Dzieci są dziwne - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-09-11, 21:54   #1
201703061049
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 1 247

Dzieci są dziwne


Jakie dziwne rzeczy robiłyście w dzieciństwie?

Zapraszam do opowiadania historyjek o zabawnych i mniej zabawnych dziwactwach dzieci.

Ja pamiętam, że jako dziewczynka lubiłam sobie wymyślać różne rytuały, np. pójść do swojego pokoju/zrobić fikołka/dotknąć sęka w desce/zrobić świecę na łóżku/przeczytać dwie strony Dzieci z Bullerbyn, i w ciągu dnia wielokrotnie powtarzałam te sekwencje.
Mój brat chował się w szafce na buty i lizał swoje chińskie trampki , a koleżanka z ławki namiętnie jadła papier toaletowy.
201703061049 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-11, 22:20   #2
meresteger
Raczkowanie
 
Avatar meresteger
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 259
Dot.: Dzieci są dziwne

Fajny pomysł na wątek.

Ja jadłam biały korektor w pisaku. I w ogóle byłam fanką wąchania farb, rozpuszczalników, benzyny, etc.

A poza tym nadawałam wielu zjawiskom metafizyczne znaczenie. Np wmawiałam sobie, że za tydzień o tej porze na niebie pojawi się tajemniczy znak, który będzie zwiastował nadejście nowej epoki bla bla bla. I tak się nakręcałam przez te kilka dni, że sama zaczynałam w to wierzyć, a później mocno przeżywałam rozczarowanie. Jezu.
meresteger jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-11, 23:11   #3
pannaatopowa
Zakorzenienie
 
Avatar pannaatopowa
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 3 463
Dot.: Dzieci są dziwne

Ja chowałam swoje okulary tak, że sama nie mogłam ich znaleźć. Miałam wielkie, czerwone, okragłe oprawki i nie znosiłam ich z całego serca.

Na AZS często przepisywała mi lekarka krem z mocznikiem. Odmawiałam smarowania się nim, ponieważ uważałam, że jest robiony z moczu innych ludzi <-- to akurat sobie przypomniałam dziś pod prysznicem.
__________________
Szczęście w budowie...

Życie jest jak jazda na rowerze. Żeby utrzymać równowagę musisz się poruszać naprzód. A. E.
pannaatopowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-11, 23:25   #4
Laura2112
Raróg
 
Avatar Laura2112
 
Zarejestrowany: 2004-02
Lokalizacja: koniec internetu (ta da!!) :D Kujawianka :)
Wiadomości: 56 318
Send a message via Skype™ to Laura2112
Dot.: Dzieci są dziwne

Haha, jak byłam całkiem tycia, myslałam, że brat i siostra mogą wziąć ślub Byłam przekonana, że małżeństwo z sąsiedztwa to brat i siostra
A, i jeszcze zastanawiało mnie, dlaczego dzieci pojawiają się po ślubie. Zastanawiałam się czy coś specjalnego jest w jedzeniu na weselu czy co, ale coś mi nie pasowało, bo przecież wszyscy jedli to samo
No tak, moi rodzice nie byli zwolennikami uświadamiania dzieci
__________________
Cytat:
Napisane przez lomo
opm drze gębę pod blokiem jak jest pijana
pe pe pe pe pe pe bla bla bla i *uj wie o co jej chodzi.


🌹14 lat z Wizaż.pl

Nie mogę chodzic, ale nie wolno mi prosic o pomoc...

Laura2112 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-11, 23:34   #5
pannaatopowa
Zakorzenienie
 
Avatar pannaatopowa
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 3 463
Dot.: Dzieci są dziwne

Cytat:
Napisane przez Laura2112 Pokaż wiadomość
Haha, jak byłam całkiem tycia, myslałam, że brat i siostra mogą wziąć ślub Byłam przekonana, że małżeństwo z sąsiedztwa to brat i siostra
A, i jeszcze zastanawiało mnie, dlaczego dzieci pojawiają się po ślubie. Zastanawiałam się czy coś specjalnego jest w jedzeniu na weselu czy co, ale coś mi nie pasowało, bo przecież wszyscy jedli to samo
No tak, moi rodzice nie byli zwolennikami uświadamiania dzieci
No ja byłam przekonana, że mamusie rodzą dziewczynki a tatusiowie synów
__________________
Szczęście w budowie...

Życie jest jak jazda na rowerze. Żeby utrzymać równowagę musisz się poruszać naprzód. A. E.
pannaatopowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-12, 00:23   #6
Laura2112
Raróg
 
Avatar Laura2112
 
Zarejestrowany: 2004-02
Lokalizacja: koniec internetu (ta da!!) :D Kujawianka :)
Wiadomości: 56 318
Send a message via Skype™ to Laura2112
Dot.: Dzieci są dziwne

Cytat:
Napisane przez pannaatopowa Pokaż wiadomość
No ja byłam przekonana, że mamusie rodzą dziewczynki a tatusiowie synów
Jeszcze lepiej
A, pamietam, jak się kłóciłam z koleżanką, którędy dzieci wychodzą. Jedna stawiała na cewkę moczową, druga na doopsko. O tej trzeciej dziurce jeszcze nie wiedziałyśmy
__________________
Cytat:
Napisane przez lomo
opm drze gębę pod blokiem jak jest pijana
pe pe pe pe pe pe bla bla bla i *uj wie o co jej chodzi.


🌹14 lat z Wizaż.pl

Nie mogę chodzic, ale nie wolno mi prosic o pomoc...

Laura2112 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-12, 01:00   #7
201605301111
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 9 885
Dot.: Dzieci są dziwne

próbowałam sikać na stojąco, "jak tatuś"

uważałam, że ja i mój dwa lata młodszy brat jestesmy blizniakami

ale potem zmieniłam zdanie i doszłam do wniosku, że któreś z nas na bank jest adoptowane

brałam słuchawkę od domofonu i przez nią śpiewałam
201605301111 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-09-12, 01:02   #8
201604181004
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 47 595
Dot.: Dzieci są dziwne

Tez myslalam ze panie rodza dziewczynki panowie chlopcow xd

Tez wymyslalam bzdety w stylu "dzis sztorm to na pewno rocznica zatoniecia titanica"
201604181004 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-12, 01:09   #9
mc266
Zakorzenienie
 
Avatar mc266
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 6 479
Dot.: Dzieci są dziwne

Wiedziałam, że dzieci biorą się z brzucha mamy, ale myślałam, że pojawiają się tam same z siebie. W ogóle nie podejrzewałam, że ojciec dziecka ma z tym coś wspólnego.
__________________

mc266 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-12, 01:10   #10
Laura2112
Raróg
 
Avatar Laura2112
 
Zarejestrowany: 2004-02
Lokalizacja: koniec internetu (ta da!!) :D Kujawianka :)
Wiadomości: 56 318
Send a message via Skype™ to Laura2112
Dot.: Dzieci są dziwne

Raz wlazłam tatkowi do łazienki i byłam ciekawa, co on tam robi nad kibelkiem na stojąco. Dzięki ci Boże, nie udało mi się nic zobaczyć
__________________
Cytat:
Napisane przez lomo
opm drze gębę pod blokiem jak jest pijana
pe pe pe pe pe pe bla bla bla i *uj wie o co jej chodzi.


🌹14 lat z Wizaż.pl

Nie mogę chodzic, ale nie wolno mi prosic o pomoc...

Laura2112 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-12, 02:42   #11
Yuuita
Raczkowanie
 
Avatar Yuuita
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 313
Dot.: Dzieci są dziwne

Siadałam bokiem na średniowysoką barierkę przy klatce w bloku, jak dama na koniu, i trzymając się, wprawiałam barierkę lekko w ruch na boki, udając że latam na miotle i jestem czarownicą

Jadąc rowerem wyobrażałam sobie, że to mój wierzchowiec

Wiele razy próbowałam wyczarować magiczną kulę w rękach, myśląc przy tym różne inkantacje

Zrywałam największe liście chrzanu, i biegałam, machając nimi jak skrzydłami
Yuuita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-09-12, 03:00   #12
Laura2112
Raróg
 
Avatar Laura2112
 
Zarejestrowany: 2004-02
Lokalizacja: koniec internetu (ta da!!) :D Kujawianka :)
Wiadomości: 56 318
Send a message via Skype™ to Laura2112
Dot.: Dzieci są dziwne

Cytat:
Napisane przez Yuuita Pokaż wiadomość
Jadąc rowerem wyobrażałam sobie, że to mój wierzchowiec
Mój TŻ na rowerach z chłopakami z osiedla rozgrywali ligi żużlowe
__________________
Cytat:
Napisane przez lomo
opm drze gębę pod blokiem jak jest pijana
pe pe pe pe pe pe bla bla bla i *uj wie o co jej chodzi.


🌹14 lat z Wizaż.pl

Nie mogę chodzic, ale nie wolno mi prosic o pomoc...

Laura2112 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-12, 08:01   #13
Mijanou
Wizażowy Kot Igor
 
Avatar Mijanou
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: po drugiej stronie lustra
Wiadomości: 17 529
Dot.: Dzieci są dziwne

Jadłam klej. Na szczęście taki biały, biurowy. Połykałam gumy do żucia. Byłam też naiwna: marzyłam o używaniu szamponu mojej Mamy (to była jakaś profesjonalna, fryzjerska seria i oczywiście szkoda jej było marnowac go na dzieciaka, co nie?) i pozwoliłam sobie wmówić, że to jest szampon z farbką i dzieciom od niego włosy się barwią na szaro i wypadają a potem są łyse i inne dzieci się śmieją.

Dziwactwo, które pamiętam, jak przez mgłę: zasypiałam z opakowaniami mydeł Lux albo Camay w łapie . Musiałam je mieć, bo na Luxie było zdjęcie "pięknej pani" i róży (mlodsze, nastoletnie Wizażanki już tej wersji nie pamiętają) a Camay cudnie pachniało. Zasnąć się bez tego nie dało
__________________
I don't have time for that! I'm a cat. We are rather busy you know?



Zanim założysz wątek, zajrzyj tu: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1269209


Warto wsłuchać się w Słowo: https://www.youtube.com/channel/UC5n...oyrF8xorb-IqVw

No pasaran!
mikroREKLAMA
Spełnione marzenia
Pragniesz szybkiej i radykalnej zmiany? Najwyższa światowa klasa włosów dziewiczych. Najlepsze z natury,.

Ta reklama pokazywana jest pod 17 529 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
Mijanou jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-12, 08:49   #14
cava
Zakorzenienie
 
Avatar cava
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 22 122
Dot.: Dzieci są dziwne

1. Nakazałam ojcu , aby się nie starzał tylko poczekał, bo jak dorosnę to za niego wyjdę.

2. Byłam spakowana w piwnicy na wypadek wojny atomowej. Miałam tam walizeczkę z jakimiś ciuchamu, paczkami mąki, cukru, suchą kiełbasą i solidnym zapasem ... papieru toaletowego i waty.
Papier toaletowy i wata, to były wtedy towary wyjatkowego pożądania i sporadycznie jedynie dostepne, wiec sobie wyobrażałam, ze lepiej po wojnie atomowej to na pewno z nimi nie bedzie, wiec lepiej miec więcej.

3. Do przedszkola chodziłąm codziennie w tej samej "sukienko-fartuszku". Jak raz fartuszek nie wysechł, urządziłąm takie piekło że matka musiała po mnie przyjechać i zabrać do domu bo aż konwulsji od ryczenia i histeryzowania dostałam.

4. Ubrdałam sobie, ze lekarz który załozył mi gips na nogę, chce mi tę nogę uciać razem z gipsem. narobiąłm takiego ryku, ze biedny lekarz rozcinał w końcu ten gips (od palców po pachwinę) malutkimi nożyczkami. Jak tylko próbował wziac piłe lub większy taki "sekator" to darłąm się tak i uciekałąm że w końcu tymi malutkimi nożyczkami to zrobił. Z godzinę to robił. Święty człowiek. ja bym chyba na jego miejscu dała głupiego jasia w doopę i nie słuchała tych ryków.
Inna sparwa ż etak się paniecznie bałam wtedy, ze do dziś to pamiętam.

5. Smiertelnie bałam się sióstr zakonnych. Zyłam w przekonaniu ze one są od robienia zastrzyków i robią je jak tylko człowieka "dorwą"
Poniekąd była to parwda, ale nie całkiem. Był niedaleko nas dom zakonny, gdzie siostrzyczki zajmowały sie drobnymi zabiegami medycznymi dla okolicznych potrzebujacych, zastrzyki tez robiły jak ktoś potrezbował. Ale jak potrezboał, a nie jak udało im się go złapać No ale mnie tym tak podpadły, ze siniałam i mdlałam na sam ich widok.
__________________
Cava

Z salamandrą w dłoni szedłem przez powierzchnię komety.
Liz Williams
cava jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-12, 09:48   #15
ce4534435626970636826734dc4cc81c1d23e519_62b0fbf266bee
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 18 638
Dot.: Dzieci są dziwne

Wymyślałam swój własny język.

Myślałam, że pieniądze się kupuje.

Naoglądałam się "Indiana Jones i świątynia zagłady" i potem nucąc jakieś mantry próbowałam bratu masować klatkę piersiową i wyrwać serce. Niestety się nie dało. Zwaliłam to na to, że nie znam dokładnie słów do powtarzania i nie wiem jak masować, ale jak będę dorosła to na pewno się nauczę

Badyl bylicy pozbawiony liści był mieczem, biczem, batem i wierzchowcem. Laliśmy się tym z bratem równo.

Za moim domem była ulica w poprzek, przy której między domami była wolna działka. Babcia mówiła, że sąsiadka mówiła, że tam był cmentarz Zawsze jak się tam bawiłam starałam się być cicho i starałam się nie zaryć butem w ziemię, bo się bałam, że wyjdą jakieś kości. Dopiero na studiach się dowiedziałam, że owszem, cmentarzysko było, ale archeolodzy już dawno wykopali. A samo cmentarzysko było tam... 1600 lat temu. A ja pół życia myślałam, że 100 Nie powiem, poczułam się rozczarowana

Lubiłam ciumkać zapięcie od zamku błyskawicznego w jednym swetrze. Smaczne było.
ce4534435626970636826734dc4cc81c1d23e519_62b0fbf266bee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-12, 09:52   #16
czekoladka3
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladka3
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Holandia
Wiadomości: 7 631
Dot.: Dzieci są dziwne

Cytat:
Napisane przez pannaatopowa Pokaż wiadomość
No ja byłam przekonana, że mamusie rodzą dziewczynki a tatusiowie synów


Cytat:
Napisane przez cava Pokaż wiadomość
1. Nakazałam ojcu , aby się nie starzał tylko poczekał, bo jak dorosnę to za niego wyjdę.

2. Byłam spakowana w piwnicy na wypadek wojny atomowej. Miałam tam walizeczkę z jakimiś ciuchamu, paczkami mąki, cukru, suchą kiełbasą i solidnym zapasem ... papieru toaletowego i waty.
Papier toaletowy i wata, to były wtedy towary wyjatkowego pożądania i sporadycznie jedynie dostepne, wiec sobie wyobrażałam, ze lepiej po wojnie atomowej to na pewno z nimi nie bedzie, wiec lepiej miec więcej.


3. Do przedszkola chodziłąm codziennie w tej samej "sukienko-fartuszku". Jak raz fartuszek nie wysechł, urządziłąm takie piekło że matka musiała po mnie przyjechać i zabrać do domu bo aż konwulsji od ryczenia i histeryzowania dostałam.

4. Ubrdałam sobie, ze lekarz który załozył mi gips na nogę, chce mi tę nogę uciać razem z gipsem. narobiąłm takiego ryku, ze biedny lekarz rozcinał w końcu ten gips (od palców po pachwinę) malutkimi nożyczkami. Jak tylko próbował wziac piłe lub większy taki "sekator" to darłąm się tak i uciekałąm że w końcu tymi malutkimi nożyczkami to zrobił. Z godzinę to robił. Święty człowiek. ja bym chyba na jego miejscu dała głupiego jasia w doopę i nie słuchała tych ryków.
Inna sparwa ż etak się paniecznie bałam wtedy, ze do dziś to pamiętam.

5. Smiertelnie bałam się sióstr zakonnych. Zyłam w przekonaniu ze one są od robienia zastrzyków i robią je jak tylko człowieka "dorwą"
Poniekąd była to parwda, ale nie całkiem. Był niedaleko nas dom zakonny, gdzie siostrzyczki zajmowały sie drobnymi zabiegami medycznymi dla okolicznych potrzebujacych, zastrzyki tez robiły jak ktoś potrezbował. Ale jak potrezboał, a nie jak udało im się go złapać No ale mnie tym tak podpadły, ze siniałam i mdlałam na sam ich widok.
Bylas bardzo zapobiegliwym dzieckiem

No to teraz kilka moich historii:

1) Razem z siostra dostalysmy od rodzicow psa. Pewnego dnia dajac pieskowi sniadanie (sucha karme pedrigree dla szczeniakow) postanowilysmy ze kazda z nas sprobuje po kilka ziarenek tej karmy okazalo sie ze jest to nic szczegolnego w smaku

2) Razem z siostra i sasiadami czesto bawilismy sie w... kosciol najczesciej moja siostra byla ksiedzem a cala reszta wiernymi w kosciele. Poza tym wraz z sasiadami bawilismy sie w jaskiniowcow, policjantow. Oraz w przeprowadanie operacji na zdechlych owadach wylawianych z baseniku przy domu

3) jako dziecko praktycznie wogole nie bawilam sie lalkami, za to mialam calkiem pokazna kolekcje samochodzikow. Ale to nie wszystko- mialam taki okres w zyciu ze nie pozwalalam mowic do siebie po imieniu, tylko bylam "samochodzikiem BMW"

4) kiedy urodzila sie moja siostra, tata zazartowal ze mama urodzila krecika. Ja w to uwierzylam i kiedy okazalo sie ze razem z mama ze szpitala przyjechala dziewczynka, wpadlam w wielka histerie i nie moglam sie uspokoic. Z tego wszystkiego tata musial w ten sam dzien jechac do sklepu i kupic mi pluszowego krecika zebym w koncu przestala plakac
__________________
czekoladka3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-12, 10:01   #17
ce4534435626970636826734dc4cc81c1d23e519_62b0fbf266bee
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 18 638
Dot.: Dzieci są dziwne

Cytat:
Napisane przez czekoladka3 Pokaż wiadomość
2) Razem z siostra i sasiadami czesto bawilismy sie w... kosciol najczesciej moja siostra byla ksiedzem a cala reszta wiernymi w kosciele. Poza tym wraz z sasiadami bawilismy sie w jaskiniowcow, policjantow. Oraz w przeprowadanie operacji na zdechlych owadach wylawianych z baseniku przy domu
Jedna z ulubionych zabaw mojego dzieciństwa nazywała się "módl się grzeszniku". Polegało to na tym, że na środku klęczał mój kuzyn, musiał głośno recytować modlitwy, najlepiej zakrywając dłońmi twarz, a reszta stała z tyłu i po bokach i wołała "módl się grzeszniku" i okładała go jakimiś badylami Do dzisiaj nie wiem, czemu chciał się w to bawić.
ce4534435626970636826734dc4cc81c1d23e519_62b0fbf266bee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-12, 10:13   #18
karolCc
Raczkowanie
 
Avatar karolCc
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 490
Dot.: Dzieci są dziwne

Kiedyś złapał mnie mały głód, więc postanowiłam doczłapać się do psiej michy i sobie skosztować. W sumie średni to pamiętam, za to cała moja rodzina doskonale. [1=ce453443562697063682673 4dc4cc81c1d23e519_62b0fbf 266bee;52739494]
Lubiłam ciumkać zapięcie od zamku błyskawicznego w jednym swetrze. Smaczne było.[/QUOTE]

Ja ciumkałam każde zapięcie

[1=ce453443562697063682673 4dc4cc81c1d23e519_62b0fbf 266bee;52739609]Jedna z ulubionych zabaw mojego dzieciństwa nazywała się "módl się grzeszniku". Polegało to na tym, że na środku klęczał mój kuzyn, musiał głośno recytować modlitwy, najlepiej zakrywając dłońmi twarz, a reszta stała z tyłu i po bokach i wołała "módl się grzeszniku" i okładała go jakimiś badylami Do dzisiaj nie wiem, czemu chciał się w to bawić.[/QUOTE]

Wtf hhhahahaahah przerażające
karolCc jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-12, 10:23   #19
kobietasukcesu
zawsze mam racje
 
Avatar kobietasukcesu
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Upper East Side
Wiadomości: 10 952
Dot.: Dzieci są dziwne

[1=ce453443562697063682673 4dc4cc81c1d23e519_62b0fbf 266bee;52739609]Jedna z ulubionych zabaw mojego dzieciństwa nazywała się "módl się grzeszniku". Polegało to na tym, że na środku klęczał mój kuzyn, musiał głośno recytować modlitwy, najlepiej zakrywając dłońmi twarz, a reszta stała z tyłu i po bokach i wołała "módl się grzeszniku" i okładała go jakimiś badylami Do dzisiaj nie wiem, czemu chciał się w to bawić.[/QUOTE]

Niezle

Ja majac jakies 4-5 lat przyklejalam nagie lalki tasma do jakiegos kartonu i wystawialam za okno.
Nie wiem o co mialo chodzic

Balam sie konca swiata, snil mi sie antychryst.
__________________
Janusze reklamy



“You can’t make people love you, but you can make them fear you.” Blair Waldorf

<3 <3 <3

Edytowane przez kobietasukcesu
Czas edycji: 2015-09-12 o 10:27
kobietasukcesu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-09-12, 10:50   #20
201605301111
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 9 885
Dot.: Dzieci są dziwne

Cytat:
Napisane przez kobietasukcesu Pokaż wiadomość

Balam sie konca swiata, snil mi sie antychryst.


Ja tez ;-;

Katechetka w szkole (7 lat mieliśmy) czytala bam jakies wizje kpgostam, przerażające, zwłaszcza dla siedmiolatkow. Kazala nam chować chleb i wode w szafkach (jak jesteśmy dobrymi katolikami to się rozmnoży) i zatykać ręcznikami okna, żeby nie spojrzeć w pieklo za nim jak juz się wszystko zacznie.

Plakalam tydzień, a ten chleb w szafce stal z rok
201605301111 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-12, 11:00   #21
ce4534435626970636826734dc4cc81c1d23e519_62b0fbf266bee
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 18 638
Dot.: Dzieci są dziwne

Cytat:
Napisane przez kobietasukcesu Pokaż wiadomość
Balam sie konca swiata, snil mi sie antychryst.
Ja myślałam, że koniec świata to taka wielka przepaść na pustkowiu na wschodzie. Taka trochę podobna do Wielkiego Kanionu.
ce4534435626970636826734dc4cc81c1d23e519_62b0fbf266bee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-12, 11:11   #22
Sybil_
Zakorzenienie
 
Avatar Sybil_
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: krk
Wiadomości: 4 524
Dot.: Dzieci są dziwne

Cytat:
Napisane przez Czocherovsky Pokaż wiadomość
Ja tez ;-;

Katechetka w szkole (7 lat mieliśmy) czytala bam jakies wizje kpgostam, przerażające, zwłaszcza dla siedmiolatkow. Kazala nam chować chleb i wode w szafkach (jak jesteśmy dobrymi katolikami to się rozmnoży) i zatykać ręcznikami okna, żeby nie spojrzeć w pieklo za nim jak juz się wszystko zacznie.


Plakalam tydzień, a ten chleb w szafce stal z rok
takie coś powinno być zabronione w szkole
Sybil_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-12, 11:15   #23
201605301111
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 9 885
Dot.: Dzieci są dziwne

Cytat:
Napisane przez Sybil_ Pokaż wiadomość
takie coś powinno być zabronione w szkole


Pani koniec końców została "zawieszona" i juz religii nie uczyla, bo rodzice uczniów sie lekko zirytowali tym :"D
201605301111 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-12, 11:27   #24
ladybird1395
( ͡° ͜ʖ ͡°)
 
Avatar ladybird1395
 
Zarejestrowany: 2013-07
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 662
GG do ladybird1395
Dot.: Dzieci są dziwne

Pierwsze co mi do głowy przyszło - biegałam po mieszkaniu i dumnie krzyczałam, że jestem śmieciarką
ladybird1395 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-12, 11:55   #25
201607211025
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 3 659
Dot.: Dzieci są dziwne

- bawiłam się w restaurację całymi godzinami, dniami, tygodniami i strasznie się wkurzałam, że brat się nie chce bawić ze mną. Tyle się w dzieciństwie nagotowałam, że teraz nie lubię, a brat jest kucharzem

- wmówiłam sobie, że jesteśmy biedni(pojęcia nie mam skąd to się wzięło)i chciałam wrzucać mamie drobne do portfela

- rozstawiałam krzesła na środku kuchni i wmawiałam innym, ze to buldożer

- jak rodzice wracali z zakupów, to wszystko wyciągałam, układałam w szafkach i mówiłam, że jestem myszką i robię zapasy
201607211025 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-12, 12:01   #26
String Emil
Raczkowanie
 
Avatar String Emil
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 342
Dot.: Dzieci są dziwne

Myslalam, ze moja mama, wtedy 30letnia kobitka, jest stara i niedlugo umrze.

Plakalam, jak przeczytalam, ze wszechswiat jest nieskonczony. Wydawalo mi się to straszne.

Zalozylam kwiaciarnie. Tzn nazrywalam kwiatkow, ustawilam stolik na podworku i czekalam na klientow. Prawdziwych. Wsciekalam sie i nie moglam zrozumiec, czemu nikt nie przychodzi do mojej za☠☠☠istej kwiaciarni. Rekin biznesu
String Emil jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-12, 12:09   #27
nalezedociebie
Zakorzenienie
 
Avatar nalezedociebie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 8 105
Dot.: Dzieci są dziwne

Stawałam na misce(jako mój podest), zaczynałam śpiewać, udając, że jestem w ,,Od przedszkola do Opola''
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 39ebfe3f64d29ef2f82c6f3281941dd0.jpg (57,6 KB, 118 załadowań)
__________________
17.05.2013 Pierwsza jazda
08.07.2013 Zdany egzamin teoretyczny
22.07.2013 Zdany egzamin praktyczny



nalezedociebie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-12, 12:13   #28
cava
Zakorzenienie
 
Avatar cava
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 22 122
Dot.: Dzieci są dziwne

[1=ce453443562697063682673 4dc4cc81c1d23e519_62b0fbf 266bee;52740135]Ja myślałam, że koniec świata to taka wielka przepaść na pustkowiu na wschodzie. Taka trochę podobna do Wielkiego Kanionu.[/QUOTE]


Podobnie sobie to wyobrażałam, tylko bez tej pustyni.

Przypomniało mi się w związku z tym, że miałam długo jakieś jazdy, na wyobrażanie sobie nicości.
Nie umiałam tego pojęcia ogarnąć.
Ustawiałam wiec lustro tak, żeby się w nim nic nie odbijało (czyli na ogół sufit/ściana) siadałam tak żeby sie też nie odbijać ale móc patrzeć na to "nic w lustrze", i tak ... trwałam, próbując sobie z tą pomocą nicość wyobrazić.
Na ogół kończyło się mega bólem głowy i kompletnym wykończeniem.

Teraz to wydaje mi się naprawdę bardzo dziwaczne, zwłaszcza ten upór w tej kwestii i ilość czasu jaką potrafiłam tak siedzieć i nad tym dumać.
__________________
Cava

Z salamandrą w dłoni szedłem przez powierzchnię komety.
Liz Williams
cava jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-12, 12:13   #29
niepa
Catleesi Morza Kocimiętki
 
Avatar niepa
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 978
Dot.: Dzieci są dziwne

Zarlam pestki, a wypluwalam wiśnie/czereśnie. Wygladalam jak rasowy morderca.

Nie moja wina, w końcu wiedziałam, ze cos się jadło a cos wypluwalo... To chyba najdziwniejsze odpaly z mojego dzieciństwa
niepa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-12, 12:16   #30
Laura2112
Raróg
 
Avatar Laura2112
 
Zarejestrowany: 2004-02
Lokalizacja: koniec internetu (ta da!!) :D Kujawianka :)
Wiadomości: 56 318
Send a message via Skype™ to Laura2112
Dot.: Dzieci są dziwne

Cytat:
Napisane przez cava Pokaż wiadomość
1. Nakazałam ojcu , aby się nie starzał tylko poczekał, bo jak dorosnę to za niego wyjdę.
Boskie!
__________________
Cytat:
Napisane przez lomo
opm drze gębę pod blokiem jak jest pijana
pe pe pe pe pe pe bla bla bla i *uj wie o co jej chodzi.


🌹14 lat z Wizaż.pl

Nie mogę chodzic, ale nie wolno mi prosic o pomoc...

Laura2112 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-12-04 23:37:46


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:53.