Jeszcze dużo czasu do ślubu mamy, ale o przygotowaniach chętnie rozmawiamy! PM 2014II - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne

Notka

Forum ślubne Forum ślubne - zanim staniecie na ślubnym kobiercu, możecie tutaj podyskutować na tematy jak: suknie, stroje dla świadków, wybór wizażystki i fryzjerki itd.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-05-05, 15:08   #31
AnULka248
Zakorzenienie
 
Avatar AnULka248
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 3 598
Dot.: Jeszcze dużo czasu do ślubu mamy, ale o przygotowaniach chętnie rozmawiamy! PM

Cytat:
Napisane przez monikkad Pokaż wiadomość
W ogóle właśnie się dowiedziałam, że moje dawne meeeega wielkie zauroczenie niebawem będzie tatą. Wiem, jestem zaręczona, nie powinno mnie to ruszać. Ale rusza
Oj tam... Ja Cię rozumiem Mnie ruszyło tydzień temu, że moja wielka gimnazjalna miłość (która ożyła nawet rok po poznaniu Tż, i mogło źle się skończyć) oświadczyła się swojej dziewczynie po 2 latach czułam się zazdrosna, to chore
AnULka248 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-05, 15:14   #32
mala_czarna_21
Zakorzenienie
 
Avatar mala_czarna_21
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 4 044
Dot.: Jeszcze dużo czasu do ślubu mamy, ale o przygotowaniach chętnie rozmawiamy! PM

to zrozumiałe... zawsze gdzieś tam zakłuje w głębi serca
a ja tam jestem wredna i cieszę się, że od ponad 6 lat odkąd zostawił mnie mój były (właściwie to ja jego ale na jego własne życzenie) miał jedną dziewczynę króki czas, rozeszli się i jest sam
wolny strzelec
__________________
Codziennie rano budzę się piękniejsza ale dzisiaj to już ku**a przesadziłam


2015 - 38
mala_czarna_21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-05, 15:17   #33
AnULka248
Zakorzenienie
 
Avatar AnULka248
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 3 598
Dot.: Jeszcze dużo czasu do ślubu mamy, ale o przygotowaniach chętnie rozmawiamy! PM

Cytat:
Napisane przez mala_czarna_21 Pokaż wiadomość
to zrozumiałe... zawsze gdzieś tam zakłuje w głębi serca
a ja tam jestem wredna i cieszę się, że od ponad 6 lat odkąd zostawił mnie mój były (właściwie to ja jego ale na jego własne życzenie) miał jedną dziewczynę króki czas, rozeszli się i jest sam
wolny strzelec
W tym wypadku też bym się cieszyła
Chociaż ja wtedy wybierałam między nim a Tż, wybrałam Tż i jestem szczęśliwa ale zawsze będę się zastanawiała jakby to było, gdybym wybrała inaczej, tym bardziej, że on przez 2 lata był sam
AnULka248 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-05, 15:23   #34
MoTyleKsw
Zakorzenienie
 
Avatar MoTyleKsw
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: łódzkie ;)
Wiadomości: 4 729
Dot.: Jeszcze dużo czasu do ślubu mamy, ale o przygotowaniach chętnie rozmawiamy! PM

Witam

Cytat:
Napisane przez misiadelko Pokaż wiadomość
Skusiłam się na Lecha przez was

Ja nie wyobrażam sobie mierzenia sukienki... Jestem niewymiarowa, bo w talii mam 64 a w tyłku chyba z 94 jak nie 96, nie wiem w jakich będzie mi dobrze, ale na pewno nie rybkach

PS. no i biust mikry No wiecie, typowa grucha ze mnie
Znam too

Cytat:
Napisane przez mala_czarna_21 Pokaż wiadomość
to zrozumiałe... zawsze gdzieś tam zakłuje w głębi serca
a ja tam jestem wredna i cieszę się, że od ponad 6 lat odkąd zostawił mnie mój były (właściwie to ja jego ale na jego własne życzenie) miał jedną dziewczynę króki czas, rozeszli się i jest sam
wolny strzelec
Mój były taki no poważny były, z którym byłam przeszło 6 lat, też jest sam. Mamy kontakt, od czasu do czasu się spotkamy. Szkoda mi go, bo suma sumarum dobry facet był a teraz tylko dziewczyny łapie w swoje sidła, ale tylko na chwile... Czyli wiemy o co chodzi ;D
__________________
Nasza Miłość - Matylda
11.05.2013

http://www.suwaczki.com/tickers/dqpre6ydpfblirzx.png

Jestem W Niebie.

Kocham Was





Edytowane przez MoTyleKsw
Czas edycji: 2012-05-05 o 15:24
MoTyleKsw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-05, 15:25   #35
aszuelka
Zakorzenienie
 
Avatar aszuelka
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 867
Dot.: Jeszcze dużo czasu do ślubu mamy, ale o przygotowaniach chętnie rozmawiamy! PM

Cytat:
Napisane przez AnULka248 Pokaż wiadomość
W tym wypadku też bym się cieszyła
Chociaż ja wtedy wybierałam między nim a Tż, wybrałam Tż i jestem szczęśliwa ale zawsze będę się zastanawiała jakby to było, gdybym wybrała inaczej, tym bardziej, że on przez 2 lata był sam
Wlasnie to myslenie "jakby to bylo" jest najgorsze wole o tym nie myslec, a jak zaczynam, to zaraz koncze, bo serduszku to nie bardzo sie podoba
__________________
11.08.2017 zaręczyny

16.06.2018 ślub
https://www.suwaczek.pl/cache/33159b1b51.png
aszuelka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-05, 15:35   #36
AnULka248
Zakorzenienie
 
Avatar AnULka248
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 3 598
Dot.: Jeszcze dużo czasu do ślubu mamy, ale o przygotowaniach chętnie rozmawiamy! PM

Cytat:
Napisane przez aszuelka Pokaż wiadomość
Wlasnie to myslenie "jakby to bylo" jest najgorsze wole o tym nie myslec, a jak zaczynam, to zaraz koncze, bo serduszku to nie bardzo sie podoba
Właśnie!
Więc może lepiej, że już zaręczony jest. Jesteśmy! Ale kontaktu zero, bo nasze połówki się nie cierpią, z wiadomych powodów chociaż mojego Tż to rozumiem, bo on miał z nim przeprawy, ale ja nic nie zrobiłam lasce tego chłopaka, w końcu ona z nim wtedy nie była jeszcze, nawet go nie znała i tak niestety kontakt na zasadzie cześć-cześć, zawsze z wielką radością i uśmiechem z kilometra pogadać pogadamy, parę zdań. Więc niech się kurde żeni niby nic nie było, bo to czysta, platoniczna, szczeniacka miłość, jeden pocałunek (przez 3 lata znajomości) a tak w człowieku siedzi. Może przez to, że trzeba było wybierać.

A jak z "Twoim" było?
AnULka248 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-05, 15:39   #37
kwiatuszek10031989
Wtajemniczenie
 
Avatar kwiatuszek10031989
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2 055
Dot.: Jeszcze dużo czasu do ślubu mamy, ale o przygotowaniach chętnie rozmawiamy! PM

Tak gadacie o byłych, a ja praktycznie nie miałam przed TŻ-tem jakiejś poważnej miłości... był jeden chłopak o którym czasem nawet teraz myślę (właśnie takie "co by było gdyby"), ale niestety rozstaliśmy się w kłótni i nie odzywaliśmy do siebie przez jakiś czas... Ja byłam głupia i nie chciałam się z nim kumplować, bo wiedziałam że cały czas coś do mnie czuje i bałam się że i moje uczucia odżyją, a byłam już wtedy z TŻ-tem... Gdybym tylko mogła cofnąć teraz czas to na pewno bym inaczej postąpiła i spróbowała się z nim dalej przyjaźnić... niestety dowiedziałam się, że w zeszłym roku zmarł na raka A ja nawet nie wiedziałam, że był chory, bo się pokłóciliśmy i nie odzywałam się do niego... To był dla mnie cios prosto w serce i mam nauczkę na całe życie, że nie warto jest chować urazy, bo potem można tego żałować...
__________________
Razem


kwiatuszek10031989 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-05-05, 15:40   #38
aszuelka
Zakorzenienie
 
Avatar aszuelka
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 867
Dot.: Jeszcze dużo czasu do ślubu mamy, ale o przygotowaniach chętnie rozmawiamy! PM

Cytat:
Napisane przez AnULka248 Pokaż wiadomość
Właśnie!
Więc może lepiej, że już zaręczony jest. Jesteśmy! Ale kontaktu zero, bo nasze połówki się nie cierpią, z wiadomych powodów chociaż mojego Tż to rozumiem, bo on miał z nim przeprawy, ale ja nic nie zrobiłam lasce tego chłopaka, w końcu ona z nim wtedy nie była jeszcze, nawet go nie znała i tak niestety kontakt na zasadzie cześć-cześć, zawsze z wielką radością i uśmiechem z kilometra pogadać pogadamy, parę zdań. Więc niech się kurde żeni niby nic nie było, bo to czysta, platoniczna, szczeniacka miłość, jeden pocałunek (przez 3 lata znajomości) a tak w człowieku siedzi. Może przez to, że trzeba było wybierać.

A jak z "Twoim" było?
Ja bylam ze swoim cale liceum i pozniej chwilke na studiach. Gdyby mnie wtedy o reke poprosil... No wlasnie nie myslec za dlugo sie naczekalam - o tak to okresle rzucilam go bezczelnie. Pozniej jeszcze raz probowalismy, ale ja juz wtedy zaczelam sie spotykac z moim TZ-tem i jakos rozeszlo sie po kosciach. On ma teraz jakas tam laske, rozmawiamy raz na jakis czas na gadu. Lubi sobie ze mnie drwic, nie jestem oczywiscie w odpowiedziach bierna - tez mu czesto pojade ale jednak ta mysl - gdyby jednak mnie poprosil o ta reke...
__________________
11.08.2017 zaręczyny

16.06.2018 ślub
https://www.suwaczek.pl/cache/33159b1b51.png
aszuelka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-05, 15:44   #39
AnULka248
Zakorzenienie
 
Avatar AnULka248
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 3 598
Dot.: Jeszcze dużo czasu do ślubu mamy, ale o przygotowaniach chętnie rozmawiamy! PM

kwiatuszku
Przykra historia... ale skąd mogłaś wiedzieć...
Ale w sumie rozumiem, czego się bałaś, bo ja tak samo unikałam K., bo w końcu miałam chłopaka, a z nim to była tylko przyjaźń, ale jak wiadomo, było fajnie do czasu pojawienia się Tż, potem daliśmy radę tylko rok, bo coś nas ciągnęło do siebie, a ja nie chciałam być nie fair wobec mojego Tż. I widziałam, jak się nie lubią, więc wolałam to skończyć - w sumie szkoła mi pomogła, bo akurat poszliśmy do innych (a jeszcze pamiętam, jak razem składaliśmy papiery)

Ale nie żałujesz, że jesteś z Tż?
AnULka248 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-05, 15:46   #40
MoTyleKsw
Zakorzenienie
 
Avatar MoTyleKsw
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: łódzkie ;)
Wiadomości: 4 729
Angry Dot.: Jeszcze dużo czasu do ślubu mamy, ale o przygotowaniach chętnie rozmawiamy! PM

Cytat:
Napisane przez kwiatuszek10031989 Pokaż wiadomość
Tak gadacie o byłych, a ja praktycznie nie miałam przed TŻ-tem jakiejś poważnej miłości... był jeden chłopak o którym czasem nawet teraz myślę (właśnie takie "co by było gdyby"), ale niestety rozstaliśmy się w kłótni i nie odzywaliśmy do siebie przez jakiś czas... Ja byłam głupia i nie chciałam się z nim kumplować, bo wiedziałam że cały czas coś do mnie czuje i bałam się że i moje uczucia odżyją, a byłam już wtedy z TŻ-tem... Gdybym tylko mogła cofnąć teraz czas to na pewno bym inaczej postąpiła i spróbowała się z nim dalej przyjaźnić... niestety dowiedziałam się, że w zeszłym roku zmarł na raka A ja nawet nie wiedziałam, że był chory, bo się pokłóciliśmy i nie odzywałam się do niego... To był dla mnie cios prosto w serce i mam nauczkę na całe życie, że nie warto jest chować urazy, bo potem można tego żałować...
No to jest chyba najgorsze zakończenie tego wszystkiego... Dlatego ja jeśli mój były partner chce utrzymywać kontakt to to robię, chociaż przez pierwsze 9 msc nie miało to najmniejszego sensu - ciągłe kłótnie. Uczucia ostygły u ex i teraz jest super między Nami. Obecny TŻ jest aniołem i nie widzi przeszkód, choć gdzieś zawsze zazdrość go ukłuje, no bo wiadomo. Ale nawet z takimi co się tylko spotykaliśmy, ciągle wiemy co u siebie i w swoim otoczeniu znajomych jestem wyjątkiem.

Poza tym u ex'a siostry jestem Chrzestną jej synka, więc do końca życia będziemy mieli kontakt
__________________
Nasza Miłość - Matylda
11.05.2013

http://www.suwaczki.com/tickers/dqpre6ydpfblirzx.png

Jestem W Niebie.

Kocham Was




MoTyleKsw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-05, 15:47   #41
AnULka248
Zakorzenienie
 
Avatar AnULka248
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 3 598
Dot.: Jeszcze dużo czasu do ślubu mamy, ale o przygotowaniach chętnie rozmawiamy! PM

Cytat:
Napisane przez aszuelka Pokaż wiadomość
Ja bylam ze swoim cale liceum i pozniej chwilke na studiach. Gdyby mnie wtedy o reke poprosil... No wlasnie nie myslec za dlugo sie naczekalam - o tak to okresle rzucilam go bezczelnie. Pozniej jeszcze raz probowalismy, ale ja juz wtedy zaczelam sie spotykac z moim TZ-tem i jakos rozeszlo sie po kosciach. On ma teraz jakas tam laske, rozmawiamy raz na jakis czas na gadu. Lubi sobie ze mnie drwic, nie jestem oczywiscie w odpowiedziach bierna - tez mu czesto pojade ale jednak ta mysl - gdyby jednak mnie poprosil o ta reke...
Ooo, to u Ciebie już daleko zaszło widocznie to nie był ten, Twój Tż o rękę Cię poprosił, czyli jest pewny, że chce z Tobą być, a tamten niech żałuje, o!
u nas to było naprawdę takie hmmm uczucie przerodzone z przyjaźni, nieskonsumowane, że tak to określę
AnULka248 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-05-05, 16:01   #42
misiadelko
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 3 902
Dot.: Jeszcze dużo czasu do ślubu mamy, ale o przygotowaniach chętnie rozmawiamy! PM

Weeeeźcie nie gadajcie nic, bo mój były próbuje mi na złość chyba zrobić i koniecznie chce się wprosić do moich rodziców na grilla... Dzwoni do nich, pisze na fejsie... tragedia. Ja kompletnie do niego nic nie czuję, byłam z nim w LO, ale to nie było żadne głębsze uczucie, rozstaliśmy sie w gniewie i niby później byliśmy przyjaciółmi, on się żalił na swoją dziewczynę, ale po tym jak dowiedziałam się, że mi tyłek obrabia, podejrzewam, że dziewczyna nie była zła, tylko on jej nie wiadomo czemu robił jej na ch..., dajcie spokój, co za typek... A teraz koniecznie chce przyjechać do moich rodziców... ciekawe po co. I tylko to mnie denerwuje, bo wolałabym, żeby znalazł sobie jakąś normalną dziewczynę i dał spokój. Bo jak mój TŻ się o tym dowie ( a tego nie chcę), a jest od niego 3 razy większy, to

Ok, lecę się uczyć
misiadelko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-05, 16:34   #43
poznanianka1990
Zakorzenienie
 
Avatar poznanianka1990
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 493
Dot.: Jeszcze dużo czasu do ślubu mamy, ale o przygotowaniach chętnie rozmawiamy! PM

Ja mam za sobą 2 związki - oba po prawie 1,5 roku. Z pierwszym chłopakiem zerwałam, bo był chorobliwie zazdrosny, nawet o to, że rozmawiałam z koleżankami... Drugi chłopak zerwał ze mną, bo twierdził, że się zmieniłam. Tyle łez wylałam... Ale z perspektywy czasu stwierdzam, że dobrze,że się tak stało. Teraz jestem szczęśliwa jak nigdy
Pierwszego ex mam w znajomych na fb, ale jak się do niego odezwę to albo się nie odzywa, albo zamienimy kilka zdań i na tym koniec rozmowy. A z drugim widziałam się kilka razy, utrzymujemy w miarę dobre relacje, załatwił mi nawet kilka książek ze swojej uczelnianej biblioteki, bo potrzebowałam do referatu Mamy też kontakt na gg - lepiej się nam gada przez neta, bo na żywo to bym go czasem normalnie za głupie teksty. Jest strasznie zarozumiały, a ja tego nie znoszę.

Cieszę się, że tak to się wszystko potoczyło, bo teraz jestem bardzo szczęśliwa i zakochana po uszy w moim C.

Spadam, pisać pracę licencjacką
__________________


Nasz ślub 16.08.2014

Julcia 4.11.2015 g. 0:09
2740g 52 cm


Edytowane przez poznanianka1990
Czas edycji: 2012-05-05 o 16:40
poznanianka1990 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-05, 16:50   #44
Loczek_brown
Zakorzenienie
 
Avatar Loczek_brown
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: z krainy snów..
Wiadomości: 3 454
Dot.: Jeszcze dużo czasu do ślubu mamy, ale o przygotowaniach chętnie rozmawiamy! PM

Ale poszalałyście zostawić Was na chwilę...

Filmiki pokazywane wcześniej - posikałam się prawie ze śmiechu i TŻ się dziwił co się tak chichram do monitora

Ślub Barbie - najlepszy jest ten pan młody, który kompletnie do niej nie pasuje

A co do exów to ja się nie wypowiadam, bo epopeję bym chyba napisała Ale z jednym utrzymuję kontakty
__________________
"Trzeba być podobnym, aby się zrozumieć i innym, aby się pokochać.
Trzeba być silnym aby wybaczyć."


17.02 16.09
[*][*][*]
Loczek_brown jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-05, 17:28   #45
misiadelko
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 3 902
Dot.: Jeszcze dużo czasu do ślubu mamy, ale o przygotowaniach chętnie rozmawiamy! PM

Bo pan młody pasuje do tortu
misiadelko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-05, 17:43   #46
Loczek_brown
Zakorzenienie
 
Avatar Loczek_brown
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: z krainy snów..
Wiadomości: 3 454
Dot.: Jeszcze dużo czasu do ślubu mamy, ale o przygotowaniach chętnie rozmawiamy! PM

Cytat:
Napisane przez misiadelko Pokaż wiadomość
Bo pan młody pasuje do tortu

__________________
"Trzeba być podobnym, aby się zrozumieć i innym, aby się pokochać.
Trzeba być silnym aby wybaczyć."


17.02 16.09
[*][*][*]
Loczek_brown jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-05, 18:09   #47
aszuelka
Zakorzenienie
 
Avatar aszuelka
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 867
Dot.: Jeszcze dużo czasu do ślubu mamy, ale o przygotowaniach chętnie rozmawiamy! PM

Cytat:
Napisane przez misiadelko Pokaż wiadomość
Bo pan młody pasuje do tortu
Jesli ten Pan Mlody pasuje do tortu, to u mnie na weselu zamiast tortu powinien byc jakies baleronik, salcesonik itd dobrze, ze moj TZ tego nie czyta
__________________
11.08.2017 zaręczyny

16.06.2018 ślub
https://www.suwaczek.pl/cache/33159b1b51.png
aszuelka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-05, 19:59   #48
exist_
Zakorzenienie
 
Avatar exist_
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 3 728
Dot.: Jeszcze dużo czasu do ślubu mamy, ale o przygotowaniach chętnie rozmawiamy! PM

A my popiwkowaliśmy z TŻ i tatą moim
__________________
Teraz nie czas myśleć o tym, czego nie masz.
Myśl, co potrafisz zrobić z tym co masz.
exist_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-05, 20:05   #49
aszuelka
Zakorzenienie
 
Avatar aszuelka
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 867
Dot.: Jeszcze dużo czasu do ślubu mamy, ale o przygotowaniach chętnie rozmawiamy! PM

A ja zrobilam wuzetke dla TZ-ta bo mu sie zachcialo ale musi poczekac i tak do jutra, bo ciasto musi odstac swoje w lodowce
__________________
11.08.2017 zaręczyny

16.06.2018 ślub
https://www.suwaczek.pl/cache/33159b1b51.png
aszuelka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-05-05, 20:20   #50
exist_
Zakorzenienie
 
Avatar exist_
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 3 728
Dot.: Jeszcze dużo czasu do ślubu mamy, ale o przygotowaniach chętnie rozmawiamy! PM

A przed chwilą wróciliśmy z cmentarza...
Podlewaliśmy kwiaty na grobie dziadków TŻ, bo przez dzień było za gorąco.
__________________
Teraz nie czas myśleć o tym, czego nie masz.
Myśl, co potrafisz zrobić z tym co masz.
exist_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-05, 20:58   #51
tasiulek
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 2 130
Dot.: Jeszcze dużo czasu do ślubu mamy, ale o przygotowaniach chętnie rozmawiamy! PM

pacnę tylko siema w nowym wątku podczytam jutro wieczorem jak już w końcu będe w domu
Aleście natrzaskały... zostawić na chwile :P
tasiulek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-06, 00:23   #52
kwiatuszek10031989
Wtajemniczenie
 
Avatar kwiatuszek10031989
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2 055
Dot.: Jeszcze dużo czasu do ślubu mamy, ale o przygotowaniach chętnie rozmawiamy! PM

Cytat:
Napisane przez AnULka248 Pokaż wiadomość
kwiatuszku
Przykra historia... ale skąd mogłaś wiedzieć...
Ale w sumie rozumiem, czego się bałaś, bo ja tak samo unikałam K., bo w końcu miałam chłopaka, a z nim to była tylko przyjaźń, ale jak wiadomo, było fajnie do czasu pojawienia się Tż, potem daliśmy radę tylko rok, bo coś nas ciągnęło do siebie, a ja nie chciałam być nie fair wobec mojego Tż. I widziałam, jak się nie lubią, więc wolałam to skończyć - w sumie szkoła mi pomogła, bo akurat poszliśmy do innych (a jeszcze pamiętam, jak razem składaliśmy papiery)

Ale nie żałujesz, że jesteś z Tż?
Oczywiście że nie żałuję i jestem w nim cały czas zakochana po uszy Jednak okropnie żałuję że nie mogłam wszystkiego wyjaśnić z A. przed jego śmiercią... teraz często chodzę do niego na grób i w myślach go przepraszam za to, że go zraniłam Poza tym był on taką moją pierwszą zupełnie platoniczną, szczeniacką miłością, której chyba nigdy się nie zapomina... Wiem, że po mnie miał dziewczynę i chyba nawet się z nią zaręczył, ale czasem zastanawiam się czy coś jeszcze do mnie czuł i czy gdybym go wtedy nie odrzuciła to czy moglibyśmy się przyjaźnić...

Miłej nocki piękne Dopiero wróciłam od TŻ-ta Oglądaliśmy u niego "Dziewczynę z tatuażem" Film bardzo pokręcony i z początku nudny, ale polecam mimo wszystko
__________________
Razem


kwiatuszek10031989 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-06, 08:59   #53
mala_czarna_21
Zakorzenienie
 
Avatar mala_czarna_21
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 4 044
Dot.: Jeszcze dużo czasu do ślubu mamy, ale o przygotowaniach chętnie rozmawiamy! PM

Cytat:
Napisane przez tasiulek Pokaż wiadomość
pacnę tylko siema w nowym wątku podczytam jutro wieczorem jak już w końcu będe w domu
Aleście natrzaskały... zostawić na chwile :P
siema siema
daj znać wieczorem jak was mateczka rosija przyjęła
__________________
Codziennie rano budzę się piękniejsza ale dzisiaj to już ku**a przesadziłam


2015 - 38
mala_czarna_21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-06, 09:23   #54
misiadelko
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 3 902
Dot.: Jeszcze dużo czasu do ślubu mamy, ale o przygotowaniach chętnie rozmawiamy! PM




Dzień dobry Ja dziś wieczorem idę do babci oglądać video ze ślubu moich rodziców (my nie mamy video z dziesięć lat)

Tasiulek, jak wrócisz to napisz mi proszę czy nie wiesz gdzie mi mogą za niewielką kwotę (do 100 zł) przegrać vhs na dvd (mam tylko 1 taśmę i boję się oddać w niepowołane ręce)

Kwiatuszku, ja myślę, że masz bardzo dobre serce, skoro o nim myślisz i że on o tym wie
misiadelko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-06, 09:25   #55
MoTyleKsw
Zakorzenienie
 
Avatar MoTyleKsw
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: łódzkie ;)
Wiadomości: 4 729
Dot.: Jeszcze dużo czasu do ślubu mamy, ale o przygotowaniach chętnie rozmawiamy! PM

[QUOTE=misiadelko;33927829]

Tasiulek, jak wrócisz to napisz mi proszę czy nie wiesz gdzie mi mogą za niewielką kwotę (do 100 zł) przegrać vhs na dvd (mam tylko 1 taśmę i boję się oddać w niepowołane ręce)
/QUOTE]

Nie wiem skąd jestes, ale jeśli macie w mieście FotoJokera to tam
__________________
Nasza Miłość - Matylda
11.05.2013

http://www.suwaczki.com/tickers/dqpre6ydpfblirzx.png

Jestem W Niebie.

Kocham Was




MoTyleKsw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-06, 09:39   #56
misiadelko
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 3 902
Dot.: Jeszcze dużo czasu do ślubu mamy, ale o przygotowaniach chętnie rozmawiamy! PM

Cytat:
Napisane przez MoTyleKsw Pokaż wiadomość
Cytat:
Napisane przez misiadelko Pokaż wiadomość

Tasiulek, jak wrócisz to napisz mi proszę czy nie wiesz gdzie mi mogą za niewielką kwotę (do 100 zł) przegrać vhs na dvd (mam tylko 1 taśmę i boję się oddać w niepowołane ręce)
Nie wiem skąd jestes, ale jeśli macie w mieście FotoJokera to tam
jest w Gdańsku, dziękuję Ci

Edytowane przez misiadelko
Czas edycji: 2012-05-06 o 09:41
misiadelko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-06, 09:49   #57
Loczek_brown
Zakorzenienie
 
Avatar Loczek_brown
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: z krainy snów..
Wiadomości: 3 454
Dot.: Jeszcze dużo czasu do ślubu mamy, ale o przygotowaniach chętnie rozmawiamy! PM

Cytat:
Napisane przez kwiatuszek10031989 Pokaż wiadomość
Oczywiście że nie żałuję i jestem w nim cały czas zakochana po uszy Jednak okropnie żałuję że nie mogłam wszystkiego wyjaśnić z A. przed jego śmiercią... teraz często chodzę do niego na grób i w myślach go przepraszam za to, że go zraniłam Poza tym był on taką moją pierwszą zupełnie platoniczną, szczeniacką miłością, której chyba nigdy się nie zapomina... Wiem, że po mnie miał dziewczynę i chyba nawet się z nią zaręczył, ale czasem zastanawiam się czy coś jeszcze do mnie czuł i czy gdybym go wtedy nie odrzuciła to czy moglibyśmy się przyjaźnić...

Miłej nocki piękne Dopiero wróciłam od TŻ-ta Oglądaliśmy u niego "Dziewczynę z tatuażem" Film bardzo pokręcony i z początku nudny, ale polecam mimo wszystko
nudny??? ja przez całe 2h siedziałam w napięciu, bardzo mi się podobał ten film, a książka jest jeszcze lepsza. Nie przypuszczałam, że taki długi film będzie cały czas trzymał poziom
__________________
"Trzeba być podobnym, aby się zrozumieć i innym, aby się pokochać.
Trzeba być silnym aby wybaczyć."


17.02 16.09
[*][*][*]
Loczek_brown jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-06, 10:01   #58
kwiatuszek10031989
Wtajemniczenie
 
Avatar kwiatuszek10031989
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2 055
Dot.: Jeszcze dużo czasu do ślubu mamy, ale o przygotowaniach chętnie rozmawiamy! PM

Cytat:
Napisane przez Loczek_brown Pokaż wiadomość
nudny??? ja przez całe 2h siedziałam w napięciu, bardzo mi się podobał ten film, a książka jest jeszcze lepsza. Nie przypuszczałam, że taki długi film będzie cały czas trzymał poziom
Z początku mnie trochę nudził Może dlatego, że był pokręcony i nie wiedziałam o co biega Ale potem się rozkręcił Oglądaliśmy go z moją przyszłą teściową, która w scenach seksu była tak zażenowana, że powiedziała, że już nie obejrzy z nami żadnego filmu
__________________
Razem


kwiatuszek10031989 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-06, 10:15   #59
aszuelka
Zakorzenienie
 
Avatar aszuelka
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 867
Dot.: Jeszcze dużo czasu do ślubu mamy, ale o przygotowaniach chętnie rozmawiamy! PM

A ja sobie ostatnio kupilam troszeczke gazetek, oczywiscie temat slubu, wesel itd. Urzekla mnie ta sukienka podoba sie Wam?

Jakby ktos pytal - jest to Amsale model Bridal Blue Label Dahlia
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Amsale-Dahlia-Wedding-Dress.jpg (111,3 KB, 39 załadowań)
__________________
11.08.2017 zaręczyny

16.06.2018 ślub
https://www.suwaczek.pl/cache/33159b1b51.png
aszuelka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-06, 10:26   #60
MoTyleKsw
Zakorzenienie
 
Avatar MoTyleKsw
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: łódzkie ;)
Wiadomości: 4 729
Dot.: Jeszcze dużo czasu do ślubu mamy, ale o przygotowaniach chętnie rozmawiamy! PM

Cytat:
Napisane przez misiadelko Pokaż wiadomość
jest w Gdańsku, dziękuję Ci
Nie ma oczywiście za co
Cytat:
Napisane przez Loczek_brown Pokaż wiadomość
nudny??? ja przez całe 2h siedziałam w napięciu, bardzo mi się podobał ten film, a książka jest jeszcze lepsza. Nie przypuszczałam, że taki długi film będzie cały czas trzymał poziom
Cytat:
Napisane przez kwiatuszek10031989 Pokaż wiadomość
Z początku mnie trochę nudził Może dlatego, że był pokręcony i nie wiedziałam o co biega Ale potem się rozkręcił Oglądaliśmy go z moją przyszłą teściową, która w scenach seksu była tak zażenowana, że powiedziała, że już nie obejrzy z nami żadnego filmu
Wszystkie 3 tomy książki są fenomenalne. Co do amerykańskiej wersji - rozczarowująca i zgodzę się z kwiatuszkiem, że nudnawa. Za to gorąco polecam szwedzką wersję filmu (3 części), całość nosi nazwę Millenium, czyli tak jak tomy książki. W amerykańskiej wersji aktorka grająca Lisabeth jest jakas taka eteryczna, w książce jest to twarda babeczka i taka aktorka gra w szwedzkiej produkcji.

Cytat:
Napisane przez aszuelka Pokaż wiadomość
A ja sobie ostatnio kupilam troszeczke gazetek, oczywiscie temat slubu, wesel itd. Urzekla mnie ta sukienka podoba sie Wam?

Jakby ktos pytal - jest to Amsale model Bridal Blue Label Dahlia
Piękna ale na kimś innym
__________________
Nasza Miłość - Matylda
11.05.2013

http://www.suwaczki.com/tickers/dqpre6ydpfblirzx.png

Jestem W Niebie.

Kocham Was




MoTyleKsw jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum ślubne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:53.