Panny Młode 2010 cz. II - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne

Notka

Forum ślubne Forum ślubne - zanim staniecie na ślubnym kobiercu, możecie tutaj podyskutować na tematy jak: suknie, stroje dla świadków, wybór wizażystki i fryzjerki itd.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-10-28, 14:45   #31
lusmarija
Wtajemniczenie
 
Avatar lusmarija
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 2 277
Dot.: Panny Młode 2010 cz. II

Może się coś spodoba
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1.jpg (23,3 KB, 25 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 04-.jpg (31,4 KB, 19 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg b52.jpg (30,4 KB, 20 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg auto.jpg (37,8 KB, 23 załadowań)
__________________
* ... bo w marzenia trzeba wierzyć ...


lusmarija jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-28, 14:45   #32
BlackAngel
Adwokat diabła
 
Avatar BlackAngel
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Warsaw
Wiadomości: 11 899
Dot.: Panny Młode 2010 cz. II

jejku, jestem w szoku ze ten watek tak szybko się rozwija! postaram się w miarę możliowści odzywać częściej..

wybaczcie moją kolejną długą nieobecność..
__________________

With enough time, we all find what we're looking for.
Even if it was there all along
BlackAngel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-28, 14:47   #33
kaska87
Zakorzenienie
 
Avatar kaska87
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 38 118
Dot.: Panny Młode 2010 cz. II

Cytat:
Napisane przez BlackAngel Pokaż wiadomość
jejku, jestem w szoku ze ten watek tak szybko się rozwija! postaram się w miarę możliowści odzywać częściej..

wybaczcie moją kolejną długą nieobecność..
witaj kochana tak rzadko do nas wpadasz a pozwoliłam sobie zaglądnoć na Twój profil i widzę, że sie tam udzielasz mam nadziję, że wszystko ok
__________________

kaska87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-28, 14:47   #34
szana
Zadomowienie
 
Avatar szana
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 1 961
Dot.: Panny Młode 2010 cz. II

ja będę musiała sobie sama dekorować salę,tzn niby w cenie jest dekoracja ale nie robi to specjalista tylko kelnerki a ja wolę żeby było to zrobione z gustem niż byle jak
na dzień dzisiejszy nie planuje niebieskiej dekoracji ale np siostra mojego TŻ miała pomarańczowo-zieloną,była śliczna i ja teraz nie mogę zrobić takiej samej kolorystyki i mam mały problem ;] a co myślicie o srebrno-białej?
szana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-28, 14:49   #35
BlackAngel
Adwokat diabła
 
Avatar BlackAngel
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Warsaw
Wiadomości: 11 899
Dot.: Panny Młode 2010 cz. II

Cytat:
Napisane przez kaska87 Pokaż wiadomość
witaj kochana tak rzadko do nas wpadasz a pozwoliłam sobie zaglądnoć na Twój profil i widzę, że sie tam udzielasz mam nadziję, że wszystko ok
zależy o jakiej części życia mowa, bo ostatnio mam pomieszanie z pomotaniem

ale pochwalę się ze mieszkam sobie z moim mężem, fajnie się tak razem mieszka..
ogólnie oglądam jak Wy bukiety, dekoracje sal i samochodów.. dodatki, dodatki
__________________

With enough time, we all find what we're looking for.
Even if it was there all along
BlackAngel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-28, 14:50   #36
szana
Zadomowienie
 
Avatar szana
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 1 961
Dot.: Panny Młode 2010 cz. II

Cytat:
Napisane przez kaska87 Pokaż wiadomość
ja chciałam zrobic takie woreczki z cukierkami na allegro sa takie
a masz może jakiś link do aukcji? bo niewiem jak to wpisać w wyszukiwarce na allegro
szana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-28, 14:51   #37
tancerka212
Zakorzenienie
 
Avatar tancerka212
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: ;)
Wiadomości: 9 303
Dot.: Panny Młode 2010 cz. II

Cytat:
Napisane przez kaska87 Pokaż wiadomość
my sali nie dekorujemy-mamy to w cenie
kurcze szkoda, że nie ma żadnej PM, która ślubowałaby tego dnia co ja

poczekaj troszkę cierpliwosci!!! kwiecien nie jest tak popularny jak sierpien ale w sierpniu w koncu terminy sie skoncza i bedziesz miala komplecik slubujący tego dnia co i ty a jak nie to z czystym sumieniem mozesz czuc sie jedyna wyjątkowa i niepowtarzalna

lusmarija sliczne te bukieciki, takie dziewczęce i naturalne, zapisz je dobrze na dysku to kiedys sie upo,mne po nie jak mi komp zacznie dzialac bo narazie sie boje go dotykac

ja niestety musze leciec na wyklad i pewnie jak wróce juz bedziecie na 15 stronie ale co tam piszcie dziewczyny i cieszmy się bo w koncu to najpiękniejsze chwile w zyciu hehe
__________________
21.08.2010 ślub
02.10.2013 Dzidzia
26.07.2016 Dzidziol
tancerka212 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-10-28, 14:54   #38
kaska87
Zakorzenienie
 
Avatar kaska87
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 38 118
Dot.: Panny Młode 2010 cz. II

Cytat:
Napisane przez BlackAngel Pokaż wiadomość
zależy o jakiej części życia mowa, bo ostatnio mam pomieszanie z pomotaniem ale pochwalę się ze mieszkam sobie z moim mężem, fajnie się tak razem mieszka..
no myslałam, że coś z TZ ale widze, że jest ok
Cytat:
Napisane przez szana Pokaż wiadomość
a masz może jakiś link do aukcji? bo niewiem jak to wpisać w wyszukiwarce na allegro
zaraz poszukam np coś takiego
http://www.allegro.pl/search.php?str...interval=7&p=1
__________________

kaska87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-28, 14:58   #39
lusmarija
Wtajemniczenie
 
Avatar lusmarija
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 2 277
Dot.: Panny Młode 2010 cz. II

a tak znowu troszkę zmieniając temat to powiedzcie mi bo wymysliłam sobie w tych planach żeby na płytce z wesela napisac cos dla mojego TŻ taka dedykacja czy coś w tym stylu i dać to Panu kamerzyście żeby jakoś to zrobił, znalazłam nawet kiedyś pasujący bardzo do naszej sytuacji wiersz. Co o tym myślicie?? Czy jednak to taki sobie pomysł??
__________________
* ... bo w marzenia trzeba wierzyć ...


lusmarija jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-28, 14:58   #40
szana
Zadomowienie
 
Avatar szana
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 1 961
Dot.: Panny Młode 2010 cz. II

no bardzo ładnie to wygląda,nawet nie myślałam,że coś takiego jest :P ale ciekawy pomysłsuper ,dziękuje
szana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-28, 15:00   #41
tancerka212
Zakorzenienie
 
Avatar tancerka212
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: ;)
Wiadomości: 9 303
Dot.: Panny Młode 2010 cz. II

jeszcze ktoras dziewczyna miala te sakieweczki u siebie to na pewno jak sie pojawi to wklei. zobacz jedna sztuka kosztuje 2zł wiec przy ok 200gosciach trzeba az 400zł wydac no a ja mam zamiar kupic tiuli lub innej sztywnej ale swiecącej tkaniny i pare metrów tasiemek i samemu wydrukowac te karteczki do srodka albo przywiązane do tasiemki.. są jeszcze takie fajne tasmy pasmanteryjne np z serduszkami i siostra powiedziala ze kupi mi ze 2 metry i poprzyszywa na tych tasiemkach moze no i kupie troche cukiereczkow i duuuuuzo taniej wyjdzie niz zamawiane a jestem przekonana ze ładniej
__________________
21.08.2010 ślub
02.10.2013 Dzidzia
26.07.2016 Dzidziol
tancerka212 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-10-28, 15:01   #42
szana
Zadomowienie
 
Avatar szana
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 1 961
Dot.: Panny Młode 2010 cz. II

Cytat:
Napisane przez lusmarija Pokaż wiadomość
a tak znowu troszkę zmieniając temat to powiedzcie mi bo wymysliłam sobie w tych planach żeby na płytce z wesela napisac cos dla mojego TŻ taka dedykacja czy coś w tym stylu i dać to Panu kamerzyście żeby jakoś to zrobił, znalazłam nawet kiedyś pasujący bardzo do naszej sytuacji wiersz. Co o tym myślicie?? Czy jednak to taki sobie pomysł??
to cudowny pomysł!!! zrób tak jeśli chcesz!!! ja też myślałam nad tym,żeby zrobić coś dla mojego przyszłego mężusia i jeśli pozwolisz to ściągnę pomysł od Ciebie,jeśli to nie będzie Ci przeszkadzało jeśli mam Ci nie "porywać pomysłu" to pisz szczerze jeszcze myślałam nad tym,żeby w trakcie wesela mu coś dać ale nie mam pomysłu
szana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-28, 15:02   #43
kubusewa
Zakorzenienie
 
Avatar kubusewa
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: tutaj
Wiadomości: 5 264
Wyślij wiadomość przez MSN do kubusewa
Dot.: Panny Młode 2010 cz. II

No przecieżjesteście niemożliwe... w ciągu godziny nadziobały tyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyle: gaduly:
Gaduły moje KOchane
oj wg mnie zdjęcia powklejanych przez Was szczególików są śliczne, choć uważam tak jak Kasia fryzura tej dziewczyny jakoś mi nie pasi
Ja osobiście jak pewno pamiętacie planowałam suknię z czerwoną lamówką i już nawet zdecydowałam się którą chcę konkretnie....teraz czekam na odpowiedź od sprzedawcy bucików na allegro bo mój TŻ usiłuje mnie przekonać że te cudeńka z kryształkami swrovskiego odwidzą.. nie m racji ale cóż skoro wedle waszych przesądów to on ma mi kupić no to muszę teraz cierpieć :P
Co do fryzurki.. korona z warkocza i welon zamieniany po oczepinach na kwiat...
W związku z tym.. kwiaty będę miała białe i czerwonymi.. bo różowe nijak nie pasują
No i zapomniałam się pochwalić że udało mi się zamówić ten zegar dla TZ-cika Jutro wysyłam karteczkę z okazji 2 rocznicy bycia naszego wspólnego...
Oj no to teraz już all DD
No to chyba tyle
__________________
kubusewa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-28, 15:03   #44
tancerka212
Zakorzenienie
 
Avatar tancerka212
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: ;)
Wiadomości: 9 303
Dot.: Panny Młode 2010 cz. II

lusmarija jak się włozy ten wiersz w odpowiedni moment to uwazam ze bardzo ladnie to bedzie wyglądało.. ja osobiscie bym sie popłakała ze wzruszenia jakby mi ktos cos takiego zrobił mysle ze jak ci sie cos takiego marzy to czemu nie???

kurczę nie chce mi sie isc na tą uczelnie.. sto razy bardziej bym wolała posiedziec sobie tu z wami no ale jak mus to mus... jeszcze smieci musze wyniesc z domu bo same wyjdą...

a po trzecie to teskni mi się za tżtem!!!!!!! moje kochanie tak daleko a ja tu sama musze siedziec na stancji i w dodatku z zepsutym komputerem.. dobrze ze wizaz i klawiatura działają
__________________
21.08.2010 ślub
02.10.2013 Dzidzia
26.07.2016 Dzidziol
tancerka212 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-28, 15:04   #45
szana
Zadomowienie
 
Avatar szana
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 1 961
Dot.: Panny Młode 2010 cz. II

Cytat:
Napisane przez tancerka212 Pokaż wiadomość
jeszcze ktoras dziewczyna miala te sakieweczki u siebie to na pewno jak sie pojawi to wklei. zobacz jedna sztuka kosztuje 2zł wiec przy ok 200gosciach trzeba az 400zł wydac no a ja mam zamiar kupic tiuli lub innej sztywnej ale swiecącej tkaniny i pare metrów tasiemek i samemu wydrukowac te karteczki do srodka albo przywiązane do tasiemki.. są jeszcze takie fajne tasmy pasmanteryjne np z serduszkami i siostra powiedziala ze kupi mi ze 2 metry i poprzyszywa na tych tasiemkach moze no i kupie troche cukiereczkow i duuuuuzo taniej wyjdzie niz zamawiane a jestem przekonana ze ładniej
tyle,że ja nie mam za bardzo zdolności takich niestety ale pomysł świetny,musze z moja siostrą pogadać czy mi pomoże a jak nie to kupie bo u mnie będzie koło 100 gości więc nie ma źle
szana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-28, 15:06   #46
tancerka212
Zakorzenienie
 
Avatar tancerka212
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: ;)
Wiadomości: 9 303
Dot.: Panny Młode 2010 cz. II

Cytat:
Napisane przez kubusewa Pokaż wiadomość
No przecieżjesteście niemożliwe... w ciągu godziny nadziobały tyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyle: gaduly:
Gaduły moje KOchane
oj wg mnie zdjęcia powklejanych przez Was szczególików są śliczne, choć uważam tak jak Kasia fryzura tej dziewczyny jakoś mi nie pasi

ale to nie bylo zdjecie fryzury tylko bukietu!!!!!!!!!!! fryzury nie moge wkleic bo mi sie komp zepsuł.... chodzilo mi o delikatne storczyki!!!!!!
fryzura zupelnie by do mnie nie pasowala...
__________________
21.08.2010 ślub
02.10.2013 Dzidzia
26.07.2016 Dzidziol
tancerka212 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-28, 15:07   #47
lusmarija
Wtajemniczenie
 
Avatar lusmarija
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 2 277
Dot.: Panny Młode 2010 cz. II

Cytat:
Napisane przez szana Pokaż wiadomość
to cudowny pomysł!!! zrób tak jeśli chcesz!!! ja też myślałam nad tym,żeby zrobić coś dla mojego przyszłego mężusia i jeśli pozwolisz to ściągnę pomysł od Ciebie,jeśli to nie będzie Ci przeszkadzało jeśli mam Ci nie "porywać pomysłu" to pisz szczerze jeszcze myślałam nad tym,żeby w trakcie wesela mu coś dać ale nie mam pomysłu
ależ oczywiscie, po to jest to forum żeby dzielić się swoimi przemyśleniami i ewentualnie czerpac od innych inspiracje a ja się mogę tylko cieszyć, że jeszcze komuś spodobał się pomysł i utwierdzasz mnie w przekonaniu że może jednak warto zrobić coś takiego dla mojego TŻcika
__________________
* ... bo w marzenia trzeba wierzyć ...


lusmarija jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-28, 15:08   #48
tancerka212
Zakorzenienie
 
Avatar tancerka212
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: ;)
Wiadomości: 9 303
Dot.: Panny Młode 2010 cz. II

Cytat:
Napisane przez szana Pokaż wiadomość
tyle,że ja nie mam za bardzo zdolności takich niestety ale pomysł świetny,musze z moja siostrą pogadać czy mi pomoże a jak nie to kupie bo u mnie będzie koło 100 gości więc nie ma źle

ja tez nie mam zdolnosci ale moja mama i siostra mają hehehe i sie zadeklarowaly ze pomogą;0 ja bym nie miala cierpliwosci chyba 180 sztuk zrobic hehehe dobra lece buziaki za 2 godziny jestem
__________________
21.08.2010 ślub
02.10.2013 Dzidzia
26.07.2016 Dzidziol
tancerka212 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-28, 15:08   #49
kubusewa
Zakorzenienie
 
Avatar kubusewa
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: tutaj
Wiadomości: 5 264
Wyślij wiadomość przez MSN do kubusewa
Dot.: Panny Młode 2010 cz. II

Cytat:
Napisane przez szana Pokaż wiadomość
to cudowny pomysł!!! zrób tak jeśli chcesz!!! ja też myślałam nad tym,żeby zrobić coś dla mojego przyszłego mężusia i jeśli pozwolisz to ściągnę pomysł od Ciebie,jeśli to nie będzie Ci przeszkadzało jeśli mam Ci nie "porywać pomysłu" to pisz szczerze jeszcze myślałam nad tym,żeby w trakcie wesela mu coś dać ale nie mam pomysłu
Chuuu Kochane moje ... ja to planowałam dla mojego TŻ nawet zaśpiewać coś ale psiapsiołka która u nas będzie śpiewała stanowczo mi odradziła bo to podobno nieszczęście przynosi.. no i trzeba jakoś tak to zorganbizować żeby nie wyszło, że oni coś od Was dostaną a Wy od nich nie .. bo to troszkę takie ... dziwne... z zewnętrznego punktu widzenia
Ok za dużo filozuję
__________________
kubusewa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-10-28, 15:08   #50
lain
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 15 844
Dot.: Panny Młode 2010 cz. II

Cytat:
Napisane przez kubusewa Pokaż wiadomość
Ja osobiście jak pewno pamiętacie planowałam suknię z czerwoną lamówką i już nawet zdecydowałam się którą chcę konkretnie....
oo to wklej fotke

Cytat:
Napisane przez tancerka212 Pokaż wiadomość
kurczę nie chce mi sie isc na tą uczelnie.. sto razy bardziej bym wolała posiedziec sobie tu z wami no ale jak mus to mus... jeszcze smieci musze wyniesc z domu bo same wyjdą...
wiem co czujesz, bo ja dzis sie musze na 18 zebrac... juz bedzie ciemno jak bede wychodzic

mi sie bardziej od sakiewek podobaja pudeleczka ze wstazkami. ale pewno nie bede umiala zrobic tak ladnie 100 pudelek...
ja nawet nie wiem jak sie robi pudelka z kartonu
lain jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-28, 15:15   #51
szana
Zadomowienie
 
Avatar szana
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 1 961
Dot.: Panny Młode 2010 cz. II

Cytat:
Napisane przez lusmarija Pokaż wiadomość
ależ oczywiscie, po to jest to forum żeby dzielić się swoimi przemyśleniami i ewentualnie czerpac od innych inspiracje a ja się mogę tylko cieszyć, że jeszcze komuś spodobał się pomysł i utwierdzasz mnie w przekonaniu że może jednak warto zrobić coś takiego dla mojego TŻcika
jasne,że dobry pomysł,cudowny!!! i dziękuje,że mogę też go sobie użyć
a masz może jeszcze jakiś ciekawy pomysł z prezentem?
tancerka121 do zobaczenia a raczej pogadania trzymaj się

kubusewa ja bym raczej nie miała odwagi zaśpiewać nawet jakbym bardzo chciała czyli uważasz,że lepiej dać coś swojemu przyszłemu tak,żeby nkt o tym nie wiedział?bo nie wiem czy dobrze zrozumiałam

lain też nie wiem jak się takie pudełka robi:P
szana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-28, 15:16   #52
kubusewa
Zakorzenienie
 
Avatar kubusewa
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: tutaj
Wiadomości: 5 264
Wyślij wiadomość przez MSN do kubusewa
Dot.: Panny Młode 2010 cz. II

Cytat:
Napisane przez lain Pokaż wiadomość
oo to wklej fotke



wiem co czujesz, bo ja dzis sie musze na 18 zebrac... juz bedzie ciemno jak bede wychodzic

mi sie bardziej od sakiewek podobaja pudeleczka ze wstazkami. ale pewno nie bede umiala zrobic tak ladnie 100 pudelek...
ja nawet nie wiem jak sie robi pudelka z kartonu
Na specjalne życzenie :P
sukienka,
2177 front.jpg

2177 haft.jpg

2177 back.jpg
i buciki
Choć do bucików to nie jestem jeszcze do końca pewna.. jak czytam o tych paskach na kostkę czy coś... poprosiłam o wypowiedź sprzedawcę i na razie czekam na odpowiedź
Najgorzej, że nie widzę żadnych sensownych propozycji fryzur z warkoczem...co do kwiatów teżsię nie zdecydowałam jeszcze na nic....
Juz już zapomniałam o bucikach..
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg buciki.jpg (45,2 KB, 34 załadowań)
__________________
kubusewa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-28, 15:20   #53
BlackAngel
Adwokat diabła
 
Avatar BlackAngel
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Warsaw
Wiadomości: 11 899
Dot.: Panny Młode 2010 cz. II

Produkujecie tyle postów że szok )
Pomysł z dedykacją jest wg mnie świetny, taka miła niespodzianka Szczerze mówiąc taką sama bym chciała..

Kasiu
, heh (odpukać) jest dobrze i tak ma pozostać.. Po drodze miałam małą 'spinkę' z teściową ale jest ok..
__________________

With enough time, we all find what we're looking for.
Even if it was there all along
BlackAngel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-28, 15:21   #54
kubusewa
Zakorzenienie
 
Avatar kubusewa
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: tutaj
Wiadomości: 5 264
Wyślij wiadomość przez MSN do kubusewa
Dot.: Panny Młode 2010 cz. II

Cytat:
Napisane przez szana Pokaż wiadomość
jasne,że dobry pomysł,cudowny!!! i dziękuje,że mogę też go sobie użyć
a masz może jeszcze jakiś ciekawy pomysł z prezentem?
tancerka121 do zobaczenia a raczej pogadania trzymaj się

kubusewa ja bym raczej nie miała odwagi zaśpiewać nawet jakbym bardzo chciała czyli uważasz,że lepiej dać coś swojemu przyszłemu tak,żeby nkt o tym nie wiedział?bo nie wiem czy dobrze zrozumiałam

lain też nie wiem jak się takie pudełka robi:P
Wiesz wydaje mi się, że jesśli dasz mu coś że tak powiem na forum weselnym.. no to jakośwydaje mi si, że będzie oczekiwanie reakcji zwrotnej...
znaczy tak mi się wydaje.. dziewczyny jak uważacie bo chyba zniechęciła, szanę a nie wiem czy sensownie ??
__________________
kubusewa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-28, 15:21   #55
szana
Zadomowienie
 
Avatar szana
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 1 961
kubusewa piękna suknia!!! a warkocze takie efektowne już gdzieś widziałam,poszukam i jak znajdę to wkleję

Cytat:
Napisane przez kubusewa Pokaż wiadomość
Wiesz wydaje mi się, że jesśli dasz mu coś że tak powiem na forum weselnym.. no to jakośwydaje mi si, że będzie oczekiwanie reakcji zwrotnej...
znaczy tak mi się wydaje.. dziewczyny jak uważacie bo chyba zniechęciła, szanę a nie wiem czy sensownie ??
nie zniechęciłaś mnie,bardzo oczekuję rad i Twoja jest cenna masz racje,głupio by wyszło jakby mój TŻ by mi nic nie dal a ja mu tak.Spróbuje się dowiedzieć czy on będzie coś planował dla mnie i wtedy na forum będę mogła mu coś dać a jeśli nie będzie nic planował to wtedy ja inaczej to zorganizuję

Edytowane przez m.a.r.t.a
Czas edycji: 2008-10-29 o 09:36 Powód: post pod postem
szana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-28, 15:26   #56
lain
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 15 844
Dot.: Panny Młode 2010 cz. II

kubusewa jesli ma byc pod styl zamkowy to fajnie suknia bedzie pasowac
ale te buty... oj nie podobaja mi sie
lain jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-28, 15:29   #57
kubusewa
Zakorzenienie
 
Avatar kubusewa
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: tutaj
Wiadomości: 5 264
Wyślij wiadomość przez MSN do kubusewa
Dot.: Panny Młode 2010 cz. II

Cytat:
Napisane przez szana Pokaż wiadomość
kubusewa piękna suknia!!! a warkocze takie efektowne już gdzieś widziałam,poszukam i jak znajdę to wkleję
No i owusz kolejny dylemat: suknia owa na allegro.. więc jak mniema i w salonie w Polsce kosztuje 1990,00 zł
Na ebay - sprowadzana z chin... w zależności od sprzedawcy od 160-200$
Na portalach amerykańskich - ze sklepów amerykańskich 506 lub 550 $
No i o kurna niech mi koś powie co robić
Wymyśliłam, że pójdę do salonu przymierzę sukienkę
Zobaczę, jaki dokładnie ma rozmiar i sprowadzę sobie zza granicy bo dać 500zł a 2000zł no to chyba jednak jest różnica....
Pomimo komfortu związanego z przymierzaniem i kupowaniem w saalonie.. chyba jednak odpuszczę i kupię przez net
__________________
kubusewa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-28, 15:32   #58
szana
Zadomowienie
 
Avatar szana
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 1 961
Dot.: Panny Młode 2010 cz. II

Cytat:
Napisane przez kubusewa Pokaż wiadomość
No i owusz kolejny dylemat: suknia owa na allegro.. więc jak mniema i w salonie w Polsce kosztuje 1990,00 zł
Na ebay - sprowadzana z chin... w zależności od sprzedawcy od 160-200$
Na portalach amerykańskich - ze sklepów amerykańskich 506 lub 550 $
No i o kurna niech mi koś powie co robić
Wymyśliłam, że pójdę do salonu przymierzę sukienkę
Zobaczę, jaki dokładnie ma rozmiar i sprowadzę sobie zza granicy bo dać 500zł a 2000zł no to chyba jednak jest różnica....
Pomimo komfortu związanego z przymierzaniem i kupowaniem w saalonie.. chyba jednak odpuszczę i kupię przez net
przez net to ja bym się troszkę bała kupować bo nigdy nie wiesz czy na pewno będzie dobrze leżała,ale zawsze możesz iść z nią na poprawki do krawcowej.
szana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-28, 15:32   #59
lain
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 15 844
Dot.: Panny Młode 2010 cz. II

to u nas w Polsce sa te suknie w salonach?
ja myslalam, ze to takie autorskie z tych stron ebayowych

jeszcze raz zycze powodzenia z kupowaniem przez net. trzeba miec do tego odwage choc widzialam na watku o tych sukniach zadowolone dziewczyny, wiec moze nie bedzie tak zle
lain jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-28, 15:33   #60
kubusewa
Zakorzenienie
 
Avatar kubusewa
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: tutaj
Wiadomości: 5 264
Wyślij wiadomość przez MSN do kubusewa
Dot.: Panny Młode 2010 cz. II

Cytat:
Napisane przez lain Pokaż wiadomość
kubusewa jesli ma byc pod styl zamkowy to fajnie suknia bedzie pasowac
ale te buty... oj nie podobaja mi sie
zabujałam się w tych butach na zabój :P
ale rzeczywiscie ni jest powiedziane, że to będą moje ślubne... mój TZ bardoz usilnie stara mi się je wybić z głowy chociaż sam zawiesił na nic oko.
Psiapsiółka mi mówiła, że ona odprułaby te kryształki.. no ok.. ta koroneczka na bucikach fajnie wygląda.. ale czy na bucie nie będzie widać tych miejsc do których były przytwierdzone szkiełka??
Uch
muszę jeszcze poszukać czegoś ciekawego.. a jest ciężko bo nie trawię czubów w jakich w 99 % są produkowane buty
Ja rozumiem, ze to fajnie wygląda.. ale jakoś tak mi nie pasi żeby taki zawinięty do góry czubek wystawał...
Dobrze, że jeszcze 2 lata bo chyab bym kogoś przerobiła na konserwy
No i ostatnie zdanko.....wiem na pewno, że będę miałą buciki satynowe
__________________
kubusewa jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum ślubne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:27.