Nowe miejsce życia - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2024-03-02, 20:02   #1
Klaraaleks88
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2024-03
Wiadomości: 3

Nowe miejsce życia


Witam. Przychodzę do was z takim tematem . Jestem w szczęśliwym związku od roku . Postanowiliśmy zamieszkać razem dość szybko bo po pół roku znajomości. Wcześniej mieszkałam z rodzicami , dosc spory dom oddzielony na dwa mieszkania . Mój facet ma wybudowany dom , piękny w cichym miejscu. Niestety ja się tam źle czuję . Mimo że facet jest dla mnie naprawdę dobry ja po prostu nie lubię tego miejsca, nie czuję się tam dobrze jestem przygnębiona kiedy po pracy mam tam wracać. Chciałabym wrócić do swojej miejscowości i nie chodzi tu koniecznie o mieszkanie w domu rodziców gdzie są do tego dobre warunki ale o te okolice gdzie mam swoich znajomych , swoje miejsca , bliżej do sklepow i innych miejsc . Czy ja jestem samolubna ? Nie potrafię się przekonać do tego miejsca , ale też boję się stracić faceta . Jeśli chodzi o niego stwierdził że możemy zamieszkać bliżej mojego miejsca tam gdzie się dobrze czuję jemu wszystko jedno ale nie jestem pewna czy tak naprawdę twierdzi . Czy ja wymyślam , czy powinnam się jakoś zmusić do tego miejsca ?
Klaraaleks88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2024-03-04, 10:26   #2
Aelora
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2021-09
Wiadomości: 1 291
Dot.: Nowe miejsce życia

Powiedz mu wprost to, co tutaj piszesz, że brakuje Ci znanych miejsc, znajomych, nie czujesz się dobrze w tym domu. Jeśli on sam proponuje, że możecie zamieszkać bliżej Twojego miejsca możecie spróbować, a jeśli dalej nie będzie Ci odpowiadać pomyśl o powrocie w rodzinne strony.
Aelora jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2024-03-04, 11:28   #3
xfrida
Raczkowanie
 
Avatar xfrida
 
Zarejestrowany: 2023-12
Wiadomości: 439
Dot.: Nowe miejsce życia

Cytat:
Napisane przez Klaraaleks88 Pokaż wiadomość
Witam. Przychodzę do was z takim tematem . Jestem w szczęśliwym związku od roku . Postanowiliśmy zamieszkać razem dość szybko bo po pół roku znajomości. Wcześniej mieszkałam z rodzicami , dosc spory dom oddzielony na dwa mieszkania . Mój facet ma wybudowany dom , piękny w cichym miejscu. Niestety ja się tam źle czuję . Mimo że facet jest dla mnie naprawdę dobry ja po prostu nie lubię tego miejsca, nie czuję się tam dobrze jestem przygnębiona kiedy po pracy mam tam wracać. Chciałabym wrócić do swojej miejscowości i nie chodzi tu koniecznie o mieszkanie w domu rodziców gdzie są do tego dobre warunki ale o te okolice gdzie mam swoich znajomych , swoje miejsca , bliżej do sklepow i innych miejsc . Czy ja jestem samolubna ? Nie potrafię się przekonać do tego miejsca , ale też boję się stracić faceta . Jeśli chodzi o niego stwierdził że możemy zamieszkać bliżej mojego miejsca tam gdzie się dobrze czuję jemu wszystko jedno ale nie jestem pewna czy tak naprawdę twierdzi . Czy ja wymyślam , czy powinnam się jakoś zmusić do tego miejsca ?
Skoro on mowi ze mu wszystko jedno gdzie mieszka to nie widze problemu .
Szukasz dziury w calym .znajdz cos blizej swojej dawnej okolicy pokaz mu i zorganizujcie przeprowadzke
__________________
z wizazem od 12.2004
xfrida jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2024-03-04, 12:22   #4
matushkaaa
Raczkowanie
 
Avatar matushkaaa
 
Zarejestrowany: 2024-01
Wiadomości: 286
Dot.: Nowe miejsce życia

Jeżeli nie ma to dla niego znaczenia to ponownie mu powiedź o tym co czujesz mieszkając teraz w tym domu i o tym, że tęsknisz za swoimi okolicami. Powoli szukajcie jakiegoś miejsca dla siebie TAM.
matushkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2024-03-04 13:22:20


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:19.