jak wspomóc diete? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-06-14, 18:47   #1
ladi
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-10
Wiadomości: 48
GG do ladi

jak wspomóc diete?


zakładam ten watek gdyz moje 3h szukanie na necie nie dalo rezultatu. a wiec jak w temacie chcialam zapytac o jakies dobre i sprawdzone srodki ktore wspomagaja odchudzanie. wspomagaja to znaczy ze ich zazywanie ma sens w polaczeniu z cwiczeniami i dieta,ale nie samych jako tzw "zlotych srodkow" na super sylwetke,bo w to nie wierze ale mam dosc czytania postow gdzie dziewczyny sie oburzaja jak mozna czyms wspomagac odchudzanie i radza "ruch i cwiczenia" ... a o tym ze ruch i cwiczenia to podstawa ja i wiele wizazanek chyba dobrze wie dlatego prosze oi rade w sprawie w ktorej sie nie orientuje...
__________________
dziewczyna łatwa do zdobycia może być trudna do zniesienia :P
ladi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-15, 08:48   #2
Pusiak89
Zadomowienie
 
Avatar Pusiak89
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Malediwy :P
Wiadomości: 1 940
Dot.: jak wspomóc diete?

Cytat:
Napisane przez ladi
zakładam ten watek gdyz moje 3h szukanie na necie nie dalo rezultatu. a wiec jak w temacie chcialam zapytac o jakies dobre i sprawdzone srodki ktore wspomagaja odchudzanie. wspomagaja to znaczy ze ich zazywanie ma sens w polaczeniu z cwiczeniami i dieta,ale nie samych jako tzw "zlotych srodkow" na super sylwetke,bo w to nie wierze ale mam dosc czytania postow gdzie dziewczyny sie oburzaja jak mozna czyms wspomagac odchudzanie i radza "ruch i cwiczenia" ... a o tym ze ruch i cwiczenia to podstawa ja i wiele wizazanek chyba dobrze wie dlatego prosze oi rade w sprawie w ktorej sie nie orientuje...
odpowiednio dobrana dieta, zdrowe, racjonalne odżywianie z redukcją kalorii, nie za mało, nie za dużo kalorii na dzień, w diecie błonnik, po ruchu i ćwiczeniach białko, herbatki (zielona, czerwona), woda niegazowana, masaże, natryski, kosmetyki, tak jak wspomniałaś ruch, ruch i ruch, na słoneczku gdy gorąco i regularne porządne ćwiczenia, a w ostateczności (przy sporym wysiłku) l-karnityna. Pozdrawiam
Pusiak89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-15, 16:44   #3
Midi
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: zmienna
Wiadomości: 3 356
Dot.: jak wspomóc diete?

Podobno L-carnityna i CLA (tj. nie jednocześnie, tylko albo-albo). Przy założeniu, że ćwiczysz. Oba środki wymagają sporo czasu, ale podobno są skuteczne. Tak słyszałam od speców dietetyczno-sportowych, sama nie próbowałam.
Midi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-20, 16:04   #4
ladi
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-10
Wiadomości: 48
GG do ladi
Dot.: jak wspomóc diete?

zakladajac watek szukalam bardziej opini na temat produktow takich firm jak universal czy olipmp...tych na ktorych pisze ze wspomagaja odchudzanie czy one moga pomoc czy sa tylko wyrzucaniem pieniedzy w bloto??
__________________
dziewczyna łatwa do zdobycia może być trudna do zniesienia :P
ladi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-20, 17:30   #5
Red_Lady
Przyczajenie
 
Avatar Red_Lady
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 19
GG do Red_Lady
Dot.: jak wspomóc diete?

Ja znam takie skuteczne złoty tabsy ale nie moge tu wymienic nazwy, więc Ciiii




a jesli chodzi o zwykłe wspomagacze to czerwona cherbata jest dobra tylko taka prawdziwa z apteki albo ze sklepu zielarskiego(nie aromatyzowana)...
__________________
"Piękno domaga się ofiar. Pierwszą ofiarą składaną pięknu jest ofiara ze swobody(...) Tak więc piękno bierze coraz bardziej w posiadanie swojego odkrywcę"
}l{ }l{ }l{
"Za odkrycie piękna trzeba płacić - płacić cierpieniem"




Red_Lady jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-20, 18:23   #6
Midi
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: zmienna
Wiadomości: 3 356
Dot.: jak wspomóc diete?

Cytat:
Napisane przez ladi
zakladajac watek szukalam bardziej opini na temat produktow takich firm jak universal czy olipmp...tych na ktorych pisze ze wspomagaja odchudzanie czy one moga pomoc czy sa tylko wyrzucaniem pieniedzy w bloto??
Ale jakie konkretnie produkty masz na myśli? Fat-burnery? Jesli chodzi o L-carnitine i CLA, to trzeba po prostu porównać skład, tj. ilość substancji czynnej w 1 tabletce, bo te lepsze firmy prod. suplementy (typu własnie np. Olimp, Hi-Tec, Trec czy Uniwersal) tylko tym się różnią w przypadku konkretnych środków (zamotałam mam na myśli to, że w L-karnitinie jest karnityna i jedyna różnica między karnityną z róznych firm bedzie własnie w ilości). A to ma z kolei wpływ na cenę całej kuracji.
Poza tym o ile wiem, to większość środków "odchudzających" tych firm to suplementy dla osób uprawiających sport. Tj. po pierwsze musisz ćwiczyć, po drugie z poprawnym planem i poprawną dietą - samo łykanie suplementów na pewno nikogo nie odchudzi.
Midi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-20, 18:42   #7
paulinka_vel_paulinka
Wtajemniczenie
 
Avatar paulinka_vel_paulinka
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 2 971
Dot.: jak wspomóc diete?

ja tam się na tabletkach nie znam, ale planuje w poniedziałek zacząć (codziennie) chodzić na siłownie oczywiście jak finanse i mamcia (ktoś mi musi samochód poyczyć) pozwoli
__________________
Dbam o siebie dieta od 3.09.2010!!!
20.12.2010 jeszcze 6,7kg TO GO!!!
paulinka_vel_paulinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-06-21, 22:24   #8
ladi
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-10
Wiadomości: 48
GG do ladi
Dot.: jak wspomóc diete?

no wlasnie ja cwicze codziennie, sieta tez mysle nie najgorsza,tylko sie zastanawiam czy te wspomagacze moga pomoc czy wrecz to taka tragedia ze nie warto...ale i tak pewnie kupie jakis, tlyko ze nie znam sie na tym i chcialam jakas rade...kasy mi na siebie nie szkoda, wazne by dzialalo

zlota tabletka <myśli> chmmmnn....
__________________
dziewczyna łatwa do zdobycia może być trudna do zniesienia :P
ladi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-14, 21:08   #9
ladi
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-10
Wiadomości: 48
GG do ladi
Dot.: jak wspomóc diete?

no i nie kupilam do teraz nic,do teraz nic nie schudlam...i problem powraca
__________________
dziewczyna łatwa do zdobycia może być trudna do zniesienia :P
ladi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-15, 08:52   #10
Midi
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: zmienna
Wiadomości: 3 356
Dot.: jak wspomóc diete?

Ladi, może napisz, jak wygląda Twój trening i w skrócie opisz sposób odżywiania, a my wtedy spróbujemy podpowiedzieć, co zmienić czy ewentualnie dodać. Napisz też, ile masz wzrostu i ile ważysz.
Te suplementy dla osób ćwiczących muszą być dostosowane do konkretnej sytuacji, tzn. skuteczność zależy od dopasowania do osoby - nie ma uniwersalnego złotego środka dla wszystkich.
Jeżeli ćwiczysz i nie chudniesz, to może należy przede wszystkim zmienić coś w planie ćwiczeń lub w diecie
Midi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-03, 18:24   #11
gusiak23
Zakorzenienie
 
Avatar gusiak23
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 7 705
GG do gusiak23
Dot.: jak wspomóc diete?

podbijam wątek. Szukam szukam i mam problem. Chodzę 3 razy w tyg na step i ostatnio dokupiłąm sobie fat burnera. Tylko nie wiem jak go brać. W różnych miejscach różnie piszą i mam mętlik. Nie wiem czy mam go brać tylko w te dni co trening czy codziennie. Pomożecie?
__________________
Mikołaj
gusiak23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-01-03, 21:39   #12
$ylwu$
Zadomowienie
 
Avatar $ylwu$
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Górny Śląsk
Wiadomości: 1 655
GG do $ylwu$
Dot.: jak wspomóc diete?

Cytat:
Napisane przez gusiak23 Pokaż wiadomość
podbijam wątek. Szukam szukam i mam problem. Chodzę 3 razy w tyg na step i ostatnio dokupiłąm sobie fat burnera. Tylko nie wiem jak go brać. W różnych miejscach różnie piszą i mam mętlik. Nie wiem czy mam go brać tylko w te dni co trening czy codziennie. Pomożecie?
Kurcze nie chcę Cię straszyć, ale ja też zakupiłam sobie Fat Burnera za namową mojego kumpla, który tak mnie przekonywał, jaki ten środek jest świetny, że dzięki niemu zgubił w ciągu miesiąca 15 kg i do teraz nie przybrał na wadze (a schudł tyle już jakiś rok temu). Co prawda trzymał dietę i ostro trenował, parę razy w tygodniu na basen chodził, codziennie ćwiczył dość dużo - no ale to podstawa.

Ale z mojego punktu widzenia sprawa wygląda tak: brałam ten Fat Burner przez jakiś czas i do tego trzymałam dietę i ćwiczyłam, może nie tyle co mój kumpel bo nie mam aż tyle czasu, ale jednak zawsze coś. Cały czas jednak miałam świadomość, że te tabletki zawierają efidrynę - pochodną amfetaminy, ale przecież nikt tego w składzie tabletek nie napisze. Co prawda dodawał mi rano kopa np jak wstawałam bardzo wcześnie do szkoły, zjadłam 2 tabsy i w szkole czułam się jakbym wstała conajmniej o 10. Ale druga sprawa, czułam jakby przypływy gorąca, kołatanie serca (okropne uczucie jak siedzisz spokojnie i nagle czujesz jakby przez chwilę miało Ci serce wyskoczyć) no i chyba co najgorsze... te tabletki przez okres brania siadły mi chyba na psychike... nie będę mówić co po nich robiłam ale jak teraz o tym pomyśle to wydaje mi się to niemożliwe że się tak zachowywałam, a jednak

Czy są skuteczne - nie wiem, może za krótko je brałam, może za mało trenowałam z braku czasu, ale nie schudłam ani trochę, ba - przytyłam jeszcze. Narazie ich nie będę brała bo chodzę do szkoły i nie chcę zdziknąć do reszty. Może zdecyduję się brać je ponownie w wakacje jak będę mieć czas na ćwiczenia w większej ilości.

Także radzę uważać, na każdego mogą inaczej działać. Mój kumpel brał ich 6 na dzień (głupek :/) a dozwolone jest max 4, i kompletnie nic mu po tym nie było, żadnych skutków ubocznych, dodawały mu tylko ogromnego kopa i dlatego miał tyle energii do ćwiczeń. Nie wiem czemu akurat na mnie tak zadziałały i nie wiem czy to normalne...
__________________
"Nigdy nie rezygnuj z osiągnięcia celu tylko dlatego, że jego osiągnięcie wymaga czasu.
Czas i tak upłynie "
______________________

Bieganie - nowa miłość <3

$ylwu$ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:37.