Katastrofa ślubna - suknia Viola Piekut, studio Angel - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne

Notka

Forum ślubne Forum ślubne - zanim staniecie na ślubnym kobiercu, możecie tutaj podyskutować na tematy jak: suknie, stroje dla świadków, wybór wizażystki i fryzjerki itd.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-12-07, 23:31   #1
RozerwanaPM
Przyczajenie
 
Avatar RozerwanaPM
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 11
Angry

Katastrofa ślubna - suknia Viola Piekut, studio Angel


Dziewczyny, co myślicie o tym salonie sukien? Ja mam jak najgorsze doświadczenie z marką Viola Piekut, zepsuła mi najpiękniejszy dzień życia...

Moja szyta na miarę suknia (studio mody ślubnej Angel, Viola Piekut) rozerwała się w kościele tuż przed przysięgą!!!

Suwak po prostu rozszedł się po 15 minutach ceremonii na wysokości żeber. Już w trakcie przymiarek zgłaszałam, że jest mi za ciasno i ciężko oddycham, ale ekspedientki twierdziły, że tak ma być i już. No i tuż przed ceremonią ślubną, w kościele teatralnie na oczach wszystkich gości rozwalił się zamek. Widać było całe plecy, łącznie z bielizną!!! W tym momencie skończył się urok całej ceremonii: Pan Młody w popłochu, świadkowa w panice, płacz mamy, szepty gości i oczywiście zażenowanie księdza… Nie mogłam wyjść z ławki ani na przysięgę, ani na znak pokoju do rodziców. Suknia Violi Piekut zepsuła mi ten najpiękniejszy dzień życia. A najgorsze, że studio Angel Violi Piekut do niczego się nie przyznaje, nie przeprosił i tylko skwitował (dosłownie) „raz na sezon suwak się psuje, akurat to był ten”! Stanowczo odradzam salon Angel Violi Piekut.

Dziewczyny, są w Warszawie dziesiątki innych sklepów z sukniami, nie ryzykujcie swojego ślubu!

zdjęcia sprawdźcie na FB pod "Rozerwana Panna Młoda"
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg suknia Violia Piekut 2c.jpg (71,0 KB, 2426 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg suknia Violia Piekut 2a.jpg (88,1 KB, 2347 załadowań)
RozerwanaPM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-08, 10:31   #2
wildDaisy
żona bez ogona
 
Avatar wildDaisy
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 6 506
Dot.: Katastrofa ślubna - suknia Viola Piekut, studio Angel

Nie wierzę w to, co czytam! Szczyt chamstwa, żeby nawet nie przeprosić za coś takiego!
__________________
wildDaisy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-08, 16:20   #3
paulinka1583
Raczkowanie
 
Avatar paulinka1583
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 81
Dot.: Katastrofa ślubna - suknia Viola Piekut, studio Angel

Współczuje, jednak i tak że skończyło się tylko rozerwanym suwakiem a nie wizytą na pogotowiu
paulinka1583 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-08, 16:30   #4
Lilly Greace
Dostojna peema.
 
Avatar Lilly Greace
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 15 835
Dot.: Katastrofa ślubna - suknia Viola Piekut, studio Angel

Współczuję...
__________________
Szczęśliwa żona.
Lilly Greace jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-08, 18:37   #5
ZamyslonaRoztargniona
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 5 580
Dot.: Katastrofa ślubna - suknia Viola Piekut, studio Angel

Współczuję.
ZamyslonaRoztargniona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-09, 09:53   #6
justynka333
Wtajemniczenie
 
Avatar justynka333
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 2 680
GG do justynka333
Dot.: Katastrofa ślubna - suknia Viola Piekut, studio Angel

OMG
Suknia szyta na miarę!!!! Brak słów, chyba po pierwsze suknia powinna być WYGODNA żeby nie męczyć się w tym wyjątkowym dniu...


PS. ja bym chyba przerwała ceremonię i w kilka minut jakoś to zaszyła bo później mieć to na każdym zdjęciu plus video....
__________________
15.09.2013 Poznaliśmy się.
24.09.2014 Zaręczyny.
18.04.2015 Ślub
06.06.2015 II kreski
06.02.2016 Jakub Andrzej syn Justyny i Michała
14.12.2016 II kreski
16.08.2017 Barbara Maria córka Justyny i Michała
justynka333 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-09, 16:45   #7
antonina_bielska
Polka Ogarniaczka
 
Avatar antonina_bielska
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: słoikowo
Wiadomości: 8 106
Dot.: Katastrofa ślubna - suknia Viola Piekut, studio Angel

Szczerze współczuję sytuacji, opowieść puszczam w świat...
__________________
Lubię czytać

„Leć tam gdzie miłość głaszcze Cię dłonią, nie płacz za tymi, co miłość Twą trwonią”
antonina_bielska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-12-09, 22:00   #8
cleopadra
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 2 095
Dot.: Katastrofa ślubna - suknia Viola Piekut, studio Angel

Straszne,no nie wiem ale ja bym chyba podala ich do sadu
cleopadra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-10, 12:45   #9
kennedy
Zakorzenienie
 
Avatar kennedy
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 18 401
Dot.: Katastrofa ślubna - suknia Viola Piekut, studio Angel

ja bym zawalczyla o odszkodowanie. masakryczne przezycie.
__________________
Kiedy kobiety kogoś poznają to myślą, że to fajny facet. Jest już wstępnie zaakceptowany jako partner, a później może to tylko zepsuć lub nie. Kiedy mężczyźni kogoś poznają to myślą: „Ma niezłe nogi”.
kennedy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-10, 13:23   #10
RozerwanaPM
Przyczajenie
 
Avatar RozerwanaPM
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 11
Dot.: Katastrofa ślubna - suknia Viola Piekut, studio Angel

Niestety też myślałam, że takie rzeczy to tylko w filmie. Do czasu gdy wydarzyło sie to mnie.

Dla mnie zachowanie salonu to skandal jakich mało, a już największy to ten, że nigdy, ale to nigdy potem gdy rozmawiałam z ekspedientkami (szczególnie Pani K.) czy właścicielem salonu Angel nie usłyszałam symbolicznego "przepraszam".

Owszem, kontaktowałam się z prawnikami, radcami prawnymi, ale firma Viola Piekut odesłała mnie z kwitkiem twierdząc, że "suknia w dniu odbioru była dobra, nie było błędu w sztuce krawieckiej".

Gdybym była celebrytką i miała tłum dziennikarzy na ślubie (czytaj Anna Guzik, Agnieszka Szczurek inne) to napewno nie uszłoby to płazem właścicielom. Dlatego mam nadzieję, że moja opinię o salonie Angel i sukni ślubnej przeczyta jak najwięcej przyszłych PM i nie popełni tego samego błędu co ja.

Jeszcze w ramach ciekawostki dodam, że samo rozerwanie się sukni to tylko wisienka to torcie. Suknię odebrałam dopiero na 2 dni przed ślubem (ciągle przesuwano przymiarki, wstawiono inną koronkę niż w modelu) i kazano mi zapłacić za welon 1000 zl, który podczas mierzenia sukni pierwszy raz miał kosztować... 400 zl.
RozerwanaPM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-10, 16:24   #11
antonina_bielska
Polka Ogarniaczka
 
Avatar antonina_bielska
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: słoikowo
Wiadomości: 8 106
Dot.: Katastrofa ślubna - suknia Viola Piekut, studio Angel

Walcz, nie poddawaj się, szukaj dobrego prawnika i zjedź ich, przecież to niedopuszczalne, nie wspominając o cenie welonu mnie salon wydał przybrudzoną suknię, czego w światłach przymierzalni nie było widać. Kieckę ratowałyśmy z przyjaciółką u niej w domu, zacieki w pełnym słońcu wyszły. I w sumie czasami żałuję, że nie zjechałam salonu za to
__________________
Lubię czytać

„Leć tam gdzie miłość głaszcze Cię dłonią, nie płacz za tymi, co miłość Twą trwonią”
antonina_bielska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-12-10, 20:15   #12
_Beata _
ja.
 
Zarejestrowany: 2014-01
Lokalizacja: niedaleko
Wiadomości: 1 422
Dot.: Katastrofa ślubna - suknia Viola Piekut, studio Angel

koszmar, szczerze wspolczuje jesli salon sie nie poczuwa, to rozgloszenie tej sprawy moze choc troche obnizy ich renome...
_Beata _ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-11, 13:20   #13
cornflower_girl
Zakorzenienie
 
Avatar cornflower_girl
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 3 605
Dot.: Katastrofa ślubna - suknia Viola Piekut, studio Angel

Cytat:
Napisane przez RozerwanaPM Pokaż wiadomość
Niestety też myślałam, że takie rzeczy to tylko w filmie. Do czasu gdy wydarzyło sie to mnie.

Dla mnie zachowanie salonu to skandal jakich mało, a już największy to ten, że nigdy, ale to nigdy potem gdy rozmawiałam z ekspedientkami (szczególnie Pani K.) czy właścicielem salonu Angel nie usłyszałam symbolicznego "przepraszam".

Owszem, kontaktowałam się z prawnikami, radcami prawnymi, ale firma Viola Piekut odesłała mnie z kwitkiem twierdząc, że "suknia w dniu odbioru była dobra, nie było błędu w sztuce krawieckiej".

Gdybym była celebrytką i miała tłum dziennikarzy na ślubie (czytaj Anna Guzik, Agnieszka Szczurek inne) to napewno nie uszłoby to płazem właścicielom. Dlatego mam nadzieję, że moja opinię o salonie Angel i sukni ślubnej przeczyta jak najwięcej przyszłych PM i nie popełni tego samego błędu co ja.

Jeszcze w ramach ciekawostki dodam, że samo rozerwanie się sukni to tylko wisienka to torcie. Suknię odebrałam dopiero na 2 dni przed ślubem (ciągle przesuwano przymiarki, wstawiono inną koronkę niż w modelu) i kazano mi zapłacić za welon 1000 zl, który podczas mierzenia sukni pierwszy raz miał kosztować... 400 zl.
Jeśli moim nazwiskiem firmowałabym markę, to zależałoby mi na tym, żeby pracownicy nie robili fuszerki.
Nie wiem, jak wygląda sprawa - czy "szefowa" to osoba zarządzająca salonem, czy sama projektantka - spróbuj się skontaktować z samą panią Piekut.

Gdybyś była celebrytką. Ale nie jesteś. Choć myślę, że portale plotkarskie chętnie by się zainteresowały tym, że ulubienica gwiazd firmuje swoim nazwiskiem niekompetencję pracowników.

Jak dla mnie sprawa jest jasna - odesłali Cię raz, liczą na to, że odpuścisz sprawę. Ja bym nie ulegała - skontaktuj się z właścicielką marki i czekaj na jej odpowiedź. Umieść zdjęcia na stronach firmowych na fb - taki rodzaj komunikacji kryzysowej mocno daje do myślenia firmie.
Idź do rzeczoznawcy, rzecznika praw konsumenta. Towar jest niezgodny z umową - prosiłaś o najmocniejszy zamek, nie dostałaś go. Inna sprawa, że na zdjęciach jesteś bardzo szczupła i wcale nie widać, żeby był zepsuty z powodu zbytniego dopasowania. Zresztą, jak zamek mocny, nic nie powinno się stać (wiem to z autopsji, sukienkę miałam mocno na styk, sporo tańczyłam na parkiecie, wygłupiałam się - zamek wytrzymał).

Zresztą, masz o wiele prostszą sytuację - miałaś kamerzystę na ślubie, an pewno uda się wychwycić moment rozerwania sukni. Kiedy w salonie będą udowadniać, że suknia była wcześniej mocno eksploatowana, masz szansę odeprzeć ich argumenty.
__________________

Bogini kuchennego zniszczenia
cornflower_girl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-11, 18:01   #14
jenefer1980
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 126
Dot.: Katastrofa ślubna - suknia Viola Piekut, studio Angel

Bardzo Ci współczuję... choć muszę przyznać, ze najpiękniejsza suknia ślubna jaką widziałam na live w tym sezonie ślubnym to była właśnie suknia salonu Angel. Jeśli szukasz prawnika to szczytem złośliwości byłoby gdybyś poprosiła o pomoc kancelarię clever one
jenefer1980 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-11, 18:05   #15
cornflower_girl
Zakorzenienie
 
Avatar cornflower_girl
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 3 605
Dot.: Katastrofa ślubna - suknia Viola Piekut, studio Angel

Cytat:
Napisane przez jenefer1980 Pokaż wiadomość
Bardzo Ci współczuję... choć muszę przyznać, ze najpiękniejsza suknia ślubna jaką widziałam na live w tym sezonie ślubnym to była właśnie suknia salonu Angel. Jeśli szukasz prawnika to szczytem złośliwości byłoby gdybyś poprosiła o pomoc kancelarię clever one
Świetny pomysł
__________________

Bogini kuchennego zniszczenia
cornflower_girl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-11, 20:59   #16
Lilly Greace
Dostojna peema.
 
Avatar Lilly Greace
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 15 835
Dot.: Katastrofa ślubna - suknia Viola Piekut, studio Angel

A może próbuj to nagłośnić przez portale plotkarskie? Coś mi się wydaje, że najsłynniejszy polski portal plotkarski mógłby się tą sprawą bardzo zainteresować.
__________________
Szczęśliwa żona.
Lilly Greace jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-11, 23:07   #17
RozerwanaPM
Przyczajenie
 
Avatar RozerwanaPM
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 11
Dot.: Katastrofa ślubna - suknia Viola Piekut, studio Angel

Cytat:
Napisane przez jenefer1980 Pokaż wiadomość
Bardzo Ci współczuję... choć muszę przyznać, ze najpiękniejsza suknia ślubna jaką widziałam na live w tym sezonie ślubnym to była właśnie suknia salonu Angel. Jeśli szukasz prawnika to szczytem złośliwości byłoby gdybyś poprosiła o pomoc kancelarię clever one
hahaha, zgadzam się, byłby to szczyt bezczelności! Przyznam szczerze, że mi to również przyszło do głowy Obawiam się tylko, iż ta kancelaria mogłaby nie być obiektywna w mojej sprawie...
Zresztą kontaktowałam się już z dwoma różnymi radcami i niestety wychodzi na to, że koszty sądowe przewyższą potencjalne odszkodowanie, a nie mam fortuny schowanej w skarpecie by wydawać ją na prawników.

@Lilly Greace @cornflower - również zastanawiałam się na wysłaniem kilku zdjęć do dziennikarzy z portali plotkarskich. I oczywiście stworzyłam odpowiednią stronę na Facebooku, gdzie wrzuciałam moją historię i kilka zdjęć. Tych ostatnich mam na (nie)szczęscie mnóstwo. Jak tylko uda mi się zamazać twarze gości na filmie (w końcu oni nie są niczego winni) wrzucę także taki fajny frament, gdzie robię znak pokoju ze świadkami i efektowanie widać rozcięcie z tyłu.

Dziewczyny, polubcie proszę moją stronę Rozerwana suknia Violi Piekut studio mody ślubnej Angel i dzielcie się tą opinią ze wszystkimi przyszłymi PM. Naprawdę nie warto ryzykować!
RozerwanaPM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-12, 08:53   #18
201711281030
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 3 416
Dot.: Katastrofa ślubna - suknia Viola Piekut, studio Angel

Cytat:
Napisane przez RozerwanaPM Pokaż wiadomość
hahaha, zgadzam się, byłby to szczyt bezczelności! Przyznam szczerze, że mi to również przyszło do głowy Obawiam się tylko, iż ta kancelaria mogłaby nie być obiektywna w mojej sprawie...
Zresztą kontaktowałam się już z dwoma różnymi radcami i niestety wychodzi na to, że koszty sądowe przewyższą potencjalne odszkodowanie, a nie mam fortuny schowanej w skarpecie by wydawać ją na prawników.
Jeżeli wygrasz sprawę, to nie Ty pokrywasz koszty sądowe, tylko strona przegrywająca.
201711281030 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-12, 09:13   #19
pati0090
Zakorzenienie
 
Avatar pati0090
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 17 276
Dot.: Katastrofa ślubna - suknia Viola Piekut, studio Angel

bardzo współczuje takiej sytuacji.
Ja bym walczyła !
__________________
Kocham Cię mój maluszku


pati0090 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-12-12, 09:43   #20
cornflower_girl
Zakorzenienie
 
Avatar cornflower_girl
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 3 605
Dot.: Katastrofa ślubna - suknia Viola Piekut, studio Angel

Cytat:
Napisane przez RozerwanaPM Pokaż wiadomość
Zresztą kontaktowałam się już z dwoma różnymi radcami i niestety wychodzi na to, że koszty sądowe przewyższą potencjalne odszkodowanie, a nie mam fortuny schowanej w skarpecie by wydawać ją na prawników.

Jak tylko uda mi się zamazać twarze gości na filmie (w końcu oni nie są niczego winni) wrzucę także taki fajny frament, gdzie robię znak pokoju ze świadkami i efektowanie widać rozcięcie z tyłu.
A uderzałaś oficjalnie do salonu z pismem o reklamację? Skontaktowałaś się z rzeczoznawcą, rzecznikiem praw konsumenta? O ile dobrze wiem, jest to bezpłatne; możesz też liczyć na radę.
__________________

Bogini kuchennego zniszczenia
cornflower_girl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-12, 11:13   #21
Opiumalfa
Zakorzenienie
 
Avatar Opiumalfa
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: BE
Wiadomości: 10 381
Dot.: Katastrofa ślubna - suknia Viola Piekut, studio Angel

Ja bym podobnie napisala do Pudelka i juz!!!! Walcz kochana, bo az mi sie na placz zbiera jak to czytam!
Opiumalfa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-12, 16:21   #22
I ona
Zakorzenienie
 
Avatar I ona
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 5 490
Dot.: Katastrofa ślubna - suknia Viola Piekut, studio Angel

Cytat:
Napisane przez Opiumalfa Pokaż wiadomość
Ja bym podobnie napisala do Pudelka i juz!!!! Walcz kochana, bo az mi sie na placz zbiera jak to czytam!
Ja tak samo, rozumiem, że coś się może zdarzyć, ale żeby w takiej sytuacji nie usłyszeć nawet "przepraszam" to już naprawdę przegięcie.
I ona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-12, 22:35   #23
RozerwanaPM
Przyczajenie
 
Avatar RozerwanaPM
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 11
Dot.: Katastrofa ślubna - suknia Viola Piekut, studio Angel

Cytat:
Napisane przez Opiumalfa Pokaż wiadomość
Ja bym podobnie napisala do Pudelka i juz!!!! Walcz kochana, bo az mi sie na placz zbiera jak to czytam!
Boję się trochę konsekwencji publikacji na serwisach plotkarskich, bo jeszcze się okaże że firma pozwie mnie za zniesławienie i zamiast odszkodowania i oficjalnych przeprosin będę ciągana po sądach. Niestety, nie jest to łatwa sytuacja i czuję się przez to w kropce
RozerwanaPM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-13, 08:31   #24
201711281030
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 3 416
Dot.: Katastrofa ślubna - suknia Viola Piekut, studio Angel

Cytat:
Napisane przez RozerwanaPM Pokaż wiadomość
Boję się trochę konsekwencji publikacji na serwisach plotkarskich, bo jeszcze się okaże że firma pozwie mnie za zniesławienie i zamiast odszkodowania i oficjalnych przeprosin będę ciągana po sądach. Niestety, nie jest to łatwa sytuacja i czuję się przez to w kropce
Jakie zniesławienie? Przecież ta sytuacja wydarzyła się na prawdę! Jeśli zarzut jest prawdziwy, to nie ma żadnego zniesławienia.
201711281030 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-13, 09:16   #25
Lilly Greace
Dostojna peema.
 
Avatar Lilly Greace
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 15 835
Dot.: Katastrofa ślubna - suknia Viola Piekut, studio Angel

A czemu złośliwie byłoby poprosić o pomoc kancelarię Clever one? Trochę nie rozumiem :P
__________________
Szczęśliwa żona.
Lilly Greace jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-13, 10:42   #26
201711281030
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 3 416
Dot.: Katastrofa ślubna - suknia Viola Piekut, studio Angel

Cytat:
Napisane przez Lilly Greace Pokaż wiadomość
A czemu złośliwie byłoby poprosić o pomoc kancelarię Clever one? Trochę nie rozumiem :P
Chyba dlatego, że to kancelaria Jabłczyńskiej, która reklamowała suknie Violi Piekut
201711281030 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-13, 10:45   #27
Lilly Greace
Dostojna peema.
 
Avatar Lilly Greace
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 15 835
Dot.: Katastrofa ślubna - suknia Viola Piekut, studio Angel

Cytat:
Napisane przez asica_ Pokaż wiadomość
Chyba dlatego, że to kancelaria Jabłczyńskiej, która reklamowała suknie Violi Piekut
Aaa, wiedziałam,że Jabłczyńskiej ale nie wiedziałam,że reklamowała suknie Violi Piekut. :P
__________________
Szczęśliwa żona.
Lilly Greace jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-14, 08:42   #28
bestka
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 1 202
Dot.: Katastrofa ślubna - suknia Viola Piekut, studio Angel

Jestem w szoku!! Właśnie jestem na etapie kupna sukienki i nawet nie wyobrażam sobie takiej sytuacji!! Ale wracając do sprawy to czy zwróciłaś się do tej firmy z reklamacją? Przecież masz materiały dowodowe (zdjęcia), masz zapewne rachunek i jakąś umowę czy coś. Powinni zwrócić Ci pieniądze. Ja bym oddała im tą sukienkę z pismem reklamacyjnym a oni powinni oddać Ci pieniądze. Nie rozumiem tego, że firma nie poczuwa się do przyjęcia reklamacji, czy w czym jest problem??
bestka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-14, 19:30   #29
maszToCoChcesz
Zakorzenienie
 
Avatar maszToCoChcesz
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: podlasie
Wiadomości: 4 220
Dot.: Katastrofa ślubna - suknia Viola Piekut, studio Angel

masakra, co za ludzie
__________________
it's a fool's game
maszToCoChcesz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-17, 05:39   #30
Konsystencja
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 93
Dot.: Katastrofa ślubna - suknia Viola Piekut, studio Angel

Naprawdę współczuję
Dziewczyny, z tego, co się orientuję, to oni niestety nawet nie muszą oddać pieniędzy za sukienkę - składając reklamację to nie konsument wybiera, jak ma zostać załatwiona reklamacja, tylko producent a ten może np. naprawić suknię... Z ich strony najrozsądniej byłoby przeprosić, oddać Ci pieniądze i dać jakieś odszkodowanie. Prawda jest taka, że rekompensata pieniężna i tak nie jest w stanie naprawić szkody, bo te wszystkie wspomnienia i tak zostaną, ale przynajmniej by się jakoś zachowali.
Wydaje mi się, że jeśli na jakichś portalach będziesz opisywać historię, która faktycznie miała miejsce, to tak, jak już było pisane - nie jest to zniesławienie, skoro piszesz prawdę.
A na koniec dodam jeszcze, że jeśli nie masz pieniędzy na sąd, to wystarczy troszkę nagłośnić sytuację - jeśli sprawa ma szanse, by wygrać i będzie nagłośniona, to na pewno znajdzie się jakiś chętny, który Ci pomoże, bo przecież to dla niego reklama
__________________
Mój link do katalogu wizażystek (Poznań): https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=610777
Konsystencja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum ślubne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-10-10 19:17:50


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:23.