jaki krem dla mnie? - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-12-11, 15:44   #31
czarna_232
Raczkowanie
 
Avatar czarna_232
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 158
Jaki krem do mojej buzi?

Mam nadzieje ze mi pomozecie. Szukam jakiegos skutecznego kremu do buzi z witaminami (jestem bardzo blada, wyglądam zawsze na zmęczoną, a moja cera jest szara, nic nie zaróżowiona, blada, a czasem nawet żółtawa-nie pije soczkow marchwiowych)Więc potrzebny jest mi krem ktory nada blasku i kolorytu dla mojej cery.Cere mam normalną, nie tłusta ani nie suchą. Czy jest taki krem, ktory sprawi ze bede wyglądac zdrowiej, a skora nie bedzie jak sciana?
A moze jakies zele do mycia twarzy poprawiające koloryt cery, odżywcze ??
czarna_232 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-11, 16:11   #32
Anahstasia
Zakorzenienie
 
Avatar Anahstasia
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 5 789
Dot.: Jaki krem do mojej buzi?

Pytania dotyczące kosmetyków pielęgnacyjnych zadajemy na forum 'Pytania do kosmetyczki'.

Przenoszę i pozdrawiam!
Anahstasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-11, 16:39   #33
Natalka81
Raczkowanie
 
Avatar Natalka81
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 45
Dot.: Jaki krem do mojej buzi?

Witaj Ja ze swojej strony mogę Ci polecić krem Dr. Ireny Eris z serii Young&Unique - to jest krem na dzień doskonalacy cerę z CaroSOME. On wlasnie poprawia koloryt poszarzałej, zmeczonej cery. Mi bardzo odpowiada - dodatkowo ma bardzo fajny zapach grejpfruta. Poczytaj jeszcze sobie o nim na KWC, pozdrawiam
Natalka81 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-11, 17:05   #34
czarna_232
Raczkowanie
 
Avatar czarna_232
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 158
Dot.: Jaki krem do mojej buzi?

a w jakiej cenie jest ten krem ?
czarna_232 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-11, 17:14   #35
Natalka81
Raczkowanie
 
Avatar Natalka81
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 45
Dot.: Jaki krem do mojej buzi?

Jego cena to coś kolo 60zł.
Natalka81 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-11, 17:17   #36
czarna_232
Raczkowanie
 
Avatar czarna_232
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 158
Dot.: Jaki krem do mojej buzi?

moze go wyprobuje, a moze znacie jakies domowe sposoby na niezdrową, zszarzała cere ?
czarna_232 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-12, 00:15   #37
zuzaankaaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 286
Dot.: Jaki krem do mojej buzi?

Witam
Rowniez mam podobny problem z cera
Prosze o rade w sprawie odzywienia jej...

Stosuje obecnie Vichy Thermal S UV ale efekty widze jedynie pare godz po zastosowaniu, pozniej skora wraca do swojej gorszej wersji i wyglada bardzo nieladnie.
dodam jeszcze ze mam 20lat.

Hmmm czasem juz zaczynam sie zastanawiac czy te specyfiki w ogole pomagaja i czy przez nie wlasnie nie mam takiego stanu skory jaki mam:/-kremy, makijaz... ale to taka pesymistyczna wersja moich mysli

Wraz z Czarna 232) prosimy o rady
Z gory wielkie dzieki za odp
zuzaankaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-12-22, 11:02   #38
Soncia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 402
GG do Soncia
Jaki krem do mojej cery?

Witam wszystkich

Dziewczyny mam problem. Nie wiem jakiego kremu uzywac, zeby chronil, nawilzal. Chcialabym, zeby byl to jeden krem na wszystko (ze wzgledu na moja kieszen)
Trudno okreslic mi jest jaka jest moja cera. Bo na policzkach i brodzie jest normalna, a nos i czolo sa tluste, ale sie łuszczą (i kawalek policzkow przy nosie, ale bardzo mala czesc). Zamiescilam "model" mojej twarzy :P Jest dosc zabawny hahaha Te kolka czerwone, to miejsca gdzie sie łuszczy skora. Slyszalam, ze krem nawilzajacy na mroz nie jest dobry. Mnie juz rece opadaja. Nie mam pojecia jakiego kremu mam uzywac
Wiec jesli bedziecie potrafily, to napiszcie mi jakas rade Z gory Wam serdecznie dziekuje
Pozdrawiam
Soncia

Edytowane przez Soncia
Czas edycji: 2005-12-22 o 11:03 Powód: skleroza (zapomnialam dolaczyc moja twarz)
Soncia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-23, 11:17   #39
Soncia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 402
GG do Soncia
Dot.: Jaki krem do mojej cery?

szkoda, ze nikt nie potrafi mi pomoc
no nic, bede probowac dalej roznych dziwnych kremow...
pozdrawiam serdecznie
Soncia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-23, 12:03   #40
aniielica
Zakorzenienie
 
Avatar aniielica
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: lubuskie
Wiadomości: 3 398
Dot.: Jaki krem do mojej cery?

Moze kremik do cery mieszanej, albo lekki krem nawilżający, a jak wychodzisz na dwór to koniecznie krem ochronny na zimę.
aniielica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-23, 14:58   #41
Ray
Zakorzenienie
 
Avatar Ray
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 8 613
Dot.: Jaki krem do mojej cery?

ciezko odpowiedziec na takie pytanie bo nie widze cery i jej stanu.. z tego co psizesz sadze ze masz cere mieszana i odwodniona.. musze cie zmartwic ale kremu cudu na wszystko niestety nie ma.. mu8siabyc na tluste partie stosowac krem dla cer tlustych na mnormalne dla normalnej a to sie chyba mija z celem jesli nie masz tradziku.. to najlepiej kupic kremik nawilzajacy.. a jaki to musisz sama przetesowac po ktorym sie dobrze czujesz... ja ogolnie polecam iwostin z wlasnego doswiadczenia ale ile cer tyle typow... na noc proponowalabym krem odzywczy na dzien lekki nawilzajacy np do cery odwodnionej..
Ray jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-12-23, 20:51   #42
Soncia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 402
GG do Soncia
Dot.: Jaki krem do mojej cery?

dziekuje Wam bardzo
zaraz po swietach lece do sklepu po jakis krem i zaczyne sie zajmowac moja cudna buzka...
wesolych swiat!!
pozdrawiam
Soncia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-23, 20:53   #43
Smoczyca
Zakorzenienie
 
Avatar Smoczyca
 
Zarejestrowany: 2003-04
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 4 547
GG do Smoczyca
Dot.: Jaki krem do mojej cery?

Jak Ci się łuszczy to może niegłupią rzeczą byłoby się przejść do lekarza, może to łojotokowe zapalenie skóry? Może krem Octopirox Erisa - nawilża, lekko reguluje, pomaga na łuszczenie. Nie bardzo mam rozeznanie w tego typu kremach, więc nic innego mi na razie nie przychodzi do głowy... Ja też mam problem z łuszcząca się skórą ostatnio, ale u mnie to alergia i atopowe zmiany, ja chwalę sobie krem Topialyse Plus SVR, ale nie wiem czy byłby dobry dla cery tłustej, myślę że może zatykać cery do tego skłonne.

Oczywiście, możesz uzywać kremu nawilżającego w dzień przy niskich temperaturach. Kiedyś gdy kremy zawierały dużo wody, faktycznie to miało sens, ale dzisiejsze kremy nawilżają skórę poprzez zatrzymywanie wody w skórze i dermatolodzy twierdzą, że można je w dzień używać
__________________

Smoczyca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-04, 20:40   #44
mała migotka
Zakorzenienie
 
Avatar mała migotka
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 5 129
jaki krem do mojej cery?

mam cerę suchą, wrażliwą, z naczynkami, lekko przetłuszczającą się. Od 2 lat stosuję ten sam krem z Zaji -nagietkowy,ale zauważyłam,że buzia zle na niego reaguje... Stała się przesuszona, łuszczy się,szczypie i jest ściągnięta. Zaczęłam nawet używać wazeliny mizerny skutek. Postanowiłam zakupić inny , niedrogi krem.Myślę nad kremem Bielenda, Seria kasztanowa, Nawilżający krem na dzień do cery naczynkowej i wrażliwej

Pomoże??
mała migotka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-05, 13:33   #45
mała migotka
Zakorzenienie
 
Avatar mała migotka
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 5 129
Dot.: jaki krem do mojej cery?

up up nikt nie wie....
dziś oani w aptece dała mi 2 różne próbki, wypróbuje je
mała migotka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-05, 14:39   #46
julka123
Raczkowanie
 
Avatar julka123
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 163
Dot.: jaki krem do mojej cery?

ja gorąco polecam Ci krem nawilżający do cery suchej na dzień nivea visage.
Co prawda ja używam do cery mieszanej ale jest bardzo delikatny i nawilża na b. długo.
__________________
"If a black man is racist, is it okay?
If it's the white man's racism that made him that way,
By some sense they're all the same"

ebiblioteczka.mojeforum.n et - nowe forum o książkach.


Pozdrawiam ;]
julka123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-07, 17:26   #47
mała migotka
Zakorzenienie
 
Avatar mała migotka
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 5 129
Dot.: jaki krem do mojej cery?

dzięki Julka
mała migotka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-07, 18:40   #48
iziaczek
Zadomowienie
 
Avatar iziaczek
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 1 252
Dot.: jaki krem do mojej cery?

Na noc lipobase albo nanobase,cicalfate(lub jakis inny treściwy kosmetyk typu baza) a na dzien LRP hydraphase,humektan ale najlepiej przejrzyj KWC.
Mysle,ze przy takiej cerze warto wydac troszke wiecej kasy,bo z doswiadczenia wiem,ze drogeryjne wynalazki niewiele daja.
iziaczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-07, 21:40   #49
m.a.r.t.a
Zakorzenienie
 
Avatar m.a.r.t.a
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 13 215
Dot.: jaki krem do mojej cery?

Cytat:
Napisane przez mała migotka Pokaż wiadomość
mam cerę suchą, wrażliwą, z naczynkami, lekko przetłuszczającą się. Od 2 lat stosuję ten sam krem z Zaji -nagietkowy,ale zauważyłam,że buzia zle na niego reaguje... Stała się przesuszona, łuszczy się,szczypie i jest ściągnięta. Zaczęłam nawet używać wazeliny mizerny skutek. Postanowiłam zakupić inny , niedrogi krem.Myślę nad kremem Bielenda, Seria kasztanowa, Nawilżający krem na dzień do cery naczynkowej i wrażliwej

Pomoże??
Moja buźka jest bardzo wrażliwa, sucha, podatna na alergie jednym słowem trzeba się z nia obchodzic jak z jajkiem.Musze Ci powiedziec, ze osobiście całkowicie zrezygnowałam z kosmetykow Ziaja, bo własnie one przyczyniły sie do niemiłych niespodzianek na mojej buzi.Po prostu strasznie sie uczuliła, a miałam krem nawilzający później HLC biolipidowy.Skóra sie łuszczyła, szczypała, była naciągnieta i czerwona w dodatku lato to była masakra.Teraz wiem, że moja cera potrzebuje komsetyków do pielegnacji bez zapachów,barwników itp. I jedyne co pomoglo mojej buzi i pozwoliło jej sie zregenerowac to Iwostin półtłusty na chwile obecna jest przecudny.
Kosztuje około 22 zł i wystarcza mi na około 2 miechy (75 ml) przy stosowaniu 2 razy dziennie lub troszke częściej.
Krem jest na KWC, może sobie poczytac o nim recenzje, pamietam ze chyba dałam mu maksa 5/5.

Pozdrawiam


P.S dodam jeszcze cos najwazniejszego:to jedyny krem a używałam wielu od x lat, który mnie nie zapchał (jestem bardzo mile zaskoczona)

P.S Jak byś chciała coś więcej o nim wiedziec to pisz.
__________________
Zmieniaj swoje życie
m.a.r.t.a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-02-08, 20:04   #50
mała migotka
Zakorzenienie
 
Avatar mała migotka
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 5 129
Dot.: jaki krem do mojej cery?

dzięki m.a.r.t.a. czy ten Iwostin półtłusty mogę kupić w aptece?????
wypróbowałam te próbki:
- AA HELP krem półtłusty (rich nourishing creame) 14 złbezzapacowy,bez konserwantów,bez barwników, MOJA OPINIA - niewiele mi pomógł;
- CICAPLAST LA ROCHE-POSAY, 30 zł, super!!!
mała migotka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-08, 20:53   #51
Paulina82
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 19
Dot.: jaki krem do mojej cery?

Ja też mam bardzo podobne problemy z cerą używam Antirougeurs Avene który działa kojąco i świetnie nawilża ma lekko zielonkawe zabarwienie ale doskonale sie wchłania i jest niewidoczne. Na noc polecam przetestować diroseal tej samej marki, mnie akurat podrażnił i musiałam odstawić ale czytałam sporo o nim i spotkałam sie z wieloma pozytywnymi opiniami. Cena jednego i drugiego nie jest zbyt niska ale warto poprosić w aptece o próbki
Paulina82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-09, 07:29   #52
maja_s
Rozeznanie
 
Avatar maja_s
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: Kalisz
Wiadomości: 801
GG do maja_s Wyślij wiadomość przez MSN do maja_s Send a message via Skype™ to maja_s
Dot.: jaki krem do mojej cery?

Moje problemy z cera pojawia sie najczesciej w okresie zimowym. Obecnie moja skora jest w fatalnym staniee. Suche place, podraznienia zaczerwienienia. Uzywam obecnie kremu AA Help nawilzajacego. Nie podraznia mnie a dla mnie to juz ponad polowa sukcesu. Nawilza dosyc dobrze, ale niestety troche zapycha. Jednakze nie mam duzego wyboru bo strasznie podrazniaja mnie kosmetyki. Po wspomnianym Calma HCL z Ziaji mialam meksyk na twarzy. Strasznie podrazniona skora, sciagnieta tak jak to opisala m.a.r.t.a.
Moja cera jest w sumie ni to mieszana ni to sucha. Nie wiem jak to okreslic. Ale slyszalam ze wiekszosc naczynkowcow ma takie problemy ze skora. Dla mnie wazne jest nawilzenie. Zmatowic zawsze moge. Byle nie zapychalo.
M.A.R.T.A czy moglabys napisac jak dlugo uzywasz tego kremu iwostinu i czy Cie nie zapycha? I jak Twoja skora zachowuje sie w okresie letnim ? Bede bardzo wdzieczna.
Pozdrawiam
maja_s jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-12, 16:23   #53
mała migotka
Zakorzenienie
 
Avatar mała migotka
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 5 129
Dot.: jaki krem do mojej cery?

dziś chciałam kupić krem IWOSTIN,ale były tylko takie 3 rodzaje:
- krem na naczynka (do skóry wrażliwej, zaczerwienionej, z rozszeżonymi naczynkami)
- krem na przebarwienia (do skóry wrażliwej, ze zmianami barwnikowymi),
- krem przeciwzmarszczkowy,
Dostałam próbki dwóch pierwszych,zastanawiam się nad tym pierwszym tylko czy on nie będzie dla mnie za mocny, bo w sumie to mam cere naczynkową,ale mam dopiero 24lata i malutkie zmiany naczynkowe.
mała migotka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-12, 17:14   #54
m.a.r.t.a
Zakorzenienie
 
Avatar m.a.r.t.a
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 13 215
Dot.: jaki krem do mojej cery?

mała_migotka tak tylko w aptece mozna dostac Iwostin, moge Ci podac także stronke wirtualnej, gdzie obecnie sa jakieś promocje

http://www.fabrykazdrowia.pl/go/_cat...38b073c444e6f8

lub

http://www.aptekawirtualna.pl/index....acturers_id=28

Pozdrawiam

P.S Siostra dała mi wypróbować Iwostin nawilzający o przedłuzonym działaniu i już z takiego kremu nie jestem zadowolona, bo tylko co zdążyłam go nałożyć moja buzia zaczeła szczypać.Fakt szybciutko sie wchłonił, wogóle sie nie świeciłam, ale jak dla mnie za małe nawilżenie po ok 2 godzinach miałam wrażenie jakbym wogóle kremu nie miała na twarzy, czyli ten osobiście odrzucam.

Pozdrawiam.
__________________
Zmieniaj swoje życie
m.a.r.t.a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-12, 19:10   #55
Agaaa-a
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 700
Dot.: jaki krem do mojej cery?

Cytat:
Napisane przez mała migotka Pokaż wiadomość
mam cerę suchą, wrażliwą, z naczynkami, lekko przetłuszczającą się. Od 2 lat stosuję ten sam krem z Zaji -nagietkowy,ale zauważyłam,że buzia zle na niego reaguje... Stała się przesuszona, łuszczy się,szczypie i jest ściągnięta. Zaczęłam nawet używać wazeliny mizerny skutek. Postanowiłam zakupić inny , niedrogi krem.Myślę nad kremem Bielenda, Seria kasztanowa, Nawilżający krem na dzień do cery naczynkowej i wrażliwej

Pomoże??
Ja tez mam cere bardzo sucha i bardzo wrazliwa . 3/4 mnie uczula inne zapychaja i robią się pryszcze. Zaczęłam uzywać kremu nivea , oraz mydełka nivea dla dzieci . Dokładnie on się nazywa krem pielęgnacyjny do twarzy i ciała ok 10 zł (pieknie nawilza ,nie ściąga buzi, nie zapycha, wygladza i lagodzi podraznienia )
I powiem Ci , że moja twarz nie wygladała nigdy " piekniej" . Nie mam dosłownie ani jednego pryszcza( a zawsze były) , zaskórniki -to juz przeszłość , pory ładnie się pozamykały.
A wcześniej uzywałam kremów vichy, avene, la roche , ziaje tez , cudowałam z coraz droższymi kosmetykami i było coraz gorzej
Pewnego dnia powiedzialam dosc .
Odstawiłam tez wszelkie toniki, oraz zele do mycia buzi.
Wszyscy znajomi pytaja co sie stało z moja twarza i nie mogą się nadziwic jak teraz wyglądam.. Do tego stopnia mam ładna buzie , ze nie musze uzywac podkładu .
Różnice zobaczyłam juz po 2 tygodniach ale po miesiacu bylo juz super.
Spróbuj , może Tobie tez przypadnie do gustu ten zestaw.
Agaaa-a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-13, 19:40   #56
mała migotka
Zakorzenienie
 
Avatar mała migotka
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 5 129
Dot.: jaki krem do mojej cery?

dzięki dziewczyny za rady
zdecydowałam,że kupię cicaplast, bo jest najlepszy dla mojej buzi, choć nie jest tani. Jak mi skończyły się próbki tego kremu,to buzia znów jest w fatalnym stanie. Widocznie ten krem u mnie sprawdza się i już.
A tak przy okazji, bezpłatne próbki, to fajna sprawa
mała migotka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-26, 20:51   #57
ponczoszka
Przyczajenie
 
Avatar ponczoszka
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 28
jaki krem do wygłodzonej skury

witam mam 26lat i25kg mniej w ciągu 6 miesiecy,wszystko jest super tylko moja niej jędrna niz przed dietą skura na twarzy.Zauwarzyłam ze pojawiły sie tez zmarszczki.Jakiego kremu powinnam stosowc przeciw zmarszczkowego?czy może on byc troche śilniejszy np.od30roku lub nawet 40?
ponczoszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-26, 21:56   #58
marsi11
Zakorzenienie
 
Avatar marsi11
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 9 982
Dot.: jaki krem do wygłodzonej skury

masz 26 lat i piszesz "skóra" przez "u"- to moj 6 letni syn potrafi napisać to słowo poprawnie
marsi11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-27, 12:18   #59
ponczoszka
Przyczajenie
 
Avatar ponczoszka
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 28
Dot.: jaki krem do wygłodzonej skury

Sorki ale przez większość życia mieszkałam w Niemczech ,dlatego mam teraz problem z Polską ortografią.Proszę o wyrozumiałość.
ponczoszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-27, 19:04   #60
brzoooza88
Raczkowanie
 
Avatar brzoooza88
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 470
:)

eeeeej no..bądźmy wyrozumiali...
kazdemu zdarzy sie czasem walnąc jakiegos byka...
a tym bardziej jak ktos ma dysortografie..albo przebywa dlugo za granica.

: )

a wiec tak..ostatnio bylam na szkoleniu kosmetycznym i tam babeczka mówiła, ze nie nalezy sie az tak bardzo stosowac do napisow na kremach.

ze np jezeli mamy 29 lat to nie mzoemy uzywac kremu od 30-stki
hehe


o tym jaki krem wybierzemy nie ma decydowac wskazanie na pudełeczku, tylko stan skóry.

jezeli jest naprawde pozbawiona jedrnosci i ma sporo zmarszczek to za slabe specyfiki moga dawac bardzo nikle efekty

i odwrotnie..
czasem starsza osobka moze uzywac kremu slabszego, jezeli jej skora nie wyglada na tyle lat co ma


dlatego jezeli widzisz, ze Twoja skora wymaga mocniejszej dawki to po prostu kup krem do starszej skory
bo za slaby nie zadziala..nie da takich efektow, jakie bys chciala..
__________________
Tak! Tak! Cały czas zapuszczam włosy!



Atif Aslam - Tere Bin
Atif Aslam - Pehli Nazar Mein


brzoooza88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-08-18 08:47:50


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:40.