Wszystko o bańkach - zbiorczy - Strona 66 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Masaż

Notka

Masaż Miejsce dla osób, które interesują się masażem wyszczuplającym i zdrowotnym. Dołącz do nas, podziel się swoim doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-05-09, 21:20   #1951
niepokonana27
Raczkowanie
 
Avatar niepokonana27
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: woj. śląskie
Wiadomości: 90
Dot.: masaż chińską bańką

a co tu taka cisza?
ja zrobilam sobie tygodniowa przerwe w masazach bo masowalam się juz regularnie ponad miesiac a z tego co czytalam skóra też musi odpocząc
Co do efektów to jakies tam są ale na pewno nie tak spektakularne jak co niektorzy tutaj opisują, ale zanim zaczelam sie masowac to cellulitu bardzo duzego nie mialam, moze dlatego efekty sa mniej widoczne, co myslicie?
niepokonana27 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-10, 07:51   #1952
mewa2403
Raczkowanie
 
Avatar mewa2403
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 48
Dot.: masaż chińską bańką

Cytat:
Napisane przez niepokonana27 Pokaż wiadomość
a co tu taka cisza?
ja zrobilam sobie tygodniowa przerwe w masazach bo masowalam się juz regularnie ponad miesiac a z tego co czytalam skóra też musi odpocząc
Co do efektów to jakies tam są ale na pewno nie tak spektakularne jak co niektorzy tutaj opisują, ale zanim zaczelam sie masowac to cellulitu bardzo duzego nie mialam, moze dlatego efekty sa mniej widoczne, co myslicie?
ja z kolei miałam bardzo duży cellulit, dlatego po kilkunastu masażach bańkami jest niesamowita poprawa, nie udało mi się go całkowicie zlikwidować ale cały czas nad tym pracuję, czasami mam lepsze dni, czasami gorsze ale staram się w miarę systematycznie stosować banieczki.
Po masażu smaruję się serum rozgrzewającym Eveline i zawijam w folię na jakieś pół godzinki, po całym zabiegu skóra jest gładka jak pupa niemowlaka
Jak dla mnie taki wynalazek jest super rozwiązaniem i co najważniejsze niedrogim.
Do tego ostatnio włączyłam hula hop żeby trochę zbic talię, biodra i trochę uda, systematyczna praca nad swoim ciałem daje niesamowite efekty. Dziewczyny nie dajmy się
mewa2403 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-10, 12:51   #1953
NaturalWomen
Rozeznanie
 
Avatar NaturalWomen
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: przeważnie ze swojego pokoju:)
Wiadomości: 1 001
Dot.: masaż chińską bańką

Witam,
śledzę ten wątek od jakiegoś czasu... Koleżanka zaraziła mnie chińską bańkomanią, więc zakupiłam zestaw w ✂✂✂✂✂✂✂ i zaczęłam działać...

Po pierwsze, kupiłam sobie wybrakowany komplet- moje opakowanie zawierała 3 bańki a nie 4, miał ktoś taki przypadek? No, ale nic. Machnęłam ręką na tą jedną brakującą bańkę.
Po drugie, po pierwszym masażu mam okropnie posiniaczone uda. Może zbyt intensywnie zabrałam się do dzieła i efekty są jakie są- 5ty dzień chodzę z siniakami. Inie wiem czy dalej robić sobie masaże (tylko mniej intensywne), boję się że na starych siniakach porobią mi się nowe i zamiast sobie polepszyć to tylko pogorszę .

Mój pierwszy masaż trwał ok. 30 min. (obie nogi+ pośladki), używałam najmniejszej bańki- jest dla mnie najbardziej poręczna.

Mam pytanie czy po masażu bańką wykonaną u profesjonalnego masażysty też są siniaki?
__________________
"to, co uderza w Nas ma też swoją drugą twarz/ jak noc, która po to jest, by słońce mogło wschodzić"
N.K.
NaturalWomen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-10, 13:18   #1954
Forget_me
Zakorzenienie
 
Avatar Forget_me
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Schrimm :)
Wiadomości: 19 516
Dot.: masaż chińską bańką

Dzisiaj wieczorkiem wracam do masaży
__________________
"Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu
idiotów."
S. Lem
Forget_me jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-10, 13:53   #1955
PumkaMarta
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 113
Dot.: masaż chińską bańką

Cytat:
Napisane przez NaturalWomen Pokaż wiadomość
... kupiłam sobie wybrakowany komplet- moje opakowanie zawierała 3 bańki a nie 4, miał ktoś taki przypadek? No, ale nic. Machnęłam ręką na tą jedną brakującą bańkę.
sprawdz w najmniejszej bance, w srodku jest jeszcze mniejsza
PumkaMarta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-10, 15:57   #1956
NaturalWomen
Rozeznanie
 
Avatar NaturalWomen
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: przeważnie ze swojego pokoju:)
Wiadomości: 1 001
Dot.: masaż chińską bańką

Cytat:
Napisane przez PumkaMarta Pokaż wiadomość
sprawdz w najmniejszej bance, w srodku jest jeszcze mniejsza
Jest
__________________
"to, co uderza w Nas ma też swoją drugą twarz/ jak noc, która po to jest, by słońce mogło wschodzić"
N.K.
NaturalWomen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-10, 16:03   #1957
masazowo
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 8
Dot.: masaż chińską bańką

Cytat:
Napisane przez NaturalWomen Pokaż wiadomość

Mam pytanie czy po masażu bańką wykonaną u profesjonalnego masażysty też są siniaki?
są, oczywiście.
jeśli masz takie duże siniaki to masaż klasyczny może przyspieszyć ich wchłanianie..
jak już pisałam - dobrze przynajmniej raz iść na masaż do profesjonalisty zobaczyć co i jak. nie martw się, siniaki na pewno zejdą!
masazowo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-05-10, 16:15   #1958
NaturalWomen
Rozeznanie
 
Avatar NaturalWomen
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: przeważnie ze swojego pokoju:)
Wiadomości: 1 001
Dot.: masaż chińską bańką

Cytat:
Napisane przez masazowo Pokaż wiadomość
są, oczywiście.
jeśli masz takie duże siniaki to masaż klasyczny może przyspieszyć ich wchłanianie..
jak już pisałam - dobrze przynajmniej raz iść na masaż do profesjonalisty zobaczyć co i jak. nie martw się, siniaki na pewno zejdą!
Zaraz po pierwszym masażu całe uda miałam w małych czerwonych kropeczkach, które po paru godzinach zamieniły się w małe siniaczki. Codziennie się zmniejszają, ale jednak są bardzo widoczne. Kupiłam sobie maść na stłuczenia, może coś pomoże. Na razie o basenie mogę zapomnieć
Pomijając efekt wizualny, to skóra po masażu jest bardzo przyjemna w dotyku, taka delikatniejsza i gładsza.
__________________
"to, co uderza w Nas ma też swoją drugą twarz/ jak noc, która po to jest, by słońce mogło wschodzić"
N.K.
NaturalWomen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-11, 07:56   #1959
mewa2403
Raczkowanie
 
Avatar mewa2403
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 48
Dot.: masaż chińską bańką

Cytat:
Napisane przez NaturalWomen Pokaż wiadomość
Zaraz po pierwszym masażu całe uda miałam w małych czerwonych kropeczkach, które po paru godzinach zamieniły się w małe siniaczki. Codziennie się zmniejszają, ale jednak są bardzo widoczne. Kupiłam sobie maść na stłuczenia, może coś pomoże. Na razie o basenie mogę zapomnieć
Pomijając efekt wizualny, to skóra po masażu jest bardzo przyjemna w dotyku, taka delikatniejsza i gładsza.
Mi po kilkunastu masażach skóra już się przyzwyczaiła do baniek, czasami jakiś mały siniaczek się pojawi ale szybko znika, a różnica w dotyku skóry po masażu jest bardzo duża ... oczywiście na plus
mewa2403 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-11, 11:31   #1960
reszka1
Przyczajenie
 
Avatar reszka1
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Łęcze
Wiadomości: 13
Dot.: masaż chińską bańką

Witam !! nie śledziłam całego wątku ale właśnie natknęłam się na te banieczki i mam pytanko: czy robiłyście masaż pleców tymi bankami?? macie jakieś doświadczenia ??mój mąż ma problemy z plecami może coś pomogą i jemu
__________________
Obyś doznał tyle szczęścia ile prawdy mówisz....
reszka1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-11, 22:03   #1961
niezapominajka1612
Przyczajenie
 
Avatar niezapominajka1612
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 26
Dot.: masaż chińską bańką

hej
Dzisiaj właśnie był mój 3 masaż. Powiem, że ja również nie widzę jakichś spektakularnych efektów, ale skóra rzeczywiście jest bardzo gładziutka. Po masażu również mam, jak pisały dziewczyny wyżej, czerwone placki, a raczej jeden wielki Masuję sobie uda i pośladki. Ja mam taki patencik, że opieram masowaną nogę na krzesełku (skorzystała z rady na forum) i to bardzo ułatwia masaż.
Co do masażu pleców- jestem studentką medyka i miałam w I sem. naukę stawiania baniek i przy okazji pokazano nam również jak stosowac bańki chińskie na plecach. Z tego co wiem to masaż chińskimi na podobne zastosowanie jak i tradycyjne, tyle że jest przyjemniejszy (przy odpowiednim wykonaniu) i poprawia krążenie. Nie można stosować go na miejsca z ranami, trądzikiem, wypryskami itp.
__________________
74-72-70-68-66-64-62
Powiem Panu jedno, człowiek wolny jest nieprzewidywalny.
Nie tylko dla innych. Przede wszystkim dla siebie...

niezapominajka1612 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-05-12, 10:19   #1962
masazowo
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 8
Dot.: masaż chińską bańką

Cytat:
Napisane przez reszka1 Pokaż wiadomość
Witam !! nie śledziłam całego wątku ale właśnie natknęłam się na te banieczki i mam pytanko: czy robiłyście masaż pleców tymi bankami?? macie jakieś doświadczenia ??mój mąż ma problemy z plecami może coś pomogą i jemu
można robić masaż pleców bańką, nalezy tylko pamiętać, że poruszamy się bańką tylko po mięśniu najogólniej zwanym prostownikiem grzbietu, czyli po tym bezpośrednio wzdłuż kręgosłupa. nie jeździmy po samym kręgosłupie i po nerkach! w przypadku bóli pleców warto najpierw skonsultować się z ortopedą, z plecami nie ma żartów
masazowo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-13, 20:51   #1963
Krysaaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 36
Dot.: masaż chińską bańką

Hej Dziewczyny-dzisiaj zaczęłam swoją przygodę z bańkami.Kupiłam te słynne niebieskie w aptece,poczytałam trochę Wasze forum i przystąpiłam do dzieła....Ale potrzebuję WASZEJ POMOCY!!!!!!!! Po 1 nie umiem "wyczuć" tych baniek,albo mi się tak zazsa,że nie mogę jej ruszyć i wbiegu naciskam,aby ją oderwać bo boję się malinki,albo tak delikatnie dotyka,że za chwilę się odrywa
Po 2 po moim masażu minęła ok godz.i jak poszłam do łazienki to wbiłam się w szok-na przedniej stronie ud-czerwone krostki-ala popękane naczynka-ale tego się spodziewałam,jednak tylna strona ud to JEDEN GIGANTYCZNY SINIAK!!!!! Czytałam o siniakach,ale myśłałam,że to małe gdzie niegdzie,a tu tak jakby zlały się w 1 całość i wyszło fioletowe całe udo czy to normalne,czy robię coś NIE TAK-POMOCY!!!
Dziękuję,pozdrawiam
Krysaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-14, 19:40   #1964
Venuska
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 21
Dot.: masaż chińską bańką

Przeleciałam wątek i nie znalazłam jak powinien wyglądac taki masaż brzucha.
Czy powinnam go robic od boku do boku czy tez od dołu w kierunku góry.
Nawet na youtubie nie znalazłam zadnego filmiku
Venuska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-15, 14:35   #1965
940aaead32a02128bb608a6b94f04b4806a21ce5_60383a2a3bc41
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 3 615
Dot.: masaż chińską bańką

Cytat:
Napisane przez Krysaaa Pokaż wiadomość
Hej Dziewczyny-dzisiaj zaczęłam swoją przygodę z bańkami.Kupiłam te słynne niebieskie w aptece,poczytałam trochę Wasze forum i przystąpiłam do dzieła....Ale potrzebuję WASZEJ POMOCY!!!!!!!! Po 1 nie umiem "wyczuć" tych baniek,albo mi się tak zazsa,że nie mogę jej ruszyć i wbiegu naciskam,aby ją oderwać bo boję się malinki,albo tak delikatnie dotyka,że za chwilę się odrywa
Po 2 po moim masażu minęła ok godz.i jak poszłam do łazienki to wbiłam się w szok-na przedniej stronie ud-czerwone krostki-ala popękane naczynka-ale tego się spodziewałam,jednak tylna strona ud to JEDEN GIGANTYCZNY SINIAK!!!!! Czytałam o siniakach,ale myśłałam,że to małe gdzie niegdzie,a tu tak jakby zlały się w 1 całość i wyszło fioletowe całe udo czy to normalne,czy robię coś NIE TAK-POMOCY!!!
Dziękuję,pozdrawiam
być może za mocno zasysasz bańkę.
przed masażem posmarowałaś uda jakąś oliwką ? nie potrafię Ci określić jak mocno musisz zassać bańkę ,żeby było okej. to po prostu musisz sama wyczuć.
gdy pierwszy raz robiłam sobie masaż również miałam siniaki... , teraz już w ogóle nie mam, ale to kwestia wprawy .
proponuję Ci,żebyś powtórzyła zabieg za jakiś tydzień i pamiętaj,żebyś tak mocno nie zasysała się .
powodzenia !

Cytat:
Napisane przez Venuska Pokaż wiadomość
Przeleciałam wątek i nie znalazłam jak powinien wyglądac taki masaż brzucha.
Czy powinnam go robic od boku do boku czy tez od dołu w kierunku góry.
Nawet na youtubie nie znalazłam zadnego filmiku
z tego co się orientuję to nie powinno się masować brzuch bańkami, na pewno na tym wątku kiedyś ktoś o tym wspominał.
940aaead32a02128bb608a6b94f04b4806a21ce5_60383a2a3bc41 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-15, 18:19   #1966
Venuska
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 21
Dot.: masaż chińską bańką

Kojarzę własnie ze nie powinno sie masować w czasie ciazy czy też menstruacji ale przecież na nim też się umiejscawia cellulit
Venuska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-15, 21:40   #1967
JuStYsCk2
Zadomowienie
 
Avatar JuStYsCk2
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 1 368
Dot.: masaż chińską bańką

dziewczyny a które są lepsze??

http://allegro.pl/chinskie-banki-aku...html?source=oo

te?

http://allegro.pl/banki-chinskie-aku...html?source=oo

czy te??
JuStYsCk2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-16, 01:02   #1968
940aaead32a02128bb608a6b94f04b4806a21ce5_60383a2a3bc41
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 3 615
Dot.: masaż chińską bańką

Cytat:
Napisane przez Venuska Pokaż wiadomość
Kojarzę własnie ze nie powinno sie masować w czasie ciazy czy też menstruacji ale przecież na nim też się umiejscawia cellulit
przeszukaj ten wątek to na pewno znajdziesz odpowiedź na Twoje pytanie
nie jestem specjalistką,także nie opowiem Ci jednoznacznie


Cytat:
Napisane przez JuStYsCk2 Pokaż wiadomość
radziłabym te drugie
940aaead32a02128bb608a6b94f04b4806a21ce5_60383a2a3bc41 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-16, 07:32   #1969
reszka1
Przyczajenie
 
Avatar reszka1
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Łęcze
Wiadomości: 13
Dot.: masaż chińską bańką

Witam ...problemy nie sa jakieś poważne to chyba po prostu od pracy fizycznej jaką ostatnio wykonuje przy domu wiec spróbuje lekki masażyk na poprawę samopoczucie ........jak radzicie |
A co do banieczek to chyba jednak te drugie
__________________
Obyś doznał tyle szczęścia ile prawdy mówisz....
reszka1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-05-16, 09:42   #1970
masazowo
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 8
Dot.: masaż chińską bańką

Cytat:
Napisane przez Venuska Pokaż wiadomość
Przeleciałam wątek i nie znalazłam jak powinien wyglądac taki masaż brzucha.
Czy powinnam go robic od boku do boku czy tez od dołu w kierunku góry.
Nawet na youtubie nie znalazłam zadnego filmiku
szczerze odradzam masowanie brzucha. można niechcący uszkodzić organy wewnętrzne!
masazowo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-16, 11:29   #1971
JuStYsCk2
Zadomowienie
 
Avatar JuStYsCk2
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 1 368
Dot.: masaż chińską bańką

[1=940aaead32a02128bb608a6 b94f04b4806a21ce5_60383a2 a3bc41;26939554]przeszukaj ten wątek to na pewno znajdziesz odpowiedź na Twoje pytanie
nie jestem specjalistką,także nie opowiem Ci jednoznacznie




radziłabym te drugie [/QUOTE]

dzieki a czy mogłabyś powiedzieć czemu te są lepsze?? W tych jasnych widać jak sie zasysa a w tych nie mam pojęcia o co chodzi?
JuStYsCk2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-17, 01:14   #1972
940aaead32a02128bb608a6b94f04b4806a21ce5_60383a2a3bc41
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 3 615
Dot.: masaż chińską bańką

Cytat:
Napisane przez JuStYsCk2 Pokaż wiadomość
dzieki a czy mogłabyś powiedzieć czemu te są lepsze?? W tych jasnych widać jak sie zasysa a w tych nie mam pojęcia o co chodzi?
wg mnie te niebieskie są bardziej praktyczne, chociaż mogę się mylić,bo nie używałam tych pierwszych. . a czy są lepsze tego niestety nie wiem.
jeśli chodzi o te drugie to nie ma w tym nic trudnego ,uwierz . z resztą jak zamówisz je to zobaczysz o co chodzi , w razie czego to pisz śmiało na pv .
940aaead32a02128bb608a6b94f04b4806a21ce5_60383a2a3bc41 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-17, 13:07   #1973
marsi11
Zakorzenienie
 
Avatar marsi11
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 9 982
Dot.: masaż chińską bańką

Cytat:
Napisane przez masazowo Pokaż wiadomość
szczerze odradzam masowanie brzucha. można niechcący uszkodzić organy wewnętrzne!
a to nie jest prawda
endermologie jest podobnym masażem do baniek a przecież brzuch się masuje
w tym wątku wypowiadała się masażystka, która tłumaczyła technikę masażu brzucha
marsi11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-17, 20:02   #1974
niezapominajka1612
Przyczajenie
 
Avatar niezapominajka1612
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 26
Dot.: masaż chińską bańką

NIE MOŻNA samodzielnie masować bańkami sobie brzucha.
przepływ limfy w jamie brzusznej jest inny niż przepływ krwi w organizmie. Złe wykonanie masażu może doprowadzic do zaburzenia przepływu limfy i mogą powstać tzw. "zatory, czopy"...
Wiem to od koleżanki, która studiuję kosmetologię.
__________________
74-72-70-68-66-64-62
Powiem Panu jedno, człowiek wolny jest nieprzewidywalny.
Nie tylko dla innych. Przede wszystkim dla siebie...

niezapominajka1612 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-18, 07:27   #1975
masazowo
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 8
Dot.: masaż chińską bańką

Cytat:
Napisane przez marsi11 Pokaż wiadomość
a to nie jest prawda
endermologie jest podobnym masażem do baniek a przecież brzuch się masuje
w tym wątku wypowiadała się masażystka, która tłumaczyła technikę masażu brzucha
no własnie, MASAŻYSTKA.
masazowo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-18, 14:27   #1976
Kasiarzyna
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: Wawa
Wiadomości: 348
GG do Kasiarzyna
Dot.: masaż chińską bańką

http://allegro.pl/masazer-prozniowy-...598434846.html kosztuje prawie tyle samo co bańki... może warto spróbować, jeśli wszystko w nim działa tak jak piszą to wydaje się lepszą alternatywą dla chińskich baniek. próbowała któraś?
Kasiarzyna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-18, 22:57   #1977
niepokonana27
Raczkowanie
 
Avatar niepokonana27
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: woj. śląskie
Wiadomości: 90
Dot.: masaż chińską bańką

Cytat:
Napisane przez Kasiarzyna Pokaż wiadomość
http://allegro.pl/masazer-prozniowy-...598434846.html kosztuje prawie tyle samo co bańki... może warto spróbować, jeśli wszystko w nim działa tak jak piszą to wydaje się lepszą alternatywą dla chińskich baniek. próbowała któraś?
Powiem szczerze, że bardzo mnie zaciekawiło to urzadzenie i na pewno je zamówie i wyprobuję gdyz faktycznie wydaje sie być lepsza alternatywą dla baniek, chocby w aspekcie wygody bo powiem szczerze masaz bańką wymaga jednak siły i sporo wysiłku natomiast ten masażer wydaje sie byc mniej pracochłonnym rozwiązaniem
niepokonana27 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-19, 08:22   #1978
Kasiarzyna
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: Wawa
Wiadomości: 348
GG do Kasiarzyna
Dot.: masaż chińską bańką

wczoraj zamówiłam nie mogłam się powstrzymać;P jak już dostane opisze czy sie sprawdza
Kasiarzyna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-19, 08:25   #1979
niepokonana27
Raczkowanie
 
Avatar niepokonana27
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: woj. śląskie
Wiadomości: 90
Dot.: masaż chińską bańką

Cytat:
Napisane przez Kasiarzyna Pokaż wiadomość
wczoraj zamówiłam nie mogłam się powstrzymać;P jak już dostane opisze czy sie sprawdza
Ja też mam zamiar dzisiaj zamówic a możesz podac linka do strony z której zamawiałas albo napisz który zamówiłas bo z tego co widze to sa różne modele, tańsze, droższe itd. i nie wiem który wybrać hmm
niepokonana27 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-20, 08:57   #1980
Kasiarzyna
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: Wawa
Wiadomości: 348
GG do Kasiarzyna
Dot.: masaż chińską bańką

aukcja sie juz skonczyła, zamówiłam taki sam jaki jest w linku, z najwieksza iloscia sprzedanych przedmiotów. Mam tez zwykłe bańki chińskie(te gumowe niebieskie) staaare jak świat, więc jakby to urządzonko nie wypaliło, to biedy nie będzie, a sam sprzęt taki strasznie drogi nie jest więc ryzykować można.
Kasiarzyna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Masaż


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-10-28 18:28:17


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:09.