i taka ... no miłość to chyba nie będzie. zobaczymy dalej.
a w SP kupiłam korektor dream lumi maybeline, za 17,50 zł. Doszłam do wniosku, że na pewno nie będzie mi się chciało jechać hektar to tego 'mojego" rosska aby ucelować 5 zł taniej, to tu wzięłam o 1 zl drożęj niz by wyszło w "moim" rossku.

z ciekawostek: w manufakturze podobno było pół szuflady milion dolar nr 1, ale do godz 12 poszły wszystkie. Podobno niektóre brały po 10 szt.. i w manufakturze dostawy mają podobno codziennie, tak wiec jak pisałyście wyżej, trzeba chodzić i sprawdzać.

a w ogóle u mnie na cdn lirene krem zamieniajacy sie we fluid, za 12 zł chyba czy jakos tak.
Niezłe tempo

ja widziałam w CND balsamy pod prysznic Nivea i Isana chyba

Cytat:
Napisane przez MissChievousTess Pokaż wiadomość
Czyli wibomania się rozkręca.
Mnie jak mam być szczera produkty tej firmy jakoś mocno do tej pory nie porwały. Parę rzeczy jest ok na zasadzie "tania alternatywa", ale żeby 10 pomadek kupować na raz- nie, do tego mi daleko.
Poza tym za te 10 sztuk tanich szminek można mieć jedną na wypasie, więc po co tak robić?

Z typowo kolorowych do ust to ja brałam teraz tylko 1 L'oreal Sexy balm i 2 błyszczyki Bell. A tak to pomadki ochronne, 2 ulubione lakiery, wysuszać, serum do paznokci Evree. Bo nie czarujmy się. Bardzo wypasionych szminek to w rossmannie nie ma.

No wiesz może ktoś kupował dla innych, koleżanek, kuzynek, ciotek albo do dalszej odsprzedaży

Jeśli w nic w nich nie pokopali to Loreal Color Riche dobrze wspominam i Maybelline Color Sensational lubię, Rimmel Moisture Renew też jest miodzio. Tylko jedna linia ma czasem różne wykończenia i szminka szmince nie równa


Cytat:
Napisane przez MissChievousTess Pokaż wiadomość
To fajnie. Wzięłam jeden Cranberry.
Bo policzyłam, że wyjdzie taniej niż inne produkty tego typu.
Też wzięłam ostatni już przed promo widziałam że ma branie waniliowego sporo było.

3 rzeczy wzięłam a zapłaciłam niecałe 15 zł to lubię

Widzę że stronę zrobili i lista jest powiększona, tak sobie przeglądam to część produktów nawet nie znam.
Make4Up jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-30, 23:32   #4974
8130adda5fdf07dc6108f868c816e6cb0c62ccd0_5f5d52f2a7083
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomości: 297
Dot.: Rossmann cz. XXVIII

Cytat:
Napisane przez Make4Up Pokaż wiadomość
O proszę muszę się rozejrzeć, bo widziałam że ten korektor był polecany przez te bardziej znane zagraniczne yutuberki
dokładnie! i porównywany do NARSa radiant creamy
8130adda5fdf07dc6108f868c816e6cb0c62ccd0_5f5d52f2a7083 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-30, 23:35   #4975
Make4Up
Zakorzenienie
 
Avatar Make4Up
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 5 157
Dot.: Rossmann cz. XXVIII

Cytat:
Napisane przez Dalek Pokaż wiadomość
W regulaminie promocji jest maska do twarzy i plastry do nosa firmy Ess. Str. 26. Chodzi o Essence?
Raczej tak.
Make4Up jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-30, 23:53   #4976
MissChievousTess
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 12 916
Dot.: Rossmann cz. XXVIII

Rimmel Moisture Renew też lubię, ale trwałe to one nie są.
Ja mam bardzo suche usta, więc czasem to jedyne pomadki dla mnie.
No, ale ich trwałość jest niemal zerowa.
Color Riche z L'oreal są ok. Mam kilka. Ale gama kolorów dostępnych w rossmann kiepska. Kolory warte zakupu mam z poprzedniej promo.
No, no, Wibo do dalszej odsprzedaży.No nic, ze stoickim spokojem śledzę szał na Wibo.
Plus tej promocji dla mnie to fakt,że odkryłam kilka produktów, które być może warto kupić później.
Ale jak bym miała kupować szminkę na wypasie na jesień albo jedną- dwie szminki warte zakupu na jesień to nie tu.
Moja jesienna wishlista szminkowa właśnie powstaje.
Od kiedy denkuję i kupuję mniej zrobiłam się bardziej wybredna i jakoś byle co za 3 zł mnie nie kusi. W końcu 3 zł wyrzucone w błoto to też kasa, a grosz do grosza i można mieć jedną rzecz, ale świetną.
__________________
Proszę zajrzyj do tego wątku i wypełnij ankietę:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=733894
MissChievousTess jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-01, 07:39   #4977
GoskaVelPerla
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 537
Dot.: Rossmann cz. XXVIII

Miss masz b.dużo racji, bo ja np mam bujours ta matowa rev nr 7 i konsystencja i komfort nakładania i noszenia dużo lepszy niż wibo. Wzięłam to wibo aby sprawdzić czym się tak wszyscy zachwycają. No i taka sobie.
GoskaVelPerla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-01, 07:46   #4978
Cos_
Zakorzenienie
 
Avatar Cos_
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 8 766
Dot.: Rossmann cz. XXVIII

Mnie te wszystkie "hity" z wibo zwyczajnie uczulily :/ a zolty tusz to juz w ogole. Kiedys to moze i byla fajna marka ale teraz próbują dorównać wielkim swiatowym markom.
__________________
Kosmetyki:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=905036
Cos_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-01, 07:53   #4979
red_tea
Wtajemniczenie
 
Avatar red_tea
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 2 376
Dot.: Rossmann cz. XXVIII

Dziękuję dziewczyny za odpowiedzi na temat pomadek ochronnych
Wczoraj byłam w ross (niestety, czas znalazłam dopiero przed 19...) i wszystko było tak przebrane, masakra. Nawet niektóre balsamy do ust (takie wiecie, zapakowane w kartoniki jak np. Alterra czy Nivea) były porozrywane i zmacane
Nie kupiłam żadnej kolorówki bo jakoś nic mnie nie zachwyciło. Poza tym ostatnio znalazłam idealny dla mnie kolor z... golden rose w życiu nie byłam tak zadowolona nawet z droższych szminek, jak z tej
Kupiłam wczoraj tylko pomadki ochronne (mam zapas na pół roku teraz, chyba z 7 polecanych przez was kupiłam), antyperspirant i płyn do hig. intymnej. Zapłaciłam 40zł
__________________
2016 gonna be the year of "how big can I get my ass"
red_tea jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-01, 08:01   #4980
kaasiaa66
Rozeznanie
 
Avatar kaasiaa66
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 702
Dot.: Rossmann cz. XXVIII

chyba mi cytowanie nie działa:
Cos_ Mnie te wszystkie "hity" z wibo zwyczajnie uczulily :/ a zolty tusz to juz w ogole. Kiedys to moze i byla fajna marka ale teraz próbują dorównać wielkim swiatowym markom.


dokładnie tak!

Edytowane przez kaasiaa66
Czas edycji: 2016-10-01 o 08:02
kaasiaa66 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum ROSSMANNiaczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-10-02 21:39:29


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:12.