Rossmann cz. XXIX - Strona 139 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > ROSSMANNiaczki

Notka

ROSSMANNiaczki Forum ROSSMANNiaczki to miejsce, w którym znajdziesz informacje o promocjach sieci Rossmann, konkursach, kodach promocyjnych przeznaczonych tylko dla Wizażanek.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2017-04-25, 10:16   #4141
5f42baaf55c99c9383de422acc0cb88e1da365bd_65628aba0b01a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 7 310
Dot.: Rossmann cz. XXIX

Cytat:
Napisane przez Fonte Pokaż wiadomość
Ja mam właśnie z minti kiedyś były weekendowe zniżki 20% dodatkowego rabatu to miałam małą i dużą gąbkę za 23 zł chciałam z glamour jak ta mi się wysłuży, ale teraz myślę, że może będą znowu kody rabatowe i kupię sobie jaką będę chciała, sama wybiorę kolor
Ja tam Cię w żaden sposób nie zmuszam do zakupu konkretnego koloru Uprzedzam jednak, że kolory różnią się jakością (miękkością, trwałością), więc od siebie mogę polecić tylko różową
5f42baaf55c99c9383de422acc0cb88e1da365bd_65628aba0b01a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-25, 10:20   #4142
Fonte
Zadomowienie
 
Avatar Fonte
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: z Pomorza i Kujaw
Wiadomości: 1 087
Dot.: Rossmann cz. XXIX

Cytat:
Napisane przez kasia6713 Pokaż wiadomość
zauważyłam, że z Golden Rose pracuje bardzo dużo youtuberek: Maxi, Katosu, Karolina Ziętek (?). Mam zasubskybowane wszystkie 3 i nie raz się zdarzało, że w jednym dniu wszystkie wypuszczają "spontaniczne" filmiki na temat "makijaż jedna marką Golden Rose", "Nowości z GR" albo "produkty z GR, które są zamiennikami drogich produktów".
też to zauważyłam, że właściwie wszystkie znane (i mniej znane) jutuberki wychwalają pod niebiosa GR, jakby to była najlepsza marka kosmetyczna na świecie

---------- Dopisano o 11:20 ---------- Poprzedni post napisano o 11:19 ----------

[1=5f42baaf55c99c9383de422 acc0cb88e1da365bd_65628ab a0b01a;73214736]Ja tam Cię w żaden sposób nie zmuszam do zakupu konkretnego koloru Uprzedzam jednak, że kolory różnią się jakością (miękkością, trwałością), więc od siebie mogę polecić tylko różową [/QUOTE]

Wiem, wiem mała dostępność glamour raczej nie pozwala na wybór
Fonte jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-25, 10:22   #4143
bleuclair
Zakorzenienie
 
Avatar bleuclair
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 6 203
Dot.: Rossmann cz. XXIX

[1=5f42baaf55c99c9383de422 acc0cb88e1da365bd_65628ab a0b01a;73214341]Te gąbeczki NAPRAWDĘ są warte tych 25 zł na Minti, dla mnie to bezcen za tak świetną gąbeczkę Polecam różową, kupowaną pojedynczo. Lepsza od RT.[/QUOTE]

To juz nie wiem, na jaka sie zdecydowac. Obejrzalam kilka filmikow w ktorych to ta RT bylal polecana. Moze wezme dwie chociaz chcialam.najpierw sprobowac ,bo cale zycie nakladam podklad lapami, kupilam.Hakuro do podkladu rok temu i nie uzylam ani razuwiec nie wiem, czy mi podpasuje taki sposob aplikacji
bleuclair jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-25, 10:23   #4144
Fonte
Zadomowienie
 
Avatar Fonte
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: z Pomorza i Kujaw
Wiadomości: 1 087
Dot.: Rossmann cz. XXIX

[1=5f42baaf55c99c9383de422 acc0cb88e1da365bd_65628ab a0b01a;73214736]Ja tam Cię w żaden sposób nie zmuszam do zakupu konkretnego koloru Uprzedzam jednak, że kolory różnią się jakością (miękkością, trwałością), więc od siebie mogę polecić tylko różową [/QUOTE]

to ta? a o miętowo/zielonej słyszłaś czy dobra?
Fonte jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-25, 10:24   #4145
patisia123
Zakorzenienie
 
Avatar patisia123
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 9 742
Dot.: Rossmann cz. XXIX

Cytat:
Napisane przez Fonte Pokaż wiadomość
też to zauważyłam, że właściwie wszystkie znane (i mniej znane) jutuberki wychwalają pod niebiosa GR, jakby to była najlepsza marka kosmetyczna na świecie
Może zacznijmy od tego, że jutuberki polecają wszystko za co im zapłacą. Choć płynne pomadki GR są moimi ulubionymi
patisia123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-25, 10:24   #4146
bleuclair
Zakorzenienie
 
Avatar bleuclair
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 6 203
Dot.: Rossmann cz. XXIX

Cytat:
Napisane przez Asiuchal Pokaż wiadomość
No to jakies tanie te gabki. Oceny ten sprzedawca ma dobre?
Niby dobre ponad 99proc pochlebnych opinii, ale chyba nie bede ryzykowac
bleuclair jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-25, 10:28   #4147
Make4Up
Zakorzenienie
 
Avatar Make4Up
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 5 157
Dot.: Rossmann cz. XXIX

Cytat:
Napisane przez kasia6713 Pokaż wiadomość
zauważyłam, że z Golden Rose pracuje bardzo dużo youtuberek: Maxi, Katosu, Karolina Ziętek (?). Mam zasubskybowane wszystkie 3 i nie raz się zdarzało, że w jednym dniu wszystkie wypuszczają "spontaniczne" filmiki na temat "makijaż jedna marką Golden Rose", "Nowości z GR" albo "produkty z GR, które są zamiennikami drogich produktów".
RLM, Nataliebeautyyy i pewnie jeszcze pare innych, GR się bardzo promuje przez paczki PR i współprace, ale z drugiej strony bardzo się rozwinęli, maja duży wybór kolorów i ciekawego asortymentu wciąż bardzo korzystnego cenowo. Edit. Ja lubię wiedzieć kiedy ktoś coś dostał. Jeden z ostatnich filmików Maxi o drogeryjnych kosmetykach był ze współpracą z Coty, a wyczytałam to z opisu pod filmem. Nazwa filmiku Haul (a to chyba nazwa dla pokazywania zakupów ).


Cytat:
Napisane przez razdwapiec Pokaż wiadomość
Zależy jaką kto ma cerę. Ja mam mieszaną i dałam się nabrać, kupiłam w Hebe na promocji żółty i "miętowy", które niby miały się szybko wchłaniać a nawilżać. Oba zostawiają bardzo tłustą powłokę na buzi. Na pewno nie nadają się pod makijaż, bez makijażu zresztą też skóra wygląda po tych kremach kiepsko (przynajmniej moja, mieszana). Mam wrażenie że wszystkie dobre opinie o tych kremach są kupione... Chyba że ktoś ma ekstremalnie suchą skórę i tłustość i lepkość mu nie przeszkadza.
Strasznie dużo recenzji było, taki szum ni stąd, ni zowąd. Dla mojej tłustej to raczej nie będzie dobry pomysł, bo są treściwe, ale właśnie przez ten rozgłos myślałam przetestować. Chyba odpuszczę.

Cytat:
Napisane przez OnaZakupoholik Pokaż wiadomość
Dziewczyny,sprawdzajcie lokalizacje kupiłam przez sklep online bananowy puder.
U mnie wczoraj wieczorem w jednej zlokalizowałam 4 szt., ale się rozeszły. Chciałam jeszcze do tego 2 rzeczy, ale wolałam stacjonarnie kupić. Już nie chcę ryzykować, a potem prosić o podmiankę zniszczonych produktów

Edytowane przez Make4Up
Czas edycji: 2017-04-25 o 10:39
Make4Up jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-04-25, 10:28   #4148
tishka
Zakorzenienie
 
Avatar tishka
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 5 120
Dot.: Rossmann cz. XXIX

dzieki za cynk o bananowych udalo mi sie zamowic
tishka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-25, 10:42   #4149
OnaZakupoholik
Zakorzenienie
 
Avatar OnaZakupoholik
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Polska :)
Wiadomości: 18 444
Dot.: Rossmann cz. XXIX

Cytat:
Napisane przez tishka Pokaż wiadomość
dzieki za cynk o bananowych udalo mi sie zamowic
ja nadal czekam na potwierdzenie

---------- Dopisano o 11:42 ---------- Poprzedni post napisano o 11:40 ----------

[QUOTE=Make4Up;73215266]RLM, Nataliebeautyyy i pewnie jeszcze pare innych, GR się bardzo promuje przez paczki PR i współprace, ale z drugiej strony bardzo się rozwinęli, maja duży wybór kolorów i ciekawego asortymentu wciąż bardzo korzystnego cenowo. Edit. Ja lubię wiedzieć kiedy ktoś coś dostał. Jeden z ostatnich filmików Maxi o drogeryjnych kosmetykach był ze współpracą z Coty, a wyczytałam to z opisu pod filmem. Nazwa filmiku Haul (a to chyba nazwa dla pokazywania zakupów ).


też super
mam nadzieję,że dostanę swoje zamówiłam dwa dla mamy i siebie zobaczymy.

Golden Rose bardzo lubię uważam,że pomadki matowe w niczym nie odstają od tych kupionych z Anastasia czy Kelly wręcz przeciwnie
__________________
OnaZakupoholik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-25, 10:47   #4150
tishka
Zakorzenienie
 
Avatar tishka
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 5 120
Dot.: Rossmann cz. XXIX

Cytat:
Napisane przez OnaZakupoholik Pokaż wiadomość
ja nadal czekam na potwierdzenie [COLOR="Silver"]
moje juz do odbioru
tishka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-25, 10:47   #4151
Make4Up
Zakorzenienie
 
Avatar Make4Up
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 5 157
Dot.: Rossmann cz. XXIX

[QUOTE=OnaZakupoholik;7321 5916] ja nadal czekam na potwierdzenie

---------- Dopisano o 11:42 ---------- Poprzedni post napisano o 11:40 ----------

Cytat:
Napisane przez Make4Up Pokaż wiadomość
RLM, Nataliebeautyyy i pewnie jeszcze pare innych, GR się bardzo promuje przez paczki PR i współprace, ale z drugiej strony bardzo się rozwinęli, maja duży wybór kolorów i ciekawego asortymentu wciąż bardzo korzystnego cenowo. Edit. Ja lubię wiedzieć kiedy ktoś coś dostał. Jeden z ostatnich filmików Maxi o drogeryjnych kosmetykach był ze współpracą z Coty, a wyczytałam to z opisu pod filmem. Nazwa filmiku Haul (a to chyba nazwa dla pokazywania zakupów ).


też super
mam nadzieję,że dostanę swoje zamówiłam dwa dla mamy i siebie zobaczymy.

Golden Rose bardzo lubię uważam,że pomadki matowe w niczym nie odstają od tych kupionych z Anastasia czy Kelly wręcz przeciwnie

Ja mam wrażenie że ich pomadki wychodzą z tej samej fabryki co Sephorowe Cream lip stain, podobny zapach i skład prawie identyczny.
Make4Up jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-04-25, 10:48   #4152
ardoise
Raczkowanie
 
Avatar ardoise
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 434
Dot.: Rossmann cz. XXIX

Mój bananek też już do odbioru
ardoise jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-25, 11:00   #4153
czekoladowoo
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladowoo
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 27 236
Dot.: Rossmann cz. XXIX

U mnie banana nie ma

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
czekoladowoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-25, 11:01   #4154
ardoise
Raczkowanie
 
Avatar ardoise
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 434
Dot.: Rossmann cz. XXIX

Dziewczyny jaki polecacie lakier w kolorze nude / zgaszony róż?
ardoise jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-25, 11:02   #4155
kasia6713
Zakorzenienie
 
Avatar kasia6713
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 3 579
Dot.: Rossmann cz. XXIX

Cytat:
Napisane przez Asiuchal Pokaż wiadomość
Zapomniałaś o Red Lipstick Monster. Zauważyłam, ze ina tez nader czesto nagrywa filmiki o tej marce. :P
aaaa, przepraszam, to była RLM a nie Karolina Ziętek. Dlatego też przy KZ dałam znak zapytania
__________________
Wymianka
kasia6713 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-25, 11:09   #4156
5f42baaf55c99c9383de422acc0cb88e1da365bd_65628aba0b01a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 7 310
Dot.: Rossmann cz. XXIX

Cytat:
Napisane przez bleuclair Pokaż wiadomość
To juz nie wiem, na jaka sie zdecydowac. Obejrzalam kilka filmikow w ktorych to ta RT bylal polecana. Moze wezme dwie chociaz chcialam.najpierw sprobowac ,bo cale zycie nakladam podklad lapami, kupilam.Hakuro do podkladu rok temu i nie uzylam ani razuwiec nie wiem, czy mi podpasuje taki sposob aplikacji
Real Techniques wspominam miło, była bardzo dobra, więc myślę że i tak będziesz w razie czego zadowolona. Ale po zakupie blend it, do RT już nie wróciłam. Gdybym akurat nie miała wyboru, to po RT mogłabym sięgnąć ponownie

Cytat:
Napisane przez Fonte Pokaż wiadomość
to ta? a o miętowo/zielonej słyszłaś czy dobra?
Tak, to ta Mam nadzieję, że producent nic nie naknocił w międzyczasie O zielonej nic nie słyszałam
5f42baaf55c99c9383de422acc0cb88e1da365bd_65628aba0b01a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-25, 11:13   #4157
kasia6713
Zakorzenienie
 
Avatar kasia6713
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 3 579
Dot.: Rossmann cz. XXIX

[/COLOR]
Cytat:
Napisane przez Make4Up Pokaż wiadomość
RLM, Nataliebeautyyy i pewnie jeszcze pare innych, GR się bardzo promuje przez paczki PR i współprace, ale z drugiej strony bardzo się rozwinęli, maja duży wybór kolorów i ciekawego asortymentu wciąż bardzo korzystnego cenowo. Edit. Ja lubię wiedzieć kiedy ktoś coś dostał. Jeden z ostatnich filmików Maxi o drogeryjnych kosmetykach był ze współpracą z Coty, a wyczytałam to z opisu pod filmem. Nazwa filmiku Haul (a to chyba nazwa dla pokazywania zakupów ).


też super
mam nadzieję,że dostanę swoje zamówiłam dwa dla mamy i siebie zobaczymy.

Golden Rose bardzo lubię uważam,że pomadki matowe w niczym nie odstają od tych kupionych z Anastasia czy Kelly wręcz przeciwnie
ja pamiętam jeden z filmików Maxi, w którym testowała na żywo tusz z Marka Jacobsa. Efekt na rzęsach - przefatalny (zero pogrubienia, efekt owadzich nóżek)! Ale oczywiście w jej opinii tusz był boski, cudowny itd itp. Ludzie tak ją skrytykowali pod filmem, że w kolejnym rozpoczęła od słów w rodzaju: odnośnie tuszu - to była moja własna opinia i mi się ten efekt podoba. No nie... Nawet osoba nie zajmująca się makijażem jest w stanie zobaczyć, że to mega bubel

A abstrahując od filmików sponsorowanych, ja osobiście lubię GR, mam dużo kosmetyków z tej firmy i uważam, że niektóre produkty są naprawdę świetne i są dobrymi zamiennikami drogich marek, no ale jak w każdej marce, są to niektóre kosmetyki a nie wszystkie.
__________________
Wymianka
kasia6713 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-25, 11:16   #4158
Asiuchal
Zakorzenienie
 
Avatar Asiuchal
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 3 853
Rossmann cz. XXIX

Cytat:
Napisane przez Make4Up Pokaż wiadomość
RLM, Nataliebeautyyy i pewnie jeszcze pare innych, GR się bardzo promuje przez paczki PR i współprace, ale z drugiej strony bardzo się rozwinęli, maja duży wybór kolorów i ciekawego asortymentu wciąż bardzo korzystnego cenowo. Edit. Ja lubię wiedzieć kiedy ktoś coś dostał. Jeden z ostatnich filmików Maxi o drogeryjnych kosmetykach był ze współpracą z Coty, a wyczytałam to z opisu pod filmem. Nazwa filmiku Haul (a to chyba nazwa dla pokazywania zakupów ).
Ja zauważyłam taką tendencję, że youtuberki często piszą haul, chociaż z zakupami nie ma to nic wspólnego. Zazwyczaj są to prezenty, albo opłacone recenzje. Oczywiście do wszystkich produktów dołączone są linki do sklepu. :-/

Edytowane przez Asiuchal
Czas edycji: 2017-04-25 o 11:19
Asiuchal jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-25, 11:20   #4159
Fonte
Zadomowienie
 
Avatar Fonte
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: z Pomorza i Kujaw
Wiadomości: 1 087
Dot.: Rossmann cz. XXIX

Też lubię GR, sama mam kilka pomadek, ale te Velvet niestety wysuszają mi usta
Coś czuję, że dzisiaj będzie rekord sprzedaży pudru bananowego. Ja też kupilam
Fonte jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-04-25, 11:21   #4160
punk666girl
Zadomowienie
 
Avatar punk666girl
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 1 244
Dot.: Rossmann cz. XXIX

Czy któraś z Was używała kremów Hada Labo?
__________________
💒 30.07.2021
punk666girl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-25, 11:25   #4161
Fonte
Zadomowienie
 
Avatar Fonte
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: z Pomorza i Kujaw
Wiadomości: 1 087
Dot.: Rossmann cz. XXIX

To
Cytat:
Napisane przez kasia6713 Pokaż wiadomość
[/COLOR]

ja pamiętam jeden z filmików Maxi, w którym testowała na żywo tusz z Marka Jacobsa. Efekt na rzęsach - przefatalny (zero pogrubienia, efekt owadzich nóżek)! Ale oczywiście w jej opinii tusz był boski, cudowny itd itp. Ludzie tak ją skrytykowali pod filmem, że w kolejnym rozpoczęła od słów w rodzaju: odnośnie tuszu - to była moja własna opinia i mi się ten efekt podoba. No nie... Nawet osoba nie zajmująca się makijażem jest w stanie zobaczyć, że to mega bubel

A abstrahując od filmików sponsorowanych, ja osobiście lubię GR, mam dużo kosmetyków z tej firmy i uważam, że niektóre produkty są naprawdę świetne i są dobrymi zamiennikami drogich marek, no ale jak w każdej marce, są to niektóre kosmetyki a nie wszystkie.
Pamiętam jak się tłumaczyła kiedyś miałam kredkę do oczu GR i była fatalna, zaraz odbijała się na powiece i rozmazywała.[COLOR="Silver"]

Edytowane przez Fonte
Czas edycji: 2017-04-25 o 11:26
Fonte jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-25, 11:40   #4162
Asiuchal
Zakorzenienie
 
Avatar Asiuchal
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 3 853
Rossmann cz. XXIX

Cytat:
Napisane przez bleuclair Pokaż wiadomość
Wiem ze to watek o kosmetych z Rossmanna,ale Wy tu macie spore doswiadczenie w makijazowych kwestiach, wiec zapytam chcialam kupic pierwsza gabeczke do nakladania podkladu, poczatkowo myslalam o tej z Rossmanna, ale wybor ostatecznie padl na Real Technique. znalazlam u jakiegos sprzedawcy na Allegro 2-pack za 34 zlote. W drogeriach internetowych cena jednej sztuki oscyluje najczesciej w granicach 23. Opinie ma 99,2 pozytywne i wiele sztuk tych gabek do sprzedania. Czesto podrabiają te gąbki? Myslicie ze mozna.zaryzykowac zakup?
Dziewczyny, proszę nie zlinczujcie mnie za chińskie podróbki. :P

Czy zamawiałaś coś kiedyś serwisu Aliexpress? Kupuję tam podróbki Beauty Blender, używam je póki co od trzech – czterech miesięcy i sprawuje się świetnie. Są mięciutkie, dobrze się wypłukują, znacznie rosną pod wpływem wody. Dla mnie rewelka, a przeszłam przez wiele gąbek. Cena ok. 5-7$ za zestaw, tj. 2 duże gąbki, mini gąbeczka i mydełko.
ImageUploadedByWizaz Forum1493116821.597037.jpg
Asiuchal jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-25, 11:43   #4163
merryem
Recenzentka Miesiąca - Luty 2017
 
Avatar merryem
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 661
Dot.: Rossmann cz. XXIX

Cytat:
Napisane przez Asiuchal Pokaż wiadomość
Dziewczyny, proszę nie zlinczujcie mnie za chińskie podróbki. :P

Czy zamawiałaś coś kiedyś serwisu Aliexpress? Kupuję tam podróbki Beauty Blender, używam je póki co od trzech – czterech miesięcy i sprawuje się świetnie. Są mięciutkie, dobrze się wypłukują, znacznie rosną pod wpływem wody. Dla mnie rewelka, a przeszłam przez wiele gąbek. Cena ok. 5-7$ za zestaw, tj. 2 duże gąbki, mini gąbeczka i mydełko.
Załącznik 7036686
Koleżanka zamówiła kiedyś podróbkę oryginalnego BB - [a miała również oryginał] i powiedziała ,że są niemal identyczne :O
__________________
merryem jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-25, 11:54   #4164
karola200611
Raczkowanie
 
Avatar karola200611
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 467
Dot.: Rossmann cz. XXIX

Macie może porównanie pomiędzy kolorem 15 i 16 pudru z Manhattanu 2w1? Oglądałam je w sklepie kilka dni temu i 16 wydawała mi się jaśniejsza a 15 odrobinkę ciemniejsza i bardziej żółta? Ale nie jestem pewna. Teraz namyśliłam się że jednak go chcę i nie wiem który kolor klikać.
karola200611 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-25, 11:59   #4165
bleuclair
Zakorzenienie
 
Avatar bleuclair
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 6 203
Dot.: Rossmann cz. XXIX

Cytat:
Napisane przez Asiuchal Pokaż wiadomość
Dziewczyny, proszę nie zlinczujcie mnie za chińskie podróbki. :P

Czy zamawiałaś coś kiedyś serwisu Aliexpress? Kupuję tam podróbki Beauty Blender, używam je póki co od trzech – czterech miesięcy i sprawuje się świetnie. Są mięciutkie, dobrze się wypłukują, znacznie rosną pod wpływem wody. Dla mnie rewelka, a przeszłam przez wiele gąbek. Cena ok. 5-7$ za zestaw, tj. 2 duże gąbki, mini gąbeczka i mydełko.
Załącznik 7036686
Z alIexpress nic. Raz sie nacielam na atomizer do perfum na allegro i to by bylo na tyle
Pomyslalam ze zamowie te z RT a tej blend it jeszcze poszukam w kioskach bo bylam.tylko w dwoch, moze ajuzci to od razu bede miec porownanie
bleuclair jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-25, 12:08   #4166
Asiuchal
Zakorzenienie
 
Avatar Asiuchal
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 3 853
Rossmann cz. XXIX

Cytat:
Napisane przez bleuclair Pokaż wiadomość
Z alIexpress nic. Raz sie nacielam na atomizer do perfum na allegro i to by bylo na tyle

Pomyslalam ze zamowie te z RT a tej blend it jeszcze poszukam w kioskach bo bylam.tylko w dwoch, moze ajuzci to od razu bede miec porownanie
No ja absolutnie nie namawiam.
Co do atomizera do perfum to mam dwa z Aliexpress i używam ich od 2 lat. Jeden przyszedł mi jakiś wadliwy, napisałam do Pana Chińczyka i wysłał mi drugi egzemplarz.
Cytat:
Napisane przez merryem Pokaż wiadomość
Koleżanka zamówiła kiedyś podróbkę oryginalnego BB - [a miała również oryginał] i powiedziała ,że są niemal identyczne :O
Porównania do oryginału nie mam, ale odkąd ich używam to gąbka z Real Techniques (mam trzy sztuki) poszły w odstawkę.

Edytowane przez Asiuchal
Czas edycji: 2017-04-25 o 12:12
Asiuchal jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-25, 12:20   #4167
8130adda5fdf07dc6108f868c816e6cb0c62ccd0_5f5d52f2a7083
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomości: 297
Dot.: Rossmann cz. XXIX

RT jest mięciutka, ale nietrwała. ja swojej użyłam zaledwie kilka razy i zaczęła się łuszczyć... do lekkich podkładów jest ok, ale kiedyś nałożyłam nią podkład z bell longlasting i max factor i to był jej koniec
poza tym ta ścięta strona też nie wszystkim przypada do gustu, np mi podczas mycia ona się odkształca,zapada

a co do ceny to widziałam 4paki za69zl na ekobiecej i dwupaki też są w drogeriach internetowych
8130adda5fdf07dc6108f868c816e6cb0c62ccd0_5f5d52f2a7083 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-25, 12:29   #4168
OnaZakupoholik
Zakorzenienie
 
Avatar OnaZakupoholik
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Polska :)
Wiadomości: 18 444
Dot.: Rossmann cz. XXIX

Przyszło potwierdzenie,że nie mają eyelinera z Eveline oraz wibo milion pomadka nr 1 pudry bananowe są tyle dobrze!
__________________
OnaZakupoholik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-25, 12:44   #4169
Asiuchal
Zakorzenienie
 
Avatar Asiuchal
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 3 853
Rossmann cz. XXIX

[1=8130adda5fdf07dc6108f86 8c816e6cb0c62ccd0_5f5d52f 2a7083;73220296]RT jest mięciutka, ale nietrwała. ja swojej użyłam zaledwie kilka razy i zaczęła się łuszczyć... do lekkich podkładów jest ok, ale kiedyś nałożyłam nią podkład z bell longlasting i max factor i to był jej koniec
poza tym ta ścięta strona też nie wszystkim przypada do gustu, np mi podczas mycia ona się odkształca,zapada[/QUOTE]
Ciężki podkład "uśmierci" każdą gąbeczką. Dlatego nigdy nie rozprowadza podkładów typu Revlon gąbka, bo to strata pieniędzy. Po nim nie mogę domyć pędzla, a co mowa o gąbce.

Edytowane przez Asiuchal
Czas edycji: 2017-04-25 o 12:45
Asiuchal jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-25, 12:45   #4170
OnaZakupoholik
Zakorzenienie
 
Avatar OnaZakupoholik
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Polska :)
Wiadomości: 18 444
Dot.: Rossmann cz. XXIX

Cytat:
Napisane przez Asiuchal Pokaż wiadomość
Ciężki podkład "uśmierci" każdą gąbeczką. Dlatego nigdy nie rozprowadza podkładów typu Revlon gąbka, bo to strata pieniędzy.
nie zgadzam się olejek isany domyje każdy podkład
__________________
OnaZakupoholik jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum ROSSMANNiaczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-05-11 23:07:59


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:39.