Trening Ewy Chodakowskiej - Strona 50 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-05-24, 18:34   #1471
Mion
Raczkowanie
 
Avatar Mion
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 283
Dot.: Trening Ewy Chodakowskiej

Nie ćwiczyłam już 2 dni takiego miałam lenia, niech mnie ktoś kopnie w tyłek
Mion jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-24, 18:36   #1472
jatomam90
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 176
Dot.: Trening Ewy Chodakowskiej

dzień dobry
wróciłam właśnie z pierwszego treningu. Ćwiczyłam na polance z przyjaciółką. Stękanie i kwiczenie było :P Wylałam z 10 litrów potu, ale czuję się niesamowicie lekka. Nie chciało mi się wierzyć w ciężkość tych ćwiczeń, ale jednak POZORY MYLĄ :P Nie wykonałam wszystkich bo nie dałam rady. Po 2 latach siedzenia w domu i nic nie robienia taki wysiłek jak dziś to dla mnie baaardzo dużo. Mam nadzieję że dotrwam
Wymiary z dziś:
talia: 70
brzuch: 77
biodra: 92
uda: 56

przykro patrzeć teraz na te centymetry wspominając dawne 61 w talii i płaski brzuch, smukłe uda... oohhh
__________________
Romeo take me somewhere we can be alone
I'll be waiting all there's left to do is run
You'll be the prince and I'll be the princess
It's a love story baby just say yes
jatomam90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-24, 18:39   #1473
chili22
Zadomowienie
 
Avatar chili22
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 1 118
Dot.: Trening Ewy Chodakowskiej

Cytat:
Napisane przez Mion Pokaż wiadomość
Nie ćwiczyłam już 2 dni takiego miałam lenia, niech mnie ktoś kopnie w tyłek
kop w dupala dawaj dawaj, ja zaczynam o 20 bo czekam aż mi paznokcie wyschną
__________________
when you feel like quitting
think why you started
skalpel: 57, killer: 20
new way: 35

chili22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-24, 18:43   #1474
martulka19
Raczkowanie
 
Avatar martulka19
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 178
Dot.: Trening Ewy Chodakowskiej

Dziewczyny, nie ma co stawać na wagę, to samo zło

Ósmy trening z Ewą za mną
martulka19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-24, 20:05   #1475
chili22
Zadomowienie
 
Avatar chili22
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 1 118
Dot.: Trening Ewy Chodakowskiej

13 trening za mną i co najmniej nie pechowy jestem zdziwiona bo pomimo okresu ćwiczyło mi się fantastycznie nawet te nieszczęsne pływanie zrobiłam bez przerwy

---------- Dopisano o 21:05 ---------- Poprzedni post napisano o 20:58 ----------

patrzę na centymetr i nie dowierzam, z brzucha spadło mi z 1,5-2cm, z tyłka i z ud 0,5 cm, a miałam przecież tydzień przerwy w ćwiczeniach i dużo jadłam, w tym słodkie, nie wierzę waga nic
ale jak ćwiczę to tak ładnie mi się mięśnie w udach napinają
__________________
when you feel like quitting
think why you started
skalpel: 57, killer: 20
new way: 35

chili22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-24, 21:07   #1476
moniska90
Raczkowanie
 
Avatar moniska90
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: woj. Łódzkie
Wiadomości: 344
Dot.: Trening Ewy Chodakowskiej

ja dzisiaj trening ze strony ewy i 8 min abs plus 40 min na hula hopie
moniska90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-24, 21:10   #1477
Mion
Raczkowanie
 
Avatar Mion
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 283
Dot.: Trening Ewy Chodakowskiej

Trening zaliczony, ale musiałam zużyć całe pokłady silnej woli, żeby się za niego zabrać
Mion jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-05-24, 21:33   #1478
magda_lena40
Zakorzenienie
 
Avatar magda_lena40
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: GórnyŚląsk
Wiadomości: 9 201
Dot.: Trening Ewy Chodakowskiej

Za mną 10. trening, a na rozgrzewkę kilka minut się z piłką pobawiłam
__________________

Wiesz, co jest najważniejsze w życiu? Mieć cel. I dążyć do jego spełnienia.
Ja mam cel. (...) I wiesz, ten cel, który posiadam, tak jakby... uszczęśliwia mnie.
Dzięki niemu mam poczucie, że warto żyć, mimo przeciwności.
Ale często wątpię.
Bardzo często.

magda_lena40 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-24, 22:07   #1479
konstel
Raczkowanie
 
Avatar konstel
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 187
Dot.: Trening Ewy Chodakowskiej

ja dzisiaj rano trening z Ewą, a wieczorem brzuszki+ bieg 6 km i czuję się fantastycznie!
konstel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-24, 22:26   #1480
chili22
Zadomowienie
 
Avatar chili22
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 1 118
Dot.: Trening Ewy Chodakowskiej

Cytat:
Napisane przez konstel Pokaż wiadomość
ja dzisiaj rano trening z Ewą, a wieczorem brzuszki+ bieg 6 km i czuję się fantastycznie!
super ja biegam jutro o 8.
__________________
when you feel like quitting
think why you started
skalpel: 57, killer: 20
new way: 35

chili22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-24, 23:29   #1481
aluniaa007
Wtajemniczenie
 
Avatar aluniaa007
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: z krainy czarow ;)
Wiadomości: 2 162
Dot.: Trening Ewy Chodakowskiej

Cytat:
Napisane przez chinani Pokaż wiadomość
Dziewczyny a czy wy robicie jeszcze jakąś rozgrzewkę przed treningiem z płytki ?
ja robie skakanka i rozciaganie.
dzis kolejny trening z Ewa,czuje ze coraz lepiej wykonuje cwiczenia
__________________
aluniaa007 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-05-25, 06:35   #1482
chinani
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 294
Dot.: Trening Ewy Chodakowskiej

Powiem wam, że jestem z siebie dumna już 2 tydzień wyglądały tak: Poniedziałek- BPU + streching, wtorek z Ewą +basen + sauna, środa z Ewą, Czwartek sexy dance + TBC, Piątek basen + sauna, sobota z Ewą, niedziela Wolne . Nie mierzyłam się, jeszcze na wagę postanowiłam nie wchodzić zrobię to po miesiącu, ale mam takiego powera, że mogłabym ćwiczyć non stop w pracy nie mogę na miejscu usiedzieć Do tego woda i jedzenie regularne i muszą być efekty

Edytowane przez chinani
Czas edycji: 2012-05-25 o 06:48
chinani jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-25, 07:15   #1483
Mion
Raczkowanie
 
Avatar Mion
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 283
Dot.: Trening Ewy Chodakowskiej

Cytat:
Napisane przez chinani Pokaż wiadomość
Powiem wam, że jestem z siebie dumna już 2 tydzień wyglądały tak: Poniedziałek- BPU + streching, wtorek z Ewą +basen + sauna, środa z Ewą, Czwartek sexy dance + TBC, Piątek basen + sauna, sobota z Ewą, niedziela Wolne . Nie mierzyłam się, jeszcze na wagę postanowiłam nie wchodzić zrobię to po miesiącu, ale mam takiego powera, że mogłabym ćwiczyć non stop w pracy nie mogę na miejscu usiedzieć Do tego woda i jedzenie regularne i muszą być efekty
Brawo!
Mion jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-25, 08:08   #1484
konstel
Raczkowanie
 
Avatar konstel
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 187
Dot.: Trening Ewy Chodakowskiej

Cytat:
Napisane przez chili22 Pokaż wiadomość
super ja biegam jutro o 8.
rano nie mogę się nigdy zmotywować więc podziwiam Napisz jak poszło
konstel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-25, 08:08   #1485
tekila901
Zakorzenienie
 
Avatar tekila901
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Biegun północny
Wiadomości: 8 098
Dot.: Trening Ewy Chodakowskiej

Cytat:
Napisane przez rade Pokaż wiadomość
A ja jestem tuż przed @ i strasznie mam napompowany brzuch!!!! Jak wczoraj ćwiczyłam to mialam wrażenie jakbym się cofnęła do momentu przed ćwiczeniami-był strasznie ogromny co stwierdzam,utrudniało mi napinanie go.Dziś i jutro chyba zrobię sobie przerwę,bo strasznie mnie wkurza kiedy widzę taki balon przed oczami,nie jestem wtedy w stanie skupić sie w 100% na prawidłowym wykonaniu tych ćwiczeń.
Dziewczyny macie coś podobnego?czy tylko ja mam jakiegoś schiza
ja przed okresem jak widzę taki brzuchol, to wiem, że muszę nadal ćwiczyć, żeby się go pozbyć. przecież robię to dla niego, by zniknął raz na zawsze. wtedy mam nawet większą motywację.
Cytat:
Napisane przez la figa Pokaż wiadomość
kurcze wnerwilam sie

napisalam ewie wiadomosc na fb, napisalam na jej fanpage'u i ciezko odpisac 'niestety nie wiem' a ja sie po prostu pytam ile przecietna kobieta spala kcal podczas tego treningu shape

endomondo z opcja gimnastyka pokazuje mi 177kcal, ale to chyba za malo z kolei aerobik - ok 600 czy to mozliwe
jak kliknę aerobik to wyświetla mi się 476 spalonych kalorii, ale nie wiem czy to tak jest. ten trening, o którym Ewa pisała, że spala się 600kcal, jest przecież bardziej intensywny (część kardio), więc sama już się pogubiłam. też napiszę do Ewy


a teraz dziewczyny uwaga, uwaga: moje podsumowanie po miesiącu ćwiczeń:
brzuch (w najszerszym miejscu, poniżej pępka): było 88, jest 86
udo: było 56, jest 53
talia: było 72, jest 69
wizualnie nadal mam bandzioch, ale brzuch zaczyna tak ładnie stać pionowo, a nie zwisać. nie potrafię Wam powiedzieć ile dokładnie spadła moja waga, bo nie wiem ile wynosiła przed miesiącem, ale wydaje mi się, że zniknęło ok 2 kg. jedyną dietą jaką stosuję to MŻ, białko na kolację i chleb ograniczony do minimum (ale tą dietę stosowałam już wcześniej, przed epoką Ewy).
efekty nie są jakieś spektakularne, ale będę ćwiczyć nadal. zastanawiam się tylko nad tym czy nie jest przeszkodą to, że większość ćwiczeń wykonuję już bez wysiłku, nie czuję napięcia mięśni tak jak to było na początku. może lepiej zmienić na miesiąc trening na ten ze strony?
najważniejszym dla mnie jest to, że czuję się o wiele lepiej ze świadomością, że robię coś dla siebie.
__________________
tekila901 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-25, 08:11   #1486
konstel
Raczkowanie
 
Avatar konstel
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 187
Dot.: Trening Ewy Chodakowskiej

Cytat:
Napisane przez chinani Pokaż wiadomość
Powiem wam, że jestem z siebie dumna już 2 tydzień wyglądały tak: Poniedziałek- BPU + streching, wtorek z Ewą +basen + sauna, środa z Ewą, Czwartek sexy dance + TBC, Piątek basen + sauna, sobota z Ewą, niedziela Wolne . Nie mierzyłam się, jeszcze na wagę postanowiłam nie wchodzić zrobię to po miesiącu, ale mam takiego powera, że mogłabym ćwiczyć non stop w pracy nie mogę na miejscu usiedzieć Do tego woda i jedzenie regularne i muszą być efekty
Świetnie!
Mam podobnie

---------- Dopisano o 09:11 ---------- Poprzedni post napisano o 09:08 ----------

Cytat:
Napisane przez tekila901 Pokaż wiadomość
ja przed okresem jak widzę taki brzuchol, to wiem, że muszę nadal ćwiczyć, żeby się go pozbyć. przecież robię to dla niego, by zniknął raz na zawsze. wtedy mam nawet większą motywację.

jak kliknę aerobik to wyświetla mi się 476 spalonych kalorii, ale nie wiem czy to tak jest. ten trening, o którym Ewa pisała, że spala się 600kcal, jest przecież bardziej intensywny (część kardio), więc sama już się pogubiłam. też napiszę do Ewy


a teraz dziewczyny uwaga, uwaga: moje podsumowanie po miesiącu ćwiczeń:
brzuch (w najszerszym miejscu, poniżej pępka): było 88, jest 86
udo: było 56, jest 53
talia: było 72, jest 69
wizualnie nadal mam bandzioch, ale brzuch zaczyna tak ładnie stać pionowo, a nie zwisać. nie potrafię Wam powiedzieć ile dokładnie spadła moja waga, bo nie wiem ile wynosiła przed miesiącem, ale wydaje mi się, że zniknęło ok 2 kg. jedyną dietą jaką stosuję to MŻ, białko na kolację i chleb ograniczony do minimum (ale tą dietę stosowałam już wcześniej, przed epoką Ewy).
efekty nie są jakieś spektakularne, ale będę ćwiczyć nadal. zastanawiam się tylko nad tym czy nie jest przeszkodą to, że większość ćwiczeń wykonuję już bez wysiłku, nie czuję napięcia mięśni tak jak to było na początku. może lepiej zmienić na miesiąc trening na ten ze strony?
najważniejszym dla mnie jest to, że czuję się o wiele lepiej ze świadomością, że robię coś dla siebie.
Bardzo dobre efekty!
A jakbyś dołożyła ciężarki? zwiększyła ilość powtórzeń? Po treningu poszła pobiegać/poskakać na skakance?
Dla mnie ten trening też nie jest już taki ciężki, staram się w miarę możliwości robić więcej powtórzeń
A poza tym dokładam inne rzeczy
konstel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-25, 08:25   #1487
rade
Przyczajenie
 
Avatar rade
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 25
Dot.: Trening Ewy Chodakowskiej

Jezu drogi,dziewczyny skad Wy bierzecie tyle siły!!!!!!????????Na to bieganie ,skakanie,hulanie ,sałny i jeszcze inne ćwiczenia-ja zdycham po całym dniu i zawsze jest pełna mobilizacja dla Ewy ale dla jeszcze czegoś już chyba by mi sił nie starczyło,więc wielki szacun dla Waskl aski:

Wczoraj nie ćwiczyłam,bo mój mąż zasiadł wieczorkiem przed telewizorem i wszystko szlag trafił bo dosiadłam się do niego i tak do 23 zeszło,a pózniej to juz niestety myślałam tylko o łózku,jestem zła ,że odpuściłamale dziś wracam!
__________________
Każdy dzień jest zaproszeniem do szczęścia
rade jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-25, 08:28   #1488
jatomam90
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 176
Dot.: Trening Ewy Chodakowskiej

Właśnie wstałam :P (tak wiem leń) i powiem wam że zakwasy nie wyglądają tak jak spodziewałam się tego wczoraj. Myślałam że nie będę umiała wstać z łóżka a tu taka niespodzianka Pobolewają mnie mięśnie brzucha, troche barki, uda... ale to całkiem miły ból
Martwi mnie tylko że wczoraj pod wieczór bolało mnie jedno kolano...
__________________
Romeo take me somewhere we can be alone
I'll be waiting all there's left to do is run
You'll be the prince and I'll be the princess
It's a love story baby just say yes
jatomam90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-25, 08:31   #1489
rade
Przyczajenie
 
Avatar rade
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 25
Dot.: Trening Ewy Chodakowskiej

tekila901
a teraz dziewczyny uwaga, uwaga: moje podsumowanie po miesiącu ćwiczeń:
brzuch (w najszerszym miejscu, poniżej pępka): było 88, jest 86
udo: było 56, jest 53
talia: było 72, jest 69




Moje gratulacje:ro za:Piękne wymiary, też bym chciała aby mi tyle zeszło z centymetrów,ale muszę się chyba pogodzić,że u mnie trochę wolniej to idzie.
__________________
Każdy dzień jest zaproszeniem do szczęścia

Edytowane przez rade
Czas edycji: 2012-05-25 o 08:38
rade jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-05-25, 08:35   #1490
tekila901
Zakorzenienie
 
Avatar tekila901
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Biegun północny
Wiadomości: 8 098
Dot.: Trening Ewy Chodakowskiej

Cytat:
Napisane przez konstel Pokaż wiadomość
Bardzo dobre efekty!
A jakbyś dołożyła ciężarki? zwiększyła ilość powtórzeń? Po treningu poszła pobiegać/poskakać na skakance?
Dla mnie ten trening też nie jest już taki ciężki, staram się w miarę możliwości robić więcej powtórzeń
A poza tym dokładam inne rzeczy
Cytat:
Napisane przez rade Pokaż wiadomość
Moje gratulacje:ro za: też bym chciała aby mi tyle zeszło z centymetrów,ale muszę się chyba pogodzić,że u mnie trochę wolniej to idzie.

dziękuję dziewczyny
do tej pory ćwiczyłam z butelkami wypełnionymi piaskiem (jedna ok. 0,5 kg), ale wczoraj kupiłam ciężarki 2kg, więc zacznę ćwiczyć z nimi. teraz pomyślałam o tym, że chyba lepiej było kupić obciążniki, bo z nimi można więcej ćwiczeń wykonać, bo nie przeszkadzają aż tak bardzo. dodatkowo jeżdżę na rowerku stacjonarnym, a już niedługo zacznę kręcić hula hop (czekam tylko na listonosza). ma wielką nadzieję, że wtedy efekty będą szybsze.
__________________

Edytowane przez tekila901
Czas edycji: 2012-05-25 o 08:36
tekila901 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-25, 08:38   #1491
orisha
Zakorzenienie
 
Avatar orisha
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Kraqw
Wiadomości: 3 225
Dot.: Trening Ewy Chodakowskiej

Czeeeść

Cytat:
Napisane przez magrat16 Pokaż wiadomość
Ja też rano się zdziwiłam, bo zobaczyłam 0,7kg więcej niż 1,5 tyg temu. Ale się nie poddaję, bo widzę zmiany, a poza tym @ się zbliża
Spoko... moja waga ani drgnie... może jest nawet ciut więcej niż poprzedniego dnia. Ale zakładam, moze błednie, że moje mięsnie ważą

Cytat:
Napisane przez Mion Pokaż wiadomość
Nie ćwiczyłam już 2 dni takiego miałam lenia, niech mnie ktoś kopnie w tyłek
E tam kopać... Po prostu wstań i ćwicz Bo nam będzie rosła liczba zrobionych treningów, a tobie nie Mnie motywuje to, ze zrobilam sobie zdjecia na pocz maja i pomierzylam sie i na pocz czerwca zrobie to samo. Chce widziec jakis efekt.

Cytat:
Napisane przez chili22 Pokaż wiadomość
13 trening za mną i co najmniej nie pechowy jestem zdziwiona bo pomimo okresu ćwiczyło mi się fantastycznie nawet te nieszczęsne pływanie zrobiłam bez przerwy

patrzę na centymetr i nie dowierzam, z brzucha spadło mi z 1,5-2cm, z tyłka i z ud 0,5 cm, a miałam przecież tydzień przerwy w ćwiczeniach i dużo jadłam, w tym słodkie, nie wierzę waga nic
ale jak ćwiczę to tak ładnie mi się mięśnie w udach napinają
Ja wczoraj tez po treningu 13 Wizualnie mam wrazenie ze jest troche lepiej, ale po ciuchach nie widze luzu jakiegos... na wadze ani drgnie grrrrr

Cytat:
Napisane przez tekila901 Pokaż wiadomość
a teraz dziewczyny uwaga, uwaga: moje podsumowanie po miesiącu ćwiczeń:
brzuch (w najszerszym miejscu, poniżej pępka): było 88, jest 86
udo: było 56, jest 53
talia: było 72, jest 69
wizualnie nadal mam bandzioch, ale brzuch zaczyna tak ładnie stać pionowo, a nie zwisać. nie potrafię Wam powiedzieć ile dokładnie spadła moja waga, bo nie wiem ile wynosiła przed miesiącem, ale wydaje mi się, że zniknęło ok 2 kg. jedyną dietą jaką stosuję to MŻ, białko na kolację i chleb ograniczony do minimum (ale tą dietę stosowałam już wcześniej, przed epoką Ewy).
efekty nie są jakieś spektakularne, ale będę ćwiczyć nadal. zastanawiam się tylko nad tym czy nie jest przeszkodą to, że większość ćwiczeń wykonuję już bez wysiłku, nie czuję napięcia mięśni tak jak to było na początku. może lepiej zmienić na miesiąc trening na ten ze strony?
najważniejszym dla mnie jest to, że czuję się o wiele lepiej ze świadomością, że robię coś dla siebie.
Efekty sa super! Serio serio! Chcialabym takie miec!

Zmierze sie 5 czerwca to tez wrzuce, czy jest jakas roznica
__________________
Focus T25 Alpha week 1




Motywacja: Lady 2 be FIT
orisha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-25, 08:39   #1492
_groooszek_
Zakorzenienie
 
Avatar _groooszek_
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 23 282
Dot.: Trening Ewy Chodakowskiej

tekila901 jak ja bym chciała taki spadek z ud
__________________


Gdzieś tu chyba zakpił los. Ona brzydka, brzydki on...
A taka ładna miłość...



_groooszek_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-25, 09:10   #1493
Sunday Rose
Zakorzenienie
 
Avatar Sunday Rose
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 3 988
Dot.: Trening Ewy Chodakowskiej

tekila, ciało po pewnym czasie się przyzwyczaja i wtedy trzeba wprowadzić zmiany w treningu, żeby był dalej efektywny, sama zresztą napisałaś, że nie odczuwasz już napięcia mięśni - czas wskoczyć na wyższy level a efektów gratuluję, super
__________________
w Twych ramionach jest wszystko, co chciałam zawsze mieć..
Sunday Rose jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-25, 10:27   #1494
jatomam90
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 176
Dot.: Trening Ewy Chodakowskiej

Cytat:
Napisane przez Sunday Rose Pokaż wiadomość
tekila, ciało po pewnym czasie się przyzwyczaja i wtedy trzeba wprowadzić zmiany w treningu, żeby był dalej efektywny, sama zresztą napisałaś, że nie odczuwasz już napięcia mięśni - czas wskoczyć na wyższy level a efektów gratuluję, super
wyższy lvl to znaczy co ? zwiększyć ilość powtórzeń czy calkiem coś innego ? ;> mnie to narazie nie dotyczy ale dobrze wiedzieć

Dziewczyny czy was też pobolewały kolana ?
__________________
Romeo take me somewhere we can be alone
I'll be waiting all there's left to do is run
You'll be the prince and I'll be the princess
It's a love story baby just say yes
jatomam90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-25, 10:57   #1495
morrigan1986
Wtajemniczenie
 
Avatar morrigan1986
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2 288
Dot.: Trening Ewy Chodakowskiej

Cytat:
Napisane przez jatomam90 Pokaż wiadomość
Dziewczyny czy was też pobolewały kolana ?
Mnie bardzo bolały po jakimś miesiącu ćwiczeń. Ale ja mam wadę kolan, boczne przyparcie rzepek kolanowych. Kilka dni przerwy i jest okej, dalej ćwiczę.
__________________
Instagram
BLOG


morrigan1986 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-25, 11:53   #1496
Sunday Rose
Zakorzenienie
 
Avatar Sunday Rose
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 3 988
Dot.: Trening Ewy Chodakowskiej

jatomam90 to zależy, czego oczekujesz skoro przy wykonywaniu programu nie odczuwasz wysiłku, to znaczy, że stał się dla Ciebie zbyt prosty - można go zmodyfikować, np. dodając obciążenie, ale można też zacząć coś zupełnie nowego, co wydaje mi się całkiem dobrym rozwiązaniem, bo różne treningi uruchamiają inne mięśnie, choć skoncentrowane na tej samej partii ciała (np. ćwiczenia z 8 minut abs, choć też na brzuch powodują pracę innych partii mięśni brzucha niż np. ćwiczenia z Tamilee ) Nie wiem, czy jasno to napisałam, chodzi mi o to, że pamiętam, jak przestały mnie męczyć 8 minut i zaczęłam ćwiczyć Tamilee i po pierwszym treningu nie mogłam się podnieść, pomimo tego, żę wydawało mi się,że brzuch już mam całkiem wyćwiczony i kolejny program ćwiczeń na niego nie wywoła takich efektów
dlatego ja zmieniłabym program treningowy - jest ich masa, w stylu ćwiczeń Ewy - Shred, Turbo Jam, Turbo Fire, można wybrac coś dla siebie
__________________
w Twych ramionach jest wszystko, co chciałam zawsze mieć..
Sunday Rose jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-25, 12:55   #1497
slomka
in the dark of night
 
Avatar slomka
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 8 908
Dot.: Trening Ewy Chodakowskiej

Cytat:
Napisane przez _groooszek_ Pokaż wiadomość
tekila901 jak ja bym chciała taki spadek z ud
Ja też

Mnie tez bardzo kolana bolały, do tego stopnia, że wkładałam mięciutką poduszkę przy ćwiczeniach z wyrzucaniem nóg do tyły na klęcząco. Potem robiłam rowerki - takie w powietrzu, żeby je troszkę rozruszać. Nie wiem czy to to, ale pomogło.


Jestem po przedpołudniowym treningu Teraz czas na dawkę czegoś zdrowego (TŻ trzyma jakieś naczosy, waniliową colę, czekoladę w szafce... ) A tu twardym trzeba być
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg b.jpg (58,5 KB, 86 załadowań)
__________________
Insta: holistraw
slomka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-25, 13:14   #1498
jatomam90
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 176
Dot.: Trening Ewy Chodakowskiej

Cytat:
Napisane przez Sunday Rose Pokaż wiadomość
jatomam90 to zależy, czego oczekujesz skoro przy wykonywaniu programu nie odczuwasz wysiłku, to znaczy, że stał się dla Ciebie zbyt prosty - można go zmodyfikować, np. dodając obciążenie, ale można też zacząć coś zupełnie nowego, co wydaje mi się całkiem dobrym rozwiązaniem, bo różne treningi uruchamiają inne mięśnie, choć skoncentrowane na tej samej partii ciała (np. ćwiczenia z 8 minut abs, choć też na brzuch powodują pracę innych partii mięśni brzucha niż np. ćwiczenia z Tamilee ) Nie wiem, czy jasno to napisałam, chodzi mi o to, że pamiętam, jak przestały mnie męczyć 8 minut i zaczęłam ćwiczyć Tamilee i po pierwszym treningu nie mogłam się podnieść, pomimo tego, żę wydawało mi się,że brzuch już mam całkiem wyćwiczony i kolejny program ćwiczeń na niego nie wywoła takich efektów
dlatego ja zmieniłabym program treningowy - jest ich masa, w stylu ćwiczeń Ewy - Shred, Turbo Jam, Turbo Fire, można wybrac coś dla siebie
wszystko zrozumiałam dziękuje za odpowiedź.
Jak narazie nie jest mi to potrzebne bo właśnie zabieram się za drugi trening :P ciężko mi się zmobilizować i zabrać za to, ale efekty innych dziewczyn powodują, że aż się chce
Mam nadzieję, że kolana mi nie dadzą popalić
__________________
Romeo take me somewhere we can be alone
I'll be waiting all there's left to do is run
You'll be the prince and I'll be the princess
It's a love story baby just say yes
jatomam90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-25, 13:17   #1499
orisha
Zakorzenienie
 
Avatar orisha
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Kraqw
Wiadomości: 3 225
Dot.: Trening Ewy Chodakowskiej

No fakt, po jakims czasie miesnie sie przyzwyczaja i warto zmienić cwiczenia. Ja jeszcze nie doszłam do tego etapu, chociaż faktycznie mnie się juz męczę niz na początku. Póki co i tak jestem mokra po tych ćwiczeniach

Ale juz dodaje co drugi dzien Tiff Rothe...

A Turbo Fire mnie zainteresowało i dziewczyny mi podpowiedzialy, zeby zacza od Jam... Tyle tylko, ze to trzeba codziennie i nie wiem jak do konca bedzie z egzekwowaniem tego

Zdjęcie owoców z jogurtem wywołało u mnie chęć posiadania podobnego zestawu przede mną
__________________
Focus T25 Alpha week 1




Motywacja: Lady 2 be FIT
orisha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-25, 13:24   #1500
slomka
in the dark of night
 
Avatar slomka
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 8 908
Dot.: Trening Ewy Chodakowskiej

Też chciałabym coś jeszcze dodać to Ewy, bo już mi się nudzi troszkę i co drugi dzień coś bym dodała, żeby się dobić kompletnie. Ale tutaj gdzie jestem, wiele rzeczy nie otwiera się na youtube :/ Z resztą, nawet nie wiem o czym mówicie i jak tego szukać. Chciałabym coś na uda i tyłek najbardziej
__________________
Insta: holistraw
slomka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:09.