Rossmann cz. XXIX - Strona 112 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > ROSSMANNiaczki

Notka

ROSSMANNiaczki Forum ROSSMANNiaczki to miejsce, w którym znajdziesz informacje o promocjach sieci Rossmann, konkursach, kodach promocyjnych przeznaczonych tylko dla Wizażanek.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2017-04-20, 20:28   #3331
Silloe
Zakorzenienie
 
Avatar Silloe
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: NnN
Wiadomości: 11 661
Dot.: Rossmann cz. XXIX

[1=b937e0c478c7f0bdd9edd1f 55f22ced0e16f646d;7305643 1]Tak Bo ja nie używam podkładu/fluidu tylko kremuje buzie i dokładnie wciskam puder prasowany i jestem zadowolona z efektu, ale też dużo pudru schodzi, szczególnie jak dochodzi ok 1 poprawka w ciągu dnia [/QUOTE]

Ok rozumiem nie wiedziałam, stąd moje zdziwienie

Cytat:
Napisane przez zoila Pokaż wiadomość
Majka chyba pisała wcześniej, że nie używa podkładu, a tylko pudru i nakłada go kilkukrotnie w ciągu dnia . O ile nie pomyliłam dziewczyn.
Już wiem
Silloe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-20, 20:30   #3332
Le_Souvenir
Kawoholiczka
 
Avatar Le_Souvenir
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 21 453
Dot.: Rossmann cz. XXIX

To na lakiery też jest promocja?
__________________

Le_Souvenir jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-20, 20:32   #3333
emanko
Wtajemniczenie
 
Avatar emanko
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: z lubelskiego krzesła :)
Wiadomości: 2 726
Wyślij wiadomość przez ICQ do emanko GG do emanko Wyślij wiadomość przez MSN do emanko Send a message via Skype™ to emanko
Dot.: Rossmann cz. XXIX

Cytat:
Napisane przez Le_Souvenir Pokaż wiadomość
To na lakiery też jest promocja?
lakiery wchodzą w skład produktów objętych promocją
__________________
my
emanko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-20, 20:32   #3334
zoila
Klientka w krawacie
 
Avatar zoila
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 19 690
Dot.: Rossmann cz. XXIX

Cytat:
Napisane przez Le_Souvenir Pokaż wiadomość
To na lakiery też jest promocja?
Tak. Te do paznokci nie do włosów .
__________________
Irytują mnie ludzie, którym wydaje się, że na wszystkim się znają.

WYMIANA KSIĄŻKOWA


zoila jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-20, 20:33   #3335
czekoladowoo
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladowoo
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 27 236
Dot.: Rossmann cz. XXIX

Polecicie jakas szminke w odcieniu ciemniejszego zgaszonego rozu wpadajacego w fiolet?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
czekoladowoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-20, 20:34   #3336
merryem
Recenzentka Miesiąca - Luty 2017
 
Avatar merryem
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 661
Dot.: Rossmann cz. XXIX

Cytat:
Napisane przez kasia6713 Pokaż wiadomość
pewnie chodzi Ci o Manhattan Clearface 2w1? Uwielbiałam ten puder Naprawdę się dziwię, że go wycofali bo miał mnóstwo zwolenników.
Jeśli chodzi o Manhattan Soft Compact dla mnie ma on dużo lepszą pigmentację niż Isana. Isana trochę przypomina mi MCF, ale jednak dużo mu do niego brakuje.
W mojej opinii Isana należy raczej do lżejszych pudrów, a Manhattan do cięższych (cięższych, ale nie ciężkich i bardzo obciążających twarz, ale dużo lepiej napigmentowanych. Lepiej też mi się utrzymuje na warzy niż Isana. Dlatego też go używam zamiast podkładu. Isany używam raczej na szybkie wyjścia.
Tak czy inaczej, polecam oba
Te pudry Clearface były ŚWIETNE, nie miałam lepszego w kompakcie jak tamten. Wielka szkoda, że już go nie ma. Mam jeszcze jakąś resztkę w bokach pudełeczka i sporadycznie pod oczy używam.
__________________

Edytowane przez merryem
Czas edycji: 2017-04-20 o 20:51
merryem jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-20, 20:41   #3337
Le_Souvenir
Kawoholiczka
 
Avatar Le_Souvenir
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 21 453
Dot.: Rossmann cz. XXIX

Dzięki za odpowiedź
__________________

Le_Souvenir jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-04-20, 20:43   #3338
jeanne92
Raczkowanie
 
Avatar jeanne92
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 303
Dot.: Rossmann cz. XXIX

Cześć Mam pytanie odnośnie tej promocji (prześledziłam ostatnie 4 strony, takie pytanie nie padło). Czytałam regulamin i wydawało mi się, że jeżeli mam kartę Rossman, to jak kupie minimum trzy różne kosmetyki (twarz, oczy itd), to będę miała te -55% na wszystko, nawet jak kupię więcej niż 3. A po zakupach okazało się, że to jest tylko na trzy kosmetyki, a resztę policzono mi -49%. I te -55% policzono mi na puder, podkład i tusz. A lakier do paznokci i drugi tusz juz mialam -49%. Zastanawiam się po prostu, czy to ja źle rozumiem regulamin, czy babki w sklepie nie ogarniają?
__________________

jeanne92 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-20, 20:51   #3339
MissChievousTess
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 12 916
Dot.: Rossmann cz. XXIX

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość
Polecicie jakas szminke w odcieniu ciemniejszego zgaszonego rozu wpadajacego w fiolet?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Nie wiem czy dobrze rozumiem z opisu jaki odcień dokałdnie masz na myśli, ale może być to:
Rimmel, Moisture Renew nr 380. Tylko esklep pod linkiem do niego pokazuje zdjęcie odcienia 220
Glowstore.pl ma szminkę marki Dose od Color w odcieniu Fig tego typu. Na jakimś blogu widziałam swatch.
W szafie Maybelline albo Revlon jak masz bym popatrzyła. Mam też chyba szminkę w płynie z Bell w takim odcieniu, ale ona bardziej niż w fiolet idzie w róż jednak.

---------- Dopisano o 21:51 ---------- Poprzedni post napisano o 21:49 ----------

Cytat:
Napisane przez jeanne92 Pokaż wiadomość
Cześć Mam pytanie odnośnie tej promocji (prześledziłam ostatnie 4 strony, takie pytanie nie padło). Czytałam regulamin i wydawało mi się, że jeżeli mam kartę Rossman, to jak kupie minimum trzy różne kosmetyki (twarz, oczy itd), to będę miała te -55% na wszystko, nawet jak kupię więcej niż 3. A po zakupach okazało się, że to jest tylko na trzy kosmetyki, a resztę policzono mi -49%. I te -55% policzono mi na puder, podkład i tusz. A lakier do paznokci i drugi tusz juz mialam -49%. Zastanawiam się po prostu, czy to ja źle rozumiem regulamin, czy babki w sklepie nie ogarniają?
Na promo -55% jest w regulaminie limit maksymalnie 3 sztuk na 1 klienta. Nawet chyba małym drukiem na głównej stronie e-sklepu jest, pod informacją o aplikacji. Może gdybyś kupowała na 2 razy, za każdym razem tylko 3 produkty to byłby rabat -55%. Gdzieś dziewczyny pisały o grupowaniu w trójki przy kasie, więc może tak się da z aplikacją.
__________________
Proszę zajrzyj do tego wątku i wypełnij ankietę:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=733894
MissChievousTess jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-20, 20:52   #3340
eibhlin87
Zakorzenienie
 
Avatar eibhlin87
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 5 329
Dot.: Rossmann cz. XXIX

Cytat:
Napisane przez jeanne92 Pokaż wiadomość
Cześć Mam pytanie odnośnie tej promocji (prześledziłam ostatnie 4 strony, takie pytanie nie padło). Czytałam regulamin i wydawało mi się, że jeżeli mam kartę Rossman, to jak kupie minimum trzy różne kosmetyki (twarz, oczy itd), to będę miała te -55% na wszystko, nawet jak kupię więcej niż 3. A po zakupach okazało się, że to jest tylko na trzy kosmetyki, a resztę policzono mi -49%. I te -55% policzono mi na puder, podkład i tusz. A lakier do paznokci i drugi tusz juz mialam -49%. Zastanawiam się po prostu, czy to ja źle rozumiem regulamin, czy babki w sklepie nie ogarniają?
U mnie na wszystko policzyło zniżkę 55%, przeliczyłam nawet paragon. System sam przelicza zniżkę, pracownicy nie mają przecież wpływu na naliczane rabaty.
__________________
eibhlin87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-20, 20:52   #3341
czekoladowoo
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladowoo
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 27 236
Dot.: Rossmann cz. XXIX

Cytat:
Napisane przez MissChievousTess Pokaż wiadomość
Nie wiem czy dobrze rozumiem z opisu jaki odcień dokałdnie masz na myśli, ale może być to:
Rimmel, Moisture Renew nr 380. Tylko esklep pod linkiem do niego pokazuje zdjęcie odcienia 220
Glowstore.pl ma szminkę marki Dose od Color w odcieniu Fig tego typu. Na jakimś blogu widziałam swatch.
W szafie Maybelline albo Revlon jak masz bym popatrzyła. Mam też chyba szminkę w płynie z Bell w takim odcieniu, ale ona bardziej niż w fiolet idzie w róż jednak.

---------- Dopisano o 21:51 ---------- Poprzedni post napisano o 21:49 ----------


Na promo -55% jest w regulaminie limit maksymalnie 3 sztuk na 1 klienta. Nawet chyba małym drukiem na głównej stronie e-sklepu jest, pod informacją o aplikacji. Może gdybyś kupowała na 2 razy, za każdym razem tylko 3 produkty to byłby rabat -55%. Gdzieś dziewczyny pisały o grupowaniu w trójki przy kasie, więc może tak się da z aplikacją.
Piekna ale chodzi mi o taki pośredni kolor, nie az tak ciemny ale nie bardzo jasny

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
czekoladowoo jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-04-20, 20:52   #3342
Westalka
Zakorzenienie
 
Avatar Westalka
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 4 349
Dot.: Rossmann cz. XXIX

Cytat:
Napisane przez jeanne92 Pokaż wiadomość
Cześć Mam pytanie odnośnie tej promocji (prześledziłam ostatnie 4 strony, takie pytanie nie padło). Czytałam regulamin i wydawało mi się, że jeżeli mam kartę Rossman, to jak kupie minimum trzy różne kosmetyki (twarz, oczy itd), to będę miała te -55% na wszystko, nawet jak kupię więcej niż 3. A po zakupach okazało się, że to jest tylko na trzy kosmetyki, a resztę policzono mi -49%. I te -55% policzono mi na puder, podkład i tusz. A lakier do paznokci i drugi tusz juz mialam -49%. Zastanawiam się po prostu, czy to ja źle rozumiem regulamin, czy babki w sklepie nie ogarniają?
Ta promocja jest jakaś dziwna.
Dzisiaj kupiłam tylko pięć tuszy Maybelline Lash Sensational i... trzy tusze były po -55%, a dwa po -49%.
__________________
żartowałam!







Westalka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-20, 20:53   #3343
merryem
Recenzentka Miesiąca - Luty 2017
 
Avatar merryem
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 661
Dot.: Rossmann cz. XXIX

Cytat:
Napisane przez jeanne92 Pokaż wiadomość
Cześć Mam pytanie odnośnie tej promocji (prześledziłam ostatnie 4 strony, takie pytanie nie padło). Czytałam regulamin i wydawało mi się, że jeżeli mam kartę Rossman, to jak kupie minimum trzy różne kosmetyki (twarz, oczy itd), to będę miała te -55% na wszystko, nawet jak kupię więcej niż 3. A po zakupach okazało się, że to jest tylko na trzy kosmetyki, a resztę policzono mi -49%. I te -55% policzono mi na puder, podkład i tusz. A lakier do paznokci i drugi tusz juz mialam -49%. Zastanawiam się po prostu, czy to ja źle rozumiem regulamin, czy babki w sklepie nie ogarniają?
Ja też z regulaminu i wpisów na wątku sądziłam ,że z apką będzie -55 % na wszystko,a nie tylko na trzy rzeczy.
__________________
merryem jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-20, 20:55   #3344
eibhlin87
Zakorzenienie
 
Avatar eibhlin87
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 5 329
Dot.: Rossmann cz. XXIX

Cytat:
Napisane przez Westalka Pokaż wiadomość
Ta promocja jest jakaś dziwna.
Dzisiaj kupiłam tylko pięć tuszy Maybelline Lash Sensational i... trzy tusze były po -55%, a dwa po -49%.
Trzeba czytać regulaminy. Zniżka jest dobrze policzona, -55% jest na max. 3 szt. tego samego rodzaju produktu
__________________
eibhlin87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-20, 21:00   #3345
Asiuchal
Zakorzenienie
 
Avatar Asiuchal
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 3 853
Rossmann cz. XXIX

Cytat:
Napisane przez jeanne92 Pokaż wiadomość
Cześć Mam pytanie odnośnie tej promocji (prześledziłam ostatnie 4 strony, takie pytanie nie padło). Czytałam regulamin i wydawało mi się, że jeżeli mam kartę Rossman, to jak kupie minimum trzy różne kosmetyki (twarz, oczy itd), to będę miała te -55% na wszystko, nawet jak kupię więcej niż 3. A po zakupach okazało się, że to jest tylko na trzy kosmetyki, a resztę policzono mi -49%. I te -55% policzono mi na puder, podkład i tusz. A lakier do paznokci i drugi tusz juz mialam -49%. Zastanawiam się po prostu, czy to ja źle rozumiem regulamin, czy babki w sklepie nie ogarniają?

Zamówiłam siedem produktów: zmywacz do paznokci, trzy pudry, paletę rozświetlaczy, podkład, trio do kontrowania. Policzyłam wszystko jeszcze raz dokładnie, zsumowałam i odjęła 55%. Wyszła mi suma jaką zapłaciłam za zamówienie, jaka wynika też z paragonu. Za siedem rzeczy odjęło mi 55% zatem nie sądzę, aby trzeba było kupować produkty trójkami.
Cytat:
Napisane przez eibhlin87 Pokaż wiadomość
U mnie na wszystko policzyło zniżkę 55%, przeliczyłam nawet paragon. System sam przelicza zniżkę, pracownicy nie mają przecież wpływu na naliczane rabaty.
Cytat:
Napisane przez eibhlin87 Pokaż wiadomość
Trzeba czytać regulaminy. Zniżka jest dobrze policzona, -55% jest na max. 3 szt. tego samego rodzaju produktu
To samo miałam napisać.

Edytowane przez Asiuchal
Czas edycji: 2017-04-20 o 21:01
Asiuchal jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-20, 21:00   #3346
jeanne92
Raczkowanie
 
Avatar jeanne92
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 303
Dot.: Rossmann cz. XXIX

Dziękuję za odpowiedzi Dla mnie chyba ten punkt z regulaminu (poniżej) nie jest do końca jasny, ale nie bede sie czepiac, bo to roznica kilku złotych.

"Z zastrzeżeniem treści kolejnych postanowień regulaminu, Uczestnik, który dokona w ramach akcji „Kosmetyki kolorowe -55% - Klub” zakupu minimum 3 produktów do makijażu wskazanych w załączniku nr 1 do regulaminu i należących do minimum trzech różnych kategorii asortymentowych, otrzyma na nie 55% rabatu"


EDIT: Teraz to jeszcze raz dokładnie przeliczyłam i jednak nabiło mi rabat 55% na wszystko To ekspedientka mnie wprowadziła w błąd, dobrze, że system automatycznie to nalicza
__________________


Edytowane przez jeanne92
Czas edycji: 2017-04-20 o 21:06
jeanne92 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-20, 21:03   #3347
LoloPudlo
Raczkowanie
 
Avatar LoloPudlo
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 30
Dot.: Rossmann cz. XXIX

Jaki puder do mieszanej cery polecacie? Przyznam szczerze, że mało pudrów w życiu przerobiłam gdyż po każdym po kilku dniach używania wysusza mi się skóra w okolicy nosa i na brodzie i zlazi. A czoło tłuste i japa w ciągu dnia też się lubi świecić, ostatnio miałam z wibo fixing powder, też niestety mnie przesuszal a naprawdę pedzlowalam się rano i może raz w ciągu dnia te najsłabsze miejsca. Więc po prostu nie używam żadnego, może mi coś doradzicie
Aaa żeby było zabawniej to jestem też nakrapiana (trądzik)
__________________
Nie jest źle być głupkiem pod warunkiem, że masz świadomość własnej ignorancji. -Charles Bukowski
LoloPudlo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-20, 21:12   #3348
Finlora
Zakorzenienie
 
Avatar Finlora
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: To tu, to tam ;)
Wiadomości: 28 698
Dot.: Rossmann cz. XXIX

Cytat:
Napisane przez merryem Pokaż wiadomość
Ja też z regulaminu i wpisów na wątku sądziłam ,że z apką będzie -55 % na wszystko,a nie tylko na trzy rzeczy.
Ja kupiłam tusz, 2 pudry i pomadkę i na wszystko miałam -55%.

Miałam nadzieję, że na promo będą wchodziły też pudry selfie coś tam ale niestety. Swoją drogą to dziwne - lakiery zaliczają się do "twarzowej" promocji a te pudry nie.

Edytowane przez Finlora
Czas edycji: 2017-04-20 o 21:14
Finlora jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-20, 21:13   #3349
kitka_28
Zadomowienie
 
Avatar kitka_28
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Gdańsku kocham cię!
Wiadomości: 1 112
Dot.: Rossmann cz. XXIX

Mi też policzyło -55% na 8 produktów, nic nie grupowałam, odjęło od każdego. Zamówiłam w końcu przez neta rano, siedziałam do 2 i strona nie działała. Na szczęście wszystko nowe - tusze, cienie niemacane
Niestety wycieczki mnie nie ominęły, musiałam na szybko kupić przyjaciółce parę rzeczy. Zwiedziłam 8 rossmannów i faktycznie widziałam dantejskie sceny I i tak nie kupiłam wszystkiego, co chciałam. Ale podobno jutro ma być dostawa.
Za to przed chwilą udało mi się kliknąć tusz bourjois za 7 zł, zobaczymy czy nie anulują i czy będzie niezmacany

Czy możecie polecić jakąś bazę pod makijaż, do cery suchej, raczej rozświetlającą, nie matującą? Mam rozświetlającą z Bielendy w tych kuleczkach, ale dla mnie nie robi kompletnie nic
__________________
I mad about the sea...
kitka_28 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-04-20, 21:17   #3350
ciri15
Ekspert od Dupy Strony
 
Avatar ciri15
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 20 778
Dot.: Rossmann cz. XXIX

Cytat:
Napisane przez niegramatyczna Pokaż wiadomość
Hmm... Pracowałam w jednej z sieciówek i powiem Ci jak działa dyscyplinowanie klienta. Kiedy jest mało ludzi i zwrócisz uwagę, aby nie otwierać kosmetyków to albo klientka się speszy, albo odpyskuje, że skoro nie ma testerów to ona nie kupi w ciemno i w twoją stronę poleci piękna wiązanka - że sklep jest śmieszny, że konkurencja ma lepsze promocje, że obsługa żałosna, a testery na pewno sama ukradłaś. Tym zachowaniem wystraszy resztę klientów na sklepie i z urażoną dumą wyjdzie z hukiem. Tak się dzieje w normalne dni, natomiast zwracanie uwagi klientom przy dużych akcjach promocyjnych jest wręcz niemożliwe, kiedy co druga osoba prosi o poradę, czy o poszukanie produktu w szufladzie. Obsługujesz, doradzasz, szukasz, dokładasz towar - ciężko wtedy znaleźć czas na obserwowanie macantek.

Z drugiej strony - kiedy konsultantka przebywa w strefie klientów przy szafach i obserwuje, pyta grzecznie czy doradzić (bo stety czy niestety taki jest jej obowiązek) - zaczyna się ból tyłka "że ona przyszła pooglądać, a wszyscy jej na ręce patrzą, jakby była złodziejką i męczą pytaniami, czy nie doradzić". Nie ma na to niestety złotego środka, bo zawsze komuś coś nie będzie pasowało.


Ja dziś szukałam dla mamy i miałam nawet w rękach Milky Chocolate z Wibo, ale jakiś dość ciepły się wydawał. Zostaję jednak przy Kobo i polecam również ciekawą propozycję z My Secret - Face'n'body Bronzing Powder.
Zawsze dochodze do tego samego wniosku jak mysle o kupiwniu jakiegos bronzera. A czy ten my secret to jest taki mocno szaro-brązowy i mocno satynowy? Bo jesli to ten to ja w ogolw nie widze jego pigmentacji na dloni.

W ogole Natura tez mnie wkurza tym "do" ilus tam procent na promocji i podzialem na szafy i na kategorie.

Czekoladowoo dzieki za odpowiedz.
__________________
Jak na św. Hieronima jest deszcz albo go ni ma, to na św. Szczepana pada albo nie pada.


Edytowane przez ciri15
Czas edycji: 2017-04-20 o 21:24
ciri15 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-20, 21:27   #3351
8130adda5fdf07dc6108f868c816e6cb0c62ccd0_5f5d52f2a7083
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomości: 297
Dot.: Rossmann cz. XXIX

moje zamówienie złożone w nocy, objęte dodatkowo cenami promocyjnymi z zeszłego tygodnia odebrałam dziś po 19 w moim rossku, tłumów nie było, sporo ludzi, ale więcej facetów widziałam zamówienie świeże, wszystko zaplombowane, korektor, podkład; zakupy zrobiłam małe, bo moich ulubieńców jakich robiłam zapasy na promocji wycofali np. carmex w sztyfcie tym długim, pomadkę alterra z granatem ubolewam; lub jeszcze mam np. odżywki do paznokci,pudry, i brak testerów też spowodował, że tylko zamówienie odebrałam i nic już nie oglądałam, bo rozeznanie robiłam wcześniej

generalnie jak promocja była podzielone na tygodnie to często brałam po kilka produktów z jednej kategorii, a teraz mam wrażenie, że strzelili sobie w kolano, bo na jeden raz zdrowy rozsądek nie pozwala pakować do koszyka tylu produktów

gorzej, że ezebra padła a chciałam skorzystać z darmowej dostawy bo jako jedyni mają moją ulubioną pesetę do brwi, która ostatnio zepsułam
8130adda5fdf07dc6108f868c816e6cb0c62ccd0_5f5d52f2a7083 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-20, 21:32   #3352
zouuza_
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 973
Dot.: Rossmann cz. XXIX

pokażecie co to za tusz z bourjous?
zouuza_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-20, 21:33   #3353
Asiuchal
Zakorzenienie
 
Avatar Asiuchal
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 3 853
Dot.: Rossmann cz. XXIX

[1=8130adda5fdf07dc6108f86 8c816e6cb0c62ccd0_5f5d52f 2a7083;73059476]gorzej, że ezebra padła a chciałam skorzystać z darmowej dostawy bo jako jedyni mają moją ulubioną pesetę do brwi, która ostatnio zepsułam [/QUOTE]

A ja probuje kupić połówki Ardell, niestety bezskutecznie.
Asiuchal jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-20, 21:36   #3354
Asiuchal
Zakorzenienie
 
Avatar Asiuchal
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 3 853
Dot.: Rossmann cz. XXIX

Cytat:
Napisane przez zouuza_ Pokaż wiadomość
pokażecie co to za tusz z bourjous?

Były w CND ZA 15zł.
ImageUploadedByWizaz Forum1492720553.713098.jpgImageUploadedByWizaz Forum1492720568.711417.jpg
Asiuchal jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-20, 21:38   #3355
8130adda5fdf07dc6108f868c816e6cb0c62ccd0_5f5d52f2a7083
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomości: 297
Dot.: Rossmann cz. XXIX

Cytat:
Napisane przez Asiuchal Pokaż wiadomość
A ja probuje kupić połówki Ardell, niestety bezskutecznie.
info z facebooka
ezebra przedłużyła darmową dostawę na zamówienia zlożone do jutra do 12.00 nie spodziewali się, że tyle zawiedzionych klientek z rossmana przejmą
8130adda5fdf07dc6108f868c816e6cb0c62ccd0_5f5d52f2a7083 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-20, 21:38   #3356
czekoladowoo
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladowoo
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 27 236
Dot.: Rossmann cz. XXIX

Zamowilam przez aplikacje do drogerii kolo mamy pare rzeczy. Pudrow niestety brak ale licze na to ze gdzies sie jeszcze pojawia przy dostawie bo mi się puder kończy wiec i tak kupić bede musiala.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
czekoladowoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-20, 21:39   #3357
Fonte
Zadomowienie
 
Avatar Fonte
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: z Pomorza i Kujaw
Wiadomości: 1 087
Dot.: Rossmann cz. XXIX

Cytat:
Napisane przez elektro_lit Pokaż wiadomość
Ooo dzięki za ostrzeżenie. Chyba już narobił złego... Jakoś nie przyszło mi do głowy, że to mogła być jego wina :/ No to na pewno zmywacz Poza tym czaiłam się na szminkę Rimmel, ale jakoś nie mogłam się zdecydować, który kolorek wziąć, poza tym nie chciałam zmacanej, więc stwierdziłam, że przyjdę w następnym tygodniu. Może akurat szał minie. Przydałby się też jakiś puder, zastanawiam się nad czekoladką lovely już tu polecaną
A co więcej to się okaże/przypomnę sobie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz[COLOR="Silver"]


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja kupiłam czekoladkę białą, może jutro jej użyję. Jestem ciekawa czy działanie będzie równie fajne co wygląd
Fonte jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-20, 21:39   #3358
PaulinciaKWC
Zakorzenienie
 
Avatar PaulinciaKWC
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: garnek złota na końcu tęczy
Wiadomości: 60 422
Dot.: Rossmann cz. XXIX

Cytat:
Napisane przez kasia6713 Pokaż wiadomość
jeszcze nie używałam, wzięłam na próbę. Moja cera przyjmuje nowości raczej bez niespodzianek więc postanowiłam wypróbować
Dzieki za odpowiedz
__________________
Z tobą chcę oglądać rzeki, co samotnie płyną
Gwiazdy nad łąkami w środku lasu i jagód czarnych...
Tyranozaury
PaulinciaKWC jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-20, 21:41   #3359
Asiuchal
Zakorzenienie
 
Avatar Asiuchal
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 3 853
Rossmann cz. XXIX

[1=8130adda5fdf07dc6108f86 8c816e6cb0c62ccd0_5f5d52f 2a7083;73059976]info z facebooka
ezebra przedłużyła darmową dostawę na zamówienia zlożone do jutra do 12.00 nie spodziewali się, że tyle zawiedzionych klientek z rossmana przejmą [/QUOTE]
Oooo dobrze wiedziec, dziekuje bardzo. Ciekawe tylko, czy strona zacznie działam do tego czasu.

Edytowane przez Asiuchal
Czas edycji: 2017-04-20 o 21:44
Asiuchal jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-20, 21:44   #3360
8130adda5fdf07dc6108f868c816e6cb0c62ccd0_5f5d52f2a7083
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomości: 297
Dot.: Rossmann cz. XXIX

Cytat:
Napisane przez Asiuchal Pokaż wiadomość
Oooo dobrze wiedziec, dziekuje bardzo. Ciekawe tylko, czy strona zacznie działam do tego czasu.
piszą, że w ciągu godziny powinni przywrócić stronę, także ukłon dla informatyków, że ogarniają sprawę o tej porze
8130adda5fdf07dc6108f868c816e6cb0c62ccd0_5f5d52f2a7083 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum ROSSMANNiaczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-05-11 23:07:59


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:37.