walka z trądzikiem - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-10-20, 08:54   #1
Wiolka1984
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: podkarpacie
Wiadomości: 230
GG do Wiolka1984

walka z trądzikiem


witam

dziewczyny ja mam juz tego dosc.nie wiem co robic.od kilku lat lecze dermatologicznie tradzik,ale efekty sa małe,no chociaz slady po krostach nie sa az tak duze.ostanio zaprzestałam wizyt u pani doktor bo były bez sensu, teraz uzywam kosmetykow serii effaklar z la roche posay.jest lepiej zmniejszyły sie pory i nie mam zaskórnikow ale problem wiekszych krost i tłustej skóry pozostał. zaczęłam sie zastanawiac nad tabletkami hormonalnymi ale pani ginekolog mi odradziła.
mam wiec pytanie do dziewczyn ktore stosowały takie pigułki, czy jak przestałyscie je zazywac problem powrócił czy nie?no i czy sa jakies powikłania po tym itp.
bardzo prosze o odpowiedzi.nie wiem co zrobic,nie chce zeby to zle wpłynęło na moj organizm i nie chce problemow z zjasciem w ciąze itp. ale mam dosc tych krost.no i głupie sie czuje w towarzystwie,bo to w koncu nic miłego

oki to koncze i bardzo prosze o dopowiedzi
Wiolka1984 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-20, 09:17   #2
kasiakkk
Zadomowienie
 
Avatar kasiakkk
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 334
Dot.: walka z trądzikiem

Wiolka1984 jest tu bardzo dużo wątków takich jak Twój i na pewno znajdziesz w nich odp. na nurtujące Cię pyt. Jak wrzuciłam w wyszukiwarkę 'trądzik' wyskoczyło 250 postów
Poczytaj 'Pytania do kosmetyczki', a o wadach i zaletach tabletek hormonalnych było z milion wątków na 'ginekologii' - zwróć uwagę na te o Diane35 - to te tabsy pomagają w walce z trądzikiem
Pozdrawiam!
__________________
MOJA CÓRECZKA WALCZY O ŻYCIE

MOŻESZ JEJ POMÓC
www.serce-oliwki.pl
kasiakkk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-20, 11:58   #3
2sloneczko5
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Avatar 2sloneczko5
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 43
Dot.: walka z trądzikiem

Tez mam taki sam problem ! Tabletki brałam ale niestety maja one równiez skutki uboczne. W moim przypadku to wiekszy brzuch i włoski kolo pepka. Zrezugnowałam z nich. Teraz leczy mnie homeopata i powoli kroski mi zanikają. Pozdrowionka
2sloneczko5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-21, 22:25   #4
Martek88
Zadomowienie
 
Avatar Martek88
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 1 701
Dot.: walka z trądzikiem

tabletki maja skutki uboczne, naprawde odradzam stosowanie tabletek na tradzik, bo to w sumie gra w ruletke, w dodatku czesto po odstawieniu tabletek tradzik powraca, a przeciez nie mozna brac w nieskonczonosc. Jesli sie zdecydujesz na tabletki musisz wybrac naprawde dobrego, sprawdzonego ginekologa, ktory nie przepisze tabletek "na oko" a poleci zrobic nizbedne badania.

Poszukaj na forum GINEKOLOGIA jest tam duzo watkow na ten temat. Pozdrawiam i zycze powodzenia w walce z tradzikiem
Martek88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-21, 22:41   #5
Pomadka
Zakorzenienie
 
Avatar Pomadka
 
Zarejestrowany: 2003-08
Lokalizacja: Wizaż. Tu mnie zawsze znajdziesz! :)
Wiadomości: 14 119
Dot.: walka z trądzikiem

Wątek z Intymnego przesuwam na Forum Pytania do Kosmetyczki.

__________________
♪♪♪♪♪♪ ♪♪♪♪♪♪
Pomadka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-23, 13:51   #6
Emilia1
Zakorzenienie
 
Avatar Emilia1
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wejherowo
Wiadomości: 5 867
Dot.: walka z trądzikiem

Cytat:
hormonalnymi ale pani ginekolog mi odradziła.
mam wiec pytanie do dziewczyn ktore stosowały takie pigułki, czy jak przestałyscie je zazywac problem powrócił czy nie?
z tabletkami jest tak ze trzeba a\n aefekty tez czekac dłuzszy czas, i jest dobrze dpuki sie je bierze potem najczesciej powraca wszyskto
Emilia1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-23, 18:48   #7
IMPREZOWA PAOLA
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 8
Dot.: walka z trądzikiem

racja Diana 35 jest bardzo dobra.....ale nie ma sensu jej brac zeby przez 2 lata miec spokoj a pozniej na przyklad powrot i to jeszcze gorszy...bo podczas odstawienia hormony (te Twoje) sa wyrzucane jak burza-z organizmu i krost masz wiecej...poza tym, jezeli krosty masz na calej twarzy to nie jest to podloze hormonalne...natomiast jesli krosty sa na brodzi i zuczhwie to faktycznie diana pomoze ale tylko na dluzsza chwile......natomiast mam lepszy sposbob....MILOSC-w kazdej postaci( szczegolnie fizycznej:PP) co do diany to sama sie przekonalam!!
IMPREZOWA PAOLA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-10-24, 09:37   #8
Wiolka1984
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: podkarpacie
Wiadomości: 230
GG do Wiolka1984
Dot.: walka z trądzikiem

witam
dzieki za odpowiedzi
ja wczesniej mialam krosty na policzkach i brodzie.czoło tez nie za fajnie wyglądało.teraz mam najgorszy problem na brodzie.i nie moge sobie poradzic i sie przez to wkurzam.co przygasna to sie nowa pokazuje,no i ślady bardzo wolna znikają.heh no ale co poradzic.jak mam sie truc tabletkami a po odstawieniu miec to samo albo gorzej to chyba podziekuje.a poza tym lekarka mi powiedziala ze jak chce to ona mi moze przepisac diane, ale o badaniach nic nie wspomniała.właśnie tak nas leczą!!!
Wiolka1984 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-24, 09:53   #9
Emilia1
Zakorzenienie
 
Avatar Emilia1
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wejherowo
Wiadomości: 5 867
Dot.: walka z trądzikiem

no iestety, badania jak najbardziej przed zastosowaniem terapii hormonalnej , w ogle mile widziane przed kazdym leczeniem, a masz ropne?
jesli zaskórniki czy grudki to pomagał Ci skinoren, acne derm, benzacne, brevoxyl? moze uzywalas effaklara k ?nie pomogło to nic? a differin, zorac, isotrex, metronidazol, klindymacyna? co sttosowałas w ogóle?
Emilia1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-26, 12:15   #10
Wiolka1984
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: podkarpacie
Wiadomości: 230
GG do Wiolka1984
Dot.: walka z trądzikiem

Cytat:
Napisane przez Emilia1 Pokaż wiadomość
no iestety, badania jak najbardziej przed zastosowaniem terapii hormonalnej , w ogle mile widziane przed kazdym leczeniem, a masz ropne?
jesli zaskórniki czy grudki to pomagał Ci skinoren, acne derm, benzacne, brevoxyl? moze uzywalas effaklara k ?nie pomogło to nic? a differin, zorac, isotrex, metronidazol, klindymacyna? co sttosowałas w ogóle?


witam
zaskórników sie pozbyłam.uzywam teraz serii effeclar z la roche posay. krostki sa takie podskórne a jak wyjdą to ropne oczywiscie. nie wiem czy preparaty do uzytku zew.duzo pomoga.wydaje mi sie ze mam juz taki organizm,bo moja skora bardzo sie tłuści.uzywalam kilka masci i tabletek.ale najbardziej pomagał mi aknemycin.teraz go juz nie stosuje.mam effaclar AI(dla mnie lepszy od effaclar K).stosuej tez taki płyna na bazie siarki-robiony w aptece,tez dobry bo troche wysusza.ale słyszałam ze ten skinoren jest dobry podobno.moze jeszcze sprobuje go
Wiolka1984 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-26, 15:46   #11
Emilia1
Zakorzenienie
 
Avatar Emilia1
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wejherowo
Wiadomości: 5 867
Dot.: walka z trądzikiem

tak skinoren- kwas azelainowy jest dobry , tanszy jest acne derm i ma wyzsze stezenie tego kwasu , ja nie polecam leczenie hormonalne czy roa i innymi tretinoinowymi praparatami wewnatrzymi stosowanie bez chociazby sprawdzeniu jak dzialają preparaty zewnętrzne. al ejsli nie zdjaja takowe efektu to doustne mogą okazac sie jedyna droga do pieknej cery, ale po anty bardzo czesto zmainy powracają
Emilia1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:20.