Przyszła studentka prosi o radę... - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Wizażowe Społeczności

Notka

Wizażowe Społeczności Wizażowe społeczności to forum, na którym poznasz osoby w swoim wieku, spod tego samego znaku zodiaku, szkoły. Dołącz do nas i daj się poznać.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-07-03, 23:00   #1
serpentynka14
Raczkowanie
 
Avatar serpentynka14
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 484

Przyszła studentka prosi o radę...


Witam wszystkich,
Jestem tegoroczną maturzystką i w momencie kiedy wszystko w związku ze studiami zaczęło się powoli układać przestałam nagle wiedzieć co robić...

Od kilku lat myślałam tylko o podjęciu studiów na kierunku A, poszłam nawet do liceum którego profil pomógł mi jeszcze w podjęciu ostatecznej decyzji na co pójść na studia...prawdopodobnie dostanę się na ten kierunek do Krakowa.. czyli tam gdzie zawsze chciałam iść, nie wyobrażam sobie innego miasta w którym miałabym spędzić okres studiów, chciałabym tam również zamieszkać kiedyś na stałe...

Wszystko byłoby super, gdyby nie pewna rzecz którą dziś odkryłam całkiem przypadkowo.

Znalazłam kilka godzin temu pewien kierunek który jest związany z jednym z moich największych marzeń, mogę pracować po nim w moim ukochanym miejscu, myślę, że byłabym w tym miejscu szczęśliwa..
Problem w tym, że studia te są tylko w Rzeszowie..

Doradźcie mi co zrobilibyście na moim miejscu... studiować to co zawsze się chciało..od tylu lat nie myślałam o niczym innym, czy to do czego ciągnie mnie tak od środka...
Czy jest możliwe pogodzić studiowanie dzienne w Rzeszowie(tylko takie są na tym kierunku) i zaoczne w Krakowie?? wiem, że nie miałabym wtedy czasu kompletnie na nic.. czy jest sens aż tak się poświęcać.. i najważniejsze czy mam w ogóle jakieś szanse, że sobie poradzę..(to akurat ciężko ocenić, wiem...)

Przepraszam, że napisałam to tak chaotycznie... naprawdę nie wiem co robić.. mam nadzieję, że komukolwiek będzie sie chciało przeczytać to do końca i się wypowiedzieć. Dziękuje..
__________________
od 12.01.2010r. jestem (nie głupią) blondyną

Edytowane przez Trzepotka
Czas edycji: 2013-12-03 o 11:46 Powód: Przywrócenie treści.
serpentynka14 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-03, 23:15   #2
Charmain
Zakorzenienie
 
Avatar Charmain
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Hl.m. Praha
Wiadomości: 24 166
Dot.: Przyszła studentka prosi o radę...

Hm, a co to za kierunek w tym Rzeszowie i potencjalny w Krakowie?
Charmain jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-03, 23:16   #3
serpentynka14
Raczkowanie
 
Avatar serpentynka14
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 484
Dot.: Przyszła studentka prosi o radę...

- w Krakowie -filologia angielska, a w Rzeszowie- zarządzanie lotnictwem
__________________
od 12.01.2010r. jestem (nie głupią) blondyną

Edytowane przez Trzepotka
Czas edycji: 2013-12-03 o 11:45 Powód: Przywrócenie treści.
serpentynka14 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-04, 00:42   #4
black-bubu
Zakorzenienie
 
Avatar black-bubu
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 586
Dot.: Przyszła studentka prosi o radę...

szczerze ja bym poszła na zarządzanie lotnictwem. Wydaje mi się ten kierunek bardziej przyszłościowy - osobiście znam wiele filologów angielskich i pokonczyli studia i buh nic nie ma dla nich pracy.
__________________
Prawda! Sprawiedliwość! Wolność! I Jajko Na Twardo!
Pratchett

black-bubu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-04, 07:29   #5
klaudia77
Rozeznanie
 
Avatar klaudia77
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: śląsk :P
Wiadomości: 860
GG do klaudia77
Dot.: Przyszła studentka prosi o radę...

Też bym wybrała zarządzanie lotnictwem, jest to kierunek trochę mniej dostępny. A na filologię angielską możesz iść wszędzie i w każdej chwili albo po prostu zapisać się na jakiś dobry kurs. Ale wybierz to co na prawdę chcesz robić!
__________________
"Ciągle zadaję pytania na które nie ma odpowiedzi bądź nie umiem ich znaleźć..."


klaudia77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-04, 07:53   #6
moooniaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar moooniaaaa
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 16 600
Dot.: Przyszła studentka prosi o radę...

Też bym wybrała zarządzanie lotnictwem.
A patrzyłaś czy w Rzeszowie nie ma zaocznie filologi angielskiej?
moooniaaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-04, 08:55   #7
olaaaa199111
Zakorzenienie
 
Avatar olaaaa199111
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 5 152
Dot.: Przyszła studentka prosi o radę...

Hm... spełnij swoje marzenie i idź na zarządzanie lotnictwem. Powodzenia!
__________________
olaaaa199111 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-07-04, 09:10   #8
layla_lbn
Zakorzenienie
 
Avatar layla_lbn
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Warszawa (czasem Lublin)
Wiadomości: 17 437
GG do layla_lbn Send a message via Skype™ to layla_lbn
Dot.: Przyszła studentka prosi o radę...

Rzeszów, te studia są chyba po angielsku?
__________________
Gdy już posmakowałeś lotu,
zawsze będziesz chodzić po ziemi z oczami utkwionymi w niebo,
bo tam właśnie byłeś i tam zawsze będziesz pragnął powrócić.

Chciałbym poznać człowieka, który wymyślił seks, żeby zobaczyć nad czym teraz pracuje


layla_lbn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-04, 09:26   #9
eyo
Zakorzenienie
 
Avatar eyo
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 16 988
Dot.: Przyszła studentka prosi o radę...

teżbym poszła na zarzadzanie lotnictwe.. to ma przyszłość a filologów to my mamy sporo w tym kraju (chociaż im i tak lepiej niż historykom )

a jak jestpo angielsku to co ? skoro koleżanka i tak chciała iść na filologie angielską a to chyba znaczy, że angielski zna porządnie
__________________
...

Prędzej czy później cmentarze są pełne wszystkich.

15.02.2017 ♥
eyo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-04, 09:31   #10
Charmain
Zakorzenienie
 
Avatar Charmain
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Hl.m. Praha
Wiadomości: 24 166
Dot.: Przyszła studentka prosi o radę...

Jeśli po angielsku to nawet lepiej
Zarz. lotnictwem zdecydowanie.
Charmain jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-04, 09:41   #11
layla_lbn
Zakorzenienie
 
Avatar layla_lbn
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Warszawa (czasem Lublin)
Wiadomości: 17 437
GG do layla_lbn Send a message via Skype™ to layla_lbn
Dot.: Przyszła studentka prosi o radę...

Cytat:
Napisane przez eyo Pokaż wiadomość
a jak jestpo angielsku to co ? skoro koleżanka i tak chciała iść na filologie angielską a to chyba znaczy, że angielski zna porządnie
No, to, że jeszcze lepiej
__________________
Gdy już posmakowałeś lotu,
zawsze będziesz chodzić po ziemi z oczami utkwionymi w niebo,
bo tam właśnie byłeś i tam zawsze będziesz pragnął powrócić.

Chciałbym poznać człowieka, który wymyślił seks, żeby zobaczyć nad czym teraz pracuje


layla_lbn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-07-04, 09:54   #12
Shiruvii
Zakorzenienie
 
Avatar Shiruvii
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 6 352
GG do Shiruvii Send a message via Skype™ to Shiruvii
Dot.: Przyszła studentka prosi o radę...

Jak zarządzanie lotnictwem jest po angielsku to takie 2in1. I konkretny przyszłościowy kierunek i angielski podszkolisz. Idealnie. Rzeszów zdecydowanie
__________________
...Popatrz prawdzie w oczy
On Cię zauroczył...


Cinderella is a proof that a new pair of shoes can change your life
Shiruvii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-04, 10:40   #13
Nija_
Zakorzenienie
 
Avatar Nija_
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 9 209
Dot.: Przyszła studentka prosi o radę...

Zarządzanie lotnictwem + certyfikaty z angielskiego
__________________
podpis zawierał niedozwolone treści - usunięty przez administrację forum
Nija_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-04, 11:02   #14
640153e4df0157aa7c295487ff8c20c42fd57238_65c176d09c1ac
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 5 981
Dot.: Przyszła studentka prosi o radę...

Zarządzanie lotnictwem. A dlaczego myślisz o zaocznej filologii? Tak Cię ciągnie do Krakowa czy bardzo zależy Ci na filologii?
Zawsze marzyłam o pracy na lotnisku
640153e4df0157aa7c295487ff8c20c42fd57238_65c176d09c1ac jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-04, 11:16   #15
star15
Zakorzenienie
 
Avatar star15
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 3 483
Dot.: Przyszła studentka prosi o radę...

Zdecydowanie przyłączam się do reszty - zarządzanie lotnictwem kierunek zdecydowanie bardziej przyszłościowy, a jeśli na dodatek po ang., to już w ogóle nie ma nad czym się wahać i iść na studia do Krk tylko dlatego, bo to piękne miasto i chciało się w nim studiować.
__________________
"Różne momenty wiszą w przestrzeni jak prześcieradła, jak ekrany, na których wyświetla się jakiś moment; świat składa się z takich nieruchomych momentów, wielkich metazdjęć, a my przeskakujemy z jednego na drugi."


Studentka
star15 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-04, 11:40   #16
zte
Zadomowienie
 
Avatar zte
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 1 856
Dot.: Przyszła studentka prosi o radę...

Cytat:
Napisane przez Nija_ Pokaż wiadomość
Zarządzanie lotnictwem + certyfikaty z angielskiego
popieram
zte jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-04, 11:53   #17
ulinkaaa
Zakorzenienie
 
Avatar ulinkaaa
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 17 881
Dot.: Przyszła studentka prosi o radę...

wybralabym lotnictwo, a z angielskiego robilabym certyfikaty.
__________________
Lubię siłę czerni,
i nieużywania słów.
Wszystkiego, co niezmienne,
w nicości za oknem, gdy budzą się mgły...
ulinkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-04, 12:00   #18
serpentynka14
Raczkowanie
 
Avatar serpentynka14
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 484
Dot.: Przyszła studentka prosi o radę...

dziękuje Wam bardzo za odpowiedzi, tak bardzo ciągnie mnie do tego Krakowa, zawsze chciałam studiować tylko w tym mieście, szczególnie ostatnio zaczęłam się tam czuć jak w domu...
Już nawet nie zależy mi na tej filologii, tylko na samym mieście, tu będę mieć też dużo bliskich mi znajomych...

Ten kierunek związany z lotnictwem jest wyłącznie po angielsku, więc w sumie jest częściowo związany z filologią...
Teraz już nawet tak kombinuje z tym żeby iść na dzienne do Rzeszowa a na zaoczne do tego Krakowa.. jeszcze do końca nie wiem co zrobię.. na pewno złożę wszystkie papiery do Rzeszowa jeszcze, muszę to zrobić bo tak czuję od środka

Jeżeli ktoś miałby jeszcze jakieś rady to proszę piszcie, to dla mnie naprawdę bardzo ważne
__________________
od 12.01.2010r. jestem (nie głupią) blondyną
serpentynka14 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-04, 12:12   #19
640153e4df0157aa7c295487ff8c20c42fd57238_65c176d09c1ac
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 5 981
Dot.: Przyszła studentka prosi o radę...

Jeśli chcesz zamieszkać w Krakowie w przyszłości, to może nie warto się tak rozdrabniać, studiować zaocznie tylko dla miasta i bywać tam tylko w weekendy. No nie wiem, dla mnie to trochę bez sensu... Ja bym na Twoim miejscu studiowała w Rzeszowie, skupiła się tylko na tych jednych studiach i po ich skończeniu pracy poszukała w Krakowie.
Trochę Cie rozumiem, bo w przyszłości chciałabym żyć w innym mieście od tego, w którym studiuję. Ale wychodzę z założenia, że układajac sobie przyszłość powinnam się kierować studiami a nie miastem. A po studiach mam zamiar się przeprowadzić
640153e4df0157aa7c295487ff8c20c42fd57238_65c176d09c1ac jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-07-04, 12:14   #20
girlonthebridge
Zakorzenienie
 
Avatar girlonthebridge
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Jermolandia
Wiadomości: 29 536
GG do girlonthebridge
Dot.: Przyszła studentka prosi o radę...

ambitnie jest studiować dwa kierunki ale wiem, że jest ciężko dlatego jak przyjdzie taki czas, że będziesz musiała z czegoś zrezygnować bo nie dasz rady albo po prostu poczujesz, że za dużo Ci to czasu zajmuje a Ty chcesz sobie na spokojnie postudiować to wróci dylemat. Ja także wybrałabym zarządzanie lotnictwem z ang możesz zrobić certyfikaty i nie będziesz miała wcale mniejszych uprawnień niż taki filolog, znam wiele osób, które studiują filologię i narzekają na te studia strasznie, są jakieś strasznie kosmiczne przedmioty - zresztą jak na każdych studiach. Mi się wydaje, że dylemat jest jeden Kraków czy zarządzanie lotnictwem. Do Krakowa moim zdaniem możesz przenieść się zawsze a Rzeszów też jest cudownym miejscem dlatego jak kiedyś będziesz musiała z czegoś rezygnować to nie rezygnuj z marzeń znajomi zaczekają, zawsze na weekendy możesz jeździć do Krakowa i spędzać tam czas niekoniecznie tam studiując
__________________
girlonthebridge jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-04, 12:16   #21
zte
Zadomowienie
 
Avatar zte
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 1 856
Dot.: Przyszła studentka prosi o radę...

Juz pisałam jak ja bym zrobiła ale dodam jeszcze, że do Krakowa zawsze może się przeprowadzić po studiach a zarządzenie lotnictwem jest lepszym kierunkiem, który daje jakieś perspektywy na przyszłość i w taki sposób możesz skończyć dobre studia, przenieść się po nich do Krakowa i tam znaleźć dobra prace
W sumie to chyba nie ma sensu jeździć do Krakowa na zaoczne, jeśli będziesz w Rzeszowie studiować po ang
Ja np. studiuje w mieście, z którym nie chce mieszkać na stałe ... i zamierzam się przenieść po licencjacie.
zte jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-04, 12:20   #22
Soph
Zakorzenienie
 
Avatar Soph
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 17 053
Dot.: Przyszła studentka prosi o radę...

Cytat:
Napisane przez black-bubu Pokaż wiadomość
szczerze ja bym poszła na zarządzanie lotnictwem. Wydaje mi się ten kierunek bardziej przyszłościowy - osobiście znam wiele filologów angielskich i pokonczyli studia i buh nic nie ma dla nich pracy.
podpisuję się pod tym
możesz spróbować studiowania na 2 kierunkach,
ale chyba lepiej skupić się na 1.
__________________

Kontakt - zamówienia:
sophmineralnie@gmail.com
Arkusz rozliczeń: klik


Soph jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-04, 12:24   #23
siarczan_sodu
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 015
Dot.: Przyszła studentka prosi o radę...

Jeśli miałabym taki dylemat, to raczej zdecydowałabym się na Rzeszów.
Zarzadzanie lotnictwem wg mnie jest kierunkiem z większą przyszłością, zwłaszcza jeśli jest wykładany po angielsku.

Skoro jest to Twoje marzenie, to warto się na nim skupić, a studia zaoczne w Krakowie możesz podjąć będąc na 2 lub 3 roku w Rzeszowie.
Studiowanie dwóch kierunków i to w dwóch różnych miastach może być trudne, więc najpierw sprawdziłabym "poziom trudności" na zarządzaniu lotnictwem, a dopiero później podjęłabym jakąkolwiek decyzję dotyczącą drugiego kierunku.

Powodzenia i napisz nam co zdecydowałaś
siarczan_sodu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-04, 12:27   #24
abraxas2871
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 2 203
Dot.: Przyszła studentka prosi o radę...

Cytat:
Napisane przez serpentynka14 Pokaż wiadomość
dziękuje Wam bardzo za odpowiedzi, tak bardzo ciągnie mnie do tego Krakowa, zawsze chciałam studiować tylko w tym mieście, szczególnie ostatnio zaczęłam się tam czuć jak w domu...
Już nawet nie zależy mi na tej filologii, tylko na samym mieście, tu będę mieć też dużo bliskich mi znajomych...

Ten kierunek związany z lotnictwem jest wyłącznie po angielsku, więc w sumie jest częściowo związany z filologią...
Teraz już nawet tak kombinuje z tym żeby iść na dzienne do Rzeszowa a na zaoczne do tego Krakowa.. jeszcze do końca nie wiem co zrobię.. na pewno złożę wszystkie papiery do Rzeszowa jeszcze, muszę to zrobić bo tak czuję od środka

Jeżeli ktoś miałby jeszcze jakieś rady to proszę piszcie, to dla mnie naprawdę bardzo ważne
To ja Ci odpowiem z perspektywy osoby, która zanim doszła do tego, co chce studiowaćzaczeła i rzuciła 4 kierunki - 5 i 6 to w końcu to co chciałam.

ZAWSZE kieruj się tym, co jak ładnie napisałaś czujesz od środka (chyba, że masz na tyle hartu ducha, żeby codziennie przez 5 lat myśleć o czymś czego nie lubisz). Na prawdę, uczenie się czegoś co masz w głębokim poważaniu myśląc, ze ten czas mogłabyś poświęcić na coś co w przyszłości dałoby Ci spełnienie marzeń to straszna męka - przynajmniej dla mnie było to nie do zniesienia. Tym bardziej, że filologia ang. to nie jest bardzo przyszłościowy kierunek - nawet na UJ.

Co do miasta i przyjaciół - po pierwsze na studiach wiele przyjaźni się rozpada/rozluźnia. I nawet jeśli obiecywaliście sobie, że będziecie się trzymać razem, to już nie będzie tak jak kiedyś. Znam pojedyncze wyjątki przyjacół, którzy po dwóch latach studiów są tak samo zżyci jak byli jadąc na te studia. A co do miasta - postudiujesz tam 5 lat, a potem może będziesz musiała wyjechać za pracą. Tak samo z Rzeszowem, 5 lat tam, a potem wybieraj gdzie chcesz - w Krakowie też jest lotnisko

No i plus oczywiście to, co pisały Ci dziewczyny - lotnictwo jest o wiele bardziej perspektywiczne niż anglistyka.

Ja bym szła na lotnictwo, ale sama musisz podjąć decyzję - powodzenia!
abraxas2871 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-04, 12:49   #25
Charmain
Zakorzenienie
 
Avatar Charmain
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Hl.m. Praha
Wiadomości: 24 166
Dot.: Przyszła studentka prosi o radę...

Do tego studia zaoczne w Krakowie, cały dzień na uczelni, potem szybko do Rzeszowa bo w poniedziałek już zajęcia na dziennych- nie zobaczysz tego Krakowa zbyt wiele i nie zasmakujesz go więc jak dla mnie bezsensu
Charmain jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-04, 13:12   #26
Haylee
Zakorzenienie
 
Avatar Haylee
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 4 650
Dot.: Przyszła studentka prosi o radę...

do Krakowa możesz sobie jeździć rekreacyjnie... na Twoim miejscu jak większośc tutaj wybrałabym Rzeszów. Liczy się kierunek który chcesz studiować, a nie miasto!
__________________
Haylee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-04, 14:01   #27
Nankaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: południe:)
Wiadomości: 331
Dot.: Przyszła studentka prosi o radę...

Rozumiem ze chodzi Ci o zarządzanie i inżynierię produkcji na politechnice rzeszowskiej? Bo raczej nie o kierunek "lotnictwo"? A zdałaś maturę z matmy i fizyki na poziomie rozszerzonym? Sprawdzałaś kryteria? Według mnie powinnaś złożyć wszędzie na razie papiery, czyli do Krakowa na filologię, do Rzeszowa na filologię oraz to zarządzanie, i zobaczysz czy Cię przyjmą! Plany planami, ale z przyjęciami jest różnie.
__________________





Edytowane przez Trzepotka
Czas edycji: 2013-12-03 o 11:53 Powód: Przywrócenie treści.
Nankaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-04, 14:05   #28
magdolena
Zakorzenienie
 
Avatar magdolena
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 4 220
Dot.: Przyszła studentka prosi o radę...

No to troche pozno sie wzięlaś za poważne rozwazania.
Ja co do studiow i ich wybierania to patrze co sie na nich robi, jakie sa przedmioty, jakie sa specjalizacje, czy mnie to interesuje oraz co po tym mozna robic i czy sa realne szanse na prace. Musisz sama zdecydowac co Ci bardziej pasuje!
__________________
Wymiana kosmetyczna
magdolena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-04, 14:08   #29
640153e4df0157aa7c295487ff8c20c42fd57238_65c176d09c1ac
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 5 981
Dot.: Przyszła studentka prosi o radę...

W Rzeszowie jest jeszcze Wyższa Szkoła Informatyk i Zarządzania, gdzie kształcą na kierunku zarządzania lotnictwem, dokładnie Aviation Management
640153e4df0157aa7c295487ff8c20c42fd57238_65c176d09c1ac jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-04, 14:13   #30
Nankaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: południe:)
Wiadomości: 331
Dot.: Przyszła studentka prosi o radę...

[1=640153e4df0157aa7c29548 7ff8c20c42fd57238_65c176d 09c1ac;20454433]W Rzeszowie jest jeszcze Wyższa Szkoła Informatyk i Zarządzania, gdzie kształcą na kierunku zarządzania lotnictwem, dokładnie Aviation Management [/QUOTE]

Aaa no tak Kryteriów tamtej uczelni nie znam niestety
__________________





Edytowane przez Trzepotka
Czas edycji: 2013-12-03 o 11:49 Powód: Przywrócenie treści.
Nankaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Wizażowe Społeczności


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:51.