Najlepsze tabletki, kapsułki, witaminy poprawiajace kondycje włosów- ZBIORCZY - Strona 14 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Pielęgnacja włosów

Notka

Pielęgnacja włosów W tym miejscu rozmawiamy o pielęgnacji włosów. Jeśli twoje włosy są suche, pozbawione blasku lub zniszczone i szukasz sposobu na poprawę sytuacji. Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-08-11, 11:23   #391
kinga(kinia)
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 1 120
Dot.: Najskuteczniejsze tabletki, kapsułki, witaminki:)

Witam!
Ja wczoraj kupilam Humavit. Kupilam go glownie ze wzgledu na cene (okolo 11zl). Szkoda ze nie przeczytalam wczesniej tego watku, bo moze kupilabym Vitapil (no ale z kasa narazie nie najlepiej). No ale trudno bywa ... Na opakowaniu pisze: "dawkowanie: 3 razy dziennie po 2-4 tabletki" Czyli maksymalna dawka to 12 tabletek, a najmiejsza 6. Jakby brac najmiejsza dawke to cale opakowanie starczy na ok 41 dni(wtedy dzienny koszt okolo 27 gr).
Ja teraz nie mam wyjscia i musze lykac Humavit. Jednak nie wiem o jakiej porze go brac, to znaczy: przed posilkiem? w czasie posilku ? po posilku?
Pozdrawiam
kinga(kinia) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-11, 11:52   #392
Chezzy
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 5 423
Dot.: Najskuteczniejsze tabletki, kapsułki, witaminki:)

ja wczoraj kupiłam Salfazin i jest na napisane na opakowaniu, ze pomaga gdy wypadają włosy poza tym jest dobry na cere i paznokcie. Mam nadzieje, że sie sprawdzi. Nie był drogi, kosztuje około 20 zł za 100 tabletek, a zażywa się jedną na dzień. Chciałam kupić Vitapil, ale nie było i farmaceutka poleciła właśnie w/w preparat.
__________________


Chezzy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-11, 12:32   #393
niqska
Wtajemniczenie
 
Avatar niqska
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 2 401
Dot.: Najskuteczniejsze tabletki, kapsułki, witaminki:)

ja właśnie skończyłam pierwsze opakowanie Skrzypovity narazie nie zauważyłam żadnych rewelacji. Skusze się jeszcz ena jedno opakowanko jak nie będzie efektów kupię Silice bo słyszałam że jest bardzo dobra w sumie to efekty widac po ok 3 miesiącach brania jakich kolwiek tabletek... wiec jestem cierpliwa pozdrawiam
niqska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-11, 13:48   #394
ka-inka
Raczkowanie
 
Avatar ka-inka
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 104
GG do ka-inka
Dot.: Najskuteczniejsze tabletki, kapsułki, witaminki:)

A ja kupuję Vitapil już od stycznia tego rokou i z całą pewnością również mogę go pochwalić. Włosy mniej wypadają są gładkie i lśniące Ale oczywiście nie wystarczy jedno opakowanie, aby widzieć efekty należy zużyć przynajmniej dwa opakowania. Niestety środek ten nie pomaga mi na paznokcie ale to wina tipsów jakie kiedyś miałam. Teraz prboje odnowić paznokcie ale nadal mi się rozdwajają ( Może ktoś ma jakiś sposób na odnowę paznkoci?

Ps. jak byłam na początku roku u Dermatologa, również powiedział mi, że wypadanie włosów to są skutki stresów i przeżyć... i to stresów nawet sprzed kilku miesięcy.... jak ktoś coś pzreżył, przeszedł trudne chwile jakiś szok to może to po kilku miesiącach sprawić nadmierne wypadanie włosów, niestety ale to prawda ( Aha i CYNK jest bardzo dobry!!!!
ka-inka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-12, 17:34   #395
201707171556
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 5 619
Dot.: Najskuteczniejsze tabletki, kapsułki, witaminki:)

Ja mam takie pytanie Od 2,5 miesięcy biorę Dromin po 6 lub 9 tabletek dziennie, ale na opakowaniu jest napisane, ze po 3 miesiącach stosowania powinno się zrobić miesięczna przerwę i dopiero po tym miesiącu wznowić kurację ja jednak boję się, że w czasie tego miesiąca stan mojej skóry, włosów i paznokci pogorszy się...Czy w związku z tym moge zrobić tylko 2 tygodnie przerwy lub wogóle a jedynie zmniejszyc dawkę Drominu do 6 tabletek (zaleca się przyjmowanie od 6 do 12 tabletek na dobę).
201707171556 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-12, 18:51   #396
agatus84
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 434
Dot.: Najskuteczniejsze tabletki, kapsułki, witaminki:)

Jak pisze zeby zrobic przerwe, to trzeba zrobic. Nadmiar witamin tez moze szkodic. Takie wskazowki nie sa wziete z ksiezyca, maja swoje przyczyny fizjologiczne.
pozdrawiam
agatus84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-13, 08:54   #397
201707171556
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 5 619
Dot.: Najskuteczniejsze tabletki, kapsułki, witaminki:)

Cytat:
Napisane przez agatus84
Jak pisze zeby zrobic przerwe, to trzeba zrobic. Nadmiar witamin tez moze szkodic. Takie wskazowki nie sa wziete z ksiezyca, maja swoje przyczyny fizjologiczne.
pozdrawiam
Dziękuje za odpowiedź Napewno zrobie przerwę.
201707171556 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-08-13, 10:01   #398
LadyD
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 92
Dot.: Najskuteczniejsze tabletki, kapsułki, witaminki:)

Ja obecnie łykam skrzypowite - już drugie opakowanie po 80 kapsułek.Owszem rezultaty widac ale najbardziej na paznokciach bo stały się twardsze i szybciej rosną ,a włosy poprawiły sie pod wzgledem wyglądu tzn sa bardziej lśniące.Wypadanie zmniejszyło ale w bardzo niewielkim stopniu który nadal mnie nie zadowala.W sumie to zawsze jakiś krok do przodu ,ale do efektu zadowalającego daleka droga.Ostatnio zaczełam też pic magnez w tabletkach musujących i zamierzam zakupić żelazo bo słyszałam ze niedobor tez moze byc przyczyną.Zastanawiam się tez nad amułkami Radical i wlasnie odnośnie ich mam pytanie.Mianowicie jak sie je stosuje ?są do picia ?
LadyD jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-13, 12:00   #399
smerfeta01
Zakorzenienie
 
Avatar smerfeta01
 
Zarejestrowany: 2004-04
Lokalizacja: Cieszyn
Wiadomości: 8 244
Dot.: Najskuteczniejsze tabletki, kapsułki, witaminki:)

też potrzebuję jakiegoś specyfika, który pomógłby moim włosom od wewnątrz byłam wczoraj obciąć włosy i fryzjerka powiedziała, że mam zdrowe kudełki a że wypadają to pewnie im jakichś witaminek brak. Tak więc chyba skuszę się na ten Humawit.
smerfeta01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-13, 12:13   #400
noseknosek
lipiec na maksa!!! :)
 
Avatar noseknosek
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 14 562
Dot.: Najskuteczniejsze tabletki, kapsułki, witaminki:)

Cytat:
Napisane przez LadyD
Ja obecnie łykam skrzypowite - już drugie opakowanie po 80 kapsułek.Owszem rezultaty widac ale najbardziej na paznokciach bo stały się twardsze i szybciej rosną ,a włosy poprawiły sie pod wzgledem wyglądu tzn sa bardziej lśniące.Wypadanie zmniejszyło ale w bardzo niewielkim stopniu który nadal mnie nie zadowala.W sumie to zawsze jakiś krok do przodu ,ale do efektu zadowalającego daleka droga.Ostatnio zaczełam też pic magnez w tabletkach musujących i zamierzam zakupić żelazo bo słyszałam ze niedobor tez moze byc przyczyną.Zastanawiam się tez nad amułkami Radical i wlasnie odnośnie ich mam pytanie.Mianowicie jak sie je stosuje ?są do picia ?
ampułki radical wciera sie w skore glowy pozdrawiam
__________________
what defines us is how well we rise after falling

biegam
noseknosek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-13, 13:04   #401
green_tea
Raczkowanie
 
Avatar green_tea
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 489
Dot.: Najskuteczniejsze tabletki, kapsułki, witaminki:)

Ile kosztuje Dromin? Na ile starcza?
Czy któraś z Wizażanek mogłaby podać skład?
__________________
"To dziwne, ale o ile mądre kobiety interesują się mądrymi mężczyznami, o tyle mądrzy mężczyźni interesują się kobietami zupełnie innego rodzaju."
Natalie Portman
green_tea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-08-13, 14:21   #402
noseknosek
lipiec na maksa!!! :)
 
Avatar noseknosek
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 14 562
Dot.: Najskuteczniejsze tabletki, kapsułki, witaminki:)

DROMIN
Drożdże gat. (Saccharomyces cerevisiae) - 400,0 mg
Wyciąg z pyłku kwiatowego - 1,8 mg
Tiamina (Witamina B1) - 82,5 ug
Ryboflawina (Witamina B2) - 1,0 ug
Fosfor - 30,5 mg
Magnez - 10,3 mg
Potas - 10,0 mg
Wapń - 27,0 mg
Cynk - 0,5 mg

Zalecana dzienna dawka preparatu DROMIN (12 tabletek) realizuje w ok. 40% zapotrzebowanie na magnez, wapń, cynk i fosfor oraz ok. 70% na tiaminę (witaminę B1).
Najlepiej przyjmować preparat w ciągu jednego do trzech miesięcy, stosowanie można wznowić po miesięcznej przerwie

Opakowanie ma 100 tabletek.

Kosztuje okolo 13-14zł, w aptekach internetowych oczywiscie taniej.
__________________
what defines us is how well we rise after falling

biegam
noseknosek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-13, 15:36   #403
green_tea
Raczkowanie
 
Avatar green_tea
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 489
Dot.: Najskuteczniejsze tabletki, kapsułki, witaminki:)

Cytat:
Napisane przez noseknosek
DROMIN
Drożdże gat. (Saccharomyces cerevisiae) - 400,0 mg
Wyciąg z pyłku kwiatowego - 1,8 mg
Tiamina (Witamina B1) - 82,5 ug
Ryboflawina (Witamina B2) - 1,0 ug
Fosfor - 30,5 mg
Magnez - 10,3 mg
Potas - 10,0 mg
Wapń - 27,0 mg
Cynk - 0,5 mg

Zalecana dzienna dawka preparatu DROMIN (12 tabletek) realizuje w ok. 40% zapotrzebowanie na magnez, wapń, cynk i fosfor oraz ok. 70% na tiaminę (witaminę B1).
Najlepiej przyjmować preparat w ciągu jednego do trzech miesięcy, stosowanie można wznowić po miesięcznej przerwie

Opakowanie ma 100 tabletek.

Kosztuje okolo 13-14zł, w aptekach internetowych oczywiscie taniej.

Noseknosek,

dziękuję, dziękuję .
__________________
"To dziwne, ale o ile mądre kobiety interesują się mądrymi mężczyznami, o tyle mądrzy mężczyźni interesują się kobietami zupełnie innego rodzaju."
Natalie Portman
green_tea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-14, 13:45   #404
smerfeta01
Zakorzenienie
 
Avatar smerfeta01
 
Zarejestrowany: 2004-04
Lokalizacja: Cieszyn
Wiadomości: 8 244
Dot.: Najskuteczniejsze tabletki, kapsułki, witaminki:)

dzisiaj kupiłam opakowanie Humawitu skrzyp i pokrzywa 250tab. za 11zł. będę brać po 9.
smerfeta01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-14, 14:30   #405
kinga(kinia)
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 1 120
Dot.: Najskuteczniejsze tabletki, kapsułki, witaminki:)

smerfeta01 - no to mozna powiedziec ze bedziemy braly Humavit (skrzyp i pokrzywa) razem. Ja go lykam dopiero trzeci dzien. Zobaczymy jak na nas podziala. Dodam tylko, ze ja lykam najmniejsza dawke.
Pozdrawiam
kinga(kinia) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-14, 14:41   #406
mazik
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 25
Dot.: Najskuteczniejsze tabletki, kapsułki, witaminki:)

Ja kończę własnie opakowanie skrzypowity i....włosy wypadaja jak szalone. Czy mam lepsze paznokkcie, tego nie wiem bo mam tipsy. Ale kupiłam sobie vitapil!! Juz sie mnie moge doczekac az zaczne je brac, najpierw musze dokonczyc te daremna skrzypowite. Kiedys dawno temu brałam merz special mi pamietam ze one były dosc dobre, natomiast bo vitaralu włosy rosną jak szalone. Buziaki.

Szczerze z reka na sercu mozecie polecic ten vitapil?
mazik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-14, 15:02   #407
olla22
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-02
Wiadomości: 235
GG do olla22
Dot.: Najskuteczniejsze tabletki, kapsułki, witaminki:)

Dziewczyny wszystkie te tabletki kapsulki beda skuteczne w momencie kiedy przez miesiac lub dwa pobierzecie podwojna dawke jaka jest napisana na opakowaniu!!!! W momencie kiedy wypadaja nam wlosy to wiadomo ze w organizmie jest brak witamin. wiec nalezy pobrac wiecej zeby uzupelnic niedobor i pozniej juz w okresach przesilenia zimowo wiosennego profilaktycznie wedlug instrukcji. osobiscie zazywalam skrzyp polny z wit ale bolal mnie brzuszek bo ma drozdze, merz special- bardzo dobry ale drogi, obecnie przyjmuje skrzypowite i jestem zadowolona.
pozdrawiam
olla22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-14, 18:47   #408
smerfeta01
Zakorzenienie
 
Avatar smerfeta01
 
Zarejestrowany: 2004-04
Lokalizacja: Cieszyn
Wiadomości: 8 244
Dot.: Najskuteczniejsze tabletki, kapsułki, witaminki:)

Cytat:
Napisane przez kinga(kinia)
smerfeta01 - no to mozna powiedziec ze bedziemy braly Humavit (skrzyp i pokrzywa) razem. Ja go lykam dopiero trzeci dzien. Zobaczymy jak na nas podziala. Dodam tylko, ze ja lykam najmniejsza dawke.
Pozdrawiam
własnie się zastanawiałam nad tą dzienną dawką ile brać, bo w końcu włosy aż tak bardzo mi nie wypadają ani nie są od zewnątrz zniszczone, tylko ostatnio bawiłam się z rozjaśnianiem, które nie wyszło i chcę powrócić do mojego ciemnego koloru stąd te tabletki - na wzmocnienie na razie biorę 3 x 3, może po ok. 2 -tygodniach zmniejszę dawkę do 3 x 2. Zobaczymy czy zadziała
smerfeta01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-15, 16:49   #409
elolka
Raczkowanie
 
Avatar elolka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 98
Dot.: Najskuteczniejsze tabletki, kapsułki, witaminki:)

a ja sie ciesze ze trafiłam na ten wątek tak sie ostatnio zastanawiałam co by tu kupic, bo wloski mi jakos tak ostatnimi czasy za bardzo wypadają a odżywki jakoś marnie działają... najpierw myslalam o vitapilu, ale tak czytalam czytalam i zaczęlam sie wahac czy moze lepiej humavit? ale po przeczytaniu że humavit trzeba trzy razy dziennie łykac po 2-4 tabletki to chyba jednak sie na ten vitapil zdecyduje jak łykałam capivit a+e (na cerę - no i musze przyznac ze pomógł!) to zdazało mi sie zapomniec o tabletce (a łyka sie jedna na dzień) to tego humavitu pewnie zamiast 12 na dzień to jak bym 3 łykła to by już duzo było
tak wiec moze jutro sie wybiore i kupie vitapil no chyba ze nie bedzie to cos innego
elolka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-08-15, 18:09   #410
agatus84
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 434
Dot.: Najskuteczniejsze tabletki, kapsułki, witaminki:)

A jadl ktos H-Panthoten? oprocz mnie, znaczy? jest dosc drogi, bo miesieczna kuracja to ok 50 zl, ponoc na wlosy jest najlepszy, zawiera chyba aminokwasy siarkowe tez (cysteine i metionine), ale np zelaza i cynku duzo mniej niz te wasze... Jem go jakies 2 tyg, moze niecale, efektu narazie brak... jak go skoncze i nic sie nie zmieni to kupie ten Vitapil.
Wiec jak, ktos sie moze o nim wypowiedziec?
pozdrawiam
agatus84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-15, 18:35   #411
201804200952
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 2 129
Dot.: Najskuteczniejsze tabletki, kapsułki, witaminki:)

Cytat:
Napisane przez agatus84
A jadl ktos H-Panthoten? oprocz mnie, znaczy? jest dosc drogi, bo miesieczna kuracja to ok 50 zl, ponoc na wlosy jest najlepszy, zawiera chyba aminokwasy siarkowe tez (cysteine i metionine), ale np zelaza i cynku duzo mniej niz te wasze... Jem go jakies 2 tyg, moze niecale, efektu narazie brak... jak go skoncze i nic sie nie zmieni to kupie ten Vitapil.
Wiec jak, ktos sie moze o nim wypowiedziec?
pozdrawiam
Ja się wypowiem, ale nie wiem czy to coś ciekawego wniesie

Stosowałam H-Pantoten kilka razy. Przy zeszłorocznym wypadaniu mi niestety nie pomógł, kiedyś chyba tak. Dlatego myślę, że jest to sprawa dosyć indywidualna i zależna od tego czego naszemu organizmowi akurat brakuje .

W wątku o wypadających włosach kilka dziewczyn zachwalalo ten preparat. Ja już bym go chyba nie kupiła (ze względu na cenę i porównanie z innymi specyfikami).
201804200952 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-20, 12:48   #412
skarbeczeQ
Raczkowanie
 
Avatar skarbeczeQ
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 85
Dot.: Najskuteczniejsze tabletki, kapsułki, witaminki:)

witam
stosuje vitapil juz od 10 dni i stwierdzam ze wlosy sa bardziej lsniace i gladsze, tylko juz sama nie wiem czy od vitapilu czy od odzywki, ktora kupilam jednak wlosy wypadaja mi dalej przy ich myciu. stosuje dalej moze cos sie poprawi, wkoncu to tylko 10 dni
pozdrawiam
__________________
okropna ta czcionka na nowej stronie!
skarbeczeQ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-20, 16:07   #413
smerfeta01
Zakorzenienie
 
Avatar smerfeta01
 
Zarejestrowany: 2004-04
Lokalizacja: Cieszyn
Wiadomości: 8 244
Dot.: Najskuteczniejsze tabletki, kapsułki, witaminki:)

ja od tygodnia łykam Humawit, efekty są takie, że włosy jak na razie coraz mniej mi wypadają i ładnie się układają nie wiem czy to akurat od tych tabletek, ale jestem z nich zadowolona.
smerfeta01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-21, 12:30   #414
elolka
Raczkowanie
 
Avatar elolka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 98
Dot.: Najskuteczniejsze tabletki, kapsułki, witaminki:)

troche zaluje ze sama do apteki nie poszłam, tylko mama miala mi kupic "przy okazji"... kupila mi vigor, bo (jej zdaniem) jesli czegos mojemu organizmowi brakuje, to w takich multiwitaminowych preparatach napewno to będzie... no wiec jak narazie łykam i bede łykać, czy to cos pomorze to się okaze...
elolka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-21, 14:47   #415
paradise
Przyczajenie
 
Avatar paradise
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 13
Dot.: Najskuteczniejsze tabletki, kapsułki, witaminki:)

ja własnie zjadłam pierwsze opakownaie vitapilu, kupiłm sobie humavit,ale zamierzam kupic drugie opakowanie vitapilu i łykac te witaminy jednoczesnie (tylko humavit w minimalnej dawce). ciekawe co powie na to moja watroba dodatkowo piję magnez.
paradise jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-23, 16:13   #416
daphne81
Wtajemniczenie
 
Avatar daphne81
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 2 331
GG do daphne81
Dot.: Najskuteczniejsze tabletki, kapsułki, witaminki:)

Ja stosuję tabletki Limomag, dzięki nim przestały wypadac mi włosy
__________________
12 luty 2008
narodziny mojej cudownej córeczki Sashy


daphne81 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-24, 02:07   #417
paulinka3110
Wtajemniczenie
 
Avatar paulinka3110
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Pomerania :)
Wiadomości: 2 363
Dot.: Najskuteczniejsze tabletki, kapsułki, witaminki:)

Pani w aptece poleciła mi Silice. Więc biorę od 20 dnich i jak narazie włoski wypadają mi tak samo:| Wiem że należy stosować trzy miesięczną kuracje, ale czemu to tak wolno idzie:P?
Ale będę wytrwała...
__________________
maniaczko-fanka mundurowych

Moja książkowa wymiana. Zapraszam
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=630571http://
paulinka3110 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-24, 12:56   #418
=>Vicki<=
Raczkowanie
 
Avatar =>Vicki<=
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa/LDN
Wiadomości: 217
Dot.: Najskuteczniejsze tabletki, kapsułki, witaminki:)

ja juz pare specyfikow na wloski probowalam mi.in skrzyp polny z wit. (w fioletowym opakowaniu), skrzyp polny + wit (w zielonym opakowaniu), silice, i tran (taaak tran! swietnie wplywa na wlosy i skore, na innym watku juz pisalam o nim ) w sumie jesli chodzi o produckty ze skrzypem, najbardziej mi sie podobalo dzialanie skrzypu polnego z wit. w fioletowym opakowaniu- ma bardzo dobry sklad, nie ma uciazliwej ilosci tabletek dziennie, na dlugo starcza (ja bralam 2 x dziennie po 1 tabletce, czyli minimalna dawke) i efekty sa wspaniale- urosly mi baaaardzo wlosy, byly lsniace, przestaly wypadac (od ilosci okolo 120-150dziennie, przy czasaniu zero, przy myciu 2-3 wloski), paznokcie dlugie i mozne a cera bezproblemowa 1 opakowanie starczylo na jakies 2 miesiace, kosztowalo 15zl, mialo 100tabletek
oto sklad:

Skład: Ekstrakt ze Skrzypu polnego(10mg), Ekstrakt z pokrzywy(10mg), Witamina A (1000 I.U), Witamina B1 (2,5mg), Witamina B2(2,5mg), Witamina B6 (1,3mg), Witamina E (30mg), Niacyna (5mg), Biotyna (0,12mg), Inositol (5mg), PABA (5mg), Pantotenian wapnia (12,5mg), Lizyna (15mg), Glukonian żelaza (3mg), Wyciąg z alg morskich (3mg), Drożdże (340mg),
Oraz:węglan wapniowo-magnezowy. krzemionka, stearynian magnezu, monostearynian glicerolu i sorbitol.

Działanie: Poprawa przemiany materii, korzystny wpływ na procesy rogowacenia, zmniejszenie przepuszczalności naczyń krwionośnych, utrzymanie elastyczności skóry i błon śluzowych

Zastosowanie: Przy niedoborze witamin i soli mineralnych.

Sposób użycia: 2x2 tabletki dziennie przez 30 dni następnie 2x1 tabletkę dziennie.
producent: vitamex, szwecja.

znow cos planuje kupic na kuracje jesienna, i choc mialam plan kupic skrzyp w/w, to chyba sprobuje vitapil, skoro tak go wychwalacie
=>Vicki<= jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-24, 15:38   #419
hula_hula
Zakorzenienie
 
Avatar hula_hula
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 4 398
GG do hula_hula
Dot.: Najskuteczniejsze tabletki, kapsułki, witaminki:)

Kurczę, nie wiem czy szkrzyp z witaminami czy humavit . Który lepszy wg. Was?
EDIT: już wiem . Skrzyp w zielonym kartoniku .
hula_hula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-24, 15:48   #420
Mirabilka
Zakorzenienie
 
Avatar Mirabilka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 6 636
Dot.: Najskuteczniejsze tabletki, kapsułki, witaminki:)

po Vitapil'u też Wam tak niedobrze jak mi?
__________________

Mirabilka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-03-24 17:51:34


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:44.