znowu mi nie wyszło z panienką z internetu - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-10-02, 21:17   #1
krewet
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 3 712

znowu mi nie wyszło z panienką z internetu


słuchajcie dziewczyny, ja już sam nie wiem
poznałem pannę, ustawiamy się na drugi dzień, wszystko spoko, miło spędzony czas i to nawet bez seksu, trochę całusków i macanek
po spotkaniu spotykam się z aprobatą z jej strony (wieczór tego samego dnia)
potem następny dzionek, znów sama szuka kontaktu, jesteśmy wstępnie ustawieni na następny dzień
niestety dostaję od niej smsa następnego dnia, że nie może, bo ktoś z rodzinki trafił do szpitala, no ja jeszcze nie węszę spisku, mówię ok, życie, są sprawy ważne i ważniejsze
to był piątek tydzień temu
wieczorem około 22 zadzwoniłem do niej i nie odebrała, no trudno
dzwonię w sobotę też nie odbiera
dzwonię w niedzielę i mówię - laska, o co chodzi, ona, że przeprasza, że nie miała czasu, i że wieczorem oddzwoni
niby czasu nie miała, a na fejsika wchodziła, ale spoko, mogła na moment wejść przez telefon
no i faktycznie odzywa się wieczorem, znowu wszystko spoko, krewet, gdybyś był teraz przy mnie itp itd...
obiecuje, że da znać na drugi dzień czy się umówimy, bo ma dużo spraw do załatwienia związanych z nową pracą
nie dzwoni jednak cały dzień, ja też nie, bo wolałem się nie narzucać, zresztą też nie miałem czasu się umówić wtedy
dzwonię we wtorek, gada na odpieprz się, bo niby gdzieś tam jest i nie może za bardzo gadać, no mówię ok, trudno
w środę planowałem cały dzień nie dzwonić, ale wieczorem ustawiłem się z kumplem i powiedział zadzwoń i wyjaśnij
zadzwoniłem, nie odebrała
już mi wtedy ciśnienie skoczyło, zadzwoniłem na drugi dzień, w czwartek i mówię - skarbie, jeśli nie zamierzasz się ze mną więcej spotykać to mi powiedz no i tyle, przecież ja zrozumiem, ja chce mieć czarno na białym, wszystko uszanuję
ona, że to nie tak, że po prostu nie miała czasu i że gdyby było coś nie tak, to dałaby mi znać
od tamtego czasu cisza, dziś nie dzwoniła, ja też nie, bo nie się już bardziej poniżać

o co tej kobiecie chodzi?
krewet jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-02, 21:24   #2
GdyKochamy
Zadomowienie
 
Avatar GdyKochamy
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 1 951
Dot.: znowu mi nie wyszło z panienką z internetu

Nie chce cię. W takich przypadkach mówi się po prostu "odezwij się jak będziesz mogła" i więcej się nie dzwoni.
__________________
kiedy się naprawdę kogoś kocha, wierność nie jest żadną zasługą...
GdyKochamy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-02, 21:25   #3
skazana_na_bluesa
.
 
Avatar skazana_na_bluesa
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: koniec świata
Wiadomości: 28 112
Dot.: znowu mi nie wyszło z panienką z internetu

Cytat:
Napisane przez krewet Pokaż wiadomość
słuchajcie dziewczyny, ja już sam nie wiem
poznałem pannę, ustawiamy się na drugi dzień, wszystko spoko, miło spędzony czas i to nawet bez seksu, trochę całusków i macanek
po spotkaniu spotykam się z aprobatą z jej strony (wieczór tego samego dnia)
potem następny dzionek, znów sama szuka kontaktu, jesteśmy wstępnie ustawieni na następny dzień
niestety dostaję od niej smsa następnego dnia, że nie może, bo ktoś z rodzinki trafił do szpitala, no ja jeszcze nie węszę spisku, mówię ok, życie, są sprawy ważne i ważniejsze
to był piątek tydzień temu
wieczorem około 22 zadzwoniłem do niej i nie odebrała, no trudno
dzwonię w sobotę też nie odbiera
dzwonię w niedzielę i mówię - laska, o co chodzi, ona, że przeprasza, że nie miała czasu, i że wieczorem oddzwoni
niby czasu nie miała, a na fejsika wchodziła, ale spoko, mogła na moment wejść przez telefon
no i faktycznie odzywa się wieczorem, znowu wszystko spoko, krewet, gdybyś był teraz przy mnie itp itd...
obiecuje, że da znać na drugi dzień czy się umówimy, bo ma dużo spraw do załatwienia związanych z nową pracą
nie dzwoni jednak cały dzień, ja też nie, bo wolałem się nie narzucać, zresztą też nie miałem czasu się umówić wtedy
dzwonię we wtorek, gada na odpieprz się, bo niby gdzieś tam jest i nie może za bardzo gadać, no mówię ok, trudno
w środę planowałem cały dzień nie dzwonić, ale wieczorem ustawiłem się z kumplem i powiedział zadzwoń i wyjaśnij
zadzwoniłem, nie odebrała
już mi wtedy ciśnienie skoczyło, zadzwoniłem na drugi dzień, w czwartek i mówię - skarbie, jeśli nie zamierzasz się ze mną więcej spotykać to mi powiedz no i tyle, przecież ja zrozumiem, ja chce mieć czarno na białym, wszystko uszanuję
ona, że to nie tak, że po prostu nie miała czasu i że gdyby było coś nie tak, to dałaby mi znać
od tamtego czasu cisza, dziś nie dzwoniła, ja też nie, bo nie się już bardziej poniżać

o co tej kobiecie chodzi?
__________________
-27,9 kg

skazana_na_bluesa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-02, 21:25   #4
Elfir
Zakorzenienie
 
Avatar Elfir
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 14 836
Dot.: znowu mi nie wyszło z panienką z internetu

spodobałeś się jej wstępnie, ale potem skojarzyła cię z krewetem z wizażu i wszystko jej opadło, jak się dowiedziała, że musisz zainwestować w nią max 150 zł do 3 randki, aby mieć seks..
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...story by Elfir

***
Kiedy stwórca składał ten świat, miał mnóstwo znakomitych pomysłów, jednak uczynienie go zrozumiałym jakoś nie przyszło mu do głowy.
T.Pratchett
Elfir jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-02, 21:27   #5
krewet
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 3 712
Dot.: znowu mi nie wyszło z panienką z internetu

nie rozumiem tego, po spotkaniu sama dzwoniła jeszcze, potem w weekend rozumiem, że miała problemy, zresztą w niedzielę wieczorem sama oddzwoniła a potem już zero inicjatywy
krewet jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-02, 21:32   #6
skazana_na_bluesa
.
 
Avatar skazana_na_bluesa
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: koniec świata
Wiadomości: 28 112
Dot.: znowu mi nie wyszło z panienką z internetu

nie każdy problem rozwiązuje się w jeden dzień.
__________________
-27,9 kg

skazana_na_bluesa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-02, 21:33   #7
TakaSamaInna
live your passion
 
Avatar TakaSamaInna
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 2 904
Dot.: znowu mi nie wyszło z panienką z internetu

Podejrzewam, że stało się coś poważniejszego z tym szpitalem i zobaczyła Twój brak empatii. Na fb mogła równie dobrze rozmawiać z jakąś przyjaciółką, która by udzieliła jej wsparcia. Ty być może okazałeś się być dobry od macania itp., ale nie od wysłuchania. Daj jej jeszcze trochę czasu aż jej się sprawy poukładają. Potem albo da znać albo sobie Ciebie odpuści.
P.S. Źle się to czyta bez podziału na zdania.
__________________
Dbam o włosy.

angielski - C2
rosyjski - B2
hiszpański - ?
TakaSamaInna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-10-02, 21:33   #8
397c2675f3cdfd9a8d969495a6edd4aafb32f2d2_655aa1f83943f
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 2 330
Dot.: znowu mi nie wyszło z panienką z internetu

Cytat:
Napisane przez krewet Pokaż wiadomość
nie rozumiem tego, po spotkaniu sama dzwoniła jeszcze, potem w weekend rozumiem, że miała problemy, zresztą w niedzielę wieczorem sama oddzwoniła a potem już zero inicjatywy
Słyszałeś kiedykolwiek o kropce?
397c2675f3cdfd9a8d969495a6edd4aafb32f2d2_655aa1f83943f jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-02, 21:39   #9
krewet
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 3 712
Dot.: znowu mi nie wyszło z panienką z internetu

pink_death - coś tam słyszałem, ale nie lubię zaczynać zdania małą literą i kończyć kropką, bo mi się to kojarzy z gimnazjum
a dużą też nie lubię zaczynać bo zbyt poważnie

TakaSamaInna - ale jak ja do niej dzwoniłem w niedzielę to pierwsze było pytanie czy wszystko ok, a nie "jak możesz nie odbierać?!"
krewet jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-02, 21:41   #10
Mija62
uparta chmura
 
Avatar Mija62
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Miasto Portowe
Wiadomości: 8 645
Dot.: znowu mi nie wyszło z panienką z internetu

Cytat:
Napisane przez Elfir Pokaż wiadomość
spodobałeś się jej wstępnie, ale potem skojarzyła cię z krewetem z wizażu i wszystko jej opadło, jak się dowiedziała, że musisz zainwestować w nią max 150 zł do 3 randki, aby mieć seks..
Mija62 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-02, 21:43   #11
krewet
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 3 712
Dot.: znowu mi nie wyszło z panienką z internetu

nie było tak, że ja ciągle z pretensjami do niej, poza tym z tym szpitalem już w niedzielę było ok (tak mi mówiła), i nie rozumiem jakim cudem w tygodniu ona nie jest w stanie do mnie oddzwonić, albo napisać wiadomości na fejsie jeśli już tam siedzi? przecież to kilka ruchów palcem, bez jaj
pytałem się jej o to, a ona, że nie miała siły
aha...
krewet jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-10-02, 21:47   #12
TakaSamaInna
live your passion
 
Avatar TakaSamaInna
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 2 904
Dot.: znowu mi nie wyszło z panienką z internetu

Cytat:
Napisane przez krewet Pokaż wiadomość
nie było tak, że ja ciągle z pretensjami do niej, poza tym z tym szpitalem już w niedzielę było ok (tak mi mówiła), i nie rozumiem jakim cudem w tygodniu ona nie jest w stanie do mnie oddzwonić, albo napisać wiadomości na fejsie jeśli już tam siedzi? przecież to kilka ruchów palcem, bez jaj
pytałem się jej o to, a ona, że nie miała siły
aha...
A wiesz chociaż kto z jej rodziny jest w tym szpitalu? Albo co się takiego stało? Może rzeczywiście coś poważnego i rozmawia tylko z najbliższymi, a z Tobą nie jest gotowa porozmawiać na ten temat dlatego Cię trochę zbywa?
__________________
Dbam o włosy.

angielski - C2
rosyjski - B2
hiszpański - ?
TakaSamaInna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-02, 21:50   #13
krewet
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 3 712
Dot.: znowu mi nie wyszło z panienką z internetu

wiem kto trafił
i serio wszystko by było ok, nie musimy się codziennie spotykać, ale to, że ona nie może poświęcić chwili na wysłanie mi wiadomości na fejsbuku już mi się w głowie nie mieści
krewet jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-02, 21:54   #14
TakaSamaInna
live your passion
 
Avatar TakaSamaInna
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 2 904
Dot.: znowu mi nie wyszło z panienką z internetu

Cytat:
Napisane przez krewet Pokaż wiadomość
wiem kto trafił
i serio wszystko by było ok, nie musimy się codziennie spotykać, ale to, że ona nie może poświęcić chwili na wysłanie mi wiadomości na fejsbuku już mi się w głowie nie mieści
Dlatego daj jej trochę czasu. Może nie w głowie jej teraz spotkania i rozmowy o niczym. Nie naciskaj. Jeśli jej się spodobałeś czy coś zaiskrzyło to odezwie się jak już ochłonie. Jeśli nie to będziesz wiedzieć, że pora szukać dalej.
__________________
Dbam o włosy.

angielski - C2
rosyjski - B2
hiszpański - ?
TakaSamaInna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-02, 21:58   #15
ikonka10
Raczkowanie
 
Avatar ikonka10
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 344
Dot.: znowu mi nie wyszło z panienką z internetu

po kilku dniach znajomości i to jeszcze z Internetu czego wymagasz?
__________________
Zielona Wyspa

ikonka10 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-02, 22:01   #16
krewet
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 3 712
Dot.: znowu mi nie wyszło z panienką z internetu

żeby była szczera chociaż i napisała w smsie że mam jej dać spokój, a nie, że ona kłamie przez telefon
krewet jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-02, 23:12   #17
coffee
and cigarettes
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 6 965
Dot.: znowu mi nie wyszło z panienką z internetu

Jakby ktoś de facto obcy dzwonił do mnie codziennie, pomimo tego, że mówię mu, że mam zawirowania w życiu, kogoś bliskiego w szpitalu, zaczynam nową pracę, mam trochę spraw do załatwienia, to też bym się wycofała i zdystansowała.
To nie jest do końca normalne, że po jednej randce nie możesz jej dać spokoju na jeden dzień, tylko musisz ciągle wydzwaniać. A nie, sorry, w poniedziałek nie zadzwoniłeś.
Trochę to desperackie i zajeżdża narzucaniem się...

Cytat:
niestety dostaję od niej smsa następnego dnia, że nie może, bo ktoś z rodzinki trafił do szpitala, no ja jeszcze nie węszę spisku, mówię ok, życie, są sprawy ważne i ważniejsze
to był piątek tydzień temu
wieczorem około 22 zadzwoniłem do niej i nie odebrała, no trudno
dzwonię w sobotę też nie odbiera
W tym momencie powinieneś był napisać jej smsa "Jak będziesz miała czas i ochotę porozmawiać, to się odezwij. Mam nadzieję, że wszystko u ciebie w porządku. Czekam na wiadomość. Pozdrawiam."
I normalnie czekać aż będzie chciała pogadać czy się spotkać.

Dzwoniłeś dwa razy, nie odebrała. Nie chciała - nie odezwie się więcej - problem z głowy, to nie to. Chciała, ale nie mogła - odezwie się, bez poczucia, że trafiła na natręta, który musi mieć wszystko już, teraz, dziś, bo inaczej foch i skoki ciśnienia.


Sorry, ale od wczoraj z nią nie gadałeś i już masz pretensje, że "nie ma kontaktu"? Wyście się widzieli raz. Jeden.
Napisz jej jutro czy pojutrze smsa, że chciałbyś się jeszcze kiedyś spotkać i żeby dała znać, kiedy ma czas. I normalnie poczekaj na jej krok, bez wydzwaniania i pretensji.
coffee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-02, 23:42   #18
tymczasowa_
Rozeznanie
 
Avatar tymczasowa_
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 675
GG do tymczasowa_
Dot.: znowu mi nie wyszło z panienką z internetu

jak dla mnie, to dziewczyna po prostu była miła na spotkaniu itd., ale jednak stwierdziła, że to nie to, a gdy jeszcze zacząłeś ją bombardowac telefonami i smsami, to tylko ją w tym przekonaniu utwierdziłeś.
nie umie ci powiedziec, żebyś spadał, boi sie nawet przytaknąc tobie, gdy pytasz o to wprost, a szpital do dobra wymówka. odpuśc i nie bądź namolny.
tymczasowa_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-03, 01:26   #19
malwi89
Zakorzenienie
 
Avatar malwi89
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: tam, gdzie aniołowie mówią szeptem...
Wiadomości: 5 559
GG do malwi89
Dot.: znowu mi nie wyszło z panienką z internetu

Cytat:
Napisane przez krewet Pokaż wiadomość
pink_death - coś tam słyszałem, ale nie lubię zaczynać zdania małą literą i kończyć kropką, bo mi się to kojarzy z gimnazjum
a dużą też nie lubię zaczynać bo zbyt poważnie
Zachowanie wprost z gimnazjum.

Dziewczyna Cie nie chce. Moze chciala sobie poprawic humor, poczuc, ze jest atrakcyjna i kopnac w Odpusc, jakby chciala utrzymywac z Toba kontakt, to by to zrobila po drugim telefonie.
__________________
Motocyklistka 20.09.2012
Suzuki GSX 600F


"MOTOR" masz pod maską np. samochodu
"MOTOCYKL" to coś, co masz pod doopą pokonując w złożeniu winkle, to coś, na czym sam bądź w grupie możesz oderwać się od przytłaczającej rzeczywistości.
malwi89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-10-03, 06:44   #20
krewet
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 3 712
Dot.: znowu mi nie wyszło z panienką z internetu

coffee jakie ciągle wydzwaniać, telefon raz dziennie i to nie zawsze nazywasz wydzwanianiem? zresztą do tego feralnego piątku to ona dzwoniła częściej do mnie niż ja do niej
to nie ma znaczenia ile razy się widzieliśmy, dla mnie to brak szacunku to co ona robi i tyle, nie sądzę, żeby miała tyle zajęć, żeby nie mogła nawet na fejsiku napisać, szczególnie, że tam czasem siedzi
ja już pisać i dzwonić do niej nie będę, chociaż czasem mam ochotę jeszcze poudawać głupka i zmusić ją do wymyślania wymówek i tłumaczenia się, a żeby dziewczynka się w nagrodę trochę pomęczyła ale nie zrobię tego

porażka te laski
krewet jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-03, 07:49   #21
ARAKSJEL
Hrodebert
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 4 441
Dot.: znowu mi nie wyszło z panienką z internetu

Cytat:
Napisane przez Elfir Pokaż wiadomość
spodobałeś się jej wstępnie, ale potem skojarzyła cię z krewetem z wizażu i wszystko jej opadło, jak się dowiedziała, że musisz zainwestować w nią max 150 zł do 3 randki, aby mieć seks..
Dobre

Pierwsze spotkanie i lecisz z łapami każda panna z odrobiną oleju w głowie, obetnie się że krewet to raczej myśli o jednym.

Ile zainwestowałeś ? chyba nie za dużo skoro tylko pogłaskałeś
ARAKSJEL jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-03, 07:54   #22
201607211025
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 3 659
Dot.: znowu mi nie wyszło z panienką z internetu

Jeżeli gadałeś takie głupoty jak na wizażu, to i tak dziwne, że w trakcie randki nie wstała i nie poszła w siną dal.
201607211025 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-03, 08:04   #23
skazana_na_bluesa
.
 
Avatar skazana_na_bluesa
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: koniec świata
Wiadomości: 28 112
Dot.: znowu mi nie wyszło z panienką z internetu

Ale meczydupa jestes.
__________________
-27,9 kg

skazana_na_bluesa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-03, 08:13   #24
krewet
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 3 712
Dot.: znowu mi nie wyszło z panienką z internetu

Cytat:
Dobre

Pierwsze spotkanie i lecisz z łapami każda panna z odrobiną oleju w głowie, obetnie się że krewet to raczej myśli o jednym.

Ile zainwestowałeś ? chyba nie za dużo skoro tylko pogłaskałeś
zaprosiła mnie do domu więc raczej cnotką nie jest

Cytat:
Jeżeli gadałeś takie głupoty jak na wizażu, to i tak dziwne, że w trakcie randki nie wstała i nie poszła w siną dal.
rozwiń proszę tę myśl
krewet jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-03, 08:17   #25
201607211025
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 3 659
Dot.: znowu mi nie wyszło z panienką z internetu

Cytat:
Napisane przez krewet Pokaż wiadomość
rozwiń proszę tę myśl
Nie rozwinę, bo mi szkoda czasu. Do Ciebie nigdy nic nie docierało i nie dotrze. Nawet teraz brak kropek czy wielkich liter tłumaczysz na swój głupi sposób, więc nie męcz dziewczyny.
201607211025 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-03, 09:23   #26
201609140906
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 1 699
Dot.: znowu mi nie wyszło z panienką z internetu

...z panienką z internetu

Nie podoba mi się to określenie.
201609140906 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-03, 09:29   #27
3d23842983a6357ec11121c0b2dc0194ed81d40b_604ff51fe6891
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 3 663
Dot.: znowu mi nie wyszło z panienką z internetu

Pozostaje pogratulować "panience" fantastycznej intuicji.

A może ona nie wie i spławienie kreweta było dla niej czymś w rodzaju oszukania przeznaczenia...
3d23842983a6357ec11121c0b2dc0194ed81d40b_604ff51fe6891 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-03, 09:31   #28
natalia_t
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 10 465
Dot.: znowu mi nie wyszło z panienką z internetu

Taki niby doświadczony w randkowaniu, ale i tak robi z siebie natręta i kretyna.

Tak, telefon nawet raz dziennie bywa męczący, jeśli dziewczyna nie jest szczególnie zainteresowana. A mało która i mało kiedy jest zainteresowana po dwóch/trzech spotkaniach. Lepiej jest gdy raz dzwoni jedna osoba, raz druga. Gdy dzwoni tylko jedna strona wiedz, że coś się [nie]dzieje.
natalia_t jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-03, 09:50   #29
aneta111332
Raczkowanie
 
Avatar aneta111332
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 368
Dot.: znowu mi nie wyszło z panienką z internetu

Weź daj dziewczynie spokój. Jak będzie chciała jeszcze z Tobą się spotkać to odezwie się do Ciebie.
Choć ja na jej miejscu bym tego nie zrobiła.
__________________
"W chwili, kiedy zastanawiasz się, czy kogoś kochasz, przestałaś go już kochać na zawsze."
aneta111332 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-03, 10:02   #30
krewet
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 3 712
Dot.: znowu mi nie wyszło z panienką z internetu

nie rozumiem osobistych wycieczek w moją stronę, i nie wiem za co mnie tak nie lubicie
jej zachowanie jest mocno nie fair
miałem prawo się zagubić, jeśli ona przez dwa dni po spotkaniu sama szuka kontaktu a potem nagle znika
i nie umie wprost powiedzieć o co chodzi, gdyby urwała kontakt zaraz po randce to ok
uważam, że poznała kogoś lepszego, ale mi wprost nie powie, że mam się odczepić, bo trzyma mnie jako koło zapasowe
krewet jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-10-12 00:18:11


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:04.