Hej ;) Pomożecie? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy W tym miejscu zajdziesz informację jak zmienić swój wygląd, styl, makijaż, fryzurę oraz sposób ubierania się. Poddaj się metamorfozie i zaskocz samą siebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-06-17, 10:02   #1
AudiaXyz
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 12

Hej ;) Pomożecie?


Siemka
Mam 19lat i chciałabym w końcu coś w sobie zmienić.
Jestem na etapie pracy nad swoją sylwetką... Generalnie mam mocno dziecinne rysy twarzy (nie żebym płakała )
Przez praktycznie całe życie miałam grzywkę, teraz postanowiłam ją zapuscić. Moje włosy się falują i chciałabym, żebyście podpowiedziały mi jakie cięcie będzie mi pasowało Od razu wspomnę że żadne farbowanie nie wchodzi w grę bo żadne farby nie trzymaja mi się na włosach (Farbowałam sie na czarno i nie ma po tym żadnych sladów).
Wiem że muszę wyregulować brwi ale raczej obawiam się cienkich "nitek" i może po prostu postawić na hennę?
Generalnie nie jestem fanką makijażu. Nie mam wielkich problemów skórnych plus mam długie, gęste i czarne rzęsy (nie widać tego niestety na zdjęciach) i na koniec jestem dość mocno leniwa.
Może macie swoje dodatkowe sugestie? jestem bardzo ciekawa

PS. Zdjęcie studniówkowe jest najaktualniejsze, jedyne z makijażem.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 165058_445540575505086_674922257_n.jpg (33,1 KB, 95 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 283998_196206817105131_4677677_n.jpg (57,3 KB, 196 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 480076_496903223702154_1128252592_n.jpg (41,9 KB, 246 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 487724_386982964694181_115392_n.jpg (38,6 KB, 171 załadowań)
AudiaXyz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-17, 11:13   #2
wenus_lifestyle
Raczkowanie
 
Avatar wenus_lifestyle
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 108
Dot.: Hej ;) Pomożecie?

Cytat:
Napisane przez AudiaXyz Pokaż wiadomość
Siemka
Mam 19lat i chciałabym w końcu coś w sobie zmienić.
Jestem na etapie pracy nad swoją sylwetką... Generalnie mam mocno dziecinne rysy twarzy (nie żebym płakała )
Przez praktycznie całe życie miałam grzywkę, teraz postanowiłam ją zapuscić. Moje włosy się falują i chciałabym, żebyście podpowiedziały mi jakie cięcie będzie mi pasowało Od razu wspomnę że żadne farbowanie nie wchodzi w grę bo żadne farby nie trzymaja mi się na włosach (Farbowałam sie na czarno i nie ma po tym żadnych sladów).
Wiem że muszę wyregulować brwi ale raczej obawiam się cienkich "nitek" i może po prostu postawić na hennę?
Generalnie nie jestem fanką makijażu. Nie mam wielkich problemów skórnych plus mam długie, gęste i czarne rzęsy (nie widać tego niestety na zdjęciach) i na koniec jestem dość mocno leniwa.
Może macie swoje dodatkowe sugestie? jestem bardzo ciekawa

PS. Zdjęcie studniówkowe jest najaktualniejsze, jedyne z makijażem.
Na studniowce wygladalas b ladnie.
Wg mnie jestes zimny typem urody- zima. Fajnie sie prezentujesz w szarosci na drugim zdjeciu. Jednak ta grzywka Ci nie pasuje. Dobrze, ze postanowilas ja zapuscic W naturalnym kolorze wlosow jest Ci ladnie
Brwi, tak jak napisalas, do regulacji. Ja bym je tez delikatnie przyciemnila na ciemny braz. Niekoniecznie henna, sprobuj na razie sama kredka albo paletka do brwi. Mozesz je kupic za pare zlotych
Poza tym usta pomaluj pomadka albo blyszczykiem. Jesli nie lubisz ciemnych kolorow, sprobuj z naturalnymi odcieniami.
Skoro piszesz, ze nie jestes fanka makijazu, zadna z nas Cie do tego nie zmusi. Jednak ja bym proponowala podkreslenie oczu cieniami w chlodnych barwach oraz tuszem
pozdrawiam i zycze przyjemnego eksperymentowania

---------- Dopisano o 12:13 ---------- Poprzedni post napisano o 12:11 ----------

hahaha dopiero teraz zobaczylam, ze to plecak, ale serio ta szarosc odbija sie na Twojej twarzy i wyglada to ok
wenus_lifestyle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-18, 08:56   #3
AudiaXyz
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 12
Dot.: Hej ;) Pomożecie?

Dzięki
Już tu mamusię moją kochaną naciągam co by mnie zaprowadziła do jakiejś polecanej przez nią kosmetyczki
I rzeczywiście co do szarości- bardzo dobrze czuję się w takich kolorach Także trafiłaś w sedno
A może jakieś propozycje co do ścięcia włosów? Niby zapuszczam ale to i tak sensu nie będzie miało, jeżeli nie wyrównam grzywki do włosów
AudiaXyz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-18, 10:40   #4
czarna_maciejka
Wtajemniczenie
 
Avatar czarna_maciejka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Biała Podlaska
Wiadomości: 2 502
GG do czarna_maciejka
Dot.: Hej ;) Pomożecie?

A mi sie podobasz i z grzywka i bez niej, z tym ze z grzywka wydajesz sie wygladac troszke dziecinniej, a bez niej-kobieco, wiec zalezy na czym ci bardziej zalezy
Masz piekny kolor i ksztalt oczu i mysle ze odrobina cienia zeby to podkreslic nie zaszkodzi. Moze na poczatek jakies neutralne brazy i beze?

I fajny kolczyk ^^
__________________
Cytat:
Napisane przez ktoregos_dnia Pokaż wiadomość
Śpij dobrze - Wizaż Cię rozgrzesza
czarna_maciejka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-18, 11:46   #5
Kalabus
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Zagranica
Wiadomości: 533
Dot.: Hej ;) Pomożecie?

Cytat:
Napisane przez AudiaXyz Pokaż wiadomość
Siemka
Mam 19lat i chciałabym w końcu coś w sobie zmienić.
Jestem na etapie pracy nad swoją sylwetką... Generalnie mam mocno dziecinne rysy twarzy (nie żebym płakała )
Przez praktycznie całe życie miałam grzywkę, teraz postanowiłam ją zapuscić. Moje włosy się falują i chciałabym, żebyście podpowiedziały mi jakie cięcie będzie mi pasowało Od razu wspomnę że żadne farbowanie nie wchodzi w grę bo żadne farby nie trzymaja mi się na włosach (Farbowałam sie na czarno i nie ma po tym żadnych sladów).
Wiem że muszę wyregulować brwi ale raczej obawiam się cienkich "nitek" i może po prostu postawić na hennę?
Generalnie nie jestem fanką makijażu. Nie mam wielkich problemów skórnych plus mam długie, gęste i czarne rzęsy (nie widać tego niestety na zdjęciach) i na koniec jestem dość mocno leniwa.
Może macie swoje dodatkowe sugestie? jestem bardzo ciekawa

PS. Zdjęcie studniówkowe jest najaktualniejsze, jedyne z makijażem.
Wyjmij to żelastwo z buzi i już będziesz przepiękna!
__________________
Kalabus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-14, 00:35   #6
AudiaXyz
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 12
Dot.: Hej ;) Pomożecie?

Hejka to znowu ja
Wzięłam kilka rad do siebie (wyregulowałam i trochę przyciemniłam brwi, zaczęłam malować kreskę na oku, czasem jakiś szarawy cień, plus zapuszczam nadal grzywkę) oraz dołożyłam małą zmianę od siebie, czyt. włosy farbowane na ciemny fiolet, niestety u mnie wychodzi raczej oberżyna ale podoba mi się Generalnie zmiany te wśród innych zostały przyjęte bardzo pozytywnie więc dziękuję Wam bardzo

Teraz jeśli bym mogła prosić Was o poradę w sprawie makijażu na jakieś większe wyjścia, wiadomo niedługo Andrzejki, Sylwester.
O ile cienka kreska mnie nie przytłacza, to gdy próbuję zrobić coś w stylu smoky eyes to za przeproszeniem wyglądam jak pani lekkich obyczajów ;/ mam jasną cerę plus jasne, dość specyficzne oczy i do tego ciemniejsze włosy i brwi. Więc jak się malować aby wyglądać bardziej wyjściowo niż zwykle ale też jak normalna kobieta z zasadami

Postaram się zrobić zdjęcie z makijażem normalnym plus z jakimś mocniejszym, a na razie daję bez make up'u (trochę mocne nasycenie czerwieni tu wyszło;/ plus już ciutkę brwi mi zarosły... )
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1381367_579151992143943_433420573_n.jpg (153,8 KB, 48 załadowań)
AudiaXyz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Metamorfozy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:02.