Makijaz dla jasnej cery... - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-06-17, 11:44   #1
TsaiNu
Rozeznanie
 
Avatar TsaiNu
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: somewhere over the rainbow ;)
Wiadomości: 848
Red face

Makijaz dla jasnej cery...


Jestem posiadaczka wlasnie jasnej cery, mam za to ciemna oprawe oczu, teczowki zielone, wlosy mam brazowe ale ciemne..no a cere jasna, nie taka trupio blada (opalam sie troszke raz na jakis czas) tylko kremowa, ale naprawde jasna...dzieczyny jakich uzywacie kosmetykow (podklady, pudry, roze) do takiej jasnej cery? Ja uzywam rimmel recover najjasniejszego i kuleczki wollare- rozswietlajace, a na policzki lososiowe, ale zima taki zestaw bedzie mimo wszystko za ciemny Nowy MF Whipped Cereme ma jasne odcienie ale w Polsce narazienie moge go dostac, a dodam ze uznaje tylko podklady rozswietlajace zapomnialam dodac ze mam skore sucha
TsaiNu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-17, 11:57   #2
Alithia
Zadomowienie
 
Avatar Alithia
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 337
GG do Alithia Send a message via Skype™ to Alithia
Dot.: Makijaz dla jasnej cery...

Ja mam tez jasna cere, ale taką trupio bladą Uzywłąam cała zimę podkłądu loreal true match C1- rose ivory. Jest najjasniejszy z loreal'a z tych co testowałam i nie daje efaktu maski na buzi Ale raczej do suchej skóry sięnei nadaje.
Róż na poliki to ingolt- odcień 94- jasny bezowo-rózowy odcień. Oprócz tego uzywam jeszcze tak: Puder roświetlający Bell nr 4 - taki rózowy i fioletoey (dwa kolorki do miesznaia sa w tym ) i puder sypki inglot loose powder odcień 11. A jak zimą jestem bardzo blada to dostałam kiedys od przyjaicólki puder sypki silk finishing powder - constance carroll o kolorze mączystym ( 9 - light translucucent) który zawsze sie sprawdza. Niom to by tyle było
__________________
Skąd wiesz jak smakuje jabłko, jeśli patrzysz tylko na drzewo.
Skąd wiesz jak smakuje miód, kiedy patrzysz tylko na pszczoły.
Nie oceniaj mnie....


Moje blogowanie:
http://okiemidlonmi.blogspot.com/




Alithia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:45.