Trening Ewy Chodakowskiej - Strona 18 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-04-23, 13:31   #511
Gabens
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 1
Dot.: Trening Ewy Chodakowskiej

hej, hej ja też zaczełam ćwiczyć z Ewą znalazłam jej program zupełnie przez przypadek i na poczatku nie wierzyłam w ten cały trening ale po obejrzeniu efektów i przeczytaniu masy pozytwnych opini na ten temat stwierdziłam, że warto zaryzykować wprawdzie mam dopiero 2 treningi za soba i czuje mięśnie łydek, brzucha i rąk, zupelnie mnie to nie zniechęciło a wręcz odwrotnie zachęciło do działania! mam nadzieje, ze uda mi sie utrzymac zapał
Gabens jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-23, 13:40   #512
Pstra
Zakorzenienie
 
Avatar Pstra
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 16 364
Dot.: Trening Ewy Chodakowskiej

witam i ja
ja mam płytkę już z 1,5 tygodnia i tylko raz się za nią wzięłam, żeby zobaczyć co i jak. mam nadzieję, że się dzisiaj przemogę i go zaliczę, tym bardziej jak się czyta o waszych postępach i efektach to motywuje
__________________
Pstra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-23, 15:20   #513
maggie18
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 4
Dot.: Trening Ewy Chodakowskiej

Cytat:
Napisane przez Ayati Pokaż wiadomość
Ja znalazłam dvd z Shape na internecie na chomikuj. Rozmiar płytki 2.2 gb, całe szczęście że miałam odpowiednie transfer. Jeśli któraś wizażanka byłaby chętna, mogę to wrzucić na swoje konto i ustawić darmowy transfer, żebyście pobrały i ćwiczyły


Ja również przyłączam się do prośby o link, będę bardzo wdzięczna
maggie18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-23, 15:42   #514
konstel
Raczkowanie
 
Avatar konstel
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 187
Dot.: Trening Ewy Chodakowskiej

Cytat:
Napisane przez Manehajera Pokaż wiadomość
mój plan treningowy ma się następująco :

Do końca maja ćwiczę z Ewą i jej płytą,
od czerwca przechodzę na trening z JOYa - również ten od Ewy,
Od lipca zacznę pewnie nową płytę Ewy

do tego codziennie 30min kręcenia hula hop tym z wypustkami .

Co do diety to nie żadna restrykcyjna, po prostu zdrowy umiar i ograniczenie słodyczy i gazowanych napojów (z tym drugim nie będzie problemu)

Myślałam jeszcze na treningu z Mel B ale to może jakoś później


Ostatnimi czasy (jakieś pół roku) aktywność fizyczna jest tym co chcę w życiu robić i co sprawia mi przyjemność . Dość mam pracy papierkowej i za biurkiem która daje mi znikomą satysfakcję, dlatego mam zamiar zapisać się na kurs instruktora fitness i powoli spełniać swoje marzenia

Jeśli któraś z Was zainteresowana by była profesjonalnym kursem w Katowicach (7 zjazdów weekendowych) to zapraszam na PW

-
Mam kilka pytań do Ciebie, bo jak to przeczytałam to tak jakbym czytała o sobie
więc: czy ten trening z Joya jest trudniejszy od tego z dvd? Również czekam na tą lipcową płytę. Też chciałabym zrobić sobie taki kurs, ale boję się, że mam za słabą kondycję (?) i myślałam żeby najpierw wyglądać perfekcyjnie, poprawić kondycje, wzmocnić mięśnie i dopiero iść na kurs- ale może za dużo od siebie wymagam? Wydaje mi się że tak po prostu nie mogę iść na kurs ;p
konstel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-23, 16:19   #515
Manehajera
Zakorzenienie
 
Avatar Manehajera
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 4 102
Dot.: Trening Ewy Chodakowskiej

Cytat:
Napisane przez konstel Pokaż wiadomość
Mam kilka pytań do Ciebie, bo jak to przeczytałam to tak jakbym czytała o sobie
więc: czy ten trening z Joya jest trudniejszy od tego z dvd? Również czekam na tą lipcową płytę. Też chciałabym zrobić sobie taki kurs, ale boję się, że mam za słabą kondycję (?) i myślałam żeby najpierw wyglądać perfekcyjnie, poprawić kondycje, wzmocnić mięśnie i dopiero iść na kurs- ale może za dużo od siebie wymagam? Wydaje mi się że tak po prostu nie mogę iść na kurs ;p

hehe cieszę się, że znalazłam bratnią duszę przynajmniej na tym podłożu

To zależy co komu leży - ten z Joy'a jest jakby szybszy, za to SKALPEL bardziej precyzyjny i tym samym dla mnie bardziej męczący ale dający więcej satysfakcji

Co do kondycji to wiadomo fajnie jest ją sobie wyrobić. Radzę sobie z ćwiczeniami fitness, wiadomo, jestem mokra ale nie są one dla mnie niewykonalne. Decyzja (a raczej przemyślenia) dotyczące takiego kursu chodzą za mną od dłuższego czasu -tak jak pisałam wyżej - praca "za biurkiem" nie jest dla mnie . Może trochę późno się o tym przekonałam ale wiem, że to co nie sprawia satysfakcji mi samej nie może być dobre

Kurs fintessu to dopiero wstęp do dalszego kształcenia w tej dziedzinie i nie uważam, że trzeba mieć do tego nie wiadomo jakie ciało i przygotowanie.
Manehajera jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-23, 17:36   #516
kamilkamilka
Raczkowanie
 
Avatar kamilkamilka
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 155
Dot.: Trening Ewy Chodakowskiej

Dziewczyny 10 trening odhaczony dopiero dzisiaj udało mi się oderwać uda od podłogi - lepiej późno niż wcale reszta ćwiczeń bez problemu, trochę się zmęczyłam ale dałam radę no i cały trening zleciał mi bardzo szybko, szczególnie ćwiczenia na brzuch efekty - 1kg mniej, bardziej płaski brzuch i wydaje mi się, że pośladki mi się nieco uniosły ćwiczcie dziewczyny, bo na prawdę warto, nie tylko dla figury, ale dla lepszego samopoczucia
kamilkamilka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-23, 18:08   #517
iloveyou2
Raczkowanie
 
Avatar iloveyou2
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 65
Dot.: Trening Ewy Chodakowskiej

Manehajera - z jakiej miejscowości jestes? Bo też jestem z okolic Katowic, a poluje na tą płytę!

I dziewczyny, czy któraś orientuje się, jak to jest dokładnie z tymi ćwiczeniami ze strony Ewy? Bo ja nie do końca ogarniam czy każde ćwiczenie mam zrobic po 10-15 powtórzeń i jeszcze 3 serie tego ćwiczenia? Bo tak jest napisane tam we wstępie, ale później, jak jest rozpisane ćwiczenie to tylko przy dwóch jest napisane x3
Więc ja już się pogubiłam
iloveyou2 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-04-23, 18:27   #518
aluniaa007
Wtajemniczenie
 
Avatar aluniaa007
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: z krainy czarow ;)
Wiadomości: 2 162
Dot.: Trening Ewy Chodakowskiej

ja wczoraj zaczelam 1wszy trening wiec witam Was wszystkie mimo,ze zawsze staram sie cwiczyc,to powiem szczerze,ze te cwiczenia sa inne niz do tej pory cwiczylam i naprawde daja w kosc wytrwalam do konca,ale gdzie niegdzie z przerwani,ale z oderwaniem ud od podlogito mialam problem czulam sie,jakbym nogami szurala o mate ale zakwasow nie mam,ale czuje miesnie,wiec jest dobrze dzis w planach mam bieganie,a jutro znow Ewa
__________________
aluniaa007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-23, 19:00   #519
Manehajera
Zakorzenienie
 
Avatar Manehajera
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 4 102
Dot.: Trening Ewy Chodakowskiej

Cytat:
Napisane przez iloveyou2 Pokaż wiadomość
Manehajera - z jakiej miejscowości jestes? Bo też jestem z okolic Katowic, a poluje na tą płytę!

jestem z opolszczyny
Manehajera jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-23, 19:08   #520
sm1307
Rozeznanie
 
Avatar sm1307
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 758
Dot.: Trening Ewy Chodakowskiej

Cześć Dziewczyny Za płytą pani Ewy musiałam nieźle się naszukać, bo w żadnym sklepie i kiosku jej nie było. Ale na szczęście udało się mi ją znaleźć i właśnie jestem po pierwszym treningu. Powiem, że ramiona i nogi najbardziej czułam. Teraz jak siedzę i to piszę, nadal czuję zmęczone mięśnie, ale to dobrze, niech pracują i rzeźbią się ;-)
Czy Was też bolała szyja przy ćwiczeniach na brzuch? Bo u mnie bardzo się napinała i przez to ciężej było mi ćwiczyć.
Ogólnie chciałabym zgubić oponkę, która została mi jeszcze na brzuchu i wyrzeźbić go nieco, mam nadzieję, że z Ewą mi się uda. Oglądając zdj. metamorfoz na facebooku chyba warto się pomęczyć A jak Wam poszedł trening?
__________________

sm1307 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-23, 19:39   #521
Eluni1982
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 5
Dot.: Trening Ewy Chodakowskiej

Dziewczyny sama Ewa nie raz na FB pisała, że wagę wyrzucamy! Korzystamy tylko z centymetra, którym co tydzień z rana sprawdzamy swoje wymiary.
Sam robiłam eksperyment z codziennym ważeniem się i niestety prawdą to jest iż nasz organizm doskonale przetrzymuje w sobie wodę...
Eluni1982 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-04-23, 19:52   #522
morrigan1986
Wtajemniczenie
 
Avatar morrigan1986
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2 288
Dot.: Trening Ewy Chodakowskiej

Jestem po dzisiejszym treningu. Coraz lepiej idą mi ćwiczenia na nogi, co mnie cieszy, bo to najsłabsza część mojego ciała. Nowym dziewczynom życzę wytrwałości, warto
__________________
Instagram
BLOG


morrigan1986 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-23, 20:09   #523
201604301943
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 7 169
Dot.: Trening Ewy Chodakowskiej

uf, no to pierwszy raz z ewą za mną teraz dołączam już do was na prawdę - aktywnie

wnioski:
- moja kondycja to "mniej niż zero o o"
- najsłabszy punkt to ręce - wiedziałam
- nie będę robić od razu całości - ograniczę się na razie do pół godziny
- mało a często - czyli 30 minut ale w miarę możliwości codziennie
- jak na ćwiczenia z totalnie zatkanym nosem i lekkim skurczem oskrzeli nie było tragicznie

pytanie mam: czy w ramach kardio mogę wykonywać energiczny 'taniec' z wymachami rąk, nóg i innymi wygibasami? bo biegania czy podskoków wolę nieuskuteczniać bo przy moich cyckach grozi to wybiciem zębów
201604301943 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-23, 20:22   #524
eternalvoyageur
Wtajemniczenie
 
Avatar eternalvoyageur
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Augsburg (Niemcy)
Wiadomości: 2 657
Dot.: Trening Ewy Chodakowskiej

Ja sie przylanczam do prosby o filmik.
Na razie robie z PDFu z FB, i nie wiem w jakim tepie wykonywac cwiczenia: szybko czy powoli? I czy sa przerwy miedzy seriami? Jak dlugie?
__________________
eternalvoyageur jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-23, 20:24   #525
wspaniala
Zakorzenienie
 
Avatar wspaniala
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 6 191
Dot.: Trening Ewy Chodakowskiej

10ty trening za mna !
wspaniala jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-23, 20:26   #526
Kluska20
Zakorzenienie
 
Avatar Kluska20
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 3 480
Dot.: Trening Ewy Chodakowskiej

Cytat:
Napisane przez eternalvoyageur Pokaż wiadomość
Ja sie przylanczam do prosby o filmik.
Na razie robie z PDFu z FB, i nie wiem w jakim tepie wykonywac cwiczenia: szybko czy powoli? I czy sa przerwy miedzy seriami? Jak dlugie?
Ja również przyłączam się do prośby o wrzucenie filmiku. Też usiłowałam ćwiczyć z materiałów, które pobrałam na Facebook'u i po pierwszym razie zrezygnowałam bo nie wiem jak prawidłowo powinno się wykonywać te ćwiczenia Niby są opisane ale wolałabym je zobaczyć.
__________________
Zapraszam:

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=735152 - (perfumy)
Kluska20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-23, 20:52   #527
katia84
Zakorzenienie
 
Avatar katia84
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: wlkp
Wiadomości: 6 792
GG do katia84
Dot.: Trening Ewy Chodakowskiej

ja zrobiłam wczoraj pierwszy raz, jutro szykuje mi się kolejny \
katia84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-23, 21:11   #528
Ayati
Rozeznanie
 
Avatar Ayati
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 584
Dot.: Trening Ewy Chodakowskiej

Dziewczyny, próbuje od dwóch dni zrzucić na mojego chomika, aby ustawić Wam darmowy transfer, ale niestety chyba nic z tego. Po 4 godzinach dodawania wyskakuje jakiś błąd i nie pójdzie dalej ! Mogę podać adres sprawdzonego chomika, z którego ja ściągałam i wszystko działa jak należy. Do pobrania potrzeba 2gb transferu.
Ayati jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-23, 21:13   #529
Gosiasamosia1987
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 18
Dot.: Trening Ewy Chodakowskiej

Cytat:
Napisane przez rade Pokaż wiadomość
Za mną już 8 trening ,dziś będzie następny ponieważ zamierzam trzasnąć go jednym ciągiem jak wytrzymam! Dziewczyny czy widzicie już jakieś postępy? mówię np. o bardziej kształtnym brzuchu,czy szczuplejszych udach.
Macie napisane swoje wymiary z początku treningu?
Może jesteście chętne się nimi podzielić?Jak nie to zrozumiem każda z nas ma prawo do prywatności.
Moje są takie :

Wzrost - 164
Waga - 54
Biust - 86
Talia - 71
Biodra - 87
Udo - 52 w najwyższym punkcie
Osobiście żaden z tych wyników nie drgnął mi w dół,ale przecież to dopiero początki,ale na szczuplejsze uda to ja czekam
A jak z odżywianiem?
Ja wczoraj po treningu zjadłam pół torebki gotowanego ryżu,ale jeszcze przed spaniem wchłonęłam całego snickersa-miałam ogromny wyrzut sumienia ale to było śilniejsze-totalny obłęd.
Pewnie wyrwę się jak Filip z konopi bo ten post był 4 strony temu ale mam nadzieję, że mnie nie zlinczujecie za to

Ja startowałam od duuuuuuuuuuuużych rozmiarów.
Wzrost 163
Waga 80
talia 89
biodra 104
udo 63

Na dzień dzisiejszy spadło mi 5 kilo a moje wymiary się polepszyły
talia 82
biodra 100
udo 59

Zaczęłam trenować pod koniec lutego a dokładnie 24.02.
Coś się dzieje i to jest fajne bo jak widzę efekty to aż chce mi się trenować dalej nigdy nie wytrzymałam dłużej niż trzy tygodnie ćwicząc w domu najdłużej z A6W całe 21 dni. A jednak można Oczywiście jeszcze całe mnustwo centymetrów przede mną ale pomału do celu

Wytrwałości kobietki
Gosiasamosia1987 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-04-23, 21:29   #530
Kluska20
Zakorzenienie
 
Avatar Kluska20
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 3 480
Dot.: Trening Ewy Chodakowskiej

Cytat:
Napisane przez Ayati Pokaż wiadomość
Dziewczyny, próbuje od dwóch dni zrzucić na mojego chomika, aby ustawić Wam darmowy transfer, ale niestety chyba nic z tego. Po 4 godzinach dodawania wyskakuje jakiś błąd i nie pójdzie dalej ! Mogę podać adres sprawdzonego chomika, z którego ja ściągałam i wszystko działa jak należy. Do pobrania potrzeba 2gb transferu.
Jeśli będziesz tak miła, to podaj adres chomika, z którego ściągałaś. Będę Ci bardzo wdzięczna
__________________
Zapraszam:

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=735152 - (perfumy)
Kluska20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-24, 06:29   #531
Pstra
Zakorzenienie
 
Avatar Pstra
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 16 364
Dot.: Trening Ewy Chodakowskiej

wczoraj był mój pierwszy (tego w zeszłym tygodniu nie liczę) trening, wytrwałam prawie do końca. myślałam, że będzie łatwiej, bo od stycznia chodziłam na steperze, myślałam, że kondycja mi się poprawiła a tu jednak zonk. ale pierwsze koty za płoty, mam nadzieję, że będzie już tylko lepiej
__________________
Pstra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-24, 09:26   #532
maggie18
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 4
Dot.: Trening Ewy Chodakowskiej

Wczoraj był mój pierwszy trening z Ewa było ciężko, ale zleciało tak szybko że nawet nie wiem kiedy Nie znalazłam już płyty w sklepach, ale ściągnęłam ją z chomika xD_madzia - działa bez zarzutu, ale trzeba miec ponad 2 gb transferu...Zmotywowana zdjęciami z fb i figurą samej Ewy zamierzam ćwiczyć 6 dni w tygodniu Już nie mogę się doczekać efektów końcowych. A któraś z Was może się już pochwalić wynikami?
maggie18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-24, 09:30   #533
jabluuuszko
Rozeznanie
 
Avatar jabluuuszko
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 549
Dot.: Trening Ewy Chodakowskiej

Więc, jak z tym linkiem?
__________________
Be beauty, be perfect
Brand new me
jabluuuszko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-24, 09:34   #534
rade
Przyczajenie
 
Avatar rade
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 25
Dot.: Trening Ewy Chodakowskiej

Cytat:
Napisane przez Gosiasamosia1987 Pokaż wiadomość
Pewnie wyrwę się jak Filip z konopi bo ten post był 4 strony temu ale mam nadzieję, że mnie nie zlinczujecie za to

Ja startowałam od duuuuuuuuuuuużych rozmiarów.
Wzrost 163
Waga 80
talia 89
biodra 104
udo 63

Na dzień dzisiejszy spadło mi 5 kilo a moje wymiary się polepszyły
talia 82
biodra 100
udo 59

Zaczęłam trenować pod koniec lutego a dokładnie 24.02.
Coś się dzieje i to jest fajne bo jak widzę efekty to aż chce mi się trenować dalej nigdy nie wytrzymałam dłużej niż trzy tygodnie ćwicząc w domu najdłużej z A6W całe 21 dni. A jednak można Oczywiście jeszcze całe mnustwo centymetrów przede mną ale pomału do celu

Wytrwałości kobietki

Gratuluję wyników i wytrwałosci :klas ki:
Mam rozumieć,że od 24.02 trenowałaś A6W,a pózniej Ewę,czy jakieś inne ćwiczenia?


Cwiczymy,ćwiczymy dziewczyny!!!!!Lato już bliziutko i bikini czeka!!!!:jup i:
__________________
Każdy dzień jest zaproszeniem do szczęścia
rade jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-24, 09:36   #535
morrigan1986
Wtajemniczenie
 
Avatar morrigan1986
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2 288
Dot.: Trening Ewy Chodakowskiej

Cytat:
Napisane przez Pstra Pokaż wiadomość
wczoraj był mój pierwszy (tego w zeszłym tygodniu nie liczę) trening, wytrwałam prawie do końca. myślałam, że będzie łatwiej, bo od stycznia chodziłam na steperze, myślałam, że kondycja mi się poprawiła a tu jednak zonk. ale pierwsze koty za płoty, mam nadzieję, że będzie już tylko lepiej
Hehe, ja też myślałam, że z moją kondycją jest lepiej. Pierwszy trening wyprowadził mnie z błędu. Było dużo pauz, dużo picia wody i ciężkiego sapania. Teraz jest o niebo lepiej. I tak strasznie korci mnie żeby się zważyć i zmierzyć, ale to dopiero po majówce.
__________________
Instagram
BLOG


morrigan1986 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-24, 10:00   #536
rade
Przyczajenie
 
Avatar rade
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 25
Dot.: Trening Ewy Chodakowskiej

Cytat:
Napisane przez justyss Pokaż wiadomość
dziewczyny u mnie po 11 treningach jest tak


mam nadzieje ze cos widac


1 przed treningiem
2 foto po 11

GRATULUJĘklask i:
Jesteśmy na tym samym etapie,a ja u siebie takich efektów nie widzę,ale tak jak napisała mi wizażystka moze potrzebuję wiecej czasu.
Nie poddaję się.

---------- Dopisano o 11:00 ---------- Poprzedni post napisano o 10:50 ----------

Cytat:
Napisane przez blogerka86 Pokaż wiadomość
Help!
Potrzebuję motywacji.......
Mnie osobiście pomaga myslenie o lecie,bikini i leżeniu na ciepłym piasku z pięknie wymodelowanym cialkiem,a coraz częściej zaczynam również dostrzegać oczy mojego faceta,jak patrzy na mnie takim dziwnym wzrokiem prześwietlając mnie całą jak jestem w bieliznie.Mnie to motywuje.
__________________
Każdy dzień jest zaproszeniem do szczęścia
rade jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-24, 10:01   #537
tekila901
Zakorzenienie
 
Avatar tekila901
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Biegun północny
Wiadomości: 8 098
Dot.: Trening Ewy Chodakowskiej

czy któraś z Was ćwiczyła wcześniej z jakimś innym zestawem ćwiczeń? ćwiczę z Tamilee Web, jakieś zestawy z youtube i jeżdżę na rowerku stacjonarnym. wczoraj kupiłam płytkę z SHAPE (o dziwo znalazłam w pierwszym lepszym sklepie), a po obejrzeniu filmiku mam wrażenie, że jest on dla początkujących, że są to dosyć łatwe zestawy.
__________________
tekila901 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-24, 10:57   #538
konstel
Raczkowanie
 
Avatar konstel
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 187
Dot.: Trening Ewy Chodakowskiej

Cytat:
Napisane przez tekila901 Pokaż wiadomość
czy któraś z Was ćwiczyła wcześniej z jakimś innym zestawem ćwiczeń? ćwiczę z Tamilee Web, jakieś zestawy z youtube i jeżdżę na rowerku stacjonarnym. wczoraj kupiłam płytkę z SHAPE (o dziwo znalazłam w pierwszym lepszym sklepie), a po obejrzeniu filmiku mam wrażenie, że jest on dla początkujących, że są to dosyć łatwe zestawy.
Ja też miałam na początku takie wrażenie, ale jak się później okazało to było tylko wrażenie
Ale nie ćwiczyłam wcześniej, jedynie biegałam przez co nogi mam dość mocne i kondycję dobrą, więc dałam radę zrobić cały trening od razu ( oczywiście byłam wykończona i nie przykładałam się bardzo starannie), ale ręce bardzo odczuwałam po tym pierwszym treningu...
Zresztą jak poćwiczysz to się przekonasz jak z Twoja kondycja
konstel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-24, 11:00   #539
agusiamyszka
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 2 255
Dot.: Trening Ewy Chodakowskiej

ja dzisiaj bede 2 trening cwiczyc (co 2 dzien)


co do udostepniania plyty to tez bym sie pokusila o wrzucenie na chomika
tylko musze to zrobic w godz 24-9 bo mam limity w ciagu dnia w play'u, a niewiele mi sie zostalo limitu i mysle czy by nie wrzucic pojedynczych filmow a kazdy w domu zrobi sobie uzytek. ja w swoim netboku nie mam napedu, wiec przekopiowalam pliki w stacjonarnym na pena, przerzucilam na malego lapka, potem w nero zrobilam obraz plyty i laduje go w daemon ktory mi odtwarza caly trening w windows media player

wiec kazdy taki obraz moze zrobic w domu bo wrzuca sie pliki tylko do "wypalarki" i obraz po x minutach gotowy
tak sie nie niszczy plyta i nie zacina
agusiamyszka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-24, 12:36   #540
dzasq
Raczkowanie
 
Avatar dzasq
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Rzeszów/Warszawa
Wiadomości: 104
Dot.: Trening Ewy Chodakowskiej

Cytat:
Napisane przez Ayati Pokaż wiadomość
Dziewczyny, próbuje od dwóch dni zrzucić na mojego chomika, aby ustawić Wam darmowy transfer, ale niestety chyba nic z tego. Po 4 godzinach dodawania wyskakuje jakiś błąd i nie pójdzie dalej ! Mogę podać adres sprawdzonego chomika, z którego ja ściągałam i wszystko działa jak należy. Do pobrania potrzeba 2gb transferu.
Ja też proszę o link. Drugi tydzień już szukam tej gazety w moim mieście i nie ma .
dzasq jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:01.