W świetnej formie: ćwicz z Mel B - Strona 5 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-06-11, 17:51   #121
Puchatek0807
Wtajemniczenie
 
Avatar Puchatek0807
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: okolice krakowa
Wiadomości: 2 736
Dot.: W świetnej formie: ćwicz z Mel B

Melduję: 10 minut na mięśnie brzucha i 10 minut na pośladki i padłam
__________________
Focus T25!

Niebawem zrozumiesz, że to co dziś wygląda jak poświęcanie się, okaże się zamiast tego najwspanialszą inwestycją, jaką kiedykolwiek zrobisz.
Puchatek0807 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-11, 18:15   #122
19agusia91
Zakorzenienie
 
Avatar 19agusia91
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Darłowo
Wiadomości: 17 385
Dot.: W świetnej formie: ćwicz z Mel B

Witam się i melduję, że zaliczyłam dzis już 8 minut na brzuszki, zaraz się biorę za 10minutowy trening
__________________
Cytat:
Czuję to każdym porem skóry, każdą komórką, opuszkami palców, całą sobą, że nie mogłam lepiej wybrać. Nikt inny nie dałby mi tyle szczęścia, miłości, pewności we wszystkie jutra świata.
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...7#post35348317 Wymianka
Hula Hop
440/5000 minut
19agusia91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-11, 18:38   #123
Avolita
Raczkowanie
 
Avatar Avolita
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: okolice Wawy
Wiadomości: 43
Dot.: W świetnej formie: ćwicz z Mel B

Cytat:
Napisane przez Raquel_2 Pokaż wiadomość
Na początku chciałam wszystkich serdecznie przywitać, to mój pierwszy post zarówno w tym wątku, jak i na forum.

Ściągnęłam sobie 20-minutowy filmik "Trening całego ciała" i robię dwie rundy pod rząd, raz dziennie, co daje jakieś 40 minut ćwiczeń. Myślicie, że wystarczy, aby po dwóch miesiącach ujrzeć spektakularne efekty? Wykreśliłam też z jadłospisu słodycze oraz pieczywo.
Właśnie pobieram z youtube "Trening cardio".

I ktoś wyżej napisał, że ćwiczenia z Mel B uzależniają. To prawda.



PS: Avolita, świetna przemiana, bardzo motywujące, gratuluję!
Witamy witamy Ja 2 rund nie robiłam bo czasu ciagle mało ale nadal trzymam sie tego treningu + abs

Ps. DZIĘKI Miałam Was zamiar zmotywować
__________________
26.03. -> 62 61 60 59 58 57 56 55 54 53 52 51 50

Biegam codziennie od 1 maja! 4,5 km w 30 min

MelB Ps3
Od 14.04.2012
Avolita jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-11, 19:51   #124
cyniczna_
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 253
Dot.: W świetnej formie: ćwicz z Mel B

Ale przemiana : O Ja ściągam powoli filmiki, na razie biegam
cyniczna_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-12, 12:35   #125
redsugar
Raczkowanie
 
Avatar redsugar
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 301
Dot.: W świetnej formie: ćwicz z Mel B

Cytat:
Napisane przez Avolita Pokaż wiadomość
Witamy witamy Ja 2 rund nie robiłam bo czasu ciagle mało ale nadal trzymam sie tego treningu + abs

Ps. DZIĘKI Miałam Was zamiar zmotywować
Czuję się zmotywowana
Ja mam figurę gruszki i w sumie najbardziej zależymi na tym, żeby podnieść pupę i nadać jej kształt oraz wyszczuplić nogi. póki co mam takie dwie buły pod pośladkami
Przede wszystkim staram się ograniczać słodycze, które namiętnie jadłam codziennie. Jest ciężko I oczywiście zdrowo się odzywiam, na szczęście nigdy mnie nie ciągnęło do fast foodów i śmieciowego jedzenia
redsugar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-12, 14:00   #126
Puchatek0807
Wtajemniczenie
 
Avatar Puchatek0807
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: okolice krakowa
Wiadomości: 2 736
Dot.: W świetnej formie: ćwicz z Mel B

u mnie dziś 10 minut na brzuch
__________________
Focus T25!

Niebawem zrozumiesz, że to co dziś wygląda jak poświęcanie się, okaże się zamiast tego najwspanialszą inwestycją, jaką kiedykolwiek zrobisz.
Puchatek0807 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-12, 20:07   #127
ania0409
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 12
Dot.: W świetnej formie: ćwicz z Mel B

Cytat:
Napisane przez Puchatek0807 Pokaż wiadomość
u mnie dziś 10 minut na brzuch
melduje godzinke rano i godzinke wieczorem. Na wadze kilo mniej
Patrze w lustro i czekam az oponka zniknie czytam, ze cwiczycie 10 min, no dla mnie to za malo. Mam nadzieje na szybsze efekty. Cwicze kazdego dnia po 2x...mam nadzieje, ze jeszcze w te wakacje cos ze mbie bedzie
ania0409 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-06-12, 20:23   #128
redsugar
Raczkowanie
 
Avatar redsugar
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 301
Dot.: W świetnej formie: ćwicz z Mel B

Ja ostatnio nieco zmodyfikowałam mój zestaw i ćwiczę cardio+2xpośladki+2xabs
Od trzech dni strasznie mnie ciągnie do słodyczy i nie wiem czy to kwestia stresu wywołanego sesją czy może tym, że od trzech dni robię sobie lemoniadę z limonki i mięty i to po kwaśnym tak mi się chcę
redsugar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-12, 22:10   #129
Puchatek0807
Wtajemniczenie
 
Avatar Puchatek0807
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: okolice krakowa
Wiadomości: 2 736
Dot.: W świetnej formie: ćwicz z Mel B

ja będę ćwiczyć więcej po sesji. Teraz jakoś nie ogarniam tego wszystkiego, jeszcze euro
wyłączyłam chleb z diety, drugi dzień bez
__________________
Focus T25!

Niebawem zrozumiesz, że to co dziś wygląda jak poświęcanie się, okaże się zamiast tego najwspanialszą inwestycją, jaką kiedykolwiek zrobisz.
Puchatek0807 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-13, 21:36   #130
ania0409
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 12
Dot.: W świetnej formie: ćwicz z Mel B

Cytat:
Napisane przez Puchatek0807 Pokaż wiadomość
ja będę ćwiczyć więcej po sesji. Teraz jakoś nie ogarniam tego wszystkiego, jeszcze euro
wyłączyłam chleb z diety, drugi dzień bez
ja po wczorajszym ledwo zyje , ale dzis walcze dalej. co do slodyczy to ja akurat od 3 tygodni nie jadam. w domu jakis michaleki bym miala i nutelle tez jest, ale trzymama sie. jak mysle ze nie dam rady jem platkiz jogurtem i pokrojone swieze truskawki.
tylko ze malo pije. nie daje rade wypic wiecej niz 250ml.od jutra sie zmusze...
a i jeszcze jedno w cwiczeniach ABS zmienilam koncowke. jak MEL robi deske toja robie brzuszki
ania0409 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-14, 01:17   #131
Raquel_2
Raczkowanie
 
Avatar Raquel_2
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 151
Dot.: W świetnej formie: ćwicz z Mel B

Cytat:
Napisane przez ania0409 Pokaż wiadomość
ja po wczorajszym ledwo zyje , ale dzis walcze dalej. co do slodyczy to ja akurat od 3 tygodni nie jadam. w domu jakis michaleki bym miala i nutelle tez jest, ale trzymama sie. jak mysle ze nie dam rady jem platkiz jogurtem i pokrojone swieze truskawki.
Witam w klubie, też staram się trzymać z dala od słodyczy i posiłkuję się jogurtem. Tyle, że zamiast płatków dodaję do szklanki jedną lub dwie łyżeczki kawy rozpuszczalnej i mam w efekcie tego jogurt kawowy. Pycha, polecam - schowajcie się wszystkie Bakomy. : )



Ok, za mną kolejne dni ćwiczeń, właśnie zaliczyłam rozgrzewkę+trening całego ciała+cardio i jestem cała mokra, że aż chciałoby się powiedzieć "Go to hell, Mel!". Już nie mogę się doczekać efektów, które zobaczę za kilka miesięcy (o ile oczywiście podołam)!

Btw, Dziewczyny, macie jakieś sprawdzone sposoby na zakwasy? Ja na razie posiłkowałam się "rozchodzeniem", octem i niecałą szklanką piwa, bardzo fajnie pomogło, ale może polecicie jakieś inne? Człowiek uczy się całe życie. Z góry dziękuję.
__________________
Zgaduję, że możecie to nazwać "porażką", ale ja wolę termin "nabywanie doświadczenia"
Andy Weir - Marsjanin
Raquel_2 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-06-15, 19:17   #132
ania0409
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 12
Dot.: W świetnej formie: ćwicz z Mel B

Cytat:
Napisane przez Raquel_2 Pokaż wiadomość
Witam w klubie, też staram się trzymać z dala od słodyczy i posiłkuję się jogurtem. Tyle, że zamiast płatków dodaję do szklanki jedną lub dwie łyżeczki kawy rozpuszczalnej i mam w efekcie tego jogurt kawowy. Pycha, polecam - schowajcie się wszystkie Bakomy. : )



Ok, za mną kolejne dni ćwiczeń, właśnie zaliczyłam rozgrzewkę+trening całego ciała+cardio i jestem cała mokra, że aż chciałoby się powiedzieć "Go to hell, Mel!". Już nie mogę się doczekać efektów, które zobaczę za kilka miesięcy (o ile oczywiście podołam)!

Btw, Dziewczyny, macie jakieś sprawdzone sposoby na zakwasy? Ja na razie posiłkowałam się "rozchodzeniem", octem i niecałą szklanką piwa, bardzo fajnie pomogło, ale może polecicie jakieś inne? Człowiek uczy się całe życie. Z góry dziękuję.
zakwasy mina same. po paru sesjach nie boli juz nic.
a ja mam dzis zalamki. a dokladnie jestem 2 dni przed okresem, czuje sie jak bomba.humor tez bombowy! i co gorsza na wadze 4 kilo wiecej!!!! jak to? zaciskam zeby i wyciskam.mam nadzieje ze po okresie wroca lub raczej nie wroca stracone kilosy.
Powiem wam ze po 3 tygodniach to najbardziej lubie brzuszki : ) ale nadal wymiekam przy skakace i pajacyku. normalnie ledow wyskaczeno nic trzymam sie dalej i wypoce nastepne dni. mam nadzieje ze po okresie wroca lub raczej nie wroca stracone kilosy.
ania0409 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-17, 19:35   #133
alkaaa00
Rozeznanie
 
Avatar alkaaa00
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 971
Dot.: W świetnej formie: ćwicz z Mel B

O fajnie, że jest taki watek, chętnie dołączę ; )
Zaczełam ćiwczyć z Mel B i mam nadzieje na podniesienie pośladków i wyszczuplenie ud no i wyszczuplenie brzuszka
Poza tym wyeliminować trzeba fast foody, chipsy, słodycze ;x

Nawet nie wiem kiedy tak przytyłam oj oj.
alkaaa00 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-18, 13:44   #134
noseknosek
lipiec na maksa!!! :)
 
Avatar noseknosek
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 14 562
Dot.: W świetnej formie: ćwicz z Mel B

Zrobiłam trening pośladków i nóg.. Ałaaaaa!
__________________
what defines us is how well we rise after falling

biegam
noseknosek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-19, 06:58   #135
akisia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 3 298
Dot.: W świetnej formie: ćwicz z Mel B

Ja wczoraj spróbowałam. Myślałam, że jestem w do rej formie, ale przy cardio wyszło, że mam słabe ręce
akisia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-19, 20:17   #136
ania0409
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 12
Dot.: W świetnej formie: ćwicz z Mel B

Cytat:
Napisane przez akisia Pokaż wiadomość
Ja wczoraj spróbowałam. Myślałam, że jestem w do rej formie, ale przy cardio wyszło, że mam słabe ręce
Hi. Mnie od dwoch dni meczy migrena. Wczoraj cwiczlam ze strasznym bolem glowy i dziewczyny nie robcie tego. Czulam sie gozej niz zle a dzis rano nie cwiczylam. Mysle, ze dzis wieczor jeszcze tez sobie odpuszcze. Mam nadzieje, ze jutro juz bede sie czuc normalnie i wroce do cwiczen. Pozdrawiam
ania0409 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-20, 15:05   #137
maartini_
Przyczajenie
 
Avatar maartini_
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 14
Dot.: W świetnej formie: ćwicz z Mel B

Ja również się przyłączę
Koleżanka poleciła mi Mel B jakieś 2 miesiące temu, widać było u niej dosyć spore efekty: podniesiona pupa, płaski brzuch, śliczne nóżki, tylko pozazdrościć Ja również zaczęłam ćwiczyć, z początku 6dni w tygodniu po 40 min (cardio+wybrane partie ciała) i muszę przyznać, że jedyne efekty jakie zobaczyłam już po 2-3tyg to ładny kształt pośladków, i szczuplejsze nogi, na brzuchu niestety nic, oponka jak była tak jest, której za nic się pozbyć nie potrafię wakacje się zaczynają i czas pokazać się w bikini ... Muszę znowu zacząć regularnie ćwiczyć i myślę, że efekty da znaczne pod warunkiem, ze będę robić to systematycznie a nie zawsze mam czas

__________

maartini_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-20, 15:10   #138
noseknosek
lipiec na maksa!!! :)
 
Avatar noseknosek
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 14 562
Dot.: W świetnej formie: ćwicz z Mel B

maartini wg mnie ćwiczenia Mel B na brzuch są za słabe, ja polecam Tamilee Webb, daje wycisk i dosyć szybkie efekty
__________________
what defines us is how well we rise after falling

biegam
noseknosek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-20, 18:39   #139
maartini_
Przyczajenie
 
Avatar maartini_
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 14
Dot.: W świetnej formie: ćwicz z Mel B

Hm, wygląda kusząco jak przejrzałam filmik, mam nadzieję, że wytrwam, bo kobitka daje wycisk, ale efekty motywują, mam nadzieję, że przez wakacje uda mi się jakoś troszkę tego brzuszka zrzucić, a jeśli chodzi o nogi i pośladki to wiernie pozostanę przy Mel B, bo są efekty. To od jutra Tamilee Webb

_______

A dziś? A dziś chcę Cię o całe wczoraj mocniej.


maartini_ jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-06-20, 19:20   #140
noseknosek
lipiec na maksa!!! :)
 
Avatar noseknosek
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 14 562
Dot.: W świetnej formie: ćwicz z Mel B

Cytat:
Napisane przez maartini_ Pokaż wiadomość
Hm, wygląda kusząco jak przejrzałam filmik, mam nadzieję, że wytrwam, bo kobitka daje wycisk, ale efekty motywują, mam nadzieję, że przez wakacje uda mi się jakoś troszkę tego brzuszka zrzucić, a jeśli chodzi o nogi i pośladki to wiernie pozostanę przy Mel B, bo są efekty. To od jutra Tamilee Webb

_______

A dziś? A dziś chcę Cię o całe wczoraj mocniej.


Trening na nogi i pupę z Mel B uważam za bardzo skuteczny. Mam zakwasy po nogach jak nie wiem co. Ale po ćwiczeniach na brzuch niewiele czułam. Z Tamilee nie musisz robić od razu 2 treningów, to wyższa szkoła jazdy. Ja robię tylko 1 trening i naprawdę czuję to.
__________________
what defines us is how well we rise after falling

biegam
noseknosek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-21, 08:31   #141
ania0409
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 12
Dot.: W świetnej formie: ćwicz z Mel B

Cytat:
Napisane przez noseknosek Pokaż wiadomość
Trening na nogi i pupę z Mel B uważam za bardzo skuteczny. Mam zakwasy po nogach jak nie wiem co. Ale po ćwiczeniach na brzuch niewiele czułam. Z Tamilee nie musisz robić od razu 2 treningów, to wyższa szkoła jazdy. Ja robię tylko 1 trening i naprawdę czuję to.
witam
ja odkrylam cwiczenia na posladki i bylam w szoku jaki bol
od dzis kochane dodaje sobie na brzuch ta pania...
http://www.youtube.com/watch?v=QjQHY...eature=related

bo narazie z Mel mi oponka nie spada...
dam znac co i jak. pozdrawiam
ania0409 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-21, 09:56   #142
maartini_
Przyczajenie
 
Avatar maartini_
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 14
Dot.: W świetnej formie: ćwicz z Mel B

No po Mel B gdzie ćwiczyłam cardio z ćwiczeniami na brzuch + ABS i trening brzucha to nawet po tym nie czułam zbytnio zakwasów, niby mocne, ale no to nie to... Co do Tamilee to zacznę od 1 treningu, bo pewnie więcej bym nie dała rady, chciałabym czuć, że coś robię i że to coś da, tak jak po ćwiczeniach Mel B nogi i pośladki, wyje z bólu czasem ale warto ;D

___________

Fakt, często przegrywam, ale nie widzę powodu żeby się poddać i przestać walczyć.




maartini_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-21, 11:08   #143
Klaudyniastaa
Przyczajenie
 
Avatar Klaudyniastaa
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 23
Dot.: W świetnej formie: ćwicz z Mel B

Polecam bardzo ćwiczenie z Mel B. ja ćwiczyłam od połowy marca do mniej więcej końca maja i były efekty jak najbardziej ! z tym że zawsze byłam dość szczupła. Strasznie żałuję, że przestałam ćwiczyć ale od dziś mam zamiar zacząć znów. Szkoda, że nie zrobiłam wtedy zdjęć przed, po bo naprawdę było się czym pochwalić, także ćwiczcie, nie pożałujecie !
Aha, oczywiście dodawałam ćwiczenia od siebie, dla urozmaicenia, kilka ćwiczeń podchwyciłam z treningu Ewy Chodakowskiej, w każdym razie, szczerze polecam
Klaudyniastaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-01, 10:07   #144
moonlight20
Raczkowanie
 
Avatar moonlight20
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 244
Dot.: W świetnej formie: ćwicz z Mel B

Witam ! Wczoraj dowiedziałam się o treningach z Mel B i mam zamiar zacząć, ale najpierw kilka pytań:
Jaki zazwyczaj jest wasz zestaw ćwiczeń?
Czy zawsze ćwiczycie cardio?
Czy za pierwszym udało Wam się zrobić cały trening np. na brzuch?
Po jakim czasie (pi razy drzwi) widać efekty ?
Jak często ćwiczycie?
Mel jest świetna, pozytywna i śliczna, ale mam wrażenie, że od samego patrzenia na ten wycisk chudnę.
Z góry dzięki za odpowiedzi.
moonlight20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-01, 21:50   #145
201705121341
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 4 760
Dot.: W świetnej formie: ćwicz z Mel B

Cytat:
Napisane przez moonlight20 Pokaż wiadomość
Witam ! Wczoraj dowiedziałam się o treningach z Mel B i mam zamiar zacząć, ale najpierw kilka pytań:
Jaki zazwyczaj jest wasz zestaw ćwiczeń?
Czy zawsze ćwiczycie cardio?
Czy za pierwszym udało Wam się zrobić cały trening np. na brzuch?
Po jakim czasie (pi razy drzwi) widać efekty ?
Jak często ćwiczycie?
Mel jest świetna, pozytywna i śliczna, ale mam wrażenie, że od samego patrzenia na ten wycisk chudnę.
Z góry dzięki za odpowiedzi.
Cześć

1. Jaki zazwyczaj jest wasz zestaw ćwiczeń?

Rozgrzewka, a później zależy czy mi się chce ():
- cardio/trening z wyposażeniem, ramiona, pośladki, rozluźniające
- ramiona, nogi, pośladki, rozluźniające

2. Czy zawsze ćwiczycie cardio?

Nie. Jeżeli danego dnia dobrze się czuję, to robię cardio, a jak nie, to drugi trening na całe ciało. Jest lżejszy i sprawia mi więcej przyjemności Ostatnio skupiam się na mięśniach, więc więcej ćwiczę z hantlami i robię przysiady ;p

3. Czy za pierwszym udało Wam się zrobić cały trening np. na brzuch?

Tak, na pośladki. Co prawda robiłam co chwilę przerwę, ale dotrwałam do końca

4. Po jakim czasie (pi razy drzwi) widać efekty ?

Efekty robienia codziennie cardio i racjonalnego żywienia (żadne diety, za to dużo warzyw i ogólne MŻ bez głodzenia się) widać było po miesiącu, przynajmniej dla mnie wtedy efekty były naprawdę widoczne i zadowalające (szczuplejsze nogi, mniejszy brzuch).
Natomiast efekty ćwiczenia pośladków zobaczyłam dopiero po dwóch miesiącach trenowania, ale podobno są to jedne z tych mięśni które jest najciężej wypracować.

5. Jak często ćwiczycie?

Staram się ćwiczyć codziennie i raz w tygodniu daję sobie dzień wytchnienia. Jestem z tych, którzy wolą mniej a częściej, więc codziennie robię trening na 45 minut - nie przemęczam się, nie sapię, a efekty widać.

A Mel B jest fantastyczna! Mam wersję bez lektora i ćwiczy mi się świetnie, ta kobieta morduje mnie z uśmiechem na ustach I ma bardzo dobre ćwiczenia angażujące całe ciało. Ostatnio oglądałam na YT różne fitnessy żeby sobie urozmaicić trening i zauważyłam, że u Mel B jest dokładnie to samo, tylko lepiej prowadzone. Np. szukałam ćwiczeń na ramiona. Kobieta wymachiwała ręką z hantlem w przód i w tył, a w treningu Mel B jest takie samo ćwiczenie, ale macha się jeszcze jedną nogą w przód i w tył ćwicząc jednocześnie mięśnie nóg i pośladków. Albo to, że w treningach całego ciała pamięta o tym, o czym się często zapomina - ramiona! Więc są przysiady i ćwiczenia nóg, a jednocześnie macha się rękami albo przynajmniej trzyma w powietrzu żeby te ramionka pracowały. To sprawiło, że już nie szukam po internetach żadnych ćwiczeń, bo mam to wszystko w wydaniu Mel B

Edytowane przez 201705121341
Czas edycji: 2012-07-01 o 21:55
201705121341 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-02, 21:21   #146
moonlight20
Raczkowanie
 
Avatar moonlight20
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 244
Dot.: W świetnej formie: ćwicz z Mel B

whiteglove wielkie dzięki za odpowiedź. Jak na razie mentalnie i odrobinę fizycznie (treningi Ewy Chodakowskiej) próbuję się przygotować do treningu z Mel B. Może to irracjonalne ale trochę się boję Opisy wyników motywują, ale wiem, że po pierwszym dniu pewnie nie będę mogła wstać z łóżka. jeżeli się przemogę dam znać jak wrażenia i samopoczucie.
moonlight20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-02, 21:52   #147
201705121341
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 4 760
Dot.: W świetnej formie: ćwicz z Mel B

Cytat:
Napisane przez moonlight20 Pokaż wiadomość
Opisy wyników motywują, ale wiem, że po pierwszym dniu pewnie nie będę mogła wstać z łóżka. jeżeli się przemogę dam znać jak wrażenia i samopoczucie.
Sekret Mel B polega na tym, że po tych ćwiczeniach nie ma się zakwasów Owszem, za pierwszym razem gdy robiłam pośladki to czułam je przez następny dzień, ale nie był to jakiś straszny ból. Fajne jest to, że te ćwiczenia nie są bardzo męczące, nie da się na nich przetrenować. Jak nie mam siły np. na ramiona, to je robię ale z przerwami, a jak jestem pełna energii to robię dwie serie i też jest dobrze Przemóc się trzeba koniecznie, zobaczysz, że jeszcze się uzależnisz od Mel B
201705121341 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-02, 22:19   #148
sylvi300
Zakorzenienie
 
Avatar sylvi300
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 5 263
Dot.: W świetnej formie: ćwicz z Mel B

bardzo lubię ćwiczenia na pośladki i podoba mi się, że nie ma wykroków, jak ja tego nienawidzę
__________________
Twoje ciało może wiecej,niz podpowiada Ci Twój umysł



Zapraszam na bloga!!!!

http://tocosalata.blogspot.com/
sylvi300 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-02, 22:29   #149
stokrotenka18
Zakorzenienie
 
Avatar stokrotenka18
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomości: 11 185
Dot.: W świetnej formie: ćwicz z Mel B

witajcie
ja ćwiczyłam jakiś czas temu z Mel B, mam w zakładkach filmiki na pośladki, nogi i brzuch, keidyś był też cardio, więc trochę ćwiczyłam, ale... no właśnie leń mnie ogarnął i muszę znów się do niej uśmiechnąć
dziś tylko kilka brzuszków - nie ma się czym chwialić - chociaż chęć była wię jestem nawet z tego dumna. Jak będę marudzic że już mi się nie chce to dacie mi kopniaka żeby wskrzesić ducha walki ?
no to jutro się zamelduję co zrobiłam - oby
__________________
Dobro wraca


"Matka nie musi wszystkiego rozumieć – wystarczy, żeby kochała i ochraniała. No i była dumna."
Paulo Coelho
stokrotenka18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-03, 10:38   #150
moonlight20
Raczkowanie
 
Avatar moonlight20
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 244
Dot.: W świetnej formie: ćwicz z Mel B

Cytat:
Napisane przez whiteglove Pokaż wiadomość
Sekret Mel B polega na tym, że po tych ćwiczeniach nie ma się zakwasów Owszem, za pierwszym razem gdy robiłam pośladki to czułam je przez następny dzień, ale nie był to jakiś straszny ból. Fajne jest to, że te ćwiczenia nie są bardzo męczące, nie da się na nich przetrenować. Jak nie mam siły np. na ramiona, to je robię ale z przerwami, a jak jestem pełna energii to robię dwie serie i też jest dobrze Przemóc się trzeba koniecznie, zobaczysz, że jeszcze się uzależnisz od Mel B
Ooo czyli czuję się zmotywowana jeszcze bardziej Ok tak więc dziś Ewa Ch. + brzuszek Mel

Trzymam kciuki za Was i za siebie A jeżeli potrzebujecie motywacji to polecam : http://hotrealgirl.pinger.pl/ Ja robię z wybranych zdjęć kolaż, na tapetę i jazda
moonlight20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-14 17:01:16


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:21.