makijaż permanentny- ZBIORCZY - Strona 28 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-11-25, 09:04   #811
metamorfoza
Rozeznanie
 
Avatar metamorfoza
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 607
Dot.: makijaż permanentny brwi

Witam, jestetm tutaj nowa. Interesuje się tak jak niejedna z Was makijazem permanentnym brwi ale mam duzo watpliwosci. Mam 22 lata, czy aby napewno powinnam robic sobie taki makijaz, czy po kilku latach zrobi się on zielonkawy czy niebieskawy( kilka osob mnie juz tym straszyło). Znacie jakis dobry gabinet w Poznaniu??Wie ktoś w ogóle jak taki zabieg przebiega, jak wyglada? Całe brwi sie wyrywa i "maluje się"nowe? Czy na własne brwi dodaje się tego barwnika?Może zadałam teraz bardzo smieszne pytanie ale naprawdę nic o tym zabiegu nie wiem a chciałbym sobie zrobić ładne brewki przede wszystkim końcówki bo tam prawie włosów nie mam. Moje brwi są ciemne ale nieliczne i takie dlugawe.. chciałbym sobie poprawić wygląd ale z drugiej strony boję się tego zabiegu. Dodaje zdjęcia moich beznadziejnych brwi. Możecie się wypowiadać na ich temat bez problemujakoś przeżyje a sama wiem że są okropne.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Zdjęcie002.jpg (7,9 KB, 351 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Zdjęcie003.jpg (2,7 KB, 261 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Zdjęcie004.jpg (2,8 KB, 250 załadowań)
metamorfoza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-25, 21:09   #812
LenaFire
Przyczajenie
 
Avatar LenaFire
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 8
Dot.: makijaż permanentny brwi

Chciałabym miec wlasnie cos takiego jak na zdjeciach ponizej.....
takie pogrubione (nie mam cienkich ale chcialabym pogrubic....)i wydluzodne z dwoch stron....
czy to jest mozliwe zrobic metoda "wloskowa"????i gdzie???za ile???
jestem nawet gotowa jechac do warszawy zeby mi takie cudo zrobili...
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 2723325.jpg (17,3 KB, 262 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 216531.jpg (10,8 KB, 286 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 3658062.jpg (9,1 KB, 187 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 6607112.jpg (15,7 KB, 254 załadowań)
LenaFire jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-27, 14:03   #813
antenka12345678
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 1
Dot.: makijaż permanentny brwi

Siema,
I ja rowniez jak gro innych forumowiczek, umowilam sie na permanentny brwi.
Czy ktorakolwiek z Pań robila sobie to w sInstytucie Urody New Look w Warszawie? Chodzi mi konkretnie o doktor Wajdel. Blagam, nie milczcie, dawajcie znac.
antenka12345678 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-30, 10:37   #814
Mila_W
Przyczajenie
 
Avatar Mila_W
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Konstancin-Jeziorna
Wiadomości: 20
GG do Mila_W
Dot.: makijaż permanentny brwi

Cytat:
Napisane przez LenaFire Pokaż wiadomość
Chciałabym miec wlasnie cos takiego jak na zdjeciach ponizej.....
takie pogrubione (nie mam cienkich ale chcialabym pogrubic....)i wydluzodne z dwoch stron....
czy to jest mozliwe zrobic metoda "wloskowa"????i gdzie???za ile???
jestem nawet gotowa jechac do warszawy zeby mi takie cudo zrobili...
Witaj, to czy możesz zrobić brwi metodą włoskową zależy tylko od grubości i gęstości Twoich własnych brwi. Tą metodą możesz zagęścić brwi u każdej porządnej linergistki, nawet tej która robi "zwykły" permanentny (trwały) makijaż
__________________
Mila

www.bellamila.pl
Mila_W jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-01, 15:40   #815
Danuska1979
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 38
Dot.: makijaż permanentny brwi

Cytat:
Napisane przez Janina Skaluba Pokaż wiadomość
Jeśli chcesz zrobić makijaż permanentny to tylko u profesjonalnej kosmetyczki,ja mam ten makijaż ,pierwszy miałam zrobiony idealnie,rok temu chciałam odnowić po 5 latach i zrobiłam u innej kosmetyczki oczywiście z dyplomem i o zgrozo mam zrobiony okropnie jedna brew wyżej,druga niżej,płakać mi się chce ona nie chce mi poprawić bo powiedziała,że się nie da.Nie mam żadnego dowodu na to że mi go robiła,próbuję jakoś zamalować ale się nie da,nie wiem już co zrobić i gdzie poszukać pomocy.Więc pamiętaj zrób tylko u dobrej sprawdzonej kosmetyczki.Pozdrawiam

No właśnie.... tylko w dobrych i autoryzowanych gabinetach takich jak Long Time Liner dają umowę pisemną i gwarancję na wykonany zabieg. Poprawić makijaż oczywiście można ale im później tym łatwiej i taniej. Wiem że w long time linerze w Żywcu poprawiają....

Pozdrawiam
D
Danuska1979 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-01, 15:43   #816
Danuska1979
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 38
Dot.: makijaż permanentny brwi

Cześć. Szkuja autoryzowanych gabinetów Long Tome Liner w Polsce jest ich nizebyt dużo bo są drogie... Ja robiłam w Żywcu, kilka stronek wcześniej są moje foteczki, zobacz i powiedź co myslisz o brwiach...
Pozdrawiam
Danuska1979 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-01, 15:46   #817
Danuska1979
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 38
Dot.: makijaż permanentny brwi

Cytat:
Napisane przez LenaFire Pokaż wiadomość
Chciałabym miec wlasnie cos takiego jak na zdjeciach ponizej.....
takie pogrubione (nie mam cienkich ale chcialabym pogrubic....)i wydluzodne z dwoch stron....
czy to jest mozliwe zrobic metoda "wloskowa"????i gdzie???za ile???
jestem nawet gotowa jechac do warszawy zeby mi takie cudo zrobili...
Cześć. Szkuja autoryzowanych gabinetów Long Tome Liner w Polsce jest ich nizebyt dużo bo są drogie... Ja robiłam w Żywcu, kilka stronek wcześniej są moje foteczki, zobacz i powiedź co myslisz o brwiach...
Pozdrawiam
Danuska1979 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-12-02, 11:25   #818
Fanaberja
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 17
Dot.: makijaż permanentny brwi

Jestem z Jeleniej Góry. Pilnie poszukuję salonu na terenie Dolnego Śląska. Bardzo chciałabym zrobić sobie makijaż brwi i ust. Niestety wszystkie polecane przez Was salony znajdują się w innych częściach Polski. Czy jest wśród Was dziewczyna, która robiła sobie makijaż permanentny na terenie Wrocławia lub okolic i jest zadowolona. Bardzo prosze o pomoc !!!
Fanaberja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-02, 18:24   #819
542942b10b98aefc608b751431afece5be154cd7_658a178224f65
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 657
Dot.: makijaż permanentny brwi

Ja miałam robione brwi w Instytucie Urody u p.Ani. Nazwiska niestety nie pamiętam. Jestem zadowolona, aczkolwiek wolałabym mieć nieco grubsze łuki. P.Ania natomiast robi makijaż głównie według własnego uznania - nie znaczy że źle oczywiście. Wszystko b.precyzyjnie i w sposób dopracowany. Prawdopodobnie jesli nie uzbieram na Sharleya to wróce tam ponownie na korektę...za jakiś czas, bo jak narazie nieźle się trzymają.
542942b10b98aefc608b751431afece5be154cd7_658a178224f65 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-02, 21:18   #820
katarzynka00
Zakorzenienie
 
Avatar katarzynka00
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 7 345
Dot.: makijaż permanentny brwi

Ja polecam Panią Beatę. Pracuję w salonie MiódMalina (czy jakoś tak )
Ja niecały rok temu oddałam się w jej ręce, a temat zgłebialam 2 lata wstecz.Dodam, że 2x byłam już zapisana w innych salonach, i poprostu się rozmyślałam z powodu małoprzekonujących linergistek, które nie odpowiadały wyczerpująco na moje pytania, nie rozwiewały moich wątpliwości itp, itd
Mam pełen makijaż.Kreski górne, brwi, usta i gorąco polecam wszystkim!!!!!
Nie żaluje pieniążków, ani niczego wszystko ładnie się złuszczało, poprostu super
Dodam że o Poznaniu mowa

Edytowane przez katarzynka00
Czas edycji: 2008-12-02 o 21:19 Powód: pomylka
katarzynka00 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-03, 08:01   #821
metamorfoza
Rozeznanie
 
Avatar metamorfoza
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 607
Dot.: makijaż permanentny brwi

W tym salonie w Poznaniu Miód Malina to robią brwi metodą włoskową? Ile płacilas za brwi? Z góry dziekuje za odpowiedz Pozdrawiam
metamorfoza jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-12-03, 09:01   #822
kasia1307
Raczkowanie
 
Avatar kasia1307
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: opole
Wiadomości: 41
Dot.: makijaż permanentny brwi

A w opolu wie ktoras gdzie jest taki dobry gabinet? i ile sobie licza? Pozdrawiam
kasia1307 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-03, 22:01   #823
Neofelis
Przyczajenie
 
Avatar Neofelis
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 11
Dot.: makijaż permanentny brwi

Witam!
Prawidłowo wykonany makijaż permanentny podkreśla piękno każdej kobiety. Zabieg jest bezpieczny i prawie bezbolesny. Wszystko zależy od lingerystki, która wykonuje taki makijaż. Jeśli nie oszczędza na znieczuleniu, nic nie powinno boleć. Poza tym nie powinno być sytuacji, że oczy czy brwi są tak mocno opuchnięte, jak pisała któraś z Pań!!! Prawidłowo wykonany zabieg pozwala już tego samego dnia wyjść z domu. Na powiekach mogą pojawić się małe krwiaczki, które kolejnego dnia będą niewidoczne. Lekko opuchnięte są usta.
Neofelis jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-04, 14:00   #824
katarzynka00
Zakorzenienie
 
Avatar katarzynka00
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 7 345
Dot.: makijaż permanentny brwi

Cytat:
Napisane przez metamorfoza Pokaż wiadomość
W tym salonie w Poznaniu Miód Malina to robią brwi metodą włoskową? Ile płacilas za brwi? Z góry dziekuje za odpowiedz Pozdrawiam
Jeszcze wtedy p. Beata tam nie pracowała, ale wiem że teraz w tym gabinecie możnan ją zastać.
Za brwi jakieś 800zł, ale nie mam zrobionych metodą włoskową ponieważ moje nie były na tyle gęste żeby w taki sposób wykonąć makijaż.
Całkowicie zdałam się na porady p.Beaty. Zaufałam i byłam i jestem mega zadowolona.
Neofelis czy bezbolesny? hmmm nie zgodzę się.
Przecież każdy ma inny próg bólu.
Moja koleżanka uciekła z fotela w Sharley"u, a specjalnie do Wawy pojechałan na make Z zamiarem zrobienia sobie kresek. Po jej opowieściach nie wiedziałam czego się spodziewać. Moje odczucia z fotela- ja sie zrelaksowałam podczas robienia kresek.
Ja całe usta: kontur z wypełnieniem miałam robione bez żadnej przerwy, ponieważ nie czułam takiej potrzeby.Koleżanka niestety potyrzebowała chwili wytchnienia i zdecydowanie dłużej to u niej trwało.
A co do opuchlizny. Brwi- zero.Miałam robione bez znieczulenia.Porównałabym to do "bólu" podczas depilacji pęsetą i delikatnego drapania.
Kreski górne- na kilka godzin po wyglądałam jakbym całą noc przepłakała.Nazajutrz było już ok, a usta...tu potrzebowalam 3 dni urlopu,żeby dojść do siebie.Miałam je naprawde duuuże, a koleżanka o ktorej wyżej była mowa już na wieczór wyglądała jakby nieco pełniejsze wargi miała, ale ogólnie sexy
Tak więc każdego reakcja zależy od organizmu.
katarzynka00 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-04, 15:47   #825
Neofelis
Przyczajenie
 
Avatar Neofelis
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 11
Dot.: makijaż permanentny brwi

Prawie bezbolesny - katarzynka00 a co do progu bólowego, to właśnie do tego służą znieczulenia. Są osoby, które znieczulam wyłącznie raz emlą i zabieg jest bezbolesy, a są też takie kobiety, które wymagają znieczulenia innymi, silniejszymi preparatami. Istotnym faktem jest, iż większość lingerystek pracuje z emlą - krem znieczulający, a to zwykle nie wystarcza.:-( Te informacje, które przekazuję wynikają z moich osobistych doświadczeń. Zajmuję się wykonywaniem makijaży permanentnych i tatuaży.
Neofelis jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-04, 19:27   #826
katarzynka00
Zakorzenienie
 
Avatar katarzynka00
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 7 345
Dot.: makijaż permanentny brwi

Cytat:
Napisane przez Neofelis Pokaż wiadomość
Prawie bezbolesny - katarzynka00 a co do progu bólowego, to właśnie do tego służą znieczulenia. Są osoby, które znieczulam wyłącznie raz emlą i zabieg jest bezbolesy, a są też takie kobiety, które wymagają znieczulenia innymi, silniejszymi preparatami. Istotnym faktem jest, iż większość lingerystek pracuje z emlą - krem znieczulający, a to zwykle nie wystarcza.:-( Te informacje, które przekazuję wynikają z moich osobistych doświadczeń. Zajmuję się wykonywaniem makijaży permanentnych i tatuaży.
Zgadzam się i nie podwarzam
Zdecydowanie masz racje.
katarzynka00 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-05, 13:02   #827
22kasiunia
Rozeznanie
 
Avatar 22kasiunia
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: @@@@@
Wiadomości: 692
Dot.: makijaż permanentny brwi

Ja miałam emlą robione i nic mnie nie bolało, chociaż jak byłam 2 raz na korekcie to juz czułam ból ale byłam przed okresem wiec myślę ze przez to mnie bolało. ale ogolnie jestem zadowolona

nizej załaczam foto moich brwi, niestety innego foto nie posiadam, sa one po korekcie wiec jeszcze gdzie niegdzie mam strupki
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg brwipermanentny.jpg (10,3 KB, 678 załadowań)
__________________
Szczęśliwa Żonka
http://suwaczki.waszslub.pl/img-2007061601801830.png

Aparatka góra i dół 06.05.2009 ))

Edytowane przez 22kasiunia
Czas edycji: 2008-12-05 o 13:06
22kasiunia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-06, 18:42   #828
crazykinia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 1
Dot.: makijaż permanentny brwi

Cytat:
Napisane przez metamorfoza Pokaż wiadomość
Witam, jestetm tutaj nowa. Interesuje się tak jak niejedna z Was makijazem permanentnym brwi ale mam duzo watpliwosci. Mam 22 lata, czy aby napewno powinnam robic sobie taki makijaz, czy po kilku latach zrobi się on zielonkawy czy niebieskawy( kilka osob mnie juz tym straszyło). Znacie jakis dobry gabinet w Poznaniu??Wie ktoś w ogóle jak taki zabieg przebiega, jak wyglada? Całe brwi sie wyrywa i "maluje się"nowe? Czy na własne brwi dodaje się tego barwnika?Może zadałam teraz bardzo smieszne pytanie ale naprawdę nic o tym zabiegu nie wiem a chciałbym sobie zrobić ładne brewki przede wszystkim końcówki bo tam prawie włosów nie mam. Moje brwi są ciemne ale nieliczne i takie dlugawe.. chciałbym sobie poprawić wygląd ale z drugiej strony boję się tego zabiegu. Dodaje zdjęcia moich beznadziejnych brwi. Możecie się wypowiadać na ich temat bez problemujakoś przeżyje a sama wiem że są okropne.
Witam serdecznie jestem nową Wizażanką Polecem Tobie Pania Róże z Salonu Hair Bazar Studio na ul.Ogrodowej w Poznaniu.Wiele moich kolezanek robilo u tej pani makijaz i wszystkie sa zadowolone.Ja wczoraj byłam na poprawce brwi i jestem super zadowolona))
Goraco polecam!!!!!!!!!!!
crazykinia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-08, 07:50   #829
metamorfoza
Rozeznanie
 
Avatar metamorfoza
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 607
Dot.: makijaż permanentny brwi

Cytat:
Napisane przez crazykinia Pokaż wiadomość
Witam serdecznie jestem nową Wizażanką Polecem Tobie Pania Róże z Salonu Hair Bazar Studio na ul.Ogrodowej w Poznaniu.Wiele moich kolezanek robilo u tej pani makijaz i wszystkie sa zadowolone.Ja wczoraj byłam na poprawce brwi i jestem super zadowolona))
Goraco polecam!!!!!!!!!!!
Dziękuje Ci za odpowiedź. Ale czy to znaczy, że Ty też tam robiłaś brwi? A jaką metodą tam wykonują ten zabieg? A masz jakieś zdjęcia swoich brwi lub koleżanek żebym mogła zobaczyć efekty? Boje się tego zabiegu nie ma co ukrywać dlatego mam tyle watpliwosci i pytań. A czy jest możwliwy taki zabieg tylko np. na poczatek i koncówki brwi?? czy to bez znaczenia i zawsze płaci się ok 600-800zł?? Bo jesli ktos potrzebuje tylko poprawic poczatek i koncówki to moze byłoby troszkę taniej?
metamorfoza jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-12-08, 07:58   #830
metamorfoza
Rozeznanie
 
Avatar metamorfoza
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 607
Dot.: makijaż permanentny brwi

Cytat:
Napisane przez 22kasiunia Pokaż wiadomość
Ja miałam emlą robione i nic mnie nie bolało, chociaż jak byłam 2 raz na korekcie to juz czułam ból ale byłam przed okresem wiec myślę ze przez to mnie bolało. ale ogolnie jestem zadowolona

nizej załaczam foto moich brwi, niestety innego foto nie posiadam, sa one po korekcie wiec jeszcze gdzie niegdzie mam strupki
Śliczne są a gdzie robiłaś jeśli można wiedzieć i jaką metodą masz je zrobione? Ja myśle że emla może być bardzo skuteczna. Osobiście robiłam serie zabiegów laserowych na łydki w celu usunięcia włosków i jak byłam 1 raz to płakałam z bólu bo nie byłam emlą posmarowana. Kolejne zabiegi już z emla prawie bezbolesne. Ale również należe do grupy dzieczyn, które przed miesiączka są bardziej wrażliwe na ból i jeden zabieg z emla miałam właśnie robiony przed okresem- nie bolało mnie tak mocno jakbym była bez niej ale jednak bol byl odczuwalny. Nie wiem jak to się ma do brwi, pewnie skoro na nogach mnie tak bolało to przy brwiach pewnie zemdlejeAh ale przy zabiegu na nogi nie miałam zadnych watpliwosci a tu mam ich mnóstwoTo jest zabieg na twarzy więc gdyby coś poszło nie tak ....dlatego chciałabym.. o ile już to wybrać się do profesjonalisty w tym fachu, żeby nie było ałkaMogę iść nawet do najdroższego w mieście gabinetu ale chce mieć pewność 100%, że bede zadowolona z efektów zabiegu. Ciekawe czy mi sie to uda..
metamorfoza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-08, 08:06   #831
metamorfoza
Rozeznanie
 
Avatar metamorfoza
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 607
Dot.: makijaż permanentny brwi

Cytat:
Napisane przez katarzynka00 Pokaż wiadomość
Jeszcze wtedy p. Beata tam nie pracowała, ale wiem że teraz w tym gabinecie możnan ją zastać.
Za brwi jakieś 800zł, ale nie mam zrobionych metodą włoskową ponieważ moje nie były na tyle gęste żeby w taki sposób wykonąć makijaż.
Całkowicie zdałam się na porady p.Beaty. Zaufałam i byłam i jestem mega zadowolona.
Neofelis czy bezbolesny? hmmm nie zgodzę się.
Przecież każdy ma inny próg bólu.
Moja koleżanka uciekła z fotela w Sharley"u, a specjalnie do Wawy pojechałan na make Z zamiarem zrobienia sobie kresek. Po jej opowieściach nie wiedziałam czego się spodziewać. Moje odczucia z fotela- ja sie zrelaksowałam podczas robienia kresek.
Ja całe usta: kontur z wypełnieniem miałam robione bez żadnej przerwy, ponieważ nie czułam takiej potrzeby.Koleżanka niestety potyrzebowała chwili wytchnienia i zdecydowanie dłużej to u niej trwało.
A co do opuchlizny. Brwi- zero.Miałam robione bez znieczulenia.Porównałabym to do "bólu" podczas depilacji pęsetą i delikatnego drapania.
Kreski górne- na kilka godzin po wyglądałam jakbym całą noc przepłakała.Nazajutrz było już ok, a usta...tu potrzebowalam 3 dni urlopu,żeby dojść do siebie.Miałam je naprawde duuuże, a koleżanka o ktorej wyżej była mowa już na wieczór wyglądała jakby nieco pełniejsze wargi miała, ale ogólnie sexy
Tak więc każdego reakcja zależy od organizmu.

No ale mówiłaś w wcześniejszym poście że oddałaś się w jej ręce a tutaj, że jak tam robiłaś zabieg to ona jeszcze tam nie pracowała?
To znaczy, że pracowała w innym gabinecie? I właśnie w tym innym gabinecie Ty robiłas brwi? Bo się pogubiłam No a masz jakieś zdjęcią swoich brewek? Jeśli tak to proszę wklej je chciałabym zobaczyc dzieło tej Pani Beaty.
metamorfoza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-09, 08:50   #832
metamorfoza
Rozeznanie
 
Avatar metamorfoza
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 607
Dot.: makijaż permanentny brwi

Czy ktoś coś słyszał o salonie ODNOWA Klinika Jednego Dnia lub Lenis? Znalazłam ten salon Miód Malina maja średnią strone internetowa za duzo to się z niej nie dowiedziałam. Z kolei salon ASPAZJA ma bardzo niskie ceny za brwi chyba 400zł wiec nie wiem czy to nie jest podejrzanie za niska cena. A salon Hair Studio Bazar to przeciez salon fryzjerski...?
metamorfoza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-09, 13:23   #833
22kasiunia
Rozeznanie
 
Avatar 22kasiunia
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: @@@@@
Wiadomości: 692
Dot.: makijaż permanentny brwi

Cytat:
Napisane przez metamorfoza Pokaż wiadomość
Śliczne są a gdzie robiłaś jeśli można wiedzieć i jaką metodą masz je zrobione? Ja myśle że emla może być bardzo skuteczna. Osobiście robiłam serie zabiegów laserowych na łydki w celu usunięcia włosków i jak byłam 1 raz to płakałam z bólu bo nie byłam emlą posmarowana. Kolejne zabiegi już z emla prawie bezbolesne. Ale również należe do grupy dzieczyn, które przed miesiączka są bardziej wrażliwe na ból i jeden zabieg z emla miałam właśnie robiony przed okresem- nie bolało mnie tak mocno jakbym była bez niej ale jednak bol byl odczuwalny. Nie wiem jak to się ma do brwi, pewnie skoro na nogach mnie tak bolało to przy brwiach pewnie zemdlejeAh ale przy zabiegu na nogi nie miałam zadnych watpliwosci a tu mam ich mnóstwoTo jest zabieg na twarzy więc gdyby coś poszło nie tak ....dlatego chciałabym.. o ile już to wybrać się do profesjonalisty w tym fachu, żeby nie było ałkaMogę iść nawet do najdroższego w mieście gabinetu ale chce mieć pewność 100%, że bede zadowolona z efektów zabiegu. Ciekawe czy mi sie to uda..



ja mialam robione je w Gdańsku u znajomej która zajmuje sie tym latami, najpierw miałam zrobione braz ale okazały sie za jasne i dala mi kropelke czarnego i teraz jestem bardzo zadowolona, z dnia na dzien sa ładniejsze a przyznam ze jeszcze sie goją. To naprawde nic nie boli, jak jest znieczulenie to tylko takie drapanie po skórze sie odczuwa, jestem taka zadowolona ze sobei nawet nei wyobrazasz, wstaje rano i mam brwi, tylko powyrywam odrastające włoski penseta i problem z głowy. a Kazdy mi teraz mowi ze jakas inna jestem, bo mam ładne wyrażne brwi nie zastanawiej sie tylko rób
__________________
Szczęśliwa Żonka
http://suwaczki.waszslub.pl/img-2007061601801830.png

Aparatka góra i dół 06.05.2009 ))
22kasiunia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-09, 17:15   #834
ania24581
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 1
Dot.: makijaż permanentny brwi

Mam pytanko gdzie w krakowie i okolicach mozna zrobic dobry makijaz pernamentny brwi?prosze o odp.
ania24581 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-10, 21:25   #835
katarzynka00
Zakorzenienie
 
Avatar katarzynka00
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 7 345
Dot.: makijaż permanentny brwi

dziewczyny!!! jaki zabieg??? co wy gadacie? przeciez tego nie mozna nazwac zabiegiem, ehhh prosze was he he he
metamorfoza - nie chcialabym zdradzac szczegułów z życia pani linergistki...poprostu jest dobra, a konkurencja nie spi.... Ot co.Dlatego mało ważne jest gdzie ja robiłam, w sensie w jakim gabinecie, a kto mi makijaz wykonywał.
Stronę rzeczywiście mają cienką,ale nie może to być wyznacznikiem czy gabinet sam w sobie jest dobry czy nie, a tymbardziej pracownicy nic za to nie moga, choćby byli najlepsi w swoim fachu, czyż nie?
oto fotki:
www.fotosik.pl]

www.fotosik.pl]

Edytowane przez katarzynka00
Czas edycji: 2008-12-11 o 10:59
katarzynka00 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-14, 15:13   #836
verna85
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 1
Dot.: makijaż permanentny brwi

Witajcie. Przeczytałam wiele Waszych wypowiedzi jednak nie mogę znależc odpowiedzi na pytanie ile dni goją sie brwi. Kiedy mozna 'wyjsc z domu', ile utzrymuje się opuchlizna? Ciągle się waham nad zabeigiem. proszę o odpowiedz.
verna85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-14, 20:37   #837
Flykee
Zadomowienie
 
Avatar Flykee
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Poznań-Gdynia
Wiadomości: 1 320
Dot.: makijaż permanentny brwi

Witam,
w środę zrobiłam sobie makijaż całe oko: górna i dolna kreski oraz brwi i nie wiem co mam myśleć już. Dzisiaj zeszły mi całkiem kreski, nie mam nic z dolnych, górne może troszkę a brwi mi popękały tzn kształt jest oki ale między strupkami takie pęknięcia się zrobiły i wygląda to fuuuu. Czy to tak ma być??? wiem że będzie poprawka ale czy zdarzają się przypadki że barwnik po prostu się nie przyjmuje? co prawda podczas zabiegu bardzo mi spuchły powieki i linergistka mówiła że bardzo opornie przyjmuję barwnik ale tak na zero sie wypłukuje. Robiła mi barwnikami nouveaucontour i na takim sprzęcie, możecie coś na ten temat powiedzieć???
Flykee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-15, 15:51   #838
weronika97
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 6
Dot.: makijaż permanentny brwi

Cytat:
Napisane przez castrol Pokaż wiadomość
Wygląda jakbyś kreski na górnej powiece też robiła czy robiłaś
Przepraszam za zwłokę w odpowiedzi. Tak robiłam też kreski na górnej i dolnej powiece, ale to trochę wcześniej (ze dwa miesiące). Pozdrawiam serdecznie
weronika97 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-15, 15:54   #839
weronika97
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 6
Dot.: makijaż permanentny brwi

Cytat:
Napisane przez Flykee Pokaż wiadomość
Witam,
w środę zrobiłam sobie makijaż całe oko: górna i dolna kreski oraz brwi i nie wiem co mam myśleć już. Dzisiaj zeszły mi całkiem kreski, nie mam nic z dolnych, górne może troszkę a brwi mi popękały tzn kształt jest oki ale między strupkami takie pęknięcia się zrobiły i wygląda to fuuuu. Czy to tak ma być??? wiem że będzie poprawka ale czy zdarzają się przypadki że barwnik po prostu się nie przyjmuje? co prawda podczas zabiegu bardzo mi spuchły powieki i linergistka mówiła że bardzo opornie przyjmuję barwnik ale tak na zero sie wypłukuje. Robiła mi barwnikami nouveaucontour i na takim sprzęcie, możecie coś na ten temat powiedzieć???
Nie spotkałam się z czymś takim. Myślę, że poprawka to zniweluje. Moze nie pamiętałaś, żeby kreski były cały czas natłuszczone. Nie martw się z pewnością poprawka wszystko załatwi. Może jednak powinnaś wcześniej poradezić się linergistki? Pozdrawiam
weronika97 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-15, 15:56   #840
weronika97
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 6
Dot.: makijaż permanentny brwi

Cytat:
Napisane przez verna85 Pokaż wiadomość
Witajcie. Przeczytałam wiele Waszych wypowiedzi jednak nie mogę znależc odpowiedzi na pytanie ile dni goją sie brwi. Kiedy mozna 'wyjsc z domu', ile utzrymuje się opuchlizna? Ciągle się waham nad zabeigiem. proszę o odpowiedz.
Tak na prawdę nie miałąm opuchniętych brwi, ale myślę, że tydzień powinien wystarczyć.
Pozdrawiam
weronika97 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-04-04 18:17:15


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:04.